Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) Lala6 válasza pepe0419 (#3250) üzenetére


Lala6
őstag

Csak egy box-od van, vagy kettő?

(#3252) molnárszilár


molnárszilár
csendes tag

Már megint nincs digitv !Ja persze szombat van :C Amugy nem tudja valaki hogy mikor reagálnak a felmondásra mert má 3 hete elküldtem de még semmi reakcio!!Jol olvastam hogy a upc is árat csökkentett?2700ft kb 30 magyar ado meg egy valag külföldi?

(#3253) Lala6 válasza molnárszilár (#3252) üzenetére


Lala6
őstag

Már egy jó ideje annyi a upc(2 év hűséggel). sok kábel szolgáltató is árat csökkentett a digi miatt.

(#3254) pojakcs válasza molnárszilár (#3252) üzenetére


pojakcs
senior tag

2 év rabság nagy idő a mai világban. Idén elindul a dvb-t. 2 évre nehéz megjósolni milyen módon fogunk tv-t nézni.

Üdv: Csaba

(#3255) hoby36


hoby36
senior tag

2006 nyár óta van digim,de meguntam ezt a "remek" minőséget.A upc-n kívül tud valaki olyan tv szolgáltatót ami jobb minőséget ad?Nem baj,ha drágább.Nem találtam a neten sajna.

A logikában semmi sem véletlen!

(#3256) Rick4 válasza hoby36 (#3255) üzenetére


Rick4
félisten

kábeltévé szolgáltató nincs a közeledben?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3257) Locutus válasza Lala6 (#3243) üzenetére


Locutus
veterán

Ez hogy kedden indul mit takar? Mit kell állogatni, hogy megjelenjen a csatornák között?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3258) hoby36 válasza Rick4 (#3256) üzenetére


hoby36
senior tag

Csak a upc.

A logikában semmi sem véletlen!

(#3259) Rick4 válasza hoby36 (#3258) üzenetére


Rick4
félisten

van ismeretséged akinél rá tudsz nézni hogy az milyen? jobb, hibák is jóval ritkábbak, de képileg nem egy HD az sem...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3260) Lala6 válasza hoby36 (#3258) üzenetére


Lala6
őstag

upc direct és digi van mindenhol. Antenna digital még nagyon jó szolgáltató, de sajna kevés helyen elérhető.

(#3261) Lala6 válasza Locutus (#3257) üzenetére


Lala6
őstag

Majd, ha beteszik, akkor lehet tudni, hogy mi kell beállítani. Ha elindul leírom neked ide.

(#3262) Rick4 válasza Lala6 (#3260) üzenetére


Rick4
félisten

pl Móron sincs.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3263) hoby36 válasza Rick4 (#3259) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem is az volt régen.Nem túl jó minőség drágán.Volt,hogy napokig alig volt adás.

A logikában semmi sem véletlen!

(#3264) hoby36 válasza Rick4 (#3262) üzenetére


hoby36
senior tag

Te is móri vagy?

A logikában semmi sem véletlen!

(#3265) pepe0419 válasza Lala6 (#3251) üzenetére


pepe0419
tag

csak egy Humax-II.

[ Szerkesztve ]

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#3266) Rick4 válasza hoby36 (#3264) üzenetére


Rick4
félisten

nem, csak mielőtt mondok valamit, azért próbálok kideríteni róla egy két infót..megnéztem az adatlapodat.. :U persze, a upc-nél is volt ilyen, csak ők rendszeresen elhárították a hibákat, és ki is nőttek ebből.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3267) Locutus


Locutus
veterán

Ez a ma reggeli vihar elmozdította a lavóromat. Van erre valami módszer, hogy én újra irányba tudjam állítani? Elvileg csak vizszintesen fordult el valamennyit, de ki tudja...
Az a baj, hogy olyan vastag a felhőzet most, hogy a szomszédnak a 120centis lavórral sincs vétele, szal egyelőre még próbálkoznom is hiába lenne...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3268) Rick4 válasza Locutus (#3267) üzenetére


Rick4
félisten

akkor ott valami nagyon nagy gáz lehet, mert nekem is 120as lavórom van, és épp a manchester meccset nézem a szokásos jelszinttel.. :U pedig felhő itt is van elég....

meg kellene nézned, hogy a tükröt tekerte e el a rúdon, vagy a rudat is tekerte....elvileg látszania kellene a rúdon a karmok nyomainak, így visszafelé tudod merre lesz. de ha nincs, az sem baj, felmész a tetőre, valaki meg a tévét nézi, persze bekapcsolt beltérivel, behozod az antennabeállítás menüpontot, legalább valami grafikus térerőkijelzés legyen... lassan elkezded tekerni a tükröt az egyik irányba, de monduk 10-15 centi elég, többet nem hinném, hogy tekert a szél.. ha ez idő alatt nincs látható kép, akkor visszafelé a kiindulási pontra, és onnan a másik irányba is ugyanannyit. nincs legalább egy sat findered? azzal csak könyebb lenne belőni..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3269) Locutus válasza Rick4 (#3268) üzenetére


Locutus
veterán

Jah, háztartási satfinder, persze :D Nincs.

Amúgy itt Sopronban jelenleg kurvavilág van, reggel 100km/h-s szél volt (most már csak 80+eső). Szóval majd még próbálkozok.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3270) Lala6 válasza Rick4 (#3262) üzenetére


Lala6
őstag

Hogy-hogy nincs Móron? Műholdas mindkettő... Mórt egy burok fedi, vagy hogy? :)

(#3271) Lala6 válasza Locutus (#3269) üzenetére


Lala6
őstag

Pesten sem jobb a helyzet. Úgy ráncigálja az én antennám is, hogy majd le szakad. Lesz holnap melójuk a szerelőknek.

(#3272) Rick4 válasza Lala6 (#3270) üzenetére


Rick4
félisten

Antenna digital még nagyon jó szolgáltató, de sajna kevés helyen elérhető.=> pl Móron sincs.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3273) Locutus


Locutus
veterán

Kicsit ritkult a felhőzet, felmentem a tetőre, és sikerült beállitanom.
Vagy 30 fokot fordított vizszintesen a szél rajta, valszeg még hajnalban mikor akkora széllökések voltak. Most megint -viszonylag- jo a vétel.
Lassan tényleg le kell cserélnem a digi állványt a homemade-re, csak eddig sosem birtam rászánni magam...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3274) Lala6 válasza Rick4 (#3272) üzenetére


Lala6
őstag

Értem már, leesett :)

(#3275) Rick4 válasza Lala6 (#3274) üzenetére


Rick4
félisten

:R ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3276) Lala6 válasza pepe0419 (#3265) üzenetére


Lala6
őstag

Ha kapsz újat (Humax III, vagy Hyundai 5160) NE frissíts rajta szoftvert, egyiken se!

(#3277) hoby36 válasza Rick4 (#3272) üzenetére


hoby36
senior tag

Nincs miből választanom.Hihetetlen.A t-home sincs itt. :W

A logikában semmi sem véletlen!

(#3278) molnárszilár


molnárszilár
csendes tag

Felhö ide vihar oda tök mindegy mert nálam megint nincs digiszar!Egy kábelt kihuztam az ablakon és jön vele az ertéelklubb!

(#3279) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hali
Nálunk a TV" "töredezik " szombat óta. :((

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3280) janika_(én) válasza Dízeles (#3279) üzenetére


janika_(én)
csendes tag

"Nálunk a TV" "töredezik " szombat óta."

Akkor Te szerencsés vagy...
Nálunk hetek óta! :))

Találós kérdés:
Melyik csatorna képe látható itt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#3281) Rick4 válasza Dízeles (#3279) üzenetére


Rick4
félisten

most hány pontot adnál rá? 14.-én még 10ből 8 volt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3282) Kiskutya válasza janika_(én) (#3280) üzenetére


Kiskutya
veterán

en a hir tv--re tippelnek:)

hmm...

(#3283) janika_(én) válasza Kiskutya (#3282) üzenetére


janika_(én)
csendes tag

Nyertél! :C

(Nem volt túl nehéz, benne van a linkben az időpont is...)
Mindez tökéletes jelerősség mellett, digitális tunerkártyával készült.
És ez már hetek óta ilyen... :W :Y

Ja... a nyereményed: előfizethetsz a DigiTV kiváló minőségű digitális technikával sugárzott műsoraira soron kívűl. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3284) spammer


spammer
veterán

Sziasztok!

Régebben lett már bekötve a digi tv, műholdas téma. Tömören: 2 beltéri van, 4 szoba. Abban a 2 szobában ahol a beltéri van, ott oké, de másik 2 szobába nem megy át a jel, hiába van összelőve a rendszer (régen UPC-nél pedig működött). Anno mondta nekünk a szerelő h kell vmi erősítő vagy mi. Na de a szerelő azóta is jön megcsinálni. Aztán telefon másik szerelőnek, az is azóta jön, kb 1 éve :D Jegelve lett a dolog, de mostmár itt lenne az ideje megcsinálni, ehhez keresek normális, hozzáértő szakembert, antennást Pécsett, aki nem aranyáron dolgozik. Ha valaki tud ajánlani megbízható embert, azt várom priviben!

Köszi.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3285) Rick4 válasza spammer (#3284) üzenetére


Rick4
félisten

a jel, aminek át kellene mennie a másik két szobába, minek a jele? a beltéri RF kimenetéé, vagy a fejé? az RF jelet el tudod osztani, (meg az RCA, és a Scart jelet is, de előbbit egyszerűbb) de egyszerre csak egy műsort tudsz nézni az adott beltérire kötött tévéken..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3286) Kiskutya válasza janika_(én) (#3283) üzenetére


Kiskutya
veterán

:)

hmm...

(#3287) sgery válasza Lala6 (#3243) üzenetére


sgery
őstag

Mondom, a digi megegyezett velük. Kedden indul.
http://lalos.extra.hu/

és hová rakják be? nem hiába lett a hálózat helyén az echo, annak se volt hely..:D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3288) sgery


sgery
őstag

amúgy szóljon minden panaszkodó digisnek: szerintem ebben az árban nem kell csodákat várni...azért kerül ennyibe mert vannak müszaki gondok néha. Üzlet kérdése az egész. Ha jobb minőség kellene, akkor egy Tp-re kevesebb csatornát tennének, de akkor nem lenne elég 7Tp a 45csatornának, kéne még 2x ennyi, ebben az esetben a havidij se 2700 lenne hanem mondjuk már 3700. Aztán ha gyors beszerelés illetve hibaelhálitás kellene (ami most 5munkanap) és áttennék olyanra hogy másnap vagy még aznap ott a szerelő akkor pedig már lenne vagy 5000ft a havidíj. Akkor pedig a kutya se választaná a digit. Ez van, kompromisszumot kell kötni.
Az pedig nem véletlen hogy csak 3-4 csatornán van pixelesedés, főleg hogy már több hónapja. Ha minden csatornán lenne akkor a digi központ lenne a szar, ha bizonyos csatornák nem mennek jóideje vélhetően a beérkező jellel vannak a gondok (gondoko itt kompatibilitásra) Ha nem megy a tv2 (ami véleményem szerint amúgyis egy rakás ....) akkor nézzen inkább discovery-t attól legalább nem lesz hülyébb...
A hd felbontásról pedig szerintem ne is álmodjunk jóideig, hiszen ahoz új dekóderek kellenek hdmi kimenettel, valamint Mo igen kis rétege rendelkezik hd tv-vel, aki pedig rendelkezik az pedig ált ott él ahol van ip tv.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3289) Rick4 válasza sgery (#3288) üzenetére


Rick4
félisten

neked is elmondom, a magyar jogi szabályozás nem enged meg olyan lehetőséget, hogy az ár a minőség rovására megy. vagyis ha valami 2700ft, akkor is hibátlannak kell lennie, a törvény is úgy nyilatkozik róla, hogy teljesítenie kell azokat a feltételeket, amit a fogyasztó joggal vár el, vagyis rendesen kell működnie. ha ezt nem tudja produkálni, kötbér, szerződésfelbontás a szolgáltató hibájából eredő fogyasztót ért hátrány miatt, vagy díjleszállítás..
egyébként meg a 12608as frekin megy a travel channel, de a 12686on is ott van, jelenleg test channel feirattal. minek van kettő? :U
nem tudom miért ne lenne a digi központ a szar, ha csak 3-4 csatin van pixel. egy egy TP-n sugárzott csatornál egy multiplexben jönnek, mivel a digis srácok multiplexelik be őket, csak ők csinálhatnak valamit rosszul...ha a műholddal lenne baj, azt már rég megoldották volna.....
nem tudom, a hdtv tulajoknak mi köze van az iptvhez, az öreg parsztbácsika lead 5 disznót, és vesz 250K-ért egy hd tv-t, ettől még neki nem lesz a tanyán iptv... :F

de gondolom amit leírtál arra valami linked is van.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3290) Palika71 válasza sgery (#3288) üzenetére


Palika71
őstag

"Az pedig nem véletlen hogy csak 3-4 csatornán van pixelesedés"
Persze. Ez azt bizonyítja, hogy mennyire eszetlen a DIGI illetékes vezetése. A magyar családoknál esténként szvsz 80%-ban az RTL és a TV2 megy. Ahol szétesik a kép, az azért nem a pixelesedés, hanem a "műszaki hiba" fogalama, amit 5 nap alatt illene kijavítani.

"gondoko itt kompatibilitásra"
Nem jól gondolod. Valami másfél évig kompatibilis, aztán meg nem? Egyszerűen kicsi a sávszélesség. Majd a Forma1 közvetítések során majd lesz széthullás bőséggel, mert ott igen sokszor fordul elő, a nagymennyiségű és gyors adtváltozás.

"akkor nézzen inkább discovery-t attól legalább nem lesz hülyébb"
Azért, mert sokan szereitik mondjuk a Barátokközt -et nézni, még nem hiszem, hogy hülyülnének, vagy a különböző vetélkedőket, amin szintén sokat lehet tanulni. Vagy neadj' isten megnéznék esténként a hiradót, hogy tájékozódhassanak a napi eseményekről. És ha speciel én is ezek közé tartozom, akkor had hülyüljek már kedvemre, de jó minőségben.

És ha neked ezek a gondok nem jelentenek problémát, akkor Te vagy a DIGI célközönsége.
Én felmondom, mert kakiért pénzt nem adok.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3291) sgery


sgery
őstag

Nekem nincs digim, nem is lesz. Van itthon upc kábel, és őszintén még ezt sem nézem, ha be is kapcsolom max discovery vagy national geographic, többin már túl sok hülyeség van.
A tv2-höz meg társaihoz: vetélkedőből tanulni? múltkor ősök nézték a tv2őn az activityt, amit abból láttam nem sokat tanulhat az ember:D de a széfből sem, 1hét és azt sem tudod milyen kérdések voltak rajta.. magamból kiindulva persze. A hirekről meg annyit, hogy aki elhiszi azokat amiket a tényekben mondanak azt sajnálom. Ugyanis amig a tény eljut a tv-ig addig nem 1 szürőn megy át, és a végére az almából körte lesz. De ez teljesen más téma, bocs az offért.
Digihez visszatérve illetve példaként rá: tesco bor 200ft. kifizettem, mégsem reklamálhatok mert szar, nem? miért nem tokayt kapok tescó áron? kb ennyit erről.
Aki pedig perelni akarja fölösleges, ászf-ben úgyis benne van minden ami védi őket..
Nem védem én a digit, mondom nekem se kéne, csak azt mondom hogy ennyiért ne várjatok csodát.

hd tv-hez: bp lakossáka ugye olyan 2milla körül van, leginkább itt vásárol ember hd tv-t illetve a nagyvárosokban, és külkerületeiben. Sok helyen megfordultam már, a vidéki paraszt ember félre teszi a pénzt és sajnálja holmi hdtv-re mikor azt sem tudja mi az. Like nagymuther.. Aztán, a digi inkább a szegény falusiakra hajt nem az igényes gazdagokra, ott a digimini 1200ft-ért pl ugye... egyszerüen nincs annyi igény a hdtv-re hogy megérje bevezetni azt, ugyan úgy ahogy a müholdas internetre se. Azért átfogalmazom, nincs azok körében igény hd adásra, akik falun laknak havi 60e-ből tengődnek és a digi 70%át kiteszik... És ugye ahol nagy az 1m2-re jutó emberfaj, ott olcsóbb bevezetni iptv-t, főleg a városokban ahol több a fizu is.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3292) Rick4 válasza sgery (#3291) üzenetére


Rick4
félisten

az első mondatod alapján kijelenthetjük, hogy beszélsz, mint vak a szinekről, ugye? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3293) sgery válasza Rick4 (#3292) üzenetére


sgery
őstag

többet tudok a digiről mint te azt gondolod..:D

amúgy ha visszaolvasol kb 3hónapra megtudod hogy ott dolgozom..:)

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3294) spammer válasza Rick4 (#3285) üzenetére


spammer
veterán

Beltérié. Anno azt mondták, hogy ahhoz kell modulátor. Ez a beltéri: Kép

Akkor elvileg ez kellhet? [link]

Viszont perpill annyi kábel van, h már ki sem lehet igazodni rajta, DVD, videó, Digi, ezek elosztva szobák felé stb :DDD

Amúgy ennél úgy van megoldva, hogy földi adók (tv2, rtl klub stb) jönnek simán, még a műholdashoz át van kapcsolva a TV.

Viszont a másik szobában másik beltérivel pedig minden a digin jön :)

Szóval anno mikor ez be lett szerelve, nem nagyon hozzáértő digisek kötötték össze.

Asszem le kell bontanom az egészet nullára, mert így már kezd átláthatatlan lenni :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3295) Rick4 válasza sgery (#3293) üzenetére


Rick4
félisten

itt most nem a belső infók számítanak, hanem az, hogy ha neked lenne digid, akkor este otthon ülve filmet várva és a műsort nyekkegősen, recsegősen végignézve kicsit másképp látnád a dolgokat...hidd el, mérges lennél, magadra, mert döntöttél egy dologról, és már réges rég megbántad a döntésedet...ha ezekről beszélsz, mint vak a szinekről.. :U

gondolom elhiszed, hogy senkit sem érdekel, a műsor miért nem jön, nem jön, és kész...sőt, továbbmegyek, ha a komplett műholdvevő szett csak kihelyezéses módon van az ügyfélnél, akkor meg őt végképp nem érdekli, hogy a digi tévé eszközeiből a fej, a beltéri, vagy a központi multiplexelő eszköz hibás. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3296) Rick4 válasza spammer (#3294) üzenetére


Rick4
félisten

ennek a beltérinek van RF kimenete, és antenna bemenete is, vagyis ha a földi antennát bedugod a bementre, és a készüléken gyárialg beállított 38as csatornán nincs sugárzott földi adás, akkor a tévén kapcsolgatva a földi adók, és a digis beltéri között tudsz váltogatni. az RF kimenetről jövő jelet kellene szétosztanod egy koax elosztóval,

nyilván nem tudom a pontos szitut, de az egy beltérire kötött két tévé még nem problémás a jel eloszlása szempontjából..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3297) sgery válasza Rick4 (#3295) üzenetére


sgery
őstag

hát nézd, ez felfogás kérdése. Ha itthon elmegy a tv akkor leülök netezni. Ha a net megy el (régen ált minden második nap nem ment) akkor leülök játszani vagy elmegyek kocsikázni. Nem lehet függni valamitől ennyire. Sokan úgy tudnak jajgatni hogy mi lesz velük ha nem lesz több napig tv. Le lehet porolni a könyvespolcot és olvasni, vagy foglalkozni a családdal. 100évvel ezelőtt is éltek valahogy az emberek...Persze ez már megint off..:)
A lényegre visszatérve, ha nekem lenne digim és nem menne a tv2 akkor átváltanék discovery-re..:)
Akit pedig nem hatok meg annak annyit, ne irjon alá olyat amit megbánhat.. Aki aláir egy digit bevállalja hogy évente 18napra adás nélkül maradhat úgy hogy fizet érte. Én sose irok alá semmit úgy hogy végig ne olvasnám az ászf-et. Ahogy tettem a chellónál, a vodanetnél. Nem hiába tudtam vodánál 2hónap után 2év hüsséggel ingyen kiszállni..:)
Végül pedig hibák mindenhol vannak, az egy dolog hogy upc jobb mert közelebb van a műholdja, attól még ott is emberek dolgoznak, más kérdés hogy diginél épp románok és lehet hogy egy feles után a sport1 hangja helyett a roxyt nyomják be:)
Na ezzel szerintem fejezzük is be hogy kinek miért jó, miért nem jó..:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3298) dorog.zultan


dorog.zultan
tag

sziasztok

tegnap véletlenül felfedeztem az Eurosport 2 csatornát a csatornalistában.
csak nincs jogosultságom hozzá.
lesz es2 (magyar)? tudtok róla valamit?

köszönöm
dz

dz

(#3299) spammer válasza Rick4 (#3296) üzenetére


spammer
veterán

Hát megpróbáltuk, de egyelőre csak kék képet mutat a másik TV. AV1, AV2, SVHS, RGB minden vegignyomtam, semmi.

Egyébként elosztó van most is, valszeg holnap 0-ra le lesz bontva és újrakábelezve, mert most már nagy a kábeldzsungel :)

De köszi ddig is, lehet h még jövök majd kérdezni :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3300) molnárszilár


molnárszilár
csendes tag

Mi az hogy 2700ft-ért csak ennyit várhatok?Mi a fenének ment bele a digi ebbe ha nem tudja teljesíteni!!!!Olyan nincs hogy ennyi pénzért csak ennyire számithatok hogy hol jo hol nem jo(Mondjuk nálam nem jo már 4 napja)!Ilyen nincs nem hiszem hogy valakinek is beleirták a szerzödésébe hogy ennyi pénzért elég sokszor nem fogja nézni a tévét mert szar lesz de hát csak ennyibe kerül és örüljön neki!!Csesszék meg!Megküldték ma a számlát megint pedig felmondtam a szolgáltatásnak nevezett semmit!!Dehogy fizetem ki!!Se a decemberit se a januárit!!Ha nincs szolgáltatás nincs pénz!!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.