Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) egresij válasza Speccy (#2648) üzenetére


egresij
csendes tag

A TV-k DVB-C tunerjével mindig gond szokott lenni, ez típusonként más-más, egy Samsungosnak kellene válaszolni a beállításokkal kapcsolatosan.

Nekem LG-m van így csak nagy vonalúan tudok hozzászólni, de hátha ez is segít.

A bemenetet Kábel bemenetre kell állítani, é Full kereséssel kell próbálkozni.

www.kastélyok.hu, Samsung TV_UE32ES5500V (DVB-C tuner); USB DVB-T Tuner (RTL2832U)/PVR5; Samsung PC-Monitot/TV (DVB-C) LT24D390; Samsung Omnia (már nem használom)

(#2652) Xero válasza Xero (#2642) üzenetére


Xero
nagyúr

Na én is belefutottam a szakadozásba. 378-on ami jön az mind frame droppol. Érdemes ezt bejelenteni, vagy úgy sem csináltak vele semmit? Eléggé zavaró, mert a Viasat és a Digisport is itt csücsül!

(#2653) JuliuS


JuliuS
tag

No igen, már igencsak időszerű lenne, ha legalább a forma-1-et 16:9-ben adná az rtlklub, mint ahogy azt több sorozatnál már képesek megtenni. addig meg marad az, hogy a német rtl-en nézhetjük szélesvásznúan.

(#2654) simi12345


simi12345
tag

xv.ker mézeskalács tér teljesen rendben van. semmi problema kb 3hónapja. vb alatt komolyan mondom egyszer sem akadozott, fagyott,pixelesedett,semmi pedig megnéztem vagy 40-50-et. minden adó remek. hd nat csatik is jók meg a digisport hd is.samsung tv, a márciusi mindenféle hiba megszünt. decembertöl van egy koaxkabel behúzva, márciusig minden jó volt,utana szarakodás kb májusig, majd onnantól minden ok. kábelhez nem nyúltam,ebböl is látszik,hogy nem az romlott el csak ùgy magától:-), hanem a digi próbálkozott(nálunk sikerrel). nagyon eltaláltak valamit...100 hogy akinél egyszer jó volt és utána szarakodás majd megint megjavul, ott nem kábelhiba van. azt is próbáltam hogy a samsung tv után továbbvezettem a régi crt tv-re egy elosztóval( valami márkátlan fossal) befogtam vele az analog adásokat, ment mindkét tv és ekkor is jó volt a samun a digitális adás , mindegyik. nem romlott el,nem volt hiba. pl. ment a vb hd-ban, mellette asszony nézte a sorozatát. mindez a samsung tv beépített dvb-c tunerével.
valahogy ilyen szinvonalat képzel el az ember, és kívánom mindenkinek ezt.
ràadàsul a net is felgyorsult kb màsfél hete
torrentnél a sebesség 4.8-5 mb/sec-et ir ki, remélem ez nem csak teszt, hanem ezt is növelik, mint a csatikat....

(#2655) Speccy válasza egresij (#2651) üzenetére


Speccy
senior tag

Köszi, valóban ez volt a megoldás, a kábeles keresés. Eltartott egy ideig amíg végignyálazta a csatornákat :DDD

There is hope!

(#2656) Kija válasza Xero (#2652) üzenetére


Kija
aktív tag

Jelentsd csak be és azt is mond meg nekik, hogy az országban sok helyen tapasztalnak hasonlót az előfizetők!
Hátha többen mondják akkor tesznek is valamit...

(#2657) g0dl válasza egresij (#2650) üzenetére


g0dl
addikt

Köszi a kimerítő választ. (na az sem derül ki a letölthető leírásából, hogy a felvételeket le lehet másolni, ez már tetszik).

[ Szerkesztve ]

(#2658) Sonja


Sonja
veterán

Ma reggel Gyöngyösön is megjelentek a + adók, a 2 NGC HD csatornával együtt! Ez utóbbival kapcsolatban (a 2 HD-val) az a problémám, hogy nincs magyar hangjuk. :( Másnál is ez van vagy csak itt nem állították be?! :F Illetve a Wild-on nincs egyáltalán hang, pedig 6 nyelv közül lehet választani, de egyiken se ad hangot. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2659) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Csak nálam Debrecenben van h a Discovery Channel műsörinfója nem a sajátja hanem valami más csatornáét írja ki? Szerintem a Disney Channel-ét. Valaki tapasztalt ilyet vagy csak a Kaon beltéri nem működik jól?

(#2660) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Tegnap behúzták a Digi TV-t. Ez a látvány fogadott, amikor hazaértem.
[link] :Y

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2661) forrest85 válasza G.Zs. (#2660) üzenetére


forrest85
senior tag

Nem voltál otthon, amikor kötötték? Tiszta szakmókus munka :( vagy még rosszabb...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#2662) G.Zs. válasza forrest85 (#2661) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Édesanyám volt otthon. Nekem dolgoznom kellett. A szájába rágtam, hogy mit mondjon a szerelőnek, amit természetesen el is mondott neki.
A szerelő nem volt hajlandó úgy behúzni, ahogy megkérte rá.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2663) cekkk válasza G.Zs. (#2662) üzenetére


cekkk
veterán

Én feljelenteném rongálásért, mert nem sokat fúrok de ennél én is szebben megcsinálnám. Digihez nem mészbe h fizessék meg a szerelésből adódó károdat? Ez már tényleg a szerelés művészetének a felső foka :O :O

(#2664) G.Zs. válasza cekkk (#2663) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Tegnap ordítottam náluk egy sort, ma is fogok, és addig amíg nem fizetik ki, minden nap.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2665) cekkk válasza G.Zs. (#2664) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem írd meg a Homárnak fogyasztó védelemnek, rendőrségi feljelentéssel nem fenyegetted őket?. És mit mondtak? őket nem érdekli? :(

(#2666) forrest85 válasza G.Zs. (#2662) üzenetére


forrest85
senior tag

Ez a szakmókus munkának is a legalja, ennél még egy betanított munkás is szebb munkát végez. Úgy, hogy még nem tanítottak neki semmit sem.
A szerelésben nagyon látni, hogy "mindegy, csak működjön". Na meg a nagy sietség. Sajnállak, komolyan. :(

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#2667) sixtybi válasza forrest85 (#2666) üzenetére


sixtybi
tag

Én otthon megelőztem a bajt, bekötöttem magamnak, a szerelőnek csak a másik végét kellett a szekrényükbe bekötni. Ezt látván még jobban úgy érzem, hogy nagyon jó ötlet volt.
A szerelő egyébként ahelyett hogy örült volna, húzta a száját, pedig tényleg semmi dolga nem volt, még a telefon és UTP csatlakozókat is rákrimpeltem a kábelre.

(#2668) forrest85 válasza sixtybi (#2667) üzenetére


forrest85
senior tag

Ezen én is elgondolkodtam, hogy ha lejár a UPC, akkor magam építem ki. Igaz ha szerelő csinálja az anyag ingyé van, de jobb megelőzni a bajt szerintem. Egyetértek Veled.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#2669) G.Zs. válasza sixtybi (#2667) üzenetére


G.Zs.
senior tag

A szép az egészben,hogy lyukat fúrattam előre a falba, hogy hol kell elmennie a kábelnek. Ennek ellenére nem ott húzta be, Édesanyám szerint arra hivatkozva, hogy akkor több kábelt kell felhasználnia. Ezért behúzta így.
Anyu hiába háborgott, a szerelőt nem érdekelte, aláíratta a papírt, hogy ő pedig elvégezte a dolgát, és kész. Ha nem tetszik, húzza be maga!

Ma reggel visszahívattam a szerelőt rendőrséggel fenyegetőzve. Jött egyből 7-kor, és behúzta a kábeleket rendesen. Egy szóval nem kellett mondanom neki, hogy hol húzza el. Tudott mindent magától, ebből látszik, hogy Anyu tényleg elmondott neki mindent.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2670) g0dl válasza G.Zs. (#2660) üzenetére


g0dl
addikt

Ez nagyon ócska munka. Az előfordul, hogy valaki bénázik, de ez egyszerűen igénytelen.

Mikor hozzám jöttek szerelni én előre mindent kábeleztem a lakásban, ő csak az előszobába hozta be és dugta be az aljzatba.

(#2671) Xero válasza G.Zs. (#2669) üzenetére


Xero
nagyúr

A durva az, hogy ahogy nézem sok 10e-s kárt csinált.
Nálunk is össze-vissza akarta hozni a fickó az utp-t. (coax szerencsére be van falazva már mindenhova) Viszont amikor megmutattam, hogy hol viheti, hol nem bassza le a stukkót stb stb már csinálta is. Mondjuk így sem a legszebb, de legalább a fal nem esett le!
Sajnálom ami történt, verd ki belőlük a helyreállítás árát! Ez a minimum!

(#2672) G.Zs. válasza Xero (#2671) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ma megígérték, hogy kifizetik. Kíváncsi leszek.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2673) Xero válasza G.Zs. (#2672) üzenetére


Xero
nagyúr

Hajrá! Fingers crossed!

(#2674) fiFika válasza G.Zs. (#2660) üzenetére


fiFika
csendes tag

Na ilyet se nagyon láttam még! :Y

Gratulálok a "szerelőnek". :W

(#2675) konrada válasza G.Zs. (#2672) üzenetére


konrada
tag

Ez az ember (mármint a szerelő) valamiért kiakadt, hiszen ilyent átlagos lelkiállapotban ember nem csinál.

De aki nem bírja idegekkel, az ne menjen szolgáltatóiparba. :o

(#2676) Dog 11


Dog 11
tag

Helló !
A csatornalistában külön megjelent 370 MHz-en a Playboy és 394 MHz-en a Privat Spice .

(#2677) Xero válasza Dog 11 (#2676) üzenetére


Xero
nagyúr

Be is raktam őket, de az agyamra megy a stb. Miért kell mindent visszaraknia a gyári helyre, ha 1-2 csatorna kerül be? :W Humax digi+c!

(#2678) cekkk


cekkk
veterán

erre valaki? :DD

Sziasztok!

Csak nálam Debrecenben van h a Discovery Channel műsörinfója nem a sajátja hanem valami más csatornáét írja ki? Szerintem a Disney Channel-ét. Valaki tapasztalt ilyet vagy csak a Kaon beltéri nem működik jól?

Más

A Playboy és a Privat Spice külön csatornánként van, vagy 23kor átvált két adó ezekre és 5ig sugározzák?

[ Szerkesztve ]

(#2679) J4nik4 válasza cekkk (#2678) üzenetére


J4nik4
csendes tag

Nekem jelenleg mind a két csatornára azt írja, hogy "Kódolt adás"

[ Szerkesztve ]

(#2680) fiFika válasza cekkk (#2678) üzenetére


fiFika
csendes tag

A Playboy és a Private is külön csatornánként van.
A Playboy-on megy valami önreklámozás,a Private-ra ,meg azt írja a tv-m(samsung),hogy nincs teleweb szolgáltatás. Gondolom itt csak 23h után van műsor. :DDD

(#2681) Dog 11 válasza cekkk (#2678) üzenetére


Dog 11
tag

Discovery EPG rendben./Bp.IX./

(#2682) McLaca válasza rocket (#2644) üzenetére


McLaca
őstag

:DD
Én meg utálom a torz, vagy csonka képet. A fekete sáv kétoldalt semmit sem árt egy LCD panelnek, főleg, hogy úgyis kapcsolgatni fogsz, és úgyis belefutsz 16:9-es adásokba is...

Amúgy a megoldás a kapcsolójel lenne, így nem kéne állítgatni, magától beállna úgy, ahogy kéne (még a reklámok alatt is) de annyira szegények a kereskedelmi tv-k, hogy még arra sem telik nekik... (majd elmorzsolok értük egy könnycseppet).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2683) cekkk


cekkk
veterán

Köszönöm nektek a választ.
Nálam a digitális adások közt nincs még meg ez a két csatorna pedig 2 napja végeztem teljes keresést :( úgy látszik ide később ér el.
A Discovery epgjén meg általában zack és cody élete látható a legtöbbet meg valami H2O sellő lány vagy mi :DD :DD

G.ZS.

Mire jutottál a Digisekkel?

(#2684) G.Zs. válasza cekkk (#2683) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Az alvállalkozónál veszekedtem egy sort, aminek végeredménye az lett, hogy kifizetik a kárt. Ma este megcsináltatom. :K
Amúgy a kár értéke nem jelentős, mert a friss felújítás miatt maradt itthon bőven festék meg gipsz. A festőnek kifizetek kb 1-2 órás munkadíjat, aztán ennyi lesz az egész.
Ezt meg behajtom rajtuk. :(((

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2685) forrest85 válasza G.Zs. (#2684) üzenetére


forrest85
senior tag

Azért az a YouTube video jó helyen van. Mindenki elérheti. elég csak beírni a keresőbe DIGI kábel :D :)) :DDD

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#2686) Maxtreme válasza G.Zs. (#2684) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ha van rá lehetőséged vasalj be tőlük minél többet.. Nem kell megmondani hogy volt festék stb.
Azért ez a "munkavégzés" felháborító basszus. Kicsit észbe kaphatnának hogy kiket alkalmaznak. Nem a legutolsó hajléktalan, 4 általánost végzett emberekkel kéne az ilyesfajta munkákat végeztetni..

[ Szerkesztve ]

(#2687) Sonja


Sonja
veterán

A Private Spice-ot ma megtalálta a Technisat, méghozzá a 762MHz-en (Gyöngyös)! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2688) GuruZone


GuruZone
őstag

nem lehet ez szándékos lejáratás a konkurencia részéről???

ez csak egy kérdés, rosszindulat nélkül. a mai világban....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#2689) Villanyász


Villanyász
tag

Sziasztok!

SD boxal élvezem a digitális adás előnyeit. Viszont nem tudom hogy volna-e értelme rákötni az erősítőt is optikán keresztül, magyarán van-e olyan nem fizetős magyar nyelvű csatorna ami esetleg 5.1 ben adja a filmeket? Próba miatt nem vennék optikai kábelt feleslegesen.

(#2690) G.Zs. válasza forrest85 (#2685) üzenetére


G.Zs.
senior tag

A gugli a 3. találatként adja. ;]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2691) G.Zs. válasza GuruZone (#2688) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ha a videóra gondolsz, nem. Ezt én csináltam otthon, miután behúzták a kábelt. Én sem hinném el, ha nem a saját lakásomban történt volna.
És ez nem igazán a Digi-t minősíti, hanem az alvállalkozót, akivel dolgoztatnak.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2692) Geva75


Geva75
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni: Most tértem át a Digi-hez, Samsung DVD SH873 HD-s saját rögzítőm van, amin keresztül szeretném a digitális csatornákat is fogni mi lenne ennek a módja? A DIGI-től bérelek HBO boxot is. Van valami ötletetek? Köszi! :F

jkasebhflisudbg

(#2693) GuruZone


GuruZone
őstag

Győr, digitális: megjött a private és a playboy. utóbbin adás is ment este. előbbin nem.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#2694) Manka76


Manka76
senior tag

Sziasztok.

18ker Havanna csak a Playboy tv van az újjak közül.
Szinte már aggódom.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2695) Dog 11


Dog 11
tag

Helló .
A digitális csatornalistában megjelent Program1 név alatt a Fix HD csatorna ,SD minőségben.

(#2696) cvn69


cvn69
tag

A 3.kerületben a digitális csatornák közt megvan nektek a Viasat3?

"Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

(#2697) Dog 11 válasza cvn69 (#2696) üzenetére


Dog 11
tag

IX.ker Jelenleg hiányzik a Viasat 3 és a Disney.Gondolom idővel ismét megjelenik a csatornalistában.

(#2698) Moki111 válasza Dog 11 (#2697) üzenetére


Moki111
csendes tag

A XX. ker-ben sincs se viasat3 , se Disney... :(

(#2699) cvn69 válasza Dog 11 (#2697) üzenetére


cvn69
tag

Ez érdekes, mert eddig volt Disney, de ráfrissítettem és azóta nincs. Viszont, azóta a 60 körüli csatorna helyett 80 körül van. Valamit valamiért?! :F

"Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

(#2700) allfinanz


allfinanz
senior tag

Még szerencse h 2 DVB-C-s TV-nk van! :)

A Sony-n nem frissítettem és van rajta Disney.
Samsung TV-n frissítettem és a Viasat-3 név nélkül, de bejön, de a Disney nem, pedig a Sony szerint a 778 MHz-en jön, de az nem mutatja a szolgáltatási azonosítót.

Vki nem tudja?

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.