Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) prokxy válasza Mappa (#10849) üzenetére


prokxy
veterán

OverPowered :) => Haly közben megírta...
Amióta multizom, rengeteget tanultam én is ilyen kifejezéseket. Múltkor írták nekem címezve a csetablakban, h SoB. Rákérdeztem a srácnál: Son of a Bitch! :D Nekem is annyi újdonság van még! :D

OFF: ma leszel este 8-9 után? Mehetnénk 1 karikát... ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10852) Mappa


Mappa
addikt

:R
ezek a rövidítések :D

Ha nem alszom be akkor oké... meg Svájci Úr is lesz, azt tolhatunk pár kört, persze :K

nem kötelező megadni

(#10853) kriszpontaz válasza Def26 (#10846) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Egy 1 millás munkaállomás is felfogható office pc-ként ;] .

(#10854) prokxy válasza Mappa (#10852) üzenetére


prokxy
veterán

Na, akkor jövök TS-re is és adunk a népnek! :D Csak legyen elég tank destroyer! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10855) Kephamos válasza Def26 (#10837) üzenetére


Kephamos
addikt

DE jó, hogy most ez megáll negyvenből. Amúgy érezhető lesz a Phenom. Én anno athlon x4 és gts450 upgradeltem a mostanira (adatlap) és a med/low-ról high-ra lehetett állítani mindent. Persze 1080p és 64-es cq szervereken is.

(#10856) Def26 válasza Kephamos (#10855) üzenetére


Def26
félisten

OK. Köszi Neked is az infót. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10857) Mappa válasza prokxy (#10854) üzenetére


Mappa
addikt

TS leszek én is mint hallgató :D csak tiltsatok le mert visszhangzom :DDD

nem kötelező megadni

(#10858) devilinsid3 válasza haly (#10823) üzenetére


devilinsid3
addikt

éppen ezért írtam, hogy alapnak jó a play4free heli irányítás (én játszottam azzal is) :D
bc2ben, inkább a black hawk miatt volt jó a helizés, rushban meg egyszerűen tökéletes volt

(#10824) MadgoatLOLZ teljesen igazad van, a Famas az Op fegyó, nem is az m16 meg az m416 :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10859) Kephamos


Kephamos
addikt

Ilyen az, ha olyan mellé kerül az ember, aki tud repülni. :)

(#10860) devilinsid3 válasza Kephamos (#10859) üzenetére


devilinsid3
addikt

semmi offense, de még messze van a jó pilótától a gyerek szerintem..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10861) gali777 válasza Kephamos (#10859) üzenetére


gali777
őstag

(#10862) haly válasza devilinsid3 (#10858) üzenetére


haly
őstag

Black Hawk-hoz kellenek jó emberkék. Amik szinte mindig hiányoznak. A szerencsétlenek, akik meg beülnek mellém lőni, nem tudnak, vagy nem akarnak, vagy csak taxinak néznek. Nekem az Apache heli volt a nagy kedvenc. :C

(#10863) Def26 válasza gali777 (#10861) üzenetére


Def26
félisten

Én itt csak két csalót látok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10864) devilinsid3 válasza Def26 (#10863) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát ja, az a Mergeron nekem is gyanús volt
Galiról meg tudjuk, hogy csal

"Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: violated Limit #1 K/D, Accuracy Limit "
annyira fantasztikus, hogy ilyen szabályokat hoznak az adminok, nehogy lelőjék őket..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10865) Kephamos válasza devilinsid3 (#10860) üzenetére


Kephamos
addikt

Engem azért lenyűgözött. Meg ne feledd, hogy ez HC volt és jelentős légvédelme volt az ellennek. Sokszor kellett visszavonulni.

(#10866) devilinsid3 válasza Kephamos (#10865) üzenetére


devilinsid3
addikt

szerencsére ellenünk sosincs olyan aki stingerezne, AA-ben ülne vagy csak simán jönne ránk jettel rammelni :)

szarkazmus

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10867) Kephamos válasza devilinsid3 (#10866) üzenetére


Kephamos
addikt

De normálban azért egy "kicsit" jobban bírják a gépek a gyűrődést. Halkan jegyezném meg, hogy HC-ban is nevetségesen sokat bírnak a járművek. Illetve megkérdőjelezném a reaktív páncél hatékonyságát a a nem kommulatív lövedékek ellen.
Nade ennyit erről, hátha a bf4-ben lesz valami ultra-giga-mega-brutál hc mód a hozzám hasonló perverzek kedvéért.

(#10868) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Hamarabb lettem PH! addikt mint gondoltam, pedig ide szántam a 3500.-ik hozzászólást.

(#10867) Kephamos: most is kiszednek pisztollyal tankból, mit szeretnél még? :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#10869) Kephamos válasza kriszpontaz (#10868) üzenetére


Kephamos
addikt

Azért remélem tudsz még ezután is teljes életet élni. ;]
Grat!

(#10870) Def26 válasza kriszpontaz (#10868) üzenetére


Def26
félisten

Padawan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10871) DNS_65 válasza Kephamos (#10867) üzenetére


DNS_65
senior tag

Mi az hogy HC? Conquestben nem az van hogy van egy fajta sebződés.... :U Mert ugye TDM-ben van olyan hogy HC (hard core) ahol alapból kevesebb az embered health-je, de a járműves pályákon a jármüveknek nem egy állando értéken van a health alapbol?

[ Szerkesztve ]

(#10872) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#10868) üzenetére


devilinsid3
addikt

az itt hányas colonelnek felel meg, csak hogy jobban értsem :D

#10871) DNS_65 Hc módban asszem 60% az ember élete, a járművek nem javulnak vissza maguktól

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10873) Laraxior válasza DNS_65 (#10871) üzenetére


Laraxior
titán

Általában a külső nézetet is letiltják HCben.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10874) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a kis pöcs egyszerre szedett ki minket a heliből laval úgy, hogy a helinek semmi baja nem lett
a kör mondjuk votekickeltük
javelin 125% acc?
45üra 1340 knife kill...
LARA: 2x megvoltál ;]
devilinsid3: olyan kolonel 30 nak:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10875) Kephamos válasza Laraxior (#10873) üzenetére


Kephamos
addikt

Illetve jobb esetben a minimapot is, amit én nagyon nem szeressek'.

(#10876) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#10872) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Colonel 50es :DDD.

(#10877) Laraxior válasza kisza25 (#10874) üzenetére


Laraxior
titán

C-pontnál nagy szerencséd volt :D Lefoglalt a Havoc, aztán meg mire megszabadultam tőle, nem tudom, hogyan, mert nagyon lőtt, megjelent előttem egy Sprut. Az nem is lett volna gond, de te is odajöttél a T90-el, nem is tudtam volna lelépni még ha akarok se :D
A második meg ehhh... Ennyi a napi játékom, kijöttem a gyakorlatból :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10878) kisza25 válasza Laraxior (#10877) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy m1128 legendnek igen is formában kell maradni ;]
a következő körben volt 2db lelkes atack helis, akik 3x egymás után engem találtak, meg,
3x le is szedtem őket:) de már abban a körben hackereztek, mikor ellened nyomtam, kezdek belejönni a tankozásba:P
mondjuk mindig elég közelre jöttek és alacsonyra szóval nem értem miért sír az ilyen :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10879) pohár válasza kriszpontaz (#10868) üzenetére


pohár
félisten

háromezerötszázadikik? ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10880) kriszpontaz válasza pohár (#10879) üzenetére


kriszpontaz
veterán

dikdik :D

(#10881) Sósperec


Sósperec
tag

Végre megvan az új egerem és nyugdíjba küldhetem a régi fosh vezeték nélkülit ami már alig érzékelte a kattintást :DD

(#10882) gali777 válasza Sósperec (#10881) üzenetére


gali777
őstag

Legalább makrós? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10883) Sósperec válasza gali777 (#10882) üzenetére


Sósperec
tag

:K
Tud olyat is de nem igazán izgat :DDD

(#10884) Csaber válasza kisza25 (#10874) üzenetére


Csaber
senior tag

Én a múlthéten dobtam egy reportot egy hasonló " pro" játékosra , az elején azt hittem jól tolja lav-al , de elkezdtem repülni , gyakorlatilag a us bázisról (Khark Island)lav-al vagy 4-szer egymás után kilőtt a repcsiből , úgy hogy mindig hamarabb meghaltam mint hogy a repcsi szétesett volna az meg majdnem mindegy volt hogy , hol voltam a pályán és ő épp 170-es ping mellett csinálta...mondjuk ő valami 60 valahány embert megölt mire eltudtuk lehetetleníteni ...(lelőttük párszor majd elloptuk a lav-ot) ő meg lelépett ...

(#10885) Kephamos válasza Sósperec (#10883) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem kéne egy olyan egér és billentyűzet, ami magától játszik és nyer. A monitort be se akarom kapcsolni, csak fapolni a statra. :)

(#10886) - = Zk = - válasza dejaris (#10779) üzenetére


- = Zk = -
félisten

G3A3, AEK, AN-94, AK74M, AUG A3, SCAR-L.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10887) devilinsid3 válasza Kephamos (#10885) üzenetére


devilinsid3
addikt

na végre egy nyílt és őszinte hsz.

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10888) lencsepp válasza kriszpontaz (#10794) üzenetére


lencsepp
csendes tag

és újra tudnám telepíteni arra gépre amin most is van? mert attól félek, hogy az alapjáték sérült a merevlemezen. az meg lehet csinálni, vagy lehet javítást is csinálni. köszönöm.

(#10889) kriszpontaz válasza lencsepp (#10888) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kitörlöd a komplett BF3-at a telepítési mappából, vagy az Origin kliensből, az Origin meg megijed és letölti megint. Vagy, választod a telepítés javítását jobb gombbal kattintva a játék borítóképére az Origin kliensben (még mielőtt letörölnéd).

[ Szerkesztve ]

(#10890) lencsepp válasza kriszpontaz (#10889) üzenetére


lencsepp
csendes tag

az origin mappán az alábbiak jönnek be jobb kattintásra:játék, játékadatok feltüntetése, kedvencekhez, elrejtés, eltávolítás.
tehát rákattintok az eltávolításra, és utána lemezről feltelepítem megint? köszi.

(#10891) Svájcinéger válasza Mappa (#10852) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem is voltál TS-en. Micsoda f@s egy szerót választottál. Nem bírtam idegekkel, bocsi. Kiléptem. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#10892) devilinsid3


devilinsid3
addikt

azt mondják csal :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10893) haly válasza devilinsid3 (#10892) üzenetére


haly
őstag

Megvette PC-re csak, hogy csalhasson. Szánalmas. :U :(((

(#10894) Honzi


Honzi
senior tag

MSI afterburnert hogy lehet előcsalni?
Minden faszán be van lőve és csak nem akaródzik neki működni.
Másik játékokban rendes működik csak bf-ben nem.
Ötletem nincs miért.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#10895) breakout123 válasza Honzi (#10894) üzenetére


breakout123
aktív tag

Az MSI Afterburnerrel együtt elindul a RivaTuner is. Ott hozzá kell adni a bf3.exe-t.

Origin: malysztor

(#10896) Winne válasza devilinsid3 (#10892) üzenetére


Winne
nagyúr

Az az accuracy kdr combo elég menő. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10897) devilinsid3 válasza Winne (#10896) üzenetére


devilinsid3
addikt

na igen :D
ha esetleg valami csoda folytán bannolnák akkor gondolom az xboxos accot nem.. jó lehet azon nem csalt, de akkor is.. az lenne a minimum, hogy az összes létező módon mindent bannolni az ilyeneknek.. email címét (ha megoldható akkor a gép számát, asszem van valami megoldás erre is) attól, mert csak pénz hajhászok komolyabban kéne venni a csalókat..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10898) Honzi válasza breakout123 (#10895) üzenetére


Honzi
senior tag

Így?[link]
Csak mert hogy nem működik.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#10899) breakout123 válasza Honzi (#10898) üzenetére


breakout123
aktív tag

Igen erre gondoltam. Ha más játékokba működik, akkor nem értem, hogy itt miért nem. Én csak ezt állítottam és nálam jó. Talán valaki másnak lesz valami egyéb ötlete.

Origin: malysztor

(#10900) Winne válasza devilinsid3 (#10897) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, én is tolnék rájuk egyből valami hardveres lockot, mondjuk az alaplapra, meg az is alap, hogy egyből bannolnám a csaló mocskokat, nézném a bfstats.comot, onnan is kiszűrhető kapásból 200 ember biztos, na de térjünk vissza a realitások talajára, mint korábban írtam nekik az eladás a céljuk, így a tartósabb banánokat még nem eszik a majmok egy jó darabig...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.