Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) devilinsid3 válasza Winne (#10648) üzenetére


devilinsid3
addikt

a tiédet sem szűri szóval.. :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10652) killer095 válasza M^xx (#10650) üzenetére


killer095
őstag

kézfel:DD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#10653) Def26 válasza devilinsid3 (#10651) üzenetére


Def26
félisten

Majd egyszer csak feltűnik Ő is a pbb oldalán egy kis hungary zászlóval a neve mellett. :DDD

Amúgy tényleg, nem hiszem el, hogy dice -ék ne gondolkodnának valamiféle megoldáson. Biztos lehet valahogy szoftveresen szűrni a makrót. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10654) Laraxior válasza emiki6 (#10647) üzenetére


Laraxior
titán

Már, hogy ne szórna ember.... 7.62-es, akkorát rúg mint egy ló :K nem egy kiskaliberes golyószóró ami fossa a golyót :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10655) M^xx válasza killer095 (#10652) üzenetére


M^xx
aktív tag

HydRa_IDaVeI név nincs is a battlelogban :F

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#10656) Def26 válasza M^xx (#10655) üzenetére


Def26
félisten

És ez nem a véletlen műve. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10657) devilinsid3 válasza Def26 (#10653) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem hiszem, mert akkor a gépedre kéne benézniük az meg.. szerintem már tiltott terület

vagy küldenie kéne az egereknek adatokat vagy szerinted ezt, hogy lehetne megoldani?

(B)(/B)#10655) M^xx na vajon miért? :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10658) Def26 válasza devilinsid3 (#10657) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom. A jelenlegi egeremen (razer, deathadder 2013) már felhőn (kell egy profilt is csinálni) keresztül megy a programozás, macro stb. Offline nem is működik. Ha ebből indulok ki, biztos vizsgálhatják valahogy, ha valakinek makrót használ az egere.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10659) Gyula84 válasza Def26 (#10658) üzenetére


Gyula84
veterán

ja persze nem csak érteni kell hozzá :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10660) killer095 válasza M^xx (#10655) üzenetére


killer095
őstag

IDaVe_CQCI

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#10661) Def26 válasza Gyula84 (#10659) üzenetére


Def26
félisten

Ezt most nem értem. :)

Neoteric: Ez igaz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10662) Neoteric válasza Def26 (#10658) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha egy egeret eleve úgy hirdetnek h makrózható, akk szted mennyire fogják nézni h milyen makrót használsz? :D

PSN: ne0teric_sAN

(#10663) devilinsid3 válasza Def26 (#10661) üzenetére


devilinsid3
addikt

hagyjad, megint részeg :D

#10660) killer095 akkor meg ne hazudj az aláírásban :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10664) emiki6 válasza Laraxior (#10654) üzenetére


emiki6
veterán

A szórás és a visszalökés más téma. A visszalökést lehet korrigálni de a szórást nem. Ha visszahúzom, akkor is mellé lő...

Más: A heavy barrer pontosítja az első lövést. Kérdés, hogy az azt követő lövések pontatlanabbak, mint nélküle?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10665) M^xx válasza killer095 (#10660) üzenetére


M^xx
aktív tag

Gyakorolj még pajtás! a 47.9% Accuracytól még messze vagy!

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#10666) gali777 válasza M^xx (#10650) üzenetére


gali777
őstag

Nem is kellenének a ligák, elég lenne olyat rendezni, hogy ki tudja jobban szétconfigolni, hogy jobban adja :DDD

(#10667) M^xx válasza gali777 (#10666) üzenetére


M^xx
aktív tag

Hát a lanokon kívül nincs is sok értelmük.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#10668) devilinsid3 válasza M^xx (#10665) üzenetére


devilinsid3
addikt

ready for bf4 :( de jó lesz nekünk :D

amúgy a franciák,oroszok,németek,MAGYAROK mindenhol az élen vannak csalásban.. ha ezeket a nemzeteket meglátom már meg sem lepődök

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10669) haly válasza emiki6 (#10664) üzenetére


haly
őstag

Ha van betterblog-od, akkor tudsz ilyen összeállítást megnézni. Pl: foregrip+heavy barrel. És megnézni, hogy az első, második, harmadik, meg talán a negyedik golyó mennyire szór. Amúgy a heavy barrel-el nagyobb a visszarúgása ha rágyógyulsz az egér gombjára, viszont pötyögtetve messzire is iszonyú pontos. :K

(#10670) DeadMeat válasza M^xx (#10665) üzenetére


DeadMeat
veterán

De ha hátulról mész neki, nincs akkora asztal, amekkorát rántania kéne azzal a sens-el, hogy forduljon 180 fokot. :D De mindent összevetve nem egy buta tucat játékos, ennyi legalábbis lejött a a videóiból. Meg, hogy túl gyorsan öl :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10671) killer095 válasza M^xx (#10665) üzenetére


killer095
őstag

A nagyobb csapatoknak mind van valami "cuccuk" és most nem feltétlenul csalásra gondolok amitől jobban adja. PL. hitreg fix/packet loss stb.
Szóval egy francia nettel és egy nagy csapat segitségével a hátad mögött teis lőnnél ilyet :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#10672) devilinsid3


devilinsid3
addikt

nemrég warmonger linkelgetett itt pár videót, hogyan állítgatta a játékát amivel jobban adta meg megváltozott a hitreg
kérdem én: mennyire fair play az is? átirkálunk itt egy sort, átírunk ott is és hopp így lett a 90% headshot meg a + lelőtt embereket..
vagy nem?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10673) DeadMeat válasza devilinsid3 (#10672) üzenetére


DeadMeat
veterán

Semennyire... vagy mindenkinek legyen ugyan olyan, vagy senkinek.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10674) devilinsid3 válasza DeadMeat (#10673) üzenetére


devilinsid3
addikt

akkor gondolom az lesz rá a válaszuk, hogy eSporton meg úgy nagy átlagba nem tiltott meg mindenkinek adott a lehetőség és ezért mókolnak velük..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10675) Kephamos válasza DeadMeat (#10673) üzenetére


Kephamos
addikt

Baromság az egész. Feltételezésem szerint azok csalnak, makróznak, ügyeskednek, akik az életben iszonyúan sikertelenek és mindemellett pancserok a játékokban is. Így próbálnak kompenzálni. Az előbb találkoztam egy m16+makróval. Egy élmény bunckshottal fél méterről meggyógyítani. :DDD
Accuracy kérdéshez: szerintem nem egy releváns adat. Én géppuskával sokszor akkor is lövök, ha nem látom a célpontot. Zárótüzet adok a társaknak.

[ Szerkesztve ]

(#10676) devilinsid3 válasza Kephamos (#10675) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát valamivel mindig próbálnak kompenzálni az ilyenek :D

csak egyet nem értek, ha ennyire nem megy nekik akkor minek erőltetik? ha érzem, hogy valamiben szar vagyok vagy nem menne akkor bele sem kezdek.. vagy próbálok fejlődni benne, de ha érzem, hogy elértem a határaimat akkor sem folyamodok ilyen szarságokhoz..

nem sok értelme van a zárótűznek :D inkább nézz ki kevesebbszer és lődd le aki rád néz :)
ha csal tök mindegy milyen fedezőtüzet nyújtasz, ha meg nem akkor simán le lehet lőni
ezért is nem lehet gyakorlatilag érvényesülni bolt sniper fegyókkal, mert csak nyomják a gombot legtöbben és hiába rajta van a célkereszt nem tudod ellőni, mert csak darál a veled szemben lévő (az esetek 90%-ban el sem talál, de még sem tudod te sem eltalálni a jó suppression miatt)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10677) gali777 válasza Kephamos (#10675) üzenetére


gali777
őstag

És még biztos örülnek, meg büszkék is arra, hogy letudnak valakit így lőni :D

(#10678) DeadMeat válasza devilinsid3 (#10674) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha nem tiltott és mindenkinek ugyan olyan, akkor engem sem zavar.De ha kiderül pl, hogy a nyertes csapat azért nyert, mert átírt pár sort, a többiek pedig az alap játékkal tolták, simán elvenném tőlük az első helyet és örökre kizárnám őket mindenféle bajnokságból.fair play :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10679) devilinsid3 válasza DeadMeat (#10678) üzenetére


devilinsid3
addikt

ez ugyan olyan, mint a codban a config
valakinek így adja, valakinek úgy
külön "alkalmazkodni" kell a szerverhez
szóval végül is mindenkinek külön kell beállítani, szóval ez nem olyan, hogy felteszik a netre aztán mindenkinek jó
de nem értem, csak, mert vannak kiskapuk miért kell bemenni rajtuk? tipikus "szar vagyok aztán ügyeskedek egy kicsit" felfogás

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10680) Kephamos válasza devilinsid3 (#10676) üzenetére


Kephamos
addikt

Volt már rá precedens, hogy egy egész szakaszt tartottam egy árokban vagy 5 percig. Mikor elkezdtek kukucskálni odapörköltem és egy darabig megint csak pislogtak. :)

gali777: Még arra tudok gondolni, hogy kicsi a farkuk és a lányok csak nevetnek rajtuk. :)

(#10681) Polllen válasza devilinsid3 (#10676) üzenetére


Polllen
nagyúr

LMG-nél nálam mindig squad supression van bent és ha csak a közelébe durrogtatsz is már segítség a többieknek. Mondjuk ettől még lehetőség szerint a pontos lmg-ket használom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10682) devilinsid3 válasza Kephamos (#10680) üzenetére


devilinsid3
addikt

ilyenkor kapom elő a magnumot aztán ledurrantom :D (ott nincs szupresszió)

és az ePenis-t ki kapja be? :D vagy egymásnak?

(#10681) Polllen néha velem is elszalad a ló, aztán 1 tárat ellövök 1 emberre csak általában olyan fantasztikus képességekkel megáldott csapatban vagyok, hogy a support aki ott kuksol bipod-al saját magának nem dob ammo pack-et nem, hogy másnak.. így megbecsülök minden lőszert :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10683) prokxy válasza Kephamos (#10675) üzenetére


prokxy
veterán

Ez nem jó feltételezés..."Feltételezésem szerint azok csalnak, makróznak, ügyeskednek, akik az életben iszonyúan sikertelenek", a mondat többi része oks! ;)
Tudod, mindig vannak kivételek!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10684) DeadMeat válasza devilinsid3 (#10682) üzenetére


DeadMeat
veterán

Supportként nem mindegy, mennyi lőszert lősz el? Nem fizetsz érte, dobozba teremnek :D Az meg ott van a zsákban.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10685) Winne válasza devilinsid3 (#10651) üzenetére


Winne
nagyúr

Mondjuk ez igaz. :DDD

@(#10665) M^xx: elég szomorú ezt konstatálni, mint ahogy a videón is látszik, hogy ha tud célozni és jól mozog, akkor az ilyen mocskok vígan játszanak és élvezik az alázást, mert senki nem tesz ellenük semmit. Ez a multi fps velejárója volt és lesz mindig, amíg csak a minél több eladás a cél... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10686) devilinsid3 válasza DeadMeat (#10684) üzenetére


devilinsid3
addikt

azért írtam, hogy ahol vagyok ott általában nem dobnak lőszert ezért megtanultam spórolni és inkább kevesebbet lőni, de azzal ölni :) amúgy support-al sem szarom a golyókat kifelé, mert pl. én nem kezdek el futás közben lőni lmg-vel arra aki 300 méterre szalad tőlem, sokan ezt csinálják és a játék meg beadja nekik.. ez a nagyon jó része a bf-nek

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10687) haly válasza devilinsid3 (#10679) üzenetére


haly
őstag

Azért ezt így nem jelenteném ki. COD-ban iszonyatos mértékben voltak mókolások, de hitreget, meg sebzést nem írt át senki. Ha jól tudom nem is lehetett. FPS-t alap volt fixálni, grafikát csontig lebutítani. Voltak g#ci dolgok is, mint például a monitor kontrasztját baszogatni, illetve különféle skineket tenni a játékra. Így füst mögött 600 méterről kiszúrtad a rikító rózsaszín ruhában lévő ellenséget. Makro is keményen volt már akkor is. Nekem is volt X7-en ilyen sorozatlövés G3-ra, meg kispisztolyra. Szinte soha nem volt érte sírás. Recoilt mókolni szerintem ott meg se próbálták az emberek. Ez az őrület újra előjött itt BF3-ban. Akinek X7-e van, az nézzen bele picit a menüjébe. Counter strike-hoz való makrók ALAPBÓL benne vannak az egérbe. Visszahúzással, mindennel együtt. Igaz, azzal a játékkal nem játszottam, de szerintem ott sem volt ekkora sírás érte. Szemét dolog, aláírom, de szerintem túl van spilázva az egész.

(#10688) devilinsid3 válasza haly (#10687) üzenetére


devilinsid3
addikt

azért írtam a COD példát, hogy jobban megértse az is aki nem játszott ezzel sokat vagy azzal pedig igen

a csalás/makró téma nincs túlspilázva, mert minek kell csalni? ha szar vagy törődj bele (nem te)
én sem megyek úszó VB-re, mert nem tudok úszni.. most akkor vegyek egy motort kössem a hátamra vagy nem tudom hova, nyerjem meg a VB-t aztán mondjam nekik, hogy a szabály sehol sem tiltja azt, hogy nem erősíthetsz motort a hátadra..

amúgy a "kispisztoly" tipikus COD jelző :D hívjuk simán pisztolynak :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10689) DeadMeat válasza devilinsid3 (#10686) üzenetére


DeadMeat
veterán

Persze, spórolni kell, mert a töltés idő.Az idő, meg az élet. De néha azért jó érzés kilőni 200 töltényt, legalább az ellenfél irányába, ha látom, hogy épp megy a hátba kerülés.A normális lmg-el nem is lehet futás közben lőni.. megfogni a recoilt nem lehet, akinek meg sikerül az tuti csal... A malacot meg nem szeretem, úgy hogy maradok középen a vonalban, vagy igyekszem hátba kerülni az ellenfelet ha supportal játszom épp.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10690) devilinsid3 válasza DeadMeat (#10689) üzenetére


devilinsid3
addikt

lehet az lmg-vel is pontosan lőni álló helyzetben is.. nekem bipod van rátéve, ha esetleg úgy alakulna a helyzet, hogy letámasztom (szinte sosem alakul úgy :D) mégis megvan kb. a 19-20% accuracy ami szerintem egy jó átlagnak mondható azokkal a fegyverekkel
a szerveren meg olvasom, hogy bipod hacker, mert le sincs támasztva mégis úgy ölöm meg őket :D

(#10691) haly főleg azok akik nem is titkolják.. repair tool-al kiszed miközben a jetben ülsz.. azért már a pofátlanságnak is vannak határai

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10691) haly válasza devilinsid3 (#10688) üzenetére


haly
őstag

Hát arra még én sem jöttem rá, hogy mi értelme van annak, hogy felmegy a szerverre, és beáll a pálya közepére a gyerek, majd mindenkit sz@rrá lő az aim+wh-val. Élvezni biztos nem élvezi, mert mindent a gép csinál helyette. Az ilyen szerintem a statra veri egész nap. :U

(#10692) stoon válasza devilinsid3 (#10610) üzenetére


stoon
őstag

bassza+ egész este töltötte ez a szar gép aztán ez a hála a youtubetol hogy túl hosszu, ezt nekik: @&&#&^˙`€[Đ]íí€đĐ]{đ]íÍ$˝˙`˛äÄ<@& + ezt :äĐÄ{|đ]}>łŁÍ@€`#[<{} :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10693) Prosector


Prosector
addikt

Azt meg lehet csinalni, h a ram kilott pl.TV raketat kilovom vmivel?

Tegyuk fel,h eltalalom, arra vagyok kivancsi, h fizikailag meg lehet-e csinalni a jatekban?

(#10694) gali777 válasza Prosector (#10693) üzenetére


gali777
őstag

Igen, már láttam videót amiben kilőtték rocket poddal vagy épp TV rakétával :)

(#10695) kriszpontaz válasza Prosector (#10693) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha elég gyors vagy és van időd becsapódás előtt kilőni, be lehet fogni lézerrel és irányított rakétával is.

[ Szerkesztve ]

(#10696) Laraxior válasza kriszpontaz (#10695) üzenetére


Laraxior
titán

:Y Kétlem én azt, hogy a lézer bemérné, nincsen annyi ideje, és hatótávolsága sem. :N
Irányított rakétával meg elég eltalálni az AC-130-at, nemhogy egy rakétát... :D
De szívesen látok videot erről youtubeon, ha van. Mert az még oké, hogy jön szembe és a gunner is lövi, neki van 30 lövése, a drivernek van 14... egy eltalálja akkor ok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10697) kriszpontaz válasza Laraxior (#10696) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hidd el, beméri, próbáld a tank 3. üléséből. Csak sok esélyed nincs rá, hogy kilődd, csak ha a pálya sarkából TV-zik a Heli-Hero. Még akkor is nagy szerencse kell. Még Q-val be is lehet spotolni és látszik merre megy.

[ Szerkesztve ]

(#10698) gali777 válasza kriszpontaz (#10697) üzenetére


gali777
őstag

(#10699) Csaber válasza kriszpontaz (#10697) üzenetére


Csaber
senior tag

A Soflam is befogja a tv rakétát , így szétlehetne lőni Javalinnel -el is.

(#10700) Xirtam


Xirtam
veterán

Skacok, ti helicopterrel, vagy Jet-el mikor lövitek el a flames*-t? :F

* flare-t ;] :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.