Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) warmonger441 válasza szebev (#11250) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Elakadt a lemez lejátszóm xD jobb mint a facepalm :DD jaja ^^ jó film :D

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#11252) eLexsys válasza Laraxior (#11248) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Az is egy megoldás! ;)

(#11253) pohár


pohár
félisten

ikszdéikszdéikszdé

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11254) devilinsid3 válasza eLexsys (#11239) üzenetére


devilinsid3
addikt

köszönöm, hogy kiragadtad a mondatom :)

1 kérdés: waron mivel mész? m16? nincs több kérdésem..

csak van abban a tetves m16ban, ha mindenki azzal megy waron ha elismeri végre, ha nem az összes waros..

alig vagy szinte nem is látni felvételeket, mikor nem azzal ölnek vagy azzal kapják.. és semmi különös nincs abban a fegyverben, ez aranyos :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11255) SkyS1gn válasza eLexsys (#11235) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most azt kell nézni hogy az álló embereket lelövöd? ;]

Recoilt jól kezeled!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11256) eLexsys válasza devilinsid3 (#11254) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Futóversenyen miben futsz? "Acélbetkósbakancsban"? Nincs több kérdésem....
Akkora hülyeséget írsz, hogy az már fáj.

(#11257) eLexsys válasza SkyS1gn (#11255) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Van ott futó meg mozgó is...
Először azt hittem ez egy értelmesebb fórum, mint a többi, de látom tévedtem. :F

(#11258) devilinsid3 válasza eLexsys (#11256) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen ja.. nyilván waron csak azzal az egy tetves fegyverrel lehet lőni, mert amúgy hátrányban lennél a többiekkel szemben.. miért lennél? kajak hívjatok már megy warra bakker és megyek akár egy slug sotival vagy egy aug vagy bármi.. nem létezik, hogy only m16 ha nem azzal megy valaki meg nem tud hozni köröket..
akkor ezek szerint én hátrányban vagyok pl. egy TDM-en ha valaki m16al jön ellenem? mert akkor átértékelődnek az eddigi köreim és kurva jónak fogom tartani magam, nem csak egy átlagos playernek..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11259) devilinsid3 válasza eLexsys (#11257) üzenetére


devilinsid3
addikt

miért lenne értelmesebb? :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11260) eLexsys válasza devilinsid3 (#11258) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Pubot ne hasonlítsd már össze egy warral...Ég és Föld a kettő.
Az összes pub hero először elvérzik egy waron.

[ Szerkesztve ]

(#11261) eLexsys válasza devilinsid3 (#11259) üzenetére


eLexsys
csendes tag

:DD
Ez jó!

(#11262) SkyS1gn válasza eLexsys (#11257) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem támadásnak szántam, de ha annak veszed...

Itt az összes waros embert bedarálják a többiek elöbb utóbb :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11263) devilinsid3 válasza eLexsys (#11260) üzenetére


devilinsid3
addikt

hidd el van annyi tapasztalatom meg miegymás, hogy tudnék olyat mutatni waron, hogy 1-1 ember csodálkozna :)
és most már abbahagytam önmagam szopkodását :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11264) eLexsys válasza SkyS1gn (#11262) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Ja, akkor bocs! :B
Miért baj, hogy egyesek waroznak?
Ezt sosem fogom megérteni...

(#11265) eLexsys válasza devilinsid3 (#11263) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Olyan sok mindent nem hinném, hogy tudnál mutatni olyanoknak, akik több száz órát waroztak.

(#11266) devilinsid3 válasza eLexsys (#11264) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem baj, sőt warozzon, sokan azt nem szeretik, mint ahogy azt páran tették eddig, hogy ide jött videóval stb. majd belekevertek pár dolog mire elkezdtek fennhangon beszélni stb. , hogy márpedig ő waros és, hogy ti nem tesztek le annyit az asztalra stb.

engem csak az zavar, hogy mindenki m16 csicska (már bocs) ...

miért nem használtok mást? nincs akkor hátrány, mint gondolnátok csak meg kéne mással is tanulni lőni ( vagy nem?)

#11265) eLexsys felkenheti a sok 100 óráját a warra, ha jön egy szituáció és kb. ugyan úgy cselekszik 200 óra játék után is, mint 900 .. valaki csak stagnál egy szinten és a többiek játéka miatt tud olyan teljesítményt nyújtani, de amint 1 meghatározó ember kiesik szerintem a gyengébbik féle nem tud semmi pluszt hozzá tenni a körhöz és van aki olyankor tudja húzni magával a csapatot.. ott derülnek ki dolgok nem pedig, ki mennyit játszott :)
pubon volt, hogy még colonel sem voltam, de a többi FPS játékból való tapasztalatom miatt úgy tudtam pl. egy pályát hasznosítani, hogy lelőttem a colonel100-as gyereket mire cheater lettem ( bár ez gondolom sokunkkal előfordul, hogy lecheaterezik) most meg nolifer colonel 100 vagyok, ha lelövöm őket..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11268) warmonger441 válasza eLexsys (#11257) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Felejtős :S A bf-ben kicsit nagyobb a rés a pub és war játékosok között. Teljes mértékben elsiklunk egymás mellett: Waron m16, ismerjök be hogy op meg stb >>>> Egy waron már nem a fegyverek sebzésén stb-n agyalgatunk. Ott már a másik csapat legyőzése a cél. Minden játéknak meg van a 2-3 "op" fegyvere. Counter Strike: m4, AK, magnum (nem emlékszem a nevére pontosan, de a csipára és a pisztolyra gondolok. a pisztoly ott is desert eagle azt hiszem mint codban)

call of duty: AK-47, M4A1, AK-74U

stb stb stb. Ez egy war játékost nem érdekel egy waron (ha mégis akkor az még nem war játékos :D)

Publik és fun terén viszont nagyon is igaz hogy op a többihez képest. Nem lehetetlen mással játszani, de meg kell hagyni hogy az aek és m16 hozza a killt rendesen. VISZONT minden fegyverhez van megfelelő játék stílus amivel lehet érvényesülni pubon. Sőt van olyan pálya ahol ragequitelt az enemy mert úgy campeltem a supportal egy frankó helyet hogy megmozdulni nem bírtak ;]

Az meg hogy álló embert ellőni vagy állni és várni a killt.... Taktikai shooter. Ha kimész egy sarkon amit az enemy néz már akkor halott vagy... Főleg ha előtte 1-1 golyó repült is feléd és supress alatt vagy. :)

War játékosok is máshogy látják a játékot és a pub játékosok is. ÉS bizony egymást is máshogy látjuk :DD

szerk: egy waron sok esetben annyira kis dolgokon múlik 1-1 helyzet hogy a lehető legjobb fegyverre van szükség: m16 középtáv és távol, aek közel és középtáv. Az assaulternek ez e két leginkább megbízható és legjobb fegyvere: van még a kh de az beakad... famas túl nagyot ránt, túl magas az rpm és középtávon is kicsi a sebzése: waron megesznek vele. Ak meg lassú :/ És az inf warokon azért assaulter a legkedveltebb mert van HP nála (mass is jó néhány mappon) valamint lehet reviveolni a csapattársat ami gyorsabb mint várni 10-15 secet a spawnolásra

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#11269) - = Zk = - válasza eLexsys (#11235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes. semmi visszarúgása nincs a fegyvereknek... főleg a G3A3-nak...
van vele 120ó és majd 10k killem, de nekem jobban rángat :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11270) eLexsys válasza devilinsid3 (#11266) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Ezzel nem értek egyet, hogy Ti nem tesztek le semmit az asztalra...
Kinek mi az igénye. Aki jobban szeret esl-ezni, az nem fog pubolni és fordítva.
Te is csak hajtod a magad hülyeségét, ahogy én.
Az a baj, hogy legtöbben azért ócsároljátok a warosokat, meg az M16-osokat, mert ez trendi.
Ha annyira könnyű M16-al ölni, akkor miért látok csak nagyon ritkán 25-30% accuarcy-kat?

(#11271) devilinsid3 válasza warmonger441 (#11268) üzenetére


devilinsid3
addikt

awp-nek csúfolják :)

azért a cs-t ne keverd már ide..

miért lenne Op egy m4 vagy ak? :D még jó, hogy nincs egy szinten az m4 egy p90el :D

ott azért több fegyverből választhatsz amivel lehet aratni..
famas/galil
m4/ak
mp5/p90/ump
bőven játszanak vele, sőt waron meg akárhol 2. körben nem hiszem, hogy mindenkinek futja m4re :) marad az mp5 stb.
még tartod a "kicsit" .. cs-t felesleges összehasonlítani ezzel a bf3al
cs komplexebb szerintem (5v5 téren)

#11270) eLexsys a 20-25% fölötti szerintem ebben a játékban már mondható jónak mivel sokan csak a gombot nyomják, ha van ott valaki ha nem.. (és nem fedezőtűz, mert láttam már Metron B-nél a lépcsőnél fedezőtüzet nyújtani mikor már C is a miénk volt, RU oldal)..
addig nincs gond amíg nem hozzáértő kezében van az m16, de amint egy kicsit hozzá jobban értőhöz kerül máris OP-é válhat

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11272) SkyS1gn válasza eLexsys (#11270) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mert van aki azért szeretni a battlefieldet ami anno volt. Járműves nagymapos meccsekért!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11273) warmonger441 válasza devilinsid3 (#11271) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Nem hasonlítottam össze a két játékot. A fegyverekről volt szó hogy minden játéknak van OP fegyvere. játszottam vele... Mindegy ne mennyünk bele. De nem véletlen m4 és AK ott a kedvenc :U

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#11274) - = Zk = - válasza eLexsys (#11270) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan.. egy M16-tal megtanulsz lőni percek alatt. de pár többi nehezebb fegyóval már kihívás... lsd G3A3...

szerk
én is azzal kezdtem, de nem éreztem benne kihívást. oké, vicces meg jó, hoyg elejtem a Op Metro A pontján a busz mellett az M16A3-mat, és mindeki meghal. még a nagymama is aki az egyik házban ül a foteljában és köt...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11275) warmonger441 válasza SkyS1gn (#11272) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Az hogy megváltozott a játék az a fejlesztők és a kiadók hibája, nem pedig a játékosoké

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#11276) eLexsys válasza - = Zk = - (#11269) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Arra a részre pont emlékszem. A G3 rángatott a legjobban az összes közül. Kellett pár lövés, mire rájöttem, hogy mekkorát kell az egérrel lefele rántanom.

(#11277) devilinsid3 válasza - = Zk = - (#11274) üzenetére


devilinsid3
addikt

ez az amit nem fognak felfogni, pedig próbálnám kimondatni velük, hogy jóval könnyebb azzal lőni, de csak nem akarják az igazat :D

#11275) warmonger441 aki viszont mivel megváltozott a játék, de lenézi ezt az (szerintem is) 5v5 szarságot (már bocs..) azt nem kell leugatni..

----- ez a rész már csak a játékhoz tartozik mielőtt magadra vennéd

BF és igen az igazi BattleField nem erről szól, hogy 5v5 bohóckodunk egy 3 zászlós pályán.. hol egy tank, hol egy heli? hol egy Black Hawk? mi van? :D te jó ég.. kár, hogy a régi jó dolgokból már nem maradt semmi :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11278) - = Zk = - válasza eLexsys (#11276) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont az a jó a G3A3-ban, hogy ha testre indítod a lövést az 5. - 6. golyó biztos HS ;) annyira rángat :C

(#11277) devilinsid3
én már nem is erőszakoskodom. néha rámjön, de am már a WAR-ok sem érdekelnek. macro+m16... ennyi. meg nem mondod, ki macrozik. a macro lehet épp egy élesztés utáni vagy fegyóra, tök mindegy.

kár, hogy a régi jó dolgokból már nem maradt semmi :D
óó, dehogynem. nézze csak nagypapa, nyelesgránát ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11279) devilinsid3 válasza - = Zk = - (#11278) üzenetére


devilinsid3
addikt

én is úgy lőttem vele anno mikor még 500-ig húztam :D
gyomorra becéloz aztán a 3-4. golyó (ami tudom nem az) fejes, vagy csak sima halál.. :D

egyébként már a szupresszió titkára is kezdek rá jönni, nem tudom kinek hogy, de én azt vettem észre, hogy bal alulra kell lőni, mert jobb fentre szórja szét a szupresszálás miatt

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11280) SkyS1gn válasza warmonger441 (#11275) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen? Véletlenül sem azért mert erre van sajnos kereslet igaz?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11281) eLexsys válasza devilinsid3 (#11277) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Senki nem mondta, hogy nem könnyebb.
Írj a dicenak, hogy szedjék ki a játékból.
Akkor az AEK-et fogod utálni, az M416-ot, majd a G3-at a SCAR-L és az F2000-et.

(#11282) kisza25 válasza LLD (#11186) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

thx :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11283) - = Zk = - válasza eLexsys (#11281) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan, soha. ha kivennék a játékból a M16-okat kihalna a BF bagázs 1 része :C
vagy új macrokat írnának :DD....

AEK nek is van hibája, míg az M16A3/416-nak nincs... ez a nem semmi. persze ez csak az én szemszögem.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11284) RD4N33 válasza - = Zk = - (#11278) üzenetére


RD4N33
tag

Folyamatosan azt írkáljátok hogy milyen könnyű M16-tal lőni meg, hogy semmi recoilja, de aki normálisan meg tudja tartani, az már macrós?! FUCK LOGIC

(#11285) warmonger441 válasza devilinsid3 (#11277) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Én nem nézem le. Senki nem nézi le szerintem. Fogalmazzunk úgy hogy a bf3 egy játékos generáció váltás :/

Anno nyomtam bf42-vel, bf2vel... Bugos szennyek voltak de tényleg más volt :D Most azt adják ami a többségnek kell... pörgős akció.... Még a medikit is robban ha szétlövöd.... xDD Rühellem már én is ezt amit most bf-nek neveznek :D nem is veszem meg a következő részét.

Viszont változás nem lesz: a jobb játékosokat cheaternek bélyegzik és nem veszik fel 8v8 és 12v12-es csapatokba.... Helyette a low- játékosokat keresik (ez a low- nem sértés hanem olyan mintha 10/1 vagy 10/2est mondanék: értékelés). akikkel a külföldi csapatok ellen szpnak ezerrel :S

mellesleg ha visszatérnének a kevesebb akció több taktika (nagy mappok stb) akkor úgy járnának mint az arma... krva jó játék, de alig veszik mert nincs benne action....

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#11286) devilinsid3 válasza eLexsys (#11281) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen és az miért jobb, ha létrehoznak még egy OP fegyvert? vagy csak kicserélik az m16-ot arra.. ekkora különbség szerintem nincs a fegyverek sebzésében valójában

de akkor már felmerül a kérdés:
mortar miatt sírtak sokan, hogy erős, mert ugye amúgy, ha eltalál egy olyan és maradni 10hp-d akkor az erős.. mert egy akkora töltet tényleg nem okozna nagy kárt benned (és ide ne jöjjön az a válasz, hogy ez egy játék, mert az egy dolog, de ultra baromságokat nem kéne beletenni)
legyengítették a szar rocket podot, mert sírtak, hogy "jaj megöl a heli" mert ja.. 12 rocket pod után is elszalad az egyén, mert amúgy az sem lenne elég halálos :D igaz egy tankot szétszedsz vele, de az embert nem tudod.. következetlenek az a baj ebben a tetves játékban és ez így is marad sajnos, mert a kis kövér Vér István nyávog, hogy neki ne adjanak ki ilyen játékot, mert akkor nem veszi meg és nem lesz miből élniük a készítőknek.. csak sajnos egyre több ilyen István nő fel ami kurvára nem tesz jót a játékoknak és azoknak a játékosoknak akik tényleg szeretnének vele játszani és nem csak úgy, mint ők akik ha lelövik nyávog..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11287) - = Zk = - válasza RD4N33 (#11284) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de aki normálisan meg tudja tartani

én ebben nem hiszek... my logic. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11288) devilinsid3 válasza warmonger441 (#11285) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem rád mondtam, hogy lenézed pl. volt itt egy pár akit miután elküldtek felháborodott, hogy ő már pedig egy waros és hogy hol a tisztelet..

ha ezek szerint játszottál vele, a bf2ben senki nem rinyált a heli miatt pedig ott azért veszélyes fegyver volt.. sokkal mozgékonyabb volt, amit ellőttél tv-vel vagy csak a közelébe lőttél meghalt/felrobbant stb. itt meg? kiporzik a tank, nem lesz semmi baja.. volt bombázás is.. érdemes volt foglalni, mert lett tank a pontnál.. itt meg? kapsz egy jeep-et hogy mehess a hegyre kempelni :D
azért bughalmaznak nem nevezném a 2-t :) nekem jobban bejött, mint ez

ennek ellenére valószínű megveszem a 4t is, mert mégiscsak bf

nem is láttam az ARMA válaszod
én csak törtön játszottam vele, nekem tetszett csak sajnos nem vet fel a pénz, hogy megvegyek minden játékot ami tetszik..
a sok balfasz nem tud már a komolyabb játékban mit kezdeni azért nem veszi meg.. marad ar arcade-nál, mert abban tud játszani és kész.. törtön sokat játszottam nekem nagyon bejött, hogy mászkálok, bújkűlok, kúszva megyek és nem szúrnak ki, mert 3D sport meg apámfasza..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11289) RD4N33 válasza - = Zk = - (#11287) üzenetére


RD4N33
tag

Igazad van, teljesen lehetetlen, hogy valaki tud játszani! :W

(#11290) - = Zk = - válasza RD4N33 (#11289) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tehát ezekszerint én nem tudok?!.. áhá :C :DDD

lényeg.
mindíg is utálni fogom azokat, akik M16-tal jaszkariznak. akár "megtarják" a fegyvert, akár macro.
nah.. Ende. Fin...

(#11292) RD4N33
elismerem én hogy jobb vki nálam.. ha az nem M16-tal lőtt le :D :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11291) devilinsid3 válasza RD4N33 (#11289) üzenetére


devilinsid3
addikt

te is tudod mire gondol, akkor nem értem mire fenn akadsz meg amúgy.. látszik te sem akarod megérteni amit ő illetve én vagy mi mondunk, de mondhatod, hogy mi is másképp nézzük a dolgokat.. felesleges ragozni

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11292) RD4N33 válasza - = Zk = - (#11290) üzenetére


RD4N33
tag

Ha szerinted mindenki cheater, csaló, hacker, macrós, aki jobb nálad, akkor nem...
Vittu-k vagytok mind ^^

[ Szerkesztve ]

(#11293) Winne válasza pohár (#11253) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi van rohamod van? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11294) warmonger441 válasza devilinsid3 (#11286) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Tudtad-e hogy a játékosok többsége rinyált? :U Mint korábban is írtam ők azt adják amire igény van.... Én lépek is inkább arma 2-zni ^^ amikor a heli 3 kilóméterről tűz alá vesz na az elég epic :C

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#11295) eLexsys válasza - = Zk = - (#11287) üzenetére


eLexsys
csendes tag

Nem hiszel benne...
Ezzel mindent elárultál.

(#11296) pohár válasza Winne (#11293) üzenetére


pohár
félisten

csak egy kisebb :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11297) - = Zk = - válasza eLexsys (#11295) üzenetére


- = Zk = -
félisten

(Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11298) eLexsys válasza RD4N33 (#11289) üzenetére


eLexsys
csendes tag

:DD

(#11299) eugabesz


eugabesz
őstag

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#11300) devilinsid3 válasza eugabesz (#11299) üzenetére


devilinsid3
addikt

mire kipattogott már vége lett a filmnek :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.