Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah tltam egy kicsit...hát elég ratyi vltam..bár a csapat első 3 tagjában bennevltam de éreztem hogy nem is megy meg a pingem is rátett..remélem hamarsan megjavul a pingem mert így sz*r:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8152) feka007


feka007
nagyúr

Jókis sd-zés volt, szidtak is mint a bokrot. :D Dehát ha jól megy, akkor jól megy... ;]

(#8153) SpyBOy válasza Sirandrish (#8146) üzenetére


SpyBOy
csendes tag

Andrish nem vok cSiTeR ! 6 napja játszom, Single playerrel még nem játszottam, egyből multival kezdtem.Nem vok csiter, nem is tudok róla, hogy van már csit a cod4-hez.Csak ennyit akartam.

(#8154) skorBooT


skorBooT
tag

Őszintén szólva jó a szerver, mert izgalmas derbik tudnak összejönni. Bár attól a négyzet alapú pályától ahol van pár konténer betudnám fonni a szemöldököm. Nagyon idegesítő. És talán úgy lenne a legjobb ha a jó játékosok mindig eloszlanának egyenlően a két csapatban. Úgy a legjobb. Az kaki amikor nullára kikap a csapat, de forditva is kaki amikor nagyon können nyer a team. Semmi izgalom. :U

(#8155) Prof01 válasza SpyBOy (#8153) üzenetére


Prof01
veterán

De van. Tessék: [link] :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8156) Kanczy válasza CséZé (#8142) üzenetére


Kanczy
veterán

gz

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8157) szabozeee válasza Sirandrish (#8136) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Mindenhol Zeee a nevem, csak a prohardveren már valaki lenyúlta előttem :O , így maradt a szabozeee.

Hala Madrid :)

(#8158) cucmalajmc


cucmalajmc
tag

mindjárt leér a cod4. sok egyforma kiterjesztésű fájl+1 .nfo+1.svf kiterjesztésű. ezekkel mit is kell csinálni?

(#8159) semmike17 válasza cucmalajmc (#8158) üzenetére


semmike17
csendes tag

no WAREZ! irány a bolt! megvenni a játékot!
sztem te ilyen szöveggel még nem találkoztál: [link]

[ Szerkesztve ]

az én kutyám gyere ide

(#8160) cucmalajmc válasza semmike17 (#8159) üzenetére


cucmalajmc
tag

****************

[ Módosította: Loretto ]

(#8161) semmike17 válasza cucmalajmc (#8160) üzenetére


semmike17
csendes tag

ja hát nem itt kéne hírdetni azt h mekkor warez király vagy!

de tényleg! azzal mit kell csinálni....? :B

az én kutyám gyere ide

(#8162) Sirandrish válasza SpyBOy (#8153) üzenetére


Sirandrish
legenda

nembaj..attól még én hívhatlak annak nem?:DD

SZabozee: ezt elfelejtetted közölni eddig:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8163) szabozeee válasza cucmalajmc (#8160) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ezért a szövegért csúnyán ki fognak innen vágni a Moderátorok....

Akkor most közlöm: Zeee 3 e betű :D :D

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#8164) Sirandrish válasza cucmalajmc (#8160) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem fogd vissza magad azért...ez nem egy farm...kúlturáltan is lehehet reagálni a dolgokat...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8165) cucmalajmc válasza semmike17 (#8161) üzenetére


cucmalajmc
tag

Elég lesz...

[ Módosította: Loretto ]

(#8166) Loretto válasza cucmalajmc (#8165) üzenetére


Loretto
veterán

Viccből sem írunk ilyent, jövőre várunk, kicsit higgadtabban, az alapelvek fokozottab átolvasásával.

Soirée...

(#8167) szabozeee


szabozeee
aktív tag

A multiba a nevet átírhatom? Nem fog elveszni a rang??

Hala Madrid :)

(#8168) Sirandrish válasza szabozeee (#8167) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem fog mert énis átirtam Sirandrish-ról...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8169) chungee


chungee
addikt

Van különbség GL-ek között:F Úgy értem, hogy pl AK-n nagyobbat sebez, mint pl G3-on:F

Mert klántársam állandóan 1 GL-vel öl meg. Én csak megsebzem őt. Az ő perk-jébe se élet hosszabbítás, se fegyó tuning, akkor hogy:F Hova kell célozni, hogy halálos legyen:F

(#8170) Sirandrish válasza chungee (#8169) üzenetére


Sirandrish
legenda

GL-el nemtudod megölni? ez elég nagy szégyen már ne haragudj mert elég bőven mellé lőni.(persze nem 20 métert) és halálos:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8171) chungee válasza Sirandrish (#8170) üzenetére


chungee
addikt

Istenem, ha 1x nem megy :B

(#8172) Sirandrish válasza chungee (#8171) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jó de azzal szinte célozni se kell érted:DD
egyébként kérésedre válaszolva nemhinném hogy nagybbat sebez...max közelebbre lövi ő hozzád mint te hozzád...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8173) 7600GT válasza 7600GT (#8129) üzenetére


7600GT
senior tag

Valaki erre?

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#8174) szabozeee válasza Sirandrish (#8168) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ok!

Még egy kérdés, a haver is COD4-ezik, a barátnője is rákattant, hogy lehet megcsinálni, hogy mindegyik a saját nevével játszon egy gépen(persze nem egyszerre), és a rangjuk se tűnjön el?

Hala Madrid :)

(#8175) chungee válasza szabozeee (#8174) üzenetére


chungee
addikt

Lehet kreálni profil.

(#8176) chungee válasza Sirandrish (#8172) üzenetére


chungee
addikt

jah vágom

(#8177) szabozeee válasza chungee (#8175) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Én köszönni neked. :D

Hala Madrid :)

(#8178) Sirandrish válasza szabozeee (#8174) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem asszony nem akar codozni így nemtudom:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8179) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Boci és Pilóta: Ismét Preferálom a PB bekapcsolását...
nemtud érdekelni ki nemtud felmenni de az hogy lekövetnek a falon picit uncsi már..
majd ha én nemtudok felmenni kikapcsoljuk:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8180) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah nyomattam egy kis SD- amíg a pingem engedi..
ha beleszámoljuk hgy az első 3 krben nem voltam ott és hogy számomra a legrühelletesebb mapon voltunk nemis rossz eredmény:)
[link]

jah persze a VS nem mindig nézett ki így vlt hogy 8v6 a mi kárunkra csakhát mindenki lelépked ha nem ugy megy neki ahogy szeretné:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8181) fpeter07 válasza Sirandrish (#8179) üzenetére


fpeter07
veterán

kicket neki :D
majd ha én nemtudok felmenni kikapcsoljuk és ha én nemtudok felmenni? :D

[ Szerkesztve ]

(#8182) Sirandrish válasza fpeter07 (#8181) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez a baj pont..a PH-sokkal nincs baj csak sokan jönnek máshonnan is..viszont a PH-sk meg kevesen vannak...
Nagy dilemma ez:)

mindenkit meg nem vághatok ki aki fura mert lehet csak nagy mázlija van..

de TUDOD mit? ne legyen PB...mindenkit kivágunk aki fura...téged is:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8183) szabozeee válasza Sirandrish (#8182) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Meg engem is, ha kell neked a hely.. :D :D

Hala Madrid :)

(#8184) Haart


Haart
addikt

Miért van az hogy a szerverek többsége kilök valami global punkbuster guid bannal?

(#8185) szabozeee válasza Haart (#8184) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nem eredeti a gama....

Hala Madrid :)

(#8186) =[DraNzeR]=


=[DraNzeR]=
csendes tag

Ez a játék támogatja a DX10-et? Vagy csak DX9-es?

Lábam között fütyül a szél az én nudlim ettől kemény. Konyha szekrény hokedli, felálott a nokedlim. Kopasz csirke vad liba ráverek a nudlira

(#8187) Sirandrish válasza szabozeee (#8183) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha kell a hely semmit nem nézek csak kick:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8188) Sirandrish válasza =[DraNzeR]= (#8186) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudtommal csak DX9es..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8189) szabozeee válasza =[DraNzeR]= (#8186) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ilyen géppel nem mindegy??? :D

Hala Madrid :)

(#8190) Napster válasza Sirandrish (#8188) üzenetére


Napster
tag

Ja az ... de am érdekes .... mert nekem pl cod2 dx 9 ben kevesebb az fps em mint a cod 4 ben ... :S

...N@PsTeR***

(#8191) chungee válasza Sirandrish (#8182) üzenetére


chungee
addikt

Dobsz egy ip-t:F Növelem a ph-sok részvételét :DD

(#8192) 7600GT válasza 7600GT (#8129) üzenetére


7600GT
senior tag

Lécives valaki válaszolján erre! Köszi!

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#8193) Sirandrish válasza Napster (#8190) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát az valóban elég érdekes dolog:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8194) Sirandrish válasza chungee (#8191) üzenetére


Sirandrish
legenda

tessék parancsolni--> 62.112.194.111:29049

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8195) szabozeee válasza 7600GT (#8192) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Kipróbáltad az Xfire-t vagy a HLSW-t?
Azzal sem megy?

Hala Madrid :)

(#8196) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hülye kérdés,de feltétlen muszáj benthagyni a free for allt és a tdm-et?volt már nem egyszer,hogy este összejött egy jó kis sd-s csapat,és ezek dobták szét...ráadásul nem is úgy jönnek,hogy néha megszakitsák az sd-ket,hanem asszem 1free és 2 tdm pálya.ez este pont elég,hogy aki már fáradtabb,és sd-zne,hogy pont ne várjon annyit,ráadásul pl.szerintem eleve vannak páran,pl.én is,akik nem is szeretik a free-t,pl.én sem,kifejezetten csapatjátékra vagyok én is kattanva pl.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8197) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként arra nincs valami trükk,hogy mondjuk pl.a szeró automatikusan biztositson helyet a ph!-soknak valami lista alapján?egyébként fura,de mostanában a ph klánosok és pár öregebb róka vannak keveset,csak pislogok,hogy több az idegen,mint a ph-s(mármint akivel már régebben játszok együtt,mert attól lehet ph-sok,de újoncak),ja én is csatlakoznék a headquarters-t kérők közé(persze ha van ilyen mód ebben,nem néztem utána,de pl.cod3-ban szinte csak azt nyomtam egy haveri körrel,azt is nagyon élveztük...)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8198) szabozeee válasza BandiHUN (#8196) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Szerintem kell egy kis változatosság, jó az sd taktika lopakodás stb., de néha kell egy kis agyatlan lövöldözés is. SZVSZ. :D

Hala Madrid :)

(#8199) BandiHUN válasza szabozeee (#8198) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez ok is,de pl.én sd kedveló vagyok,no meg persze dom :D de pl.a tdm-et már rohadtul nem tartom annak,mert semmi taktika,még akadályozzák is az embert,célzás közben beugranak elé,stb...ráadásul ha sokan vagyunk,hamar eluralkodik a szőnyegbombázás,heli,radar,ha valaki beugrik a mókuskerékbe,persze elkeni ezekkel a többi száját,mert egyszerűen lehetetlen 1-2fragnál tovább élni,vagy annyit kell bújkálni,hogy akkor meg a frag sinyli meg.persze ez csak magánvélemény,és a változatosságot a csapatalapú mókák keverésével is lehet tartani,meghát admint is látni kéne este többet :DDD ja,meg amit mondtam,akkor szét kéne szórni,ha mindenáron kell az agyatlanabbja,hogy ne 1 csokorban legyen,hanem pl.2 sd között

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8200) szabozeee válasza BandiHUN (#8199) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Admint ne nagyon kivánj estére, mert tuti hogy engem dobnak ki hogy Ők beférjenek a szeróra. :D

Azért egy 16-os szerveren nincs akkora agyatlan lövöldözés tdm-ben mint például egy 32-es szerón...

Ja igen 2-3 sd utána 1 tdm, megint 2-3 sd, megint tdm......

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.