Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) gyiku válasza Atomgeszi (#9200) üzenetére


gyiku
nagyúr

nekem nem :)

hüllő

(#9202) BandiHUN válasza gyiku (#9199) üzenetére


BandiHUN
veterán

no igen,rájöttem....csak a gépem volt fura,vagyis még az is,nem tudom,mi lehet a gondja azóta is....lehet winyós lesz.de mostmár úgy vagyok vele,hogy mentettem,amit kellett...aztán lehet megunom a marháskodást,veszek egy 9v-os széncink elemet,és kicsit alakitgatom a winyót(a széncink elemnek nincs akkora árama,hogy füst legyen,de a 9v hatásos...),csak előtte megkérdezem a boltos havert,ahol vettem,várni kell-e,vagy azonnal cserél,ha kell,mert szervizes is,meg tudja nézni.szenved a fene,én szerintem 99%,hogy szép lassan beadja a kulcsot...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9203) BandiHUN válasza gyiku (#9199) üzenetére


BandiHUN
veterán

köszi,megvagy :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9204) BandiHUN válasza Atomgeszi (#9200) üzenetére


BandiHUN
veterán

neked aztán van neved... :D de nem rossz egyébként :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9205) Atomgeszi válasza BandiHUN (#9202) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Téged is felvettelek!

Mit csinálsz azzal a 9V elemmel a vinyóval?

(#9206) BandiHUN válasza kisa8800 (#9197) üzenetére


BandiHUN
veterán

napstert simán találtam 3at is magyart :D én LorenzoHUN vagyok ugyanúgy,korábban más volt,de átjavitottam inkább...úgyse számit

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9207) Atomgeszi válasza kisa8800 (#9197) üzenetére


Atomgeszi
veterán

a KLT klános van fent nekem.Mármint a N@PsTeR*** -t! :D

(#9208) Atomgeszi válasza BandiHUN (#9204) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Thx! :))
Más aki akar vegyen fel xfire-ra: atomhuzat vok!

(#9209) kisa8800 válasza BandiHUN (#9206) üzenetére


kisa8800
tag

megyek és felveszlek téged is meg akit még találok. Legalább majd látom majd ki hol garázdálkodik :D

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#9210) BandiHUN válasza Atomgeszi (#9205) üzenetére


BandiHUN
veterán

ráérintem néhány portra...hogy tuti ne legyen felismerhető pc-ről.persze előtte majd formázom meg ilyenek,az ördög nem alszik...tényleg nincs kedvem akár hónapokig nyűglődni.fura,hogy látszólag jó lenne,de minden hosszadalmasabb lemezműveletbe belefagy(pl.install nagyobb gém,másolás...),a hdd led ég folyamatosan,és csak resetre éled újra.no meg lassan pörög föl gépbekapcsoláskor néha,volt olyan,hogy fél percig csak a detecting ide drives volt kint.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9211) kisa8800 válasza Atomgeszi (#9207) üzenetére


kisa8800
tag

Ő az

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#9212) Atomgeszi válasza BandiHUN (#9210) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ilyenről még nenm is hallottam. Érdekes. Nekem is van itthon vinyóm, szinte ugyanazok a jelenségek. De voltolyan is. Csomagoltam egy nagyobb filmet rarokból ISO-ba. kb. 14%-nál tartott, és 3 órája csinálta már! :DDD Na mondom jóvan...

(#9213) BandiHUN válasza kisa8800 (#9209) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D ok... mondjuk én fearezni is szoktam pl...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9214) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Srácok! Valaki használ TSO-t? Nem tudom beállítani! :(((

(#9215) BandiHUN válasza Atomgeszi (#9214) üzenetére


BandiHUN
veterán

mi az a TSO?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9216) Atomgeszi válasza BandiHUN (#9215) üzenetére


Atomgeszi
veterán

TeamSpeak Overlay. Játék közben kiírja, hogy éppen ki beszél, illetve, időt ír ki, meg fps-t.ELVILEG. De nekem nem nagyon akar működni! :(

(#9217) Boci_83 válasza beteg (#9192) üzenetére


Boci_83
őstag

Üdv!
Ment egy Pü a tegnapival kapcsolatban.
Sajnos nem tudom mi történt a tegnap este, csak az olvasottakból ami lejött, de ez nem tiszta számomra.
A köv. fűznék hozzá, hogy ne ez alapján itéld meg a klánt vagy a szervert, mert nem jó kép alakult ki benned, igenis jó kis csapat szokott itt összeverődni, és tisztességes emberek játszanak a szerveren.
Mod: És ilyet nem hiszem hogy halhattál -=PH!=- klántagtól, hogy "ha nem fizetsz a szeróért akkor kuss", vagy ha mégis akkor kérlek tedd meg nekem hogy priviben elárulod a nevéd, az meg hogy itt a fórumon mi olvasható, azért mi klántagok nem felelünk, szóval kérlek vedd ezeket figyelembe mielőtt véleményt alkotsz.

[ Szerkesztve ]

**********

(#9218) szabozeee válasza Boci_83 (#9217) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Eddig hányan vagytok klántagok??
Tuti volt a szombati Ts-es war... :D
Most már csak arra lennék kiváncsi, hogy a kinek mi a neve a COD4-ben és itt a fórumon, persze nem arra értettem aki egyértelmű.. MÖGÖTTED!!!!! ;]

Hala Madrid :)

(#9219) Sirandrish válasza Boci_83 (#9217) üzenetére


Sirandrish
legenda

Senki nem kussoltat senkit...ott van a HSZ-m...
nem vagyok paraszt...
még szeron is ha valaki bukóskodik annak is általában azt irm hogy "csit pszt"...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9220) Sirandrish válasza szabozeee (#9218) üzenetére


Sirandrish
legenda

eddig kemény 3an vagyunk...de hamarosan lesz TGF ugyis:)

FELETTED!!!:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9221) Sirandrish válasza beteg (#9192) üzenetére


Sirandrish
legenda

JAhj most nétem hogy az a Baster Csocso is ottvan..vagy az lennél te?
csak mert a helydbe nem fényezném azt a Klánt aki egy másik SZero Adminjának anyázik aztán fülét farkát behuzva lelép a szeroror...Bagarja(a másik admin is látta) ...

a Parasztság itt kezdődik szvsz...a "kussoljn" szó valóban (lehet) hogy nem hagyja el a szátokat..annál ti sokkal durvábban szövegeltek...erről ennyit...szerintem engem még nemigen láttál íg megnyilvánulni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9222) beteg válasza Sirandrish (#9221) üzenetére


beteg
őstag

csak nem fejezed be?? Meg ha már azt írod, hogy "fülét farkát behuzva lelép", akkor csak válaszolok Neked, PH! nagyúr, mert ez nem szokásom.
Ellenben neked úgy látszik szokásod letagadni a tényeket. Pl. itt van a kussoltatás, ami szerinted nem volt: [link]

Aztán szeretsz elhajtani embereket a szerveredről azzal, hogy ha valami nem tetszik, el lehet menni máshova, majd ha ezt megteszik, elkezdeni alázni, hogy "fülét farkát behuzva lelép"… Ez szerintem féreg dolog.

Most pedig valóban eltűnök ebből a topikból, mert fölöslegesnek tartom ezt a vitát, csak a normális látogatókat terheljük vele, veled pedig szót érteni reménytelennek tartom, a viselkedésedet a PH! rangodhoz méltatlannak. Ezért nem írok ide többet, nem pedig azért mert félnék a kiskorú „nagyemberektől”!

Csak futni kell!

(#9223) euforia válasza Sirandrish (#9219) üzenetére


euforia
tag

én csak annyit tennék hozzá h a console szerintem is elvan szálva magátol egy kicsit:D

(#9224) Sirandrish válasza beteg (#9222) üzenetére


Sirandrish
legenda

és azt egy Klántag irta szerinted????
NEM!!!!
és Elhajtok én valakit???
NEM!!!!
az hogy neked nem tetszik 1-2 dolog nem fogom megváltoztatni azért hogy másik emberkének ne tetszen...tökmindegy...mindenkinek sose lesz jó..

MAradjunk annyiban hogy ti Anyáztok meg sértegetitek a többi szero Adminjait mi meg kivágunk szémunkra vadidegeneket azért hogy más bejöjjön...ennyi.

Én nem tagadtam hogy kivágtam valakit azért hogy más beférjen de az hogy te dacból visszajössz anyázni aztán lelépsz nagyobb bunkóság.
Jah és ha Te vagy az a Csocso akkor jobban is jársz ha nem jössz vissza mert kibannolak..

erről ennyit....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9225) szabozeee válasza beteg (#9222) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Most nem tudom mit kell itt kekeckedni...
Nagyon sok szerveren megfordultam már, és nagyon ritka az a Magyar szerver amelyiken nem megy folyamatosan az anyázás, csítelés.. Az egyik ilyen ritka szerver a PH-s..
És szerintem van annyi joga azoknak akik fizetik a szervert, hogy fegyelmezzenek akár kickeléssel is... Nem olcsó mulatság egy szerver fenntartása..

Te tényleg "nick név" vagy... :D :D

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9226) Sirandrish válasza euforia (#9223) üzenetére


Sirandrish
legenda

de Kussoltat...vagy anyáz? ez itt a kérdés...az hogy poénszinten beirkálok egyes dolgokat mégnem tesz semmit.

de végülis mindegy...ez márrég nem a tegnapi dolgokról szól...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9227) szabozeee válasza Sirandrish (#9224) üzenetére


szabozeee
aktív tag

"mi meg kivágunk szémunkra vadidegeneket azért hogy más bejöjjön...ennyi."

meg néha ismerősöket is.. :D :D

ALATTAD!!!

Hala Madrid :)

(#9228) Sirandrish válasza szabozeee (#9225) üzenetére


Sirandrish
legenda

de te is a pénzel jössz...
nem a pénzről van szó..alapba ugy indul a szerver hogy "csunya beszédért Kick jár"...hát ha olvasni nemtud az ember arról márnem tehetek...

SOHA SENKI nem vágott ki azért valakit mert nem fizet valaki ésnem tetszik neki...ha csunyán beszélsz akkor kiraklak...ha GL-ezel és 3szori felszólitásra sem vagy hajlandóletenni kiraklak...de nem azért mert nem fizetsz érte..

utálom a kempet...mégse rakom ki őket mert kempelnek...nem mert azt lehet...sőt..nem is anyázom őket...poénszinten ilyeneket irok hgy "fojna a szemed a táccsőbe" 99%bann mögé rakok egy ":D" ilyen jelet...ennyi.

NEM A FIZETÉS NEM FIZETÉSRŐL VAN SZÓ!!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9229) Sirandrish válasza szabozeee (#9227) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt a témátmár tultárgyaltuk Zeee:DDD

75fokkal jobbra:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9230) szabozeee válasza Sirandrish (#9228) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nem pénzről van szó, sokkal inkább az admin jogról, az más kérdés hogy most ebben a helyzetben az adminok fizetik a szerót. Csak erre utaltam.. Nem a pénzre.. :R

Jah és pörgök körbe-körbe mert mindenki mást kiabált.. :D
balra 75 fok
jobbra 285 fok

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9231) Richard válasza Sirandrish (#9228) üzenetére


Richard
őstag

Ettől függetlenül elég idegbeteg 1-2 emberke akinek van rconja. Azért vagtok ki mert többet lövök. Elég szánalmas. Kétszer is meggondolom ezek után hogy felmegyek-e..

(#9232) Sirandrish válasza szabozeee (#9230) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt már így nemértem..mármint hogy mit akarsz kihozni a dologból:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9233) Sirandrish válasza Richard (#9231) üzenetére


Sirandrish
legenda

a PH szeroról valaki téged kivágott azért mert többet öltél?
EZT Biza KÉTLEM!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9234) szabozeee válasza Richard (#9231) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ezt nem hiszem el.. Tegnap is felmentem és néztem az andrish statját, hát kb. az én szintemen volt mondom mi a gond?? Azt mondta hogy kemény az ellen, de az a jó így lehet tanulni, miért vágná ki az embert mert jobb?? Abban van kihívás nem???

Andrish: Azt akartam kihozni a dologból, hogy nektek van jogotok kivágni embereket a szeróról, mert adminok vagytok csak én úgy fogalmaztam meg hogy fizettek a szeróért, rosszul fogalmaztam.. :R
fizettek=admin most talán érted :C

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9235) Richard


Richard
őstag

Éreztem hogy egyből jön itt a szájkarete. Akkor is kivágtak a fenébe Erről ennyit. Ezt a témát lezárom MOST.

(#9236) gyiku


gyiku
nagyúr

hogy elgurult itt mindenkinek a gyogyszere, lol :)
a tegnapi meg mind miattam van :U :D

hüllő

(#9237) Sirandrish válasza Richard (#9235) üzenetére


Sirandrish
legenda

az lehet hogy kivágtak de nem a PH szeroról...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9238) szabozeee válasza Richard (#9235) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nem a PB vágott ki mert csíteltél??? :D

Hala Madrid :)

(#9239) Sirandrish válasza gyiku (#9236) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jah..miattad van..téged kéne bombázni nem engem:DD

Zeee: mostmár vágom...JOBBRA:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9240) gyiku válasza Sirandrish (#9239) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor lehet engem szidni :U
mondtam en, hogy adjatok private passt, latjatok mi lett belole? :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9241) szabozeee válasza Sirandrish (#9239) üzenetére


szabozeee
aktív tag

"mostmár vágom..." pedig nem is te vagy a nagy késelős :DDD :DDD

Hala Madrid :)

(#9242) Sirandrish válasza gyiku (#9240) üzenetére


Sirandrish
legenda

támogatom:DD
akkor azéjönne a rinya hogy van 2 üres hely és nemtud belépni:DD

Zeee:hát az tuti...de ne feledd....ALATTAD:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9243) gyiku


gyiku
nagyúr

mostani 16 slotos server mennyibe kerul fel evre? hanyan fizetitek? mi lenne, ha tobben szallnank bele, es lenne mondjuk 20 slotos? (16+4 private) es akkor mar lehetne berelni egy 20as ts-t is? :U

hüllő

(#9244) Sirandrish válasza gyiku (#9243) üzenetére


Sirandrish
legenda

pontosan nemtudom de nem kell nagyobb szero szerintem...ha tele van így is hatalmas zürzavar van..főleg kisebb pályákn mikor mindenki elkezdi dobálni a granyokat félpercig meg se lehet mozdulni..
szvsz bőven elég a 16os..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9245) Boci_83 válasza Sirandrish (#9224) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez nem tudom mióta divat hogy kivágsz valakit a szeróról hogy más beférjen, de ennek itt és most véget vetünk. Én eddig sem vágtam ki senkit sem, csak aki megérdemelte, még akkor sem ha én nem fértem be a szerverre.
Ezt itt le is zárhatjuk. Mindenki vegyen egy kicsit vissza, vagy valami más megoldást fogok találálni. Nem voltam ott tegnap este, de akkor sem jó amit most látok.

**********

(#9246) gyiku válasza Sirandrish (#9244) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak kerdeztem. anno mikor mohaa-s servert bereltunk, volt vagy 1.500 felevre fejenkent, tehat nem nagy wasistdas. szerintem vagyunk mar phsok vagy 12en tuti. megolcsobb lenne, na majd utanajarok.

hüllő

(#9247) Boci_83 válasza Richard (#9231) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt viszont én sem hiszem el hogy valaki azért vágott volna ki mert jobb volt a satatod mint másnak. Ilyen nincs, nem is volt és nem is lesz.

**********

(#9248) gyiku


gyiku
nagyúr

boci mikor jar le a server berles?
itt pl 12.750.- fel evre 20 slot + ts + stb

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9249) Boci_83 válasza gyiku (#9248) üzenetére


Boci_83
őstag

5 hónapot fizettünk ki, igy még kb 4 hónap ki van fizetve, tehát eddig biztos, utánna meg meglátjuk mi lesz. Miért?
Egyenlőre marad ez, utánna lehet hogy bővítünk, de igényfüggő a dolog, én teljesen elégedett vagyok a 16 slottal, meg a szolgáltatóval is.
Gyiku: Szóval miattad volt itt a tegnapi feszültség...!? :((( :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#9250) gyiku válasza Boci_83 (#9249) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha lejar, berelhetnenk nagyobbat, es tobben fizetnenk. igy olcsobb lenne joval

hüllő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.