Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41501) EmberXY válasza Dinter (#41499) üzenetére


EmberXY
addikt

Itt tennék esetleg egy próbát, bár konkrétan lakcímkártya opció nincs (arcképes igazolványoknál működik), de a tájékoztató menüben van egy csomó minden, ott írnak a lakcím adatokról is... És van egy webchat funkció, ha más nem, rájuk kérdezhetsz azon keresztül.
Egyébként az ügyintézésed végén gondolom kapsz valami tájékoztatást, azonosítót, stb, hogy mikor lesz kész.

Up the Irons!

(#41502) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hy,

Nagyon sok autó csomagtartóján, hátulján lehet látni ilyen cápa logót. Mi a bánatot jelképez?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41503) mephi666 válasza V.Stryker (#41502) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a halon gondolkoztam sokat... először azt hittem, hogy ilyen sok republic rajongó van :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41504) Cs1csó válasza V.Stryker (#41502) üzenetére


Cs1csó
félisten

Talán katolikus

(#41505) BiP válasza Cs1csó (#41504) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem csak katolikus, általánosan keresztény.

Nem cet, sima hal.

Szerk: a hal a keresztény szimbolikában Jézus Krisztust jelenti, ami egy ógörög nyelvű szójáték következménye. Ugyanis a Jézus Krisztus, Isten Fia, Megváltó szavak görög kezdőbetűinek összeolvasása (ιχθυς, ichthüsz) görögül „halat” jelent.
Ez a "hivatalos" verzió. De amúgy a keresztény szimbolikában a hal elég sokszor előfordul. A tanítványok többsége is halász.
Illetve "emberek halászává teszlek bennetek"

[ Szerkesztve ]

(#41506) V.Stryker válasza mephi666 (#41503) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem ez a fajta...rendes cápa. Bár ilyet is látni.

Ez azt hiszem a cet..meg Jónás.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41507) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Elnézést a buta kérdésért, de tudja valaki, hogy mit jelent a naparányos elszámolás?
Vagy még mindig nem tudni, hogyan történik az elszámolás?
Visszamenőleges-e a szabály, tehát ha eddig elhasználtam 2500 kW/h-t akkor kakukk.
Külön van e a hatásos és vezérelt?
Mi van ha két felhasználási helyem van?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41508) Nikaré válasza V.Stryker (#41502) üzenetére


Nikaré
őstag

Horgász, halász, halas.
Vagy a horoszkópja :)

[ Szerkesztve ]

(#41509) Top cat válasza V.Stryker (#41506) üzenetére


Top cat
őstag

Ilyen? Biztos agresszív keresztény. ;]

Az ateistáké meg ilyen. :D

(#41510) V.Stryker válasza Top cat (#41509) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez ez.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41511) Inhouse válasza gordonfreemN (#41507) üzenetére


Inhouse
őstag

Ezt a naparányost én sem értem. Negyedévente felülvizsgálják az újonnan kialakított határon felüli árakat, tehát idén dec 30-án. Mindenhol évest írtak eddig, csak az érthetőség kedvéért volt leosztva hónapokra. Viszont az MVM oldalán levő kalkulátornál a gáznál egész évet, az áramnál havit kell beírni. A több stimmel az én számításommal. Valószínűleg sokkal rosszabbul járnánk, ha nem éves lenne, főleg a gáznál, hiszen a nyári hónapokban nagyobb lenne a határ alatti "felesleges" rész (elveszne a megtakarítás), a téliek meg sokkal jobban felette lennének, egy átlagolás meg minimalizálja a károkat. Az áramnál azért sokat segítettek, a gáznál nem annyira. Én "könnyen" vagyok, a gázzal beleférünk, a villany meg azért így már viselhetőbb lesz. Van rokon, ahol nincs gáz, villannyal megy a fűtés is, ott pl. 32->55eFt lesz a havijuk, ami gázszámla híján nem is végzetes. Persze, hogy rosszabb, de még így is kedvező a lehetőségekhez mérten. Az első verzió szerint nekik közel 200eFt-ot kellett volna fizetni havonta, a teljeset piaci áron nem is érdemes kiszámolni.

Üdv Inhouse

(#41512) gordonfreemN válasza Inhouse (#41511) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, a kérdés az, hogy most ez visszamenőleges-e, tehát én mar használtam gondolom az éves keretből gáznál.
Eszerint villanynál is éves keret lenne, akkor viszont lesz nagy baj, havi 250 nappli meg 200 vezérelttel. Ha nem visszamenőleges akkor a villany is oké meg gáz is. Ha havi lebontasban van, akkor a villany megint csak nem vész, a gáz igen. De akkor gázzal átállunk átalányra. Na ilyen kérdéseket megválaszolhatnának.
Az indexen irtak olyat is, hogy felhasználási helyenként (nappali, éjszakai) külön külön van keret. Na akkor most külön a nappali és vezéreltre vagy egy lakásra egy kedvezmény lesz áramra? :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41513) Cs1csó


Cs1csó
félisten

A feltöltős villanyórákkal mi a helyzet? (mint a kártyás - pl. domino - telefont úgy lehet tölteni X forinttal és akkor azért kapsz egy kódot hazamész odamész az órához beütöd a kódot és jóváírja a vásárolt kWh-kat.

(#41514) EmberXY válasza Cs1csó (#41513) üzenetére


EmberXY
addikt

Up the Irons!

(#41515) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Irányítsatok megfelelőbb topikba, ha itt nem jó helyen van a kérdés!

Azt veszem észre hogy, ha becsületesen végzem a munkámat és mindent megcsinálok, akkor a főnököm szarik a fejemre. Míg vannak munkatársak, akik bele szarnak a munkába, de jópofiznak a főnökkel, jóba vannak vele és kapnak is plusz megrendelést, plusz pénzért. A kérdésem az az, hogy mire van szükség amellett, hogy boldoguljak egy munkahelyen, hogy elvégzem a munkámat? Ezen felül még mit kell tennem hogy én is falat hoz jussak?

Természetesen valamilyen soft skillre gondoltam! Nem áskálódásra, meg manipulációra!

Egy másik kérdésem a hazugság! A munkatársaimon azt veszem észre, hogy rendszeresen hazudnak. Valami nagyot mondanak, hogy előnyösen tűnjenek fel. Ők nem hibáznak, satöbbi. Én nem igazán vagyok hajlandó ilyesmibe belemenni! Elmondom őszintén, ha elrontottam valamit! Az előrejutáshoz muszáj nekem is így hazudnom, nagyokat mondanom, szépeket mondanom?

:R

[ Szerkesztve ]

(#41516) Cs1csó válasza I02S3F (#41515) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyilván ha intelligens jó emberismerő a főnök akkor nem kell ilyesmi, hiszen ha valamilyen szinten mérhető a munka akkor végül csak kiderül ki a jobb.
DE ha ez a két feltétel nincs - tehát valamiért kevésbé mérhető és/vagy a főnök hülye - akkor nem árt a smúzolás, és MINIMUM némi "csúsztatás"

(#41517) I02S3F válasza Cs1csó (#41516) üzenetére


I02S3F
őstag

Hálás vagyok! Köszi! :R

(#41518) mephi666 válasza Cs1csó (#41516) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez az: partnercégtől több elismerést kaptam, mint cégen belül, mert nekem se pálya a képmutatás+jópofizás+seggnyalás :D munkát elvégzem mindig 100%osra, de másik oldalról meg elvagyok akár egész nap kussban az irodámban... azért van szemem, látom, hogy oda-vissza milyen pletykafolyam indul mindig az "épp jelen nem lévő ellen" ...én ebben nem veszek részt

...persze ha valaki megkeres akármi kéréssel, segítek szívesen: nem egy paraszt vagyok, akit kerüljön mindenki :D

...kivétel mondjuk az összes alkoholizálásba forduló céges rendezvény, ahol ki tudom nyitni a pofám :D ...de ez pont ennek a helye

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41519) I02S3F válasza mephi666 (#41518) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi neked is! Beszélgettem egy ismerőssel és végül én is erre jutottam, hogy becsületesen! Inkább elvégzem a munkámat és nem leszek olyan sikeres, mint a főnököm vagy a munkatársak, akik több pénzhez jutnak, de legalább amit elértem, azt magam értem el! Becsületesen, tisztességesen!

Persze nem vagyok álszent! Nem vagyok hibamentes és szeretném elfogadni ezeket a jelenségeket a munkahelyen! Nem tehetek semmit, hogy megváltozzon!

Csak feltámadt bennem a harag, a rosszindulat, hogy "A kurvaanyátok! Ha nektek így megy, akkor nekem is fog!"

De persze ezt dühből gondoltam! Erre nem építek! :B

(#41520) gordonfreemN válasza I02S3F (#41519) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Sajnos ez tök igazságtalan, de ilyen az élet. Eleinte engem is bosszantott, mert én mem tudok érdekbarátságokat kötni, pusztán érdek alapon, de már 17 év után megszoktam. Nálam ha valaki szimpatikus, akkor tudok jot beszélgetni, ha valaki nem, akkor nehéz vele fentartanom még az alap semleges szintet is, de ez azért a minimum ami elvarható tőlem.
Altalában az olyan emberek nem szoktak szimpatikusak lenni, akikről beszélsz.
Rohan a főnökhöz besúgni ha valami nem a kedve szerint történik a cégnél és persze ő olyan faszán csinál mimdent...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41521) I02S3F válasza gordonfreemN (#41520) üzenetére


I02S3F
őstag

Neked is köszi!

Én közben rájöttem, hogy bennem dolgozik az irigység, hogy az említett főnök és munkatársak jobban keresnek nálam, meg persze "szegény én, milyen keményen dolgozok a kevesebbért, mint ők". Ez a gondolat csalóka, azért azt nem hiszem, hogy nekik tényleg könnyű volna, mert a feszkót azt mindig látom rajtuk!

El tudom fogadni, hogy ilyen a világ! Nem kívánok sjw lenni! De már tiszta, hogy ilyen eszközöket sem szeretnék alkalmazni!

(#41522) BiP válasza Cs1csó (#41516) üzenetére


BiP
nagyúr

Erre mondják, hogy nem elég megcsinálni a munkát, el is kell adni.
Tehát kell némi önmarketing, hogy lássák is, hogy dolgozol.

Nálunk is vannak ilyen különbségek. Szerencsére a nagy hantakirálynőn átlát a főnök, így nem ér célt vele. (hogy a kb. semmi munkát úgy eladja, hogy ő meeeennyire sokat dolgozik)

(#41523) V.Stryker válasza I02S3F (#41515) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szerintem meg munkahely váltás.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41524) I02S3F válasza V.Stryker (#41523) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi a véleményt!

(#41525) w.miki


w.miki
veterán

Melyik a házi barkács/javítás topik?
Betört a mosdó kagyló, ahogy ráesett a polcról az after shave üveg.
Lehet ezt valahogy javítani, vagy cserélni kell?
Képek

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41526) Borisz76 válasza w.miki (#41525) üzenetére


Borisz76
veterán

Esetleg : Építő / felújító topik

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41527) Benhill


Benhill
senior tag

Postaimportnak van telefonszámuk?

Megvámoltak valamit, 10 napja írtam nekik amiben megküldtem az alis doksit hogy fizettem már a vámot, de még nem válaszoltak.

Már itt van a postán a csomag, csak természetesen fizetnem kéne érte 1165 Ft-ot.

(#41528) Inhouse válasza w.miki (#41525) üzenetére


Inhouse
őstag

Hogy ne lehetne? :)
Én egy pillanatszorítót ejtettem bele a kinti mosdóba létráról. Egy tenyérnyi darab kitört belőle. Már meg van a másik, de addig is mivel nem olyan egyszerű egy zártszelvény vázra átszerkeszteni egy totál másikat, kellett egy megoldás.
Viccet félretéve nem hinném, hogy tökéletes megoldás létezne...

Üdv Inhouse

(#41529) Beni2360 válasza w.miki (#41525) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam is ez történt lekentem egy ideig megvolt aztán tavasszal cseréltem. Tele van a face lecserelt, új lakásokbol kiszetelt kagylokkal. 5000 Ft volt egy új db.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41530) coco2


coco2
őstag

Szép kártyán (otp, vendéglátás alszámla) rajta maradt 20k huf, és nézem, mire jó még egyáltalán azon túl, hogy kaját rendelni, amikor jellemzően itthon főzünk.

Aminek örülnék, tipikusan tartós élelmiszer cikkek, mint teafilter (egész évig eláll, és úgyis elfogy nálunk akármekkora mennyiség), száraz háztartási keksz (azok is kb egész éves lejáratúak), egész kartonnal liszt, cukor, valamik. Ha mást nem, olyasmi friss termékek, mint pld dinnye most nyáron. Vagy egyáltalán bármi? :)

Ha valakinek van tippje, szívesen veszem.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41531) konci79 válasza coco2 (#41530) üzenetére


konci79
őstag

Henteseknél valamit venni, ott még elfogadják.

(#41532) BiP válasza coco2 (#41530) üzenetére


BiP
nagyúr

Illetve ha belföldi nyaralás még képben van, akkor a szállást bármelyik zsebből lehet fizetni. (ez nem mostani dolog, a legeleje óta így van).

(#41533) fess


fess
őstag

Sziasztok!
Tavaly november végén felhasználóváltozást jelentettem be az MVM-nél (áram), amit többszöri telefon/email után pikk-pakk február végére meg is oldott úgy, hogy november végétől a fogyasztást az exemnek februári fogyasztásként írták be (983kWh). Ez beleszámít neki az évi 2523 kWh-ba vagy augusztustól nézik majd a fogyasztást?
Jól értelmezem, hogy augusztusra (2523/365)*31-el számol majd az MVM jövő júliusig vagy visszamenőleg is nézik a fogyasztást? Havonta diktáltam/diktálja a fogyasztást.

(#41534) I02S3F válasza fess (#41533) üzenetére


I02S3F
őstag

Erre lehet több választ kapsz!

(#41535) AndrewBlase válasza konci79 (#41531) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Már nem. A múlt héten engem elhajtottak vele. Már csak melegételt is nyújtó helyen fogadják el.

Miért mindig én???

(#41536) kovacsroli válasza I02S3F (#41515) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Ez nagyon érdekes téma.
Én azt figyeltem meg hogy alapvetően 4 típusú kollégát különböztetünk meg.
1. hülye és nem tudja magát eladni
2. hülye, de legalább eladja magát
3. okos, de nem tudja magát eladni (ide tartozol a fentiek szerint)
4. okos és el is adja magát

A saját tapasztalatom az, hogy a 2-es és 4-es csoportba tartozó emberek közös tulajdonsága, hogy rendkívül magabiztosak. Ebből adódik, hogy általában ők azok, akik sikeresek is. Tehát magabiztosság, 1.
Kettő, kollegalitás. Ebbe beletartozik hogy egymással szemben őszinték vagyunk és becsületesek. Ha egy és kettő teljesül, akkor nyeregben vagy. El is tudod magad adni, bírnak is és tudják hogy bízhatnak benned. A szakmai tudás másodlagos (eltekintve persze speciális szakmáktól) mert vagy rádragad az idő múlásával, vagy a munkakörnyezet tapasztalja ki hogy milyen jellegű feladatokkal bírkozól meg és azokat osztja rád.
A meló nem elég, idomulni kell a többiekhez – ha tetszik, ha nem. Ez nem nyalás meg nem hízelgés, egyszerűen csak tudjuk, hogy ami nem hajlik, az eltörik.

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#41537) mephi666 válasza kovacsroli (#41536) üzenetére


mephi666
nagyúr

5. okos, de nem akarja magát eladni :) szerintem inkább ez a kategória... lehet, hogy el tudná adni magát, ha akarná, de egyszerűen nem akarja, mert nem így akar érvényesülni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41538) inf3rno válasza mephi666 (#41537) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hat hogyan lehet meg ervenyesulni?

Buliban hasznos! =]

(#41539) I02S3F válasza kovacsroli (#41536) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen! Szuperül megvilágítottad!

@mephi666 - Ez a helyzet, amit te írsz! De látom a helyzet eredménytelenségét, terméketlenséget! Így hajlok a változásra! Változtatni akarok! Nem vagyok a pénzem ellensége!

@inferno - Bár nem engem kérdeztél, én a maximális szorgalommal szerettem volna érvényesülni (vagy szeretnék)!

Meglátom milyen módszerek lesznek elfogadhatóak a számomra! Utána is olvasok, hogy hogyan tudom eladni magam!

(#41540) inf3rno válasza I02S3F (#41539) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem erdemes kombinalni a kettot. Egy dolog, hogy szorgalmas vagy, de ha senki nem ismeri el, akkor nem kapsz penzt erte.

Buliban hasznos! =]

(#41541) mephi666 válasza inf3rno (#41538) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem azt mondtam, hogy így lehet érvényesülni, csak a különbségre világítottam rá a "tud" és "akar" közt :) ...aki nem akar, attól függetlenül lehet, hogy tud... aki viszont nem tud, az akkor sem tud, ha akar...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41542) konci79 válasza AndrewBlase (#41535) üzenetére


konci79
őstag

Akkor hentes függő is, én szombaton vettem húst, ugyan csak vendéglátás számláról, de elfogadták.

(#41543) kovacsroli válasza I02S3F (#41539) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szerintem remekül felismerted, hogy mi az amin változtatni szeretnél és mik a kezdő lépések ehhez. Gondolok itt az irigység témájára és hogy ki mennyit keres.
Korábban én is beleestem ebbe a hibába, foglalkoztatott a téma. Aztán rájöttem valamire, amivel ugyan lehet vitatkozni csak nehéz, mégpedig hogy a fizetés ilyen módon nem relativizálható. Önmagában kell nézni, a saját szempontomból. Irreleváns, hogy másokhoz képest mennyi. A fizetésem akkor jó, ha számomra egyensúlyban van az elvégzett munka mértékével, a velejáró felelősséggel és nem pedig akkor, ha annyi, vagy több mint a kollégáimé. Az ember igazságérzetét ugyan bánthatja, hogy szerinte ugyanazért a munkáért kevesebb bért kap és lehet emiatt ellenérzés a kollégákkal szemben, de igazából ez kizárólag a saját döntéseinek az eredménye.
Mindenki maga írta alá a munkaszerződését, amiben vállalt valamit x díjazás fejében. Az aláírásával azt igazolta, hogy ez számára megfelelő, és kész. Röviden tehát itt abszolút igaz a mondás, miszerint mindenki a maga sorsának a kovácsa.
Elfecsérelt idő és energia azon pörögni, hogy ki, miért és mennyit keres.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#41544) I02S3F válasza kovacsroli (#41543) üzenetére


I02S3F
őstag

Hálás vagyok, hogy ilyen jól elmagyarázod nekem!

Ritkán megjelenik bennem a szenvedély, hogy többet akarok keresni. Végül is az irigység, a vágy, hogy annyit keresek, mint munkatársaim. Miközben, ha megnézem elégedett vagyok a fizetésemmel! Különösen túlóra után! Talán irigységem egyik mozgatórugója a versengésem! Pontosan ettől tartok, hogy máshol kevesebb pénzért, de többet kellene dolgozni és még csak figyelembe se vennék azt, hogy mire vagyok képes és mire nem.

Jelenlegi munkahelyemen nem vagyok széthajtva! Nem kapok olyan feladatot, amit ne tudnék megoldani! A főnök kedvez, ha teheti! Bármikor el kéredzkedhetek! Jó a kollégákkal a viszony és a szabadság kivételén sem megy a hercehurca! Folyton arra gondolok, hogy ha váltanék, csak veszítenénk! Erre elég sokszor rájöttem!

Szuper hogy ezt is megvilágítottad, mert a pénz elég amit kapok és persze van pár vágyam, de ez üres vágy, jobb laptopra, amire nincs szükségem! Nem használnám ki! Stb. :R

(#41545) inf3rno válasza kovacsroli (#41543) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Teljes mertekben egyetertek. Nem csak itt igaz, hanem az elet minden teruleten. Kicsit onertekeles kerdese is, valaki sokra tartja a munkajat, valaki meg akar meg ingyen is dolgozik, es egyaltalan nem tudastol fugg ez sem. Inkabb neveles kerdese, engem pl. sokat ugraltattak gyerekkoromban, es hajlamos voltam emiatt tul alacsony arakat mondani. Ezzel erdemes foglalkozni. A kollegakkal valo osszehasonlitas esetleg jelezhet ilyen problemat, de ez sem minden esetben igaz.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41546) kovacsroli válasza I02S3F (#41544) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Ezek csak a saját tapasztalásaim eredménye pár sorban, de örülök ha tudsz belőle meríteni.
Jó, hogy másfajta szemüveggel nézve azért mégis elégedetten tekintesz a jelenlegi helyzetre, viszont ezzel együtt fontos, hogy nem bíztatnálak megalkuvásra. Ha van benned ambíció, használd! Folytasd azt, amit most csinálsz - tájékozódj, kérdezz, olvass.
Látszik, hogy nyitott és fogékony vagy az önfejlesztésre, ebben te magad és számos szakember is sokkal hatékonyabban tud segíteni, mint egy magamfaja okostojás. :))

Sok sikert!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#41547) I02S3F válasza kovacsroli (#41546) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper! Köszönöm! :K

(#41548) coco2 válasza I02S3F (#41515) üzenetére


coco2
őstag

>Természetesen valamilyen soft skillre gondoltam! Nem áskálódásra, meg manipulációra!

Az egyik út, hogy nem kell hozzá soft skill sem, csak házasodj be a megfelelő családba, és viseld gondját azoknak a problémáknak, amiknek ott gondját viselik. Alkalmasint erős gyomorra lesz szükséged.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41549) I02S3F válasza coco2 (#41548) üzenetére


I02S3F
őstag

Remélem nem tévedek, de meglehetősen kimaradok a családi drámából! Még nem vagyok házas mondjuk.

(#41550) Nikaré válasza coco2 (#41548) üzenetére


Nikaré
őstag

Milyen az a megfelelő család erre az esetre?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.