Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41651) I02S3F válasza coco2 (#41650) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper vagy! Köszi!

(#41652) babcehh válasza Nikaré (#41649) üzenetére

Sajnos készleten nincs, megrendelésre tudnak szállítani. Várható érkezés pedig ismeretlen :C :C
Azért köszönöm a segítséget. :R

Lassan kezdek elgondolkozni azon, hogy inkább veszek 1 másik fejhallgatót, sajnos 1-2 hétig nem tudom nélkülözni.

(#41653) Nikaré válasza babcehh (#41652) üzenetére


Nikaré
őstag

Sufni megoldás, addig míg megérkezika gyári, hogy egy egy szivacs lap?
Amit amúgy is a fülednek szorít.
Mondjunk ez tényleg elég poor megoldás.. .

(#41654) babcehh válasza Nikaré (#41653) üzenetére

Kicsit aktivizáltam magamat, s ráírtam mindenkire aki Budapest környékén steelseries fülest árul, az egyiküknek hála a jó istennek van tartalék fülpárnája, amit eladna :R :R .
Régen örültem ennyire egy ilyen kis apróságnak :C .

(#41655) szokel16


szokel16
csendes tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hátha valaki tud is rá válaszolni, mert járt már így. Telekomon keresztűl van telefonra biztosításom, ami a TMX-hez szól, mint szervíz.
Na most ha nekem a telefon "véletlen" összetörik, de minden alkatrésze ( Samsung Note 8, ami egy 5 éves típus), akkor össze ollóznak egy ilyen telefont a szekrény mélyéről, vagy ennyi idő után annak az akkori értékében kapok vagy választhatok egy újat ?
Előre is köszönöm a választ!

(#41656) Cs1csó válasza szokel16 (#41655) üzenetére


Cs1csó
félisten

A szerződésed olvad végig - lehet online is elérhető - amúgy tippre olyan helytállás lehet mint garanciánál:
- ha elromlik akkor megpróbálják javítani ha pedig ez nem sikerül akkor jellemzően visszaadják a vételárat (elméletben csere is lehetne ugyanarra de ha az a telefon már drágább mint a vásárláskor akkor ezt nem ajánlják fel, ha meg már nem kapható akkor pedig ugye nem is lehetséges tehát levásárolhatod az árát vagy visszaadják az árát)

A legfontosabb, hogy olvasd el milyen feltételekkel kötötted azt a biztosítást. Akár a Telekom-nak is írhatsz egy emailt, hogy küldjék már a biztosítás részleteit.

(#41657) Inhouse válasza Inhouse (#41612) üzenetére


Inhouse
őstag

Hogy legyen meg a folytatás is.
Pénteken elmentem a körzeti orvoshoz időpontra. Megtörtént a vizsgálat, és már ment is a rendszerbe az orvosi alkalmassági. Hazaérve beléptem PC-n és engedélyeztem a hatóság automatikus vezetői engedély hosszabbítását. Itt nincs semmi hókusz-pókusz. A végén fel is ajánlja az életút megtekintését, ami elsőre csalódás, mert a 4 pontból csak ez az engedély aktív. Aztán 10 perc múlva újra belépve az életút menüből történő indításánál ott egy aktiválás ikon, ami nem igazán érthető..de nem is kell, csak katt és mutatja az előző pontokat és már zöld, aminek kell. Az utolsó az okmány készül az még nem. 1-2 óra múlva jön az SMS és a mail, hogy sínen van az ügy. Ekkor már minden zöld. Rá kis időre pedig megjön egy üzenet, hogy nyilvántartásba került az igényem és gyártják, meg, hogy 30 napig belföldön vezethetek. Postán kértem a címemre, már csak ezen kell izgulni.
Közben hallottam 2 kollégám hasonló rémtörténetét ezzel kapcsolatban és nekem továbbra is az az érzésem, hogy ez nem az igazi így...
Öröm az ürömben, hogy 2024-ben jár le a személyim és akkor még 3 éven belül lesz a fénykép és az aláírás, tehát elvileg sima ügy lesz online megújítani. :)
Íme a fényvető a sokadik fotós anomáliára, nem vált be! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#41658) mephi666 válasza Inhouse (#41657) üzenetére


mephi666
nagyúr

1 dolgot ne felejts csak el: ha megkapod a jogsit, lesz mellé egy levél (amit kb senki nem szeret elolvasni :D ) és írják benne, hogy a régit vagy add le személyesen a kiállító okmányirodában, vagy postázd oda nekik... ha elmulasztod, akkor kapsz majd bírságot :D (pedig mennyivel egyszerűbb lenne, ha mondjuk csak egy képet küldesz róla, amin fel van koppányolva, vagy ki van lukasztva, így megsemmisítettnek tekinthető)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41659) Inhouse válasza mephi666 (#41658) üzenetére


Inhouse
őstag

Köszi! Igen ezt tudom. Az ötleted pedig jó! Egyébként meg simán nálam van régi lejárt útlevelem, stb...mire jó egy lejárt jogosítvány? Mondjuk én a műanyag kártyákat szoktam a bőrlukasztóhoz használni...

Üdv Inhouse

(#41660) Inhouse válasza Inhouse (#41659) üzenetére


Inhouse
őstag

Ma!!! jött az SMS, hogy a jogsi elkészült és postára adták... :C :R Pénteken délután fejeződött be az igénylési procedúra...elképesztő. Erre nem is számítottam. Végre egy nagy piros pont!

Üdv Inhouse

(#41661) gigabank3


gigabank3
újonc

Hide the pain Harold Vodafone Happy reklámja a valóságban is létezik, gondoltátok volna?

A reklám arról szól hogy nyáron egy légkondi nélküli 40 fokos irodába berendelik a csókát csak azért (munka az semmi a világon nincs, a seggét mereszti) hogy locsolja a főnök virágait.
Ezt a reklám készítői mint egy totális abszurditást egy rossz viccet tálalták fel.
HÁT KÉREM!
Ez a valóságban is létezik!
Közszféra, oktatási intézmény.
Nyár. Az intézmény üres, munka az semmit, de egy tollvonás se.
De azért a technikai és admin dolgozóknak be kell járni-a semmiért. Dolguk a világon semmi.
Légkondi nincs. Vasbeton épület, a nyáron 40 fok van benn is.
És ki van adva írásos utasításba (jobb híján..) hogy napi feladat: a virágok locsolása.
Ez a dolguk a technikai-admin alkalmazottaknak a nyáron a 40 fokos egyébként néma és üres épületben. ezért járnak be.
A reklámosok azt hitték ilyen csak a mesében / a fejükben van!
HÁT NEM!
Valóság.

(#41662) Beni2360 válasza gigabank3 (#41661) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt a virág locsolást nem lehet táv munkába megcsinalni?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41663) mephi666 válasza Beni2360 (#41662) üzenetére


mephi666
nagyúr

mindenki vigyen haza pár virágot és locsolgassa otthon :DDD

ui: egyébként van ellenőrzés, hogy ténylegesen bent tesped-e végig a dolgozó? nem lehet váltásban elintézni a locsolást, hogy felváltva bemegy minden nap valaki és fél óra alatt mindent meglocsol? ...ha ellenőrzés van, akkor vinni be olvasnivalót, filmet, vagy csinálni valami bent is elvégezhető fusimunkát? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41664) gigabank3 válasza Beni2360 (#41662) üzenetére


gigabank3
újonc

"zt a virág locsolást nem lehet táv munkába megcsinalni? "

ami a vicc 10 + ember benn van azzal a dumával hogy locsolja a virágot. aki azt hiszi ez vicc az jöjjön el a közszférába melózni.

és ha akad is valami meló (admin) az 100%ban ellátható lenne otthonról (netes tanulániy infós rendszer vagy 8 éve van..) de nem. be kell menni. csak onnan szabad bentról bepötyögni hogy Pistikének megváltozott a bejelentett címe. Máshonnan nem csak a néma üres 40 fokos épületből.

végüls is azért a kemény bérért amit adnak (200-240 bruttók) ez már elvárható!

(#41665) Beni2360 válasza mephi666 (#41663) üzenetére


Beni2360
félisten

Pontosan erre gondoltam. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41666) gigabank3 válasza mephi666 (#41663) üzenetére


gigabank3
újonc

"mindenki vigyen haza pár virágot és locsolgassa otthon"

Lehet viccelődni de volt kollega tavaly aki megmondta hogy értelmes feladat hiányában ő nem megy be.
Már nem kollega. Kivágták mint a foss macskát.

egyébként van ellenőrzés, hogy ténylegesen bent tesped-e végig a dolgozó? ne"

1) telefon munkaidő vége előtt 10 perccel
2) belépőkártya (van...)
3) és a legjobb a legmoskosabb legaljabb dolog: a beépített 3/3-as pincsikutya aki jelent a munkaktársairól.
Elvégre egy Agyarország, a 10 millió házmester országa.

[ Szerkesztve ]

(#41667) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Valaki tudja hol találom meg h Alsonemedin milyen, a kotelezőkön kívül, szabályokat hoztak a hasznalatba veteli engedely kiadasahoz? Pl kotelezo garázs vagy kamra, ilyesmi. Google nem a barátom.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#41668) mephi666 válasza gigabank3 (#41666) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem viccelődök: ez ilyen... az én munkám tényleg bárhonnan elvégezhető 100%osan, mégis be kell járni... annyi, hogy ha épp indokom van (pl gyerek beteg), akkor 1 szó és 1-2 hét home office-t engedélyeznek... 2020-ban úgy lettem kiváló dolgozó, hogy a telephelyen 12 hónapból tán 3-at ha töltöttem :D ...ez van, ez ilyen bicikli... ha bent kell lenni, bent vagyok... de ha nincs munka (mint pl most nyári uborkaszezonban), akkor feltalálom magam :)

ennyit tudok javasolni:
- ha nagyon irritál, akkor váltani kell
- ha nem akarsz váltani, akkor töltsd kedved szerint a benti időt, hogy minél jobban érezd magad... ne húzd feleslegesen az agyad :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41669) Beni2360 válasza Vismajor01 (#41667) üzenetére


Beni2360
félisten

Helyi polgármesteri hivatal oldalán szinte mindent megtalalsz. Gyalon 2, 5 m magassági nem kell engedély de az előírásoknak megfelelően kell építeni és utána bejelentési kötelezettség van és ha olyan akkor elő irják a használatba veteli kötelezettséget. Önkori rendelkezik ezekről.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41670) Vismajor01 válasza Beni2360 (#41669) üzenetére


Vismajor01
addikt

Semmit nem találtam alsónémedi önkormányzati honlapon, azért is jöttem ide. Már eljutottam a "Pest megyei kormányhivatal gyáli járási hivatala épitésüögyi osztály" de konkrétan leirva még csak hasonlót se találtam. Jó lenne leirva tudni/látni.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#41671) Beni2360 válasza Vismajor01 (#41670) üzenetére


Beni2360
félisten

Mi volna ha felhivnad az építésügyi osztályt?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41672) Vismajor01 válasza Beni2360 (#41671) üzenetére


Vismajor01
addikt

Bocsi, de értőolvasás?

"Jó lenne leirva tudni/látni."

Nyilván holnap felfogom hivni és elfog hadarni egy csomó mindent, amiből vagy emlékszem mindenre később vagy nem. :))

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#41673) Beni2360 válasza Vismajor01 (#41672) üzenetére


Beni2360
félisten

Kérd meg, hogy a rendelet elérését adja meg, diktálja lassan le. Otvan az az oldalukon csak nagyon el van dugva. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41674) EmberXY válasza Vismajor01 (#41667) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez segít valamit?

Up the Irons!

(#41675) Vismajor01 válasza EmberXY (#41674) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sajnos nem, mert ez csak a törvényi kötelező dolgokat tartja, sakk sajnos vag nem sajnos a helyi önkormányzat dontheti el h most eppen milyen hulyeseget tesznek kotelezove a tersegben, na es nekem pont ez kene Alsonemedire mert ott épül a hazam es a felujitasi támogatás miatt nagyon nem mindegy minek kell kesz lennie

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#41676) coco2


coco2
őstag

Fáradt kérdés következik, érzékenyebbek most fogják be a fülüket :)

Tudja valaki mitől lesz a takony folyékony helyett zselés halmazállapotú?

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41677) pjen válasza coco2 (#41676) üzenetére


pjen
félisten

ÍAhogy én tudom geny keltőkkel felül fertőződik.

[ Szerkesztve ]

(#41678) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Ha a munkába tartósan nincs feladatom és nem is stresszes, nincs benne kihívás (az állóképességet leszámítva), akkor idővel elgyengülök?

Jelenleg a célom a munkám megtartása. Ez egy állami betanított informatikai munka operátori, kisebb részben technikusi. Ha innen tovább kell menni valami IT webáruházhoz mennék vagy valami IT boltba ügyfélszolgálatra, eladónak, de csak ha elküldenek.

Gáz-e, ha mentális betegség és érdeklődés hiánya miatt nem dolgoznék mérnökként, plusz a stresszt sem bírom és nem is akarom vállalni(Könnyűipari mérnök végzettség)?

Gáz-e, ha rendszergazda papíromhoz rendszergazda meg nem lennék a sok gépelés miatt (Degeneratív ízületi kopás a kezemben), meg mert rossz a műszaki probléma megoldó képességem?

Nem takarózom! Amellett, hogy ezek szarul mennée gyáva is vagyok! De például a műszaki problémamegoldás tényleg szarul megy! Többször próbáltam! Kudarc!

Szégyen-e abból kiindulni, amire képes vagyok? A papírjaim dacára.

(#41679) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Szerintetek ha egy domain név 2oo6 óta bejegyzett, de azóta sosem volt honlapjuk, akkor azt meg lehet támadni arra alapozva, hogy spekulatív célokra használják? Gondolom valaki annak idején megvette, hogy majd eladja, ha bejön valaki egy magas ajánlattal, aztán azóta tartogatja.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41680) pjen válasza I02S3F (#41678) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem nem szégyen, bár sok ilyen ember lenne.

(#41681) I02S3F válasza pjen (#41680) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi :)!

(#41682) #73959936 válasza pjen (#41680) üzenetére


#73959936
törölt tag

+1

(#41683) I02S3F válasza #73959936 (#41682) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper :)!

(#41684) Top cat válasza inf3rno (#41679) üzenetére


Top cat
őstag

Szerintem, ha pl van egy céged, aminek ugyan az a neve mint a kiszemelt domain, akkor van esélyed. Máskülönben valószínűleg esélytelen.

(#41685) coco2 válasza I02S3F (#41678) üzenetére


coco2
őstag

Mit jelent a műszaki probléma megoldás egy rendszergazdánál? Ismert dolgokkal foglalkozol, amiket blogokban elolvashatsz. Nem kell feltalálni a kereket, elég csak gurulni a kitaposott úton.

Bátornak lenni mihez kell? Mi a veszélyforrás?

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41686) I02S3F válasza coco2 (#41685) üzenetére


I02S3F
őstag

Bátornak lenni mihez kell? Mi a veszélyforrás?

A veszélyforrás a kudarc, hogy nem tudom megoldani a problémákat.

Szerk. : Meg is fogalmazódott a válaszom a kérdéseidre! Nincs agyam, türelmem annyit koncentrálni, amennyit egy műszaki probléma igényel! Inkább megkerülöm a problémát, segítséget kérek és megoldják helyettem a munkatársaim!

Természetesen a rutin feladatok amikhez minden információ megvan és nem fejtörő, azokkal nincs gondom!

[ Szerkesztve ]

(#41687) Vismajor01 válasza I02S3F (#41678) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szia,

Igen.

Én 2 évig voltam egy állásban ahol konkrét nyugdij feeling volt.Hétköznap du 1kor mentem konditerembe, szabadságot se nézte senki szal évi 50-60 napot voltam szabin. Semmi dolgom nem volt, de azt ráadásul homeofficeba. Pénz nem volt se jó se rossz, olyan fővárosi átlag bérezés irodai munkára. Főnököm tengerentúli, aztán főnököm se volt egyáltalán 1 évig.

Ez a rövidtávon vicces és jó, hosszútávon viszont nagyon roncsoló. Egyrészt nem nem tanulsz semmit, nem fejlődsz sehova-munkától függően persze, az én pályámon inkább a leadership skills, pozitiv nyelvezet, kriziselháritás, problémamegoldás, emberekkel foglalkozás volt ahol fejlődni LEHETETT volna. Ez életkortól függően, de a továbblépési esélyeid is roncsolja-Hisz adott esetben egy "továbbképzés" az plusz feladatot jelent, másrészt meg új munkában előny ha ismert vagy ezzel vagy azzal a funkcióval/programmal etc. Tehát egyéni oldalról nem fejlődsz, sőt talán visszafelé haladsz (persze a rengeteg szabadidődet önfejlesztésre is fordithatod és akkor az más, de ehhez önuralom és bölcsesség kell ami nekem nincs), msárészről a karriered se halad semerre mert ha nincs mit tenni akkor kitűnni sem lehet szal cégen belül sem fogsz nagyon feljebb lépegetni, illetve az "önéletrajzod" se bővül semmilyen megtanult programmal/bármivel.

Az ilyen munkákat HRes szemmel csak Zsákutcáknak szoktuk hivni, ha 50+ éves vagy és már csak a nyugdijig akarsz eltengődni akkor tökéletes, egyébiránt csak egyhelyben toporgás és dögunalom.

Ja és 2 év után se volt erőm eljönni abból a munkából ANNYIRA kényelmes volt. De végig éreztem, hogy lépni kéne mert ez is nem jó, előző munkahelyemen azonos beosztásban megismert kollégák már más cégeknél sokkal előrébb tartanak.. Aztán egyiknap hivott a HR hogy beszélgessünk, ott lesz a főnök is, mondom remélem kirúgnak!! Erre ja, megszüntették a poziciót (meglepetés) és kaptam 4 havi lelépési dijat :D És még örültem is neki!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#41688) I02S3F válasza Vismajor01 (#41687) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen!

(#41689) Inhouse válasza Inhouse (#41660) üzenetére


Inhouse
őstag

És tessék! Ugye, hogy ugye?! :)
Tegnap már nem értem oda a postára, majd ma veszem birtokba az enyémet...

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#41690) EmberXY válasza Inhouse (#41689) üzenetére


EmberXY
addikt

Amúgy igazuk van, mi a francnak kellenek ezek? Itthon mindenki ismer, személyi kilőve.
Utazni nem kell, mert Magyarországon a legjobb Európában meg a Dunán túl is, tehát útlevél se kell.
Üzemanyag nincs, tehát jogsi se kell. Minek is működne a közigazgatás... Egyszerűen nem kell, elértünk a Kánaánba. ;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#41691) coco2 válasza I02S3F (#41686) üzenetére


coco2
őstag

És fizetnek-e annyit, hogy jobbat érdemeljenek?

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41692) I02S3F válasza coco2 (#41691) üzenetére


I02S3F
őstag

Nem. Net 260+30-50e túlóra pénz (az óraszám olyan max 200ó/hó), de sokat nem kell dolgozni érte. Állami cég.

(#41693) w.miki


w.miki
veterán

Gáz, és villany óra állást hogyan lehet egyszerűen bejelenteni?
A megadott telefonszám állandóan túlterhelt.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41694) Siriusb válasza w.miki (#41693) üzenetére


Siriusb
veterán

Online ügyfélszolgálat, most aug. 15-ig regisztráció nélkül is lehet.

(#41695) w.miki válasza Siriusb (#41694) üzenetére


w.miki
veterán

Hol lehet regisztráció nélkül bejelenteni?
Itt csak Belépéssel enged :(

Ez lenne az áram?
És a gáz?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41696) EmberXY válasza w.miki (#41693) üzenetére


EmberXY
addikt

Online ügyfélszolgálaton érdemes regisztrálni, ott látod később a számláidat, diktálhatsz, stb. [link]

Up the Irons!

(#41697) Siriusb válasza w.miki (#41695) üzenetére


Siriusb
veterán

Gáz: https://www.mvmnext.hu/foldgaz/Ugyfelszolgalat/Havi-meroallas-kozlese-pub?back=https://www.mvmnext.hu/foldgaz/ugyfelszolgalat

Szerk: az MVM-et kerestem meg egy barátomnak, csak azt tudom és csak ezért. :)

[ Szerkesztve ]

(#41698) Beni2360 válasza w.miki (#41695) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha MVM kezeli a számláidat akkor okos tel letőlt app regisztrálsz és minden kéznél van, még az éves fogyasztásod is.
Itt lehet diktálni, stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41699) w.miki válasza Siriusb (#41697) üzenetére


w.miki
veterán

Köszönöm srácok, elvileg sikerült felvinni az
Áram
Gáz
Mérőállásokat, regisztráció nélkül. :R

Ami viszont gond, hogy az EON oldalán regisztrálni nem tudtam az áram fogyasztási azonosítóval, az már elvileg rögzítve van a rendszerben egy email címhez.
De ha az EON oldalán belépek, az email címemmel, ott Gázóra van rögzítve, de nem az, ami a gáz számla azonosítóján van. Ilyenkor mi van? :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41700) Inhouse válasza w.miki (#41699) üzenetére


Inhouse
őstag

Ha MVM next regisztrációd lesz, onnantól az előző külön gáz és külön áramos regisztrációd nem jó. Mindkettőt az MVM nextben kell kezelni. Ami egyébként átláthatóbb, nem kell 2 külön regisztráció, két külön belépés.

Üdv Inhouse

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.