Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-01 16:45:31

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) V/ válasza rukka (#65600) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, nem korrekt lépés volt részéről.
Az hogy nem bízik abban hogy megérkezik vagy úgy gondolja hogy nem érkezett meg-ként case-t indítasz akkor is ha megkaptad, nem jogosítja fel ilyenre utólag.

(#65602) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Most hogy is van ez a váltás dolog a fizetésnél?
E szerint beállítottam, hogy a bankom váltson.
Az árfolyamot figyelembe véve az összeg stimmel is.

Ám , ha fizetni akarok, akkor már rögtön többel váltja.

Tudna nekem valaki segíteni? :R

[ Szerkesztve ]

(#65603) V/ válasza z123456789 (#65602) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem működik az eBay-n október óta, a konverzió átállítás vásárlás közben meg 2 hete.
De próbáld meg itt a 3. pontban leírt dolgot. Hátha van javulás. Ha nincs, akkor nézd meg ezt.
A Mastercard egyébként a 0.99 $-t 292.01 Forintnak számolja, 11.99 Ft a különbség ha a bankod átveszi a MC árfolyamot a vásárlás elszámolásra.
Ha alul a kártyás vásárlást (Credit or debit card) választod, akkor a 292.01 Forint (0.99 $) lesz a bankod felé menő pénz

[ Szerkesztve ]

(#65604) Remekelek28 válasza V/ (#65603) üzenetére


Remekelek28
őstag

A mobilos appal akkor nem működik? Azóta még nem tudtam kipróbálni,most az ünnepek alatt nem vásároltam.

(#65605) V/ válasza Remekelek28 (#65604) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem én nyertem a licitet (50 cent - :W ) így nem próbáltam ki.

(#65606) Remekelek28 válasza V/ (#65603) üzenetére


Remekelek28
őstag

Látom szerkesztetted Az irásod alsó részéhez hozzászólva. sajnos,mint irtam is több vásárlást is kipróbáltam 1 hete körül és a Credit or debit card-nál is 304 ft ot vont le tőlem az itteni szituáció szerint..

(#65607) V/ válasza Remekelek28 (#65606) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, de akkor direkt megy a deviza terhelés a bankhoz, akkor annyi lehetett a bankod árfolyam elszámolása. De a bankszámla történet egyértelműen szokta írni, hogy mit számol, az Erste legalábbis.
Pl. 25-én vásároltam 5,37 $ volt a vételár amit az eBay-Paypal-on fizettem. A Visa az elszámolási szabályok szerint 26-án át küldte az Erstének hogy ez 1589.79 Forintnak megfelelő deviza. Mivel az Erste Visa esetén direkt könyvel 28-án levont 1590 Ft-ot.
Tehát az árfolyam 296,049 Ft volt

[ Szerkesztve ]

(#65608) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Van 4 rendelésem is folyamatban, de valahogy egyiknél sem tudom megnézni a trackinget, hogy hol járhat a csomag. Az első hozzászólásban lévőktől teljesen eltérőek a formátumok.

(#65609) Remekelek28 válasza V/ (#65607) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem tudom az erstét,én azonnal láttam az otp-nél mennyit vont le.

(#65610) V/ válasza gaben1117 (#65608) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd ezeken a helyeken, hátha lesz találat, ha nem, akkor csak küldemény azonosítók, amelyek nem követhetőek:
egy
és
kettő

(#65611) V/ válasza Remekelek28 (#65609) üzenetére


V/
Topikgazda

Azonnal nem látható, 2-3 nap mire könyvelik a tényleges levonással.
Az OTP egyébként így csinálja 72 a, tehát amit sms-ben kapsz összeget közvetlen a vásárlás után, az nem mindig fog megegyezni a könyvelési összeggel:

[ Szerkesztve ]

(#65612) rostiron válasza V/ (#65611) üzenetére


rostiron
őstag

Szia.

Ezt nem tudtam én se. Tehát mondjuk 100 dollárárt vásárlok akkor először itt átváltom euró- ra ami most 95.01 euró lesz. és ezt az otp az itteni euro devilza eladási áron átváltja forintra, és azt fogja vonni.

Ez helyes így ????

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#65613) V/ válasza rostiron (#65612) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ez lenne a lényeg. Csak szokott csúszás lenni, mert nem éjfélkor vált az árfolyam és az OTP munkanapokon vált. De kalkulálni elég pontosan lehet.

[ Szerkesztve ]

(#65614) rostiron válasza V/ (#65613) üzenetére


rostiron
őstag

Végre ezt is tudom :R :R :R :R

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#65615) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Valaki vett már kínából led izzót? Enyém úton van, de kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van vele. Olvastam olyat, hogy könnyen kigyullad a kínai olcsóbb kategória.

(#65616) Vertigo18 válasza _q (#65615) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért ez a "könnyen kigyullad", ez erős túlzás.

Mindenesetre ajánlott inkább itthon egy V-Tac, vagy hasonló márka vásárlása. Nekem van itthon többféle külföldi ledes, eddig egy olyan van, ami bejött, a többit mind szétkaptam és egyéb felhasználási módot találtam rá.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#65617) havri1 válasza _q (#65615) üzenetére


havri1
félisten

Az 1000 ft alattiakat felejtsd el, hulladék szvsz mind. 2 éve kb már, hogy átálltam LED-re, mind ebay-es kínai.
Vannak jobb és rosszabb minőségűek.
Jelenleg tőle vásárolt ledes izzók a legjobbak, amiket eddig néztem.
Van, ami több mint 1 éve tökéletesen működik.
GU10, 6-9-12W, non dimmable, natural white.

[ Szerkesztve ]

havri

(#65618) V/ válasza _q (#65615) üzenetére


V/
Topikgazda

Évek óta azokat használom nincs gondom velük. Nem gyulladnak, ha tönkremegy valamelyik led, villog néhányat és annyi, az újabbak már a biztosítót sem csapják le, vannak olyan izzóim amelyek 4 éve a helyükön vannak és működnek. Itthon még a 5-7 W-os horror áron van, míg kintről egy 15 W spot 800-1000 Ft.

(#65619) havri1 válasza V/ (#65618) üzenetére


havri1
félisten

A hűtés, pontosabban a meleg elvezetésében látom a legnagyobb hiányosságot. Minél jobb a hűtés, annál tovább működik.
Általánosságban a zárt ledes izzóim mentek tönkre, szinte mind.

havri

(#65620) Remekelek28 válasza havri1 (#65617) üzenetére


Remekelek28
őstag

A GU 10 est azt milyen csatlakozóba tudod tenni? Itthon csak az E27 és 14 a jó.

Amugy ezekből jobb az 1 ledes,mint a több kicsi ?
Nekem az olcsó kinaiak a többledesek széthullottak,mozog bennük valami. Meg vibrál stb. 10 ből 5 igy járt. Az 500 ft alattiakat nem szabad.

(#65621) rukka válasza _q (#65615) üzenetére


rukka
csendes tag

Tudd hogy mit veszel. Én egy éve vettem 6dbot a hétvégi házba, mostanra 4 működik abból kettő vibrál. Hozzá kell tenni hogy nem gyulladt ki, nem vágta le az áramot és kb. hagyományos izzó árában voltak tinydealről. Ismerősömnek hasonló tapasztalatai vannak. Nem buksz rajta vagy nem sokat, de sikerélmény nem lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#65622) havri1 válasza Remekelek28 (#65620) üzenetére


havri1
félisten

CREE volt az első azt hiszem, ami 1 ledes, nekem sokkal jobban világítanak!
GU10 az a spot.

[ Szerkesztve ]

havri

(#65623) V/ válasza Remekelek28 (#65620) üzenetére


V/
Topikgazda

Csomó lámpában van GU10, MR16 foglalat stb. Ha olyan világító eszközt veszel a boltban, akkor vannak ezek is nem csak a E27, E14

(#65624) _q válasza havri1 (#65617) üzenetére


_q
addikt

Álló lámpába szánom és oda úgy gondoltam hogy a hagyományos izzó formájó lenne az ideális, ami talán jobban szórja a fényt. Amit linkeltél eladót nála olyan van ami 60fok-ban szórja a fényt, persze lehet hogy a hagyományos izzó kialakítás ellenére az is csak 60 fok-ban szórja a fényt, első ránézésre ez tántorított el ezektől mikor keresgéltem. Álló lámpába, illetve szobába középen a plafonon is kellő fényt ad az itt kapható max 12 W-os?

Egyébként köszönöm mindenkinek a segítőkész választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#65625) havri1 válasza _q (#65624) üzenetére


havri1
félisten

Nos, nem. Ez pontba világít, ez a lényege. Nem szórt fény, irányított.
Én erre álltam át teljesen a lakásban, a nappalit kivéve mindenhol. Ott is ez lesz, csak még működik a csillár+energiatakarékos kombó.
Van, ahol vegyesen, pl 6 és 12W van, van, ahol csak 9W, és van, ahol csak 12W. Mind azonos színhőmérséklet, így szabadon cserélhetem a fényerő szükségességében. Fürdőben pl erős, előszobában erős, gyerekszoba vegyes, konyha vegyes.
OBI-ba vettem a lámpákat, a 4-es 6k, a 2-es 3k körül volt.

[link]

havri

(#65626) V/ válasza havri1 (#65619) üzenetére


V/
Topikgazda

Én most COB LED irányba mentem el, megfelelő hűtéssel panelek, de jók a foglalatos verziók is.

(#65627) V/ válasza _q (#65624) üzenetére


V/
Topikgazda

Álló lámpába lehet, hogy ezek a ledesek is jól mutatnak.

(#65628) havri1 válasza V/ (#65626) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom mi a CREE és a COB között a különbség, de a linkelt eladónál mind a 2 szöveg olvasható a címben :) Nekem bejött, iszonyat fényerő, a natural white 4000-4500K színhőmérésklet meg természetes fény, megnyugtató.

havri

(#65629) V/ válasza havri1 (#65628) üzenetére


V/
Topikgazda

(#65630) Remekelek28 válasza V/ (#65623) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ja értem,csak a foglalatra azt hittem,hogy ez egyáltalán nem szabványos az euban.. Itt a gu10 et választva teljesen más..

Akkor ebből a tipusból ha a szabványos E27-est veszem azt mondjátok,hogy tartósabb lesz? mintha pl ilyet veszek?
Ez utóbbiból vettem,de ahogy fentebb is irták vibrálnak,kiégnek egyebek.. Volt,hogy a légy beleszállt.

Ja és a dimmable az azt jelenti,hogy szabályozható a fényereje?

[ Szerkesztve ]

(#65631) V/ válasza Remekelek28 (#65630) üzenetére


V/
Topikgazda

Dimmable az az.
Ezek közül a 12W-os Warm White lenne a megfelelőbb fényű. Ezek nem szabályozható fényáramúak, viszont 5730-as ledek, amelyek kevesebbet fogyasztanak és kevésbé melegednek.
A ledek nem igazán vibrálnak, az már akkor rossz. Ha világítós a kapcsolód, akkor kell egy előtét kondi vagy normál kapcsoló, mert egyébként lekapcsolt állapotban is lesz fény.

[ Szerkesztve ]

(#65632) AtHoS válasza Remekelek28 (#65604) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én az előbb vettem 3 filléres cuccot ismerősnek és természetesen még mindig nem működik a konverzió állítgatós téma (mobilos appot pedig biztos nem fogok felrakni), így átraktam a fizetést bankkártyás fizetésre, megadtam az adatokat és fizettem, de...azt vettem észre, hogy túl sok sms érkezik.

- 1 USD beterhelés a paypal részéről
- termék árának terhelés magyar forint értékben az oldalon látott paypal konverziós ráta szerinti értékben :F
- 1 USD terhelés törlése

Ez volt a sorrend mindhárom tétel esetében.

Ebből is látszik, hogy nem véletlen ez a "hiba". Beterhelni tud dollárban, de termék ár levonásakor már nem

Paypal mi a fakkomat ugat bele bankkártyás fizetésbe? :F

eszemf@szommegáll :Y

read-only mode on the forum

(#65633) Remekelek28 válasza V/ (#65631) üzenetére


Remekelek28
őstag

A 12 watt nekünk sok. 9 wattosat szoktam venni és abból is a hideg fehéret. Nekünk ez a természetes fény nagyon bejött a sárga után. :)
De lehet a köztes natural is jó.
És,hogy lehet ezeket szabályozni?

Igen van egy világitós kapcsolónk is a konyhában,de ez ott pont igy jó,mert van egy gyengécske fénye a lednek. Igycpl,ha éjjel kimegyünk egy pohár vizért(sörért) nem kell felkapcsolni,igy megoldható,hogy ne vágjon arcon a telefény. Gondolom ilyenkor 1 wattnál többet nem fogyaszthat.

(#65634) V/ válasza AtHoS (#65632) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam hogy az mindig két terhelés lesz, a kártyaszám 1$-s ellenőrző terhelése amelyet rögtön sztornóz, tehát 1 vagy 2 sms és tényleges fizetés 1 sms, amelyeket a bankod küld nem a PayPal, így tartalma tőlük ered.
Azt is írtam, hogy meg kell nézni, hogy a bankod miként számolja el a devizás kártyás vásárlást.
Úgy ahogy most fizettél az adott kártyatársaság az adott devizában kapta a terhelést, nem pedig PayPal forintos terhelést kapott.
Az eBay a PayPal kliensen keresztül biztosítja a fizetést a kártyával fizetőknek is, akiknek nincs PayPal fiókjuk.
Csak pillants rá erre: #65611

[ Szerkesztve ]

(#65635) V/ válasza Remekelek28 (#65633) üzenetére


V/
Topikgazda

A szabályozható villanykapcsolóval, amely alkalmas ledekhez is. A 12W az úgy 70-72W hagyományosnak felel meg.

(#65636) Remekelek28 válasza V/ (#65635) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ja értem,olyan villanykapcsolónk nincs :)
Igen azt tudtam,de nekünk a 9 w még a poncébe is elég. A wc be pl csak 5 wattost vettem. A borotválkozási lámpába 3 wattos is pont elég E14 ből.

Viszont ezt az 1 ledest majd ki fogom próbálni. 600 ft alatt is láttam.

(#65637) AtHoS válasza V/ (#65634) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Persze ez a beterheléses dolog nem új-keletű számomra és nincs is vele semmi gondom és persze, hogy a bankom küldte az sms-eket :DDD - nem gondolnám, hogy ezt bárki is másként gondolná :B - , de pl. 3.99 USD-re miért HUF-ban érkezett terhelés a bankkártyára?

Szerk.

"Úgy ahogy most fizettél az adott kártyatársaság az adott devizában kapta a terhelést, nem pedig PayPal forintos terhelést kapott."

Sajnos ez nem igaz, mivel konkrétan abban a pénznemben kapom az értesítő sms-ben az összeget mindig amivel fizettem. Ha HUF értéket ír, akkor HUF-ban lett terhelve a kártya.
Nem gondolnám, hogy szájbarágósan be kellene másolgatnom a kapott sms-ek tartalmát. EDDIG, ha USD-ben fizettem, akkor USD-ről jött az sms is, úgy ahogy az 1 dolláros beterhelésről USD-ben kaptam az sms-ben az értesítés. Most viszont a fizetett 3.99 USD-re HUF összegben kaptam értesítést. Na ez az ami nagyon furcsa számomra :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#65638) Remekelek28 válasza AtHoS (#65637) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen ez nekem is igy volt,van az otp nél,hogy az adott devizában szedte le a pénzt a bank
A kártyás vásárlásnál az a kapott 3 sms azért sem tetszett,mert sms enként kb 20 ft ot von le a bank tőlem. Ezzel ne gazdagitsuk már őket.
Az app szerintem nem az igazi.

(#65639) V/ válasza AtHoS (#65637) üzenetére


V/
Topikgazda

Térjünk akkor vissza rá, amikor a bankod lekönyveli konkrétan a számlára.
Amit írtam az az OTP, Ertse, CIB esetén egyértelműen látszik és az is biztos hogy nem forint terhelés megy a Visának vagy a Mastercard-nak hanem $.

[ Szerkesztve ]

(#65640) AtHoS válasza V/ (#65639) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam éppen CIB van ezért is furcsa.

Tegnap vettem PP-lal DD4-ről USD-ben, azt tudta USD-ben terhelni. Ma az ebay-es vásárlást már nem, bár ugye nem közvetlenül PP fiókon keresztül ment most, hanem közvetve bankkártyás fizetéssel, de ugye PP a közvetítő és PP fiókkal is PP konverzió lenne, de most bankkártyával fizetve is közbeugatott a PP és konvertált HUF-ra.
Várhatjuk a CIB lekönyvelését, de eddig amiről HUF-ban értesített az HUF-ban is volt terhelve. Szerintem most sem lesz másként. No most dobok egy PP fiókos vásárlást, legyen összehasonlítási alap :B

Szerk.

Persze most is HUF-ban terhelt :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#65641) V/ válasza AtHoS (#65640) üzenetére


V/
Topikgazda

Viszont előfordulhat, hogy úgy ahogy írod tényleg forint lett a vége, mert ha az összesítő képernyőn forintos konverziós összeg jelenik meg, akkor át kell állítanod a banki váltásra. Csak épen itt működik miíg PayPal-n belül jön a szöveg, hogy nem használható.
Ha nincs forintra utalás akkor nem rosszabbodott a"beteg" állapota, de igazad van :R lehet rosszabb is. 29-én fizettem akkor néztem, még működött amit javasoltam, de ma már 2.-a van.

[ Szerkesztve ]

(#65642) V/


V/
Topikgazda

Összefoglalva a dolgokat az eBay fizetéssel kapcsolatosan
1. A PayPal fiókba belépve és onnan kártyával fizetve nem veszi át a banki váltást, látható a konverziós ráta, de nem lehet átállítani a konverziót.

2. Ha a kártyás adat megadásos módszerrel fizetünk akkor az elmélet az lenne, hogy nem látható forintos konverziós ráta, devizában megy a terhelés a kártyatársaság felé, ha mégis lenne ilyen forintos konverziós ráta, akkor viszont át lehet állítani a banki konverzióra.

3. Ha valaki a bankjánál sms figyelést állított be akkor a 2.pont szerinti vásárlással 3 sms-t kap. Ha ezért fizetni-e kell, akkor előfordulhat, hogy a banki váltásos haszont elveszíti a +2 sms ára miatt.

4. A többlet fizetést, ha mégis a PayPal váltással fizet valaki, kérje kártérítésként vissza a PayPal-tól, a banki konverziós összegű fizetés és a PayPal árfolyamos fizetés közti eltérést. Ehhez természetesen a PP fiókjában a banki konverzión kellene lenni a devizaváltásnak annál a kártyánál, függetlenül attól, hogy nem működik.

(#65643) AtHoS válasza V/ (#65642) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk ehhez annyit hozzáfűznék, hogy nem volt és vásárláskor sem rögzítettem a kártyaadatokat az ebay fiókban. Emiatt, ha ott rögzítve lenne, akkor szvsz. nem jelenne meg az 1 dolcsi beterhelés és visszavonás, így nem lenne plusz 2 sms, ami adott esetben plusz költséget sem okoz.

ui. Bár első vásárláskor - amikor a berögzítés történik - azért csak megjelenne az 1 dolcsis tesztterhelés :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#65644) V/ válasza AtHoS (#65643) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont az lenne a lényeg, hogy ne rögzítesd vele, mert az sem lesz jó egy idő után.
Minden alkalommal ha fizetünk az alsó lehetőséggel Credit or debit card, megy a kártyaszám ellenőrzés és az a normális működés.

[ Szerkesztve ]

(#65645) _q válasza havri1 (#65625) üzenetére


_q
addikt

Ahogy írod is az egy irányba/pontba világítás miatt nem fogja teljesen a szobát megvilágítani 1db éjjeli lámpa vagy éppen a szobai nagy lámpa. Ezért gondoltam, ha hagyományos izzó kialakításba van, az talán jobban szórja több irányba is a fényt mint a spot lámpa jellegűek.
Nincs olyan verzió ami nem csak 1 irányba, hanem a szoba nagyobb százalékába szétszórja a fényt a hagyományos izzóhoz hasonlóan?

Remekelek28
Én is hasonlóan az általad említettet vettem. Még nem jött meg, de akkor a leírtak alapján nem túl biztató lesz.

[ Szerkesztve ]

(#65646) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

További LED izzó témával kérlek fáradjatok át a megfelelő topikba!

⭐ Stella

(#65647) tilla311 válasza rukka (#65600) üzenetére


tilla311
tag

Szia!

Igen, ez egy nagyon tisztességtelen eladó, nekem is volt vele dolgom (gondom). Van több shopja is az ebay-en, és ezt csinálja, hogy az aukció után összevon többet, és hozzáír szállítási díjat, majd küldi az invoice-t. Ha nem fizeted ki az aukció után azonnal, akkor már csak a számlát tudod. Nekem 6 ilyen rendelésemet vont össze. Én egyszerűen elkezdtem fenyegetni mindennel, ami eszembe jutott, és akkor törölte a számlát, és írt egy újat.

!!!!!
Készülj fel rá, hogy ezután majd elküld 1 darab terméket egy nyomkövetési számmal, amit utána majd Neked kell bizonygatnod az ebay ügyfélszolgálat előtt, hogy nem kettő volt a csomagban. Az ebay ügyfélszolgálat első körben neki ad majd igazat, mivel a tracking number szerint delivered, és akkor majd fellebbezned kell, és bemutatnod a videót, amit a csomag felbontásáról készítettél, mert ugye csinálsz majd videót a kibontás folyamatáról, és megméred mérlegen, hogy hány gramm. A shipping record szerinti súly lehet továbbá irányadó arra, hogy megállapíttatsd, hogy hány termék volt a csomagban.

Utólag a negatív feedback-ek küldésével lehet kényszeríteni, hogy refundoljon. Én írtam neki jóelőre, hogy ha nem küldi el a hiányzó elemeket, amire kap 3 hetet, akkor 10 naponta küldöm a negatív feedbacket. Ezt először nem vette komolyan, és mellébeszélt, húzta az időt, nem csinált semmit, majd a 4. negatív feedbacknél már könyörgött, hogy hadd refundolhassa az egészet. Persze ilyenkor jön a szokott sablonszöveg, hogy a nemzetközi szállítás hosszadalmas, és várj újabb 35 munkanapot, és akkor ki tudsz futni mindenféle védelemnek a határidejéből (persze paypalt kivéve).

Sok szerencsét! :-)

(#65648) AcCEsS válasza V/ (#65631) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ez az előtét kondi dolog engem érdekelne, hogyan lehet megoldani? Prodax Classic világítós kapcsolóink vannak, de az ábra felső részén látható glim(?) lámpát ki kellett pattintanom, mert ugyan gyengén, de folyamatos világítottak a ledek.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#65649) tilla311 válasza radi8tor (#65646) üzenetére


tilla311
tag

Igen, és ha egy LED izzani kezd, akkor a legjobb, ha rögtön hívjátok is a Tűzoltóságot! :))

(#65650) rukka válasza tilla311 (#65647) üzenetére


rukka
csendes tag

Én írtam az Ebaynek és ők lényegében azt mondták nekem, hogy megértik stb. de ha nem akarom kifizetni akkor egyezkedjek vele vagy én kérjem a cancelt. Amit már nem tudok és amúgy sem akarok. Ma reggel nyitott rám két unpaid item case-t (amit az Ebay megígért hogy levesz a végén). Ilyenkor be tudom még vágni neki a negatívot a végén?

Ami számomra tök érdekes, mert azt hittem hogy ha ezt a sztorit megírom nekik tök egyértelműen mellém állnak, de nem, így meg nem fogom lefutni a köröket a refunddal meg a bizonyítással. Unboxing video mindig van de soha nem volt még rá szükségem.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.