Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) csibe1 válasza 3L1T3 (#986) üzenetére


csibe1
addikt

Aztán az most garancia arra, hogy minden szép és jó lesz? :F :U :DDD

Nyugodtan hidd el az igérgetést, a rakat találgatást, a te dolgod.
Anno a BF3-nál elkezdték a kamuzást, de még mindig vannak akik benyalják.
Egészségükre, én meguntam a blabla dumát.
A megjelenés után derül ki a valóság, ami eddig sem igazán passzolt a megjelenés előtti igérgetéshez. :U
Amúgy előrendelted már?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1102) prokxy válasza regener (#1100) üzenetére


prokxy
veterán

Én azért megnézném ezeket a skineket, mert ha nagyon jók, akkor nekem lehet megér annyit. Csak még nem láttam róluk képet. Így meg...pl. COD-ban az M4-re (is) megvan az obsidian és azt használom, nagyon bejön. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1103) IntelKiller7 válasza regener (#1100) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Foleg digitalis formaban. Azert a dobozos melle, ha odaadjak ezeket, csak atlapozod.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1104) nincsnév007 válasza mettek (#1079) üzenetére


nincsnév007
őstag

De ott is lesz portál ?

(#1105) oriic válasza nincsnév007 (#1104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-en? Persze, ez géptől független lesz, játék sem kell hozzá, hogy meglegyen. (Mármint ha saját módokat akarsz létrehozni Portalban, nyilván ahhoz hogy tolhasd, kell a játék. PS4-en is elérhető lesz ez a mód)

mettek:

[link]

Azt honnan veszed, hogy prevgenen 30 FPS lesz? Írták valahol? Mert én csak a 64 fős korlátozásról olvastam eddig.

Live-Die-Respawn

(#1106) zozika84 válasza mettek (#1079) üzenetére


zozika84
őstag

Én úgy tudom, hogy előző generáción is 60 fps lesz.
30 fps Battlefieldet még nem is láttam Ps4/Xbox One konzolon :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1107) regener válasza prokxy (#1102) üzenetére


regener
veterán

Rendeset nem láttam még én sem, csak ezen jobb oldalt van ott:

(Szerkesztve, ez nagyobb felbontású kép másik oldalról)


IntelKiller7:
Így van, akkor egyszer esetleg

[ Szerkesztve ]

(#1108) IntelKiller7 válasza zozika84 (#1106) üzenetére


IntelKiller7
veterán

NEm hat. FPS jatek 30 FPS-el mar a One mefjelenesenel is gaz volt. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1109) prokxy válasza regener (#1107) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm, ez eseten a gold lesz a nyerő. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1110) Laraxior válasza prokxy (#1109) üzenetére


Laraxior
titán

Valami szép fémdobozost én is választok magamnak ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1111) prokxy válasza Laraxior (#1110) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem az nem kell, home-olva vagyunk, lemezes nem jöhet szóba.
Nem mellesleg pár hónapja a BF1-BF4 fémdobozos cuccokat vágtam a kukába, mellé kb 20-25 tokot lemezzel, kóddal mindenestül, csak porfogó volt mind. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1112) nincsnév007 válasza oriic (#1105) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#1113) beers válasza zebra_hun (#1093) üzenetére


beers
addikt

Így igaz :R

M&N

(#1114) boogie84 válasza oriic (#1090) üzenetére


boogie84
veterán

Gamivo-n sem sokkal drágább. Viszont ha mégsem jön be vkinek a játék, akkor innen nem kéri vissza pénzét az tuti. :)
Originen vissza lehet?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1115) FattyDove


FattyDove
őstag

(#1116) BMS


BMS
őstag

Hali

Később is meg lehet majd venni ezeket a midnight-os skineket vagy ez csak ilyen limitált dolog?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1117) IntelKiller7 válasza prokxy (#1111) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Gyujtoi csoportban elkelt volna siman.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1118) #50433536


#50433536
törölt tag

Hi!

Mikor lesz az alpha teszt? Elérhető már valahol valódi gameplay?

Köszi!

(#1119) mettek válasza #50433536 (#1118) üzenetére


mettek
addikt

Béta lesz. Elorendelőknek szeptember 4től, mindenki másnak 6tól.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1120) Toxy


Toxy
aktív tag

(#1121) warcat válasza Toxy (#1120) üzenetére


warcat
veterán

Nem fogsz kijönni olcsóbban mintha megvennéd kulcsbolti áron.
Az 1 TB-os modell 224.99€-ra van beárazva miközben 110-120€ környékén lehet akcióban kapni már az ssd-t.
Vélhetően dobnak majd rá akciót is, hogy csábítóbbnak tűnjön, de igazából nem jó üzlet.
Csak egy matrica meg a játék jó drágán.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1122) Laraxior válasza Toxy (#1120) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1123) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

"Rob Donovan megerősítette, hogy a #Battlefield Portalban "végleges tiltások" lesznek. A szerver adminoknak nem kell többé rutinszerűen újra tiltaniuk a játékosokat a szerver újraindítása után. Egészen addig marad a tiltás, amíg nem döntenek úgy, hogy egy későbbi időpontban feloldják a bannolásokat."

Live-Die-Respawn

(#1124) pRoject22 válasza oriic (#1123) üzenetére


pRoject22
őstag

Már csak a hivatalos szerverekre hiányzik a hardveres ban :U

¯\_(ツ)_/¯

(#1125) mettek válasza pRoject22 (#1124) üzenetére


mettek
addikt

Az valóban jó lenne. Az ESL versenyszervező oldal is alkalmazza.
Bár idén én konzolon fogok nekiesni a Bf-nek de a crossplay miatt most nekünk is fontos hogy legyen megfelelő szankció.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1126) pRoject22 válasza mettek (#1125) üzenetére


pRoject22
őstag

Megmondom őszintén, hogy már vagy 4-5 olyan fps játékot hagytam abba a csalók miatt amivel eredetileg hosszú távon terveztem, ez az új BF nekem eddig instabuy, nem szeretném ezt is a csalók miatt törölni, nyílván lesznek itt is de legyen velük foglalkozva és akkor lehetne egy elfogadható ( jó nincs ilyen szint ) szinten tartani őket, most pár naponta 1x találkozol velük az még talán talán oké.

¯\_(ツ)_/¯

(#1127) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Eddig is megtehették volna... A BfV indulásakor nem tudta senki, hogy bukó lesz e vagy sem, még kezdetleges sem volt. Lassan úgy állítják be, mint valami extra újdonság lenne. Micsoda siker, elérjük a 2002-es indulási szintet, lesz anticheat.

(#1128) mettek válasza zebra_hun (#1127) üzenetére


mettek
addikt

A legegyszerübb maguknak a cheater oldalaknak a felszámolása lenne. Van 4-5 nagy oldal azt annyi. Ha ezeket jogi vagy technikai oldalról el tudnák lehetetlenítani akkor mindjárt megoldódna minden gond.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1129) AsakuraDave válasza mettek (#1128) üzenetére


AsakuraDave
őstag

És akkor hogy kapnának érte zsét? ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1130) IntelKiller7 válasza mettek (#1128) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Es meg ezer fajta mas cheat letezik.

pl haverom mar kozepiskolaban irt cheatet CSGO-hoz..
10 perc volt az egesz. Es amig nem volt frissites, addig nem is vacolt le senkit.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1131) zebra_hun válasza mettek (#1128) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ez túl jól működő és logikus lépés lenne :) Sztem sokan azt is megbecsülnék, ahogy régen is ment kezdetlegesen. Van szervertulaj, aki fotózza, vagy csak szimplán kameraképben megállapítja, hogy az illető csal. Joga van a saját pénze által fizetett szerverről örökre bannolni, ill. a keyhash adatait nyilvánosra hozni, és más szervertulajok manuálisan hozzáadhatják a ban listájukhoz. Máshová ugyan ettől még mehet, de ott már nem rontja a levegőt. Nagyon nem kell túlvariálni sem, automatizálni, human dönt és kész. Egyben ez jelentené, hogy van saját szeró klánoknak, hobbi szerver gémereknek, mindenki heppi. Nem szólom le, örülnék neki ha tudnának valamit tenni, de azt eddig is megtehették volna. Miért volt az jó, hogy semmi nem volt? 20 éves PB tudta amit leírtam a Bf 1942-ben. Szurkolok nekik ;) sikerüljön. Amúgy tuti maga a játék baromi jó lesz, szép graffal, nem ez okozta sok embernek a csalódásokat.

[ Szerkesztve ]

(#1132) mettek


mettek
addikt

Amugy van itt olyan még aki konzolon játszik? Én most X SX-en nyomom és ott is vannak olyanok hogy csak pislogok. Oké hogy ugy céloz mintha egérrel játszana mert évek alatt belejön. De hogy a francban hoznak össze egyesek 40-50-es killeket 10 alatti halállal? Nem tudom felfogni. Egy repcsis pályán azt mondom rendben ha nagyon skilles és lebombáz mindenkit de gyalogosan hogy hozza össze nem értem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1133) IntelKiller7 válasza mettek (#1132) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ossze lehet. Nekem is volt mar 20 par kill 1-2 halallal. Foleg, ha sniperezik.
de amugy ezekkel a szar usb-s atalakitokkal(xim es testverei) lehet no recoilozni..

SX-en tolom. Jelenleg a BF5-ot csapatjuk.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1134) mettek válasza IntelKiller7 (#1133) üzenetére


mettek
addikt

Na akkor fel is vennélek ha nem gond. Sx és X gépek játékosai össze vannak gondolom eresztve.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1135) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Xbox series S teljesítmény elég lesz 1080p 128 főre?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1136) FollowTheORI válasza F.B.I. (#1135) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem mondták, hogy nem... szóval igen. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1137) F.B.I. válasza FollowTheORI (#1136) üzenetére


F.B.I.
veterán

Megnyugtató. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1138) bul07 válasza zebra_hun (#1131) üzenetére


bul07
nagyúr

human dönt és kész

Aha, míg fejbe nem lövöd kétszer háromszor aztán repülsz a szerverről csak mert csak
BC2 időkben milyen szájkaraték voltak mert pont ezt csinálták a adminok a szerveren

Viszont német angol bérlésű szervereken nem volt divat, mármint hogy azért dobjanak ki mert jó vagy, vagy egy járműbe üldögélsz a pálya hátsó felén
Mert volt ilyen is, egy páncélos AA-val a admin szerint támadni kell, és ha nem mentél előre meghalni akkor helló repültél

Persze kellene valami de, én inkább nem adnék csak úgy random emberek kezébe nagy hatalmat, max csak a saját indított szerverére ahol kiskirályt játszhat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1139) k-adi válasza bul07 (#1138) üzenetére


k-adi
nagyúr

ahogy értelmezem a hagyományos szeróknál nem lesz ilyen, csak a portálosnál, szóval a lehetőség megvan admin-mentesen játszani

(#1140) zebra_hun válasza bul07 (#1138) üzenetére


zebra_hun
addikt

Le a gond akkor, olyan helytől jobb is megszabadulni ;) Többség azért jó szokott lenni. Meglátjuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1141) IntelKiller7 válasza mettek (#1134) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Persze. Ezeknel meg nincs kikotes.

csak az uj resznel lesz a nextgen elvalasztva a korabbi gentol.

Alwin4K a GT-m.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1142) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy Alpha teszt-ről nincs információ
Már rég futnia kellene vagy pár napon belül indulnia, alig egy hónap ás Beta teszt

Remélem lesz és ha lesz meghívós része remélem megint kapok kulcsot mint legutóbb

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1143) mettek válasza bul07 (#1142) üzenetére


mettek
addikt

Ja hogy arra számítasz lesz egy zárt alpha teszt? Én nem vagyok benne biztos. Azért azt csak elmondták volna. Amugy nem túl jó marketing amikor ömlenek a bugos, csúnya gameplayek fel a netre.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1144) oriic válasza mettek (#1143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz zárt technical test, elvileg augusztusban. (Nem lehet rá jelentkezni, random hívnak be embereket)

[link]

How can I join the Technical Playtest?

No need to contact us, we’ll contact you! The Technical Playtest will be in a closed environment and under strict NDA. Only a small group of participants will be able to join. If Playtesting is something that interests you, then we recommend you update your EA Playtesting profile. Registering for EA Playtesting will not guarantee you access to this, or other Playtests. For more information on the Technical Playtest, see our recent Blog here.

Live-Die-Respawn

(#1145) bul07 válasza mettek (#1143) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet olyan szabály mellet is hogy semmit nem szabad megosztani mert máskülönben fiók zárolás

Amúgy szerintem bármi fajta tartalom felpörgetné az érdeklődést
Csak ha nagyon sz@r a cucc akkor van gond

BF5 esetén már Alpha-ba látszódtak a hibák, és azokat nem is tudták javítani talán valamikkor nyára(tartalom hiánya)
Csak a nagyon elvakultak nem látták

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1146) mettek válasza bul07 (#1145) üzenetére


mettek
addikt

Bf5 bétában is olyan lag és hitreg csúszás volt hogy élvezhetetlenné tette az egészet. Általában az van hogy akik rajta ülnek a szervereken (németek) azok darálnak, mi kelet europaiak meg esünk kelünk.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1147) regener válasza oriic (#1090) üzenetére


regener
veterán

Ez vajon meddig tart? Még most is ennyiért vannak.

(#1148) oriic válasza regener (#1147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, eredetileg csak a hétvégén lett volna ennyi. :D

Live-Die-Respawn

(#1149) BMS válasza regener (#1147) üzenetére


BMS
őstag

hali

[link]
Itt van 38-40 euro-ért.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1150) FollowTheORI válasza mettek (#1146) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem nem rémlik ilyesmi... szerintem kevered valamivel. A BF1 és a BF5 is elég jól rajtolt...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.