Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) gali777 válasza Xirtam (#10700) üzenetére


gali777
őstag

FlaRe-t :) Amúgy flare-t ha már kilőtték a rakétát, ecm-et pedig ha elkezdenek mérni. A játék következetességének hála az ecm gyarkan eltéríti a már kilőtt rakétát is. Főleg ha föld közelbe vagy.

(#10702) Polllen: :F

[ Szerkesztve ]

(#10702) Polllen válasza Xirtam (#10700) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogy bemértek, hogy utána le tudjam lőni magam stingerrel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10703) Laraxior válasza Xirtam (#10700) üzenetére


Laraxior
titán

1. az flare :))
2. Szerintem mi ECM Jammert használunk :D

Flare-t akkor kell kinyomnod, mikor elkezd pittyegni a jármű, hogy bizony már útban van a rakéta. A lényege, hogy a rakéta amit kapsz hőkövetős. Namármost a flare, asszem égő magnézium, ami magas hőfokon ég, ergo arra cuppan a rakéta. Vagy valami hasonló elv van.
Ha korán tolod ki, még mielőtt a rakéta útnak indult volna beszoptad, ha közelről lövik és vársz vele akkor szintén. :D Ezért jobb az ECM. Az a bemérés ellen van, nem rakétaeltérítés ellen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10704) Firkavadasz válasza gali777 (#10701) üzenetére


Firkavadasz
tag

Igen, eltéríti a kilőtt rakétákat FELTÉVE ha pont időben nyomod ki.

Mert pl: ha távolról fognak be, de és te nem használod az ECM-et, ugye jön)nek) a rakéta(ták), de ha te utána nyomod ki, és vége van, de a rakéták még jönnek, akkor bizony bekapod a rakétákat. De ha pl pont jókor időzítettél, bizony melletted ugyan, de elmegy :)

Én is így szoktam.

Laraxior: Úgy tudom a Flare olthatatlan anyagból van? Asszem a National Geographicon láttam egyszer, meg olyan szörnyűséget, hogy a civilekre támadtak ezzel, és még a csontot is kimarja? Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10705) Xirtam


Xirtam
veterán

:R

(#10706) emiki6 válasza haly (#10669) üzenetére


emiki6
veterán

Azt tudom.
HB: + accuracy, + knockback
FlashS: - accuracy, - knockback, - flash

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10707) Prosector


Prosector
addikt

Koszi a valaszokat!

Akkor meg lehet csinalni(nem mintha olyan skilles gyerek lennek, csak erdekelt :D )

Egyebkent vmi olyasmire gondoltam, amit Laraxior irt,h ramegy a gunner geppuskaval, meg esetleg a pilota is rocket pods-szal.

En Gali altal linkelt videoban nem is lattam a TV-t... :) ,nem azt mondom, h nem hiszem el, csak en nem lattam.

3:07-nel viszont beadott 1 olyan talalatot Candyman-nek, ami nekem tuti nem lett volna meg...szokott olyan lenni, h telibe vagom a helit es nem adja be.Talan hitbox problema, vagy nem tudom.

(#10708) Xirtam


Xirtam
veterán

Mik a legjobb perk összeállítások?

AIR HELICOPTER ATTACK

MAIN BATTLE TANKS

Ezeknek?

:R

(#10709) dejaris válasza Firkavadasz (#10704) üzenetére


dejaris
addikt

Na mielott elterjedne a hulyeseg: foszfor alapu a cucc, vagy ha meg nagyobb ho kell akkor termit, amiben ugyan van magnezium, de csak gyujtasnak. Ezek egyike sem mar. Csak szimplan eget. Amit a nationalon lattal az napalm lehetett, es az sem mar :D

[ Szerkesztve ]

(#10710) gali777 válasza Xirtam (#10708) üzenetére


gali777
őstag

Ami neked a legjobban fekszik, de tényleg. Most ami nekem bejön, lehet, hogy te játékstílusodnak nem. Ki kell tapasztalni.

(#10711) Laraxior válasza Xirtam (#10708) üzenetére


Laraxior
titán

Változó.... Tankra mindenképpen. Helikopterhez a srácok értenek. A levegőben ők az atyaúristenek :D
anno leírtam, hogy én mit teszek a Tank Destroyerre, kb ugyanez mehet a tankra is. Vagy járműveket támadsz, vagy gyalogságot. Egyszerre a kettő nehezen megy, mert úgy van megoldva, hogy hiába a 120mm-es löveg, csak akkor hal meg az enemy ha eltalálod, vagy éppen a lába mellé csapódik be 2cm-re.
Használd a reactive armort, füstöt, és mondjuk gyalogság meg légvédelem gyanánt az Heavy Machine Gunt (HMG) De ha messziről szeretsz eregetni, akkor zoom optic, és thermal camo, akkor nem kell reactive armor. Használhatod másodlagosként a Guided rakétát is, földi járműveket beméri, jeepek, quad ellen tökéletes multikillre :D Páncélosok általában füsttel védekeznek ellene, csak akkor hatásos, ha sokan lövik, akkor valamelyik úgyis betalál, ha másból nem akkor bugból :D
Jártam már én is úgy, hogy pittyegett a fejem fölött még addig amíg be nem töltötte a következő füstöt, ott körözött a rakéta :Y :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10712) Stunts666 válasza M^xx (#10650) üzenetére


Stunts666
őstag

Ha makrozol, akkor igen. 18,4-et sebez minimum az M16. Ez már 50 méter után van. Metron nincs 50 méter a távolság tehát 5 golyótól meg kell halnia.

(#10713) gali777 válasza Xirtam (#10708) üzenetére


gali777
őstag

Akkor leírom, hogy én mit használok aztán meglátod, hogy neked mennyire jön be :)

Pilóta:
Guided Rocket, IR Flares, Heat Seekers

Guided Rocket a járművek miatt, Flare-kkel egyedül a flare-s helik tudnak megszorongatni, az ecm-eseknek esélyük sincs :), a heat seekers meg adott.

Gunner:
Autoloader, Zoom Optic, TV Missile

Az autoloader-rel hamarabb tudok lőni, nem kell annyit várni a tárazásra. A zoom optic-kal ki lehet csipegetni messziről is akárkit. Rövid sorozatokkal kell operálni, mert nagyon tud szétszórni messzire. A TV missile meg önmagáért beszél :)

(#10714) Xirtam


Xirtam
veterán

Mi ez a macrozás? Valami külső program? Cheat? VAGY MI? :F

(#10715) Stunts666 válasza M^xx (#10665) üzenetére


Stunts666
őstag

Macro nélkül meg semmit nem érne az emberke. Mert játszani nem tud, csak a balgombot nyomni egyfolytában.

Ez a videó gondolom, azt akarja bemutatni, hogy nem makrózik. Ahhoz képest van egy két hely, hogy húzza az egeret oldalra és a katona megy egyenesen tovább (nem fordul).

[ Szerkesztve ]

(#10716) kisza25 válasza Xirtam (#10714) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a macrohoz, olyan egér kell amin van macrozható gomb, vagyis mikor megnyomod, egy skriptet futat le, pl. fegyver lövéskor jobbra felfelé húz ezt korrigálja minden golyó után le és balrával, így minden lövedék 1pontba megy, persze ezt valakinek meg is kell írnia, kb ennyi pl így

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10717) Winne válasza gali777 (#10713) üzenetére


Winne
nagyúr

A flairt miért tartod jobbnak, mint az ecm-et?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10718) gali777 válasza Winne (#10717) üzenetére


gali777
őstag

Mert, hogy ha ránk tud jönni egy heli és elkezdjük egymást mérni, ő ki ecm-ez, majd kilövi a heat seekereit én ki flare-zek, addigra elmúlik az ecm hatása nála és nem tud mit kezdeni a heat seekereimmel. A gunner meg kivégzi általában a disable-s helit.

Persze ha nála is flare van akkor átértékelődnek a dolgok :D Sok ilyen csatát vesztettem el amíg ecm-et használtam, ez kényszerített rá, hogy áttérjek flare-re.

(#10719) Def26 válasza Winne (#10717) üzenetére


Def26
félisten

Ugyan nem nekem szólt de leírom nekem miért fekszik jobban.

Én csak Jeten használom
1. gyorsabban betölt mint az ecm
2. nem bugol annyira mint az ecm
3. valami fura oknál fogva ha flare van berakva nehezebben fognak be ha föld közelében repülök és ha kőrözök a levegőben akkor többnyire le tudom rázni a rám kilőtt rakétákat. ECM -nél ez nem jön össze. :)
4. Ha harc közben vagyok (pl. egy másik jet ellen) akkor nem kell annyira odafigyelnem, hogy még rakéta ellövés előtt nyomjam ki.

Egy hátránya van számomra csupán, hogy amikor használom nem tüntet el air radarról.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10720) haly válasza emiki6 (#10706) üzenetére


haly
őstag

A nokbek, azaz visszarúgás, az angolul helyesen recoil. ;) De ez már csak apróság :))

(#10721) Xirtam válasza kisza25 (#10716) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát ez mekkora @@@@@@@@@ már? És ez engedélyezve van? Hát ne idegesíts már, ez mekkora szemétség?

(#10722) 5AN3 válasza Stunts666 (#10715) üzenetére


5AN3
csendes tag

Nem csal,akármilyen hihetetlen.Rendszeresen járt lanokra és ott is pont ugyanígy lőtt,bár ezt itt a többségnek nehéz feldolgozni,de azért mégis próbáljátok meg,vannak olyan játékosok akik csalás nélkül is tudnak így játszani.Már várom hogy mi lesz a magyar kupa után..öröm lesz olvasgatni ahogy a sok tudós osztja az észt.

(#10723) Def26 válasza 5AN3 (#10722) üzenetére


Def26
félisten

Magyar kupa? Ne viccelj már. Kupában van a legtöbb csaló...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10724) gali777 válasza 5AN3 (#10722) üzenetére


gali777
őstag

Egy újabb esportolót köszönthetünk köreinkben? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10725) Firkavadasz válasza Def26 (#10719) üzenetére


Firkavadasz
tag

"1. gyorsabban betölt mint az ecm"

Ha jól tudom az ECM 5mp, míg a Flare 10mp újratöltési ideje van.

Def26: +1

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10726) devilinsid3 válasza Laraxior (#10711) üzenetére


devilinsid3
addikt

lehetsz veszélyes mind a 2re egyszerre is :D
azért meg nem viszek reactivot, hogy 2 lövésből ledisablezzon valaki.. inkább akkor már proxi aztán nincs az a c4es aki meglep :D

#10719) Def26
az ecm 8 a flare 10 mp alatt tölt be (elvileg)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10727) 5AN3 válasza Def26 (#10723) üzenetére


5AN3
csendes tag

Nem tudok olyan esetről hogy magyar kupa alatt(éles meccsen) csalt volna valaki,ha tudsz ilyen példát kérlek jelezd.

[ Szerkesztve ]

(#10728) prokxy válasza devilinsid3 (#10726) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem rengetegszer mentette meg a seggem a reactive, nem ertem, h mirol beszelsz! Milyen 2 loves es disabled? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10729) Laraxior válasza prokxy (#10728) üzenetére


Laraxior
titán

Sajnos egy lövéssel is le lehet disabledezni. Bár nem földi járművel. A TV rakéta ha fent talál el, akkor rózsavíz. Ezért tolok én mindig füstöt, ha jön a TV, így mindig csak a reactive-ot találja el. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10730) kriszpontaz válasza prokxy (#10728) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Lehet a BUG-ra értette, mert nekem is volt olyan hogy (szerintem felülről épület tetejéről kaptam be lövést) disabled lettem 1 lövésből a reactive meg sértetlen volt, és nem TV volt, hanem sima RPG.

[ Szerkesztve ]

(#10731) Winne válasza gali777 (#10718) üzenetére


Winne
nagyúr

Érdekes, nyilván attól is függ, hogy az ellen mit hogyan használ, public és változó enemy helivel nehéz számolni, de már más is írta, hogy dogfightra jobb a flair. Mi van akkor, ha az ecm-et nem nyomja ki a mérésre, csak a lövésre? Akkor is ugyanez? Tényleg előbb tölti be, mint az ecm-et?

@(#10719) Def26: a jet az egész más azért, ott ráfekszik az ember a shiftre és elhúz, heliben nincs erre lehetőség. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10732) prokxy válasza kriszpontaz (#10730) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, h mire erti, de alapesetben nem 2 loves a disabled meg hatulrol sem. Sot, sztem sokkal elonyosebb, mint barmi ,jarmuvek ellen. Ertelemszeruen egy bazaaron nem ezt teszem fel, de AK mapokon alap.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10733) gali777 válasza Winne (#10731) üzenetére


gali777
őstag

Magasan szoktunk olyankor lenni, pörög körülötte a heat seeker, de a vége általában az, hogy betalál. Plusz közbe sorozom rocket poddal is, ha úgy kívánja meg a helyzet.

Prokxy: Reactive nélkül hátulról 2 lövés kicsinál bármit

[ Szerkesztve ]

(#10734) M^xx válasza Stunts666 (#10715) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nem gondolom, hogy ezek az emberek bénák lennének! Nagy valószínűséggel jó játékosok alapjába véve, valamilyen szinten érthető is, hogy rákényszerülnek ennek annak buherálására, hogy hasonló warban edzett ellenfeleikkel felvegyék a kesztyűt, ezt meg is értem. Aki erre adja a fejét általában tisztában van azzal, hogy nem lesz oda elég a nyers tudás. Az a gond, hogy a war után, ahol addig hasonló buherakirályokkal játszottak feljönnek pubolni és teljesen természetes nekik hogy ezeket a segédeszközöket szemrebbenés nélkül használják a végtelen tisztán játszó egyének ellen!

Épp ma történt meg, benn vagyok tsen, erre rámír egy gyerek, kolompar volt a neve. Közölte velem olyan baja van, hogy nem tud feljönni a szerverünkre játszani xy hibával. Mondom neki ránézek, megnéztem a profilját HACKER ACTIVITED, hacker, cheater avatar elég furcsa stat, de mondom az egy dolog. Megnéztem pbbanson nem volt gond vele. megnéztem az accountját 11órával 5x váltott nevet

KILLERTUBBIEE
Kolompar100
leheadshoot
SsimerHAXaccount
SsimeRisBack

kicsit furcsa mér váltogatja valaki a nevét 11óra alatt 5x

ez mellett ismerős is volt a név Ssimer
megkérdeztem tőle ismeri-e knetic-SsimeR-t persze, hogy ismerte mivel ő az csak az a másik accountja amin ugyancsak

SsimeeeR (0)
HU knetic-SsimeR (7)
HU SsimeeR (0)
HU KiNETIC-SsimeR (0)
HU QUANTUMssimer (1)
HU Artisan_SsimeR (1)
HU ERGOTiC-SsimeR (1)
HU puLz_SsimeR (0)
HU pliiz-SsimeR (0)
HU HUNcsillamponika (0)
HU Seek-SsiiimeRR (0)
HU x22-SSiiimmeeeRR (0)
HU SSiiiiiimmeeee (0)
HU Chio-Ssimeeeee (0)
HU SsimeeeQ (0)
HU SsimeRR (0)
HU inFected-SsimeR (0)
HU inFected-Ssime (0)
HU Paradox-Ssime (0)
HU Nghu-Ssime (0)
HU SsimeCyt (0)

amin ugyancsak 21 másik néven tolta. Hát fura higgyen neki az ember vagy sem csal vagy sem ?

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#10735) Laraxior válasza gali777 (#10733) üzenetére


Laraxior
titán

azért meg nem viszek reactivot, hogy 2 lövésből ledisablezzon valaki..

Akkor ezt nem értem. Reaktív páncéllal kb 6-8 lövést lehet kibírni, anélkül, hogy disabled lenne a jármű. Ahelyett mit tesz be? extinguisher? Oké, de az csak egyszer javítja vissza a járművet disabledről, utána már csak megint egy lövés.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10736) Olympos


Olympos
aktív tag

Szerintem meg elektromos nyakörvet minden bf játékosra és "fájdalmat mindenkinek", ha vki csal...

(#10737) kriszpontaz válasza Laraxior (#10735) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha jól forogsz, sokáig húzod reactive-al. Kivéve ha 2-en, 3-an állnak körbe tankkal.

(#10738) Laraxior válasza kriszpontaz (#10737) üzenetére


Laraxior
titán

Ezt nekem mondod? :D :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10739) Audifan válasza Laraxior (#10735) üzenetére


Audifan
tag

Hát, extinguishert biztos nem. Mert az a füst helyett van. Füst nélkül viszont nagyon gyorsan halott vagy.

(#10740) gali777 válasza Laraxior (#10735) üzenetére


gali777
őstag

Nem tudom azt mire írta, de én se használok reactive-ot, csak a destroyeren.

(#10741) prokxy válasza gali777 (#10733) üzenetére


prokxy
veterán

Ez nem akarom elhinni...

Ha 1x hatulrol bekapok egyet, hulye leszek nem elforogni. ;)
Persze, van olyan, h elkerulhetetlen, de azert az ritka.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10742) 5AN3 válasza M^xx (#10734) üzenetére


5AN3
csendes tag

Pont az ilyen zsenik miatt lehet az,hogy ilyeneket rak ki a profiljába,ha szerinted ezeket teljesen komolyan gondolta akkor nem foglalkozok tovább a témával mert felesleges(néha szokott streamelni,illetve elég sok videója van,nézd meg nyugodtan)
Milyen buherálásra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#10743) gali777 válasza prokxy (#10741) üzenetére


gali777
őstag

Reactive nélkül, ha eltalál hátulról az disable. Azután megnézném, hogy forogsz el :)

(#10744) Laraxior válasza gali777 (#10743) üzenetére


Laraxior
titán

Destroyernek nem. Tanknál lehet, azt nem ismerem annyira, de a Destroyer biztos, hogy nem hátul a legsebezhetőbb. Csak az irányított rakéta szedi le disabledre hátulról, 105-120mm-es lövegek nem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10745) devilinsid3 válasza Laraxior (#10735) üzenetére


devilinsid3
addikt

arra írtam, hogy az esetek többségében a reactive-m lófaszt nem ér, mert a játék bugos és 2 találatra (van amikor a reactive-nak semmi baja) beadja a disable-t.. a proxi legalább nem bugos és mindig jelez, ha jön felém valaki.. én nem forgok a csatatér közepén szemből is rámegyek a reactive tankra mégis az esetek 80%ban nyertesen jövök ki.. foroghat ott össze vissza, ha én tudom mit kell lőni az meg csak össze vissza lő, mert elég ha 3métert hátrébb mozdulok ő meg mellém lő (a tankokat már lövöm kb. 100-200 méterről és el is találom nagy arányban, mert mondhatjuk, hogy van rutinom benne) szűk térre meg előnyös a proxi meg a hmg :)

axtinguishert semmiképpen sem viszek reactive helyett, mert az a füst helyére megy azt meg nem adom fel.. aki füst nélkül megy az meg ne csodálkozzon, hogy a javelin enginner szétszedi, ami gyakorlatilag a motorok meg kocsikon kívül másra nem tudna veszélyes lenni lézer nélkül (helik kiiktatására gondolok itt pl.)

#10729) Laraxior ott mire gondolsz amikor azt írod, hogy kifüstölsz és a reactive-t szedi le? :D füst nélkül is azt szedné le, bár ha értelmesen lenne megcsinálva a játék akkor egy reactive-s tankba pl. nem kéne 3-4 tv rakéta..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10746) hnz_- válasza M^xx (#10734) üzenetére


hnz_-
csendes tag

cu lan in bf4

(#10747) dejaris


dejaris
addikt

Az m230 bluck mi a bubanatra jo?

(#10748) devilinsid3 válasza dejaris (#10747) üzenetére


devilinsid3
addikt

320*

talán sotinak a fegyver alá? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10749) haly válasza dejaris (#10747) üzenetére


haly
őstag

Buck* Sörétest lő ki.

(#10750) Laraxior válasza haly (#10749) üzenetére


Laraxior
titán

Azt éppen nem, de sörétet azt igen :P :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.