Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) slot4


slot4
újonc

Sziasztok!
Vettem egy gigabyte gtx 650 kártyát (gv-n650wf2-1gi) és azt tapasztaltam, hogy halvány csíkok, hullámok látszódnak sötétebb képeknél, játékoknál. D-sub csatlakozást használ a monitorom, mivel dvi nincs. A monitor kiválóan működik a régi 9400gt-vel, illetve próbáltam egy másik monitort is és azon is megjelentek a hullámok.
D-sub kábelt is cseréltem többször, feleslegesen.

Tápegység csere sem használt, illetve másik konnektorba is dugtam a gépet, hátha.

Készítettem egy videót, gta 4 alatt látszódik legjobban a zavar.
Nézzétek 1080p felbontásban, úgy látszódik valamennyire a problémám.

https://www.youtube.com/watch?v=usKdtvHZwhM

Mi a véleményetek? Cseréltetni kellene a kártyát?

(#39952) varmi2 válasza slot4 (#39951) üzenetére


varmi2
nagyúr

Szerintem ez ilyen, az analóg jelátvitel miatt van, használj digitális csatlakozást.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#39953) slot4 válasza varmi2 (#39952) üzenetére


slot4
újonc

Világos, hogy az analóg több zavart tud felszedni, csak azt nem értem, hogy a régebbi kártyáimnál ez a jelenség miért nem jelentkezett ilyen élesen?

(#39954) alma-ata válasza Rendo84 (#39937) üzenetére


alma-ata
csendes tag

Xp-vel működött. 64 bitest tett föl az ismerős szaki. Amit javasoltál kipróbálom. Utólag is kösz a segítséget

(#39955) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Arra gondoltam,hogy kicsit elkezdem tuningolni a vgamat!
Vga:gigabyte hd 6850 oc windorce
Egy kis problémába ütköztem....:feszültségét nem tudom szabályozni :(
Így viszont nem nagyon enged tuningolni,márt +30mhz-től is lefagy/hibára fut!
Szeretnék esetleg egy olyan biost rátenni amivel lehetne szabályozni a feszültségét is a kártyának!
1:Hogy tudok új biost rátenni??
2:Honnan tudok hozzá ilyen biost szerezni??

Válaszokat előre is Köszönöm

Üdv

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#39956) Grave_444 válasza steewcv65 (#39955) üzenetére


Grave_444
nagyúr

MSI Afterburnerrel próbáld és a beállításoknál engedélyezd a voltage controlt.

(#39957) steewcv65 válasza Grave_444 (#39956) üzenetére


steewcv65
őstag

Próbáltam már több programmal,de szerintem bios nem engedi

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#39958) Grave_444 válasza steewcv65 (#39957) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lehet nem a feszültséggel van baj, ennyit bír a kártya.

(#39959) steewcv65 válasza Grave_444 (#39958) üzenetére


steewcv65
őstag

De a feszkóval van a baj!

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#39960) Grave_444 válasza steewcv65 (#39959) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Honnan tudod? :U

(#39961) wh1n


wh1n
csendes tag

Sziasztok!

Lenne 1 ilyen problémám http://www.youtube.com/watch?v=entEsay-1mk nekem Msi 5850-em van és asztalon és böngészők/programok alatt bevillog viszont játék alatt sosem és érdekes mert játék után már nem nagyon csinálja... Én driver problémára gyanakszom. Volt valakinek már hasonló problémája? Ha igen hogyan sikerült ezt megoldani? Köszi előre is a segítséget.

(#39962) varmi2 válasza steewcv65 (#39955) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nekem is ez a kártya van csak 6870ben, ennek nem lehet állítani a feszültségét. Nem a bios miatt, hanem nem olyan ic van rajta, aminek lehet, ezen spórolt a giga, vagy direkt, hogy ne lehessen állítani.

Más:

Valaki használ ilyen átalakítót? Működik?

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#39963) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni, hogy egy 650 Ti Boost-ot és egy sima 650 Ti-t crossfire-be lehet tenni ? Mind a kettő kártya Asus és egy FSP Saga II 500-as bírná-e ?

(#39964) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos még mindig nem sikerült telepítenem a laptopomon a vga-mat.
8.1 x64 OS van a gépen, a win telepítette de mobility hd 4500-nek ismeri és valojában hd 5145.
2 telepítő csomagot is letöltöttem amit ati ajánlott de az a bibi hogy az inf file-ban nem szerepel a kártyám típusa. Ha csak simán a setup.exe klikk akkor meg azt mondja cim telepítő csomag. Ez mit jelent?

(#39965) Bendőke válasza robogos10 (#39905) üzenetére


Bendőke
tag

Köszönöm a felajánlást, van egy donor alaplapom, amin vannak megfelelő kondik, csak a logisztika jelenthet problémát, Örkény sehogy sem esik útba :( Majd még kitalálom.

(#39966) nonsen5e válasza Maxell014 (#39963) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem lehet őket egybekotni (mivel nvidia ezért amugy SLI es a táp is bírná) - de csak két teljesen egyformát lehet.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39967) Maxell014 válasza nonsen5e (#39966) üzenetére


Maxell014
senior tag

Oké köszi. Utána már észbe kaptam, hogy SLI de addigra nem lehetett javítani.

(#39968) alma-ata válasza Rendo84 (#39937) üzenetére


alma-ata
csendes tag

Bios reset-et kipróbáltam. nem jött be, viszont minden visszaállt 2004-re :-) az ESET egyfolytában frissíteni akar. na de ez csak vicces. sajnos a vga még mindíg csak 1 procival műkszik...

(#39969) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. tegnap délután még igen, ma már nem tudtam a vga-m venti fordulatszámát állítani MSI afterburn-errel. Progi reinstall már megvolt, úgy néz ki, hogy kártyának semmi baja. Gtx 560 TI egyébként. Nem szeretném megfőzni, ezért szoktam mindig beállítani a fordulatszámot.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39970) GrooveHero válasza GrooveHero (#39969) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ok, resi megoldotta a gondot. Gyerekek, a resi mindent megold :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39971) Cordelia


Cordelia
újonc

Vadi új laptopommal akadt egy kis problémám, amit nehéz leírnom de azért megpróbálom :D
(erről van szó : http://www.laptop.hu/termek/asus-k551lb-xx202d-grey-fd )

szóval feltelepítettem minden drivert, frissítettem a videókártya driverét, mégis van egy kis probléma ugyanis a játékokban a sötét területek olyan poszter effektus szerűek , vagy hogy is mondjam... olyasmi mikor kiég egy fotó csak itt a sötét részekkel van probléma. képet hiába csatolnék, megnéztem a másik gépemen az ezen készült képeket, nem mindegyiken látszik. azt is mondták hogy lehet túl világos a monitor azért ilyen, de lejjebb vettem a fényerőt, szórakoztam a gamma beállítással akkor sem lett jobb...
az nvidia globális beállításaiba mindent felraktam a legjobbra, de ígyis ugyanolyan a grafika... nem is igazán értek hozzá így azért elég nehéz megtalálni a problémát:S
ötlet?

(#39972) Armahun


Armahun
addikt

Urak, van az az átalakító ami a videó kártya DVI csatlakozót átalakítja HDMI-re.
Ez az adapter működik visszafele is, azaz ha a HDMI kábelt rádugom vele egy monitorra lesz kép?

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#39973) Alu


Alu
senior tag

Sziasztok!

Pcie 3.0 érzékelhetően gyorsabb, mint a 2.0? Nézegettem teszteket, de nem láttam eget rengető különbséget. Proci választás előtt állok, két kiszemeltem az i7 2600 és a 3770. Utóbbi már tudja a Pcie 3.0 -át. Kérdésem az lenne, hogy érdemesebb beruházni egy 3770 -re, vagy egy átlag felhasználónak némi játékra meg képszerkesztésre elég a Pcie 2.0 -ás 2600? Kártyából a GTX 660 a kiszemelt (lehet, a Ti verziós lesz, még nem tudom), vagy egy GTX 460 1gb sliI -n gondolkozok. Szerintetek melyik lenne a legokosabb megoldás lehetőleg minél olcsóbban? Játékoknál előfordulhat olyan, hogy nem támogatja az sli -t és nem fog rendesen futni? :F

Előre is köszi! :R

λŁƯ™

(#39974) nonsen5e válasza Alu (#39973) üzenetére


nonsen5e
addikt

460-as kártyákat (ha még egyik sincsen meg) én már nem ajánlanék ha van pénzed újabb generációsra is.

PCIe csatolókkal az igazság az, hogy normálisan még a 2.0 sincsen 100%-on kihasználva, a 3.0 az csak jött, hogy lehessen mondani, hogy van jobb, újabb, meg szebb. :DD

Arni: Igen, működik oda-vissza, csak ugye a HDMI-n leadott hang nem megy át mivel a DVI azt nem támogatja. A kép viszont gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39975) Rendo84 válasza Alu (#39973) üzenetére


Rendo84
senior tag

Árban mennyi lenne a keret és konkrétan mire lenne szükség? Új vagy használt?
Elméletben majdnem 2x olyan gyors a PCIe 3.0, csak nincs olyan vga, ami ki is használná. :)
2 vga-ban ne gondolkodj szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#39976) Pacos


Pacos
tag

Utóbbi 2-3 napban teljesen váratlanul szétesett a kép ilyen pixeles, "szőrös", stb... 1-1 alkalommal. Először egy videó indításánál, ma meg egy játék közben. Előtte-utána ment mindkét dolog egy reset után.
Sosem találkoztam még ilyennel úgyhogy nemtom hogy a videókártya haldokik vagy vmi rossz szoftver,driver, esetleg a monitor?(nemrég frissült a win7 - utána történt a két eset)
Egyébként egy Gainward 460GTX - kb. 4-5 éve vettem újonnan, minimálisan van húzva, hőmérséklete normális(alapból ~ 40°C) driver : 334.89.

Köszi a választ!

Amikor szétszedtem még működött!

(#39977) Milo629 válasza Armahun (#39972) üzenetére


Milo629
aktív tag

Működik, nálam is így van rákötve a monitor. :)

(#39978) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Vlki tudna segíteni,hogy az MSI A.B. miért nem jelzi ki az értékeket....? :U

Köszi előre is!

(#39979) arsenix


arsenix
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Mostanában rendszeressé vált, hogy ha bármilyen játékkal játszom (engine-től függetlenül) kb. 10 percenként megakad a játék olyan 20-30 másodpercre, de olyan is volt hogy 2 percig állt.
Ilyenkor a kép megáll, de a hang megy tovább, a CAPS LOCK-ot tudom nyomogatni, illetve ha nyomok egy CTRL ALT DEL-t akkor kilép egyből a játékból.

jelenleg Athlon II X4 640 procim és egy HD 7790 videokártyám van ,de az előző, Nvidia kártyámmal is ezt csinálta, úgyhogy más lehet a probléma.

Szinte kilőttem az összes futó programot, vírusírtó stb letiltva, hátha azok okozzák a problémát, de nem javult a dolog.

A merevlemezek HD sentinel szerint 100%-osak, mikor megakadt a játék kiléptem és megnéztem a hőmérsékleteket is, melyek szerintem normálisak: link

Bios-t is frissítettem, jelenleg win 7 64bit-en vagyok, 4 GB RAM-mal.

Van ötletetek hogy mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#39980) Clapaucius


Clapaucius
tag

Sziasztok!
Volna egy gondom...

Van egy GTX 470-es kártyám, ami játék közben egyszer csak hirtelen kép megállt, monitor kikapcsolt...

Amikor betölt a windows, kidob egy kékhalál üzenetet és újraindul a gép!
Lepucoltan, driver nélkül belép a gépbe, de amint felrakok egy bármilyen hozzá illő drivert (régi-új ... próbáltam 6 félét), megint kék halál!

Van ötletetek, hogy mi lehet a probléma, illetve mit lehetne még kipróbálni???
Egyáltalán javíthatóak ezek a kártyák, vagy kuka?

Köszönöm a segítséget előre is!!! :( :R

....

(#39981) B.Á.L.!.N.T válasza Clapaucius (#39980) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Szerintem elhalálozott a cucc.

(#39978) TechN7ne : Lehet,azért mert túl régi verziót használsz. Próbálj egy frissebbet.

[ Szerkesztve ]

(#39982) B.Á.L.!.N.T válasza B.Á.L.!.N.T (#39981) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Bakker a szerkesztés lejárta után 5 másodpercel vettem észre a hibát.

(#39978) TechN7ne

Szóval működik rendesen az afterburner,bár attól még használhatsz frissebbet. Szóval az alapérték az itt a 0. És azokra az értékekre tolhatsz rá valamennyi pluszt.

(#39983) pcgamer01 válasza arsenix (#39979) üzenetére


pcgamer01
senior tag

A Voltoknál nekem a -12V valahogy nem tűni frankónak. :S

Samsung Galaxy S10+

(#39984) TechN7ne válasza B.Á.L.!.N.T (#39982) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szia

Legfrissebb MSI van fent,ahogyan a legfrissebb 650ti driver. Próbáltam húzni rajta MSI-el,de nem érzékelte,az alapórajelen ment tovább. Monitorozni kitudtam az értékeket,de a tuning nem ment.

Most a gyári oldaláról leszedett GPU Tweak van fent,ő már kimutatja az értékeket,de még húzni nem próbáltam vele,egyenlőre ismerkedek a programmal,egyáltalán vele is ki e tudom monitorozni az értékeket,stb,stb... :U

(#39985) Alu válasza nonsen5e (#39974) üzenetére


Alu
senior tag

Lenne pénzem az új generációra is, de szerintem nem hozná azt a szintet, amit a két 460. :( Alaplapom támogatja az sli -t és a táp is elbírná.

Rendo84: Kártyára max 40e Ft. Kép-, videószerkesztés + Full HD-n payday2, cod4, bf3, nfs, közepes beállításokon.

λŁƯ™

(#39986) shootme2 válasza Alu (#39985) üzenetére


shootme2
aktív tag

A 660 hozza a 460 SLI szintjét kisebb hőtermeléssel, fele akkora fogyasztással, SLI gondok nélkül több vrammal és jóval fiatalabb is. Én a 660-at választanám. [link][link][link]

(#39987) jbauer05


jbauer05
tag

Helló kérdeznék valamit.
Milyen programmal diagnosztizálhatnám, hogy hibás-e kártyám ? Egy MSI GTX 750 TF 1gb ddr5 kártyáról van szó, ami egy i3 4330, 4gb ram, chieftec ctg 500w táp gépnen muzsikál. Vatta új a konfig. A gondom az, hogy mintha az árnyékokkal valami baj lenne. A Far Cry 3(1.05)-ban vibrálnak az árnyékok, a gta iv-ben a vérfoltok és néha az épületek vibrálnak és ott se valami szép az árnyék, és a tomb raider(2013) itt is vibrálnak az árnyékok ez leginkább a fűben vehető észre. High beállításokon használom a játékokat változó élsimítással 8-16 között. A tomb raiderben ki van kapcsolva a Tressfx. Próbáltam a cdn kapott drivert, a geforce oldaláról leszedett legfrissebb drivert de a hiba fenn áll akkor is.

(#39988) Mákosmetélt


Mákosmetélt
aktív tag

Sziasztok,

laptopot szeretnék venni, és 2 gépet néztem ki.
Az egyik i5 4200M cpu-val (2mag 4 szál , 3MB Cache, 2500 MHz alapórajel) és AMD 8750M videokártyával [link] .
A másik egy i7 4500U (2mag 4 szál, 4MB cache, 1800 MHz alapórajel) procival és AMD 8850M VGA-val.
[link]

Az lenne a kérdésem, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni?
Szerintem az i7-es hiába van jobb vga-val, de a proci jóval alacsonyabb órajelen jár, nem biztos hogy ki tudná hajtani a vga-t. Nem beszélve róla, hogy az i7 jóval drágább is.
Szerintem az i5 viszont kihajtja rendesen a a 8750M-et, szóval játékokban nem lehet sok különbség a 2 gép között.

Ebben szeretném a véleményeteket kérni, köszönöm előre is!
ÜDv.

Éljenek a nyulak!

(#39989) 123sylaar válasza Mákosmetélt (#39988) üzenetére


123sylaar
aktív tag

Hali. Hogyne hajtaná ki az i7. Szerintem (ha a pénztárca engedi) mindenképpen az erősebb gpu-sat vedd.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#39990) Mákosmetélt válasza 123sylaar (#39989) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Hát nem tudom, ugyan az a mag, architektúra ez az i5 és i7 is, csak az i7 alul van feszkózva és kisebb órajelen jár:
[link]
Szerintem nem hajtja ki jobban mint az i5 :S

Éljenek a nyulak!

(#39991) 123sylaar válasza Mákosmetélt (#39990) üzenetére


123sylaar
aktív tag

Elvileg a laptopok úgy vannak összerakva, hogy a konponensek "repülnek" egymással. Nem lesz gond velük. A kérdés csak az, hogy a gpu erő közti különbség ér e annyit neked.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#39992) Mákosmetélt válasza 123sylaar (#39991) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Szia, köszönöm a választ!

Éljenek a nyulak!

(#39993) cashback


cashback
őstag

Üdv.

Kérdés.

HD7770-hez kellene nekem molex-6pin átalakító.
Itthon olyat találtam, hogy: molex dugó-6pin, de csak 3 van bekötve (1sárga - 2fekete) - molex aljzat

Ezzel is működhet a dolog vagy mindenképpen kell egy normális?

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#39994) shootme2 válasza cashback (#39993) üzenetére


shootme2
aktív tag

A VGA-nak 12V-ra és testre van szüksége a molex-ben a negyedik ág 5V amire semmi szükség. Tehát megfelelő azaz átalakító.

(#39995) cashback válasza shootme2 (#39994) üzenetére


cashback
őstag

Nem a molex-ban van kevesebb. Hanem a 6pin-ben. :)

Szóval a 6pin-ben van 1db sárga (12V) és 2db fekete (GND) bekötve. A másik 3 pin üres.

-----
Most rákötöttem a saját kártyámra, GTX550Ti-re, megy, működik. Nekem van a tápomon saját 6pin, én azzal használom - egy havernak kellene ez az átalakító 7770-hez.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#39996) Maximow


Maximow
tag

Sziasztok!

A problémám a következő: ma kaptam garanciában egy elvileg teljesen új hd 7870 VGA-t. Azonban a kártyát beszerelve az x16-os slotba a speeker 5-öt sípol és semmi kép. Az öt sípolás ha jól tudom VGA hibára utal, mivel ha nincs benne semmilyen VGA szintén 5-öt sípol. A régi kártyám gond nélkül megy az x16-os slotban.
Ez után végig próbáltam mindent, lehúztam mindent a lapról, csak a proci, illetve 1 memória modul maradt benne plusz az új kártya, de ugyan úgy 5 sípolás. Majd az új kártyát a próba kedvéért átraktam a lap x4-es slotjába, és abban hibátlanul elindult.

Ez a nagy problémám. Kérlek segítsetek, mert nem akarom újra 1,5 hónapig gariztatni a kártyát, mikor csak ma kaptam meg.

köszönöm.

(#39997) Milo629 válasza Maximow (#39996) üzenetére


Milo629
aktív tag

PCI csati rá van dugva? Esetleg egy BIOS reset?

(#39998) Maximow válasza Milo629 (#39997) üzenetére


Maximow
tag

Természetesen mind a két 6 pines tápcsatit rádugtam, BIOS reset is megvolt, de semmi.

Esetleg láttatok már hasonlót, hogy az x16-os slotban nem indul, az x4-esben pedig igen??

(#39999) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy Gigabyte GTX 660 2GB OC kártyát és nem kapok képet. Felpörög a vinyó a coolerek (a vidókarié is) és nincs kép se bios hibaüzenet.
Egy Chieftec gps-400aa-101a tápom van a többi:
ASUS P5VDC-X. Intel dual core 3 Ghz, 2 GB Ddr2 ram, GTX 660
Mi lehet? A táp nem bírja vagy az alaplapom régi?

(#40000) hardtechno92 válasza Csacse (#39999) üzenetére


hardtechno92
tag

Hali, 400w szerintem kevés oda. egy vagy kettő tápcsatlakozó van rajta ? (mert akkor mind a kettőt be kell ám tömni) Én kipróbálnám nagyobb tápegységgel az fix.

Az én problémám pedig [ez]. Már vagy 3 alaplapban próbáltam és 8xos sebességgel hajlandó működni. Lepucoltam a PCI-e csatlakozót alkohollal, de semmi, próbáltam régi drivert semmi, új BIOS-t, semmi. A mostani lapom PCI-e 3.0, de ugyan ezt csinálta PCI-e 2.0-s lapban is. A lapomon van 2.0 PCI-e csatlakozó is, de az 4x-esen megy, mikor abba tettem PCI-e 1.1@4x írt a GPU-z. Menthetetlen a kártya ? :F

Meghirdetett termékeim más oldalakon is meg lehetnek hirdetve !!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.