Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) szabozeee válasza Kanczy (#8300) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ez tényleg így van. Én is voltam fent az előbb, de 2 perc után meguntam.

Hala Madrid :)

(#8302) fpeter07 válasza Kanczy (#8300) üzenetére


fpeter07
veterán

tanusítom :P

[ Szerkesztve ]

(#8303) BandiHUN válasza Sirandrish (#8284) üzenetére


BandiHUN
veterán

persze,hogy pár napot ir...átlagos használat mellett.erre irtam,hogy nagyjából fél óra,ha van mivel leterhelned a fel/letöltésed,ha lehet,használj erre pl.torrentet vagy külföldi oldalt letőlteni+küldj mondjuk magadnak valami nagy file-t emailban...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8304) BandiHUN válasza Kanczy (#8300) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez tegnap is volt,gyakorlatilag ugyanúgy,ahogy most irod,szóról szóra...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8305) feka007 válasza Sirandrish (#8286) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem korán nem megy annyira, úgyhogy inkább játszok hajnalba. :D

(#8306) BandiHUN


BandiHUN
veterán

kéretik kicsit nagyobb jelenlét a tisztelt adminok részéről,meg persze reagálás sem ártana arra,amit itt napok óta irogatunk,hogy min lehetne változtatni.nem kritizálás akarna lenni,de lassan megalakithatjuk a "PH!SzerónTénylegesenJátszókKlánja"-t :D :R a szeróért,de azt karban is kellene tartani,ha már nem nagyon használjátok...vagy legalább kinevezni 1-2 hc-bb embert,aki tudna bannolni+kérést teljesiteni.tényleg nem akarok senki lelkébe gázolni,de egy pb és felügyelet nélküli szeró a mai világban,főleg hogy még nincs is pl GL tiltás meg ilyenek... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8307) Sirandrish válasza Kanczy (#8300) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah mivel a HEC klán mindegyiktagját ismerem (nem személyesen) majd elbeszélgetek velük.
Köszi hgy szoltál...
Más is szolhatna ha ilyet tapasztal...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8308) Sirandrish válasza BandiHUN (#8303) üzenetére


Sirandrish
legenda

oksa...majd utánnanézek hogy hogy áll vagy szétterhelem ugy hgy lefő:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8309) Sirandrish válasza BandiHUN (#8306) üzenetére


Sirandrish
legenda

ADMIN jogot senki sem fog kapni..ez tuti...
PB lehet hgy ON lesz de azzal rengeteg PH-s alapba kilövünk..akkr majd tőlük jön a rinya...sajna nem lehet mindenki igényeit kielégiteni

Annyit viszont mehtehettek hogy ha láttk ilyen parasztokat mint amiket most is irtatok azokat itt jelenthetitek...lesz gondm rájuk...

ha figyelmeztetés után is jelentitek hogy bunkók vagy akármi akkor továbbmegyünk...egyenlőre mást nemtudunk csinálni...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8310) Tsunami73 válasza feka007 (#8269) üzenetére


Tsunami73
tag

A többit meg ti azért,mert volt 2 emberke a mi oldalunkon,aki már unta,és 1 helyben kussolt lövés nélkül.Inkább hagytak győzni titeket, csak hogy vége legyen.De te is kikoptattad a kocsi mögött a falat,úgy begubóztál a sarokba :D

(#8311) Sirandrish válasza Tsunami73 (#8310) üzenetére


Sirandrish
legenda

bcsi hgy ilyen nyersen fejezem ki magam de a fiad nagyon kis mocskos:DDD

Reggel 2en voltunk..irom várjál már picit...jo...kimegyek..vissza 2 perc mulva...defuse-ra van 20 secem és a map másik végén vagyok:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8312) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah...mán sz*r a pingem ugyhogy a cfos és az az optimizer együtessen se érnek sokat...:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8313) BandiHUN válasza Sirandrish (#8309) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó,ez ok,hogy nem akartok admin jogot....de pl.amit én is,többen is felvetettünk,miért nem reagálja le senki?mondjuk hogy mondjak tipikus példát,hogy egy kupacban vannak a ffa,sabotage és tdm pályák,meghogy nincs változtatva,hogy hol mi legyen...miért nem lehet pl.a karis pályán is sd,vagy a silóson ffa,ilyenekre is gondolok...lassan unalmas kezd lenni,ráadásul a kis konténeres pályás sabotage tegnap is nagyon sokáig tartott,oda ha már mindenképp gyakás a cél,valami rövidebb időkorlát kellene,vagy más mód,nomeg hogy utána még tdm jön....én ott is hagytam már emiatt tegnap.sabotage is lehetne nagyobb pályán,ilyenek.sajna eddig még próbaképp se nyúltatok a dolgokhoz,persze az adminok azt raknak amit akarnak,de hát pont az a gond,hogy este nincs admin,akkor meg mégiscsak a mezei parasztok tolnák,mint pl.én :D szvsz nem feltétlen elég a bunkókat távol tartani,ha már ott tartunk,mint ami tegnap is ment sd-ben is,hogy nyugodtan lehet vaktában gránátozni,annyira tudja az ember,hol lehet támadni,hova lehet claymore-t tenni...kezd unalmas lenni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8314) csana


csana
senior tag

Hátha valakit érdekel/érint leírom a verzio changer / verzióváltóval kapcsolatos tapasztalataimat:

Nemrég felraktam, hogy ne csak a kedvenc szerómon lógassam a lábam, és sajna nem működött úgy ahogy kellett volna. A leírásában az áll, hogy előtte rakjuk fel az 1.4-es patchet a cod4-hez. Sajna pont hogy az 1.4-es peccsel ütközött a progi "nyelvi probléma" miatt -nekem ugyebár "enu" verzió van-. Miután felvettem a készítőkkel a kapcsolatot, mondták, hogy valszínű azért rakoncátlankodik az 1.4-es peccs után a V.C., mert csak német verzióra pátyolgatták, és az 1.4-es patch más nyelvezeti cuccokat is bekever. Szóval ha a cod4-et csak 1.3-ig pecseljük a versio canger műxik. Még olyasmi is írtak a készítők, hogy az 1.4-re is fejlesztik még a progit, hogy ne csak német verzióra legyen jó.

Aki pedig felrakta az 1.4-es peccset, de vissza akarja állítani 1.3-ra, annak csak 4 filet kell felülírni. egy 1.3-as verzióból:
- localized_code_post_gfx_mp.ff,
- ui_mp.ff
- code_post_gfx_mp.ff
- iw3mp.exe

(#8315) Sirandrish válasza BandiHUN (#8313) üzenetére


Sirandrish
legenda

Intézkedni fogunk...
Pl akkor ird le milyen pályán mlyen játékmódot szeretnél aztán ha páran rábólintanak akkor mehet a dolog...

az IDőkorlát pl SD-ben szerintem is sok...majd megldjuk hogy jó legyen..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8316) BandiHUN válasza Sirandrish (#8312) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem többet érsz egy jó kis asztalracsapással... :DDD nem állapot ez igy.én még tegnap pislogtam is,hogy a speedtest.net alatt 10-13ms pinget mutatott,gémben 45 volt az alja....igaz volt 80 is,rögtön mellé is lőttem mindenkinek,kedvenc virusirtóm épp frissitett :((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8317) Sirandrish válasza BandiHUN (#8316) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát az a baj hogy az se segit...így meg nemtudok játszani aztán megint itthon vagyok egész nap és mit tudok kezdeni? semmit...még frumozni se tudok mert ugye majdnem mindenki a szeron lóg:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8318) csana válasza Sirandrish (#8312) üzenetére


csana
senior tag

Jah, és az alacsony ping-el kapcsolatban akartam még jelezni, hogy több településen szarakodnak a szolgáltatókszerverei, mivel Győr-Moson-Sopron megyéből sokan jelezték, hogy 150 körüli a pingjük, és eddig (1 héttel ezelőttig) minden rendben volt. Szóval arra akarok kijukadni, hogy arra a megállapításra jutottunk, hogy ez a szolgáltató sara..

(#8319) BandiHUN válasza Sirandrish (#8315) üzenetére


BandiHUN
veterán

ok,majd jegyzetelem,mert hirtelen semelyik map neve nem ugrik be :D de a karis pályán egy sd-t már tehetnél be :D meg az is már sokat dob,hogyha szétszórjátok a ffa és a tdm mapokat,hogy nem egymás után jöjjön,a kis konténeres pályás sabotage-re meg kellene valami kisebb korlát,sok embernél LEHETETLEN bombát lerakni,viszont ha sikerül nagy nehezen,akkor meg hatástalanitani nincs esély,mert vaktában is be lehet gránátozni.meg van az a pálya,amin a kiszáradt folyómeder van hiddal,és tdm van rajta,arra mehetne sd.de ez csak az én véleményem persze,meg ha lehet,senki agyát nem szándékozom felk....ni,a tied sem. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8320) Napster válasza Sirandrish (#8312) üzenetére


Napster
tag

Milyen neted van ? Nekem korábban Wi-Fi -s volt ha neked is olyan akkor az ellen nincs mit tenni sajnos, csinálhatsz bármit, ha le van terhelve a rendszer akor vége ... :(

...N@PsTeR***

(#8321) fpeter07 válasza Sirandrish (#8311) üzenetére


fpeter07
veterán

türelmetlen... :DDD

(#8322) BandiHUN válasza Sirandrish (#8317) üzenetére


BandiHUN
veterán

menj föl,és lövöldözz...szemből/hátulról nem számit annyira a ping,meghát claymore,gránát...az élmény a lényeg,én se kifejezetten az eredmény miatt megyek,nem okoz lelki törést,ha mellélövök,nem habzik a szám,mert lekéselnek,és majdcsak lesz valami :DDD nem igazi háború ez,hanem szórakozás

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8323) feka007 válasza Tsunami73 (#8310) üzenetére


feka007
nagyúr

Mit csináljak sniperrel, rusholjak egy 10m-szer 10-es pályán? :P ;]

(#8324) gyiku


gyiku
nagyúr

most pl tele a sero.mondjuk ha pilota, meg boci privatepassal mentek volna be, akkor most tudnek jatszani en is :(

hüllő

(#8325) Sirandrish válasza csana (#8318) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..odáig már énis eljutottam ugyanis egy héttel ezelőtt még semmi gondom nem volt..
De akkor sem értem miért napközben a legnagyobb frgalom közepén ilyen...ha csinálnak valami csinálják éjszaka..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8326) Sirandrish válasza BandiHUN (#8319) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó majd ird meg ha van valami konkrét:)

NApster...Modem/kábelnet...10/1M

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8327) Sirandrish válasza fpeter07 (#8321) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az:DD

Lorenzo:én ugy nem szeretem hogy engem pilla alatt leszednek nekem meg a golyóm 3 sec alatt ér oda:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8328) diablo1984


diablo1984
veterán

sziasztok

meg tudnátok mondani nekem, hogy a punkbuster miért dob le minden szerverről????? frissitettem, de mindig ledob! :W

(#8329) Tsunami73 válasza Sirandrish (#8311) üzenetére


Tsunami73
tag

Tekintsd a 20secet kihívásnak :D Néha előfordulnak vele ilyen esetek,már lassan nekem sem fogad szót.Akkor nem is csodálkozom ha rád sem hallgat :) Már lassan korlátozni kell a cod4 -ben,mert sokat idegeskedik ha utolsó. :K

(#8330) Sirandrish válasza diablo1984 (#8328) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert nem eredeti a gamed ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8331) Tsunami73 válasza feka007 (#8323) üzenetére


Tsunami73
tag

Van más fegyó is. :D

(#8332) Sirandrish válasza Tsunami73 (#8329) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nah...azért ne hagyd hgy keménykedjen..legalább veled ne ;)
meg volt olyan is hogy futok futok és sehol senki...krérdem..most kempelsz?nem keres engem...j..futok futok aztán egy sarokba volt bebujva:DD

mondom nah még onnan kivágna vagy 3 vakitógranyot és tiszta apja:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8333) Tsunami73 válasza Sirandrish (#8332) üzenetére


Tsunami73
tag

Erre allergiás vagyok én is,ha észreveszem hogy kempel azt mondom neki hogy vagy tovább mész,vagy kikapcsolom a gépet ;) Persze szalad,és nyekk. :K Akkor meg én miattam van.

(#8334) Sirandrish válasza Tsunami73 (#8333) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát valahogy meg kell tanulnia :K
majd előbb utóbb már nem lesz gyakori a nyekk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8335) diablo1984 válasza Sirandrish (#8330) üzenetére


diablo1984
veterán

igen? és a többieknek? :F

(#8336) fpeter07 válasza Sirandrish (#8332) üzenetére


fpeter07
veterán

a sarokből nézelődve keresett téged, nem hazudott :D

(#8337) feka007 válasza Tsunami73 (#8331) üzenetére


feka007
nagyúr

Persze, P90 mi? :P

(#8338) Sirandrish válasza fpeter07 (#8336) üzenetére


Sirandrish
legenda

de olyan sarok volt mint egy U betü...tehát egy jó 10%pt látott 180helyett:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8339) Sirandrish válasza feka007 (#8337) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..kemény hgy pont egy lyan ember mondja hogy van más fegyo is aki mindig csak egy fegyot használ:DD

ráadásul nyugodtn mondhatjuk azt hgy generációk ót ugyanis a Fia is állandóan p90el megy:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8340) Sirandrish válasza diablo1984 (#8335) üzenetére


Sirandrish
legenda

vagy eredeti nekik..vagy lyan szerora mennek ahl nincs PB vagy ugyanazzal a seriallal nem rugtak ki mást onnan...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8341) feka007 válasza Sirandrish (#8339) üzenetére


feka007
nagyúr

Egyébként meg a csipával a legnehezebb, mert azzal kell célozni is. :D De én azt szeretem benne, hogy messziről én bárkit le tudok szedni, de egy shotgunnal már nehéz lenne engem leszedni. :DD

(#8342) Sirandrish válasza feka007 (#8341) üzenetére


Sirandrish
legenda

én utálom a csipát...a legjobban azt utálm..mész mész és fekszel...undoritó..de még nemis ez a bajom hanem aki használja bebujik egy lyukba és csak kukkol..ha 10 percig nem megy el előtte senki akkor 10 percig ott gubbaszt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8343) Tsunami73 válasza feka007 (#8337) üzenetére


Tsunami73
tag

Például :D
Ennek is megvan a hátránya,távolabbra nem hatékony. Közelharcra fejlesztve. :D Ezzel nem sokra megyek a pálya másik végéről,be kell szaladni a tűzvonalba vele :DD Az hogy köpi a skulót az nem minden.Többet is kell belepumpálni 1 paciensbe hogy lefeküdjön tőle.Igazi fuss és tüzelj fegyver. :Y

(#8344) Tsunami73 válasza Sirandrish (#8338) üzenetére


Tsunami73
tag

Már hamarabb kiszurttéged hogy arra mész,és pont akkor szaladt be oda :)

(#8345) feka007 válasza Tsunami73 (#8343) üzenetére


feka007
nagyúr

Ok, ez igaz, messzire nem jó vele lőni, de double tappel úgy szórja a skúlót, hogy egy közelharcban elég vele körbefordulni és mindenki fekszik... :D

(#8346) Tsunami73 válasza Sirandrish (#8339) üzenetére


Tsunami73
tag

Csak pár napja van meg neki :DDD Én szereztem :DDD

(#8347) Tsunami73 válasza feka007 (#8345) üzenetére


Tsunami73
tag

Valamit valamiért.Én betudom hogy elől hamar leszednek,te meg hátulról kényelmesen netán fekve nézed a tv-t :D Ezzel Ti,vagy ti-ti-ti-n nem lehet ölni,Ra ta-ta-ta-ta-ta-ta kell hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#8348) fpeter07 válasza Sirandrish (#8342) üzenetére


fpeter07
veterán

mp5 rulez ;)
legkozelebb vissza megyek, viggyázzatok ám a sotimmal :D

(#8349) fpeter07 válasza feka007 (#8345) üzenetére


fpeter07
veterán

amire én lőnék pl: double tapos m4-el addigra rég lelő, ezért kicsit idegesítő, egyszer már majdnem beírtam ;]

(#8350) Tsunami73 válasza fpeter07 (#8349) üzenetére


Tsunami73
tag

Én nem használok double tapot,de majd kipróbálom azt is :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.