Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) Magicrat válasza enginev3.0 (#50550) üzenetére


Magicrat
tag

Köszi!!! :R

(#50552) Magicrat válasza enginev3.0 (#50550) üzenetére


Magicrat
tag

Esetleg arra van ötlet, hogy uTorrent-en ugyanezt hogy oldhatom meg?
Mert ugyanott nem találok ilyen mappát. :F

(#50553) enginev3.0 válasza Magicrat (#50552) üzenetére


enginev3.0
félisten

Van, de ott lehet hogy a roaming mappában van nem a localban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#50554) Pokesz007 válasza enginev3.0 (#50548) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszönöm :R

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#50555) totron válasza Pokesz007 (#50545) üzenetére


totron
addikt

Az, hogy lokálisan mit csinál, újratelepít vagy nem, nincs hatással a tracker által számon tartott kötelezőségekre. Ha nincsenek meg a torrent fájlok újra le kell vadászni a torrenteket, rákereséssel, a pontos lista ugye ott van a hit'n'r oldalon. A böngészőben állítható egyébként, hogy a mentődjenek-e, bár szerintem nagyobb a szemetelési hatásuk mint amennyiszer kellenének, pl. egy általad vázolt esetben.

(#50536) Kekmen, de tudtam. Köszi a választ, részben beljebb vagyok, de nem az értő olvasással van gondom, hanem fogalmi hiányosságok vannak. Úgyhogy ha ezekben segítesz még, megköszönöm.

(#50556) hunaqua


hunaqua
addikt

Segítségetek kérném.

Adott egy i3-4170 CPU 8 GB Ram Gigabit A rendszer (OMV) egy SSD-n fut ,a tartalom pedig egy EXOS X18 16TB HDD-re érkezik. Kb. 5TB uhd cucc van rajta.

Újra lett rakva az OMV mert egy frissítésnél "elpusztult",ekkor kapott egy nagyobb HDD-t is.Viszont ezzel november óta küzdök így vele. Kezdetben a régi rendszeren sokáig bevált Qbittorrent 4.3.9 volt ,de a letöltött tartalmak akadtak.Akkor itt kérdeztem és azt ajánlottátok,hogy rakjak rá frisset. Most egy 4.6.3 van rajta,de nem változott semmi. Gyakorlatilag a letöltéssel van gond. Nem tud végig menni egy 30GB tartalom. Elindul a letöltés,de bizonyos idő után elfogynak a partnerek és gyakorlatilag elakad. Ilyenkor sokszor le is fagy az egész. Amennyiben újra indítom akkor megint folytatja egy darabig míg ismét elakad. Ezt kb. 5-6 alkalommal kell megtennem amire le tud jönni. A lejátszási akadásoknak is ez a gondja. Amennyiben ellenőrzöm a letöltött tartalmat akkor kb. 99%-nál elkezd tölteni még kb. 1 gb-ot. Ezek után megszűnik a lelátszás közbeni rángatás is,tehát a letöltéssel van a gond. Az OMV alatt nézem a gépet amikor tölt,ott nem fogy el semmi.A CPU és a Ram is szinte alapon ketyeg. Egyébként a feltöltés megy stabilan,viszont ez a letöltés így használhatatlan. Mit kellene állítanom?

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50557) Kekmen válasza hunaqua (#50556) üzenetére


Kekmen
senior tag

A leírás alapján én elsőre arra tippelnék, hogy a túl sok kapcsolat miatt a hálózati eszköz nem bírja a terhelést. Nem tudom van-e saját router vagy szolgáltatói eszközt használsz. Milyen neted van? Mennyi az elméleti letöltési sebességed? Próbáld a kliensben visszavenni a torrentenkénti kapcsolatok számát, első körben 10-15-re. Aztán ha úgy jó, akár mehetsz feljebb is.

[ Szerkesztve ]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#50558) hunaqua válasza Kekmen (#50557) üzenetére


hunaqua
addikt

Digi Gigabit . Asus Tuf-ax5400 A korábbi rendszeren simán hozta a 100MB/s letöltési sebességet. Ami új az OMV 6.5 és az Exos Hdd. Illetve a Qbittorrent 4.6.3,de a 4.3.9 is ugyan úgy viselkedett. Nem kapcsolódik egyébként sem sok kapcsolathoz,olyan max. 15-20. Olyan letöltéseket próbálok ahol sokan nyomják,tehét azzal sem lehet gond. Nem tudom,hogy mi fogyhat el. Elkezdi viszonylag jól 60-70MB/s 15-20 helyről ,azután 20-30%-nál kuka.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50559) szkutyi válasza Kekmen (#50557) üzenetére


szkutyi
őstag

Esetleg nagyon töredezett hdd?

(#50560) Dragon3000 válasza hunaqua (#50558) üzenetére


Dragon3000
veterán

A hdd-vel minden rendben? Esetleg megnézném másik gépre kötve, ahol winfows fut, hogy ott is csinálja e.

(#50561) hunaqua válasza Dragon3000 (#50560) üzenetére


hunaqua
addikt

Egy új HDD az OMV Ext4 ra formázta. Sentimel szerint 100%

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50562) Dragon3000 válasza hunaqua (#50561) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az új semmire sem garancia, simán ki lehet fogni egy gyári hibás terméket. Régen belefutottam egy ilyenbe, alapjáraton nem volt gond, de a hdd egy bizonyos részén szar volt, ha oda írt megfagyott az egész gép. Hdsentinel nem írt rá hibát. Azóta minden hdd esetén teljes felület teszt írással kezdek, ha az hiba nélkül végig megy, akkor kezdem el használni, azóta nem is volt gondom.

Ssd-re próbáltad a letöltést?

[ Szerkesztve ]

(#50563) hunaqua


hunaqua
addikt

Akinek van hasonló paraméterű "rendszere" az esetleg a komplett qbit beállításokat fel tudná tenni valahová?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50564) Dragon3000 válasza hunaqua (#50563) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nekem windows10 fut rajta, i5 3470T 8GB ram, 240es ssd-n a rendszer, kisebb tartalmaknak 1TB ssd, minden más hdd-re megy, 12+3x8+3x4TB. Qbit globális kapcsolatok száma 600 vagy 700-ra van beállítva, a többit a kliens kezeli, gyorsítótárnak 2GB és minden más alapon van.

(#50565) hunaqua


hunaqua
addikt

Itt vannak az én beállításaim.Ezek így jók? [kép] [kép] [kép]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50566) enginev3.0 válasza hunaqua (#50565) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fájl készlet méretet vedd le 50re

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#50567) hunaqua válasza enginev3.0 (#50566) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönöm,levettem. Elindítottam egy 45GB letöltést. Lekorlátoztam a letöltési sebességet 30MB/s-re. A seed partnerek is elkezdenek jönni,de max. 12. Azután szép lassan kezdenek elfogyni.Már 1-2 partner van összesen ,de jön le 25-30MB/s még így is. Azután elfogy az a 2 is és elakadt 65%-on a letöltés.

Nem tudok rendes mennyiségü seed-re kapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50568) enginev3.0 válasza hunaqua (#50565) üzenetére


enginev3.0
félisten

Olvasás és írás egyesítése kapcsold be

Ez nem oldja meg a gondod, de az is jó opció

Nálad valami más baj lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#50569) Geth válasza hunaqua (#50558) üzenetére


Geth
addikt

Ugye a storage nem USB-n lóg? Mert az is lehet ám hibaforrás :)

(#50570) hunaqua válasza Geth (#50569) üzenetére


hunaqua
addikt

Nem,a belsőben van.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50571) Dragon3000 válasza hunaqua (#50570) üzenetére


Dragon3000
veterán

Írtad, hogy egy frissítésnél halt le a rendszer és kellett újrarakni, régi omv került fel vagy az új? Nem lehet, hogy került bele valami új beállítási lehetőség, ami gondot okoz? Nincs egy másik hdd-d, amivel megtudnád nézni, hogy ugyanez a gond előjön e? Az ssd-re próbáltad már?

(#50572) hunaqua válasza Dragon3000 (#50571) üzenetére


hunaqua
addikt

Nem, teljesen új telepítés volt 6.5-re.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#50573) Dragon3000 válasza hunaqua (#50572) üzenetére


Dragon3000
veterán

A verzióra gondoltam, a régi verzió lett telepítve vagy az új, aminek a frissítése közben lehalt a régi.

(#50574) Floyd80


Floyd80
addikt

Sziasztok, mit érdemes qBit-ben (4.6.3) vagy máshol állítani, hogy ne lassítsa a netet? A probléma, hogy ha fut a kliens, de nincs semmi feltöltés vagy letöltés, akkor is akadozik a net, hosszasan tölt minden oldalt. Pl. speedtest kb fél perc mire elindul, de utána kiírja, hogy ping, sebesség, minden normális, de közben az animáció végig akad. Kliens zárás után is marad a probléma, csak újraindítás után javul meg.

Ez lenne a gond? Vagy korlátozd a szálak számát, lehet hogy a routered nem bírja a sok slotot amit megadtál a kliensben.

16 torrent megy jelenleg. UPC fehér router van még. :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#50575) brd válasza Floyd80 (#50574) üzenetére


brd
nagyúr

Valószínűleg, a jelek alapján nagyon gyanús, de ez nincs ilyen direkt kapcsolatban a futtatott torrentek számával. Inkább a beállításokban a 'Global maximum number of connections' (magyarul talán 'Globális kapcsolatok maximális száma' lehet) beállítást kellene lejjebb venni; kezdésnek próbából mondjuk felezd meg. Ha még mindig nem jó, megint. kb. 200 alá ne menj, akkor másfelé kell hibát keresni, mert ez már nagyon alacsony érték (és állítsd vissza). Ha esetleg WiFi-n jön a net a gépbe (amin a torrent kliens fut), akkor a torrent sebesség visszafogása is segíthet (sőt, inkább az).

The only real valuable thing is intuition.

(#50576) tt_to válasza Floyd80 (#50574) üzenetére


tt_to
tag

A torrentek nincsenek esetleg "Szuper seed" üzemmódban? Amikor még régebben a Vodánál voltam, engem ez szívatott meg, belassult az egész hálózat, a web böngésző lassan töltött be, ahogyan te is írod, és csak az újraindítás oldotta meg a problémát, majd 1-2 óra elteltével ugyanúgy jelentkezett a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#50577) Laccoss válasza tt_to (#50576) üzenetére


Laccoss
addikt

Szerintem a kényszerített indítás/folytatásra gondolsz. A superseed nem csinál semmi problémás dolgot, azon kívül, hogy minden szeletet csak 1x küld el, ezért nem is ajánlott, ha seedelni akarsz.

(#50578) zsolt_64 válasza Laccoss (#50577) üzenetére


zsolt_64
senior tag

"minden szeletet csak 1x küld el, " és ez a szabály is csak akkor él ha te vagy az eredeti (super) seeder, szóval te töltöd fel a torrentet. Ez csak 1 optimalizálás hogy minnél hamarabb felkerüljön az összes szelet.
Továbbá állítani sem lehet 1 sima torrentnél amit most seed-elsz

[ Szerkesztve ]

(#50579) Laccoss válasza zsolt_64 (#50578) üzenetére


Laccoss
addikt

Én simán bepipáltam egy máshonnan letöltött torrentnél, hogy superseed.

Amit meg írtál bár közel van a valósághoz, miért kellene az eredeti feltöltőnek lenned? Tény, hogy arra van, hogy minél hamarabb felkerüljön, de nem zárja ki, hogy sokadik seederként is bekapcsold és alkalmazd, még akkor is, ha semmi értelme.

(#50580) zsolt_64 válasza Laccoss (#50579) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Ha ilyet kérdezel még mindig nem értef a lényeget. Idemásolom , nem én írtam:

A feltöltőt segíti, hogy ne véreztessék el a letöltők.
Egy adott torrent. amit feltöltöttél, szeletekre van osztva. Ezeket a szeleteket osztod annyi felé, ahány letöltőd van. A sima seednél, előfordul, hogy akár annyiszor is kiadja ugyan azt a szeletet, ahányan vannak. Ha super seeden, vagy "helyesen fordított" kezdő seeden vagy, akkor egy-egy szeletet, csak egyszer oszt ki a géped. Aztán akinek kiosztotta, az szépen tovább adja másoknak, mert a te géped nem foglalkozik vele tovább, hanem ad egy másik/következő szeletet. Ez elméletben úgy néz ki, hogy lehet neked akár 100 letöltőd is egymagadra, nem fingatnak ki, és nem kell 100x annyi anyagot átadnod. Mivel a kliens minden adatot egyszer ad oda, ezért elvben annyit töltesz fel, amekkora a feltöltött anyag mérete, független attól, hogy hányan vannak.
Természetesen a gyakorlatban ez változik, mivel aki ezt készítette(a superseed algoritmust), nem hülye annyira, hogy kinyírja a torrentet, csak mert kiszáll valaki.
Ha az illető, kiszáll akinél van az adott szelet, azaz már csak neked van meg, akkor azt természetesen mégegyszer leadod valakinek, aki aztán továbbítani tudja.
Ez egészen addig megy, amíg minden letöltő el nem éri a letöltési igényének megfelelő 100%-ot.
Mivel nem kell 5x 10x 100x leadni egy-egy szeletet, hanem lényegében rákényszeríted a letöltőket a letöltés közbeni megosztásra, így sokkal hamarabb végzel, lévén kevesebb adatot fogsz feltölteni a 100%-os célig.

[ Szerkesztve ]

(#50581) Laccoss válasza zsolt_64 (#50580) üzenetére


Laccoss
addikt

És ha te aktív vagy mindenki más meg passzív? Akkor sokat érnek a kapott szeletekkel, ha nem kommunikálnak egymással.

"Ezeket a szeleteket osztod annyi felé, ahány letöltőd van"
Én erről még nem hallottam, csak hogy a seedelt torrentből a szeleteket egyszer küldi el.

(#50582) Kekmen


Kekmen
senior tag

Akkor tegyük már ezt a super seedet tisztába.
- 1 szeletet egyszer tölt föl.
- Nem osztja annyi felé, ahány letöltő van. Azt, hogy kinek melyik szeletet adjam a kliensek egymás közötti és a trackerrel való kommunikáció határozza meg. Akinek jobb a válaszideje, gyorsan tovább adja, több szeletet kap, de mind különböző.
- A technikát alapvetően azért találták ki, hogy régebben a még gyenge feltöltésű ADSL-es korszakban, egy egyedüli seederrel és sok letöltővel rendelkező boly esetében gyorsabban feltöltse a teljes állományt valakinek, az egy szem seeder. Ilyen esetben aligha fordulhat elő, hogy minden letöltő passzív.
- Manapság a gigabites sebességek mellett elvesztette létjogosultságát, valószínűleg azok használják, akik azt hiszik a szuper jelző valamiféle gyorsítást jelent.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#50583) zsolt_64 válasza Laccoss (#50581) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Akkor még mindig nem érted :P
Egy torrentnek (ebből a szempontból) 2 állapota van
1. 1db feltöltö és sok letöltő , nincs minden szelet feltöltve...
2. sok feltöltő - sok letöltő, minden szelet feltöltve...

A superseed az 1. állapotra vonatkozik: Az az 1 db feltöltő sávszélesség és idő spórolás miatt egy szeletet csak egyszer küld el, ha mégegyszer ua. kérik, akkor visszautasítja a kérést, így kényszerítve a letöltőket az egymás közti csereberére. Ha kint van az összes szelet akkor.... beáll a 2. állapot.

Egyébként ez jól megfigyelhető a magos-on pl. van 1 akinek 100%-os és sok-sok akinek
10-20-30 stb százalékban van meg, de kb egyszerre mozog a százalékuk.
Valaki mindig kap 1-1 szeletet a superseedertől, és azonnal továbbadja egy, de akárhány másiknak. Egyébként ilyenkor lehet jó jeltöltési arányt szerezni gyorsan...

[ Szerkesztve ]

(#50584) Laccoss válasza zsolt_64 (#50583) üzenetére


Laccoss
addikt

Én értem, ez amit írtál ezzel alapból sem volt gond, mert én is így tudom.

Kekmen összegezte, köszönjük.

(#50585) bolic


bolic
őstag

Most szembesült nekem, hogy az enkór miért duplázta meg a seedkötelezettségi időmet? Kb. 12 óra volt hátra, most 24 órásra hízott. :Y :W Volt egy windóz kékhalálom, ez emiatt okozhatott? :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50586) Kekmen válasza bolic (#50585) üzenetére


Kekmen
senior tag

Igen, kék halálonként duplázzák, ezt a kliens jelenti a tracker felé! Vigyázz ,mert legközelebb már 48 óra lesz.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#50587) zsolt_64 válasza Kekmen (#50586) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Nincs még április 1. ne szívasd már :N

(#50588) Cs1csó válasza Kekmen (#50586) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K szerintem az Alkony-Hajnalhasadás filmek letöltéséért is járhatna büntetés. ;]

(#50589) Milka 78 válasza Kekmen (#50586) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:DDD

(#50590) Floyd80 válasza brd (#50575) üzenetére


Floyd80
addikt

Köszi, vezetékes net. Ma egész nap ment hiba nélkül klienssel a háttérben, kisebb kapcsolati számokkal (250), de most estére megint előjött a probléma, ping, sebesség rendben a mérés szerint, de az oldalakhoz kapcsolódás nagyon lassú, a qBitben semmi le-feltöltés nincs. Az érdekes, hogy újraindítás után is maradt ez, qBit meg nem megy. Mire ezt megírtam, addigra megjavult.

Azért kötöm a qBithez mert mindig a használata után jön ez elő.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#50591) Dragon3000 válasza Floyd80 (#50590) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az érdekes, hogy újraindítás után is maradt ez, qBit meg nem megy.

Ez alapján viszont valami más a gond.

(#50592) Celithrandi válasza Floyd80 (#50590) üzenetére


Celithrandi
addikt

router restart ilyenkor nem segít? szerintem beragadnak a szálak amiket nyitogat a qbit

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#50593) brd válasza Floyd80 (#50590) üzenetére


brd
nagyúr

A "UPC fehér router"-t nem ismerem, de néhány routernek van olyan gyári problémája, hogy a kapcsolatok timeout-ja irreálisan nagy értékre van állítva (ez inkább UDP-nél gond, mert a TCP-t le lehet zárni a végpontokról), több perc pl. és ezért ütközik bele a limitbe. Annak ellenére, hogy azon a "kapcsolaton" (UDP-nél ez nem értelmezhető kifejezés) már senki nem akar forgalmazni, a router még a táblájában fenntartja a bejegyzést; gyanítom, ezt még ha akarnád (ha egyáltalán elérhető számodra a felülete) se tudnád állítani, mert a gyári fw-k egyikében sem láttam még ilyet. Ki tudod próbálni a router nélkül, és/vagy, ha jelenleg úgy van beállítva a torrent kliens, µTP nélkül (csak TCP-re állítva)? Ezt a beállításokban a Connection ("Kapcsolat" magyarul gondolom) menüben az első helyen találod.

The only real valuable thing is intuition.

(#50594) JHONNY 79


JHONNY 79
aktív tag

Sziasztok,
egy kis segítséget szeretnék kérni, valamiért egy ideje nem töltődnek vissza a letöltött fájlok. Nyitottam a tűzfalon portot, vodás vagyok a szolgáltató wifis modemjével és nem akar működni sehogy a visszatöltés. A szolgáltató korlátoz (ip4 van beállítva), vagy nálam van valami rosszul belőve? Bár régóta ezzel a beállítással rendben működött. Hogy induljak el, mit ellenőrizzek?

(#50595) Celithrandi válasza JHONNY 79 (#50594) üzenetére


Celithrandi
addikt

milyen torrent oldal? Pl az ncore már vagy 1 éve tiltja azt a klienst amit mutatsz

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#50596) enginev3.0 válasza Celithrandi (#50595) üzenetére


enginev3.0
félisten

dehogy tiltja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#50597) woodworm válasza JHONNY 79 (#50594) üzenetére


woodworm
veterán

A várósor legyen végtelen, egyedül a letöltést szabályozd a géped lehetőségeihez mérten. Ha nem sportból csinálod, akkor jó oda az 1 is.

(#50598) JHONNY 79 válasza woodworm (#50597) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Jelenleg így van beállítva:
Korábban működött, 1000 -es nettel

Pár percre rá meg bezöldül alul, hogy minden ok.

(#50599) Celithrandi válasza enginev3.0 (#50596) üzenetére


Celithrandi
addikt

egy adag mütorrent ki van tiltva, nézd meg a klienslistát. Nekem is egyik napról a másikra egyszercsak nem ment többet vele, megnéztem és írták, hogy ki lett tiltva az adott verzió és a többi használatáért is kitiltás járhat.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#50600) brd válasza Celithrandi (#50599) üzenetére


brd
nagyúr

De a topictárs által mutatott verzióért pont nem, olvasd el figyelmesebben! ;)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.