Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) SkyS1gn válasza Laraxior (#11878) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elég ha nyitsz egy boltot ami forgalmazza gazember :DDD

(#11887) Winne

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11902) - = Zk = - válasza emiki6 (#11898) üzenetére


- = Zk = -
félisten

(Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11903) Winne válasza - = Zk = - (#11902) üzenetére


Winne
nagyúr

Vigyél már bele némi stílust: ( . Y . ) !

:DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11904) Laraxior válasza stoon (#11899) üzenetére


Laraxior
titán

Mára elég lesz, már a 2 sörtől helikopterbe ültem az M1128 helyett :DDD Mik vannak... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11905) stoon válasza Winne (#11903) üzenetére


stoon
őstag

látom te belevitted AL BANDI stilúsát! (előfizettél te is a nagy dud.k magazinra mi?

Lara: ja lettis egy -egy csak a végén elvitte valami suttyo a tunguskát

(#11906) Cris99 : sok volt a monster meg a nagy meleg és korán is kelt ,most már semmin nem lepődöm meg :DDD :N

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11906) SkyS1gn válasza Laraxior (#11904) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Beteg vagy? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11907) Laraxior válasza SkyS1gn (#11906) üzenetére


Laraxior
titán

Nem, csak betoltam két sört, ez az adag kb egy évre elég nekem, képzeld azt a dózist hogy egy este alatt megiszom... :DDD Csak a szégyentől nem zuhantam le azzal a repülő szarral, mert látásból ismertem a kölyköt aki bepattant gunnernek. :D Na komám, gondoltam, pont jó helyre jöttél :DDD Az utolsó másodpercben szedte le :O Amúgy jól ment, csak minden percben kellett leszállni javítani, de jobb mint a halál :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11908) SkyS1gn válasza Laraxior (#11907) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csaj vagy? :DDD

(#11909) Laraxior Akkor végképp nemértem mi történhet 2 sörtől ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11909) Laraxior válasza SkyS1gn (#11908) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11910) - = Zk = - válasza Winne (#11903) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11911) stoon válasza Laraxior (#11907) üzenetére


stoon
őstag

nalam semmi ismerős nem volt aki védett volna a földiektől ezért viszonylag hátul "kempeltem és ezért usztad meg a heliben :K

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11912) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Project Reality: BF2 v1.0
Friday, August 2nd, 2013

(#11913) emiki6 :F

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11913) emiki6 válasza SkyS1gn (#11912) üzenetére


emiki6
veterán

Graf jobb lesz?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11914) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Armored Shield, Mobile Artilleryben ülve, E mögött, bázison kívül:
Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: BASE CAMPIN IN AA
Any@d.

(#11915) Cris99: épp akkor jöttem volna bele :(((

[ Szerkesztve ]

(#11915) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#11914) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha ráérez az ember lehet alázni vele!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11916) pohár válasza Laraxior (#11874) üzenetére


pohár
félisten

majd lefényképezem már én is a 3 üveg Bush-omat ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11917) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na elértem a Colonel rangot. :DDD Azért ezt teszem be, mert a Colonel 100-at valószínűleg soha nem fogom elérni. :D

Talán kicsit sokáig tartott (idő), de legalább megvan.

(#11918) Perillustris


Perillustris
senior tag

Terminátor ;]

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#11919) Kephamos válasza Tomi0703 (#11917) üzenetére


Kephamos
addikt

Elég gáz, hogy ezredes létedre még mindig a fronton kell küzdened és a penészes kenyeret enned a bokorugrókkal. :DDD

(#11920) - = Zk = - válasza Perillustris (#11918) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pf :DD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11921) Mappa válasza emiki6 (#11893) üzenetére


Mappa
addikt

;] nagyon helyes... azzal lehet kegyetlenül osztani :K

nem kötelező megadni

(#11922) gali777 válasza kriszpontaz (#11914) üzenetére


gali777
őstag

Melyik szerver? Elrakom favoritnak ;]

(#11923) kriszpontaz válasza gali777 (#11922) üzenetére


kriszpontaz
veterán

[2142] BrigGens ( K2 ) NO PRO PILOTS/GUNNERS - 2K Kill Limit !

Jártatok már itt, tegnapelőtt onnan kirúgtak titeket is (Atit is) is a helizés miatt! Szerintem már a Favoritok közt van nálad, pedig sokat jártam erre a szerverre de még nem volt gond, soha nem bannoltak.
Csak tudnám ki volt az admin, aki kempelésnek nézi ha épület mögül lövök (főleg amikor pont nem szedtem ki vele egy helit sem). Mit kellene azzal a teherautóval csinálni? Mező közepére állni hogy pisztollyal szedjenek ki ablakon át? Olyan tetü lassú az az M142 hogy elég vele arrébb állni, nemhogy menekülni ha gáz van.
Gondolom valamelyik heliben ücsörgött kedves Admin barátunk és nem tudott szegény érvényesülni.

Battle Report.
Szerver link.

Valami ilyet írtatok a végére ti is a múltkori Battle Reportnak:

BL4CK_F1R3_G3R
NOOB ADMIN - Friend got banned for being a "pro pilot".He only got about 1k kills.ADMIN just bans for being better than him <<

[ Szerkesztve ]

(#11924) gali777 válasza kriszpontaz (#11923) üzenetére


gali777
őstag

Ja onnan már rég ki vagyok rakva :D

(#11925) kriszpontaz válasza gali777 (#11924) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Amúgy meg az hogy Amcsi kezdőről felszáll a helivel, elrepül a bázis mellé, leszáll egy dombra és onnan földről TV-zik az nem baj, olyan távolról hogy kiszedni nem lehet. Azt is lehet basecampnek hívni.

[ Szerkesztve ]

(#11926) Laraxior válasza kriszpontaz (#11923) üzenetére


Laraxior
titán

Elroy szervere. Szolj neki leszedi a bant. En is kaptam már :)) állandó vendég vagyok ott :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11927) kriszpontaz válasza Laraxior (#11926) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem hiszem hogy totál BAN, mondjuk azóta nem mentem fel, úgyhogy nem tudom végleges BAN volt-e, csak menet közben dobott ki ezzel a hülye indokkal az Admin. Elroy pont nem volt ott.

(#11928) BlessedElroy válasza kriszpontaz (#11923) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Már leszedtem. Pervy2high bannolt(1 hétre lett volna csak :)) ) . Az hogy ati bannolva lett, az nem újdonság, tudja hogy nem repülhet-de az első dolga kb hogy helibe üljön ha odajön. Erre nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#11929) Laraxior válasza BlessedElroy (#11928) üzenetére


Laraxior
titán

Mivel tankban nem hagyjuk érvényesülni :D Ez van... inkabb járműves szerver.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11930) BlessedElroy válasza Laraxior (#11929) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Na de ha rengetegszer lett figyelmeztetve, párszor kikickelve, bannolva. Akkor miért ül helibe? Az ok, hogy szerinte Ő nem pro, de a limiten túl van. Lehet ezen vitatkozni, hogy az nem jó szabály, nem pro 2K killtől, bla bla bla... De ha nem ért vele egyet, nem kell odamenni. Sztem tök egyszerű.
(Amúgy meg tankban sem bamba)

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#11931) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#11912) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na erre kíváncsi leszek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11932) kriszpontaz válasza BlessedElroy (#11930) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi szépen! ;) Reméltem hogy leszeded, mert nem volt indokolt a BAN, nem bázisról kempeltem, főleg nem AA-ból (az egy másik dolog hogy AA is be van rakva az M142-ben, de az épület takarása miatt használhatatlan, max a Gunship ellen jó, mert az pont felettem megy el). Tehát őt nem veszélyeztettem semmiben, killem meg alig volt.

(#11933) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Lara!

Amúgy 38 cm-es a kormány a Lagunán? Nem hiszem el, hogy nem találok rá szivacsos covert az ebayen :W

Origin: BlessedElroy

(#11934) Laraxior válasza BlessedElroy (#11933) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom, sose mértem :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11935) devilinsid3 válasza BlessedElroy (#11928) üzenetére


devilinsid3
addikt

én nem tudok róla, hogy bannolva lennék, vagy utólag bannoltál?

arról meg nem tehetek, hogy ott a helis gyerek veri magát, van 1978 ölése akkor az még nem pro pilot lelő mondom ügyes vagy, felszállok lelövöm, mert lószart nem tud kezdeni helivel csak egy infantry ellen.. akkor ne verje ott magát nekem benne
múltkor is úgy heliztem, hogy valakinek csak vezettem..

amúgy meg nem az szokott lenni az első dolgom, hogy helizek.. múltkor az admin haverod azért bannolt ki, mert tankban ültem és lelőttem folyamatosan a helijét amiben ült.. majd "banned" .. ja igen akkor már az is korlátozva van? jó, hogy ki nem írja már, hogy csak 10 óra gameplay meg 5000 ölés alatt játszhatok, hogy legyen esélye..

ha állandóan balfaszok ellen játszik valaki sosem fog fejlődni (ja tudom.. csak élvezni szeretné a játékot heli buzi nélkül..)

#11929) Laraxior nem hagytok? háh jó vicc.. megnézném te a 3v1 szituációkat hogy vészeled túl javítás nélkül úgy hogy nem az az első dolgod, hogy visszaszaladsz kezdőre..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11936) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] [link]

Venom69 jelentsétek pls..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11937) Laraxior válasza devilinsid3 (#11935) üzenetére


Laraxior
titán

Kényszerít valaki, hogy ess neki 3 páncélosnak egyedül? Nem.
Tegnap Kisza is hasonló helyzetben volt az amerikai oldalon, én kivételesen RU oldalon voltam, de már amikor csatlakozott akkor csak az "A" pontjuk volt, aztán meg az sem, de ő mindenáron ki akart jönni egyszál maga vagánykodni. Én elhiszem hogy tenni akar, csak azt nem így kell. Kezdőről kell kifelé lövöldözni, használni a fedezékeket, onnan lehet csak aprítani, kitörni egyedül felesleges.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11938) kisza25 válasza Laraxior (#11937) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csomószor hoztam vissza így meccset, csak akkor nem volt ennyire jó az enemy mint ti:P
meg ez egy játék, bent campeljek, csak hogy nehogy meghaljak, akárhányszor kijöttem legalább egy enemy és egy tank bánta, ha többen is követik a példám akkor fordíthattunk volna, de nekem az nem élvezet, hogy ott gubbasztok bázison :N de ha kijövök és kicsinálik 1-2 tankot még ha meg is halok az viszont már igen:P
kinek a pap kinek a paplan:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11939) devilinsid3 válasza Laraxior (#11937) üzenetére


devilinsid3
addikt

senki, de arra sem kényszerít senki, hogy úgy harcolj azzal a destroyerrel, hogy minden találat után visszamész hegeszteni :D

amúgy inkább kisza játékstílusát biztatnám.. ki akar jönni egyedül igen.. ez a jó hozzáállás, nem az, hogy fedezék mögül lövöldözök meg kezdőről lövöldözök kifelé..

tegnap fent voltunk az Iram szerveren.. a gyerek ott sírt, hogy valaki baserapel, csak azt felejtette el hozzáírni, hogy ő meg tankkal ül bent a bázison és ki sem akart jönni.. a mi tankosunk is csak azért ment oda, mert már senki nem volt a pálya többi részén.. akkor ne sírjunk már baserapért ha onnan lövöldözünk kifelé..

kisza: "meg ez egy játék, bent campeljek, csak hogy nehogy meghaljak, akárhányszor kijöttem legalább egy enemy és egy tank bánta, ha többen is követik a példám akkor fordíthattunk volna, de nekem az nem élvezet, hogy ott gubbasztok bázison :N de ha kijövök és kicsinálik 1-2 tankot még ha meg is halok az viszont már igen"

nincs mit hozzáfűznöm.. így kéne hozzáállni az embereknek..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11940) gali777 válasza kisza25 (#11938) üzenetére


gali777
őstag

Na ez a jó hozzáállás :K :)

(#11941) Laraxior válasza kisza25 (#11938) üzenetére


Laraxior
titán

Rossz felé is indultál. Ha nekimész a mezőnek akkor felesleges is elindulni. Egyenesen kell menni a folyó mentén, ott van egy nagy rét előtte a hosszabb dombocska, és ha még beljebb mész akkor ott a C pont. Vagy egyből a D-re. Az "A" előtti mezőn felesleges próbálkozni, mindenki ott nyomorog.
Amúgy is egy M1128-al kevesebbetek volt, mert az egyik gyökér kipattant belőle disabled után, azzal mentem én. Na meg a T90 a "D"-ről, meg a Sprut a "B"-ről.

Tessék: :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11942) devilinsid3 válasza Laraxior (#11941) üzenetére


devilinsid3
addikt

vagy hagyod a tervezést és improvizálsz egyet amivel szétlövöd azokat akik ezek alapján játszanak..
sokat érnek ezek a "tippek", ha a játékhoz meg fingja sincs és 5ből 4x melléd lő.. aki meg 5ből 4x eltalál az nem ilyenek alapján játszik..

amúgy ehhez az ábrához elég azt mondani, ha van egy helis aki nem lő csak spotol már megbukott a D felé masírozók nagy része.. vagy ha attack helis kicsit is érti a dolgot (nem zuhan le egyből) akkor már szétszedi azokat akik hátul mennek..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11943) Laraxior válasza devilinsid3 (#11939) üzenetére


Laraxior
titán

senki, de arra sem kényszerít senki, hogy úgy harcolj azzal a destroyerrel, hogy minden találat után visszamész hegeszteni :D

A statisztika alapján sajnos ez a nyerő módszer. ;)
Nem pedig az hogy vakon belerohanunk a tömegbe.
Gondolom, bár nem vagyok nagy kopteres az a ti pályátok, de ahogy láttam ti sem bújtatok nagyon a térkép közepére.... mert mondjuk ésszel repkedtek azzal a szarral. Én meg ésszel megyek a Destroyerrel.
Mondhatod, hogy az nem ugyanaz. De ez pont ugyanaz. Ti sem akartok megdögleni, de azért a kill kell, ha már foglalni nem tudtok. (Megjegyzem senki nem várja el hogy foglalj helikopterrel) Én sem szeretek halni, de azért szeretem magam odatenni, segíteni a csapatomat.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11944) devilinsid3 válasza Laraxior (#11943) üzenetére


devilinsid3
addikt

kis túlzással többet foglalunk helivel, mint te destroyer-el szerintem :D
a statisztikát meg leszarom, max kör végén megnézem, hogy milyen.. én azért nem fogok nem bemenni egy pontra foglalni, mert esélyes, hogy ott meghalok.. lehet azzal, hogy én bemegyek a mögöttem lévők már mernek utána jönni és ők majd elfoglalják.. kör közben inkább legyen 20-10es statom, de nyerjek, mint 70-0 de kikapok, mert a kezdőn ültem és aprítottam kifelé..

nem az a mi pályánk, legalábbis nekem nem függ a pályától a teljesítményem
a 2 meg nem ugyan az.. helit méri az AA, Artillery, stinger, soflam
a te destroyerdre mi veszélyes? heli (bár ha kezdőn ülsz mindegy), tank..
mi tud mérni téged? soflam? javelin? guided ? kérlek.. füstölsz és kész, ha a helivel kiflare-zel baszhatod.. a következő a gyorsabb tárazás miatt már betalál, ha nem bújsz szikla mögé

szóval egy tankkal hidd el könnyebb életben maradni, mint egy helivel

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11945) kisza25 válasza Laraxior (#11941) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

arra próbáltam először, de mindenki arra is számított, szóval ezért kerültem balról, de tök mindegy volt, mert a helink a bázison pihent, a többiek a tököm tudja mit csináltak, én meg mentem mint a mérgezett,
öltem- haltam- játszottam- élveztem ennyi:P
devilinsid3: :R
gali777: :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11946) LLD válasza devilinsid3 (#11944) üzenetére


LLD
aktív tag

"szóval egy tankkal hidd el könnyebb életben maradni, mint egy helivel" Kategorikusan azért ezt nem lehet kijelenteni mert ha van két jetes aki uralja a légteret akkor szépen a pilóta felmegy olyan magasra,hogy nem lehet bemérni semmivel a többi már csak a gunneren múlik TV+pötyögteti az enemyt!!Múltkor így jártunk wake island on!!Mehettünk a csába a csapatmunkánkkal!Ki is léptünk!De az esetek többségében helytálló a kijelentésed!! :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#11947) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Xirith, Winnie, belefulladtatok a levesbe? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11948) devilinsid3 válasza LLD (#11946) üzenetére


devilinsid3
addikt

a helire is veszélyesek a jetek :) főleg úgy, hogy általában olyanok ellen repülünk akik mindenáron le akarják szedni a helit.. főleg rammel

ahol meg lara játszik ott egyáltalán nincs jet szóval..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11949) Svájcinéger válasza Laraxior (#11937) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én sem tudok elülni a seggemen. Inkább szétlövetem magam, minthogy messziről lövöldözzek. Persze ha van lehetőségem húzok vissza javítani. Volt, hogy bejött a kitörés, szerintem néha érdemes megpróbálni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11950) LLD válasza devilinsid3 (#11948) üzenetére


LLD
aktív tag

A leges legundorítóbb a világon a rammelés!Nem vagyok egy nagy helis de amikor sikerül kicsit tovább fennmaradni az általad említett okok miatt hatalmas bódógság van és akkor qrva élet,hogy jön egy ilyen majom!Gondolhatod mit élek át!! :W De ezt elkezdik tankra is módosítani megpakolják c4 el a jetet és bumm!!Baromi idegesítő játékstílus az biztos!! :DDD

de ott még a cápa is veszélyes a járművekre... :U

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.