Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) CJ3 válasza Dictator^ (#13450) üzenetére


CJ3
senior tag

Én most hogy lecseréltem a kártyám azt raktam fel....GTA-4 et toltam eddig, nem vettem észre semmit.....3DMark 11 et is futtattam ott se volt semmi......

Amúgy ha belegondolsz leszedték volna már ha ilyen baja lenne......Jó az is lehet hogy eggyes tipusoknál bezavarhat, nem mondom hogy nem..... :R Nálam eddig minden ok :R

És itt a házam még a VTX 6850 el a hűtés témához kapcsolva dcsak át kellett méretezni :DDD

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#13452) alibaba78 válasza HartgeH3-2.8 (#13448) üzenetére


alibaba78
őstag

Igazad van. :)

(#13450) Dictator^: Ez kb. ugy hangzik, mintha a geped epseget kozkaztatnad a driver telepitesevel. :D Nalam tokeletesen mukodik, nem volt meg kekhalal. Teszteld le!

(#13453) HartgeH3-2.8 válasza CJ3 (#13451) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Brutál jó ez a moduláris táp, meg azok a sata kábelek állat jók!! :) Miből vannak azok úgy megoldva..? Kábelezés hibátlan :)
Kivételesen az enyém is most jól sikerült csak már nagyon ki akartam próbálni milyen lett és nem készültek képek.

alibaba78 :R

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13454) CJ3 válasza HartgeH3-2.8 (#13453) üzenetére


CJ3
senior tag

;] ;] ;]

Majd ahogy most megcsináltam, azt kukkold meg az új VGA-val UV kék Sata kábelek....

Atke kollégától vannak MDPC s harisnya sata kábelre.....irj neki ha érdekel nagyon szépek igényesek.....Csak a piros nem UV Reagáns :(((
Kékem, meg Narancsom van UV s be....... besz....ás szinte izzanak a gépben:D
A tápot most vettem tényleg nagyon adja :C

Majd holnap csinálok képeket :R

Crypto

(#13455) diegho válasza lsc (#13442) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi. Ezek alapján az Asus a best buy úgy látom.

(#13456) attamero81 válasza CJ3 (#13454) üzenetére


attamero81
senior tag

Nekem is Silent pro van.(M700)Neked melyik?A házam pedig Gigabyte 3DAurora.Éppen festés alatt áll.Egyedi Limited edition lesz.Mivel gyárilag fakete és fehér van csak én valami egyediben gondolkozzom.Ha kész lesz akkor jönnek a fotok!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13457) Flashget válasza CJ3 (#13424) üzenetére


Flashget
félisten

:R

Realme GT Master Edition

(#13458) ledgeri válasza alibaba78 (#13437) üzenetére


ledgeri
nagyúr

nyíló fül : V4 black (de nem ez volt az első feltünő, hanem:
A ház előlapjának alul látható kis lyukai
A HDD, ODD tartó ,,bilincsek..
stb... te is kiszúrnád a HAF-od részleteit nem?

Egy fájdalomcsillapító krém vagy kapszula reklámban is (amiben egy hapi lépked lefelé a lépcsőn, a térdét, valaki más valamilyen másik részét, meg egy parkolóházban lépkedő nő a fejét fogja a fájdalom miatt) kiszúrtam a kedvenc autóm új változatának az ablaküveg-sarokba gravírozott a logóját, mikor a nő beleszáll,(de elsőnek a kapaszkodók tűntek fel...

Meg azért vettem észre egy filmben, hogy azt a jelenetet ugyanazon az utcán többször és több szakaszban vettek fel (anyós ülés melletti üvegre kb merőlegesen a vezetőt és a mögötte suhanó tájat láttatva, majd a másik oldalról ugyanez), mert szintén a kedvenc autómat láttam meg felül fekete, alul piros színben, és feltűnt, hogy bizonyos ritmusban jön elő (vágás után fa,fa,fa bolt kereszt utca, sarkon mini szürke autó, furgon vágás [ hosszabb rövidebb részekkel...

Van szemem az ilyesmikhez...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13459) ledgeri válasza HartgeH3-2.8 (#13441) üzenetére


ledgeri
nagyúr

típusok?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13460) ledgeri válasza attamero81 (#13456) üzenetére


ledgeri
nagyúr

aurora!!!! :Y
Na abból is 2 van... melyik (most már sajna[ miért :O ?] más a neve...)?
egy nagy kedvenc volt.. csak drága lett volna egy 0-ról induló gépbe... majd, ha csak valami miatt kell egy új ház..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13461) keke69 válasza Dictator^ (#13450) üzenetére


keke69
őstag

Nekem tökéletesen működik,semmi baj nincs vele,bár én csak a drivert szoktam feltenni!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#13462) attamero81 válasza ledgeri (#13460) üzenetére


attamero81
senior tag

Így néz ki,de mint ahogy írtam éppen design váltás van és egyedivé szeretném rakni. :C

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13463) attamero81


attamero81
senior tag

Emellett gigabyte az alaplapom és a videokártyám is.Mondjuk úgy lenne a sor tiszta ha a tápom is az lenne,de mivel régen az Silent pro M500-as bevált,de viszont az új konfig többet eszik ezért nagyobbik testvére lett M700-as.Ezután jön majd az 1000 gold testvére és mégegy gigabyte 470!!Igen ugyanis visszaváltottam 6870-ről 470-re!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13464) GeneraL_XTX válasza attamero81 (#13463) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

minek váltottál vissza ha ezzel jobban meg voltál elégedve(az írásaid alapján) :U :U :F

(#13465) attamero81 válasza GeneraL_XTX (#13464) üzenetére


attamero81
senior tag

Mert az alaplapnak volt egy ismeretlen funkciója ami bevolt kapcsolva és együtt kezelte az alaplapi és a pci slot-os kártyát.( :W )Meg idő közben kiderült,hogy a monitorom az ami ludas legfőkébb.Amúgy 6870 black edition előtt :R ,azért,mert kevesebb NAGYON frankó kártya.Savanya kollégának lesz.Ez nem azt jelzi,hogy nem lesz többet ati-m,meg hogy szar csak egyszerűen nem tudok választani,s mivel a hibrid módban nem megy az alaplapom ezért váltogatom.Szeretném kiprobálni az ati-ban a 5970-est,Nvidiában:GTX580-ast még.
Remélem adja a jó isten.Illetve tartósan érdekel a CF és az SLi konfig is!Majd lesz ahogy lesz.Éppen ram bővítés van.Azután ház design váltás,utánna M1000 Gold táp csere és azután jöhet valami frankó CF vagy SLi!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13466) CJ3 válasza Tothgera30 (#13440) üzenetére


CJ3
senior tag

A te házikód se kutya:D:D:D

Mi a neve az ilyen topicnak ahol gépházakról, hűtésekről van a téma valaki linket pls :R

Este csinálok képeket az új kártyáról :R

Crypto

(#13467) diegho


diegho
nagyúr

Milyen érdemi különbség van a Giga és a Giga OC kártyák között? Azért kérdezem, mert a tegnap linkelt tesztben említik, hogy az OC más tápellátást kapott és lehet a hűtése is más, mert a sima nem Windforce, bár úgy néz ki az is. A kérdés azért merült fel, mert az Asus DirectCU és a Giga OC között kellene döntenem, árban 1000ft a diferencia, szóval az nem tényező.

(#13468) Vigneau válasza CJ3 (#13466) üzenetére


Vigneau
félisten

A téma komolyabb, valamint kreatívabb megközelítése. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13469) Tothgera30 válasza CJ3 (#13466) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát nem, a PC-style topicban ténykedek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13470) CJ3 válasza diegho (#13467) üzenetére


CJ3
senior tag

A Gigákat valahol olvastam hogy nem ajánlják .....Ez az Asus nekem minden szempontból megfelelő szerintem azt vedd :R :R :R

Köszi a fórumot belesek.....

Tothgera30 Lassan már nekem is ott kellene:D Már alakul a gép :DDD

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#13471) Tothgera30 válasza CJ3 (#13470) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A valahol olvastam dolgot felejtsd el. Van vele tapasztalatod, vagy nincs? Marika néni véleményére nem adunk. Nekem volt egy Giga 6850OC-m, WindForce hűtéses, bánom hogy eladtam, nagyon jó kártya volt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13472) polonic válasza Tothgera30 (#13471) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem Marika néni véleménye. Tessék visszaolvasni a topikban. Volt pár ph-s, aki tapasztalta a black screent, azaz a no signal crasht.

[ Szerkesztve ]

(#13473) jockas válasza Tothgera30 (#13471) üzenetére


jockas
senior tag

Nem éppen Marika néni volt az, akinek egymás után vitték vissza (vagy éppen az aki vissza vitt nem is egyet) a Giga OC kártyákat, mert no signalozik. Ilyen kártyát ajánlani nem éppen szokás. Ja tudom...lehet kifogni jó példányokat. De ezt mond egy átlagos pistikének, aki nem szeretne heteket / hónapokat várni egy működő Giga kártyára, mert nem cserélik neki vissza csak hosszú huzavona után.

Giga OC és Asus DirectCU közül egyértelműen az Asus a jó választás. Azoknál nincs olyan, hogy lehet...

(#13474) Bali27


Bali27
addikt

Nekem V1es Asus 6850em van.. Még amikor kijött ez a széria akkor vettem.. Hozzá se kellett nyúlni.. Akár mikor frissitek Catalystet tökéletesen felmegy és hibátlanul müködik..
Szóval meg vagyok elégedve vele..

(#13475) Tothgera30 válasza polonic (#13472) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én visszaolvastam, és csak a legelső szériásoknál volt ilyen gond.

#13473 jockas: OC karit még nem láttam hogy gariztatni kellene. Mondjuk az enyém Rev. 1.2-es volt, lehet ez is közrejátszott.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13476) diegho válasza Bali27 (#13474) üzenetére


diegho
nagyúr

Hangja milyen? Nekem ez a legfőbb szempont.

(#13477) CJ3 válasza polonic (#13472) üzenetére


CJ3
senior tag

Kössz Broo:) Igen amúgy nem tettem hozzá hogy itt ph-n irták és lehet be is volt linkelve a hozzászólás, mert ugyanezt a kérdést tette fel a srác....hogy milyen márkát :F
És erre linkelte neki egy másik tag :R :R :R

Tothgera30 Marika néni a kis boltban nem szokott VGA-t árulni, pedig mondtam már neki hogy egy használt kereskedést betehetnénk a Disznócombok közé :DDD
És legalább nem melegedne a teszt közben se semmi.....Meglenne a hűtés XD

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#13478) CJ3 válasza diegho (#13476) üzenetére


CJ3
senior tag

Az Asus-é 6870 ha nem hatjtod alapon automatán 15% on pörgeti............

Az szinte semmi a VTX 6850-et 35%, körül hajtotta az alapszabályzó, szóval vesd össze:D

És az sem volt hangos, a gigánál nem tudom mik az adatok..........
Az is igaz biztos ha már megveszel egy + hűtéses karit, vagy meg gyárilag magasabb órajel stb, annál már kisebb az esélye a hibáknak.
A Gigánál is valószínű valamelyik kezdetleges kártyáról lehetett szó :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#13479) Tothgera30 válasza CJ3 (#13477) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A fagyasztó mellett ütne egy tesztkonfig.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13480) John Rose válasza CJ3 (#13478) üzenetére


John Rose
aktív tag

Ezért kell VTX3D kártyára a PCS+ bios és máris rendben van a ventivezérlés (is) :K

[ Szerkesztve ]

(#13481) Beri válasza jockas (#13473) üzenetére


Beri
addikt

Az OC-vel semmi baj nem volt. A simából volt egy maréknyi hibás darab (~100), ami rosszul felkonfigurált feszültségszabályzóval került a boltokba.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#13482) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Giga oc kártya...
tegnap csak kíváncsiságból levettem after burnerrel a ventit minimumra... el is feledkeztem róla, majd mikor észrevettem 80fokon járt...
Auto vissza... 100% venti majd szépen vissza ahogy hült
most meg picit ,,rezonancia morgós" a kártya (levett oldallal, közelebb hajolva), amit picit a ventihez érve lehet orvosolni...

megoldás-ötlet?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13483) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

egyébként ha már így a házaknál tartunk tudnátok ajánlani valami jól szellőző de nem olyan drága kuckót?

pl a cooler master elite 430-as milyen?

(#13484) mikromanus válasza Dictator^ (#13450) üzenetére


mikromanus
veterán

win7 32 bitesen eddig nem volt ilyen gondom, de civ5-nél valaki jelezte, hogy volt kék halál (win7 64 bit). Persze lehet más az ok ott. Mindenesetre diablo 2-t és a filmeket bírta az új catalysttel. Meg a 3dmark teszteket és a crysis 2-t is. Mondjuk ha a hiba csak órák múlva jelentkezik, akkor lehet nem mondanak ezek nálam se semmit...

Közületekl találkozott valaki mostanában a catalyst 11.8-as Dr. Kékhalállal? :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13485) CJ3 válasza GeneraL_XTX (#13483) üzenetére


CJ3
senior tag

Én olyat ajánlanék ami nekem van Cooler Master CM690 a plexis oldalú :K
Hasonló mint amit kinéztél csak szerintem jobb, több minden is elfér 20-23 újonnan és minőséget kapsz... :C :R

A HALF még esetleg, de az Red meg persze amik zsebbenyúlósak, azokat nem részletezem 30-50000 használtan :DDD

Nem egy PC-Style-os nál láttam ilyen házat is(CM690), pl nagyon szépen meg is lehet őket csinálni, kábelek elvezetni stb....

Majd este csinálok képeket aztán majd belinkelem :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#13486) HartgeH3-2.8 válasza CJ3 (#13485) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én is kíváncsi leszek rá :)

Picit irigykedve olvasom ezeket a szuper házakat de lehet egyszer bele fogok ülni én is egy ilyenbe :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13487) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Áhh lecsúsztam a szerkesztésről..

Létezik egy program ami játék közben bal felső sarokban zölden ki tudja folyamatosan jelezni a GPU hőmérsékletet, venti fordulatot egyebet.Tudja ennek valaki a nevét esetleg?

Nem tudom ezek mennyire pontosak de a fentebb említett problémára lehet egy óvatossági megoldás.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13488) keke69 válasza HartgeH3-2.8 (#13487) üzenetére


keke69
őstag

Szerintem tudja az aide64 is meg az afterburner is!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#13489) FireGL válasza HartgeH3-2.8 (#13487) üzenetére


FireGL
aktív tag

ATI Tray Tools

azt állítasz be neki amit akarsz...

download:
ATI Tray tools

[ Szerkesztve ]

Az embert a gondolkodás tette állattá...

(#13490) HartgeH3-2.8 válasza FireGL (#13489) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm :) :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13491) - = Zk = - válasza HartgeH3-2.8 (#13487) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oder MSI AfterBurner.... nekem is az van fent.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13492) CJ3


CJ3
senior tag

Na megvan az átrendezés:D




[ Szerkesztve ]

Crypto

(#13493) Winne válasza CJ3 (#13492) üzenetére


Winne
nagyúr

Korrekt! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13494) Bali27 válasza diegho (#13476) üzenetére


Bali27
addikt

Halk és hüvös.. Igaz a házam is jó minőségű + eléggé széljárta :)

(#13495) lsc


lsc
nagyúr

11.8 driver teszt. Érdekes hogy a preview gyorsabb mint a whql, nem mertek mindent belerakni ?

Az élet kegyetlen .

(#13496) Valdez válasza lsc (#13495) üzenetére


Valdez
őstag

Ja és érdekes az mlaa sem gyorsult semennyit. Jó nagy kamu volt ez is :)

Improves performance up to 30% when AMD’s Morphological Anti-Aliasing (MLAA) is enabled through the
Catalyst™ Control Center on the AMD Radeon™ HD 6000 and AMD Radeon™ HD 5000 Series

[ Szerkesztve ]

(#13497) diegho


diegho
nagyúr

Mi lehet a különbség az Asus 6850 sima és a V2 között?

(#13498) Great_Muta válasza diegho (#13497) üzenetére


Great_Muta
tag

Annyit vettem észre anno hogy a simán 1db, a V2-n 2db tápcsatlakozó van.
Lehetett választani, Én a V2-t vettem meg :)

(#13499) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Dirt 3 az 50-es végü töpic kártyával mennyit megy (fps-re értve full hd-ban)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13500) Tothgera30 válasza ledgeri (#13499) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...géptől is függ... :U

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.