Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) pRoject22 válasza zozika84 (#2350) üzenetére


pRoject22
őstag

Nem lesz benne egér / bill támogatás mint a Warzone-ban?

¯\_(ツ)_/¯

(#2352) zozika84 válasza pRoject22 (#2351) üzenetére


zozika84
őstag

Valoszinuleg lesz, de ezeket javarészt nem is azert veszik :DDD
Kontrollernek ismeri fel a rendszer, így mehet majd olyan lobbyban, valamint beállítható az "anti" recoil ( alig rúgnak vissza a fegyverek) :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2353) pRoject22 válasza zozika84 (#2352) üzenetére


pRoject22
őstag

De ezeknek elég nagy az input lag nem?

¯\_(ツ)_/¯

(#2354) zozika84 válasza pRoject22 (#2353) üzenetére


zozika84
őstag

Passz nem használtam még, de gondolom így is megéri, különben nem vennék ennyien

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2355) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Most jött értesítés BF Twitterről, hogy felkerült a hivatalos tracklist Apple Musicra, Spotify-ra, stb. Nézzétek csak a dátumot, mit találtam:

(#2356) oriic válasza Light Yagami (#2355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyre biztosabb az szeptember 22.

szerk: Javítva. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2357) Light Yagami válasza oriic (#2356) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Neee, jövőre? :(

;]

(#2358) aerosmith


aerosmith
őstag

Aki Greenmanen rendelt kapott már kulcsot?

(#2359) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Mikor haverom megkérdezi hogy kell e valami steamról... Aztán meg hisztizik :D

(#2360) CptAdamica válasza aerosmith (#2358) üzenetére


CptAdamica
veterán

Még nem, de biztosan megjelenés előtt fogják küldeni.

Megyen!

(#2361) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#2362) CptAdamica válasza oriic (#2361) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyeee, most akartam berakni. :D

Megyen!

(#2363) Def26 válasza oriic (#2361) üzenetére


Def26
félisten

Egy jó squad kiszedhetetlen lesz ebből, ahogy nézem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2364) AAtt1la válasza Def26 (#2363) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Még egyedül sem rossz,ha váltogatsz az ülések közt.Kb.mindenre lesz valamid.

(#2365) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy elképesztő, hogy mennyi sírás megy mindenhol. Már sokan temetik a játékot, hogy megint elbaltázott marketing stratégiát csinál a DICE, mert nem kapnak hetente valamilyen trailert, vagy infót a játékkal kapcsolatban, meg csúszik a béta és biztos orbitális nagy baj van a játék körül, miközben:

- senki nem mondta, hogy szeptember elején jön a béta, valahonnan bányásztak egy időpontot és ráfogták, hogy szeptember eleje,
- szerintem eddig a marketing csillagos ötös, nagyon a rajongók vannak az előtérben és őket akarják megszólítani, nincs semmi sallang...

Látszik, hogy mennyire ki van éhezve a nép egy új modernkori BF-re, csak már nagyon túltolják.

Megyen!

(#2366) sixpak válasza DiamondBack (#2359) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez szép ajándék. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2367) Aventador91 válasza CptAdamica (#2365) üzenetére


Aventador91
őstag

a károgók miatt rontják el mindig. ugyanazok az emberek mindenért sírnak, elérik hogy nerfeljenek valamit, aztán értelemszerűen akkor más lesz túl op, akkor azért sírnak hogy nerfeljék, aztán a dice mindent nerfel, ami azt jelenti hogy ugyanazok az erőviszonyok maradnak csak több lövés kell stb. vicc az egész. úgy kell hagyni ahogy megcsinálják, esetleg ha valami annyira op hogy mindenki csak azzal nyomja legyen az fegyver jármű stb, akkor azon kicsit lehúzni és csá. a károgókra nem szabad hallgatni

(#2368) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Valaki tudja,hogyha előfizetek az EA Play Pro-ra,akkor melyik változatát kapom a játéknak? Megkapom a korai hozzáférést meg az előrendelői cuccokat? És ha mondjuk később megveszem, akkor ezek megmaradnak?
Az 5-öt azzal toltam,csak azt nem vettem meg később,úgyhogy nem tudom mi marad meg az extrákból.

(#2369) Locutus válasza DiamondBack (#2359) üzenetére


Locutus
veterán

Érdemes egyáltalán steamen venni? az is az orgint indítja el, nem?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2370) CptAdamica válasza Aventador91 (#2367) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, BF5-ben ezzel ment nagyon sokáig a ping-pong, ide-oda nerfeltek mindent, mert mindig sírt valaki valamiért. Remélem ezt most jobban megfogják.

Megyen!

(#2371) Light Yagami válasza Locutus (#2369) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Nekem a BF4 Steames és igen, ugyanúgy Originen megy. :DDD

(#2372) Light Yagami válasza CptAdamica (#2370) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Úgy kéne csinálni mint ahogy pl. a Blizzard, vagy Riot. Csak a profikat kikérdezni és “rájuk” balance-olni a játékot, mert a hisztigépekre nem lehet alapozni. Lehet valakinek egy tank erős, más szerint a repülőket kéne nerfelni, a harmadik a dzsippektől kap agyf@szt, a pro játékos meg lehet azt mondja, hogy “szerintem meg mindegyik kiegyensúlyozott, csak meg kell tanulni játszani velük”.

(#2373) Master_Pubi


Master_Pubi
csendes tag

[link]

Volt már téma a szerverek "megtöltése AI-val", itt egy érdekes alpha gameplay videó.
Persze, ez nem jelent sokat, hiszen csak alpha, de akkor is tanulságos szerintem.
Ha volt már hasonló videó linkelve, akkor sorry!

[ Szerkesztve ]

-

(#2374) Garsza válasza AAtt1la (#2368) üzenetére


Garsza
veterán

Az Ultimatet kapod.

(#2375) bul07 válasza Light Yagami (#2372) üzenetére


bul07
nagyúr

Már ha jól megvan csinálva a játék

Mert a Bf5 minden volt csak kész nem amikkor kiadták
Hol ez hol az volt túltolva

Így persze hogy téma volt

Amúgy még most is vannak érdekes anomáliák, egyik gép felrobban ha tankkal telibe lövöd a másik meg nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2376) AAtt1la válasza Garsza (#2374) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

De gondolom később,ha mondjuk a sima verziót veszem meg,akkor elvesztem ami ehhez járt.

(#2377) Garsza válasza AAtt1la (#2376) üzenetére


Garsza
veterán

Gondolom igen.
Egyébként 10 óra próbaidőt a sima EA Play -vel is kapsz.

(#2378) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Valami készül!

Megyen!

(#2379) AAtt1la válasza Garsza (#2377) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Kösz a választ.
Egy kicsit megkopott mostanában a játékszenvedélyem.Az elmúlt két évben az egyetlen játék amivel játszottam az az Anno 1800,ami egy zseniális game,de elég messze van egy multiplayer shootertől.
Szóval inkább nyitnék 1-2 hónap előfizetéssel,aztán majd kiderül.

(#2380) oriic válasza CptAdamica (#2378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag a tartalomgyártók két napja már tolhatják a játékot, csak embargó van.

Live-Die-Respawn

(#2381) CptAdamica válasza oriic (#2380) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez azt jelenti, hogy a héten érkezhetne a béta?

Megyen!

(#2382) mettek válasza CptAdamica (#2381) üzenetére


mettek
addikt

Sajnos semmit nem jelent. :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2383) oriic válasza CptAdamica (#2381) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, tippre továbbra is jövő héten várható majd. Valszeg az a szeptember 22. már tényleg valós lesz, de lassan EA-nek ideje lesz hivatalosan is bejelentenie. Talán a napokban.

Live-Die-Respawn

(#2384) Zsöti90


Zsöti90
tag

Hali!

Már lehet volt hír, de nem követtem. Konzolon lesz egér + billentyűzet támogatás?
120 fps mód nextgen konzolon? Vagy olyan account rendszer mint a codba, hogy ha akarod pc-n tolod ha akarod ps-en de a statod ugyan az?

(#2385) FollowTheORI válasza Zsöti90 (#2384) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Első 90% hogy lesz, a második 50%, hogy lesz... accountos itt-ott játszós 0%, hogy lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2386) Zsöti90 válasza FollowTheORI (#2385) üzenetére


Zsöti90
tag

Köszi, ez így is fél siker :) Akkor inkább pc-re veszem meg.

(#2387) FollowTheORI válasza Zsöti90 (#2386) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mármint az utolsó "közös" account "stat" az lesz, de csak azokon a platformokon tudsz játszani, ahova megveszed. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2388) oriic válasza CptAdamica (#2378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről közben kiderült, hogy csak a user csatorna logójához egy részlet, nem BF témájú cucc. [link]

Live-Die-Respawn

(#2389) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Gondolom azért sincs még bejelentve hivatalosan mikor lesz a béta, mert még most tesztelik, hogy jó legyen a nagyközönség számára is.
Így ha valami probléma van, nem kell eltologatni, vagy visszavonni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2390) Zsöti90 válasza FollowTheORI (#2387) üzenetére


Zsöti90
tag

Hmmm, a crossplay nem fontos, de a "közös" account, bill+egér választható használata és még a 120 fps mód meglenne akkor már lehet konzol verzió se lenne rossz.

(#2391) CptAdamica válasza oriic (#2388) üzenetére


CptAdamica
veterán

Neeeee. :D

Megyen!

(#2392) oriic válasza Zsöti90 (#2384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Vagy olyan account rendszer mint a codba, hogy ha akarod pc-n tolod ha akarod ps-en de a statod ugyan az?"

Igen, lesz cross-progression, tök mindegy milyen platformon játszol, közös a stat, de a játékot meg kell venned, ha másik platformra mész át. (az eredményeid megmaradnak)

[link]

Cross-progression and cross-commerce
Alongside cross-play we’re also building cross-progression and cross-commerce for Battlefield 2042, which will be shared across all platforms and travel with you wherever you go. For example, your unlocked progress and purchases in your PlayStation® copy of the game will carry over onto the Xbox or PC version, and vice versa*.

Live-Die-Respawn

(#2393) prokxy válasza oriic (#2392) üzenetére


prokxy
veterán

:K Ez a COD-ban is így van, boxon megvannak a skinek, cuccok, kioldott dolgok, csak meg kell venni oda is, ha nem az ingyenes részével akarok játszani.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2394) FollowTheORI válasza Light Yagami (#2355) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem amúgy nem tetszik ez az új soundtrack... valószínű játék közben a betöltések alatt, stb elfér majd. De számomra erős visszalépés. :)

Mondjuk úgy, hogy "érdekes". :D :O

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2395) Frod


Frod
addikt

Hát, így a túl a felén az OST-nak azt hiszem nem lesz gyakori vendég a lejátszóban.
Meccsek alatt remélem hangulatos lesz, mert ez inkább aláfestő noise, sem mint zene.

Do you see the white shadow?

(#2396) zozika84 válasza Frod (#2395) üzenetére


zozika84
őstag

Van olyan, aki multiban nem lövi ki a zenét?
Nekem mindem ilyen játékban az az első, amit kikapcsolok :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2397) FollowTheORI válasza zozika84 (#2396) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Multi közben annyira nincs zene... kör elején végén szokott lenni max pár perc. :)

Én sose kapcsoltam ki, általában hangulatos így. De lehet ez lesz az első rész, amikor majd énis megfontolom. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2398) zozika84 válasza FollowTheORI (#2397) üzenetére


zozika84
őstag

Én eddig mindnél kikapcsoltam, engem idegesít multizás közben akár a végén is, de olvasva a kommenteket...itt tényleg nem vesztek vele semmit :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2399) Frod válasza zozika84 (#2396) üzenetére


Frod
addikt

BF1-nek pl kifejezetten kedvelem a zenéjét, esetleg lejjebb csavarni szoktam, ha alapból üvölt :D Itt majd kiderül hosszabb távon mi lesz - mert sajnos ez tényleg nagyon nemgyerebe amit a hölgy összehozott ebben a 43 percben :/

Do you see the white shadow?

(#2400) Light Yagami válasza FollowTheORI (#2394) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Nekem sem tetszik ez "modern", recsegős hangzás... A BF4 dubstepes theme-je sokkal inkább volt igényes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.