Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) weres78


weres78
senior tag

Ma reggel 10vs10 csaták vannak PVP-n.
Tudom volt már róla szó, de ezzel a játékosállománnyal jó lenne kezdeni valamit...
Most 9vs9.

[ Szerkesztve ]

(#6802) zozyk válasza weres78 (#6801) üzenetére


zozyk
addikt

Csóri T-72...

(#6803) weres78 válasza zozyk (#6802) üzenetére


weres78
senior tag

Mondjuk másik oldalon a Chall bot, aki semmit nem tett a csatához több xp-t kapott, mint a T72 aki még sebzett, és legalább próbálkozott... Ezt megoldhatnák jobban.

(#6804) Rellind válasza Kisokka (#6790) üzenetére


Rellind
senior tag

Nem voltam benne. Újraindítottam és minden rendben volt....

(#6805) Cray Tyler válasza SpongyaBob (#6799) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Egy STRIX 960GTX-em van, amit egy i5 4690K hajt, és 16GB RAM adja alájuk a biztonságot. És a reactor pályán stabil 25 FPS-em van, több seces megállásokkal és akadásokkal.

Értem én, hogy nincs még optimalizálva, legyen akkor 60 helyett 40 FPS-em. De hogy ki-be zoomoláskor megáll a játék 3-4-5 secre, azt túlzásnak érzem.

(#6806) SpongyaBob válasza Cray Tyler (#6805) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hát ezért is mondom hogy se nem kártya függő a dolog, se nem driver hiba ez..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6807) irhejja válasza Cray Tyler (#6805) üzenetére


irhejja
tag

Profilomon látható gépen nekem is teljesen beakad néha a játék amikor be/ki zoomolok.

Ez szerintem nem is annyira optimalizáció kérdése, egyszerűen bizonyos pályák bug-osak. Ahol nincsenek ilyen bug-ok, ott nagyon jól fut a játék (minden ultra-ra van állítva), szóval nem lesz baj az engine-el.

Amúgy a legújabb "Crimson" AMD driver-ek valóban bug-osak AW-ban, pl. lőszer töltéskor piros "hibák" jelennek meg a lőszer icon-on, vagy találatkor a HP csík is "piros bug-os"...

[ Szerkesztve ]

(#6808) aginor válasza irhejja (#6807) üzenetére


aginor
addikt

Mindenkinek, akinek ilyen beakadásos hibája van, javaslok előbb két kör Ccleanert, utána töredezettségmentesítést a lemezen, ha HDD-ről fut a játék. Nálam 270X-el ez sokat segített.
Ugyanakkor valóban bugosak a pályák is. River pointon 270-el ha a déli oldalról indultam, akkor alig volt meg a 20fps-em a csata első 1-2 parcében, utána már nem volt gond. A gtx 960 itt stabil 40fp-t produkál.

Rubbi: elvileg valóban nincs baja a vörösekkel, csak a zöldeket jobban szereti, lásd fentebb. :U
Én eddig ezt tapasztaltam minden általam próbált Cryengine-es játékkal. Hol jobban, hol pedig kevésbé.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6809) Patrick76496 válasza nemeth989 (#6771) üzenetére


Patrick76496
őstag

Na akkor grat. Nekem még el kéne kezdenem huzamosabb ideig platoonozni, hogy közelebb érjek a WoT-os értékeimhez, de így most vizsgaidőszakban örülök, ha éjfél után vagy 1-2 órám játszani. :( Az utolsó mondatban teljes mértékben magamra ismertem. :) Sose érdekeltek a WN-ek, csak az átlagsebzés.

(#6772) Drenadar: Nyilván másra is kapsz XP-t, de egy MBT-vel vagy egy TD-vel nem fogsz nekiállni spotolni vagy killeket lopni (főleg ha nem is olyan a játékstílusod, amilyet az előbbi megkíván).

Oh, ezt viszont nem tudtam, ez esetben bocs. 1,5-2 éve nem olvasom már azt a topicot. De nyugodt lehetsz afelől, hogy ezek után elvétve lesz szóba hozva (legalábbis részemről), csak ha már ilyen sokan kirakták ezt a userbart, én sem akartam kimaradni.

(#6783) Vanka: Picivel lehet, de nem baj, mert így legalább kevésbé kell kapkodni a sebzésért. A medek ugyan olyan sebzéshiányosak, mint eddig, a hard nekem meg még jobban is megy Challengerrel. Vagy buffolták, vagy csak a legénység skill bugokat javították ki, de gyakorlatilag egy teljes másodperccel gyorsabb lett az újratöltésem. :Y
Így máris jobb köröket lehet menni, csak sajnos az AI arty nagyon agresszív lett, szerintem túlságosan is. De legalább azon a Starry Night pályán jól lehet arty-zni, így fele akkora szívás kihúzni a retrofitet. A másik két újon még nem voltam. Remélem Ghost Town-t nem vették ki, a kedvenc pályáim egyike. Sosem értettem miért mondják annyira, hogy nehéz...

Ja és a narancs repair kit automatikus elhasználódását, meg a ritka automatikus lőszertípus váltást még most sem javították ki.

(#6788) Smish: Igen, mert megéri. WoT-hoz képest harmadannyiba kerül egy top tier prémtank, és még többet is hoznak (mondjuk itt minden drágább is). Plusz nem is annyira hűdeszarok, mint WoT-ban a nagy részük. Miért baj az, ha egy prém tank versenyképes a normál társaival szemben, amíg nem erősebb náluk?
- - - - - - - - - - - -
Más: ASUS ROG G551-en (pont adatai a profilomon kint van) szerintetek milyen grafikai beállítást lehetne felhúzni, ami nem lassítja az FPS-t (max nagyon kis mértékben)? Jelenleg úgy játszok, hogy a textúrák "nagyon magas"-on vannak, az object detail medium-on, más minden lowon, Full HD felbontás. Így 60-80 között mozog az FPS, 50 alá egyáltalán nem esik. Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6810) oneal1


oneal1
senior tag

a festéseket nem tudjátok ,hogy mikorra tervezik ha egyáltalán tervezik a játékban?

vagy megmarad real many fícsör? :D

most látom, hogy ilyen téli festéseket lehet venni

(#6811) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok, ha szemben áll velem egy MBT-70 hol lehet belőni?

(#6812) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok! Nem olyan rég kezdtem a játékot, az lenne a kérdésem hogy a Fox mennyire állja meg a helyét? A Swingfire-t eléggé élvezem, ahhoz képest milyen?

(#6813) Kean_Sorbo válasza AshaNoR (#6811) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az alját (lánctalpnál), toronygyűrűt, kupolát lehet belőni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6814) zozyk válasza AshaNoR (#6811) üzenetére


zozyk
addikt

Útmutató: Gyenge pontok

gradient99
A Fox istenkirály,és utána a VBL is... :K
Értelemszerűen nem szemből kell harcolni a nagyokkal,sokkal inkább kedvelik az anált...

[ Szerkesztve ]

(#6815) AshaNoR válasza zozyk (#6814) üzenetére


AshaNoR
tag

Köszönöm az útmutatót :R

(#6816) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Vajon ezt a vackot miért nem telepíthetem oda ahová nekem tetszik? Mi a fenéért csinálnak ilyen korlátozást?

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#6817) zozyk válasza IgnisFatuus (#6816) üzenetére


zozyk
addikt

Oda telepítheted ,ahová akarod...

[ Szerkesztve ]

(#6818) Kean_Sorbo válasza IgnisFatuus (#6816) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Oda telepíted, ahová akarod. A launcher menüjében állíthatod, a Games and downloads-ban.

Zozyk baszki, nem ér leelőzni! ;]

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6819) zozyk válasza Kean_Sorbo (#6818) üzenetére


zozyk
addikt

1p28s már nem előzés,hanem lekörözés... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6820) Kean_Sorbo válasza zozyk (#6819) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

:o

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6821) weres78 válasza gradient99 (#6812) üzenetére


weres78
senior tag

Ahhoz képest teljesen más, de jó. Kicsit nehezebb irányítani, eleinte legalábbis. Gyors, agilis, de hajlamos túlfordulni, illetve nem fordul egy helyben, plusz fordítva tolat ugye a gumikerék miatt... Messze lát, a géppuska és a rakéta is használható, viszonylag nehéz eltalálni. Az biztos, hogy rá kell érezni.

(#6822) IgnisFatuus válasza Kean_Sorbo (#6818) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nem, a Program Files-be nem engedi....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#6823) nemeth989 válasza Patrick76496 (#6809) üzenetére


nemeth989
senior tag

Dettó nálam is az átlag seb volt mindig is a legfontosabb. Kisebb szinten sose érdekel, de mindig az volt a célom, minimum a tank hp-jának meg kellett lennie. Sajnos most van egy mumusom jelenleg, leo2,egyszerűen kritikán aluli a nézetem szerint az 1800 átlag seb. Nem tudok vele mit kezdeni, messze még az a5 alakulhat még sokat, de eddig gyenge ponton az a cucc. T-80-nal és a Challengerrel is sokkal sokkal jobban állok.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6824) L4mie


L4mie
veterán

a csillagos tankok amiket felnyomtak battle hardened státuszba?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6825) nemeth989 válasza L4mie (#6824) üzenetére


nemeth989
senior tag

Cammos tankok a MERC és ICE -osok, csak nem íratja már ki a rendszer.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6826) L4mie válasza nemeth989 (#6825) üzenetére


L4mie
veterán

:B :U
Jaah oké ty.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6827) Allien válasza nemeth989 (#6825) üzenetére


Allien
veterán

Meg az ÖSSZES prém tank is ugye, gondolom. Mert pl a Leobol én is csináltam prém tankot. :K :B

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6828) yodamester10


yodamester10
őstag

Na meg van az első 22300 pontos sebzés M1A1-el viszont kicsi esélyt látok,hogy idén meglesz az t90ms :O

(#6829) DeadMeat válasza yodamester10 (#6828) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az a1-el soha nem lesz meg az ms-ed. 😄 Ahhoz a másik ágát kéne huznod.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6830) scyllarus válasza DeadMeat (#6829) üzenetére


scyllarus
veterán

Token rendszer?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6831) nemeth989 válasza scyllarus (#6830) üzenetére


nemeth989
senior tag

Csak ugyanannál a dealernél lévő tankokból lehet választani, másikból nem tudsz. Orosz MBT-k meg másik dealernél vannak.

Allien hát nem tudom, erről csak az tud nyilatkozni, aki csinált már premet valamelyik járgányból. De szerintem a rendszer nem különbözteti meg, az biztos az egyedi cammosok csillagosak. Úgy rémlik a sima prem tankok, amik nem cammosak azok nem kapnak csillagot, sima MBT-nél nem rémlik, hogy lenne csillag. Szerintem csak a rövidítés miatt van ez a csillagozás.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6832) scyllarus válasza nemeth989 (#6831) üzenetére


scyllarus
veterán

Jaja, tényleg, azt elfelejtettem :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6833) DeadMeat válasza scyllarus (#6832) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jaja, most az xm8-at grindolom, istencsaszar kis masina, imádom, viszont ezen az ágon egyik alternatíva sem jön be nekem, vagyis az m8 jó lenne, de szart sem ér a tierjeben, a chell2 lassú nekem, a draco nagy, az ms meg kommersz. Uh. Nem tudom mi legyen et után:D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6834) yodamester10 válasza nemeth989 (#6831) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem úgy van,hogy ha meg van egy tier 8 fullon akkor bármelyiknél választhatsz egy tier9-et?

(#6835) zozyk válasza nemeth989 (#6831) üzenetére


zozyk
addikt

Mindjárt megnézem az ERC-t,hogy csillagos lett e,abból csináltam fél-prémet...

(#6836) zozyk


zozyk
addikt

Fél-prémnél nincs *

(#6837) nemeth989 válasza yodamester10 (#6834) üzenetére


nemeth989
senior tag

Sajnos nem, adott fegyverkereskedőn/dealeren belül tudsz választani.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6838) yodamester10 válasza nemeth989 (#6837) üzenetére


yodamester10
őstag

Tényleg,a francba.Akkor inkább a wiesel-el nyomatom azon az ágon a másiknál már a t72a-nál járok.

(#6839) L4mie válasza zozyk (#6835) üzenetére


L4mie
veterán

Jól pénzel így az ERC? O.o

tegnap volt egy nagyon frankó kis köröm Lightninggal, de csak 200k-t hozott, pedig volt 5 killem meg 2500 dmg körül, legjobb eddig 4k körüli dmg volt vele na az 300k-t hozott tisztán, dmg >>> kill imho.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6840) zozyk válasza L4mie (#6839) üzenetére


zozyk
addikt

1.25 a szorzó...

+ ugye az ERC messze lát,ami spot dmg-t is ér... :)

[ Szerkesztve ]

(#6841) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Pár napja szedtem le a klienst Furkoo kolléga unszolására, röviden összegezném az eddigieket. A WoT-ot 1db tier10-es tankkal, 5k csatával, 53% WR-rel hagytam ott: átlagos koca-player voltam. Az RNG kurvára idegesített, ahogy a sok gyökér player is. Az AW kicsit másnak tűnt, már elsőre is.

Amiben jobb, mint a WoT:
RNG csak 15%, ez azonnal érezhető: ha rendesen célzok, akkor talál. És fordítva: ha hagyom hogy "rámszűküljön" az enemy, akkor nem ment meg a 25% RNG, hanem fájni fog.
Tankok: nekem jobban bejönnek az újabb gépek. A fejlesztés kicsit más, de nekem ez is szimpatikusabb (több lehetőség minden téren, színesebb az egész).
Több (akármennyi) garázshely: fakkyeah, wotban színtiszta (és nagyon átlátszó) lehúzás a garage slot goldért való árusítása.
PVE: erre csak annyit tudok mondani, hogy VÉGRE.
Saját bázis: ez is tökjó ötlet.
MM: pluszminusz 1 tier alapban, vagy 1 sem. Haddne mondjam, hogy ez mekkora jóság. Vére nem kell könnyített MM-es prémtank ahhoz, hogy fairplay legyen.
Built-in 6th sense: ez nettó jófejség, természetesen ettől veszít a játék az életszerűségéből (mert nem egy tapasztalt commander skillje), de ez egy arcade játék, nem pedig szimulátor.
Pályák, grafika: a pályák ugyanolyan jók, a grafika más engine-nel megy de ugyanolyan fasza. Nem emiatt jöttem át, és nem is emiatt fogok az AW-nél maradni. Nekem szubjektíven jobban bejön az AW környzetábrázolása (főleg városi pályákon, plusz az olajkutak robbanása különösen tetszetős). És végre van éjszakai bevetés! Madárijesztő! Kukoricás!
Arty alert: ehhez is csak annyit bírok hozzátenni, hogy VÉGRE. Játéktechnikailag meg ugyanaz vonatkozik rá, mint a beépített 6th sense-re: ez egy arcade game, és ettől a feature-tól csak játszhatóbb a cucc.
Rutinosabb playerek: amelyik nem gyökér, az mintha értelmesebb volna, mint a wotos átlag. Ezt ennél jobban nem tudok megfogalmazni nektek.
User Interface: szebb, jobb, modernebb, alakíthatóbb. Sokkal több mindent mutat, jobban segítségemre van csata közben, mint a wotos interface. Oké, a wotos interfacet szarrá lehet addonozni, de az AW alapban is tudja amit kell, addon nélkül.
Crew: végre vannak női crew memberek. Nekem ez nagyon tetszik, szimpatikus dolog.

Amiben ugyanolyan, mint a WoT:
Gyökér playerek: mindenhol vannak. Itt is van teamkiller, blocker, faszláma, már valamennyien megszoktuk.
Nincs XVM: pont leszarom. De amúgy statbuzi vagyok én is. Majd lesz egyszer, vagy nem. Én kiválóan elvagyok nélküle.

Amiben rosszabb, mint a WoT:
Optimalizálás hiánya és bugzik néhol: tudom tudom, még béta. Szóval ez változhat. Felőlem így is teljesen játszható.

Verdikt: uninstalláltam a wotot.

(#6842) L4mie válasza Cray Tyler (#6841) üzenetére


L4mie
veterán

annyit hozzá, már van itt is stat :) szóval élvezkedhetsz.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6843) L4mie


L4mie
veterán

ppl! meg lehet valahogy gyorsítani a letöltést, nálam melóhelyen most valami bassz van, karácsonyi buli előtt szoktam gamelni, most gondoltam AWF-ezek picit, erre fehér az egész My.game felület és a 240 es nettel valami 100kbyte al tölt... -.-'

mit tudok tenni, vagy hagyjam a francba :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6844) jozefgucci1 válasza Cray Tyler (#6841) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam is fenn van pár napja ,de azért én nem érzem ezt így mint te !
Ez a+-1 MM hol van leírva , mert én nem egyszer +3 MM-et kapok ! Sokat kell várni egy PVP csatára ( 5perc is akár ) .Ami az RNG-t illeti az tényleg jó , mert mellélövés nem nagyon van beszűkülve. A hatodik érzékre pedig , már a másik topikban is leírták , hogy jobb ha nem kapod meg egyből ! Sokkal jobb , hogy menned kell legalább hatvan csatát mire megkapod , így akinek van az némi előnyt élvez ! A mapok lehetnének változatosabbak úgy értem ne 4x kapjam már ugyan azt a mapot egymás után.
Rutinosabb játékosok ! .: Nettó baromság . Az itteni állomány 90%-a a másik játékból jött ide , és ha ott bénák voltak akkor itt is azok maradnak .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6845) Cray Tyler válasza jozefgucci1 (#6844) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az AW MM működéséről itt találsz bővebb információkat. Nem fogom leírni Neked, még csak a lényegét sem.
Azért kell sokat várnod egy PVP csatára, mert a jelenlegi játékosállomány mellett ennyi időt vesz igénybe, mire összejön egy körre elég játékos. Nyugi, a WoT bétája alatt kb ugyanennyit vártunk egy meccs előtt, tehát perpillanat ez így teljesen rendben van.
6th sense: az első 60 csatát értem, de nekem sokkal jobb a játékélmény, hogy nem kell minden egyes újonnan megvett tankom legénységével kiseggelnem ezt a skillt.
Mapok: a WoT bétájában még ennyi map sem volt. Engem már akkor sem zavart, hogy tizedjére is Mines-t adta be.
Rutinosabb játékosok: mivel a playerek 90%-a a WoT-ból jön, így teljesen természetes, hogy nem nulla skillel állnak neki az AW-nek. Aki ott is béna volt, az itt is az lesz. De legalább nem most lát először tankos MMO-t.

Nyugodtan menj vissza WoT-ozni, és élvezd a 25% eséllyel lepattanó gold lőszer nyújtotta játékélményt. Van egy eladó accom, nem kell? Van rajta T10-es tank is meg minden!

(#6846) jozefgucci1 válasza Cray Tyler (#6845) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A linkelt odalon található információ halmaztól nem lettem okosabb ! Nyilván a nem tökéletes angol nyelvtudásom az oka , de nem jött le nekem ez az +-1 MM sehol és az eddigi csatáim sem ezt támasztották alá !A WOT-ról nem kell mesélned , mert anno én is a zárt bétában kezdtem és mikor nyitottá vált akkor sem kelett ennyit várni és nem emlékszem , hogy ugyan azt a mapot kaptam volna 4x egymás után.

Amúgy köszönöm a WOT-os acc felajánlást ,de a sajátomat többre tartom és amúgy is csak jobbat vennék ezért.............

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6847) Kisokka válasza jozefgucci1 (#6846) üzenetére


Kisokka
tag

Kb két hónapja be se léptem WoT-ba, de tisztán emlékszem, hogy két hónappal ezelőtt is rendszeres volt a pályaismétlés, sőt, oldalismétlés is. Holott ott lényegesen több map van, de folyamatosan Erlenberg déli oldal...(példa volt). Ha beraktak egy új pályát, nagyjából 2 hétig a nyomát se láttam, hiába zúztam vele minden nap, rendre ugyanazt a 2-3 pályát szarta.

(#6848) Kean_Sorbo válasza jozefgucci1 (#6846) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az MM +-1-es. Ez tény. Azért rak be ilyen eltérő tier-ekbe, hogy ne kelljen várni sokat. Hétvégén, meg 3-4 tierben simán bedob pillanatok alatt, és ha elég a játékos akkor még a +-1-el sem találkozol.
A helyzet pedig ott necces, hogy nagyon sokan csak PvE csatákat mennek, így még kevesebb a PvP csatákban a játékosállomány. Amint lesz elég játékos, és azoknak kifejlesztett tankja, még a +-1-es csata is ritka lesz.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6849) DeadMeat válasza jozefgucci1 (#6844) üzenetére


DeadMeat
veterán

Valamit nem jól csinálsz, ha 5 perceket vársz egy csatára, (értsd rossz időben játszol, artizol, ect) még t9-ben sem kell 5 percet várnom egy meccsre, lejjebb meg pláne nem. Az mm tenyleg tud erdekeseket alkotni, ezzel nem is szalok vitába. De nem sűrűn van + 3 tier akar mivel megyek. Ahhoz nagyon keves játékosnak kell varakoznia, hogy osszedobjon a nagyokkal, vagy a kicsikkel, ha épp ugy van. De persze nem vagyunk egyformák, ami nekem bejön nem kell neked is tetszen.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6850) jozefgucci1 válasza DeadMeat (#6849) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig elhiheted , hogy így van és nem csak kitalálom. Jelenleg a T54-et húzom és az M4A-t T3 mind a kettő szóval nem lehetetlent várok a rendszertől. Elolvastam( megtaláltam a német nyelvet) a linkelt oldalon az MM működését és ott is azt írja , hogy ha nincs ember kitölti azzal aki van . Hát köszi.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.