Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) Sirandrish válasza fpeter07 (#9639) üzenetére


Sirandrish
legenda

kertet kell szépitgetni ugy hogy bejöjjenek az állatok amiknek megfelelő körülményeket kell teremteni..mindezt nagyon szép szines és vicces köritésben...hatalmas game..IMÁDOM:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9652) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hu mst nézem csak..mi ez a sok idegen a szeron? nah lehet később felnézek és adok nekik...hát mit képzelnek ezek ;] ;]

de most g Viva Pinatazni :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9653) vazimódó válasza fpeter07 (#9643) üzenetére


vazimódó
senior tag

Ok majd megmondom neki hogy ne nagyon sniperezgessen. :DDD :C :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#9654) gyiku válasza Sirandrish (#9650) üzenetére


gyiku
nagyúr

allok elebe :)

hüllő

(#9655) Neró válasza gyiku (#9654) üzenetére


Neró
őstag

Amúgy ki szokott elverni kit? :))Van egy tippem. ;]

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#9656) gyiku válasza Neró (#9655) üzenetére


gyiku
nagyúr

ne kimelj :)

hüllő

(#9657) feka007 válasza Sirandrish (#9569) üzenetére


feka007
nagyúr

40 fps-sel tudsz játszani? :D

(#9658) feka007 válasza gyiku (#9604) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ez tényleg rofl... :DDD

(#9659) Neró válasza gyiku (#9656) üzenetére


Neró
őstag

Andris téged?

| www.diablohungary.hu

(#9660) gyiku


gyiku
nagyúr

bandikam ilyenkor hol vagy, amikor ennyire fenyeznek? :D

hüllő

(#9661) Neró válasza gyiku (#9660) üzenetére


Neró
őstag

Nem fényezem. :P
De amit belinkelt Andris statokat azokból itéltem ezt a merész határozást. :P

| www.diablohungary.hu

(#9662) Sirandrish válasza gyiku (#9654) üzenetére


Sirandrish
legenda

állhatsz is..egy szerencséd van...hogy ha letépem a farkad visszanő:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9663) Sirandrish válasza feka007 (#9657) üzenetére


Sirandrish
legenda

játék közben 80-120...néha 70..sose 40...olyaankor irja csak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9664) Sirandrish válasza gyiku (#9660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én már nem mondok semmit :U
amugy Viva Pinatazok:)

Neró: :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9665) Neró


Neró
őstag

Miért?Nincs igazam.... :D

| www.diablohungary.hu

(#9666) feka007 válasza Sirandrish (#9663) üzenetére


feka007
nagyúr

És milyen grafikán?

(#9667) Sirandrish válasza feka007 (#9666) üzenetére


Sirandrish
legenda

1024*768 4*AA 8*AF stb stb...a 8*AF csak KB mert kb félig van a csuszka:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9668) Sirandrish válasza Neró (#9665) üzenetére


Sirandrish
legenda

Teljes mértékben igazad van... :U
AKkor öl le csak mikor beirja a Tescos Granyo csitet..nah akkor nincs menekvés akár 500km-re is eldobja:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9669) feka007 válasza Sirandrish (#9601) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezt mért kellett háromszor bemásolni? :F

(#9670) Sirandrish válasza feka007 (#9669) üzenetére


Sirandrish
legenda

irtan előtte..azért hogy aki később jön és nem lvasna vissza az is lássa...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9671) gyiku válasza Sirandrish (#9668) üzenetére


gyiku
nagyúr

el am, akkor vege van, mint a botnak. :D
nekem 91 fps a max, 1024x768, meg mittudomen milyen detail, majd este megnezem, de gondolom cpu limit. ha joinolok serverre, es kell valasztani teamet, akkor leesik 5-11-re, majd 50 egy masodpercig, es 91. erdekes :)

hüllő

(#9672) Sirandrish válasza gyiku (#9671) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is 91 volt a plafon de beirtam az a max fps 125öt vagy mit és kész..szerintem próbáld ki te is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9673) Neró válasza Sirandrish (#9668) üzenetére


Neró
őstag

Mindegy,tépd le a farkát. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#9674) gyiku válasza Sirandrish (#9672) üzenetére


gyiku
nagyúr

ok

hüllő

(#9675) Napster válasza Sirandrish (#9672) üzenetére


Napster
tag

/com_maxfps 1000 ! és tuti nem lesz akadály :D

2008-01-10 17:18:29 - iw3mp
Frames: 10372 - Time: 46750ms - Avg: 221.860 - Min: 137 - Max: 522
1024 2xAA 8xAF
High Low Low ! /OFF/
kiváncsiságból énis megnéztem :S

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#9676) Napster válasza Sirandrish (#9601) üzenetére


Napster
tag

Aktung ... sajnos nemhoszem hogy részt tudok venni ...de majd meglátjuk, sajnos vizsgázok hétfőn és jólenne ha sikerülne,so most ezen vok rajta 1000rel :))

...N@PsTeR***

(#9677) vazimódó


vazimódó
senior tag

Meg egy kerdesem lenne sracok...
512Mb memo eleg a gammanak vagy necces?
Thx elore is. :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#9678) frankoxD válasza CséZé (#9556) üzenetére


frankoxD
csendes tag

köszi.. :R :R

Nem a mennyiség és a minőség a lényeg, hanem, hogy sok és jó legyen...

(#9679) CséZé válasza feka007 (#9657) üzenetére


CséZé
őstag

Sajna nekem is elég gyakran van annyi közelharcba :( Úgy nem vmi frankó...

frankoxD: szivesen

[ Szerkesztve ]

(#9680) Sirandrish válasza Neró (#9673) üzenetére


Sirandrish
legenda

meglesz:)

Gyik: vesziteni nem vesztessz vele...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9681) Sirandrish válasza Napster (#9676) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor inkább tanulj..az fontosabb..lesz még ilyen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9682) icons válasza Sirandrish (#9569) üzenetére


icons
addikt

Látom te is hangtompítós vagy :) . Régen én is az voltam, rifle-re is tettem, de aztán rájöttem, úgy nem visz nekem elég messzire.

(#9683) icons


icons
addikt

Kik vannak jelenleg a klánban? Nekünk 2v2 is pl okés lenne, van war szerónk is, tehát mehetne, de a gáz az, hogy inkább TDMesek vagyunk. Ha nektek így is jó, összejöhetnénk egypár warra.

(#9684) Sirandrish válasza icons (#9682) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha 200méterről akarok leszedni valakit akkr csipával megyek..ennyi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9685) icons válasza Sirandrish (#9684) üzenetére


icons
addikt

ha közelről akarok leszedni valakit akkr Mp5össel megyek...ennyi :)

Nekem a kettő között van az M4, meg a többi Assault fegyó. De mindenki ahogy szereti persze.

(#9686) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mai statjaim, vegyesek inkább.
[link]
[link]
[link]
[link]
:)

(#9687) Sirandrish válasza icons (#9685) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem M4 elég...néha G360C..először MP5-ztem énis de átáltam az M4re:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9688) fpeter07 válasza Sirandrish (#9687) üzenetére


fpeter07
veterán

Én most UZI-vel Scorpion-nal meg M4-el megyek :) 12-es level

(#9689) mr.saint válasza Atomgeszi (#9686) üzenetére


mr.saint
tag

SZÉP GRATULA!

(#9690) Sirandrish válasza fpeter07 (#9688) üzenetére


Sirandrish
legenda

UZI-ból van arany nem?
egyszer kipróbáltam de nem láttam azt amire lőttem így lesz*rtam:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9691) Sirandrish


Sirandrish
legenda

oh megen 200felett van a pingem:(
nah akkor GO Viva Pinata :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9692) Atomgeszi válasza Sirandrish (#9687) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szintén M4 with silencer! :) De jó lenne kétféle verzió egyszerre, egy acoggal, meg egy silencer. Na úgy elég ütős lenne! :)

saint: Thx! :))

(#9693) fpeter07 válasza Sirandrish (#9691) üzenetére


fpeter07
veterán

:DDD
Látam már aranyosat, silencerrel :)

(#9694) icons válasza Atomgeszi (#9692) üzenetére


icons
addikt

Tehát egy M4esen mindkettő? :) érdekes lenne, a silencer csökkenti a hatótávot, a skope pedig azt hiszem, pont hogy növeli (vagy lehet, hogy az a pontosságot).

(#9695) Atomgeszi válasza icons (#9694) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akár, de én most a Primary és Side weaponra gondoltam. Tehát nálam lenne két M4 érted! :D
Nemtom, a scopeval nagyon rángat távolra.

[ Szerkesztve ]

(#9696) Kanczy válasza Atomgeszi (#9695) üzenetére


Kanczy
veterán

cimborám,szerinted mi a jóistenre van az overkill? :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9697) icons válasza Atomgeszi (#9695) üzenetére


icons
addikt

:D Így van Kanczy kollegának igaza van, van egy olyan 2odik Perk, amivel két elsődleges fegyvert tudsz hordozni, és nincsen pisztolyod, pont az ilyen esetekre. De akkro szerintem egy snipert érdemesebb berakni már. M21 vagy Barrett, vagy amit szeretsz.

(#9698) Kanczy válasza icons (#9697) üzenetére


Kanczy
veterán

pontosan...szerintem a legjobb overkilles kombináció (bár nem használom) a Barrett + M4 Silenced a Bandolier mellé :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9699) fpeter07 válasza Kanczy (#9698) üzenetére


fpeter07
veterán

annyi konbináció van, hogy az már fáj :D:D

(#9700) fpeter07


fpeter07
veterán

Ugrásból lőttem eggyet a tetőn lévő ellenre, de nemhalt meg, beisírta hogy filcezve van a monitorod? :D na már megvan a kis fekete stuki is :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.