Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) Napster01 válasza Sirandrish (#8950) üzenetére


Napster01
tag

ha ránézel a blogomra van róla 1 kis szösszenet írásom, nem is az a lényeg hanem van pár link letöltésre, windózra meg linuxra, magyarítással, ha kell írok 1 leírást hogyan lehet felmenni PH! TS-re :):) képekkel

_.(-.-)._

(#8952) Sirandrish válasza Napster01 (#8951) üzenetére


Sirandrish
legenda

és az mire jó nekem?
amugy a képes leirás jöhet:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8953) BandiHUN válasza Sirandrish (#8918) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez most azt is takarja,hogy a kérdéses időpontban jelentkezés nélkül nem is lehet majd a szeróra menni?nekem pl. teljesen meg nem mondható a meló,stb. miatt,mikor gémelek...sok vizet nem zavarok,de puffogtatni szeretek,viszont meg nem akarok valami igérettel s....et csinálni a számból,ha mégsem jó,ráadásul az időpont is képlékeny ugye egyelőre....ja,meg jó kérdés,mit takar a "ph!-sok",olyat,aki ide jár,vagy aki ph! klános?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8954) Napster01 válasza Sirandrish (#8952) üzenetére


Napster01
tag

ha már megvan a progi maga akkor semmire nem jó amit mondtam, magyarosítás viszont jól jöhet mer ha megcsinálom ma a leírást azt magyar ts-el screenshotozom :)

_.(-.-)._

(#8955) Sirandrish válasza BandiHUN (#8953) üzenetére


Sirandrish
legenda

olyan jöhet aki ide jár...az időpontt hlnap délután kihirdetem..ha nem tudsz jönni akkor nem tudsz..nincs gond...annyi hogy a az a csapat kevesebben lesz akitől te hiányzl de ezzel nemtudunk mit kezdeni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8956) Sirandrish válasza Napster01 (#8954) üzenetére


Sirandrish
legenda

de maga a TS mire jó? nemértem az egészet..ez olyan mint a Skype?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8957) BandiHUN válasza Sirandrish (#8875) üzenetére


BandiHUN
veterán

talán hülye kérdés,de a lóvétől függ,hogy hányas a szeró? lehetne esetleg gondolkodni pl.egy 24-esben,de mondjuk több ph-s hellyel,vagy ilyesmi,szerintem a költségbe is szállnának be többen,pl.én is.amibe az eredeti cod4 került,ahhoz képest nem vészes összeg ugye,több embernek.a csapat tetszik,a gém favorit,nem vok egy perfekt,de azért jó gémelni,és már szerintem egyre sűrűbb lesz,hogy nem tud az ember játszani,simán van több,mint 16 ember,aki ide ir,vagy akit látni szoktam rendszeresen...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8958) Sirandrish válasza BandiHUN (#8957) üzenetére


Sirandrish
legenda

16os szero bőven elég...nem kell fejleszteni főleg nem nagyobbra...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8959) CséZé válasza Sirandrish (#8956) üzenetére


CséZé
őstag

ja olyasmi, lehet beszélgetni vele, különbözző szobákat csinálni...

(#8960) BandiHUN válasza Sirandrish (#8955) üzenetére


BandiHUN
veterán

csak az a gondom,hogy tányleg genyóság a szinte semmire helyet kérni,akár mástól ezzel lehetőséget elvéve....főleg hogy most pl.az is kérdés,meddig tart az egész.mert pl.2 óra zárt szeró,főleg ha este 10ig ki lesz nyitva,nem biztos,hogy megéri a bosszankodást nektek sem,nekem sem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8961) Sirandrish válasza BandiHUN (#8960) üzenetére


Sirandrish
legenda

az mindegy..16 PH-s ugysincs...tehát senki nem fog lemaradni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8962) BandiHUN válasza Sirandrish (#8958) üzenetére


BandiHUN
veterán

és akkor mi van,ha tele van idegenekkel?jártam én is úgy,hogy nem tudtam játszani este pl,és a csapat fele idegen volt...ez csak rosszabbodik ezután,ahogy látom,minden héten jön 1-2 új játékos,aki valamennyire ide is szokik...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8963) Sirandrish válasza CséZé (#8959) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor nem is érdekel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8964) Sirandrish válasza BandiHUN (#8962) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor tele van...ennyi.
játszottálmár 12v12es SD-tkisebb pályán?
200granyo az elején és bumm...sz*r....8v8 is kisebb pályákon nagy káosz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8965) BandiHUN válasza Sirandrish (#8956) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem rossz,tegnap belopóztam hallgatózni,ketten beszélgettek,már megnemmondomkik :D tedd föl,próbáld ki.mondjuk kérdés,hogy hogyan lehet kiküszöbölni a csalást,mert be lehet menni ugye tök más néven is,mint amin az ember cod4en van :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8966) BandiHUN válasza Sirandrish (#8964) üzenetére


BandiHUN
veterán

de most akkor hol pampogjon az ember,ha a fele idegen,és nem fér be?nomeg nem is arra gondoltam,hogy legyen 24 szabad slot,hanem a bővitést lejelszavazni a ph-sok részére,ilyesmi.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8967) dr.bubo válasza Sirandrish (#8964) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ha, bövititek, akkor bövitsétek 52-s slotra, és csak a konténeres pálya legyen. :DD

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8968) Napster01


Napster01
tag

Megírtam a leírást TS server kapcsolódáshoz, aki akarja megnézheti :) véleményt hsz.-be, hibákat hsz.-be, (azért annyira ne fikázzátok, még a végén elsírom magam :DDD )

nem mertem címlapra írni, szal csak aki ránéz az oldalamra az látja, logout főloldalon nincs publikálva :DDD

Olvasható itt

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8969) Boci_83 válasza Napster01 (#8968) üzenetére


Boci_83
őstag

Köszia segítséget, igy már azért szerintem mindeki tud csatlakozni.

Más: Ahhoz képest hogy péntek van tök üres a szerver... :( :F Valószínüleg a pb az oka!?

**********

(#8970) gyiku válasza Boci_83 (#8969) üzenetére


gyiku
nagyúr

mindjart megyek, csak ossze kellett raknom 1 konyvespolcot

hüllő

(#8971) Boci_83 válasza gyiku (#8970) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát én most megyek az asszonyért, azt hiszem mi valami más elfoglaltságot keresünk ma estére, nem cod-ozunk... ;] :P
Lehet kártyázunk... :DDD

**********

(#8972) Casanova* válasza Neró (#8946) üzenetére


Casanova*
veterán

másolt!!!! mégis van megoldás???? :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8973) Sirandrish válasza BandiHUN (#8965) üzenetére


Sirandrish
legenda

minek lopóztál be? pletykás vagy?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8974) Sirandrish válasza BandiHUN (#8966) üzenetére


Sirandrish
legenda

de az már sk lenne...nem jó ugy sajna..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8975) BandiHUN válasza Sirandrish (#8973) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D jaja.csak ugye arra nem volt időm,hogy gémeljek is akkor,de kiváncsi voltam,megy- e a ts,nem használtam még eddig... :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8976) gyiku


gyiku
nagyúr

ts pl arra is jo, hogy ha nem fersz be a serora, bandi meg tsen fennvan, csak szolsz neki, es maris befersz :)
amugy a lenyeg, war kozben csapaton belul tudtok beszelni, kit hol nyirtak ki, hol az ellen, tedd a bombat, fedezz, stb. egyszerubb, mint team tauntokkal, vagy beirogatni

hüllő

(#8977) gyiku


gyiku
nagyúr

hogyhogy ures a server? :U

hüllő

(#8978) Napster01 válasza gyiku (#8977) üzenetére


Napster01
tag

tuti PB, pedig párszor már le lett írva a help :) na meg sztem a másik ok a hardcore mod offolása, látjátok lehet mégis azért jártak sokan :DDD :DDD szal kéne vmi szavazás h ki akar HC-t ki nem :)

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8979) Sirandrish válasza Napster01 (#8978) üzenetére


Sirandrish
legenda

HC már nincs belőve elvileg..max a PB lehet...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8980) Sirandrish válasza BandiHUN (#8975) üzenetére


Sirandrish
legenda

értem..és a miki részét hogy lehet kipróbálni? a füles része jó azt kipróbáltam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8981) Lahorva


Lahorva
tag

Hová tűnt mindenki a szeróról?

(#8982) Sirandrish válasza Lahorva (#8981) üzenetére


Sirandrish
legenda

én ha játszható lesz akkor 21óra után lépek fel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8983) Lahorva válasza Sirandrish (#8982) üzenetére


Lahorva
tag

Hiszen többen is vagytok itt miért nem nyomunk egyet?

(#8984) gyiku válasza Sirandrish (#8980) üzenetére


gyiku
nagyúr

gyere be ts-re kiprobaljuk, aztan lepek fel serverre jaccani :D

hüllő

(#8985) BandiHUN válasza gyiku (#8976) üzenetére


BandiHUN
veterán

még jú,hogy én is Bandi vagyok :DDD egyébként mivel én sokat játszottam x360-on cod3-at,teljesen ismerem a dolgot :K de kell azért hozzá,hogy ts-en ne legyen mindenféle vadidegen,egyébként tegnap akik használták,pont erre használták.de én azért kivi lennék,pc-n mennyire állja meg a helyét,360-on természetes dolog volt a használat,10ből 9ember használt fülest,ott tök természetes volt,hogy valakit felhiv az ember,ha online van,ugye a pötyögés helyett.nomeg ott ugye nem volt dedikált szerver,hanem valaki hostolta a gémben,és pl.mi is zárt szobában nyomtuk meghivásos alapon

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8986) BandiHUN válasza Sirandrish (#8980) üzenetére


BandiHUN
veterán

most passz,nincs headsetem :D vagyis épp szét van kapva... :( sorry

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8987) Sirandrish válasza gyiku (#8984) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt se tudm hogy müködik mi kell hozzá hogy kell TS-re menni de jo:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8988) Casanova* válasza Napster01 (#8949) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! a multy beállításokban engedélyezve van. hogy kell manuálisan indítani aztaz exe-t?? hogy érted?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8989) Napster01 válasza Casanova* (#8988) üzenetére


Napster01
tag

megkeresed az exe-t, vhol docs & settingsbe van asszem vagy nem tom pontosan és elindítod :)

Sirandrish: megcsináltam a TS infót erre el se olvasod? :O :DDD ott van a blogomon :) :DDD

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8990) Sirandrish válasza Napster01 (#8989) üzenetére


Sirandrish
legenda

olvasom plussz Spy segit csak megoldjuk:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8991) gyiku válasza Sirandrish (#8987) üzenetére


gyiku
nagyúr

ts client aztan sikiccs, ha megvan, de jobb lenne, ha onlineolodnal msn-en...

hüllő

(#8992) gyiku


gyiku
nagyúr

ts elindit, connection, connect, servers jobb klikk, add server, neve ph, ip: 62.112.194.111:8795 pass: phts es connect, tobbit meg ott

hüllő

(#8993) Napster válasza gyiku (#8991) üzenetére


Napster
tag

Még egy valamit fűznék hozzá a TS beállításhoz:

vezérlőpult>hangok és audió eszközök >legelsőlapfülön (speciális)

ezen belül van egy felvételhet és lejátszáshoz...
a felvételnél pipáld ki a mikrofont és a hangerőt huzd fel teljesen,
a lejátszásnál mikrofon némítás (attól függetlenül hallani fogunk csak nem lesz visszhang) és itt is huzd fel a hangerőt !

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#8994) Sirandrish válasza gyiku (#8991) üzenetére


Sirandrish
legenda

az a baj ha felmegyek MSN-re millian kihivnak..én meg nemakarok dumálni senkivel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8995) Sirandrish válasza gyiku (#8991) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Kliens 2 perc mulva lenntvan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8996) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ide miket kell irni?
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8997) Napster01 válasza Sirandrish (#8996) üzenetére


Napster01
tag

oda majd akkor kell írni ha már bereggeltél, először csak a simával foglalkozz, az első ilyennel :) [link]

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#8998) Sirandrish válasza Napster01 (#8997) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudom...most hallok mindenkit oszt semmit se csináltam:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8999) gyiku válasza Sirandrish (#8998) üzenetére


gyiku
nagyúr

eddig jo, csak beszelni is kene

hüllő

(#9000) Sirandrish válasza gyiku (#8999) üzenetére


Sirandrish
legenda

brékózok mint hülye:DDD
amugy nekem mé villog mikor nyomom a gombot?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.