Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) KovácsGéza válasza pojakcs (#3150) üzenetére


KovácsGéza
tag

Oké, ez nem szép, de az sem, hogy te meg így nyomozol utána.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3152) Rick4 válasza pojakcs (#3150) üzenetére


Rick4
félisten

ne tudom ezzel mi lenne a baj...elárulom, volt Rick 1 is, sosem tagadtam, innen is látszik, milyen vagy....az xp licencet dolgot is mindennek beállítod, pedig én azt is csk kértem....ez is mét bizonyítványt állít ki rólad.......a személyeskedést meg te kezdted amikor azt állítottad, hazudunk, nézd vissza, kronológialilag kissé előbb volt.......talán kicsi el kellene gondolkodni ezen...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3153) Rick4 válasza KovácsGéza (#3151) üzenetére


Rick4
félisten

hadd nyomozzon, eddig sem volt titok... én olyan vagyok, hogy felvállalok mindent amit eddig tettem...ha bárki megkérdi, elmondom szivesen ez hogy történt,, nincs ezzel semmi baj...

hagyjad csak, elfogytak az érvei, neki már csak ez maradt... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3154) pojakcs válasza KovácsGéza (#3151) üzenetére


pojakcs
senior tag

Tudom, de nem én kezdtem a kínaicipős pofátlankodást.
Egyébként nagy nyomozás volt, Google. Nyilvános adatok.

Üdv: Csaba

(#3155) Rick4 válasza pojakcs (#3154) üzenetére


Rick4
félisten

hiába na, érvek helyett neked csak ez maradt...még egyszer elmondom, hogy megértsd végre. engem pont annyira sértett, hogy meghazudtolsz, mint ahogy téged a kínai cipős dolog. és mivel te mondtad hamarabb, így nem kezdhettem én...felfogod már végre? nyomozz csak, fent vagyok az iwiw-en is, nézz meg nyugodtan. nem szégyellem....és azért közben gondolkodj el kicsit, milyen jogon mersz te itt bárkit hazugnak nevezni....

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3156) gvass


gvass
tag

Kérek mindenkit hagyja abba a személyeskedést!!!
Csináljatok egy Digi tv-t alázó vagy magasztaló topikot és húzzon mindenki oda akinek ez a heppje, itt nem lehet olvasni mást csak személyeskedést meg hülyeségeket, ez a topik nem így indult...

[ Szerkesztve ]

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#3157) Rick4 válasza gvass (#3156) üzenetére


Rick4
félisten

én a tényel elsorolása után azt kaptam, hazudok....én sem ezért jöttem ide....a horvát sportklubon kell néznem az arsenal meccset, mert a sport 2-n nincs hang... :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3158) gvass válasza Rick4 (#3157) üzenetére


gvass
tag

A t-home-n???

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#3159) molnárszilár válasza Rick4 (#3155) üzenetére


molnárszilár
csendes tag

Hiába veszekedtek egy a lényeg!A digi egy nagy rakás szar!Ha nekem lenne 2 év hüségnyilatkozatom és igy szarakodna nem fizetnék egy árva buznyákot se!Mondjuk már nem is fizetek többet mert lemondtam igaz nem volt hüségnyilatkozatom!Bár azt is lesz@rtam volna!Csak azért fizetek ami jo ami nem jo azért nem!És ha ez nem tetszik valakinek mehetünk a biroságra!Bár szerintem abba nem mernének beleugrani ugyis eleve elbuknák!Tudják ök ezt nagyon!!!A fene a pofájukat!!!!!!

(#3160) Lala6


Lala6
őstag

Hagyátok már abba a veszekedést :)
A lényeg, hogy megint szar a digi. Állítólag a héten kezdik tesztelni a nagra3-at, lehet, hogy az is bezavar.
Már megnéztem az ászf-et is, hogy tudnék reklamálni, mert ez így nagyon nem jó. Sajna nincs benne semmi amibe tudnék kapaszkodni. Rájuk kéne húzni egy jó kis kötbért, aztán meggondolnák, hogy hogyan szolgáltatnak.
Egyszer már volt kötbéres ügyem a net szolgáltatómmal. Igazam volt, korrektül kifizették, azóta ha valami gondom van még aznap megcsinálják. :D
Nem HD-t kéne índítani, hanem rendbetenni a mostani csatikat.

(#3161) Rick4 válasza gvass (#3158) üzenetére


Rick4
félisten

nem, a 0.8 fok nyugaton levő műholdon... :U hogy érted?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3162) gvass válasza Rick4 (#3161) üzenetére


gvass
tag

Régen ezt írtad:

csak gondolkodtam a UPC-n, de a ''digitális technika'' ott sincs mindig azon a szinten, amit én szeretnék, hogy bekapcsolom a tévét, és nézem a műsort. a net miatt megmaradt a t-kábelem, visszatetettem a 3as csomagomat. ennyi.

Azt hittem csak hobbi szinten Digizel.
Ha valami nem megy a Digin nézed a hivatalos előfizetéseden.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#3163) Rick4 válasza gvass (#3162) üzenetére


Rick4
félisten

persze, csak a párom épp ott nézi a kéziladbameccset.... ;) :DDD nem estem kétségbe...itt ülök a gépnél, és a kis ablakban megy a foci..de nézhetném a premiere-n is, meg még vagy 10 adón.. nem vagyok az a kétségbeesős... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3164) KovácsGéza válasza Rick4 (#3163) üzenetére


KovácsGéza
tag

Nem nagyon volt értelme nézni! :W

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3165) tojsz™


tojsz™
aktív tag

nekem a tv2 szarakodott vagy 5 percig zöld ugráló kockák meg ugráló hang

ez oké is lenne mer ugye itt a "nagy vihar" meg minden ;]

de a többi adó miért nem vacakol és ez többször is előfordult már de mindíg a tv2
vagy az rtl klub szerződésben áll a digivel :F

(#3166) KovácsGéza válasza tojsz™ (#3165) üzenetére


KovácsGéza
tag

Kapcsolj most a Sport2-re!

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3167) tojsz™ válasza KovácsGéza (#3166) üzenetére


tojsz™
aktív tag

szolidaritás a siketek és nagyotthalló nézőkkel :F

(#3168) Rick4 válasza tojsz™ (#3167) üzenetére


Rick4
félisten

vagy csak hd minőség helyett ismét a némafilmek felé haladunk? legalább valaki zongorázott volna alatta... :DDD pedig most 4:1, nagyon kemény verés...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3169) Kiskutya válasza spammer (#3147) üzenetére


Kiskutya
veterán

koszi az infot:)

hmm...

(#3170) KovácsGéza válasza Rick4 (#3168) üzenetére


KovácsGéza
tag

S láss csodát, van hang a Spor2-n.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3171) Kiskutya válasza Kiskutya (#3169) üzenetére


Kiskutya
veterán

nekem vegyes erzelmeim vannak a digivel de most en is kezdek beragni de nagyon..... nem hiszem el hogy ez mostansag mast nem idegesit ami megy tuti tobb ezren telefonalnak be es baszogatjak oket csak mar lenne valami javulas....

hmm...

(#3172) Rick4 válasza KovácsGéza (#3170) üzenetére


Rick4
félisten

hihetetlen...csak épp vége a meccsnek.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3173) D600


D600
tag

Közben rájöttem, hogy miért nem látom azt amit itt sokan. :DDD
A válasz egyszerű, nincs időm tv-t nézni. :U
Amikor nézem abban a fél órában naponta én nem látok soha ilyet, még most se. Biztos nekem külön jelen lövik fel. Kaptam egy tp-t. :C

Úgy olvastam, hogy februártól adják a sportklub+, a doq csatornákat.

Jah nem árt felhívnom mindenkinek a figyelmét, hogy mai naptól a DIGI-nél módosították az ÁSZF. Tessék az új ÁSZF link: [link]

(#3174) Rick4 válasza D600 (#3173) üzenetére


Rick4
félisten

valamit rosszul csinálsz, ha digid van, és még időd sincs rá... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3175) kano válasza Rick4 (#3105) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem meg akkor szólok hozzá amikor akarok, szerintem...
De már kezd ku..ára elegem lenni abból, hogy idejársz osztani az észt. De ezen úgy segíthetek, hogy nem szólok hozzá/nem olvasom a hsz-eid.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3176) kano válasza Rick4 (#3118) üzenetére


kano
nagyúr

Ja és félreértés ne essék, egyetértünk, hogy sz@r a Digi, de mint már modtam nem értem mi a ....-nak kell ezt 10628-szor leírni. Tudja ezt mondenki ls sajnos a UPC sem jobb.
Ennyi...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3177) Rick4 válasza kano (#3175) üzenetére


Rick4
félisten

na látod, megtalálod te gyorsan a megoldást....csak az a baj, akkor nem értem, te miért jössz ide. az előző hozzászólásod sem a témához kapcsolódott, ez sem, nyilván magad is látod, ezért teszed off-ba.....akkor most szerinted kettőnk közül melyikünkkel van a baj? ha kezd eleged lenni, igazából az sem az én problémám. mesélj már, szerinted az észosztásom miben merül ki. kit, mire biztattam? erre kíváncsi vagyok.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3178) kano válasza Rick4 (#3177) üzenetére


kano
nagyúr

Szerinted mindenki hülye akinek nem egyezik a véleménye a tiéddel (történetesen egyezik a véleményünk a Digivel kapcsolatban :) ). Legalább is a hsz.-aidból ezt érzem.
Én azért jövök ide, mert van itt 1-2 emberke akinek a véleményére érdemes adni, és főleg olvasok nem pedig hsz. számot növelek mint egyesek.
Na hagyjuk, nincs kedvem vitázni ezen.
Ja, és én legalább veszem a fáradtságot, hogy "off topic"-ra kattintsak.
Bár amennyiben "a DigiTV egy sz@r" kijelentés(amit Te írsz itt 628-adszorra) szerinted szakmai, akkor a Te hozzászólásaid mind szakmainak számítanak. :B

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3179) pojakcs válasza kano (#3178) üzenetére


pojakcs
senior tag

Barátom, most Te következel! :R

Üdv: Csaba

(#3180) gvass


gvass
tag

Ismételten kérek mindenkit menjen innen veszekedni!

Egy jó hír (szerintem):

A mai napon a 11 transzponderen 2 új csati jelent meg, a szerb Eurosport 2 és HD TESZT a Digi TV-nél.
A Digi egy nagy HD projekten dolgozik, 250.000 Topfield HD kompatibilis beltérit vesz.
Nem hivatalos hírek szerint a TP12 és TP13 transzponderen 3-8 HD adó lesz. HD adók ügyében folyamatos tárgyalásokat folytatnak a köv. HD adók elindításáról:Discovery HD(Romania/Hu/Cz/Hr/Se/SK),NGC HD(Romania/Hu/Cz/Hr/Se/SK),Pro TV HD(Ro),FilmBox HD(CZ/SK) és a DIGIFILM 1-3 in HD(Ro).
Még lesz egy meglepetés adó is és még egy pár variáns a Romániai adók közül (Antena1,Realitatea,HBO).
A HD adók indulása fokozatosan fog megtörténni és egy külön előfizetői csomagban lesz.
Nem tudok semmi pontosat hogy mikor fog indulni az egész.
Az ezzel kapcsolatos többi infót hamarosan meg fogjátok találni az uj zárt fórumban.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#3181) Palika71 válasza gvass (#3180) üzenetére


Palika71
őstag

Köszönjük a hosszú idők óta az első, építő jellegű hozzászólást.
Már előre látom a lelki szemeimmel, amikor a HD adásom nagyfelbonásban kikockásodik! :))

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3182) Kiskutya válasza Palika71 (#3181) üzenetére


Kiskutya
veterán

ez aztan a pozitiv hozzaallas:) en azert remelm hogy elotte megcsinaljak normalisan az eddigi adokat es utan johet a hd!

hmm...

(#3183) D600 válasza Rick4 (#3174) üzenetére


D600
tag

Járok DIGI-re valót keresni. :D

Lennék a helyedbe, én is elnézegetném egész nap a TV-t, dehát van akinek nem jött össze az élet és a pénzért dolgoznia kell. :P

Most kezd nálunk is majd a harmadik német szolgáltató, kíváncsi leszek az áraira.

(#3184) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Legyen ennyi elég, legyen itt vége a személyeskedésnek!
Nem nézegetem ki kezdte, nem keresek "felelősöket", de a következő személyeskedő post írója repülni fog!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3185) CactuS válasza Lala6 (#3160) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt kersted? 5.1es pont (13. oldal) Évi95%os rendelkezésre állás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3186) bunny


bunny
csendes tag

hali,
mostanában marha ritkán olvasom a fórumot, most is csak véletlen estem be. Látom a téma a régi, szar vagy nem szar. Tegnap esti eset.
Hazamegyek, vacsi, beesek emészteni kanapé, addig nézzük épp mit ismételnek a discovery-n. Hopp, érvénytelen blabla. Másik csatorna ? ott is. Kikapcs. Bekapcs, érvénytelen. Csekkes doboz elő, tetején a januári befizetés. Ezután száma elő, telefon.
Kicseng, na halljuk az automatát. Hé, semmi automata, azonnal ember veszi fel. Elmondom bajom, mondja kapcsoljam ki, vegyem ki a kártyát, mondjam a számot. Mondom. Rakjam vissza. Rakom. Várjak picit. Várok. Tényleg picit. Bekapcsolom, és van adás.

Úgyhogy lehet szidni őket, de szvsz az ügyfélszolgálatukkal semmi gond.
Minőség fronton meg 2700-ért qrvára rendben van. Nálam nem dadog, nem akad csak ha durván komoly felhőzet van, ha majd nagyon zavar pici pénzért feldobok egy nagyobb lavórt, manapság "ingyen" vágják utánad és akkor is jó lesz. OK, néha nincs magyar hang, és a discovery nem az, ami a műsorfüzetben. Leszarom.
Azt meg egyszerűen nem értem miért gond az rtl, tv2 kockásodás. Én a 3 földi adót antennáról nézem (hazudok, nem nézem csak ha van F1, a barátnőm szokta), penge kép és van teletext, ezt tudom javasolni annak, akit zavar az rtl kockásodás.
Több mint egy éve van meg. Lehet kettő? Meg kéne nézni. Mindenkinek csak ajánlom, aki olcsón akar sok csatornát nézni a környezetemben. Nagyon nem bántam meg, hogy megvettem. Gyári tükör, fej, tartó, első szériás "ócska" beltéri.
:Y

(#3187) bunny válasza gvass (#3180) üzenetére


bunny
csendes tag

Na erre a HD-re nagyon kiváncsi leszek. Tök jó lenne :)

(#3188) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Ez a KovácsGéza akkora egy fasz!
Ez személyeskedés volt, most vajon kitiltanak??? :)

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3189) Palika71 válasza bunny (#3186) üzenetére


Palika71
őstag

"Azt meg egyszerűen nem értem miért gond az rtl, tv2 kockásodás."
Pedig nem bonyolúlt.
Ha tudom, hogy ilyen ennek a kettőnek a képe, akkor nem szerződök a DIGI-vel. Nemhogy 2 évre, de egy napra sem.
A szolgáltatás minősége sokat romlott, és nem javult.
És nem mondhatom fel a szerződésem, mert nem olyan jellegű a szolgáltatási hiba.
Lehet ezt ragozni, de GUSZTUSTALAN.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3190) pojakcs


pojakcs
senior tag

Lehet hogy csak nekem újdonság, de most állítottam be egy digit, és bejön az Echo tv.

Üdv: Csaba

(#3191) KovácsGéza válasza pojakcs (#3190) üzenetére


KovácsGéza
tag

Ez engem is érdekel, kicsit több infot légyszi! Vételi hely, stb.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3192) moland007


moland007
tag

Lehet hogy a hd teszt miatt csökkentik a többi csati sávszélességét. Egy dvd lemezé max 10mbps a digié 1-2.5 lehet ránézésre (kockásodás alapján). Ha álló képeket adnak hd minőségben hang nélkül akkor hibátlan lesz :)

55A83J

(#3193) pojakcs válasza KovácsGéza (#3191) üzenetére


pojakcs
senior tag

12607MHz ,Vertikális polár, 27500 sr. De ha simán újrakeresteted a csatornákat, megtalálja.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#3194) KovácsGéza válasza pojakcs (#3193) üzenetére


KovácsGéza
tag

Köszi!

Ezt az újrakeresést szeretném elkerülni, mert nekem olyankor össze-vissza rendezi a csatorna sorrendet. Én meg háklis vagyok, azt szeretem, amit már megszoktam.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3195) pojakcs válasza KovácsGéza (#3194) üzenetére


pojakcs
senior tag

Gondoltam. Keresd meg ezt a TP-t, és csak arra egy keresés.

Üdv: Csaba

(#3196) norbi24


norbi24
csendes tag

Hát ez is egy szép topic lett! :W
Nálam is digitv van és bosszantanak a hibák, de ezt egyenlőre ellensúlyozza a csatornaválaszték és az ár. Ha ez az egyensúly a másik irányba billen akkor lemondom. Szerintem senkit nem köteleztek a szerződéskötésre, ezek a hibák mindig is léteztek a digitv-n, aki beleolvasott -a szerződéskötés előtt- mondjuk ezen topic hozzászólásaiba nem érhetik meglepetések, akik meg az elsők között köttették azoknak már lejár a hűségidő így bármikor szolgáltatót válthatnak. Ha csak annyit ért el a digi, hogy a többi szolgáltató jócskán lejjebb vitte az árait (nálunk 4500-ról a fene tudja miért :DD pont 2700-ra MTT) már megérte. És pont ezért kell a digi minőségének a közeljövőben javulnia (sztem 1 éven belül) mert már nincs akkora árelőnye és lassan lejárnak az utolsó hűségidővel kötött szerződések. Ha nem akkor lehúzhatják a rolót, amit nagyon nem szeretnék mert akkor szépen elkezdenének újra felfelé kúszni az árak a UPC birodalomban, akármit is csinál szőke kapitány. Addig is, ha valakinek ez a szolgáltatás nem megfelelő könyörgöm mondja le és szerződjön másik szolgáltatóval, aki meg harcolni akar az harcoljon a digi-vel, és ne a többi felhasználóval.
Ja és olcsó számítógépem van olcsó lcd monitorral, olcsó 16/9-es tv-n nézem a digit, meg a divx-es filmeket, suzukival járok a teszkóba vásárolni de nem vagyok igénytelen erre fussa. És aki 106-os fullHD-n nézi a PAL adásokat és a PAL dvd-ket, core2Quad-dal meg 8800gt-vel internetezik, az első hópehely meglátása után előveszi a 6000cm3 terpjárót, az nem biztos hogy igényes, inkább sznob, de lehet hogy csak neki arra is fussa.

(#3197) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Hogy kell a Hálózat Tv-t beállítani? :W

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3198) Lala6 válasza KovácsGéza (#3197) üzenetére


Lala6
őstag

Sehogy, a Hálózat helyére tették az Echo-t.

(#3199) Feme válasza KovácsGéza (#3197) üzenetére


Feme
csendes tag

Nálam Hálózat TV =>ECHO tv csere volt a mai nap, így szerintem sehol nem lehet fogni!
Lehet persze én tévedek. :DD

(#3200) KovácsGéza válasza Lala6 (#3198) üzenetére


KovácsGéza
tag

Ez biztos? Mert ha igen, akkor ez a csöbör és veder kategória, ismervén a két csatorna színvonalát.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.