Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nesztek :DDD
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2302) R3laX válasza dreamscape (#2294) üzenetére


R3laX
addikt

Hol a Vietnam? :) [link] Ott mondjuk az összes OST top volt az időszakhoz hűen :). Egyébként ha a COD-osoknak van egy kis esze, akkor kijönnek egy Vietnam-mal :).

Count Five - Psychotic Reaction : [link]
Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son : [link]
Jefferson Airplane - Somebody to Love : [link]
Jefferson Airplane - White Rabbit : [link]

stbstb... :)

[ Szerkesztve ]

(#2303) mettek válasza oriic (#2291) üzenetére


mettek
addikt

Ez valoban rosszul sikerült ost. Túl lett torzítva meg visszhangosítva. Ez így egy katyvasz sajnos. Sebaj, menü, zene off. :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2304) stickermajom válasza mettek (#2303) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem is. Nekem továbbra is a BF3 kedvenc a modernekből.

(#2305) Light Yagami válasza R3laX (#2302) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Ez volt az első BF, amivel játszottam, még internet kávézóban… Függő voltam! :D Úristen, de rég volt! A Surfing Bird-öt amúgy kihagytad a listából. Kár, hogy már nincs rádió a járművekben, hatalmasat dobott a hangulaton.

(#2306) R3laX válasza Light Yagami (#2305) üzenetére


R3laX
addikt

Hehe :D, igen, a rádió tényleg jó ötlet volt. Ott tényleg csak helik voltak, egyébként szerintem ma is nagyot ütne egy ilyen rész. Én is beleuntam már a világháborúkba, de a Vietnam-ot csípném :). Mondjuk a mai rádióadókat meg nem :). Valszeg sokan így vannak vele.

[ Szerkesztve ]

(#2307) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy felkerült a teljes OST Spotify-ra és a többire.

Megyen!

(#2308) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Csak szokásos BFV meccsek amik így mennek fél órákig:

Nem baj, jó lesz majd a 128vs5 a BF2042-ben is :D :D :D :D :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2309) stickermajom válasza AsakuraDave (#2308) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerencsére senki nem szegez pisztolyt a fejedhez, hogy megvedd.

(#2310) R3laX válasza AsakuraDave (#2308) üzenetére


R3laX
addikt

Talán 128 playeren még jobban megoszlik majd a skill. Ennyi erőből itt is szanaszét vertek minket, mert én aki szinte csak néha indította el az 5-öst volt az első :). Amúgy nehéz dolog ez, mert van aki 2000+ órákat tolja mint én a quake-et és még úgy is a végén kullog, mert élvezi így is..
Egyébként rég láttam már ilyet, meg tényleg nem kötelező maradni. Kilépsz és indítasz másikat..., vagy kitartasz és harcolsz a végsőkig mert élvezed. Sajnos sokan a hisztit választják. Látom kemény 63-as szintig mentél te is :). Engem sem a BF5 fogott meg a legjobban....

(#2311) prokxy válasza AsakuraDave (#2308) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, h mi van PC-n, de konzolon nem tapasztalom ezt.
Annyira más itt játszani, sokkal nyugisabb, megy a squad együtt, stb. Nem hiszem, h konzolfüggő, de ezen 20 óra alatt ez a tapaszalat. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2312) mettek válasza prokxy (#2311) üzenetére


mettek
addikt

Én kb 2-3 hónapja tértem át konzolra es kezdtem el a bf5-öt és nálam sincs az mint pc-n volt hogy idegbajt kapok mert lehetetlen módon lőttek le vagy félistenként játszik. Valószínű itt konzolon is van 1-2 no recoilos makrós meg egeres játékos de nagyon kevés lehet.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2313) AsakuraDave válasza R3laX (#2310) üzenetére


AsakuraDave
őstag

128 playernél még több lesz a kisgyerkőc aki az első heccsát után nyomja a ragequit gombot.
Én se vagyok profi sőt már tényleg csak casualba tolom de a stat fülem a játékba egész jó pozitiv k/d arányt mutat :Đ
Ez a nem kötelező maradni, indítasz másikat meg jah 1-2x oké lenyelem de amikor fél órám ezzel megy el, hogy találjak egy balancolt meccset vagy csak ahol nem 10-el kevesebben vagyunk az én csapatomba az már sok meg nem élvezetes. A maradok mert "élvezem" hát bocs de mikor csak a kezdőre tudsz spawnolni de úgy is insta halálokat kapok.. a végén már a játék a B pontra rakott le mert annyira rajtunk voltrak :DD Meghát a sok kisgyerek is nemrég vehette meg steamen 5 euróé azt mindegyik csipázik mert nószkóp 720 meg ilyenek de egy k.va flaret nem lőne fel. Meg mikor 10 ugyan olyan tag-es van egy csapatba azt jé bealázzák a szervert, hát k.va nagy taps jár érte nagy skill meg élvezet 10 hardcore nerdként alázni egy full casual, e-sport sincs belőle játékba :C
Még az "élvezem és maradok" ez amúgy tipikus magyar mentalitás mert ezt hallom attól is aki fele annyit nem keres mint én de cserébe még a munkahely is rossz és tiszta depressziós tőle de azért "jó ez, maradok" :U Nem kéne ennyire megalkuvónak lenni és mindent lenyelni. Egy játék kiadó látja, hogy 10 db fogy csak belőle akkor talán tesz majd valamit végre, hogy minőséget adjanak ki de amig van vevő az igénytelenségre addig ez lesz.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2314) Dtomka


Dtomka
veterán

Jöhetne már az OPEN BETA, nagyon kíváncsi vok a gémre. Unom már a videókat nézegetni :)
BFV & BF 2042 trailerek Like\dislike

Nagyon kedvelt, nem úgy mint elődje.

Megjelenés napjára + hétfőre szabit intéztem :D
Illetve nagyon remélem, hogy alapból benne lesz a HC mód, és nem 1-2 év múlva fogják "belepecselni".
God I hope there’s a hardcore mode

(#2315) Light Yagami válasza Dtomka (#2314) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Egyelőre abban reménykedjünk, hogy játszható állapotban lesz, nem úgy mint az elődei megjelenéskor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2316) Fitzgerald válasza AsakuraDave (#2313) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Egy játék kiadó látja, hogy 10 db fogy csak belőle akkor talán tesz majd valamit végre..."

Ja. Megszünteti a live service-t, vagy elkaszálja a sorozatot. :D
Ilyen mértékű összefogást sajnos hiába vársz egy játékosközösségtől.
Én inkább az előrendelést szabályoznám valahogy. Ne lehessen játékot előrendelni, vagy ha igen, akkor a fejlesztő biztosítson különféle garanciákat, amelyeket egyszerűen számon lehet kérni rajtuk.
Meg kell teremteni a jogi alapjait annak, hogy többé ne lehesen hátulról megcsinálni a játékosokat.
Amíg továbbra is nagy számban rendelünk elő játékokat, addig folyamatosan érkeznek majd a félkész, átgondolatlan, lusta produkciók.

(#2317) Dtomka válasza Light Yagami (#2315) üzenetére


Dtomka
veterán

A BF4, BF1 OPen beta után nem számítok semmi jóra :D

(#2318) prokxy válasza mettek (#2312) üzenetére


prokxy
veterán

Felveszlek este azt mehet pár karika. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2319) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Ezt láttátok már??? A map HATALMAS! :Y :Y

(#2320) regener válasza Light Yagami (#2319) üzenetére


regener
veterán

Elég fura a túlszaturáltés színvilág és látszik hogy még dolgoznak rajta :D
Viszont mivel kint van a neve így eddig volt hozzáférése gondolom amíg nem leakelt az illető :DDD

(#2321) prokxy válasza Light Yagami (#2319) üzenetére


prokxy
veterán

De hogy senkinek nem volt egy SRAW vagy egy RPG...ilyet is csak nagyon kezdők ellen lehet megcsinálni. :)
Amúgy a légtér nagyon nagy, sztem a map nem vészes.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2322) regener válasza prokxy (#2321) üzenetére


regener
veterán

Tippre sok volt az AI a lent szaladgálók között, de még a helikopterek fülkéjében is.

(#2323) Light Yagami válasza regener (#2320) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Nekem is feltűnt, hogy nagyon túlszaturált a játék. Szerintem hiányzik a rendes árnyékolása játéknak. A béta remélhetőleg jobban fog kinézni. Viszont nagyon poén, hogy a Jet tud lebegni. Könnyebb lesz vele gyalogosokat gyilkolászni. :)

(#2324) Light Yagami válasza prokxy (#2321) üzenetére


Light Yagami
junior tag

El sem tudom képzelni, micsoda brutál csaták lesznek a pontokon majd ennyi emberrel! :D Van egy olyan érzésem is, hogy a BF2042 felállít majd egy elég durva sztenderdet multiplayer fronton! Így is túl nagy már a hype, csak meg kell a DICE-nak lovagolnia a hullámot (és játszható formában kiadni a játékot és sokáig támogatni azt, meg mondjuk anticheatet csinálni hozzá) és nyert ügyük lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2325) prokxy válasza Light Yagami (#2324) üzenetére


prokxy
veterán

Úgy legyen. Én nagyon várom.
Sajna nem voltam alfához kiválasztva, emiatt is jöhetne a béta. Nagyon érdekel a gunplay, járművek viselkedése, fejlődési lehetőség, stb.
Emellett azt is megtudjuk, h milyen állapotban van, mert onnan 1 hónap lesz a release date, szóval bele kell húzniuk.

regener:
Elején lesz játékos tuti bőven, AI nem igazán várható sztem. Vagy esetleg szerver induláskor azt ahogy jönnek az emberek, betölti őket a botokat meg kirakja. Ahogy Gears of War-ban is megoldották Horde módban.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2326) Light Yagami válasza prokxy (#2325) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Egyébként kár, hogy már nem lehet botok ellen funolgatni. Régen BF2-ben szerettem a "single player" módot. Amikor nem volt netem csak botokkal bohóckodtam. :D

(#2327) Sz. Géza válasza oriic (#2291) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

"öreg vagyok én már ehhez" ;)

[ Szerkesztve ]

(#2328) Lendova válasza Light Yagami (#2323) üzenetére


Lendova
őstag

Hamar leszoktatnak majd róla RPG-vel. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2329) aerosmith válasza Light Yagami (#2323) üzenetére


aerosmith
őstag

ez egy VTOL gép és eredetileg felszállásnál lehetne lebegnie nem helikopterként repkednie

(#2330) mettek válasza aerosmith (#2329) üzenetére


mettek
addikt

Igy van, ez így elég OP jet lesz. Majd meglátjuk mennyire lehet leszedni vagy sem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2331) oriic válasza Light Yagami (#2323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk nem újdonság, a BF4-ben is tudott lebegni az F35.

Live-Die-Respawn

(#2332) Derron


Derron
aktív tag

Ha lemezesen rendelem elő PS5 re a játékot, akkor is részt fogok tudni venni a bétában?
Ha jól tudom a COD nál csak az vehet részt aki előrendelte.

(#2333) oriic válasza Derron (#2332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell előrendelned, open béta lesz. Akik mégis megteszik, azok korai hozzáférést kapnak az open bétához, vagyis a többiekhez képest kb 1-2 nappal előbb tolhatják majd. A lemezes változatnál is küldenek majd külön kódot ehhez, legalábbis ha az adatlap ezt írja. Most hirtelen a Konzolvilágot néztem meg, ott jelezve van, hogy előrendelők korai hozzáférést kapnak az open bétához. [link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#2334) stickermajom válasza oriic (#2333) üzenetére


stickermajom
addikt

Epikus közelharci leküzdő kés. :DDD Bírom ezeket a fordításokat.

(#2335) Sz. Géza válasza stickermajom (#2334) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Már maga az "epikus" szó használata is erőltetett. :)

(#2336) k-adi válasza stickermajom (#2334) üzenetére


k-adi
nagyúr

Epikus :DD :DD :DD :DD :DD

(#2337) Aventador91


Aventador91
őstag

imádom amikor az angol zsenik okoskodnak a magyar fordításokon. ha az epic epikust jelent akkor hogy az anyjába fordítsa le? :)

(#2338) stickermajom válasza Aventador91 (#2337) üzenetére


stickermajom
addikt

Leginkább sehogy, ha ennyire futja.

Remélem az megvan, hogy például Shakespeare-t sem tükör fordításban olvashatsz magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#2339) Def26 válasza Aventador91 (#2337) üzenetére


Def26
félisten

pl nagy jelentőségű, monumentális, stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2340) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#2341) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Epic itt amugy a skin kategóriát jelenti. Szóval nem egyszerű fordítani.
Legendary, rare, stb könnyebb.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2342) Aventador91 válasza Def26 (#2339) üzenetére


Aventador91
őstag

ha ezek lettek volna odaírva akkor ugyanez a vita lenne :D szerinted ezek jobban hangzanak? nem..

(#2343) Def26 válasza Aventador91 (#2342) üzenetére


Def26
félisten

sztem igen. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2344) CptAdamica válasza oriic (#2340) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hiányzott már ez a részletes pepecselés.

Megyen!

(#2345) Sz. Géza válasza Aventador91 (#2337) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Kapufa.
Itt pont a magyar "epikus" szó jelentése a lényeg. Magyarul ez egyáltalán nem azt jelenti ami az "epic" angolul.
Csak valami okos, tükörfordítással átemelte a magyar szlengbe.

(#2346) Aventador91


Aventador91
őstag

menjetek fordítónak, legyen több fikáznivaló itt ;]

[ Szerkesztve ]

(#2347) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Az adatlapomon szereplő konfiggal szerintetek van esély arra, hogy elfusson valamilyen szinten a game ami még élvezhető?

(#2348) Light Yagami válasza Cseri0058 (#2347) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Nekem is 8320 fx-em volt, azzal már ne számíts csodára full lowon sem. :( Nekem még a BF1 is szaggatott vele, pedig annak semmi gépigénye. A te VGA-d sokkal erősebb, kell annak egy jó proci. Megszolgálta már az idejét az fx (10 éves???), nyugdíjba kell küldeni... :)

[ Szerkesztve ]

(#2349) sith7 válasza Cseri0058 (#2347) üzenetére


sith7
nagyúr

Vegyél egy konzolt, évekig nem lesz ilyen problémád :)

(#2350) zozika84


zozika84
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a játék hatására mennyire szaladnak meg a Venom 4 x és chronus Max vásárlások :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.