Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) CséZé


CséZé
őstag

huhh, most keltem fel, de ne írjatok már legközelebb ennyit, mert nem akarok ennyit olvasni :DDD
Olvastam itt a káromkodó lámázókról, hát sztem ne csodálkozzunk, itt élik ki magukat a tizenegynehány éves férgek, akik azt hiszik h mekkora ászok, sajna ez is benne van a magar szintbe :(
Sirandrish mondta h be akarja kapcsolni a PB-t, nekem az lenne a javaslatom h ne csak a PB-t kapcsold be hanem a CD-key ellenőrzést is, mivel így eredeti szerón nem lehet csalni, meghát egy PH!-s szeró csak megérdemli h ne crackelt legyen :K Jó tudom nincs meg mindenkinek eredetiben (köztük nekem se) de aki játszani akar vegye meg.
Na most lehet anyázni :D

(#8352) fpeter07 válasza Tsunami73 (#8350) üzenetére


fpeter07
veterán

te a juggernautot komizod ;]

(#8353) fpeter07 válasza CséZé (#8351) üzenetére


fpeter07
veterán

mamád ;]
de aki játszani akar vegye meg. nem csak egy szerver van, tőlem nyugodtan bekapcsolhatkátok a punkbustert :)

[ Szerkesztve ]

(#8354) BandiHUN válasza CséZé (#8351) üzenetére


BandiHUN
veterán

mondjuk ebben is lehet valami,de szerintem csak hosszabb távon.látod én is megvettem,és mit érek el vele itthon?sz...t se.mert minden magyar szerón warezosok nyomják,ami a kisebb baj,de a nagyobb,hogy mindenféle jöttmentek és csiterek is.és nem az a baj,hogy nincs rá pénze.hanem az,hogy ezzel a játék értéke alacsonyodik le,hogy csinálhatok bármit,majd generálok új serialt meg új nicket,meg töltök le egy 55öst,oszt jóvan,megyek ge...ni a jobb szerókra,ahol beanyázom meg szétcsitelem a jobbakat.kár,hogy a probléma megoldásához hozzátartozik ez a warez-dolog is,nem értem,miért nem tudnak olyan pb-t csinálni,ami csitermentességet biztosit,nem a cdkey-en lovagolni.nagyon elment sajnos a pb ebbe az irányba.és pont azok ellen nem tesz semmit,akik ellen kellene,sajnos ez feares tapasztalat is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8355) Sirandrish válasza Tsunami73 (#8344) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ez hülyeség de mindegy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8356) Sirandrish válasza fpeter07 (#8348) üzenetére


Sirandrish
legenda

mostanság M4el megyekk..ezután picit majd F36al utánna jön a p90en...ki kell próbálgatni a cumokat:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8357) Sirandrish válasza CséZé (#8351) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD
sajna szerintem max 3 PH-s lenne akkor a szeron:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8358) harylmu válasza Sirandrish (#8356) üzenetére


harylmu
őstag

P90 CB-n, és minden normálisabb szerveren tiltott, ehhez ennyit fűznék hozzá

(#8359) Sirandrish válasza harylmu (#8358) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj a PH szeron meghalnának anélkül..engem amugy hidegen hagy az a fegyo ugyhogy tőlem akár mehet a levesbe is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8360) gyiku válasza Sirandrish (#8359) üzenetére


gyiku
nagyúr

rugj mar ki vkit lecci, hogy beferjek :)

hüllő

(#8361) fpeter07 válasza Sirandrish (#8356) üzenetére


fpeter07
veterán

f36?!
mod: nem G36C? :D

[ Szerkesztve ]

(#8362) gyiku válasza fpeter07 (#8361) üzenetére


gyiku
nagyúr

veled mivan? reg nem lottelek le...

hüllő

(#8363) Napster01


Napster01
tag

úgyérzem, amíg nem lesz meg a 8800GT-m csak a skillemre támaszkodhatok, de h mikor vki rámugrik nem látok semmit, az nagyon tud idegesíteni, no de mind1 P90, GL -- noobság, de nekem is van P90-es konfigom :DDD --- SD powa --- TS-t ha kellek akkor segítek beállítani!!!

"I'm THE REAK NAPSTER!" :DDD

_.(-.-)._

(#8364) fpeter07 válasza gyiku (#8362) üzenetére


fpeter07
veterán

hm? máskor vagyunk a szerón :)

(#8365) fpeter07 válasza Napster01 (#8363) üzenetére


fpeter07
veterán

de h mikor vki rámugrik nem látok semmit - egyszer rámugrottál :DDD

(#8366) gyiku válasza fpeter07 (#8364) üzenetére


gyiku
nagyúr

msn-re azert nyomhatsz 1 ok-t :D

hüllő

(#8367) Sirandrish válasza gyiku (#8360) üzenetére


Sirandrish
legenda

bejöttél valahogy:) kirugtál valakit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8368) Sirandrish válasza fpeter07 (#8361) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nyomi...nekem van egy utánfejlesztett f36om:DD
amugy elirtam bameg nah:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8369) harylmu válasza Sirandrish (#8368) üzenetére


harylmu
őstag

G36, nyomi? Az egyik legjobb.

(#8370) gyiku válasza Sirandrish (#8367) üzenetére


gyiku
nagyúr

ja, becsiteltem magam :)

hüllő

(#8371) Sirandrish válasza harylmu (#8369) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj poénnak szntam...tudod kac kac:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8372) Sirandrish válasza gyiku (#8370) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen? :Y akkor bann:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8373) Csyppa válasza gyiku (#8370) üzenetére


Csyppa
senior tag

Mi cheat neve, serverhack? :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#8374) gyiku válasza Csyppa (#8373) üzenetére


gyiku
nagyúr

rcon :))

hüllő

(#8375) Sirandrish válasza gyiku (#8374) üzenetére


Sirandrish
legenda

/rcon login khm khm:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8376) Napster01 válasza Sirandrish (#8375) üzenetére


Napster01
tag

vigyázájájá me ebből a khm khm-ből még a végén visszafejtik a passot :DDD

TS helpet még továbbra is fenntartom, Kiflee nem nagyon vett még fel xfire-re, de az lehetne a PH! hivatalos TS-e :U

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8377) Sirandrish válasza Napster01 (#8376) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hajrá:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8378) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most nyomtam pár SDpartyt és végre végig nrmális pingel tudtam nyomni..mennyivel jobb ez így..nemis tudm utoljára mikor játszottam így:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8379) Napster válasza Napster01 (#8376) üzenetére


Napster
tag

napster hegyek vannak itt :D

...N@PsTeR***

(#8380) Napster válasza Napster01 (#8376) üzenetére


Napster
tag

JA am TS is jö5let :)

...N@PsTeR***

(#8381) Napster01 válasza Napster (#8379) üzenetére


Napster01
tag

meglesz a vidkarim talán harcba szállhatok veled, addig makk, de a Napster powa élni fog a serveren :DDD :DDD , szal vigyázni, mer támadunk!!!

_.(-.-)._

(#8382) Sirandrish válasza Napster (#8379) üzenetére


Sirandrish
legenda

csnáljatk egy Napster klánt:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8383) rup1u5


rup1u5
nagyúr

sziasztok!

segítséget szeretnék kérni valakitől aki jól ismeri ezt a játékot. privátban.
az a problémám, hogy nem indul el nálam a single player rész csak a multi.
:R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8384) harylmu válasza rup1u5 (#8383) üzenetére


harylmu
őstag

Nekem is ugyanez volt, amíg nem lett meg az origi.

(#8385) Sirandrish válasza rup1u5 (#8383) üzenetére


Sirandrish
legenda

valami hibaüzi esetleg?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8386) rup1u5 válasza Sirandrish (#8385) üzenetére


rup1u5
nagyúr

semmi. ha singe-t akarom indítani akkor egy pillanatra felvillan a COD logo középen aztán el is tűnik. ez történik akkor is ha elöszőr a multit indítom el és onnan próbálok átváltani single-be.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8387) -Mike-


-Mike-
addikt

valakinek nincs meg a 4 patch együtt?

(#8388) Sirandrish válasza rup1u5 (#8386) üzenetére


Sirandrish
legenda

tehát dupla katt után bevillan a logo eltünik és ennyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8389) Sirandrish válasza -Mike- (#8387) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem elég a legfrisebb?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8390) -Mike- válasza Sirandrish (#8389) üzenetére


-Mike-
addikt

ha egy szűz cod4-re elég ha felrakom az 1.4-et akkor nem kell az összes;)

[ Szerkesztve ]

(#8391) Napster01 válasza -Mike- (#8387) üzenetére


Napster01
tag

elvileg az 1.4-ben mindegyik egyben benne van, nem tom van-e ahol mind fenntvan, vszínű googleba találsz vmit :DDD - - - - tegnap vki felvett msn-re, mintha kiflee lett volna, legalábbis a nevéből ítélve, csak a címét nem tom és nem tom hova raktam (túl sok már az ismerős :F ) viszont én felvettem őt xfirere de nem nagyon igazolt még vissza :DDD

_.(-.-)._

(#8392) rup1u5 válasza Sirandrish (#8388) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen. nagyon rövid pillanatra villan csak be a logo és annyi. és a következő próbálkozásnál kiadja azt a szokásos szöveget, hogy az elöző futtatás során valami probléma lépett föl és hogy akarom e safe modban idítani. vagy valami ilyesmi. hiába választom azt, az sem segít. lehet, hogy talán driver probléma? de akkor meg nem értem miért indul el a multis része.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8393) Sirandrish válasza -Mike- (#8390) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem bőven elég ha egy ujrarakott COD4re rárakod az 1.4eset

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8394) Sirandrish válasza rup1u5 (#8392) üzenetére


Sirandrish
legenda

amikor kidbja az a safe modos izét próbáltál már igenre és nemre is nyomni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8395) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Volt egy kellemetlen élményem.

Karácsonyi TDM szerver... Nem tudom ismeri-e valaki. Reggel játszottam rajta egy kis TDM-et volt egy csóka aki csalt. Megszavasztatta az admin hogy ki legyen-e kickelve, az 5. próbára sikerült is. Majd utána találom szerűen egypár embert is kiszúrt, nem tudom meddig csinálta mert a 2. én voltam, a szavazáson 2:8 aráynban a nem győzött, de mondanom se kell az admin utána kivágott, azóta sem tudok visszamenni... Ha netán valaki ismerné ennek a szervernek az adminjait, üzenem nekik, hogy csókolom a jó édes anyukájukat.... :(((

Hala Madrid :)

(#8396) rup1u5 válasza Sirandrish (#8394) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen. próbáltam. lehet, hogy meg kéne peccselni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8397) Sirandrish válasza rup1u5 (#8396) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem peccs nélkül isgnd nélkül megy a single..a multit meg csak azért peccselem mert ugye a szerot is peccselik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8398) Sirandrish válasza szabozeee (#8395) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát vannak ilyenek..látod a mi szeronkrol csak kickelve vagy az még mindig jobb nem?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8399) BandiHUN válasza szabozeee (#8395) üzenetére


BandiHUN
veterán

ne izgasd magad,FEAR-ban azért is kirúgnak,mert külföldi vagy,vagy épp túl jól nyomod...ha egy adminnak szúrod a szemét,igy jártál.el kell kerülni az ilyet,általában már a neve is sejteti,hogy komoly-e a szeró,de érdemes xfire-n nézni azt is,kik,és milyen eredménnyel nyomják.pl.ahol agyoncicomázott,de nem klános emberkéknek 3xannyi fragjuk van min,mint az utánuk jövőknek,ott jóeséllyel cheatelnek háboritatlanul. :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8400) BandiHUN válasza Sirandrish (#8398) üzenetére


BandiHUN
veterán

a ban mire megy,IP-re vagy nickre?bár igaz tökmind1,bármelyik megváltoztatható...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.