Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óbudai Egyetem (volt BMF)

Hozzászólások

(#51) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Kezdjük el megint a miért melyik szak szar... c. meddő vitánkat... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#52) g@bo válasza nilrem (#50) üzenetére


g@bo
nagyúr

az alacsony ponthatár a lové miatt van, ill mert nemrég indult a szak. aki kihullott ( eddig ) azért otthagyott némi lóvét. magas határnál be sem került volna... :D

(#53) tildy válasza Hani (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

Államvizsgakérdéssor kidolgozva full.
Benne van az omt is és az UML is faszán.

g@bo:a műmenedszer szak legtalább 8éve van már a kandón.
Büfészaknak meg azért hívták/hívtuk , mert igazán semmit sem tanultak meg rendesen.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) tildy válasza gesuz (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, be.
Nem tudom hogy hogyan, mert nekem még 3 szigóm volt, a mostaniaknak kettő van, a lényeg hogy azt hiszem poa-ppt-szofttechből szigóznod kell.
Azt sem tudom a méréstechnikát beszámítják e, mert nekünk volt, mostaniaknak nincs.Nekünk 2 félév fizika volt, ostaniaknak csak 1.Szóval kredit miatt kavar van.Elvileg 1.5 évet szokás kvk-nik közt elfogadni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#55) g@bo válasza tildy (#53) üzenetére


g@bo
nagyúr

ja, értem. bár én azt tapaszalom, ha nem tanulunk, bukta van. szóval nincs ingyé diploma.

(#56) g@bo


g@bo
nagyúr

pepe?

(#57) ReFleXx


ReFleXx
addikt

BMF-KVK HIPI III.ev Joecity

Aki HIPI-n vegzett szoljon, kellene 1 kis help. ;))

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58) PEPE85 válasza g@bo (#56) üzenetére


PEPE85
senior tag

mondjad, de amúgy írtam neked E-mail-t

Watch 4k movies with Netflix :)

(#59) Fercsa


Fercsa
senior tag

ZH-kra készülget mindenki, hogy nem ír már senki más? :DDD

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#60) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

BMF-NIK, Népszínház u., 2. évfolyam, nappali, államilag finanszírozott, műszaki-info:D

(#61) antaltoni


antaltoni
újonc

Véletlenül írtam ezzel a névvel, mert az illető nem lépett ki a PH-ról szóval ő tuti, hogy Tavaszmezős, de hogy ki azt még nemtudom. :DDD

PEPE85 :C

[Szerkesztve]

(#62) Hangover


Hangover
tag

Hali,
indul szakmérnök képzés februárban (CAD-CAM) a bmf-en .

Van valaki aki oda jár?
Februárban én is beiratkoznék, ha van odavalósi, akkor szívesen venném, ha elmondaná a véleményét...


[Szerkesztve]

(#63) heihachi válasza Lortech (#9) üzenetére


heihachi
addikt

Szintén :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#64) Lortech válasza heihachi (#63) üzenetére


Lortech
addikt

Némár! Komoly? Ki vagy?

Thank you to god for making me an atheist

(#65) I_Am válasza Horbal (#48) üzenetére


I_Am
veterán

Azért ülnek sokan a büfében, mert úgy szét van zilálva az órarendjük. Állandó lukakkal. És hol töltik a szünetet? A büfében. ;)

(párom két évet húzott le, most halaszt és melo van)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#66) Anathol


Anathol
tag

2002-ben végeztem vill. mérnökként szenzorok és mikroáramkörök modulon! Kandósként kezdtem BMF-es ként diplomáztam.

(#67) heihachi válasza Lortech (#64) üzenetére


heihachi
addikt

Hát heihachi :DDD

Alacsony, szemüveges, mindíg késve érkezek :D És mindíg van nálam egy kék-fekete hátizsák. Pl progra ma este megyek a... a... sráchoz (nem jut ezsembe a neve :( ).

Na ha ez alapján felismersz...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#68) Lortech válasza heihachi (#67) üzenetére


Lortech
addikt

Én is késve érkezem gyakran, és esetleg arról ismerhetsz fel, hogy analizisről általában 10perc után elhúzok sörözni a spanomal. :D
szerk: jut eszembe most lesz prog zh ugye? az miből lesz ;]? (én a nőhöz járok)

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#69) heihachi válasza Lortech (#68) üzenetére


heihachi
addikt

Ti is írtok? Mert mi nem írtuk meg az elsőt, most egyszerre írunk kettőt. Asszem a ''legbonyolultabb'' némi fájlkezelés lesz papíron. Gondolom rajzolni kell egy struktogrammot, meg hozzá írni egy fájlból kiolvasó algoritmust. Nekünk legalábbis ilyesmit mondtak...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#70) hipernick


hipernick
tag

Kandósként kezdtem majd bmf-sként végeztem idén alkatrész szakon, mikroelektronikai szenzorok modulon. igaz még myelvvizsgám nincs meg :(

(#71) heihachi válasza heihachi (#69) üzenetére


heihachi
addikt

A faxomat ebbe a rohadt papíron programozós dolgozatokba... :(((

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#72) Som@ válasza heihachi (#71) üzenetére


Som@
őstag

Szerintem azért nem volt olyan vészes...Legalábbis a ''B'' csoport.
Írtam már nehezebbet is.
A hétfői Analízisre leszek kiváncsi. Vagy inkább nem. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#73) heihachi válasza Som@ (#72) üzenetére


heihachi
addikt

Nem volt vészes, ez igaz, azért aki egy icipicit tud programozni, az tudja, hogy milyen ciklusok vannak, meg be tud kérni néhány számot, ez oké.
De mondjuk ha valaki nyomja több nyelven is, akkor nem biztos, hogy mindíg tisztában van vele, hogy most oda egyenlőségjel kell, vagy pont vagy egy kisnyúl.
Megmondom őszintén, hogy nem tudom fejből az összes Oracle, MySQL, PHP és OPascal típus méretét... mert tök felesleges...
Tutira meg lesz, nem ezzel van a baj, inkább azzal, hogy ez csak a szopatásról szól, nem arról, hogy tudsz-e normális progit írni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#74) Som@ válasza heihachi (#73) üzenetére


Som@
őstag

Ezzel teljesen egyetértek.
De nekem szerencsém volt, mert a srác mellettem szintén ''B''-t írt. :U:DDD
Amúgy tényleg sajnos a szopatásról szól. De legalább ez az óraadó mond is valamit, nem úgy mint a nőci. Attól én falnak mentem. Az első adandó alkalommal mentem át a faszihoz, mondván a nőnél minden csak jobb lehet.
Hna mindegy, hétvégén tanulunk egy kis analízist...Mert az jó.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#75) heihachi válasza Som@ (#74) üzenetére


heihachi
addikt

Én már el is kezdtem :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#76) Som@ válasza heihachi (#75) üzenetére


Som@
őstag

Én meg épp most nézem tanárbá oldalát...:D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#77) Lortech válasza Som@ (#76) üzenetére


Lortech
addikt

Hát te ki vagy? :D

Jaj az a nőci... jó volna már eldönteni, hogy most akkor mit is tanulunk, OP-t vagy pascalt. Mert keveri össze-vissza, na meg a dolgozat... hiába tudtam én mindent, de egyszerűen annyi idő alatt nem lehetett megcsinálni igényesen...
Utána az előadásától megkíméltem magam, inkább ültem egy órát a keletiben, mint ott :D
Analízis pff :O
szerk: ja meg ez a tantárgy egy akkora kamu...objektumorientáltság... LOL

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#78) Som@ válasza Lortech (#77) üzenetére


Som@
őstag

Nem vagyok ki! :DDD
(Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni.)
Egy évfolyamtárs, bármily meglepő. A személyazonosságom legyen titkos. :D
De amúgy van rólam kép, még itt a PH-n is belinkelve.
(Fórumozók fényképei topicot keresd!)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#79) tkesy


tkesy
őstag

BMF - BGK
I. éves gépészm. Népszínház u.
:)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#80) heihachi válasza Lortech (#77) üzenetére


heihachi
addikt

Jah, azt hallottam/láttam, hogy többen is kivoltak a nőci dolgozatíratási módszerétől. Az egy állat ;)
Nem maradtál le sok mindenről az előadás olyan szar volt és természetesen olyan érthetetlen, hogy jajjj...

Végig azon röhögtünk, hogy milyen traumában van, hogy nem dolgozhatott első generációs gépekkel. Minden egyes alkalommal elmondja. Meg azt is, hogy a buborékos rendezést nem mondja el, mert az olyan könnyű... Jah, ha valaki most lát először programot, akkor annak biztos qrva könnyű.
Egyébként az, de mindegy, mert Ő egy tanár, akkor meg tanítson.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#81) Som@ válasza heihachi (#80) üzenetére


Som@
őstag

Nem véletlenül hagytam ott a nőt. Tudtam én, hogy nem százas. :D
Mondjuk én a közgáz tanáron is ki vagyok akadva... :(
Nem sok minden értelmes dolgot mond el..

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#82) pabadam


pabadam
aktív tag

Jóval több itt a villamos, mint a gépész, nem is csoda.. :)

"...I'll never stop looking..."

(#83) Lortech válasza Som@ (#81) üzenetére


Lortech
addikt

Rá nem találok szavakat, múltkor a deriválást ''magyarázta'' el. Tudom, nem neki kéne megtanítania, de akkor is... azért illene úgy összerakni azt a kurva tanmenetet, ha egyáltalán van ilyen, hogy tudjuk is vagy legalább esélyünk legyen arra, hogy megértsük miről beszél. De rajta tipikusan lehet látni, hogy élvezi, hogy ő mindent tud és a deriválós dolgot is csak azért mondta el, hogy lássa mindenki, ki a nagymenő. Nem is érdekli, hogy valamit le tudunk-e írni vagy sem. Az ilyen nem tanár. Az előadások felét a hülyeségeivel tölti el, a maradék időben meg szart se magyaráz el. Miért nem a hülye történeteivel siet...?!

Thank you to god for making me an atheist

(#84) heihachi válasza Lortech (#83) üzenetére


heihachi
addikt

De legalább Ő nem fog megbuktatni. Magasról leszarom, hogy mit mondd el, ha nem kérdez vissza többet. Amit eddig csináltunk, az nem komoly. Mondjuk az ilyen az szvsz nem tanár. Jó lenne, ha lenne tanári értékelés, jól le lehetne húzni Őket. ;)

Tanmenet???
Az itt nincs.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#85) ricsi212


ricsi212
tag

:D Műszaki menedzser - 2. évfolyam - Népszínház utca :))

Az ígéret szép szó, az elkelkáposztátalaníthatatlanságosságaitokért meg hosszú.

(#86) Lortech válasza heihachi (#84) üzenetére


Lortech
addikt

Valami azért mégiscsak van arra vonatkozóan, hogy mégis mit, meg hogy kéne megtanítani vagy nem? Hát leszarnám én is, hogyha aszondaná most hogy kettes, aztán húzzak a 'csába. De az anyag nem olyan gáz sztem, és meg vagyok győződve róla, ha olyan mentalitással próbálna meg tanítani, hogy az esetleg nekünk is jó legyen, akkor nem lenne vele gond, így viszont lehet hogy lesz. Meg arra nem képes hogy a seggét felemelje és esetleg megcsináljon egy példát.
''-van jelentkező a példára?
-nincs?
-akkor menjünk tovább...''

Thank you to god for making me an atheist

(#87) heihachi válasza Lortech (#86) üzenetére


heihachi
addikt

Hát ha lenne elképzelésük, akkor nem kéne hamarabb deriválni és integrálni, mielőtt azt matekon megtanítják. Nem kéne a prog dogában olyan tételeket leírni, maiket még nem tanultunk. Annyira nevetséges...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#88) Lortech válasza heihachi (#87) üzenetére


Lortech
addikt

Sajnálnám magam, ha abból kellett volna megtanulnom az alapokat progból, amit itt tanítanak. Pár embernek biztos elveszik a kedvét az egész dologtól...

Meg ez a bev. infó dolog is idegesít nagyon. Miért kell direkt arra rámenni a leggagyibb tárgyból, hogy minél több embert meghúzzanak? Ezt komolyan nem értem...bejön egy mittudoménhanyadéves srác, hogy ő tartja az órát, mondom magamban ennyi erővel állhatnék én is ott (na nem őt hibáztatom)...
Nem hiszem, hogy az így is nagyon alacsony óraszámunkból pont erre kellett elb**zni 3órát, amikor lenne hasznosabb óra is, ráadásul kötelező végigül... hm netezni az órákat :D.
És miért nem tudnak elfogadni felmentéseket, és miért fontos ez egyáltalán, hogy az összes tetves office menüt betéve tudd? ígyis ez cseszte el a gimis számtech órákat is, mert pl. az ecdl vizsgákat kellett csinálni... Meg most mi a valószerűsége egy ilyen reprodukciós feladatnak? Hát én meg nem mondom ránézésre hogy hanyas sorköz, meg hány cm a margó, meg nem tudom én miket. Hááát ilyen gáz vagyok infóból, ez van, szar már nekem... :(((

Thank you to god for making me an atheist

(#89) tkesy válasza pabadam (#82) üzenetére


tkesy
őstag

Vajon miért....? :D

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#90) Som@ válasza Lortech (#88) üzenetére


Som@
őstag

Hát az is még egy nagyon loller óra. :D
Mindig leghátul ülök és fent vagyok itt a Prohardveren!
De hogy miért nem lehet róla felmentést kérni? :F
Közgázra is csak a katalógus miatt járok be. ;)
Általában alszom, vagy olvasok...
De mindenhol ez van az első időkben.
Azért erre a Csink féle szóbeli vizsgára nagyon kiváncsi leszek. Mármint, hogy hogy fog rá sorkerülni? Időben miként fogja megoldani? Remélem nem az lesz a vége, hogy a nő is bejön vizsgáztatni, mert akkor derékonrúgom...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#91) Lortech válasza Som@ (#90) üzenetére


Lortech
addikt

Heihachi, Som@: Mondjatok már valamit, mit tanuljak analízisből, mert jelenleg a 0-s szinten állok. :B

Thank you to god for making me an atheist

(#92) karyo


karyo
senior tag

BMF-NIK, Népszínház u, 1999-2002. Szép emlékeim vannak a suliról,
néha vissza is sírom...Használjátok ki az időt amit ott töltötök, mert
EZ A LEGJOBB MAGYAR FŐSULI!!!!

Enjoy the silence.

(#93) Lortech válasza karyo (#92) üzenetére


Lortech
addikt

Hajajj, akkor milyen lehet a többi :F :))
Na jó csak vicc...

Thank you to god for making me an atheist

(#94) karyo válasza Lortech (#93) üzenetére


karyo
senior tag

nézdd, nekem bejött...ha neked nem jön(ne) be, nem kötelező ám oda járni ;)

Enjoy the silence.

(#95) karyo


karyo
senior tag

A BMF-en anno az én időmben nagy lazaság volt, de ZH-kra, viszgákra persze tanulni kellett. Én semmire sem tanultam 3-5 napnál többet. Viszont csak a komolyabb tárgyakra jártam be (néha ) :P és mégis itt vagyok, időn belül végeztem.

Viszont nekem nincs is többre igényem. Egyetemet, más fősulit tuti nem végeznék el,
másoddipi meg kizárva, mert *rvára nincs értelme.

Enjoy the silence.

(#96) Lortech válasza karyo (#94) üzenetére


Lortech
addikt

De nem ám! Csakhát még nagyon az elején vagyok, és az alagútban még nem látom a fényt, és ez így eléggé kedvemet szegi... :D
Ha már a felénél járnék, akkor könnyebb lenne, mégha a fennmaradó fele annyi is lenne, mint most az egész, mert akkor már azért is... nem tudom ez érthető-e. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#97) Hani válasza Lortech (#91) üzenetére


Hani
aktív tag

Anal?
Hat, mondjuk en nappalin vagyok, de jot tett, hogy megcsinaltam a feladatgyujtemeny peldait.

(#98) heihachi válasza Lortech (#91) üzenetére


heihachi
addikt

Csak feladatok lesznek, szal elméletet ne. :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#99) heihachi válasza Hani (#97) üzenetére


heihachi
addikt

Milyen feladatgyűjtemény? :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#100) Lortech válasza heihachi (#99) üzenetére


Lortech
addikt

Jah, pont ez jutott eszembe rögtön. Nekem egy fekete könyvem van. Elméletet nem is nagyon akartam (meg)tanulni, dehát valamit muszáj lesz, ha feladatot akarok oldogatni. Ilyen könyvem van: K.J.-T.G.-T.M. Matematika a műszaki főiskolák számára - Analízis. Fekete színű ha ez többet mond. Jó ez nekem valamire?

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óbudai Egyetem (volt BMF)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.