Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Sirandrish válasza BandiHUN (#8250) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem a cfos nem segitett...hiába nyomtam én ping javitására semmit se ment lelljebb:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8252) BandiHUN válasza Sirandrish (#8249) üzenetére


BandiHUN
veterán

érdekes dolog,mert egyébként nem keverendő az ilyesmi azzal,hogy bizonyos fegyverek,főleg perkkel átlövik a nem betontömb,hanem rakott tipusú falakat...mondjuk pár láma be is szól erre:D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8253) Sirandrish válasza BandiHUN (#8252) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem átlő hanem átlát...
ma volt egy csunya incidens ilyen falonátlátó emberkével...
azóta is bánom hogy nem végleges bann-t adtam neki :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8254) BandiHUN válasza Sirandrish (#8251) üzenetére


BandiHUN
veterán

kalibráltad?egyébként én egész jó pingekkel láttalak...asszem 60-70 körül.próbáld ki az átviteli seb növelésével is,nomeg remélem hozzáadtad a cod4-et full prioritáson...nem nagyon van jobb 5letem.elé kell lőni az embereknek :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8255) BandiHUN válasza Sirandrish (#8253) üzenetére


BandiHUN
veterán

én nyomtam ma egész du...és láttam halálpontos és ablaknélküli szobában gond nélkül rád ugró emberkéket...fura,megemlitettem a dolgot,siri csend volt rá...kellene az a pb,vagy nem tudom,valami trükk.de miért nem lesz zárt a szeró?simán meg lehetne keresni az erre méltó emberkéket még most,amig nyilt,a jelszóval.a törzsközönség szerintem lassan már lesz elég,legalábbis már gyűjthetnétek a neveket legalább,minden szó nélkül,hogy valami kép kialakuljon,kire lehet számitani.szerintem.kár szabadprédán hagyni,főleg hogy este nincs admin.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8256) Sirandrish válasza BandiHUN (#8254) üzenetére


Sirandrish
legenda

60-70 volt napközbe igen de olyan délután 4től már akármit csináltam aszokásos 170 körüli volt.

Hzzáadtak az mp.exet max prioritáson a tüzfalon beállitottam "kivételnek"(?) ezen kivül mit kell kalibrálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8257) Tsunami73 válasza Sirandrish (#8253) üzenetére


Tsunami73
tag

Ki volt?

(#8258) Sirandrish válasza BandiHUN (#8255) üzenetére


Sirandrish
legenda

de tegyük fel Passt adunk...hány embernek adjunk? 30? és ha valaki nemtud bemenni? akkor jön a rinya hogy passal se tud bemenni..
sajna a PB meg rengeteg embert kilő és nem csak a csiteseket...Pl Tsunami se tudna jönni pedig ő napi 12 órát ottvan..azaz egy törzsvendéget már kizárnánk...sajna marad a bann...más lehetőséget egyenlőre nem látok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8259) Sirandrish válasza Tsunami73 (#8257) üzenetére


Sirandrish
legenda

valami Stinger....azóta is 20 percenként nézem a szerot progival hátha fenntvan:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8260) BandiHUN válasza Sirandrish (#8256) üzenetére


BandiHUN
veterán

spd.exe(a cfosspeed könyvtárából) a tűzfalba,jobb gomb az ikonon,bemérési adatok törlése

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8261) Sirandrish válasza BandiHUN (#8260) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt privátba ird már le szórol szóra..hogy a tűzfalba? nem értem..minek az iknjára? hogy? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8262) Sirandrish válasza BandiHUN (#8260) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah értem..a kivételekhez rakjam be az exet? vagyis tallózzam be? az megvan...de mi és hl az a "bemérési adatk törlése"? hol van az?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8263) Napster válasza Pubszon (#8239) üzenetére


Napster
tag

egyébként nekem se lett sokakl több fps em cod2 ben bár kevesebb se az biztos ...

cod4 1024x768 2xAA 8xAF Textura High Low Low /minden egyéb OFF/ Fix 125 de am 150-250

3d03 23k

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#8264) feka007


feka007
nagyúr

[link] De jó kis sabotage volt most. :D

(#8265) szabozeee válasza feka007 (#8264) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Szerintem is, 2:5 -nél érkeztem.. :DD[ez te vagy]

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#8266) Pubszon válasza Napster (#8263) üzenetére


Pubszon
veterán

A 76gt csak pár napig volt nálam, de X800GTO után igencsak hogy gyorsabb lett. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8267) Pubszon


Pubszon
veterán

Ki ismeri a 2PLAY szerver tulaját vagy vmék tagját?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8268) Napster válasza Pubszon (#8266) üzenetére


Napster
tag

mivel meghalt a 8600GT -m ezért nállam is volt kb 4 napig egy 7600GS de a cod4 tökéletesen futott rajta .. igaz csak 1024x768 ban ....

Pubszon... van x-Fired v vmi ? X-fire: kltnapster1

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#8269) feka007 válasza szabozeee (#8265) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, 2:5-ről feltornáztük magunkat 6:5-re, azt a 2-t is csak azért nyerték, mert először túlerőben voltak. :D

(#8270) Pubszon válasza Napster (#8268) üzenetére


Pubszon
veterán

felvettelek

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8271) kisa8800 válasza feka007 (#8264) üzenetére


kisa8800
tag

Na nekem azért annyira nem tetszett :B

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#8272) BandiHUN válasza Sirandrish (#8262) üzenetére


BandiHUN
veterán

leirtam már privibe is :D jobb alul ugye van neki egy ikonja,amikor fut,meg egy kijelzőszerűség is,ami mutatja az aktuális fel/letöltésedet....arra kattintasz jobb gombbal,ott lesz a kapcsolat kalibrálása.ahol a beállitásokat is nézted....de jól nézz szét a beállitásokban is,mert sok fül van,sok progicsoport,adatátviteli tipus...ami nem kell,törölgesd ki.de mondom szerintem du se volt rossz pinged,és a game se ment olyan rosszul emlékem szerint,legyaktunk pár emberkét kettesben,párszor mentem együtt veled,hogy lássam,jelentkezik-e valami.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8273) DeSanto


DeSanto
őstag

szerintem ez még egy nagyon jó szerver: 62.112.194.111:29065
Majd mindig fullon van!
Ami engem legjobban megfogott 99% Headquarters megy :)

(#8274) BandiHUN válasza DeSanto (#8273) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R neked!no ebből volt még hiányom...THX! :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8275) DeSanto válasza BandiHUN (#8274) üzenetére


DeSanto
őstag

Nagyon jó a társaság is :)
Rendesek a srácok :)

(#8276) BandiHUN válasza DeSanto (#8273) üzenetére


BandiHUN
veterán

sajna a ph-s szerón ma sem lett változtatva,hogy admin nélkül mi fusson,de én bizom a jövőben,hogy egyszer csak elkezdődik valami...hisz ha van admin,úgyis az van,amit ő akar/pillanatnyilag kérnek,de ma is hiány volt azért még őstagból is,nem méghogy adminból :( mondjuk megoldás lenne,ha lenne valaki olyan admin is,aki este is játszik,mert van igény a szeróra 9után is,min.éjfélig nyomom én is általában,és még utána is vannak...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8277) BandiHUN válasza DeSanto (#8275) üzenetére


BandiHUN
veterán

majd megqkk azt is.ma már nem :D egész du-este a ph-n elég sok volt a jóból,de egyébként szerintem ma nagyon jó este volt...du nem anyira,de aztán letisztult a csapat

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8278) DeSanto válasza BandiHUN (#8276) üzenetére


DeSanto
őstag

Amit adtam címet az most is fullon van.:)
A PH-s szeró 9 utá halott max éjfélig van 1-2 ember.

Mod: Szerintem a Headquarters a legjobb "csapat" játék!

[ Szerkesztve ]

(#8279) BandiHUN válasza DeSanto (#8278) üzenetére


BandiHUN
veterán

azért mivel én is fél2-kor fejeztem be,nem csak 1-2 ember van ott...és hétközben is 10 felé jutok oda,hogy felmenjek,mágis ritka,hogy ne legyen min 6-7 ember :K

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8280) BandiHUN válasza DeSanto (#8278) üzenetére


BandiHUN
veterán

az viszont gáz....mert ha még most is full van,mi van akkor du-este? :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8281) feka007 válasza BandiHUN (#8276) üzenetére


feka007
nagyúr

Most jöttem le, 5-en voltunk a szerón, és lassan hajnalodik. :D

(#8282) BandiHUN válasza feka007 (#8281) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem volt rossz nap.de én már lejöttem,mert enni is kell valamit,reggeliztem utoljára :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8283) DeSanto válasza feka007 (#8281) üzenetére


DeSanto
őstag

Én is voltam :)
Tomy vagy ki értettlenkedett hogy honnan vagyok :D

(#8284) Sirandrish válasza BandiHUN (#8272) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen időközben megtaláltam de olyasmit irt hogy több napig eltarthat míg belövi :Y
a beállitáskat akkor meg majd átnézem..mndjuk a játékok fülnél mindent Töröltem a CODon kivül:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8285) Sirandrish válasza DeSanto (#8278) üzenetére


Sirandrish
legenda

most mé mondod? tegnap én ugyan nem voltam de 11ig 20 percenként néztem a szerot és 10ember alatt szinte sose volt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8286) Sirandrish


Sirandrish
legenda

héj...nem hajnalig kéne fennlenni hanem korán lefeküdni és ilyenkor nyomni hogy amíg tudok játszani a pingem miatt ne legyen üres a szero:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8287) dr.bubo válasza Sirandrish (#8286) üzenetére


dr.bubo
őstag

Hogy jobb legyen a pinged, esetleg próbáld ki a Ashampoo WinOptimizer 4-t.
Menüjében: tuning tools ---> internet tuner ---> automatikus beállitás, és ot válaszd ki a kapcsolatod tipusát.
Nekem gyorsabb is lett a netem, és a pingem is jelentösen javult általa. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8288) Sirandrish válasza dr.bubo (#8287) üzenetére


Sirandrish
legenda

a cfosspeedel nem ütközik?
egy linket tudsz adni a te verziódrol? esetleg átküldeni mailben?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8289) dr.bubo válasza Sirandrish (#8288) üzenetére


dr.bubo
őstag

Innen letöltheted: [link]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8290) Sirandrish válasza dr.bubo (#8289) üzenetére


Sirandrish
legenda

és akkor cfosspeel nem ütközik?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8291) dr.bubo válasza Sirandrish (#8290) üzenetére


dr.bubo
őstag

:F Nem tudom, nem használok cfosst.
Szerintem nem ütközik vele.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8292) Sirandrish válasza dr.bubo (#8291) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah felraktam megcsináltam amit mondtál aztán restart...ennyi?
meg ennek a proginak nem kell futnia csak ezt így belövöm és ennyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8293) dr.bubo válasza Sirandrish (#8292) üzenetére


dr.bubo
őstag

Igen, újjra inditás és kész. Esetleg havonta ugyan ezt megcsinálni.
One-click-one is érdemes végig futtatni, szépen kitakaritja a gépet. Nekem majd 500MB :Y -t szemetet szedett le.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8294) Sirandrish válasza dr.bubo (#8293) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó...akkor kész...hogy segit-e azt nemtudm de mindenesetre nagyon szépen köszönöm :R
ez a "One-Click-One" hl van? nem a Disk Cleaner az?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8295) dr.bubo válasza Sirandrish (#8294) üzenetére


dr.bubo
őstag

Az asztalon kéne lennie egy külön parancsikonnak hozzá. Mindent egyben megcsinál, nem kell külön-külön szórakozni vele.

JA és, ha megnyitod az ashampoot, akkor alul van a one-clck-one fül.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8296) Sirandrish válasza dr.bubo (#8295) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem nincs az asztalon semmi de nem gázmert lefutattam a Disk Clernaert (nekem 10mega szemetet talált) meg a Reg cleanert is lefutattam..aztán majd délután kiderül hogy hat-e valamit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8297) dr.bubo válasza Sirandrish (#8296) üzenetére


dr.bubo
őstag

Remélem segiteni fog. :)
10mega nem sok. Nem rég telepitetted újra windows-odat? Nekem már több, mint egy éve van fent az XP, lassan rá kell szánnom magam, hogy újra rakjam.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#8298) Sirandrish válasza dr.bubo (#8297) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 hónapja van pista...meg easycleanerrel folyamatsan karban tartom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8299) fpeter07 válasza szabozeee (#8265) üzenetére


fpeter07
veterán

sötét vagy mint az éjszaka ;]
#8276: éjjeli bagoly ;]
majd én is menni ph-szeró, előbb felébredni

[ Szerkesztve ]

(#8300) Kanczy


Kanczy
veterán

Felmentem egy mapot végigjátszani...hát valami katasztrófa,hogy hol tart a ,,közösség".

H.E.C. klán valami elképesztő...lelövik a srácot,erre beírja,hogy láma cigány!!!
Ezt egyszerűen nem tudom megérteni.Ha lelőtték,az nem jelentheti azt,hogy esetleg a másik jobban játszik nála? Klántársa ugyanez...lelövi valaki,akkor az a reakció,hogy ,,hú de láma vagy".Ezt azt hiszen a hat halálából hatszor játszotta el.De a legjobb az volt,hogy mind a kettő kőbunkó,de olyan szinten,mint ,,menj visza anyádba",vagy éppen a ,,kusolj baz+".Ha jól gondolom,MaciG is tanúsíthatja,hogy mennyire sekélyesek ezek az emberek.Ja,és mikor szóltam,hogy a lelövéséért talán nem kellene anyázni,meg cigányozni,akkor hirtelen én lettem a ,,mocskos zsidó".

Gondoltam írok egy kis helyzetjelentést.

kanczy szólt.uff.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.