Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Sirandrish válasza Boci_83 (#8496) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én még nem is hallottam róla...lehet sőt tuti hogy szolgáltató függő de attól még ha jó a pingem lehet mégjobb is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8502) Sirandrish válasza Boci_83 (#8498) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nemis igaz:)
NEkem senki sem böki a csőröm Stingeren kivül:)
Őt csak azért Bannolm ideiglenesen mindig hgy minnél többször tudjam bannolni ;]
G*ci vagy mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8503) Napster01 válasza Sirandrish (#8483) üzenetére


Napster01
tag

igen, be lehet bindelni azt is, csak mielőtt megnyomod mindig be kell jelentkezni rconba a serveren, de erre is megcsinálhatod a bindet

például

8-as billentyűre:
/bind 8 rcon login rconjelszó

9-es bill-re:
/bind 9 rcon say Szöveg

szal felmész e szeróra megnyomod a 8-ast belép rconba, aztán 9-esre meg kiírja consoleként a szöveget

_.(-.-)._

(#8504) Sirandrish válasza gyiku (#8499) üzenetére


Sirandrish
legenda

persze...már telepátiával fogsz lassan játszani nem?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8505) Sirandrish válasza Napster01 (#8503) üzenetére


Sirandrish
legenda

ahha..köszike:)
ezt alkalmazni fogom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8506) gyiku válasza Sirandrish (#8504) üzenetére


gyiku
nagyúr

tegnap pl elromlott a csitem, nagyon nem ment a game :(

hüllő

(#8507) Sirandrish válasza Sirandrish (#8505) üzenetére


Sirandrish
legenda

egyébként ezt a játék menüjében is be lehet állitani?
ugye a console-t ott is lelehet hozni...ott betudom állitani?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8508) Sirandrish válasza gyiku (#8506) üzenetére


Sirandrish
legenda

amit a multkor műveltél az már sok volt...tuti csiteltél..gondolom a csitnek lejárt a szavatossága.:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8509) gyiku válasza Sirandrish (#8508) üzenetére


gyiku
nagyúr

ja, lejart a 15 day trial
mer, mibajod volt a multkorival? mentem, aki elemkerult lelottem, ennyi. mas is igy csinalja :)

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#8510) Sirandrish válasza gyiku (#8509) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah csak átlagba 10-15/5-8as statod van akkor meg 20/2 meg ilyenek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8511) gyiku válasza Sirandrish (#8510) üzenetére


gyiku
nagyúr

elkaptam a fonalat, vagy lamma volt az ellenfel, ennyi. mindenkinek lehet jo napja.

hüllő

(#8512) oxox válasza szabozeee (#8478) üzenetére


oxox
addikt

"Shipment" a becsületes neve... :) ...Majd ezt az 54-es murit kipróbálom (bár az említett mappan nem sok értelme....)

Véleményem a game-ről (gondolom megosztott a közvélemény :) ):
Elsőre csalódás volt...persze a grafika pöpec, de a játék szánalmas volt (sebzések, találati modell, GL sebzés, P90...) de az 1.4 már némiképpen játszhatóvá teszi....hardcore szerveren már-már reális...persze a GL-t p90-t használók továbbra is a ppsh-sokat juttatják eszembe...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#8513) gyiku válasza gyiku (#8511) üzenetére


gyiku
nagyúr

abbol a 20/2bol vagy 10 te voltal, tehetek en rola, hogy mindig belerohansz a granyomba? :D
cunami a masik mergezett eger vazz, rohan, mint allat, elvakit, aztan letunkol a p90el. :)
ennyi, eselyed nincs, megy, mint az uthenger :D

hüllő

(#8514) szabozeee válasza oxox (#8512) üzenetére


szabozeee
aktív tag

P90 az melyik is?

Hala Madrid :)

(#8515) Sirandrish válasza gyiku (#8511) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez igaz de neked nem:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8516) Sirandrish válasza szabozeee (#8514) üzenetére


Sirandrish
legenda

amelyik lő mit a hülye..kis pikpuk az egész..közelharcban ha ugyanlyan szintü (nem lvl-re gondolok) ember talizik az egyik p90el az tuti nyer...kb ennyi a p90..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8517) Sirandrish válasza gyiku (#8513) üzenetére


Sirandrish
legenda

pont ezaz...hogy akármerre futottam te mindig pont odadobtad..ez volt a fura...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8518) gyiku válasza szabozeee (#8514) üzenetére


gyiku
nagyúr

az a pici tunkolo puska, ugy kopi a golyot, hogy az kb mar hihetetlen :)

hüllő

(#8519) gyiku válasza Sirandrish (#8517) üzenetére


gyiku
nagyúr

perk, 3 frag granyo, ennyi :)

hüllő

(#8520) gyiku


gyiku
nagyúr

bocinak kescsitje, nekem meg tescos granyoim vannak, ennyi :D

hüllő

(#8521) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Ha azt a perket választod UAV Jammer vagy valami ilyesmi, akkor ha lősz akkor sem látszol a térképen??

Hala Madrid :)

(#8522) Sirandrish válasza gyiku (#8519) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is az van..van olyan hgy egy granyoval 3embert ölök..vagy 2-t...de 15bőől 15ször nem ölöm le vele ugyanazt az embert:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8523) vzsolo2225 válasza Boci_83 (#8477) üzenetére


vzsolo2225
tag

Én 70-et hallottam, de kipróbáltam több értéket is, de az a pici javulás ami lett, az 70-nél következett be.
Amúgy ez mit állít? :B

(#8524) Sirandrish


Sirandrish
legenda

amugy hatott ez a max akármi...lehet mst amugyis jólenne apingem (50-60) de most 40 alatt is volt nem is keveset:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8525) gyiku válasza szabozeee (#8521) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak ha van hangtompitod

hüllő

(#8526) Napster01 válasza Sirandrish (#8507) üzenetére


Napster01
tag

a beállításoknál engedélyezed a console használatát és főmenübe, de én mikor kipróbáltam h ne mondjak hülyeséget játék közben bindeltem :)

_.(-.-)._

(#8527) gyiku válasza Sirandrish (#8522) üzenetére


gyiku
nagyúr

teszkosgranyo es kesz. a 3bol nekem 1 az bandiaimes, azt csak eleresztem, es megy a szagod utan :DD

hüllő

(#8528) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Tud valaki linket a lvl -ről hány Xp kell a következőhöz, meg ilyenek?? A haver nagyon türelmetlen hogy mikor lesz már belőle 55 lvl.. :DDD

Hala Madrid :)

(#8529) gyiku válasza szabozeee (#8528) üzenetére


gyiku
nagyúr

amint egyet megcsinal, irja a kovetkezohoz mennyi kell.
nem akarok hulyeseget mondani, de 50 felett mar kb 3-4000 xp kell 1 lvlup-hoz
kb 2 sd meccs ph serveren :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#8530) vzsolo2225 válasza szabozeee (#8528) üzenetére


vzsolo2225
tag

Rank & Challenges menü a játékban? :U

(#8531) szabozeee válasza gyiku (#8529) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Neked lehet...
Én 1 nap 11 óra óta játszom és csak 48-as szintű vagyok... :((( Lehet hogy sok volt a TDM?
Itt olvastam hogy valaki 23 óra alatt lett 55 lvl. :C

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#8532) szabozeee válasza vzsolo2225 (#8530) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nem erre gondoltam.. Láttam valahol egy táblázatot ahol fel volt sorolva az összes rang a jelzésekkel együtt, xp mennyiséggel..

Hasonlóra gondoltam csak részletesebbre, hiszen itt nincs 55 szint feltüntetve. [kep]

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#8533) vzsolo2225 válasza szabozeee (#8532) üzenetére


vzsolo2225
tag

Hát ilyennel én sem tudok szolgálni. :(
Nekem 44 óra kellett a Lv55-höz... :DD

(#8534) gyiku válasza szabozeee (#8531) üzenetére


gyiku
nagyúr

tdm-en +10 egy kill, hq-n asszem +5, de itt kapod folyamatosan a +5-ot, ha tietek a hq, sd-ben viszont 1 kill alapbol +50. rank&challenges-el igencsak fel lehet gyorsitani a menetelest felfele :)

hüllő

(#8535) gyiku válasza vzsolo2225 (#8533) üzenetére


gyiku
nagyúr

nekem is akoruli volt, bandi tolta vegig 2x ora alatt, igaz masodszorra.

hüllő

(#8536) oxox válasza szabozeee (#8521) üzenetére


oxox
addikt

úgy látom már írták...hangtompító kell ahhoz...
nekem a kedvenc perkjeim:

kérdés:
Arany fegyverek?
Uzi-t, Ak-t, valamint shotit, desert eagle-t van...de pl. G3 (többed magával) már fullos (expert III), de kanyarban nincs még aranyból....mindenből lehet arany fegyvert elérni, vagy csak a fentiekből?

:R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#8537) vzsolo2225 válasza gyiku (#8534) üzenetére


vzsolo2225
tag

Ja, igen azt elfelejtettem mondani, hogy szinte csak HQ-val lettem 55 ennyi idő alatt. (És persze 90es pinggel... :O )

(#8538) Sirandrish válasza Napster01 (#8526) üzenetére


Sirandrish
legenda

oksa csak játék közbe nem mindig van időm de majd megcsinálom:)már 2-t beállitottam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8539) Sirandrish válasza gyiku (#8527) üzenetére


Sirandrish
legenda

pedig mindig fürdök háboru előtt:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8540) Sirandrish válasza szabozeee (#8531) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem még annyi se kelett hozzá másodjára...20óra alatt megvolt..elsőnekmeg kerek 24kelett volna kb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8541) szabozeee válasza Sirandrish (#8540) üzenetére


szabozeee
aktív tag

SD-vel?

Hala Madrid :)

(#8542) Sirandrish válasza szabozeee (#8541) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg TDM...amikor elkezdtem még nem volt PH-s szero...a többin meg ritka a SD..legalábbis amikre én jártam..amugy SD,TDM,DOM vlt a leggyakrabban..

régebben nem szerettem az SD-t mert hamar meghaltamés akkor csak néztem..nemrégiben szerettem meg:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8543) Napster01 válasza Sirandrish (#8542) üzenetére


Napster01
tag

PH mellett szoktam pubolni hardcore-os serveren, nekem az nagyon tetszik, G3-ból, Desert Eagle-ből elég 1 lövés, nincs minimap csak ha nyomsz 1 esc-et, de akkor se látod az ellenfélt (UAV esetén berakja a minimapot ellenfelekkel együtt) nincs célkereszt, nem látod mennyi lőszered, nade-ed, special nade-ed van, nagyon jó :)

ki kéne próbálni PH!-n is :)

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8544) Boci_83 válasza Napster01 (#8543) üzenetére


Boci_83
őstag

Nincs kizárva, lehet megpróbálom átállítani majd, megnézzük van-e rá igény...!?

**********

(#8545) CséZé válasza Napster01 (#8543) üzenetére


CséZé
őstag

támogatom az ötletet :)

(#8546) Sirandrish válasza Boci_83 (#8544) üzenetére


Sirandrish
legenda

nincs rá igény..részemről...jó az így ahgy van..a Shipmentes SAB-ot kell kivenni...plussz közkivánatra több TDM kell...egy SDkör ideje lehetne mondjuk max 5 perc...ezt betudod állitani?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8547) szabozeee válasza Napster01 (#8543) üzenetére


szabozeee
aktív tag

IP-t tudsz mondani?

Egyszer én is feltévedtem ilyen szerverre, brutális volt, nekem tetszett.. A PH-s szerót is ki kellene így próbálni..

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#8548) Napster01 válasza szabozeee (#8547) üzenetére


Napster01
tag

Én itt: 193.202.63.176:28968 szoktam játszani (már ha nem baj h más server IP-lét teszem közzé), csak SD van és HC mod, nagyon bejött.

Sztem a TDM-nek semmi értelme a serveren, nincs benne semmi taktika, TDM-en meg DM-en kívül bármi jöhet :) , am. a 15 perces SD idő télleg sok, nagyon kedvez a támadóknak, mivel bőven van idjük megcsinálni mindent, és soha nem fog letelni a 15 perc :) 5 perc az tökéletes lenne

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8549) Napster válasza Napster01 (#8543) üzenetére


Napster
tag

Jah az a szeró nekem is bejön , mert néha már elegem van hogy egyesekbe bele kell lőni 1 tárat mire... TALÁN meghal de még akkorsem biztos ....! Itt azért már picit jobb a helyzet :) HARDCORE RULZ !

...N@PsTeR***

(#8550) HEMP


HEMP
aktív tag

Na akkor király, örülök hogy segitettem a maxpacketsel, de nekem ki segit? Semmi egyéb ötlet? :O

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.