Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) Intruder2k5 válasza Rick4 (#16250) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem ismerem, de egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez custom firmware-el is működik... Szerintem csak a gyárit kezeli le. Bár, ahogy mondani szokás, egy próbát megér. :)

(#16252) Intruder2k5 válasza kalapocska (#16244) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Most akarták megvenni az egyébként már eladott WL-500GP routeremet... Ha nem haragszol, átirányítottam hozzád (vagyis belinkeltem a hsz.-ed).

(#16253) tbs


tbs
addikt

A 7végén hákoltam egy V1-be belső usb csatit a via csip 4. portjára. :D Észrevettem, hogy már a szemem sem a régi -> érzésre ment inkább, mint látásra. :DDD
Fasza lett, 32G CF a lélektárolója azóta.

(#16254) Intruder2k5 válasza tbs (#16253) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ügyes, gratula! :)

(#16255) Rick4 válasza Intruder2k5 (#16251) üzenetére


Rick4
félisten

Én egy működő portforwardos tomato-val kiegyeznék.. Nem ragaszkodom ilyesmikhez, de a hozzá nem értőnek egy gui sokkal jobb, mint ha írkálni kell valahova.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#16256) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Felmerült bennem még egy kérdés. Bár nemtudom mennyire van mások szerint gyakorlati jelentősége.
Szoval ha megy a routeren a torrent és ól lefogja a sávszélességet, akkor megoldható-e valamiféle prioritás, hogy a gépre érkező adatforgalom legyen az elsődleges?!

Az idő sebessége: 1s/s

(#16257) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16256) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Csak úgy oldható meg, hogy állandó korlátozással... Azt tudja a QoS. Abban beállíthatod, hogy adott portra érkező csomagok - például a torrent 6880-as portjára - mondjuk, Lowest prioritást kapjanak, és a Lowest prioritáshoz mondjuk csak 75% sávszélességet engedsz. Ez nagyon jól működik, nekem több mindenre be van állítva szabály (E-mail, HTTP, stb..), de ez konstans, tehát olyat nem tud, hogy mondjuk full sávszéllel töltsön a torrent, és ha elkezdesz böngészni, akkor visszaveszi annak sebességét...

(#16258) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16256) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

...és még annyit hozzátennék, hogy 15-20 Mbit/sec felett már komoly megterhelést jelent a procinak a QoS használata, szóval ha gyors neted van, akkor lehet, hogy többet vesztesz, mint amennyit nyersz vele.

(#16259) TomyLeeBoy válasza Intruder2k5 (#16258) üzenetére


TomyLeeBoy
tag

Sajnos ezt gondoltam, ugyhogy marad így. 30 Mbit/s a net.

Viszont probléma az megint adódott. Nem indul el automatán indításkor a lighttpd meg az rtorrent egyik routeren sem a kettő közül. Ha kézzel indítom jó. Próbáltam a scripteknél megadni a parancsot, de nem lett jó.

Az idő sebessége: 1s/s

(#16260) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16259) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És ha nem az rtorrentet indítod manuálisan, hanem azt írod be, hogy

/opt/etc/init.d/rc.unslung

akkor is elindulnak a progik? Illetve a fenti rc.unslung jogai rendben vannak?

(#16261) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16259) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tehát, ha manuálisan indul mind a lighttpd, mind pedig az rtorrent, akkor azokkal ugye semmi baj nincsen. Ha az előbbi paranccsal (rc.unslung) elindul, akkor valószínűleg a webes felületen nem állítottad be az rc.unslung indítását.

Viszont ha erre a parancsra nem indul el, akkor pedig az rc.unslung-ban lesz a hiba... Vagy a tartalma nem stimmel, vagy pedig a jogosultságai. Egyéb esetben mennie kell...

(#16262) TomyLeeBoy válasza Intruder2k5 (#16261) üzenetére


TomyLeeBoy
tag

Köszönöm, a webes felületen maradt ki az a sor. Mostmár jó lett.

Az idő sebessége: 1s/s

(#16263) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16262) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

:C

(#16264) Rick4


Rick4
félisten

Sziasztok!
Megint a tomato-val szívatom magamat, ha a basic fülnél beállítom a portot és az ip-t, akkor itt miért nem látszik?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#16265) Intruder2k5 válasza Rick4 (#16264) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ezt már leírtam múltkor valahol, hogy annak nem is kell ott látszódnia... Ott csak az UPnP által forwardolt portot láthatóak. Ha konzolban az

iptables -L

paranccsal kiiratod az iptables szabályokat, akkor láthatod, hogy az a "Chain upnp", vagyis az UPnP lánc. Amiket manuálisan forwardolsz a Basic menüben, azok a "Chain wanin" láncban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#16266) Rick4 válasza Intruder2k5 (#16265) üzenetére


Rick4
félisten

Most már ment privi ezügyben..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#16267) petir


petir
senior tag

Hello!

Tanulgatok , allitgatok neha el is rontom. :D Most egy kicsit tovabb lepnek megint Dyndns-em megy ahogy kell! FTP-t szeretnem beallitaniftp - Ha letrehozom igy a mappaszerkezetet mmc-be es hozzaadok egy felhasznalot az ftp mar menni is fog? vagy kell egyéb dolog is?

Illetve webserverhez hova nyuljak mit allitsak?

(#16268) Intruder2k5 válasza petir (#16267) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kisebb kép nem volt? :)

(#16269) petir válasza Intruder2k5 (#16268) üzenetére


petir
senior tag

kep

Bocsi lejart az ido nem tudtam szerkeszteni , ezt a kepet amugy itt talaltam.

(#16270) Intruder2k5 válasza petir (#16269) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És Te most ugyanezt a mappaszerkezetet akarod megcsinálni? Persze nincs semmi akadálya, de felesleges... Először is azt kellene letisztázni, hogy mit szeretnél FTP-n elérni. Úgy értem, hogy mondjuk a letöltött torrenteket, az egész /mmc mappát, vagy elég egy teljesen új üres mappa, ami csakis az FTP-nek van fenntartva? Illetve írásra, olvasásra, és lesznek-e más felhasználók is, akinek látni szeretnéd a dolgait FTP-n? Kell-e névtelen (anonymous) hozzáférés?

[ Szerkesztve ]

(#16271) petir válasza Intruder2k5 (#16270) üzenetére


petir
senior tag

Egy mappa eleg , ahogy olvastam minden felhasznalo ugyis kap a nevehez egy mappat miutan letrehozom. Letoltott torrentet nem raknam ki ftp-re :U Ezt az opciot nem is ertem...

(#16272) Intruder2k5 válasza petir (#16271) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na akkor egy rövid leírás...

Van az anonymous hozzáférés, ahova nem kell felhasználónév, se jelszó. Ezt lehet állítani csak olvasásra, vagy írás-olvasásra is. Na meg lehet csak írásra is, annak viszont nem sok értelme van.

Aztán vannak a Private felhasználók, akiknek teljesen önálló könyvtára van, ahova más felhasználó nem lát be alapesetben. Nekik a saját mappájukra teljes jogosultságuk van.

És van a Public felhasználói csoport, amibe több név is tartozhat, nekik közös mappájuk van, viszont a jogaikat külön külön lehet állítani, hogy olvasni, írni-olvasni, vagy csak listázni tudjanak.

Ezeket aztán a végtelenségig lehet keverni, mappa átfedések, stb... Viszont, ha csak Te szeretnéd használni, akkor nem kell bonyolítani.

(#16273) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha nem kell semmi különlegesség, akkor én ezt javaslom neked...

Ehhez létre kell hozni az /mmc mappában az ftp_root nevű könyvtárat, és ezen belül még egy anonymous könyvtárat. Felhasználónak javaslom, hogy állítsd be a kívánt nevet, amit Te használni szeretnél, és állíts be neki Read/Write jogot. Ha másnak is szeretnél hozzáférést adni, akkor nekik ugyanígy hozz létre egy felhasználót, csakhogy őket Private joggal ruházd fel. Így, Te bele fogsz látni minden más felhasználó könyvtárába, ők viszont csak a sajátjukat fogják elérni.

[ Szerkesztve ]

(#16274) petir válasza Intruder2k5 (#16273) üzenetére


petir
senior tag

Nagyjabol ertem meg kis is tapasztaltam viszont a firewall resznel nem kell allitani valamit mert nem nagyon akar csatlakozni az ftp cimhez. domain-t meghivja ip-t is kiirja a total commander de nem csatlakozik fel, nem latom a filelistat. a TC kapcsolathivasi hibat ir ki.

(#16275) Intruder2k5 válasza petir (#16274) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amennyiben otthonról, saját hálózatodról próbálod dyndns, vagy külső IP címmel elérni, akkor állítsd be még ezt.

Persze ha máshonnan próbálsz belépni, akkor megy e-nélkül is, otthonról viszont csak így megy. A tűzfalhoz nem kell nyúlni, ha "Yes, WAN And LAN"-t állítottál be, akkor a firmware mindent elintéz ez ügyben.

(#16276) petir válasza Intruder2k5 (#16275) üzenetére


petir
senior tag

Persze az WAN , LAN-on volt ez a loopback nem volt atallitva - ez egyebkent valojaban mi is ? Gondlom valami vedelmi funkcio bar eleg erdekes hogy sajat szervert nem erem el sajat ipmrol. - viszont mukodik köszönöm a segitseget

kozbe eszembe jutott még valami
Administration - Scripts - Firewall fül
iptables -I INPUT -p tcp --dport 15687 -j ACCEPT
ez a sor arra valo, hogy az rtorrentemnek a 15687 -es portot megnyitja igy az zavartalanul tud kommunkialni - remelem jol irtam
szoval minap nezem gui--n a beallitasokat veletlen port be volt pipalva kiszedtem es beirtam a portot amit hasznalok, viszont hogyha most utorrent portcheckeren megnezem azt irja nincs nyitva mitol lehet ez ?

MÁS, hogy folytassam amit elején kezdtem
rtorrent , ftp , teljesen jo elegedett vagyok es nem csalodtam eddig a routerben,
webszerver - szeretnem ezt is kiprobalni mostmar, mennyire terhelne le a routert mondjuk egy drupal vagy egy wordpress motor. vagy esetleg egy komolyabb phpfusion..? nagyon megdolgoztatná?

(#16277) Intruder2k5 válasza petir (#16276) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

NAT Loopback
Ha bejelöltük, a belső hálózaton elérhető gépek használhatják egymás szolgáltatásait a WAN interfészen, és jól beállított port-forward-on keresztül. Ha nincs bejelölve, a helyi hálózaton a gépek szolgáltatásai csak a helyi IP címeken keresztül érhetőek el.

A kérdéses tűzfal szabály valóban egy portot nyit meg. A torrent portot természetesen az rtorrent.conf file-ban is be kell állítani, a GUI édeskevés, ugyanis az ott beállított dolgok nagy többsége reboot után visszaáll alapra, vagyis az rtorrent.conf-ban megadottra...

Webszerver... Komoly weboldalakhoz, amik nagyobb MySQL adatbázissal járnak együtt, ne sok reményt fűzz. Mondjuk minden bizonnyal fog menni, de szinte használhatatlanul lassú lesz. Ez a gép nem erre van kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#16278) petir válasza Intruder2k5 (#16277) üzenetére


petir
senior tag

Akkor fusion kiesett, marad drupal es wordpress.
Viszont most olvasgattam itt a forumon visszafele en azt a csomagot telepitettem amit ajanlottal meg ami az oldaladon is van ( optware-install.sh ) ez nem tartalmaz mysqlt?

(#16279) Intruder2k5 válasza petir (#16278) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, az nem tartalmaz... A webszerver és a php benne van, mivel az kell a rutorrent-hez, de MySQL-el nem akartam terhelni, mivel nekem se, és a nagy többségnek sincs rá szüksége. Ha nem megy önállóan, ITT találsz segítséget a MySQL telepítéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#16280) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Üdv!

Mivel már majdnem minden működik a routerem amit szerettem volna, gondoltam itt az ideje hogy átállítsam az alap jelszót valami másra. :)
Ezt megtettem a webconfigban. Meg is változott a root jelszó, de az rtorrent root jelszava nem. Ez miért lehet?

Az idő sebessége: 1s/s

(#16281) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16280) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Valószínűleg azért, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz... :)
Azt, egy sima szerkesztéssel meg tudod változtatni, akár MC-ben.

/opt/etc/lighttpd/.passwd

file-ban van tárolva,

username:password

formátumban.

[ Szerkesztve ]

(#16282) TomyLeeBoy válasza Intruder2k5 (#16281) üzenetére


TomyLeeBoy
tag

Köszi ismét!
Ja, és működik mysql. Így már a weblapom is. :)

Azt meg tudom oldani hogy a weblap elérhető legyen http-vel is? Mert most így működik szépen, de csak https-el és így ugye nevet jelszót kér minden megnyitásnál.

Az idő sebessége: 1s/s

(#16283) Intruder2k5 válasza TomyLeeBoy (#16282) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Természetesen meg lehet oldani... Elvileg jelenleg is elérhető, belső hálózaton, a 8081-es porton. Ha ez így jó, akkor csak ki kell nyitni a portot a tűzfalon, és a 443-as mintájára forwardolni a routerre. Ha viszont az alap 80-asra szeretnéd tenni, akkor el kell tenni onnan a Tomato webadmin felületét, már amennyiben ott van most, és a lighttpd.conf-ban átírni a 8081-et, 80-ra. Illetve a sokadik megoldás, hogy maradhat https-en is, mert azt meg be lehet úgy állítani, hogy mondjuk létrehozol egy /protected mappát, arra fog jelszót kérni, de a gyökérkönyvtárra nem. Szóval a lehetőségek száma végtelen.

(#16284) norb7


norb7
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a tűzfalat hogyan kell átállítanom a wl-500w-s routeren oleg fw-nél, hogy a Lan-on lévő másik gépet elérjem távoli asztali kapcsolaton keresztül. Az adott gép állandóan megy, van rajta no-ip program és van egy host címem is hozzá. Fix ip-re van állítva, de nem tudom milyen portot kellene nyitni neki.

Lassan a routerről minden funkciót szeretnék átpakolni a gépre, mert sajnos nekem az távolról sokkal egyszerűbben menedszelhető, na meg most ez az itthoni médiaközpont, szóval nem szeretném még a letöltés után a HD anyagokat mozgatni is a router é s agép között.

[ Szerkesztve ]

(#16285) Intruder2k5 válasza norb7 (#16284) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

3389

(#16286) petir válasza Intruder2k5 (#16283) üzenetére


petir
senior tag

Ezt a protected mappat csak siman letrehozom az USB and NAS - File Sharing also resznel ? Es nem is fog jelszot kerni ? Ha igen milyen access levelt adjak meg ?

Egyebkent az mmc/rootfs/opt/etc/lighttpd/ .passwd filet ha modositom azaz root:admin kombinaciot atirom akkor meg valahol valami mast is modosit vagy kizarolag ehhez a reszhez szol?

(#16287) Intruder2k5 válasza petir (#16286) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bocsi, de nem tudom miről beszélsz... Az én hsz-em a webszerverrel volt kapcsolatos, Te meg a samba megosztást emlegeted, a kettőnek meg semmi köze egymáshoz.

A másik dolog az /mmc/rootfs/opt/etc/lighttpd/ mappa... Pontosabban az egész /mmc/rootfs/ mappa. Na ez az, amire már semmi szükség, akár le is lehet törölni. Ez csak a telepítéshez kell, a script innen másolja az alap konfig file-okat. Tehát itt azt módosítasz, amit csak akarsz... :)

(#16288) petir válasza Intruder2k5 (#16287) üzenetére


petir
senior tag

Mindig keverem ezt a kettot pedig tudom jol..remelem
Samba file megosztasra van
lighttpd pedig a webszerver - ezen mar tudok futtatni php-t mysqlt még nem!

Sambanal a filemegosztas nyilvan csak LAN-ra vonatkozik (gondolom) itt a 3 azonositasi opcio mire valo tulajdonkeppen? Illetve ha filet osztok meg akkor azt hogy tudom megoldani hogy csak adott mappat lasson mindenki mert most ugye a halozaton talalhato gepek ott vannak es mmc mappa teljes tartalmat latja aki akarja!

Lighttpd :
webszerverem nyilvan fut hiszen ha irok hostot akkor lejon a php file amit keszitettem megse vagyok benne biztos, hogy jo helyen van a fileom. Tehat hol is van a helye az index.php filenak egesz pontosan? Illetve mikor megnyitja ker felhnevet es jelszot amit a mar emlitett file tartalmaz ez oke beirom orul mindenki. illetve meg valami erdekes van ugye https-n mukodik az "oldal" ez engem annyira nem zavar legyen. De miert ir ki tanusitvanyhibat?

Megvalami ha mar igy sikerult belebonyolodnom miota tomato van a routeren azaz a megvetel utan szamitott 1 napon belul szoval nekem igy nez ki a mappaszerkezet nem nyitottam semmit ahogy az fw letrehozott mindent. bal oldal nyilvan fogyoker jobb meg mmc.

Békés Boldog Karacsonyt Mindenkinek :)

(#16289) Intruder2k5 válasza petir (#16288) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"3 azonositasi opcio mire valo tulajdonkeppen?"
Itt nem tudom, hogy mire gondolsz pontosan, így ezt passzolom...

"azt hogy tudom megoldani hogy csak adott mappat lasson mindenki"
A Samba Custom Configuration részben bizonyára meg lehet oldani úgy is, hogy egyes mappák legyenek jelszóval védettek, a többi meg szabadon hozzáférhető. Én ebbe nem merültem bele, helyette inkább a kényelmesebb megoldást választottam, hogy rejtem azokat a megosztásokat, amiket nem szeretnék mindenki számára elérhetővé tenni. Ugyan ettől még valójában bárki elérheti, csak jelentősen megnehezíti a dolgot, hogy ehhez tudni kell a megosztás pontos nevét, mivel az nem látható. Így voltaképpen ezt már csak Te tudod majd használni. A tűzfalat és a samba-t elméletileg be lehet úgy állítani, hogy elérhető legyen a net felől is, de ez nagyon nem szokás! Erre a célra ftp szervert kell használni.

Az index.php file helye /mmc/www
Tanúsítvány hibát azért ír, mert nyilván nem fizettél semmilyen szervezetnek, aki hitelesítette volna a tanúsítványt. Ha ezt megteszed, akkor nem fogja írni, addig viszont marad a saját magad által aláírt tanúsítvány, amire minden böngésző figyelmeztet, hogy a megbízhatósága kétes. Ezt persze tudjuk, hogy nem igaz, és nyugodtan betesszük a kivételek közé...

A bal oldali (root filerendszer) nem is fog változni, ugyanis az nem írható... A jobb oldali meg olyan amilyen, ott azt csinálsz, amit akarsz. Az optware-install.sh scriptet, és a rootfs mappát le is törölheted, nincs rá szükség, az ados, az rtorrent, a www, és a www_log mappákat a script hozta létre, és ezek kellenek a működéshez. Hogy ezeken kívül mit hozol létre, és mit törölsz, az a Te dolgod! :)

(#16290) petir válasza Intruder2k5 (#16289) üzenetére


petir
senior tag

Igazad van valoban pontatlanul fogalmaztam tehat arra vagyok kivancsi , hogy az Enable File Sharing resznel van 3 opcio

No - itt ugye nincs filemegosztas
Yes, no authentication
Yes, authentication required

utobbi kettot nem igazan ertem mi a kulonbseg koztuk? Azon kivul, hogy megosztas mukodik mindket esetben.

Masik kerdesem a webszerver fele iranyul, tehat http elerest szeretnek, most idezlek

'' Ha viszont az alap 80-asra szeretnéd tenni, akkor el kell tenni onnan a Tomato webadmin felületét, már amennyiben ott van most, és a lighttpd.conf-ban átírni a 8081-et, 80-ra. ''
Tomato webadmin feluletet Administration - Admin access - HTTP Port gondolom itt tudom valtoztani ( egyebkent milyen porttartomanyba tehetem, mit ajanlasz. es ezentul a 192.168.1.1:port cimen fogom elerni a routert? )

MySQL:
Multkor kaptam egy linket toled MySQL telepitesre ez oleg fw eseten van ez nem gond? Illetve valaki mar telepitett ennek a leirasnak a segitsegevel tomatora?

(#16291) Intruder2k5 válasza petir (#16290) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A három opció tehát...

No - Nincs megosztás
Yes, no authentication - Megosztás bekapcsolva, jelszó nélkül.
Yes, authentication required - Megosztás bekapcsolva, név és jelszó szükséges.

Utolsó beállítási lehetőségnél megjelenik egy Username és egy Password mező is, ahova be kell írnod azt a felhasználónevet és jelszót, amit a samba kérni fog a megosztás elérésekor. De itt csak egyet tudsz megadni, és azt az egyet minden megosztásra kérni fogja, tehát nem lehet olyat, hogy az egyik megosztás jelszóval védett, a másik meg szabadon elérhető.

Webadmin elérést jól írtad, ott tudod állítani... Portot azt állítasz be, amit akarsz, csak olyat válassz, amit nem használ másik alkalmazás. A "szokásosak" egyébként 88, 8080, 8081, 8888. De mondom, ez lehet akár 55555 is. A használható portok 1-65535 között vannak. És ebben az esetben az elérés http://192.168.1.1:55555, értelemszerűen a portot cseréld az általad megadottra.

MySQL
A leírás jó Tomato-ra is.

(#16292) sekli válasza petir (#16290) üzenetére


sekli
addikt

nálam a samba megosztás gépenként van, hogy ne kelljen jelszavakkal szórakozni:
Lehet cifrázni, de így a legegyszerűbb szerintem:

[pistike mappaja]
path = /tmp/mnt/homes/pistike
hosts allow = 192.168.1.4 #pistike IP-je

MySQL-em nekem van, hogy mi alapján telepítettem, arra nem emlékszem, de nem volt vele különösebben nagy probléma.

(#16293) sekli válasza sekli (#16292) üzenetére


sekli
addikt

Persze ehhez fix ip-k kellenek, azok mondjuk amúgy is hasznosak.

(#16294) suhanojoe


suhanojoe
csendes tag

sziasztok!e

vettem egy asus wl500gP routert gyári firmware van rajta.Tomato szeretnék használni rajta de sehogy sem tudom felrakni rá.nagyon sokféle módszert megpróbáltam de nem találja a recover utility a routert.a routerre szeretnék egy multifunkciós nyomtatót meg egy vinyót rákötni torrentezés miatt

(#16295) Intruder2k5 válasza suhanojoe (#16294) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem Win7-et használsz véletlenül? Ha igen, akkor rendszergazdaként futtasd a Restoration Tool-t...

(#16296) Rick4 válasza suhanojoe (#16294) üzenetére


Rick4
félisten

Van a hátulján egy gomb, azt kell nyomva tartani, aztán a tápkábelt bedugod, és még 10 másodpercig nyomva tartod, ekkor már párat villog a router power led-je, és villog is tovább, ekkor fogja megtalálni a recovery program, ilyenkor a lan1-be legyen dugva a pc lan kábele. Csináltam már sokszor, pár perces művelet az egész.
Ezt nyomjad:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#16297) suhanojoe válasza Rick4 (#16296) üzenetére


suhanojoe
csendes tag

szia!
win7-et használok!rendszergazda módba megy a restoration progi!a routert is restorba rakom a leírtak szerint de semmi.nemtalálja a ethernet cardot

(#16298) suhanojoe válasza sekli (#16293) üzenetére


suhanojoe
csendes tag

nem tudnál segiteni távoli asztallal ha beengedlek?

(#16299) Intruder2k5 válasza suhanojoe (#16297) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tűzfalakat, antivírusokat, stb.. mind lődd le...
Amikor visszadugod a tápkábelt, elkezd villogni a Power LED?

[ Szerkesztve ]

(#16300) suhanojoe válasza Intruder2k5 (#16299) üzenetére


suhanojoe
csendes tag

igen,villog a power led!
nod32 használok a windows tűzfal kikapcsolva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.