Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) D600 válasza Rick4 (#3094) üzenetére


D600
tag

Végignéztem az összes csatornát több percig, mert már kíváncsi voltam, hogy te mit látsz nyik, flikk, mekkenéseket és hol. :)
Én ezt a felbontás különbséget sem vettem észre egyik csatornán sem, pedig szemeztem a tv-vel és minden részét bámultam, szinte tűéles a kép. De elfogadom, hogy úgy van ahogy mondod mivel nem tudom megnézni, hogy mennyire tömörítve adják a jelet.
Melyik csatornáról beszélsz? Csak szeretném már tudni, hogy mire gondolnak itt sokan, mit látnak. Mert én már láttam a gépemen mpeg-t nem egyet amelyen láttam ezt a jelenséget, de a digin eddig még nem vettem észre. Vagy lehet azért, mert nem is akarom, vagy nem azt nézegetem egyfolytába mibe tudok hibát találni és belekötni. ;)
Én a 2700 Ft-os digitális műholdat nem veszem egy kalap alá a DVD, vagy Bluray filmekkel. Vagy mihez hasonlítod?

(#3102) Füleske válasza Kiskutya (#3099) üzenetére


Füleske
addikt

És ha a HD adást is széjjel tömörítik és kockásabb lesz mint a digi ? :(
Ha meg jó minőség lesz akkor max 2-3 adó fér el egy tp - n ami kb. 5 - szörös árat jelent...

(#3103) Kiskutya válasza Füleske (#3102) üzenetére


Kiskutya
veterán

persze ez majd kiderul! minden szolgaltatot lehet kopkodni pl ha a upc 100x jobb lenne mint a digi akkor se mennek vissza mert amit ott megcsinaltak velem a 10 ev alatt akar internet akar tv ugyben ..... mar legalabb 10x perelhettem volna oket!(de nagyon durvan)

hmm...

(#3104) Palika71 válasza Füleske (#3102) üzenetére


Palika71
őstag

Jól látod.
Túlzott optimizmusra vallana, ha azt gondolnánk, hogy jön a gyönyörű HD.
A PAL szabványban rejlő lehetőségeknek jó ha az 50%-át használják ki a "kedves" szolgáltatók.
Nézz csak meg egy DVD-t (és halgasd), aztán meg a TV adást... Pedig lehetséges lenne az azonos minőség. A piacnak ez elég. Igen karcsú mennyiségben vagyunk, akiknek ez a minőség kevés.
Nem elég, hogy egy DivX-es filmnek jobb képe, de még a 16:9 is csak a jövő zenéje.
Akik kisebb TV-t néznek, kevésbé jön ki a különbség. Akik nagyobbat, vagy a kicsit közelről, azoknak marad a DVD, meg a HD, ha szépet akarnak látni.
Ahhoz pedig, hogy a DIGI tűhegyesnek látszódjon, marad a képátló 5x-6x távolsága.
Sok évig nem lesz ebben változás.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3105) Rick4 válasza kano (#3100) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem akkor szólalj meg, ha a témához kapcsolódó tapasztalatod van érvekkel, tényellek alátámasztva, vagy kérdezni akarsz.... köszi..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3106) Rick4 válasza pojakcs (#3098) üzenetére


Rick4
félisten

nem mintha nem ezt mondtam volna én is. :F ..olvass vissza kicsit...eleve én hoztam fel a tanyás esetet.....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3107) Rick4 válasza D600 (#3101) üzenetére


Rick4
félisten

milyen tévén nézed? ah visszaolvasol, láthatsz jópár képet amit betettem...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3108) Andie


Andie
őstag

Gyerekek, jól csalódom, hogy nincs Filmmúzeumunk? :F
Tegnap is meg mais volt egy-egy jó kis rocktörténeti müsor, rákészültem, erre mikor vadásznám elő a listából, sehol nem találom. :U

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3109) Lala6 válasza Andie (#3108) üzenetére


Lala6
őstag

Soha nem is volt a digi-n filmmúzeum.
Bár megoldható a vétele, csak nem a digi-s beltérivel és nem a digi műholdon...

(#3110) pojakcs válasza Andie (#3108) üzenetére


pojakcs
senior tag

Ismereteim szerint a Filmmúzeum, Tv Paprika, Tv Deko, a upc-hez közelálló tulajdonosi csoport kezében van, ezért nagy valószínűséggel soha nem is lesz a digi kinálatában.

Üdv: Csaba

(#3111) D600 válasza Rick4 (#3107) üzenetére


D600
tag

Katódos Philips és Samsung. Néha Samsung plazmán.

Majd egyszer biztosan kapunk HD minőséget valamelyik szolgáltatótól. De egyben biztos vagyok, hogy 2700 Ft-ért soha. A minőség sokba kerül nekik is, ezért is olcsóbbak, mert olcsóbban lövik fel a jelet. Ez szerintem egyértelmű mindenkinek.

Egyelőre jelenleg nekem mindegy, hogy a Mónika show-t milyen felbontásban adják. :DD

(#3112) Enemy


Enemy
aktív tag

Azt hozzátenném hogy nekem igazán a hazugságokkal és a doridokkal van a gondom.. Ha Központi hiba van akkor központi a hiba és azt mindenkinek kellene tudni hogy érdemben állást tudjon foglalni.. NEm kellene minden DIGITV-s droidnak mást mondani.. ..
A másik a szolgáltatás.. Szolgáltatás esetén ha fizetsz valamiért elvárod a maximumot.. mert neked is fizetnek és ha valamit szarul csinálsz meg akkor nem fognak fizetni vagy nem annyit.. de nagy cégeknél az a menő hogy a pénz becsorogjon aztán majd süketelünk a sok hozzánem értőnek..
JElzem a felmondást múlt héten pénteken adtam postára és a héten péntekendu 4 h-kor még nem iktatták..
JA és szerelő nem bántanám ő igazán megtett mindent amit lehet. sajnos csodát ö sem tudott csinálni..Mert ugye.....ból nem lehet váratépíteni..

A hiba egyébbként nem minden beltérin jön egyformán.. nekem a humax beltérin nov 20-után kezdődőtt szétesett a kép nyik nyak.--- neyek.. hangok..

Az új beltérin meg is állt a kép.. sőt le is fagyott.
Fejet cseréltek az sem változott. bemérték müszerrel az antennát.. jó volt.. a hibát a szerelő is látta . Tenni nem tudott semmit sem..
Központi hiba neki is igy jön a sajátján..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#3113) Rick4 válasza D600 (#3111) üzenetére


Rick4
félisten

a HD minőséggel az a baj, hogy amíg egy TP-n most 10-12 csati megy, gí mondjuk egy komplett programcsomag 3-4 TP-n elfér, de ha HD-ben szeretnének sugározni, akkor egy TP egyenlő lesz egy csatival....onnantól nagyon nem lesz mindegy, bár kérdés, az üzemeltetés havi költségéből most mennyi a havidíj, vagyism mennyit kell emelni. 5ftot, 1000et? 5ezret? egyébként a diginek már van egy konkurense, dolce tv a neve, az nem tudom mit produkálhat..... :U az hbo max pak 3.9 euro/ hó..a nagy csomag 3.39/hó..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3114) _seth_


_seth_
veterán

Románia:


(bocsi ha volt már)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3115) Rick4 válasza _seth_ (#3114) üzenetére


Rick4
félisten

ez Magyarországra épp úgy igaz, mint Romániára.. :DD de a kép így teljes:

31 tükröt számoltam össze....micsoda munka volt ezt megcsinálni....kár, hogy nekik nem jutott a panel programból...csak az álámínium tükör programból... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3116) Rick4


Rick4
félisten

gondolom, ha hivatalos linket adok, hogy a digi szar, akkor nem velem fognak az okosok vitatkozni, hanem az NHH-val....hát tessék: [link]

nézegesétek meg, akit érdekel, értelmezze... :U

ettől függetlenül arra gondolok, hogy mindenkinek (talán még nekem is) az lenne a legjobb, ha a folyamatok jó irányba vinnék el a digit, a műsorok minősége a megfelelő szintre jutna el, a hibák száma pedig csökkenne...ha azt az oldalt nézem, nagyon sok ember köszönheti a diginek azt, hogy most olcsó, és jó szolgáltatása van...bár mondjuk ők perpill upc directet néznek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3117) moland007


moland007
tag

Nos ma este mivel holnap már upc-m lesz megörökítettem a digi-m:
[link]
(bocs a hangért)
a felvétel 98% jel mellet rtl-k és N95 a felvevő... hát ennyi

ps.: szerkesztve a linket nem szúrtam be rendesen

[ Szerkesztve ]

55A83J

(#3118) Rick4 válasza moland007 (#3117) üzenetére


Rick4
félisten

nem tudom mi a bajod vele. sokak szerint ez 2700 ftért teljesen elfogadható dolog... :DDD nálam is ugyanez volt, szal biztos mindkettőnk készülékét rosszul szerelte fel az a fránya szerelő... :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3119) D600 válasza Rick4 (#3116) üzenetére


D600
tag

:D A rendelkezésre állási idő egész jó. Rossz indulatúak vagytok. :P

(#3120) Rick4 válasza D600 (#3119) üzenetére


Rick4
félisten

pont ezért linkeltem, hogy ne az legyen, én állítok valamit, és nincs alátámasztva....te is jó fej vagy...megtalálod az ezüstkanalat a kakis vödörben... :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3121) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Másnál is gyatra a képminőség most?

Ha valaki olvassa a barom Dili Tvsektől ezt most, akkor egy ismerősöm, akit Horváth Aladárnak hívnak, és VIII. kerületi lakos, üzeni nekik, hogy jó lenne, ha az esti meccsig sürgősen kijavítanák a hibát, mert véletlenül el fog valaki esni közülük az utcán.

[ Szerkesztve ]

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3122) Kiskutya válasza KovácsGéza (#3121) üzenetére


Kiskutya
veterán

rtl, cool, hirt tv szinte nezhetetlen "biztos most is fejlesztes van azert szar" :)

hmm...

(#3123) Lala6 válasza Kiskutya (#3122) üzenetére


Lala6
őstag

Jaja, megint piszkálták. Az új TP-n megjelent egy eurosport 2(service 2 néven). Hang az nincs alatta.

(#3124) Rick4 válasza D600 (#3101) üzenetére


Rick4
félisten

idéznék a 2 nappal ezelőtti hozzászólásodból:

Végignéztem az összes csatornát több percig, mert már kíváncsi voltam, hogy te mit látsz nyik, flikk, mekkenéseket és hol

megtennéd ezt ismét? ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3125) pojakcs


pojakcs
senior tag

Most tényleg szagatt néha.

Üdv: Csaba

(#3126) Rick4 válasza pojakcs (#3125) üzenetére


Rick4
félisten

áááááá.....végre leesett rólad is a rózsaszín szemüveg. :K ...na erről beszélek..[link] ez összvissz egy perc, de annyi hiba van benne, amit én egy év alatt nem láttam a t-kábelen... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3127) KovácsGéza válasza Rick4 (#3126) üzenetére


KovácsGéza
tag

Állítólag (most mondta az üsz majom), a Sport 1-2 10 perc múlva jó lesz, mert újraindítják a szervert.

Gondolom felmérték, hogy kellemetlen lenne, ha az a pár ezer ember lincselésre gyülekezne a székházuk előtt, mert nem tudták nézni a Magyar-Svédet ma este.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3128) Rick4 válasza KovácsGéza (#3127) üzenetére


Rick4
félisten

elég jól csinálják, hogy az ilyen vicces estének nem tudnak túllépni....mi lehet ennek az oka? nincs pénz komoly cuccra? szakemberhiány? vagy mégis mi? nem értem, hogy egy céget így hogy lehet vezetni... :( milyen szervert indítanak újra? ja, persze, ahogy a beltériket is újra kell...csak a duma.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3129) KovácsGéza válasza Rick4 (#3126) üzenetére


KovácsGéza
tag

Ezt nem nálam vetted fel?
Monjuk ennyi hiba még nálam sincs. :(

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3130) KovácsGéza válasza Rick4 (#3128) üzenetére


KovácsGéza
tag

Tény, hogy néhány másodpercre elment mindkettő, aztán visszajött, de semmi kedvező változás, SŐT, a Sport2-n nincs hang!

Azt hiszem az ilyeneknek, mint ez a Dili Tv-sek tényleg egy kiadós verés hiányozna, utána nem lenne többet gond a szolgáltatásukra!

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3131) pojakcs válasza Rick4 (#3126) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nincs rajtam rózsaszín szemüveg, és nem is volt. Szagatott, elmúlt, most normálisan működik. A híreket így is meg tudtam nézni. Ezért nem fogom a számat tépni.

Üdv: Csaba

(#3132) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Mivel továbbra sem jó, újabb hívás az üsz felé.

- Igen, tényleg nem jó!

- Mikorra lesz jó?

- Hát azt mi nem tudjuk...

Hogy ÉN milyen buta vagyok!!! A hentest kellett volna felhívnom, biztos neki kell ezt tudnia!!!

Romániában van egyébként a gond (ezt tudtuk, láttam a putrikat múltkor a tevében), majd ott megszerelik, igéret szerint még ma.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3133) Rick4 válasza pojakcs (#3131) üzenetére


Rick4
félisten

A híreket így is meg tudtam nézni..ez nem engem minősít...gondolom akkor 1K-s kínai cipőben jársz, meg teszkó kólát iszol....mert az legalább olcsó.. :DDD még ha szar is..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3134) pojakcs válasza Rick4 (#3133) üzenetére


pojakcs
senior tag

Megkérnélek, hogy a jövőben ne velem foglakozzál!

Üdv: Csaba

(#3135) Rick4 válasza pojakcs (#3134) üzenetére


Rick4
félisten

pedig ez ilyen...te elmesélted, hogy mi mekkorát hazudunk, ugye? csak bemutatlak magadnak, milyen a mentalitásod...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3136) KovácsGéza válasza pojakcs (#3134) üzenetére


KovácsGéza
tag

Nem tudom pontosan, mi a vita, de ha az, hogy szerinted jó Dili Tv, szerinte meg nem, akkor neki van igaza...

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3137) pojakcs válasza Rick4 (#3135) üzenetére


pojakcs
senior tag

Azt látom, hogy te egy notórius kötekedő vagy ,te dolgod. Jobb ha önkritikát gyakorolnál, és vennél néhány illemórát.

Üdv: Csaba

(#3138) Palika71


Palika71
őstag

Nekem kb még 6 hónap, és lejár a szerződésben foglalt 2 év.
Gondolom, nem mondhatom fel idő előtt büntetlenül a szerződést, a pocsék minőségre hivatkozva.
Esetleg lehet kérni az ideiglenes vétel-szüneteltetést?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3139) KovácsGéza válasza Palika71 (#3138) üzenetére


KovácsGéza
tag

Neked határozott idejű a szerződésed? Hogy vettek rá, revolvert szorítottak a fejedhez? Vagy akkoriban még nem volt határozatlan idejű?

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3140) pojakcs válasza KovácsGéza (#3136) üzenetére


pojakcs
senior tag

Lehet hogy adott pillanatban éppen rossz a digi, ezt írtam én is először. Most nálam jól működik éppen. Szerintem ezt kultúrált hangnemben is lehet vitatni. Már aki képes erre.

Üdv: Csaba

(#3141) pojakcs válasza Palika71 (#3138) üzenetére


pojakcs
senior tag

Amíg hűségnyilatkozatod van, nem kérheted.

Üdv: Csaba

(#3142) pojakcs válasza KovácsGéza (#3139) üzenetére


pojakcs
senior tag

Akkoriban 2 év hűséget kellett aláírni.

Üdv: Csaba

(#3143) Rick4 válasza pojakcs (#3137) üzenetére


Rick4
félisten

namost nem tudom, hogy gondoltad, hogy te lehazugozol itt, és azt gondolod, hogy ezt meg nyugodtan elfogadom? nem érzed, hogy kicsit összekeversz valakivel? mikor állítottam valamit, a tények helyett egyetlen érved az volt, hogy pedig jó, és mi hazudunk....olvass csak vissza....ehhez képest most azt mondod, hogy neked így ugrálósan, nyekkegősen is jó volt a hiradó. hát azért ebből a pát dologból jól lehet következtetni a személyiségedre...

én lennék notórius kötekedő? én eddig is tényekkel jöttem ide, és azok ráadásul rendre az én igazamat támasztják alá....kivel legyek illedelmes? aki igénytelensége folytán elégedett a csettegő nyekkegő hiradóval? a kutyámnak sem adok tesco kutyakaját, én sem eszem ilyen szarokat, és nem nézek digit....ha te azt gondolod, hogy ennek ellenére úgy élsz, hogy a tények ellenére meghazudtolsz, és még neked áll feljebb, akkor biza sok tisztelnivaló nincs benned...

de ha gondolod, linkeld be, hol, kivel voltam notórius kötekedő... (aki ugye a másik állítására tényszerű alap nélkül és visszatérően reagál tényszerűtlen elemekkel) akkor hogy is van ez? rendszerint itt nekem vannak állítsaim, eddig senki sem tudta tényekkel alátámasztva megcáfolni őket....akkor én hogy tudok itt notóriusan kötekedni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3144) pojakcs válasza Rick4 (#3143) üzenetére


pojakcs
senior tag

Te akartad!

Pl. itt vádoltál meg valakit, hogy lopott xp-t használ: [link]

Amit utána cáfoltak: [link]

Sőt ,ha jól olvasom a "múltadat", te használsz lopott "előfizetést".

Üdv: Csaba

(#3145) Kiskutya


Kiskutya
veterán

a picsaba nem lattam a szef veget az rtl-en mert elment az adas tv2 es rtl no kep........

hmm...

(#3146) Rick4 válasza pojakcs (#3144) üzenetére


Rick4
félisten

azt hol írtam le, hogy ő márpedig lopott xp-t használ? csak megkértem valamire, amit be is mutatott..ezzel neked nem tudom mi a bajod? sem az nem érvényes a dologra, hogy megvádoltam valakit, sem az, hogy ezt notóriusan követtem el, de még azt sem értem, nem neked szólt, tehát miért fáj....ja, azt meg végképp nem értem, hogy jön ide, hogy milyen módon nézem a műsort, senkit sem buzdítotam illegalitásra... :F érdekes egy figura vagy....a saját állításaid támaszd alá érvekkel, és onnantól van miről beszélgetni.....meg a személyeskedést is be lehet fejezni, az ütközik az alapelvekkel... ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3147) spammer válasza Kiskutya (#3145) üzenetére


spammer
veterán

Nálam is elment a kép, szétvágott az ideg. Még jó hogy a másik szobában nem digiről ment a műsor, így láttam a végét.

Megnyerték a pénzt ;)

De a Digi kezdhetne már magával valamit, nevetséges hogy még mindig ilyenek vannak... No comment, mert csak felidegesítem magam megint...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3148) pojakcs válasza Rick4 (#3146) üzenetére


pojakcs
senior tag

Én kezdtem a személyeskedést?
Idézlek: A híreket így is meg tudtam nézni..ez nem engem minősít...gondolom akkor 1K-s kínai cipőben jársz, meg teszkó kólát iszol....mert az legalább olcsó.. még ha szar is..

Na, húzzál el melegebb égtájakra! Igazmondó rick4. :C

Üdv: Csaba

(#3149) KovácsGéza válasza Rick4 (#3143) üzenetére


KovácsGéza
tag

Amúgy a Tesco-s kutyakaja made in Nestlé. Mint ahogy sok Tesco-s dolog egyébként márkás cuccot gyártó üzemben készül, hiszen a Tesconak nincsenek külön gyáregységei a saját nevű cuccaik legyártására.

Na, mentem meccset nézni.

[ Szerkesztve ]

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3150) pojakcs


pojakcs
senior tag

Most találtam, érdekes:[link]

Főleg ez: Rick2
(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)
Gara Henrik (Szeged)
garahenrik@freemail.hu

Bizonyára ezért ismered ennyire az alapelveket!

Üdv: Csaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.