Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) kisza25 válasza devilinsid3 (#10297) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hááááááááát :P

;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10302) emiki6


emiki6
veterán

A két fél kör után valamire rájöttem: Gali egy cheeter ;]
Úgy adta a headshotokat, hogy közben sétált/futott, pedig a network cucc nullán van... :F How the hell?
Bár én is osztottam rendesen nem tudom hogy.
Vannak szerverek, ahol mintha lenne valami rásegítés. Ha megölsz valakit akkor headshot, ha megölnek headshot... Ki érti ezt...

Más: Legjobb az volt, hogy "itt van egy, ahol meghaltam" csak azt nem tudtam ki mondta és hol halt meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10303) LLD


LLD
aktív tag

Köszi a játékot a végére jöttem csak rush,tdm pfff!
devilinsid3: Azért volt 1-2 érdekes megmozdulás!!Te részedről is meg máséról!Na de mindegy azért leszúrtalak mint 1 disznót!! :P

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10304) Prosector válasza emiki6 (#10302) üzenetére


Prosector
addikt

Az en voltam :D ...nem tudtam hol vagyok... :D ...csak annyit, h a Bazaar-on ... :D

[ Szerkesztve ]

(#10305) emiki6 válasza Prosector (#10304) üzenetére


emiki6
veterán

Az a baj, ha el is mondod hol vagy, nem ismerem a mapot, szóval... :DDD :B

LLD: Visított is? ;]

Szerk: egy Ziba az már más tészta ;) meg ott hálisten nincsenek járművek!

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10306) Prosector válasza emiki6 (#10305) üzenetére


Prosector
addikt

Na ez az! En sem ismerem :)

(#10307) kisza25 válasza kisza25 (#10301) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bár keveset voltunk járműves pályán, de 2heli tankal és egy rpg-vel azért megvolt ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10308) pohár válasza kisza25 (#10307) üzenetére


pohár
félisten

én repair toollal szedtem szét egy LAV-ot, meg egy tankot :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10309) emiki6 válasza pohár (#10308) üzenetére


emiki6
veterán

Én egy jeepet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10310) pohár válasza emiki6 (#10309) üzenetére


pohár
félisten

na de villogó monitorral? cöh ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10311) devilinsid3 válasza kisza25 (#10301) üzenetére


devilinsid3
addikt

#10303) LLD
mégis mi volt az érdekes megmozdulás? :D amikor tankban/lavban ültem javítottak, gyakorlatilag nem lehet úgy megölni egy tankot, ha a másikat nem javítják
ziban m16/slug sotival mentem :D azokkal nem valami nehéz ölni
a végén a rushban meg proxiscan volt (mint mindig) jó, hogy tudom hol vagy :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10312) LLD válasza devilinsid3 (#10311) üzenetére


LLD
aktív tag

TDM ziba velünk vótá volt 16/ valamennyi ellenünk meg 36/x és még is ők kaptak ki! :D
Nem a shotira gondoltam azzal mész amivel akarsz!Proxsican al meg nem látsz át a falon!! :P :R
De mindegy megkaptad az mcomnál a magadét!! :DDD De én is mikor 2 cm ről fejenlőttél T 90 el! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10313) devilinsid3 válasza LLD (#10312) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát, ha a proxi jelez (mivel az egy bizonyos távolságon belül minden földi célpontot megjelöl) és ott egy fal van közöttünk csak tudom, hogy a falat kell lőni :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10314) LLD válasza devilinsid3 (#10313) üzenetére


LLD
aktív tag

Jól használod a proxidat! ;] A többi meccs milyen vót,kiegyenlített vagy gyengusz??(cq)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10315) stoon


stoon
őstag

köszönöm mindenkinek a gammát és a lehetőséget kár hogy sokan nem voltak akik igérték azért küzdöttünk
külön köszönet eugabesznak és mexnek! :DDD :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10316) Sósperec válasza devilinsid3 (#10295) üzenetére


Sósperec
tag

Többet is kibírna csak hát na...
Tetőtér, kis szoba, nagy meleg. Hamar felmelegszik.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#10317) Sósperec válasza pohár (#10308) üzenetére


Sósperec
tag

De csak mert előtte disabled-re lőttem tankkal :DDD

(#10318) stoon


stoon
őstag

defi, mindegy :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10319) kisza25 válasza stoon (#10315) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tényleg milyen bunkó vagyok, köszönjük a szervert nektek eugabesz és mex és a többieknek is :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10320) Prosector válasza LLD (#10314) üzenetére


Prosector
addikt

2-3-4 meccsben sokkal nyertek a keletiek... :O (200-250 ticketjuk maradt)

Egyet mi hoztunk szepen ,amire konkretan emlekszem(160-170 tickettel kb.)

En is koszonok mindent!

Jo volt ez, csak gyengebbek voltunk, lehettunk volna tobben, meg keveset jatszottunk...de akkor is jo volt :D

[ Szerkesztve ]

(#10321) kisza25 válasza Prosector (#10320) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én nem tudtam elszabadulni melóhelyről, utoljára márciusban végeztem ilyen későn, persze pont tegnap :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10322) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

voltam egy külföldi szerón mint mindig....
egy csávó elkezdett sírni az m16 miatt...
mondtam hogy az jó meg minden és elkezdett angolul szidni ami már alapból gyanús volt...
mivel nem tudott jól angolul magyarul szidott gondolván nyilván megérteném :DDD
szerencsére sikerült jól felb@szni az agyát ajánlom nektek is 71 évesen nem is értem miért játszik [link]

:DDD :DDD :DDD ;]

Szépnapot!

(#10323) gali777 válasza Dexter-2000 (#10322) üzenetére


gali777
őstag

Ahhoz képest neki is sikerült 12 ezret ölni vele :D

Meg 40% quit rate. Gondolom állandóan ragequit-el :D

[ Szerkesztve ]

(#10324) hnz_-


hnz_-
csendes tag

udv,

ha esetleg valaki nem tudna rola es erdekelne, akkor megemlitenem, hogy a battlefield.hu szervezeseben lesz egy (feltehetoleg) utolso Battlefield 3-s kupa, amig varunk a kovetkezo reszre. nem is szaporitom a szot, itt a [LINK]

(#10325) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Sziasztok!
Elindítom a játékot és ezt a hibaüzenetet kapom: a program nem indult el mert a msvrc110.dll hiányzik a számítógépéről.

(#10326) MadgoatLOLZ válasza gali777 (#10323) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

Nekem is 40% és ebből csak kb 20% quitrage, a többi, hogy mennem kell segíteni, a családnak, stbstb, ráadásul a netem stabilitása olyan 20%...:D

hnz_-: Nem feltehetőleg, le is írják benne hogy ez lesz az utolsó. :D

[ Szerkesztve ]

(#10327) hnz_- válasza MadgoatLOLZ (#10326) üzenetére


hnz_-
csendes tag

"Örömmel jelentjük be,hogy útnak indítjuk az utolsónak ígérkező Battlefield 3 Magyar kupát."

(#10328) Winne válasza SkyS1gn (#10283) üzenetére


Winne
nagyúr

Jelentem nem voltam részeg, dolgoztam majd pedig köszöntő volt otthon. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10329) Prosector válasza tojaaji (#10325) üzenetére


Prosector
addikt

Toltsd le azt a .dll-t, masold be a system32 mappaba ,es menni fog.

(#10330) MadgoatLOLZ válasza hnz_- (#10327) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

Ne ismered a bfhu-t látom. :) Ha valami ígérkezik, akkor nem lesz, és amúgy minden szinte meg van bundázva, a cBc-nek, vagy valami haverklánnak.

(#10331) LLD válasza hnz_- (#10324) üzenetére


LLD
aktív tag

" A csapatok létszáma 5 maximum 7 játékost tartalmazhat"Hatalmas szárazföldi és légi csata várható!! :DDD Ennek mi értelme van?A régebbi kupák jók voltak még néztem is a közvetítéseket. :K Kicsit ellaposodott a dolog nem?? :U

(#10332) MadgoatLOLZ:Húúúú ember pont azért írtam poénból!!

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10332) MadgoatLOLZ válasza LLD (#10331) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

5v5, milyen légi csatáról beszélsz ember?

Megnézném, hogy egy Bazaaron only infbe mit kezdenél 8 emberrel! Mert megnyugtatlak, 5 gyalog van, a többi meg LAV/javítás. ;)

5 MEbernek megvan még a helye, 8nak már nem, ne véletlen 5v5 inf, 8v8 jármű.

[ Szerkesztve ]

(#10333) hnz_- válasza MadgoatLOLZ (#10330) üzenetére


hnz_-
csendes tag

Ismerem a bfhu-t es en eddig semmilyen bundagyanus esetet nem lattam. Nagyjabol egy eve volt egy ilyen kupa, akkor sem cBc erdekeltsegu csapat nyert sot a dobogo kozeleben sem voltak, legutobbi air kupan is az egyertelmu magyar legjobb jetes nyert.

Most annyi a kulonbseg az 1 evvel ezelottihez, hogy nem jatszik kozre a Clanbase.

Remelem minel tobb csapat megmeretteti magat ezen a kupan.

@LLD: ez 5v5 Infantry kupa, itt nem igen lesz jarmuves osszecsapas. Az ok amiert 5v5, erre tobb volt az erdeklodes ogc ts-n es egyeb mas helyeken. A pontos reszleteket nem tudom ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#10334) F_Zolee válasza emiki6 (#10302) üzenetére


F_Zolee
veterán

A network cuccot ne hagyd nullán és akkor lehet jobb lesz. :)

Én is részt vettem süketnéma módban a csatákban, nem volt rossz. :) Szerintem előbb is lehetne tenni és akkor kitartóbbak lesznek az emberek.

(#10335) LLD válasza MadgoatLOLZ (#10332) üzenetére


LLD
aktív tag

"Megnézném, hogy egy Bazaaron only infbe mit kezdenél"Semmit mert mi így szeretünk játszani!És régen ilyen vót a kupa!!!Ja és nem vok ea sportoló nekem a játék kikapcsolódás,hobbi!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10336) MadgoatLOLZ válasza hnz_- (#10333) üzenetére


MadgoatLOLZ
tag

Igen, és milyen érdekes, Találtgyereket, miért vették fel pont 2 héttel az aircup előtt? Találd ki te. Az ágrajz úgy lett kialakítva, hogyha összeszedem magam és megverem őt, akkor is minimum 3. legyen. De mivel ő a haverom azt kérte tőlük hogy intézzenek nekem egy 3. helyet, mert tudta hogy őt még nem bírom megverni, ezért én csupa olyan ellen játszottam a döntőig, akinek én magyaráztam el a meccs előtt a szabályokat.

LLD: De akkor miért írsz egy 5v5-ös hírről véleményt? -_- De figyelj, szervezz egy 8v8 cupot, (mondjuk sajnos sokan nem mennének) és akkor beszélgethetünk! A meg hogy nem vagy eSportoló, főleg csak arra mutat hogy nem kéne magyaráznod az 5v5 kupáról.

[ Szerkesztve ]

(#10337) hnz_- válasza MadgoatLOLZ (#10336) üzenetére


hnz_-
csendes tag

ok champion

(#10338) LLD válasza MadgoatLOLZ (#10336) üzenetére


LLD
aktív tag

" A meg hogy nem vagy eSportoló, főleg csak arra mutat hogy nem kéne magyaráznod az 5v5 kupáról." :U
No comment ülj le egyes!Ez egy nyilt bf3 fórum most akkor szerinted??" De akkor miért írsz egy 5v5-ös hírről véleményt?"mert miért ne!!Mert ott nyilvánítom ki a véleményemet amikor és ahol akarom,és szerintem nem sértettem vele szabályt!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10339) fygaroo válasza MadgoatLOLZ (#10336) üzenetére


fygaroo
csendes tag

Már-már szórakoztató, hogy mi összeesküvés elméleteket tudtok gyártani egy nyomi kis online pár szereplős jet kupa miatt is. Gondolom roppant fontosnak gondoljátok magatokat, hogy úgy vélitek ennyi erőt és energiát szentelünk a tuti kupaszervezési stratégia kidolgozására...
Alig várom mi lesz, ha elindul a mostani 5v5, és a sok pubhero vérpisti elkezdi a keresztes hadjáratot miután 0-9-es stattal esnek ki a csoportok közül.
Gondolom ez a "jutalma", ha az ember szervezni próbál valamit: aki nem nyer, az leköpi a szervezőt. Mert hakk. Mert ez így nem ér. Mert tuti azért vették be két héttel a kupa előtt. Mert nem írták bele, hogy max 30 fps-el lehet játszani. stb stb stb

(#10340) Winne


Winne
nagyúr

Screeneket, vagy videókat csinált a meccsekről valaki?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10341) stoon válasza Winne (#10340) üzenetére


stoon
őstag

vannak videok amit rögzitettem de inkább halok mint ölök! :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10342) kungzi


kungzi
veterán

ti melyik szerón szoktatok leginkább játszani? nem premium :)

(#10343) Bjørgersson válasza kungzi (#10342) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Amit a kereső kidob. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10344) kungzi válasza Bjørgersson (#10343) üzenetére


kungzi
veterán

Én is azon szoktam ;]

(#10345) devilinsid3 válasza Winne (#10340) üzenetére


devilinsid3
addikt

egy kör Bazaar meg egy fél, ha jól emlékszem van nekem, de csak szerencsétlenkedek :D
bár ha igény van rá felteszem

fizetni a 2-es kasszánál kell majd

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10346) LLD válasza devilinsid3 (#10345) üzenetére


LLD
aktív tag

Én+TDM,Rush ra értem be úgy hogy nem is vettem!!Tdm még úgy ahogy ment de a Rush pfff!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#10347) Winne válasza devilinsid3 (#10345) üzenetére


Winne
nagyúr

Teheted, melóban megnézem. :DDD

@(#10341) stoon: felteszed valahova? :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10348) emiki6 válasza F_Zolee (#10334) üzenetére


emiki6
veterán

De akkor nagyobb a delay... Csak nem akad annyira.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10349) stoon válasza Winne (#10347) üzenetére


stoon
őstag

6db videot készitettem msivel, hang nincs, és már 2%át fel is töltöttem :DDD ha fent lessz probálok linkelni :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10350) stoon válasza stoon (#10349) üzenetére


stoon
őstag

azt irja már csak 162 perc van hátra :DDD

ha felkerül itt lessz

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.