Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) athomi válasza Atomgeszi (#9171) üzenetére


athomi
veterán

Mondjuk ezzel nem értek egyet, nem túl elegáns megoldás, hogy kidobsz vkit találomra, mert nincs hely. Én soha nem dobtam ki senkit a szerveremről csak azért, mert nem fértem be. Ráadásul az ilyen kick-eléssekkel elég beteg törzsvendégeket lehet csődíteni a szeróra, aki aztán csakazért is visszamegy bindelni, anyázni...
Általában meginformálódtam ki az aki specbe elidőzik, majd kidobtam. Egyébként ASE-val lehet olyat, hogy magátol csatlakozik, ha van egy szabad hely. ;) Sztem nem nagy dolog 10 percet várni. :))

[ Szerkesztve ]

(#9252) gyiku válasza athomi (#9251) üzenetére


gyiku
nagyúr

xfireben is van ilyen? aset azt tudom, de most xf van

hüllő

(#9253) gyiku válasza Boci_83 (#9249) üzenetére


gyiku
nagyúr

ahogy vesszuk. en nem fertem be, szoltam ts-en, aztan befertem, ennyi.

hüllő

(#9254) athomi válasza gyiku (#9252) üzenetére


athomi
veterán

Xfire-ben nem tudom, azt csak arra használom, hogy lássam a barátaimat.
ASE 1Mb sincs, jobban szeretem mint az Xfire-t.

Boci_83: Majd bemegyek már egyszer a szerótokra, msn-en már többször hívtál, csak nem tettem még fel az 1.4-es patch-et, régebben meg bannolva volt a kulcsom. Bár most államvizsgára készülök.

[ Szerkesztve ]

(#9255) gyiku válasza athomi (#9254) üzenetére


gyiku
nagyúr

en is, csak ase-ban akkor meg nem volt benne cod4, filter txt-vel meg nem volt kedvem trukkozni :)

hüllő

(#9256) gyiku


gyiku
nagyúr

giga 2600xt passziv, nincs huzva, x64 pista sp1rc1-el, gyari driverrel, eddig jol mukodott.
mostanaban olyat csinal, hogy ha inditok 1 jatekot (cod4, carbon, cnc3, dirt) atvarialja a felbontast, es a 19 wide monitor kb 3/4en lesz kep, az is 4:3ben, nem 16:9 kornyeken.
nyomok winrestartot, utana jo. xfire is fennvan, lehet az bazseval? bar eddig is fennvolt, nem tudom mitol kezdett most el hulyulni. ja, neha cod4-ben szemetel 2-3 pixelt, ez sem volt eddig. vkinek 5lete?

hüllő

(#9257) szabozeee válasza gyiku (#9256) üzenetére


szabozeee
aktív tag

A sok cod4-ezés tönkretette az egész gépedet.. Gyorsan add el.. :D

Amúgy ilyen hibáról még nem hallottam, igaz nincs is 16:9-es monitorom..

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9258) gyiku válasza szabozeee (#9257) üzenetére


gyiku
nagyúr

2kiloert viheted :)

hüllő

(#9259) szabozeee válasza gyiku (#9258) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Az egész gépet monitorostul mindenestül? :DDD

Hala Madrid :)

(#9260) gyiku válasza szabozeee (#9259) üzenetére


gyiku
nagyúr

ooo, varjal :) monitort nem adnam szivesen ;)
syncmaster 940w, de viheted azt is :D
ja es garis, mert 1 honapos minden (haz,tap,ram,cpu,vga)

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9261) Boci_83 válasza gyiku (#9258) üzenetére


Boci_83
őstag

Annyiért elviheti az enyémet is..bár ez crt de 21" :P ;]

**********

(#9262) gyiku válasza Boci_83 (#9261) üzenetére


gyiku
nagyúr

sony cpd-g500 -amat adtam el vagy 3 hete 15ert :(

hüllő

(#9263) Boci_83 válasza gyiku (#9262) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem nem kell játékra TFT. Nincs olyan éles mint a crt. De ha adod hozzá a tv-et ia akkor megüthetjük az üzletet, majd csinálok a monitorral iis valamit. ;]

**********

(#9264) ZCoyote válasza BandiHUN (#9168) üzenetére


ZCoyote
őstag

Fent van de ez sem segít.
Lehet összefüggés a netsebesség-nagy ping-leírt hibajelenség között?
Most 1mbit/96 kbit a netem sebessége.
Ha gyorsabb lenne akkor lehet, hogy az segítene?

Romani ite domum.

(#9265) gyiku válasza Boci_83 (#9263) üzenetére


gyiku
nagyúr

lol :C

hüllő

(#9266) euforia válasza Sirandrish (#9226) üzenetére


euforia
tag

nem nem is mondtam ilyet h anyáz vki meg egyebek! Csak arra probáltam célozni h kicsit nagy "hatalmat" tulajdonítasz az adminságnak. Meg egy pár olyan dolgon sírsz amit más észre sem vesz! De mind1! Ez nemgond ti szervertek azt csinálsz amit akarsz! Amugymeg abszolút jó a szerver nemvéletlenül játszom itt!

(#9267) euforia válasza Sirandrish (#9228) üzenetére


euforia
tag

a kempelésről meg annyit h tegnap lekempereztél pedig ugyérzem ahhoz képest h csipával megyek 99%ban nem kempelek abszolute (jó néha):D de tényleg ritkán. Most h várhatod el h fussak fel alá ugymint az aki automatával megy annak semmi értelme nem lenne mert folyton halnék! Az a baj a cod4 be h nincs puska én nagyon hiányolom:( és csipával meg nem lehet futkorászni cod2 be futkorásztam puskával sőt 90%ban only riflen játszottam de itt sajna nemtudok.

(#9268) ESP


ESP
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi -nem multis- kérdésem lenne:

Adott egy küldetés, ahol a sebesült társammal vagyunk és klf. robbanószerkezeteket kell lepakolnom, mielőtt jön az ellen és ki kell tartanom a helikopter megérkezéséig...
Egyszerűen nem megy...
Valami ötlet???

Thx. :R

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#9269) euforia válasza ESP (#9268) üzenetére


euforia
tag

nem az a rész véletlen h lezuhan helikopter és benn fekszik a társad sérülten?:D

(#9270) ESP válasza euforia (#9269) üzenetére


ESP
senior tag

Annak a "vége"...amikor sniperrel egy sövény mögött kinlódik és ki kell tartanom, amíg megérkeznek értünk...

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#9271) gyiku válasza ESP (#9270) üzenetére


gyiku
nagyúr

az a csernobilos palya utolso resze. claymoret pakolsz le, aztan losz, mint a hulye, mig nem jon a heli. ott 1-2x en is elvereztem. aztan csinaltam azt, hogy az oriaskerek toveben bujtam el, es a clayt oda pakoltam a kozelbe (2 uton szoktak olyan kozel jonni) szedtem oket, de ha vmelyik atslisszant a vonalon, akkor a clay megfogta. aztan jott a heli es kesz :)

hüllő

(#9272) euforia válasza ESP (#9270) üzenetére


euforia
tag

jaaa akkor nem egyre gondoltunk de tudom melyik az! Viszont el kell h keserítselek nekem úgyrémlik ott más megoldás nincs ki kell tartani:)

(#9273) ESP válasza gyiku (#9271) üzenetére


ESP
senior tag

Próbáltam én is a vidámpark :D alatt...
Majd akkor még csiszolgatom... :R

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#9274) gyiku válasza ESP (#9273) üzenetére


gyiku
nagyúr

kozeprol jonnek, meg jobb oldalrol, neha nezzel azert balra is, bar azokat a tarsad rendesen ritkitja. oriaskerek ele tettem kozepre 1 clayt, meg 1et kicsit jobbra, de nem art, ha neha korulnezel magad korul is, mert ha csak 1 felmaszik hozzad, kipucol villamgyosan :) btw nagyon jo palya, ez tetszett a legjobban.

hüllő

(#9275) gabx76 válasza gyiku (#9274) üzenetére


gabx76
senior tag

Sziasztok!

Tegnap végre kipróbáltuk asszonnyal a multi-t cod4-en és eléggé beindított. Lenne rá lehetőség, hogy időnként becsatlakozzak a PH-s csatákba?!

mod: nem válasznak szántam

[ Szerkesztve ]

(#9276) Boci_83 válasza gabx76 (#9275) üzenetére


Boci_83
őstag

Természetesen, ip az aláirásomban...

**********

(#9277) gabx76 válasza Boci_83 (#9276) üzenetére


gabx76
senior tag

OK, azt olvastam, jelszó csak TeamSpeak-hez kell?

(#9278) gyiku válasza gabx76 (#9275) üzenetére


gyiku
nagyúr

persze,megengedem.
nem ertem miert tolem kerded, nem vagyok en itt senki :D
pass csak tshez van ja.

hüllő

(#9279) gyiku válasza gabx76 (#9275) üzenetére


gyiku
nagyúr

asszony inditott be, vagy ahogy codozik? :))

hüllő

(#9280) gabx76 válasza gyiku (#9279) üzenetére


gabx76
senior tag

:D
Most végigolvastam, mit írtam. Hát Khm.
Maradjunk annyiban, hogy a Cod is beindított. (a válasz véletlen volt, automatikusan oda kattintottam)

(#9281) gyiku válasza gabx76 (#9280) üzenetére


gyiku
nagyúr

nope :D

hüllő

(#9282) Richard válasza szabozeee (#9238) üzenetére


Richard
őstag

Pont igy kezdodott az osztás a serveren is. :) na mindegy mondom hoyg nem érdekel. Az is jokora baromság hogyha nem fér fel akkro az utolsókat kidobják. Ez már nem az ovoda emberek. Vagy mégis?

(#9283) gyiku válasza Richard (#9282) üzenetére


gyiku
nagyúr

apukam ugyis nagyobb a te apukadnal, es siman leveri :))

hüllő

(#9284) CséZé


CséZé
őstag

Ha ma mentek játszani lehet menni TS-re? :B
Ja és itt az xfire címem: cseze89 vegyetek fel :)

[ Szerkesztve ]

(#9285) Richard válasza gyiku (#9283) üzenetére


Richard
őstag

Viccen kivul ez megy. Az elmult 4 napban 7 pubrol banoltak azert mert nem tudja elviselni a sok kis gyoker ha le vannak alazva. Ez az oka annak is hogy magyarokkal nem waroztunk mar cod2ben sem.

(#9286) gyiku válasza CséZé (#9284) üzenetére


gyiku
nagyúr

vegyel mar fel, most meloban vagyok. gyiku a nev xfen
miert ne lehetne jonni tsre? azert van, nem? :) annyi van, hogy csak 10 slotos, van hogy boxolni kell a helyert :D

hüllő

(#9287) CséZé válasza gyiku (#9286) üzenetére


CséZé
őstag

felvettelek

#9285 RicHarD: mi is általában külföldiekkel warozunk, de mi nem azér mert olyan ászok vagyunk, hanem mert itthon sok a cheater. :( Amúgy milyen klán vagytok? :)

[ Szerkesztve ]

(#9288) gyiku válasza Richard (#9285) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha ekkora kiraly vagy nalunk nyugodtan tolhatod, nem csiterez le senki. (vagy nem olyan sokan :) ) bannt tuti nem kapsz, mig nem anyazol :)

hüllő

(#9289) gyiku válasza CséZé (#9287) üzenetére


gyiku
nagyúr

:R

hüllő

(#9290) Sirandrish válasza euforia (#9266) üzenetére


Sirandrish
legenda

SOHA nem szólok lyan dolgokért ami nincs...csunya beszéd..gránátvető szb..ezekért szólok..semmi hatalom akármi nincs benne...
Remélem a multkori kis cspatom tudja is ezt tanusitani..nem fenyegetek SOHA hiábavalóan...
én nem érzem hogy bármiféle módn is villognék azzal hogy Admin vagyok.

Jah és valóban lekempereztelek mert csipáztál..de tudtmmal egyszer sem szóltam hogy tedd le vagy hogy "anyád" vagy hogy "köcsög" vagy bármi..
te is mondtad hogy unod a darát...ha admin lennél akkor ez most a "hatalommal való villgásnak" minősülne?
a P90et is utálom mondtam is Tsunaminak (köztudott hgy ő nagyon kmálja) és neki se mondtam sose hogy "Admin vagyok nem engedem irgum burgum"..nem anyáztam őt se...azt meg hgy nem szeretem had mondjam már el pliz...véleményem csak lehet...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9291) athomi válasza Richard (#9285) üzenetére


athomi
veterán

Olyan szerókra menj, ahol elég erős ellenfelek vannak. Ott nem kick-elnek, viszont a flame meg a nagyzolás megy rendesen.
CoD2-ben én is sok szerón kaptam kick-et, mert "a garand nem lő ilyen gyorsan", mert "a garand nem lő fejest nozoom-ban", stb. hülyeségek miatt.

Cod4 pub-olni nagyon szórakoztató, de nekem a war nagyon nem jött be, így nem nagyon foglalkozom vele.

[ Szerkesztve ]

(#9292) Sirandrish válasza gyiku (#9288) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért tuti nem kap mert jól tolja...ha kapna akkor pl KLT Napster szinte sose lenne a szeron..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9293) Richard válasza Sirandrish (#9292) üzenetére


Richard
őstag

Egyre gyanusabb hogy te voltál :DDD :DDD

(#9294) szabozeee válasza Sirandrish (#9290) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Tanusíthatom, nem fenyegetsz te senkit...
Különben is TE vagy a legnagyobb csíter, szerencse hogy egy csapatban vagyunk :D :D ..

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9295) Sirandrish válasza Richard (#9293) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát fossam össze magam a helyszinen ha valakit azért bannoltam mert jobb nálam:DD
én Bannolni csak akkor szoktam ha valaki nem ért a szóbol...legalább 2szer mindenkit megkérek rá pl hogy ne beszéljen csunyán...
van mikor csak egyszer de akkor azért mert megkérem hogy hanyagoljuk a csunya beszédet és ahelyett hogy "megértettem bocs" vagy "ok" féle dolgokat irnának jön a "mert ki vagy te itt k*öcsög b*szom anyád" stilus..nah ilyenkor nem szólok másodjára...DE akkor is megadom az eélyt mert csak ideigenesen vágom ki.. :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9296) Sirandrish válasza szabozeee (#9294) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah minden jáccik..wh,wc,fbi,cia minden:DDD

vigyázz ALATTAD:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9297) szabozeee válasza Sirandrish (#9295) üzenetére


szabozeee
aktív tag

"hát fossam össze magam a helyszinen " - fogadjunk, hogy a klotyón ülsz a laptopoddal :D :D , és mi van ALATTAD???

FBI, CIA - ja Scully-ékat is bevetted??

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9298) Sirandrish válasza szabozeee (#9297) üzenetére


Sirandrish
legenda

hülye állat szóltam hogy alattad van az ipse:DD
amugy PDA-n nyomom a budeszen:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9299) gyiku válasza Sirandrish (#9292) üzenetére


gyiku
nagyúr

az is csitler :DD

hüllő

(#9300) Sirandrish válasza gyiku (#9299) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor ha legközelebb előttem végez kivágom:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.