Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Light Yagami válasza Pedro78 (#2499) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Pont most próbáltam ki a bétát. A gunplay nagyon jó (utoljára COD2-vel játszottam vagy 15 éve), viszont a hangok... Hát, a BF5 és Vanguard ég és föld, a BF javára. :) Kezdve ott, hogy nem hallom az ellenfelek lépteit, a fegyvereknek kültéren meg olyan hangja a mint a hangtompítós játékpisztolyoknak. De a gunplay nagyon jó, a vakon lövöldözés külön poén.

(#2502) pRoject22 válasza Pedro78 (#2499) üzenetére


pRoject22
őstag

Én már le is töröltem ezt a bétát :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#2503) CptAdamica


CptAdamica
veterán


Prox sensort szerettem a BC2-ben dobálni. :D

Megyen!

(#2504) oriic válasza CptAdamica (#2503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most te voltál gyorsabb. ;]

Live-Die-Respawn

(#2505) CptAdamica válasza oriic (#2504) üzenetére


CptAdamica
veterán

Már régóta vártam erre! :D

Megyen!

(#2506) Bennyboy válasza CptAdamica (#2505) üzenetére


Bennyboy
őstag

Oriic sem a régi már :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2507) Sz. Géza válasza CptAdamica (#2503) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Az EMP-gránát érdekelne, hogy esetleg járművek ellen lesz jó?

(#2508) pandras83 válasza Sz. Géza (#2507) üzenetére


pandras83
senior tag

Én is ezen agyaltam, amikor láttam, hogy van, de én dzsipekre meg kisebb járművekre alapból nem gránáttal támadnék, nagyon lánctalpasokra meg op lenne, nem? Mármint érted, előhúzol a zsebedből egy ilyen kis p#csányi gránátot és mozgásképtelenre vágsz egy tankot, amit az előző részekben 2-3 rpg-vel tudtál csak lelassítani? Jó mondjuk, utóbbi esetben jócskán kaphatott sebzést is, de na. Érdekes dolog lesz, remélhetőleg a megfelelő balanszot kapja.

update: pedig de. Járművek ellen való orvosság lesz.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#2509) oriic válasza Sz. Géza (#2507) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 2142-ben talán 1-2 másodpercre állította le a járművet, de már nem vagyok benne biztos, nagyon régen volt. Gondolom itt is hasonló lesz)

Live-Die-Respawn

(#2510) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Nagyon menőőő! :C

(#2511) FollowTheORI válasza Sz. Géza (#2507) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Meg a gadget-ek ellen, robotkutya, turret, stb. inkább.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2512) Lendova válasza Light Yagami (#2510) üzenetére


Lendova
őstag

Legalább 5 fénylő pont nélkül a torony nem hiteles.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2513) Light Yagami válasza Lendova (#2512) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Meg igazából alföldnek kéne lennie meccs végén a pályának. ;]

(#2514) FollowTheORI válasza Light Yagami (#2513) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah, a nagy torony ledöntését énis hiányolom. :D

Nah de egyelőre szerintem örüljünk, ha menni fog ez rendesen 128 játékossal egyszerre jól...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2515) Light Yagami válasza FollowTheORI (#2514) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Azért remélem lesz PC-n 64 fős mód is, ha már crossplay lesz last gennel… :D Még mindig tartok tőle, hogy nem fog 60+ fps-sel futni a játék lowon sem 128 fővel.

(#2516) prokxy válasza FollowTheORI (#2514) üzenetére


prokxy
veterán

Egyébként volt pár köröm mostanában, amiben nem volt teljesen feltöltve a szerver csak a meccs felétől kb. BT mód, Outpost módokat toltam és sokkal jobb volt 30-40 fővel, mint 64-gyel. Jobban mozogtunk, nem volt annyi kemper, meg élvezetesebb volt. Sztem ez a 128 igen káosz lesz, nem lehet majd taktikázni, kvázi ez kiöli az enemy mögé kerülését, mert pár eltévedt bárány véletlen tuti lelő a legjobb pillanatok előtt.
BF V-ben metro ugyanez. Iszonyat mit lehet flankelni, ha kevesebb a player. 64-nél már jóval macerásabb. Sztem. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2517) FollowTheORI válasza Light Yagami (#2515) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lastgennel szerintem nem lesz crossplay, ezt mintha írták is volna már, de most fejből nem tudom. Arra azért ne számíts. Az hogy lesz e PC-n ilyen "kisebb" conquest, hát majd kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2518) FollowTheORI válasza prokxy (#2516) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

No igen, bár minden csak térkép tervezés kérdése. Egy jo squaddal BF V-be azért már lehet mit kezdeni ezeken a térképeken is, 64 fővel is, ha nem teljesen idióta a csapat se, általában ez utóbbi a nagyobb gond, de ezen a fele annyi fő se segít ;] . :)
Sokat számít, hogy nincs már az a gránát és robbanóanyag spam, ami korábban volt.

Nagy kérdés lesz, ez a része is a játéknak, mennyire mentek vissza az időben ezen a téren. Remélem semmit. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2519) Light Yagami válasza FollowTheORI (#2517) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Az tuti, hogy iszonyú háborúk lesznek a pontokon, ha összegyűlik néhány tucat játékos majd! :D Mostanában kicsit rászoktam a BF4-re, mert már nagyon unom a világháborúkat. Találtam pár normális szervert, ahol nyugisak az adminok is és jó a pingem is. Hihetetlen, hogy 1-1 ponton micsoda csata tud kialakulni, ha nincsenek járművek. Még mai szemmel is nagyon szép a játék, amikor szétlőttem a felhőkarcolót Shanghaiban és lett 2 kemper killem ;] , hát az az igazi BF élmény, ami más játékban egyszerűen nincs! Remélem visszatérnek ezek a levolution eventek. Az is poén, amikor elárasztják a pályát.

(#2520) Sz. Géza válasza Light Yagami (#2519) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

És micsoda csata tud kialakulni ha járművek is vannak! ;)

(#2521) IntelKiller7 válasza FollowTheORI (#2517) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ugyan azok a feltetelek lesznek. A kulonbseg annyi, hogy a 128 playeres szerverek csak PC-n, Xbox Series-en es PS5-on lesz elerheto.
64, 32 stbstb playeres multi mindenhol lesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2522) prokxy válasza IntelKiller7 (#2521) üzenetére


prokxy
veterán

Én Ori szavaiból 2 dologra gondolok:
- 64 fős szerverek lesznek-e a 128-asok mellett nextgenen és PC-n?
- amire célzott pedig sztem az, hogy a nagy mapból elvesznek területeket és úgy lesz 64-es

Ez azért dupla meló nekik, akárhogy is nézzük, ezt nem hiszem, h meglépik.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2523) regener válasza prokxy (#2522) üzenetére


regener
veterán

Utóbbi szerintem nem lesz gond, CQ vs CQ Large stílusban, ott lesz a map viszont nem tudnak majd tovább menni és nem tölti be olyan részletesen a kieső részeket.

(#2524) Light Yagami válasza prokxy (#2522) üzenetére


Light Yagami
junior tag

BF2-ben is így volt botok ellen. Simán le volt csípve a pálya kb. 2/3-a és 8v8-asok lettek.

(#2525) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#2521) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Elméletileg lehetne, de határozottan külön beszéltek a lastgen konzolokról és a PC + kurrens konzolok crossplay lehetőségéről. Ebből nekem az jött le, hogy nem lesz lastgen és PC között vagy lastgen és kurrens gen konzolok között crossplay.

De még a konzol és PC közötti sincs megerősítve, csak vizsgálják a lehetőségét eddig ennyit közöltek "hivatalosan" és terveznek vele. :)

Az meg, hogy mennyire akarják a játékosbázist feldarabolni 32, 64 és 128 fős módok között megint nincs kimondva. Erről semmit nem mondtak még, az alapállás az hogy lastgen 64 fő, PC és kurrens konzolok meg 128. Amúgy én tuti nem csinálnám a helyükbe, még ha az AI ott is lesz feltölteni a maradékot, akkor sem éri meg ennyire darabolni a közösséget. Amellett, hogy eleve lesz még 2-3 másik játékmód a conquest mellé, meg ott lesz a portal is.

Ígyis úgy érződik, hogy túlvállalták magukat és kicsit CP2077 szerű szituba vannak... örüljük, ha a minimum ígréreteket hozzák a rajtig megfelelő minőségben. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2526) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Tudom, hogy két teljesen eltérő játék, eltérő műfajjal, de érdemes megnézni, hogy a DICE és Activison között mekkora különbség van. Mindkét játék ugyanúgy WW2, ugyanazokkal a fegyverekkel. Nyilván mindkét cégnek csak a pénzünk kell, de amennyire a DICE odafigyel a részletekre, az komolyan példaértékű. :)

COD Vanguard vs Battlefield 5 attention to detail

(#2527) nincsnév007 válasza Light Yagami (#2526) üzenetére


nincsnév007
őstag

ez mindig is iyen volt :) én nagyon szurkolok a bf-nek

[ Szerkesztve ]

(#2528) prokxy válasza FollowTheORI (#2525) üzenetére


prokxy
veterán

Én is azt érzem, h eléggé kapkodás megy, nincs semmi értelmes kiszivárgott gameplay, kép ami az alfa után volt, nincs promózás, bétáról sincs infó. Bizakodom, szurkolok nekik. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2529) Xaels válasza Light Yagami (#2526) üzenetére


Xaels
félisten

A kinézet és a funkciók mindig ott voltak a Frostbite-ban a toppon, na de a netkód...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2530) CptAdamica válasza Light Yagami (#2526) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kedvencem, amikor áll a ferde talajon, BF-ben normálisan meg van csinálva, COD-ban a levegőben a másik lába. :D Ezekért én is szeretem a DICE-ot, szerintem a naughty dog mellett ők figyelnek még ennyire aprólékosan a részletekre.

Megyen!

(#2531) Light Yagami válasza CptAdamica (#2530) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Igen... Az már a 2003-as Ghost Hunterben is meg volt csinálva anno PS2-n. Ámultunk is, hogy az ember rendesen megy fel a lépcsőn, fokonként lép fel, meg le. 2021 végén meg lebegnek újra. XD

Egyébként nekem is a Naughty Dog ugrott be elsőre, amikor néztem a videót! :CSzerintem sírva fakadnának ettől a "látványtól".

(#2532) CptAdamica


CptAdamica
veterán


Pletyi:

Valószínűleg holnap kapjuk a hivatalos béta dátumokat.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2533) zzola válasza prokxy (#2528) üzenetére


zzola
félisten

Hány éves vagy?
:DDD

(#2534) prokxy válasza zzola (#2533) üzenetére


prokxy
veterán

39, tudom, még éretlen! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2535) mettek válasza CptAdamica (#2532) üzenetére


mettek
addikt

Reális. Ez a dátum már korábban is felbukkant illetve a megejelnéshez képest ilyen tájban kell jönnie a bétának. Ez a dátum lett volna szeptemberben is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2536) pRoject22


pRoject22
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2537) oriic válasza pRoject22 (#2536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan már tényleg jöhetne az a hivatalos dátum bejelentés. Az ilyen videók csak húzzák az ember agyát. (Még ha már láttuk is őket) :C

Amúgy meg valaki csinált egy gyűjteményt, itt van 40+ GB gameplay, ha valaki videókat nézegetne a továbbiakban is. :) [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2538) pRoject22 válasza oriic (#2537) üzenetére


pRoject22
őstag

Én már kivárom, viszont ha ez a gameplay csak low settings akkor azt hiszem a grafikával nem nagyon lesz baj...

¯\_(ツ)_/¯

(#2539) zozika84


zozika84
őstag

Kíváncsi leszek, hogy az XsX/Ps5 pároson hogy muzsikál majd.
Egy 4K/60 - 1080P/120 opciónak örülnék :C :C :C
Valszeg a RayTracing itt nem játszik konzolokon (PC-n nem tudom)

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2540) Light Yagami válasza zozika84 (#2539) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Hát, azért ezek az új konzolok elég bikák, csak elbírják, legalább medium-high beállítással. Nem ugyanaz a helyzet, mint PS4-en meg One-on, hogy a BF4 lassított felvételre tud szaggatni pl. felhőkarcolónál (és akkor még friss konzolok voltak). :D

(#2541) zozika84 válasza Light Yagami (#2540) üzenetére


zozika84
őstag

A próféta szóljon belőled :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2542) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ha kell ps4-re meg csinálom a ray tracinget csak mondjanak már valamittttt :D

(#2543) CptAdamica


CptAdamica
veterán

GMG-n 73,7 euró a gold 18% kedvezménnyel, na mondom akkor lehet meg kéne venni? Megnézem átváltva 26,3k, pont amikor 15% kedvezmény volt, 1 euró meg 356, mekkora deal ezzel a retek valutával.

Megyen!

(#2544) Light Yagami válasza zozika84 (#2541) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Menni fog simán, no problem! Igazából én is régóta gondolkozok egy PS5-ön. Ha elromlik a VGA-m egyszer, akkor nem fogok tudni másikat venni. Ha tudnék is, irreálisan 2-3x-osa az ára mint kéne lennie... Akkor inkább egy konzol és évekig kiszolgál, sokkal olcsóbban. Szomorú ez a mocsok chip-hiány, de nagyon. :(

[ Szerkesztve ]

(#2545) Imilenni válasza CptAdamica (#2543) üzenetére


Imilenni
addikt

Ruszki steamen 5500 pуб = ~20e Ft (G2A-ról véve a giftcardot)
A gold ugye.

Press "F" to pay respects.

(#2546) FattyDove válasza Imilenni (#2545) üzenetére


FattyDove
őstag

Az amugy regio lock-os nem?

(#2547) Imilenni válasza FattyDove (#2546) üzenetére


Imilenni
addikt

Alapból orosz régión vagyok, giftelni nem lehet.
Szóval szerintem igen

Press "F" to pay respects.

(#2548) N@idia


N@idia
őstag

Másoknál is eltűnt a játékmegjelenési dátuma ? Kezd gyanús lenni ez az egész, se infó se semmi és hamarosan jönnie kellene a bétának is és erről sem beszélnek, baromira rossz ez a nagy csend a játékkörül :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2549) CptAdamica válasza N@idia (#2548) üzenetére


CptAdamica
veterán

A hivatalos oldalon még ott van a dátum.

Megyen!

(#2550) mettek válasza N@idia (#2548) üzenetére


mettek
addikt

Nem tűnt el. Playstation-ön november 22-t ír, xboxon a gold edition-re november 12-t.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.