Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) belaazallat válasza vhw (#7896) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha már renderelt HD-s képek...

ezt múld felül!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#7902) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Azért a jobban kidolgozott modellek már máshogy néznek ki, ugye? Ez meg a garázsban áll. A pályán lévő fényekkel, esővel ettől még szebb.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7903) L4mie válasza belaazallat (#7901) üzenetére


L4mie
veterán

szerintem vigyük át offtopicba :) ott szívesen leírom ezt:

+Kean_Sorbo:

Szerintem a WoT os azért jobb ennél, mert a festést, kopást, lepattanás nyomok frankón ki vannak dolgozva.

DE AWF-ben nézzétek meg a sivatagi alapfestés mellett a korrodálást/kopásokat, szerintem baromi jól néznek ki :D meg imádom ahogy a homokot hajtja a lánctalp :P ezek igazi eyecandy-k, sajnos a lövés utáni porfelverést szerintem elrontották zárt bétához képest.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7904) vhw válasza belaazallat (#7901) üzenetére


vhw
addikt

Ennek jobban kéne kinéznie, mint az előző T-62-nek? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7905) speedmetal válasza vhw (#7896) üzenetére


speedmetal
tag

Köszönjük, hogy megtekinthettük, hogy mi a különbség egy renderelt kép és egy játékból kimentett kép között.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#7906) speedmetal válasza -vitya- (#7888) üzenetére


speedmetal
tag

Egy alkalommal nekem is volt egy hasonló, totális összeomlás, amit azzal tudtam kiváltani, hogy szakaszban indultunk PVE csatába, kiválasztottam a nehézséget, majd indítottam. Pár pillanat múlva az egyik csapattárs szólt, hogy gyorsan állítsam le, mert vmit elfelejtett feltenni a tankjára. Mint a párduc vetődtem a kilépés gombra, de valami rosszul sült el, mert a csata elindult de én kint maradtam. Újra kellett indítanom a programot, hogy ismét beléphessek a csatába, ami végül kis késéssel sikerült, de az általad leírt jelenség fogadott: mintha most telepítettem volna.
Érdekes volt, azóta nem kapkodok! ;-)

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#7907) vhw válasza speedmetal (#7905) üzenetére


vhw
addikt

Igaz, lusta voltam és egy wot troll...

Várj, lőttem párat
a.)
b.)
c.)
d.)

A fenéért nem lehet objektíven elismerni az előnyöket/hátrányokat?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7908) irhejja


irhejja
tag

Elvileg ez lesz a tier 10-es USA MBT XM1A3/M1A3:

Azért ez így már nem rossz modell, és ez még mindig a "nem prioritás a kinézet" fázis.

[ Szerkesztve ]

(#7909) lofagi válasza vhw (#7907) üzenetére


lofagi
addikt

Nos, teljesen egyetértek veled. A tank modellek valóban jobban néznek ki a WoT-ban. Egyelőre. Remélem ez nem marad így. Viszont a pályák, hiába vannak már a WoT-ban is jól kidolgozva, de azért az AW-ben szebbek. Viszont az AW egyelőre még nem hajt a kinézetre. Rengeteg vizuális megoldást ígértek ( remélem nem marad az ) amiket be akarnak majd vezetni. Jelenleg elégedettek a készítők a kinézettel , ahogy szerintem sokan akik játszanak a játékkal. Ez nem prioritás most. S a WoT-ban is jó pár évet kellett várni a HD modellek megjelenésére. Nyilván, mert kezdetben elég volt az is ahogy anno kinézett. Ez most így van az AW-ban is. Amikor már meg lesz a balansz, lesz elég pálya, már nem tudnak milyen újítást kitalálni akkor jönnek az eyecandy-k. Azért egy durván fél éves játékot akarunk hasonlítani egy több éve jól futóhoz. Egyelőre szerintem még nem ér fel az AW a WoT-al. De jó úton halad.

(#7908) irhejja: Ez elég komoly ahogy kinéz. :]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7910) Vitiris válasza vhw (#7907) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nagyon komoly :D Főleg a lánctalp nyom :D Éjjen van csilivili hd tankom de a környezet pixelháború.
Megjegyzem ez a WOT 5. születésnapjára jött csak meg ez a feature, HD grafika néhány tankra. Hangsúlyozom Néhány :D Mert még nem mind. :D Azért az nem semmi :D 5 év alatt. Lehet ezen izzadni. De a két grafikai, fizikai, környezeti motor össze sem hasonlítható.

(#7911) weres78 válasza weres78 (#7900) üzenetére


weres78
senior tag

Tárgytalan részemről. Berendeltek melóba...

(#7912) Kean_Sorbo válasza weres78 (#7911) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

:(((

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7913) mcwolf79 válasza irhejja (#7897) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez ingame:

maradjunk annyiban, hogy a tankokat tekintve (Cryengine ide vagy oda) a WOT JELEN ÁLLAPOTÁBAN sokkal szebb, mint az AW.

Láttam már megelőztek.
Egyébként én a pályáktól sem vagyok elájulva. Félreértés ne essék nem fikázni akarom. Csak én is feltelepítettem pár napja, és vártam a nagy CE csodát. Erre meglátom ezt a valamit. Hát eléggé csalódtam.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7914) myckey válasza Kean_Sorbo (#7912) üzenetére


myckey
veterán

majd akkor megnézzük, hogy állunk szombat estére.
addig még sok víz lefolyik ;)

vhw

HD modellek jobban ki vannak dolgozva. nem hiszem hogy ennek olyan nagyon sokan ellentmondanának.
ellenben nem kevés időbe telt, mire oda jutott a WOT.
bízom benne, hogy itt hamarabb bekövetkezik a váltás ( ígérték is )

irhejja

ez már egész pofás :K

mcwolf79

csak 2 csillag :( :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7915) Sebestyen01 válasza mcwolf79 (#7913) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Azt is figyelembe vesszük hogy egyik meg másik game mióta van a piacon? :U

(#7916) mcwolf79 válasza Sebestyen01 (#7915) üzenetére


mcwolf79
veterán

Annál inkább ,mivel a WOT egy abszolút régi és elavult motort használ.
Úgy gondolom a CE-ből sokkal többet ki lehet hozni. És lehet ki is fognak, de jelen állapotában elég harmatos ez a vizuális teljesítmény.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7917) zozyk válasza mcwolf79 (#7916) üzenetére


zozyk
addikt

Nem értem ,mit rugóztok a foson....

N+1szer le lett már írva,hogy JELENLEG a grafika nem elsődleges a fejlesztőknek!

Ezt még körbejárhatjuk 100x akkor is ez marad.

MOST szebb a WoT-ban pár tank,yuppié.....taps taps....lapozzunk pls...

[ Szerkesztve ]

(#7918) Mister_X válasza nemeth989 (#7894) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Innen szedtem le és nem telepítette fel magát. A windowsos letöltések közé rakott fájllal tudom csak indítani, szedegeti magának rejtett mappába a cuccokat és egyéb anomáliákat művel. Fentebb leírtam a problémát teljesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7919) nemeth989 válasza Mister_X (#7918) üzenetére


nemeth989
senior tag

Erre nem tudok mit mondani, délelőtt ezzel a cliensel simán telepítettem a cuccot. Semmi gond nem volt, megadtam egy utat is, hova települjön. Esetleg próbáld meg, hogy csinálsz egy al mappát, mondjuk Games és azon belülre add meg a telepítés helyét.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7920) irhejja válasza mcwolf79 (#7913) üzenetére


irhejja
tag

Igen, írtam is, hogy a jelenlegi HD WoT modellek szebbek minta jelenlegi AW modellek, főleg a textúrák.

Viszont ha már összehasonlítjuk a kettőt (aminek semmi értelme), akkor ne játékbeli AW vs. renderelt WoT képekkel tegyük.

(#7921) Met válasza zozyk (#7917) üzenetére


Met
nagyúr

Én sem értem mit kell ezen rugózni, a hd modelleket sem értettem a másikban. Nem azt nézem úgy sem, attól meg mennyivel jobb lesz nekem hogy amikor csőnézetben célzom a tankot esetleg látom a csavar fejét :U
Amúgy nekem ennek a grafikai világa jobban bejön mint a wot.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7922) Angel1981


Angel1981
veterán

Lassan 1 éve, hogy abbahagytam a WoT-ot, és azóta sem volt vágyam visszamenni.
Azonban régi motorosként valamennyire máig nyomon követem a fejlődését, és mostani formájában bizony jelentősen szebb, mint az AW.
Azonban engem a grafika még a 2-3 évvel ezelőtti wotban sem érdekelt, akkor is max. mediumon játszottam, pedig a konfigom elbírta volna - a stabil 40-50 FPS, amit így nyertem, fontosabb volt, mert növelte magát a játékélményt, és az a legfontosabb.

Azért játszom most az is AW-vel, ha tankozni akarok - magáért a játékélményért, nem a grafikáért.

BTW.
Más is észrevette, hogy tegnap még feb. 11-15-ig volt az event meghirdetve a honlapon, most meg már csak 12-14?
Imádlak WG Obsidian! :C

[ Szerkesztve ]

(#7923) zozyk válasza Angel1981 (#7922) üzenetére


zozyk
addikt

Imádlak WG Obsidian!

Ez elsőre is szar poén volt,de így századszorra már inkább szánalmas... :U

(#7924) vhw válasza zozyk (#7923) üzenetére


vhw
addikt

Arról van szó, hogy volt fentebb valaki, nem látott sok különbséget a wot hd és az AW között - mert *okok*...

Erre linkeltem két képet...

Első érvek; dehát ez egy renderelt kép, kösz, 8 éve is tudtak ilyet.

Aztán link immár valódi ingame screenchot-ról (talán jobb lett volna ha elsőre is ezt teszem, megspóroltunk volna egy lépcsőt...)

Ohh dehát milyen tárgya a környezet, a lánctalp nyom...
Fél éves a játék, nem ez a prioritás, különben is csak "néhány" HD model (több, mint 100) van a wot-ban, az is 5 évvel a kiadás után stb...

Emberek az elején még onnan indult, hogy nem is olyan nagy cucc ez a WoT HD, akkor mire fel kell védeni, megmagyarázni, ha egyszer "alig lehet látni különbséget"?

De ez ugye marhára senkinek nem csípta a szemét, amíg nem tettem szóva, hogy mégse úgy van az.

Ami a fenti poént illeti, miért? Mi a probléma?
Cink szembesülni azzal, hogy más is tud tévedni, meg elbaltázni dolgokat nem csak a szutykos WG?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7925) gubabela


gubabela
senior tag

Harbingert megcsinálták? Mert már nem esik be az fps az elején, legalábbis nálam jó.

(#7926) zozyk válasza vhw (#7924) üzenetére


zozyk
addikt

Neked fizetnek ezért? :U

Pont leszarom,ki téved,az áthúzott WG miatt tettem szóvá a postot!
Elsőre sem volt vicces szerintem,de még légyszi tegyétek be akkor ezerszer,hátha lesz aki nevet rajta... :C

Amúgy ha nem muszáj,kérlek,a WG barát posztolók haladjanak vissza a WoT topikba,férjünk el egymás mellett,mi sem járunk oda trollkodni...

[ Szerkesztve ]

(#7927) aginor válasza vhw (#7907) üzenetére


aginor
addikt

Nézd, a véleményem szerint a Wot promoképeken a tankok gyönyörűek, a játékban már nem annyira, de még mindig bitanggúl néznek ki és igen, kimondom amit hallani akarsz: sokkal szebbek és élethűbbek mint az AW-ban, de kimondom azt is, amit nem akarsz hallani, a grafika nem minden.
Mondom ezt úgy, hogy több évet Wotoztam, tele van az accom 10-es tankokkal, de nem mennék vissza. Az utolsó egy évben már nagyon vártam az AW-t, mert azt éreztem, hogy a Wot egy helyben toporog, számos -számomra- égető problémához nem nyúltak hozzá
Ha a vizuális élményt nézzük és nem a technikai oldalát a két játéknak, akkor a Wot művészileg szebb, szerintem nagyon jó hangulata van a grafikának, még ha butácska is pár dologban. Ugyanakkor az AW-t sem kell félteni, van potenciál a motorban és remélem, hogy majd ki is fogják ezt használni. Ugyanakkor javaslom, hogy töltsd le a klienst és próbáld ki max közeli grafikán. Az eső pl. elég jól néz ki, ahogy a víz is, a növényzet "dinamikusan" mozog amikor áthaladsz rajta -és nem a fákra gondolok), a füstgránát effektje döbbenetes, a lövések látványa és az azokat követő légnyomás effekt is nagyon szép. Sok kis apróság, ami mutatja, hogy azért még van itt tartalék ám (ezek egyike sincs benne a Wotban egyáltalán).
A játékmechanikát érintő összevetésbe pedig még bele sem mentem.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#7928) aginor válasza weres78 (#7900) üzenetére


aginor
addikt

Oksa, vhogy majd kommunikálnunk kellene, hogy mikor kezdünk, meg ilyenek.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#7930) vhw válasza aginor (#7927) üzenetére


vhw
addikt

Már lent van egy ideje a kliens - med/high grafikán megy 40-60fps között.

Nem vagyok vak a játék pozitívumaira, előnyeire - és mégcsak nem is fizetett wot troll vagyok, sajnos... De az se tetszik, mikor egyesek magabiztosan állítanak képtelenségeket, mert az új, a más, a friss csak jobb lehet, mint az átkozott régi.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7931) myckey válasza vhw (#7930) üzenetére


myckey
veterán

csak az a baj, hogy kezd elkurvulni a topic.

bár valamelyik nap én is széjjel "offoltam", szal :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7932) speedmetal válasza vhw (#7907) üzenetére


speedmetal
tag

Igen, lusta voltál és igen a hozzászólásaidat elnézve egy WOT troll vagy, de ettől függetlenül igazad van, tényleg szebb a kidolgozása az általad bemutatott tanknak, mint az AW bármelyik tankjának.
De!
Több éven keresztül játszottam a WoT-al. Imádtam, szinte le se szálltam róla, mert a játékélmény magával ragadott. De nem a grafika, mert az másodlagos nekem. Persze hasábokkal sem szeretnék játszani tankok helyett, de a WoT-ban ez nagyon jól volt kezelve még akkor is, ha folyton sírt a szám a többmagos támogatás hiánya miatt. De így is elfutott a gépemen, nem is rosszul.
Viszont ami miatt váltottam és úgy néz ki, hogy egyre kevesebb az esély, hogy valaha is visszanézzek, az a sok idegesítő dolog, ami miatt már nem élveztem a játékot, csak nem volt más.
Aztán lett.
Nekem, nekünk már ez tetszik. Neked, nektek meg az. Hagyd, hogy élvezzük a játékot itt, Te pedig ne rontsd ezt el a trollkodásoddal.
Ha van értelmes mondanivalód vagy kérdésed, biztosan szívesen segít itt bárki Neked.
De ha nincs, akkor ne keltsd itt a feszültséget, mert nincs rá szükségünk.
Köszönöm!

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#7933) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ne menjünk át más topik stílusába. Sokan azért vagyunk itt, mert jó a társaság, viták nincsenek, és ez a játék jobban tetszik nekünk, mint más tankos játékok.

Ne legyen már itt is állandó vita, egyébként teljesen felesleges dolgokról.

Szeretném, ha ez a fórum informatív céllal üzemelne tovább, és nem egyesek grafikáról, artyról, csalásról, pénzlehúzásról, elképzelt vagy valós problémáinak zavaros, több oldalon keresztül haszontalan eszmefuttatásáról szólna.

Van off topik, lehet oda menni, de őszintén megvallva ott sem kellene ilyen mértékű "győzködésekbe" belemenni.

Info:
Szombaton du. 5-9 óra között aki belép annak 400%-os boost, és 100%+kredit. Valamint 5 lejátszott csata után mindenki kap, egy bármikor aktiválható 1 hetes 400%-os boost csomagot.

Lehet tartogatni, az új kínai ág fejlesztésére. Kíváncsian várom, hogy mi lesz a T és Type sorozatok közötti különbség.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7934) myckey válasza Kean_Sorbo (#7933) üzenetére


myckey
veterán

most mé vezeted félre a népet? :DDD

tudtommal 18h tól 21h ig tart az event.
a boost csomag pedig 50% kredit és XP egy hétre.

mit ittál? :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7935) Kean_Sorbo válasza myckey (#7934) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Semmit. :B Igaz, 50%-os a csomag. :C
Ja, és köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7936) myckey válasza Kean_Sorbo (#7935) üzenetére


myckey
veterán

semmit?
:(((

akkor ez a baj :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7937) Pug


Pug
veterán

Tisztelet!

Tud valaki abban segíteni, hogy miért nem tudom az élsimítást SMAA-ra átállítani? :F
Elmentem, írja, hogy restart kell hozzá. Restart után újra FXAA.... :W

(#7938) Kean_Sorbo válasza myckey (#7936) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

;]

Pug: Nem kell újraindítani. Próbálj meg menni vele így egy csatát, majd azután kilépni. Vannak ilyen bugok, például a hangnál is.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7939) Pug válasza Kean_Sorbo (#7938) üzenetére


Pug
veterán

Nagyon szépen köszönöm! :R

A hangnál milyen bugról van szó?

(#7940) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link]
Ha még nem lett volna. Ne várjátok a p*cst holnap.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7941) Vitiris válasza speedmetal (#7932) üzenetére


Vitiris
aktív tag

jól szóltál! :)

(#7942) irhejja


irhejja
tag

A hétvégre tervezett event-et valóban módosították, 02.11.-2.15-ről 02.12.-02.14-re, viszont cserébe jövő hétre is kapunk egy "nagyon különleges" event-et.

Már csak ezért sem állja meg a helyét a WG "vicc" ;]

[ Szerkesztve ]

(#7943) -vitya-


-vitya-
őstag

kérdés:
ha team-ben akarok menni barátokkal, akkor az a sokmilla pénzért, vagy párszáz aranyért megvehető battalion vagy mi rész lesz az ami kell?

vagy van valahol eldugva egy team kreáló dolog, amiben a kicsik/most kezdtek/f2p-k is tudnak együtt menni?

-=Витя=-

(#7944) Synaptic válasza -vitya- (#7943) üzenetére


Synaptic
senior tag

Felveszed Őket friends listre , majd ott jobb gomb és behívod őket szakaszba. Ez a legolcsóbb mód az együtt játszadozásra.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#7945) L4mie válasza -vitya- (#7943) üzenetére


L4mie
veterán

Battalion nektek egyenlőre arra jó, hogy legyen egy rag a nevetek előtt, meg egy közös logó.
+ nem kell F-listbe berakni akik ott vannak.

szóval nektek értelmetlen kiadás :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7946) -vitya- válasza Synaptic (#7944) üzenetére


-vitya-
őstag

kösz! erre azért nem jöttem még rá, mert a nyomik nem igazolták még vissza hogy nagy a barátság... :D

amúgy éreztem, hogy a battalion az olyan klán szerűség lehet

szerk: ha meg akarom nézni a friend listámon valaki dossziéját, akkor azt mondja private... ezt hol lehet beállítani, hogy láthassuk?

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#7947) Synaptic válasza -vitya- (#7946) üzenetére


Synaptic
senior tag

Szerintem ezt még sehogy. Ez csak egy lehetséges feature. Nem is nagyon bánnám ha soha nem is működne ,és ez a játék nem menne el a kinek milyen a statja című f@szméregetésbe.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#7948) zozyk válasza Synaptic (#7947) üzenetére


zozyk
addikt

Mindenki maga állítja be,hogy kik láthatják a dossiét...

Gondolom,komolyabb klánok már most lesik a felvételizőkét... :)

A beállításoknál lehet állítani amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#7950) octopus666


octopus666
tag

Statisztika nélkül is meg lehet mondani ki az agyhalott. :DDD Főleg azok akik wot szindrómában szenvednek. :D Berohannak az ellenséghez 1 perc és halottak majd utána anyáznak és noboznak. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.