Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) bul07 válasza IntelKiller7 (#2442) üzenetére


bul07
nagyúr

BF5 már nagyon rég elengedték megjelenés után nem sokkal azért is olyan amilyen, kevés tartalom stb

Akkor volt egy két megnyilvánulás a részükről hogy átcsoportosítják a következő részre az embereket, hát láthatjuk hogy sikerült

Remélhetőleg ez nem egy félkész valamiként adják ki, bár nem tudom hogy pár hét csúszásba milyen érdemi munka fér bele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2452) FollowTheORI válasza bul07 (#2451) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Bugok javítása. :D
Valószínűleg találtak jópárat...

Ha mégrosszabbul állnak, akkor újra el fogják tolni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2453) 3L1T3 válasza oriic (#2449) üzenetére


3L1T3
addikt

Lehet, de ennyi év tapasztalattal a hátad mögött , azért na. Nem nevetséges ez, otthonról nem megy úgy a munka, ez minden szegmensben látszik!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2454) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Esélyes, hogy a béta októberre csúszik majd.

"Updates on the open beta will be coming later this month"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2455) bul07 válasza FollowTheORI (#2452) üzenetére


bul07
nagyúr

Reméljük tényleg csak bugok

De jobb ez így, mint szenvedni egy állandóan összeomló játékkal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2456) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ilyen esetben boxon akkor a pénzt is később vonják vajon le?

A béta miatt sajnálom, amúgy nem fogok eret vágni miatta, persze ha nem tolják majd megint

Xbox One: bandymnc

(#2457) oriic válasza bandi0000 (#2456) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Premier előtt 10 nappal vonják le. Ha csúszik a premier, akkor a levonás is.

Live-Die-Respawn

(#2458) k-adi válasza CptAdamica (#2418) üzenetére


k-adi
nagyúr

pedig jó lenne egy kis single, 8-9 mission, lehetne demoztatni a graf enginet

(#2459) k-adi válasza N@idia (#2427) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Szerintem nem fog csúszni a játék 1 hónap van a megjelenéséig"

nov 19

(#2460) mettek


mettek
addikt

Hát nekem ez most hidegzuhany. Az egész évben egy játékot várok, ezt. Erre ez is csúszik pedig a szabijaimat is ehhez terveztem. Nem hiszem el. :W

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2461) N@idia válasza k-adi (#2459) üzenetére


N@idia
őstag

Hát most na, de nézzük a jó oldalát csak 1 hónapot csúszik :DDD Amúgy meg szerintem úgy voltak vele, hogy futótűzként terjedt a pletyka, hogy csúszik a játék aztán lehet úgy voltak vele a dice-nál a kommenteket látva, hogy egész jól fogadták a játékosok a csúsztatást akkor toljuk el...:)) ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2462) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Viszont nem derült ki, hogy lesz e early része.

Megyen!

(#2463) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Szerintem adják ki félkészen, játékmód se kell, elég a conquest az alfa mappal (azt már úgyis ismerjük), azt kész! ;] Akkor legalább azért lesz hiszti.

(#2464) FollowTheORI válasza Light Yagami (#2463) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Simán lehetne insider "early access" release, a valódi problémák úgyis akkor derülnek majd ki, miután kiadják a nagyközönségnek. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2465) AsakuraDave válasza oriic (#2454) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát ami leakeket láttam a zárt betarol nem csodalnam ha az open is késne mondjuk az előző megjelenési datumig mert az még nagyon delta állapot volt nem hogy beta :U
Ha az EA nem akar bughalmazt kiadni akkor a novemberi release is csúszni fog még IMO me hát covid.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2466) AsakuraDave válasza N@idia (#2427) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Szia Uram!

Utóbbi évekbe játszott már vagy élt mikor EA kéz alól került ki játék mondjuk valami Battlefield? :U :C
A Dice lehet egy kva jó profi fejlesztő csapat ha az EAtol függ mire mennyi idő és zsé jut...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2467) oriic válasza AsakuraDave (#2465) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"zárt betarol"

Nem volt zárt béta. Zárt alfa volt, direkt butítot klienssel.

Live-Die-Respawn

(#2468) AsakuraDave válasza oriic (#2467) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ezt a direkt butitottab dolgot az EA mondta vagy a DICE(EA ugyanúgy)? :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2469) oriic válasza AsakuraDave (#2468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel játszottam, így tapasztaltam. ;]

Live-Die-Respawn

(#2470) AsakuraDave válasza oriic (#2469) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Értem :DDD :DDD :DDD
Én nagyon boldog lennék és örülnék egy jó kis BF játéknak de EA mellett nehéz ebben hinni meg utóbbi pár rész után. Nekem BF3-4 volt az aranykor azóta csúnyán leíveltek.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2471) Light Yagami válasza oriic (#2467) üzenetére


Light Yagami
junior tag

A zárt alfában inkább a szervereket teszteltétek, nem? Mennyire stabil a játék. Bírták a 128 játékost?

(#2472) CptAdamica válasza Light Yagami (#2471) üzenetére


CptAdamica
veterán

De, nekik ott nem a bugok számítanak, hanem a szerver kommunikáció, gondolom ezért is raknak össze egy olyan build-et, ami ezt a feladatot ellátja, az már másodlagos, hogy mennyire bugos.

Tegnapi bejelentést meghálálva nyomtam egy refund-ot, majd megveszem, ha tényleg kiadják, már abban a novemberi dátumban sem bízok, addig meg az EA részvényeket támogattam kicsit.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2473) pRoject22 válasza CptAdamica (#2472) üzenetére


pRoject22
őstag

Én is most refundoltam, majd miután kiadták és jók az értékelések akkor megveszem.

¯\_(ツ)_/¯

(#2474) R3laX válasza CptAdamica (#2472) üzenetére


R3laX
addikt

Frankó :K, pont erre gondoltam, hogy most simán visszamondják páran. Én már koptattam volna egy kis beta-t, de azt is csak húzzák.

[ Szerkesztve ]

(#2475) Light Yagami válasza CptAdamica (#2472) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Ez tök izgalmas szerintem! Mindig is érdekelt, hogyan működik egy játék fejlesztése. Kicsit beleláttunk most általad. :R

Én több mint 2 éve (inkább 3) Overwatchozok, Youtube-on van fent arról is kezdeti alfa build, aztán béta. Érdekes, ahogy pár pixelből lett később a mostani csilivili mindenhol is tükröződő játék.

[ Szerkesztve ]

(#2476) duckload


duckload
tag

Szegény bf, most vesztette el a harcot a coddal szemben!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#2477) FollowTheORI válasza duckload (#2476) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Sose harcoltak egymással. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2478) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem lepett meg a bejelentés, aki követte az elmúlt 2-3 hét történéseit, az már kb. biztos lehetett benne, hogy várható egy csúsztatás. Hivatalos kommunikáció gyakorlatilag megszűnt, semmilyen új anyag nem jött ki az elmúlt 3 hétben az operátorokat bemutató traileren kívül, 1-1.5 hónappal a tervezett megjelenés előtt.
Manapság egyébként is inkább az a meglepő, ha valami nem csúszik...
Viszont ha lett volna béta mondjuk szeptember elején (sanszos, hogy az sem lesz már ebben a hónapban), és tetszik a játék, akkor utána szarabb lett volna 2-2.5 hónapot várni még a teljesre, ahogy az a BFV esetében is történt.

[ Szerkesztve ]

(#2479) prokxy válasza Fitzgerald (#2478) üzenetére


prokxy
veterán

Nem baj, legalább lesz időm a Dio 2 Resurrection-re meg a BF V-re. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2480) CptAdamica válasza Fitzgerald (#2478) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt írta most az egyik DICE-os, hogy jövő héten kapunk béta dátumokat.

#2479prokxy
Igen, addig nekem is marad a Diablo 2. :D

Megyen!

(#2481) Lendova válasza prokxy (#2479) üzenetére


Lendova
őstag

21 év a D2-re nem volt elég? :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2482) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azt írja Freeman emberünk, hogy az early az november 12 gold/ultimate vásárlóknak.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2483) k-adi válasza N@idia (#2461) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem még ez az 1 hónap is kevés debuggolni.. ideális világban ez karácsonyra jönne csakhát a befektetők, stb... tudjuk...

(#2484) N@idia válasza k-adi (#2483) üzenetére


N@idia
őstag

Teljesen egyetértek veled, mert ennyi idő alatt már nem lehet csodát tenni legyen az bármennyire is bugos, de ezt jobbára azok tudnak megmondani akiknek volt szerencséjük a zárt alfa verziót tolni…

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2485) stickermajom válasza N@idia (#2484) üzenetére


stickermajom
addikt

Dehogynem, a crunch csodákra képes. ;] Viccet félretéve, 4 hét sok idő, pár game-breaking bug megoldására elég lesz.

(#2486) duckload


duckload
tag

Én annyira szerettem régen a Bf2 öt, még csak offline bohóckodtam vele!Aztán BFBC2 ~600 óra
Bf3 400~ Bf4 ~500 óra kb!
1 kimaradt, V-be talán 30 óra ha ment!
Aki régi motoros emlékszik rengeteg bug volt mindig is kezdésnél!És a netcode sose volt az igazi! Talán 5be már nem csúszkált annyira! Ha el is halasztják gondolhatjátok milyen állapotban lehet! :))
Reménykedek azért, mert mindig ráférne a sorozatra egy kis fellendülés, de nagyon rossz előérzetem van!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#2487) Light Yagami válasza duckload (#2486) üzenetére


Light Yagami
junior tag

BF2 nekem is kedvenc volt, én is botok ellen toltam. Akkoriban még nem volt netünk. :D Örülnék most is botos "single player" módnak. Legalább ki lehetne rendesen próbálni a fegyvereket, attachmenteket. Meg, hogy őszinte legyek jó volt a BF2 botokkal játszani. Kértél ammot rögtön kaptál, healeltek, medicet kértél feltámasztottak, ha járművet kértél cipelték a segged... Iszonyú sokat játszottam vele. :)

(#2488) CptAdamica válasza duckload (#2486) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem a 4-ben volt talán életem legtöbb játékórája, olyan 971 óra, aztán BF1 200 körül, BF5 meg 350 körül, szóval jó lenne az új résszel megcélozni a 4 óraszámát, remélem lesz motiváció rá. :D

Megyen!

(#2489) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#2488) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nekem a 3 ban kevesebb mint 1 ev alatt ment bele 500 ora.
a 4-be 3 ev alatt 400 korul.
a tobbi reszbe meg… bfv-ben tartok most 140-nel, de csak mert nincs nagyon mas. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2490) duckload válasza Light Yagami (#2487) üzenetére


duckload
tag

Nagyon nagy volt tényleg Akkor nekünk sem volt net emlékszek! Én is imádtam botok ellen menni!

@CptAdamica
Nekem BFBC2 volt valamiért nagy szerelem! Pedig francos konzolport volt!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#2491) nincsnév007


nincsnév007
őstag

emlékszem én is csak azért vettem x360-at hogy tudjam játszani a Battlefield 3-at még képcsőves tévén játszottam full vörösre játszottam a szememet. Aztán amikor lett egy HD tévém azt láttam hogy nézet ki a bf3 mondom aztaaa :DDD egy játék hiányzik a ps-ről az Bf3,mai napig játszanám :D

(#2492) prokxy válasza Lendova (#2481) üzenetére


prokxy
veterán

Sajna nem, a Diablos pályafutásom a 3-mal kezdtem :D

Viszont most eléggé behúzott a BFV, nehéz lesz otthagyni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2493) atee


atee
őstag

Én örülök a csúszásnak. Úgyis felújítás közben vagyok. Költözés is belerondít még az őszbe. És vga kártyám sincs egyelőre :C Hátha jobb irányt vesz azok ára is addigra...

D-day 2002-01-04 01:54

(#2494) AAtt1la válasza atee (#2493) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ahhoz még kellene pár csúszás.
Érdekel valakit a world of warships?Kaptam a procihoz valami kódot,új accounthoz jó,de engem hidegen hagy.

(#2495) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Amikor béke honol a felek között! :DDD :DDD

(#2496) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elszólás, vagy az EA Help twitter munkatársa nem tudja már hogy miről ír? :D

[link]

"This talks about more information regarding an open beta that would be coming out next month!"

Amúgy szinte 100% már ezek után szerintem, hogy októberben jön béta.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2497) CptAdamica válasza oriic (#2496) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tom azt hiszem október 6-át írta. Bár kitudja, most beoboázta, mert azt írta, hogy ha nem 22-én jön, akkor kisorsol 10 BF2042-őt. :D

Megyen!

(#2498) dreamscape válasza CptAdamica (#2497) üzenetére


dreamscape
csendes tag

Október 6. az early access és október 8. az open beta. Szerintem a halasztás előtt tényleg szeptember 22. volt megcélozva a beta kezdetenének, majd látva a problémás állapotot manageri szinten született döntés, és ezt a fejlesztők meg a 'tűz közelében lévő' újságírók csak később tudták meg. Ez most 700 dollárba került Tomnak, de van egy olyan érzésem, hogy ez a twitteres leakelgetős dolog még így is bőven megéri neki. :D

(#2499) Pedro78 válasza duckload (#2476) üzenetére


Pedro78
senior tag

Hat ettol a kodtol nem lesz nagy kihivas jobbat csinalni. Mw ota melyrepules. Bar ez a ket utobbi bf-re is igaz, de legalabb mar eldolt, hogy kodot nem koll venni. :U

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2500) mettek válasza Pedro78 (#2499) üzenetére


mettek
addikt

+1

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.