Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) t256 válasza dejaris (#10531) üzenetére


t256
őstag

Következő születéskor (deploy) ugyanúgy a nyakadban lesz.

Nobody témához annyit, hogy a srác a makrót bemutató videója végén mondja, hogy ezentúl ő is fog makrót használni. És az nem ma volt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#10552) emiki6 válasza Olympos (#10550) üzenetére


emiki6
veterán

Szerver név?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10553) Olympos válasza emiki6 (#10552) üzenetére


Olympos
aktív tag

Saját: [link]

(#10554) Olympos válasza t256 (#10551) üzenetére


Olympos
aktív tag

Igen, azt én is láttam, mert megosztotta.
...és ha megosztotta ezt velünk, hogy csal, akkor ne szidjon mást, főleg ne olyat, akiről nincs bizonyítva, hogy csal.

(#10555) Firkavadasz válasza t256 (#10551) üzenetére


Firkavadasz
tag

" mondja, hogy ezentúl ő is fog makrót használni. És az nem ma volt."

Ez az hogy makrót. A GAMEHACK az neked makró? :D

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#10556) haly válasza Firkavadasz (#10555) üzenetére


haly
őstag

Ezt úgy mondod, mintha a makró annyira elfogadott dolog lenne.

Egyébként én csak azt nem értem, hogy közel 30 évesen miért csinál ilyet az ember? Mi értelme van neki? (bár tudom, ezeket a kérdéseket inkább neki kéne szegezni. :U )

(#10557) emiki6 válasza Olympos (#10553) üzenetére


emiki6
veterán

Első ránézésre korrekt szerver! Majd kipróbálom.

Haly: Biztos impotens. ;]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10558) eugabesz válasza Olympos (#10550) üzenetére


eugabesz
őstag

Én már akkor is szerver admin voltam,mikor neked megvették az első kerekes járókát,tehát be lehet szólni,de messzebbről ha kérhetném :U

haly:Ez volt a 10000 Ft-os kérdés...de még telefonos segítséggel sem tudta senki megoldani...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#10559) Olympos válasza eugabesz (#10558) üzenetére


Olympos
aktív tag

Már megint ezzel a "hú de öreg vagyok témával jössz". Kezdem már unni.

32 éves létemre (tudom, hogy Te több vagy) egyre már rég rájöttem: az informatikához a fiatalabb, elkötelezett és érdeklődő (és ez a kulcsszó: érdeklődő) generáció sokkal jobban fog érteni az én koromra, mint most én.
Sajnos ez van, ebben nőnek fel, de nem gond, mert én is tudom, hogy miben vagyok jó és mi az, amihez meg a mi generációnk ért jobban.
Szóval kérlek, légy oly szíves és ne ezzel a vacak dumával gyere, hanem érvelj vagy cáfolj meg.
(Nem lenne nehéz, mert nem azt állítottam, hogy 100%-os védelem, de a semminél sokkal jobb, főleg akkor, ha tudod, hogy állítsd be.)

(#10560) Olympos válasza eugabesz (#10558) üzenetére


Olympos
aktív tag

"...be lehet szólni,de messzebbről ha kérhetném".

Bocs, de azért vagyok ilyen agresszív, mert legutóbbi csevejünk az volt, miszerint én javasoltam vkinek a Procont, Te meg jöttél azzal, hogy szar és Te egyébként is jobban tudod, mert öregebb vagy.
Akkor annyiban hagytam, most nem fogom.

(#10561) eugabesz válasza Olympos (#10559) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem fontos elolvasni,odébb is görgethetsz...
Beállítani??Mit állítasz be egy GGC,vagy egy PBBans-on??Menj már jó...

Benne voltunk én és GabiPaci a Procon fejlesztő/tesztelő/tanácsadó csapatban...megelégszel ezzel,vagy még harcolni akarsz kicsit??

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#10562) Olympos válasza eugabesz (#10561) üzenetére


Olympos
aktív tag

...azt, amit alapul használ: a pbsv.cfg-t, a pbucon.use fájlt jó... :)

[ Szerkesztve ]

(#10563) Olympos válasza eugabesz (#10561) üzenetére


Olympos
aktív tag

Akkor benne voltál, remélem megfogadták tanácsaidat.

Neked nem tetszett, így nem használod.
Nekem tetszik, használom, a semminél jobb.

(#10564) t256 válasza Firkavadasz (#10555) üzenetére


t256
őstag

Előnyhöz jut vele a játékos, szóval én csalásnak tekintem. Ha közel minden lőszer ugyanoda megy az megkönnyíti a dolgát.
Sajnos melóban vagyok és itt tiltva van a Youtube (és még sok más oldal is, szerencsére Ph van), így nem tudtam megnézni a videót.
Konkrétan milyen csalással bukott le? Nem mintha sokat ismernék. Aimbotról és wallhackről hallottam már.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#10565) Olympos válasza eugabesz (#10561) üzenetére


Olympos
aktív tag

Egyébként mit teszteltetek rajta?...rohadtul nem mindegy.

(#10566) eugabesz válasza Olympos (#10563) üzenetére


eugabesz
őstag

Nézd....sajna egyik sem tökéletes,sem az R-connet,sem a Procon.De a BF3-hoz kiadott verziónak nagyon sok a "gyermekbetegsége",sőt nem volt ritka,hogy a két admin progi "összeakadt",mert csak hasonló beállításokat lehetett rajta eszközölni,egyezőt nem mindig.Aztán a döntö szempont az volt az r-connet mellett,hogy a többiek könnyebben tudták használni,így maradt az.
Én nem teszem le a voksom egyik mellett sem,ha lehet,de az tény,hogy ez a procon már nem az a procon,amit elkezdtünk nagy vehemenciával készíteni.(A készíteni-t tessék átvitt értelemben érteni.)
Azért a verziószám amiért...a mostani 1.0.0-ról indult.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#10567) Olympos válasza eugabesz (#10566) üzenetére


Olympos
aktív tag

Igen, de nem is ajánlja senki a két progi egyidejű futtatását.
Az rconnet tényleg felhasználó barátabb (mint a win), de a procon programozhatóbb (mint a linux).

(#10568) Def26


Def26
félisten

Úgy érzem kéne nyitni egy bf3 "szakmai" topikot. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10569) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

visszaolvastam kicsit azt hittem, rossz topik:P
nem vagytok semmik kicsit elmegyek dolgozni 60 hsz lol

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10570) AMATŐR válasza Olympos (#10553) üzenetére


AMATŐR
őstag

Szóval a Tiétek! Esténként ott vagyok köztetek! Jó kis szeró! :K

MULTIGAMING_Laca

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10571) Olympos válasza AMATŐR (#10570) üzenetére


Olympos
aktív tag

Köszönöm!...jó ezt hallani, mert tudom, hogy nem lehet mindenkinek a kedvébe járni.
A Tiétek meg a legjobb :)
A legtöbb nem-HC órámat ott töltöttem...igen, mind azt a keveset, de azt is ott. :)

[ Szerkesztve ]

(#10572) emiki6 válasza Olympos (#10571) üzenetére


emiki6
veterán

Csinnyán a hszekkel! Szvsz ha már nem tudsz szerkeszteni akkor folytatsd válasszal off ban. Ha off, akkor ne csak a szöveget offold, hanem az egész hsz t. Azért írom, mert mindenki hsz gyűjtögetőnek fog nézni. ( bár ez egy kicsit fáradt gőz topic is (vagy mi), mint tapasztalom...)
Csak jó tanács! :R ;)
Szerk: teee, te kis hsz gyűjtögető! :(( :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10573) Olympos válasza emiki6 (#10572) üzenetére


Olympos
aktív tag

oké főnök ;)

(#10574) Szabix01


Szabix01
tag

Hello
Segitsetek kérlek... mindig a képen láthato piros rublikás üzenet jelenik meg ha el akarom inditani a bf3mat mi lehet a probléma forrása?

Köszi előre is
Üdv Szabi

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#10575) Olympos válasza Szabix01 (#10574) üzenetére


Olympos
aktív tag

minden szervernél ez van?

(#10576) xavix13


xavix13
senior tag

1 hét nyaralás után újra itt :)

1200+ hsz. :Y
Jött egy új patch vagy csak szájkarate ment? :D
Történt valami érdekes az utóbbi 1 hétben?

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10577) dilipok válasza xavix13 (#10576) üzenetére


dilipok
veterán

nem, igen, nem :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10578) devilinsid3 válasza Szabix01 (#10574) üzenetére


devilinsid3
addikt

lépj ki a böngészőben a blog acc-ból, lépj vissza és jó lesz

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10579) Szabix01 válasza Olympos (#10575) üzenetére


Szabix01
tag

Sajnos igen :/ a barátom fent van 1 szerveren és követni akarom és nem tudom de ha magamtól inditom a játékot akkor sem :( nem indul sehogy

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#10580) devilinsid3 válasza dilipok (#10577) üzenetére


devilinsid3
addikt

NobodyHD csal, mi ez ha nem érdekesség? legalábbis egyesek számára életcél volt itt, hogy videót készítsenek róla :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10581) t256 válasza xavix13 (#10576) üzenetére


t256
őstag

Tessék szépen visszaolvasni! ;]

Röviden, tömören az utóbbi napok történései. Szombat este volt Kelet vs Nyugat párharc az IRAM szerverén.
Nobody HD pedig lebukott, hogy csal.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#10582) emiki6 válasza xavix13 (#10576) üzenetére


emiki6
veterán

Volt nyugat vs kelet. Asszem ennyi.
És páran csalnak is. Egy multigaminges is.

Szerk bár most nézem eddig ketten írták.

Nem volt winnie, szerinted...? :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10583) xavix13 válasza t256 (#10581) üzenetére


xavix13
senior tag

Hmm... Kelet vs Nyugat jó móka lehetett :K Ki nyert?

Nobody? Nem ő volt az aki nagyban kampányolt a makró ellen? FAlL :DDD

Szerk.: "Nem volt winnie, szerinted...?" :DDD

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10584) devilinsid3 válasza Szabix01 (#10579) üzenetére


devilinsid3
addikt

ez megoldotta ? :D

(#10582) emiki6
nem kötekedésből, de szerintem nyugati oldalon lófasz csapatjáték nem volt :)
nem egyszer találkoztam Bazaaron Artika-val úgy, hogy egyedül ült a lavban :D keletieknél volt kommunikáció, ez döntött szerintem

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10585) dejaris válasza xavix13 (#10583) üzenetére


dejaris
addikt

Kelet :)

(#10586) scope2007 válasza xavix13 (#10583) üzenetére


scope2007
addikt

nobodyhd-t én is láttam gamehackel kicsapódni szerverről :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10587) Olympos válasza Szabix01 (#10579) üzenetére


Olympos
aktív tag

gondolom gépújraindítás megtörtént...
próbáld meg javítani a BF3 fájlokat, hátha sérült...az originből, persze. (Jobb kattintás a képre, Javítás vagy mi...néha segít.)

[ Szerkesztve ]

(#10588) emiki6 válasza devilinsid3 (#10584) üzenetére


emiki6
veterán

Kevesebben voltunk és nem volt Winn(i)e. Ez mindent megmagyaráz! :DDD;]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10589) devilinsid3 válasza emiki6 (#10588) üzenetére


devilinsid3
addikt

keleti oldalról akkor is úgy tűnt, hogy csak szaladgáltak a nyugatiak össze vissza :D a kör közepén eszmélt rá a banda fele, hogy medic-el nem tud mit kezdeni a lav ellen :) szerintem ezek is döntő momentumok voltak, nem csak Winnie hiánya :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10590) emiki6 válasza devilinsid3 (#10589) üzenetére


emiki6
veterán

Nnnnno! :((( xD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10591) pohár válasza dejaris (#10585) üzenetére


pohár
félisten

nem kezded kicsit korán a jegykeresést a Soundra? ;]
amúgy voltál?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10592) Szabix01 válasza devilinsid3 (#10584) üzenetére


Szabix01
tag

Igen, megoldotta hálásan köszönöm :)

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#10593) dejaris válasza pohár (#10591) üzenetére


dejaris
addikt

Voltam es akkorra kellet, mert a berlet elore be volt tarazva, de p0csom sem gondolta, hogy a kemping is elfogy, de vegul talaltam duplaaron egyet. Ja es nem talaltam meg uj alairast, ugyhogy halogatom a frissitest :D

[ Szerkesztve ]

(#10594) devilinsid3 válasza dejaris (#10593) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát az okos jegyüzérek ezt csinálják :D megvesznek sok jegyet aztán előtte lévő nap meg szépen 2-3x áron eladják, mert addig senkinek nem jutott eszébe jegyet venni :D és nem csak ide vonatkozik

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10595) dejaris válasza devilinsid3 (#10594) üzenetére


dejaris
addikt

Ha meg jegyuzer lett volna, de ez csak igy szimpla emberke volt aki eladogatta a jegyeit, mert vegul nem ment, ezt meg ki akarta dobni. Amint elkeztem erdeklodni, egybol dupla ar, vagy kidobja :W Na mindegy nem ebbe 2k vesztesegbe megyek tonkre.

(#10596) devilinsid3 válasza dejaris (#10595) üzenetére


devilinsid3
addikt

azt kellett volna mondani, hogy dobja ki :D az ilyenek úgy is "megijednek" aztán odaadják mondjuk 120-140%os áron, de 200% :D kicsit alkudhattál volna szerintem

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#10597) dejaris válasza devilinsid3 (#10596) üzenetére


dejaris
addikt

Ember ez egy 2 ezer forintos jegy. Es lehet kidobja, aztan masnap felnez fb-ra es meglatja, hogy 10 ezreket is hajlandoak adni ezert a jegyert, akkor kiturja a kukabol.

[ Szerkesztve ]

(#10598) Winne válasza emiki6 (#10588) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, biztosan sokat számítottam volna, ha én is megyek lehenteltetni magam, sajna lejárt a cheatem, nincs pénz újra, mert többet vonnak a fizumból utaláskor... :( :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10599) SkyS1gn válasza Winne (#10598) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor azért nemvagy mostanában mert maszekolsz hogy legyen pííz az újra! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10600) t256 válasza dejaris (#10597) üzenetére


t256
őstag

Ki kellett volna lesned, hogy melyik kukába dobja, aztán kivetted volna Te! :DD

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.