Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) CptAdamica válasza Light Yagami (#2250) üzenetére


CptAdamica
veterán

Már egy jó ideje tudni, úgy 2 hónapja. :D

Megyen!

(#2252) FollowTheORI válasza Light Yagami (#2250) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem kell semmi nagyra gondolni, abban vannak a skinek és egyéb csecsebecsék.
Mármint a Prémium fizetős változatában.
Ami meg ingyenes pass lesz azzal jön a lényeg, a térképek, stb. alap dolgok.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2253) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

BF5 még mindig ott tart, hogy 0 team balance ha valamelyik csapatból kilépnek mert jajj kikapunk akkor baszik bármit is balanszolni a szerver, lemegy 10v30-ba a meccs illetve minden szerveren van 1-2 csaló fixen :D :C Nem baj azért rendeljük csak elő a 2042-őt 100 eurójért mert miért ne :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2254) pandras83 válasza AsakuraDave (#2253) üzenetére


pandras83
senior tag

Ezt most magadnak írtad, vagy mi? Mutass már egy online pvp gamet, ahol nincsenek csalók.
Vagy az van, hogy te nem rendeled elő, akkor másnak se legyen kedve hozzá? A BFV-ön rágódni egyébként is elég khm buta dolog. Megvetted? Meg. Akkor meg?

Cyberfuck Patchrunner

(#2255) AsakuraDave válasza pandras83 (#2254) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah 5 eurót megért a single része :) A multi egy kalap szar. Amikor egy 20 éves cod-ba van auto balance itt meg kurvára de semmi rendszer sincs. Persze, hogy minden multiba vannak csalók csak más mikor legalább PRÓBÁLNAK valamit tenni ellenük meg MÁS mikor szarnak rá :U De tudom ezt 2021-be nagy elvárás lenne :D
Másfelől meg nem olvastad el amit írtam mert itt a probléma az, hogy milyen retkes csalásokkal tolják. Nem az a baj ha WH, AIMBOT hanem ez az agyatlan emberről emberre ugró faszság amivel neked csak annyi a dolgod, hogy mész és nyomod a gombot. 0 recoil és autom aim. Itt vezeti le ilyennel, hogy az életben egy életképtelen kis szar akit még az anyja se képes szeretni? Mert nem tudom felfogni ez miért jó.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2256) jbalint18 válasza AsakuraDave (#2255) üzenetére


jbalint18
tag

auto balance akkor működik ha van megfelelő méretű játékos állomány.

(#2257) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
A battlelogról lehet tudni valamit? Fel fogják szerintetek éleszteni, mire meg jelenik a játék? Imént beléptem és feltörtek bennem a régi emlékek a Bf3, Bf4 időszakból.

(#2258) pandras83 válasza AsakuraDave (#2255) üzenetére


pandras83
senior tag

Egy pár éve képes voltam az ilyenek miatt ököllel csapkodni az asztalt játék közben, most már csak simán kilépek és leszarom. Amíg lesznek játékok, addig lesznek csalók is.

Cyberfuck Patchrunner

(#2259) Lendova válasza AsakuraDave (#2255) üzenetére


Lendova
őstag

Bul07 nem rokonod? ;] :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2260) CptAdamica válasza AsakuraDave (#2255) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én mostanában elég sokat játszok vele, de csalóval nem találkoztam.

Megyen!

(#2261) AsakuraDave válasza pandras83 (#2258) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Én nem bírom felfogni, hogy ez miért és hogy jó valakinek... Nah mind1 hagyjuk csak most egymás után 3 szerveren is ilyenbe botlottam.. Aki meg azt mondja, hogy ő bezzeg nem találkozik az valszeg azért van mert én most csak "farmolnék" XP-t underground mapon ezeket meg ellepik az ilyenek..

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2262) Bennyboy válasza AsakuraDave (#2261) üzenetére


Bennyboy
őstag

Aki nem csal az sosem fogja megérteni a csalókat. Ezzel én is így vagyok meg még sokan :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2263) Sz. Géza válasza Bennyboy (#2262) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Miért kellene megérteni a csalókat?
Ez kb olyan mint megérteni valakit aki bűnöző. Valaki más kárára tesz valamit? Azt nem megérteni kellene hanem szankcionálni.
Én utoljára a San Andreas-ban használtam cheat-et, csak nem a multiban, hanem a single-ben! :)

(#2264) pandras83 válasza Bennyboy (#2262) üzenetére


pandras83
senior tag

Valami olyasmi lehet ez, mint amikor kokót vagy speedet vesz az ember és a fogyasztás után a legnagyobb arcnak gondolja magát és osztja az észt. Önbizalmat és magabiztosságot vesz pénzért.

Cyberfuck Patchrunner

(#2265) Light Yagami válasza AsakuraDave (#2255) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Próbáld ki a BF1-et, ott legalább van team balance, meg az amúgyis sokkal jobb, hangulatosabb játék. Én rögtön beleszerettem. :) Vagy, ha modern fegyverekre vágysz, akkor BF4 Premium a Steamen, ott még cheater sincs, mert vannak adminok, akik azonnal banolják őket. A sztorit is érdemes kijátszani, a 2042 annak lesz a folytatása.

(#2266) bul07 válasza Lendova (#2259) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem

De igaza van, ha az jelenlegit ennyire lesz@rják akkor mit lehet várni tőlük a következőre
Ha úgy alakul arra is tojni fognak

De amúgy tényleg bf5-be konkrétan semmi csalás elleni védelem nincs
Balanc meg röhej, még arra se képes hogy kör elwjén egálba vágja a két oldalt, sőt legtöbször az érkezőket is a nagyobb oldalhoz rakja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2267) mettek válasza AsakuraDave (#2261) üzenetére


mettek
addikt

Ezért kell konzolon játszani. Komolyan mondom jobban megy a játék mint pc-n pedig elég sután kezdtem el kontrollerrel kb 2 hónapja. Előtte pc master race-ben toltam a Battlefieldeket.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2268) Light Yagami válasza mettek (#2267) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Jah, tök élvezet kontrollerrel játszani aim assisttal. Neked csak lőni kell. :DDD Assist nélkül pedig, mire megfordulsz, addig egérrel 4x megfordulok (pedig 800dpi low sense-szel nyomom).

[ Szerkesztve ]

(#2269) nincsnév007 válasza Light Yagami (#2268) üzenetére


nincsnév007
őstag

ha ilyen aim assist lenne akkor nem is driftelne a jobb analógom. :)

[ Szerkesztve ]

(#2270) mettek válasza Light Yagami (#2268) üzenetére


mettek
addikt

Meg lehet próbálni mennyit ér az aim assist. Hajrá.
Nem kell bemutatni hogy egérrel mennyit lehet fordulni. Nagyon komoly konfiggal toltam már bf3 óta. Ugyanakkor pc-n vannak a nálamnál sokkal próbb játékosok és a nem kevés cheater is. Szóval most sokkal jobban adja konzolon a bf5.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2271) prokxy válasza mettek (#2270) üzenetére


prokxy
veterán

Bírom az ilyeneket, mint a LightYagami, mindig jót mosolygok rajtuk. Sztem kontroller még életében nem volt a kezében, nemhogy játszon FPS-t vele. Azt hiszik sokan, h az aim assist akkora nagy előny, meg annyit számít. Azt is elfelejtik, ha nekem van, akkor a másiknak is. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2272) Light Yagami válasza prokxy (#2271) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Nem kell bírni az ilyeneket mint én. Fps-en kívül mindent kontrollerrel játszom PC-n (Xbox One wireless). Van itthon egy Xbox One és egy PS4 is. ;)

(#2273) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Miért kell amúgy általánosítani, hogy minden konzolos aim assistos? :DDD Meg mennyire könnyű nekik.
Pl haverom most kezdett el BF5-özni velem, de őt kurvára zavarta, hogy picit belenyúl a szoftver, ezért 20 perc játék után kikapcsolta. És most tart 60 óránál..

Plusz a Battlefieldes aim assist lófasz a COD-hoz képest.
Amikor először kapcsoltam be az új Modern Warfare-ben kicsit meglepődtem, hogy mennyire segít a játék.

BF-ben lófasz az aim. A shotin, ha közel van az ellen akkor az overkill. A többinél meg szart sem ér, ha nem tudsz célozni.. meg a fegyver rúgását kezelni.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2274) @rglaaf válasza prokxy (#2271) üzenetére


@rglaaf
veterán

hogy megy konzolon a géming? :) én 2 év után tudok 100/100 sensin menni de még mindig van mit gyakorloni igaz már nem vagyok tizenéves ficsur :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#2275) Light Yagami válasza IntelKiller7 (#2273) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Miért kell amúgy általánosítani, hogy minden konzolos aim assistos? :DDD

Én, ha konzolon játszanék tuti használnám. ;]

(#2276) bul07


bul07
nagyúr

Ha olyan jó kontrollerrel akkor ha valaki egérrel és billentyűzettel akar játszani konzolon miért ágál ellene a legtöbb konzol tulajdonos

Ha olyan jó akkor nem mindegy nekik hogy kontrollerrel tolja valaki vagy egérrel :DDD

Én régen még PS-en próbáltam a FPS-t nem nyert, de autós játékra jó volt
(De utána rájöttem hogy igazi kocsiba is ülhetek ha akarok, így autós játékkal már nem játszok)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2277) prokxy válasza @rglaaf (#2274) üzenetére


prokxy
veterán

Netről néztem pár setupot BF-hez, azt próbálgatom. Van h nagyon jól megy, csak néha nyomkodok mindent össze-vissza :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2278) bandi0000 válasza bul07 (#2276) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Attól hogy jó vezetni egy passatot még nem akarok bugatti ellen versenyezni :D

Xbox One: bandymnc

(#2279) Frod válasza AsakuraDave (#2253) üzenetére


Frod
addikt

Ezért veszem konzolra. (Najó, meg azért mert a pc-m 9 éves :D )

Do you see the white shadow?

(#2280) bul07 válasza bandi0000 (#2278) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor gondolom hogyha látod hogy sok a kezdő kis rangú ki is lépsz, mert bugatti tulajként nem akarsz passat ellen versenyezni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2281) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel nem hivatalos megjelenés így nem linkelem, de kikerült netre a játék zenei anyaga és hát...maradjunk annyiban, hogy magában hallgatva nem igazán hozott lázba. Nyilván ingame más lesz az élmény gondolom.

Live-Die-Respawn

(#2282) @rglaaf válasza prokxy (#2277) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hajrá majd bele jössz ;) a senset csak apró lépesekben emeld én 2 hetente vàltottam mindig kicsit

PSN:BiZzare_0 ️

(#2283) bandi0000 válasza bul07 (#2280) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lehet elment a hasonlatom, úgy értettem, hogy nem rossz a kontrollerrel játszani, de egy rendes egér mindig is fölöttük lesz, hiába pró valaki kontival, ha egy jobb egérrel sokkal precizebben lehet célozni

Xbox One: bandymnc

(#2284) prokxy válasza @rglaaf (#2282) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, köszi a instrukciókat. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2285) jozefgucci1 válasza bandi0000 (#2283) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A cod multi miatt tudom mondani , hogy ott pl egérrel körberöhögöm a konrollerest ( és akkor még ott a nagyobb FOV + 144Hz képfrissítés stb ) és sok esetben a cross plattform miatt ha beesik egy full controlleres csapat akkor vagy kilépnek egyből vagy a kövi körre nem maradnak bent pc-s ellen :DDD Próbálkoztam én is pár éve PS4-en FPS játékkal ,de nem jött be , iszonyat béna voltam és feladtam .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2286) mettek válasza jozefgucci1 (#2285) üzenetére


mettek
addikt

Most ez a téma nagyon félre ment. Én egy szóval nem mondtam hogy jobb a kontroller mint az egér, valaki más kezdte el összehasonlítgatni. Én azzal indítottam hogy jobb eredményeket érek el konzolon azért mert itt nincsenek cheaterek, nincsenek makrósok, nincsenek Low grafikán játszók, nincsenek 21:9 monitorosok…stb stb. A konzolon ugyanazokkal a feltételekkel játszik mindenki és ez látszik is az eredményeken. Itt tényleg csak skill beli különbségek vannak. Ennyi. Nyilván jobban lehet egéRRel játszani, ezt senki nem vitatja.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2287) sith7 válasza jozefgucci1 (#2285) üzenetére


sith7
nagyúr

nem voltál elég kitartó :N

(#2288) aerosmith


aerosmith
őstag

Van valahol külön topic a konzol vs. pc, kontroller vs. egér hitvitára? Ott kéne folytatni.

(#2289) bandi0000 válasza jozefgucci1 (#2285) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Engem kvâzi nem érdekel, hogy mivel jàtszanak, nekem csak az a lényeg, hogy ne keverjék, illetve legyen olyan beàllítás, hogy konzolos csak konzolossal, habár hasonló van codba is, de ott kvàzi nem talál "véletlen" jàtékost sose

Xbox One: bandymnc

(#2290) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megyen!

(#2291) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel maga a szerző tette fel így már linkelhetem.

Battlefield 2042 OST részlet

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2293) STC Speed válasza oriic (#2291) üzenetére


STC Speed
őstag

Uhh köszi, szerintem adja, főleg, hogy bf4 ost ből sokat hallok, amúgy nálam eddigi best of a BF1 és a 2142 volt zeneügyben:)

[ Szerkesztve ]

(#2294) dreamscape válasza oriic (#2291) üzenetére


dreamscape
csendes tag

So-so, az original Battlefield 1942 theme után még mindig a Battlefield 4 a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#2295) Aventador91 válasza oriic (#2291) üzenetére


Aventador91
őstag

ez zseni cucc :C
neked adja ez a hangzás

ahogy látom ő csinálta a joker filmhez is a soundtracket?

[ Szerkesztve ]

(#2296) CptAdamica válasza oriic (#2291) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egyetlen olyan játékzene, amitől a mai napig képes vagyok libabőrös lenni. :D

Megyen!

(#2297) gyilok82 válasza CptAdamica (#2290) üzenetére


gyilok82
csendes tag

A heliben a gunnernak, nem lesz TV rakéta benne?

(#2298) Light Yagami válasza CptAdamica (#2296) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Nem hallottad még a Snake Eatert! :P

(#2299) k-adi válasza oriic (#2291) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez ilyen wish-ről rendelt BF OST? :D

(#2300) beers válasza dreamscape (#2294) üzenetére


beers
addikt

Ez így van!
Ezt még nem is láttam (1942)!

M&N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.