Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) myckey válasza zozyk (#6550) üzenetére


myckey
veterán

Kicsire nem adunk :U :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6553) Angel1981 válasza bullseye (#6549) üzenetére


Angel1981
veterán

Nálam!
Mondjuk viszonylag ritkán fordult elő, de gyakorlatilag az open beta indulása óta - bő egy hónapja jöttem rá az összefüggésre, azóta nem is fut böngésző a háttérben, és nem volt egy ilyen eset sem.

[ Szerkesztve ]

(#6554) myckey válasza Angel1981 (#6553) üzenetére


myckey
veterán

nem fut böngésző! :Y

rádijó nélkül én nem bírom ki ;]

Zsóti
minke prémium?
skillből kihozom a fatal error hibákat is ....én gondolatban, gép nélkül is irányítom a játékban maradt tankot :U

Helyzetjelentés!

Zárja be a programokat, és indítsa újra a Winfost...
a gépben kevés a memória

Kevés a kurvaanyádazakevés :o

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6555) zozyk válasza myckey (#6554) üzenetére


zozyk
addikt

Én tudommiez...!!!44!!!4
A beépített BOT detektor lehet... ;]

(#6556) scyllarus válasza myckey (#6554) üzenetére


scyllarus
veterán

Azért érdekes, mert az én gépemen nincs ilyen, pedig az aztán nem nevezhető erőműnek (G1620, 4 GB DDR3, HD5670 512 MB !!!! DDR5)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6559) PR0JECTNR56 válasza tocsek18 (#6557) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem csinálnak titkot belőle, hogy bármikor szívesen alátesznek a WG-nek. :D

(#6560) Bad Pritt válasza tocsek18 (#6557) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Szenzációs trollok. :D Mondjuk tök fölösleges lesz, ott van a szinten a T-62, a Veteran, meg akkor ez, de mindegy. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6561) myckey válasza scyllarus (#6556) üzenetére


myckey
veterán

Nem tudom elképzelni, mi a kínja ennek a ....játéknak, vagy az Engine-nek
már a virtuál memoár sem használ.

elfogytak az ötleteim.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6562) bb68


bb68
tag

Nektek nem szokott szaggatni a játék?Például megyek a tankal,és 1-2 képkockával visszadob,majd előbbreugrik a jó pozicióba.A pingem 25-30 fixen.Az fps is rendben van.

(#6563) bitovi válasza bullseye (#6549) üzenetére


bitovi
tag

Már több hete csinálja Nálam is, hogy a CPU 60-70 fok környékén van ami még sosem fordult elő!

GTX 970-es videokártyám is sokszor 70 fok körül megy ráadásul a legalacsonyabb beállításokkal.

Tápot is ki kellett cserélnem mert annyi áramot vett fel, hogy lekapcsolt többször is játék közben, igaz már ideje volt!

Úgyhogy egyenlőre hanyagolom ezt a játékot mert kinyírja a gépem.
Háttérben nem fut olyan alkalmazás ami lelassította volna.

Érdekes ha be illetve visszalépek a játékba akkor megszűnik ez a nagymértékű energiafelvétel.
Valószínűsíthető, hogy a játék nincs optimalizálva még.
Feltételezem nem mindegy, hogy melyik szerveren vagy rajta, mivel minél több játékos van fenn a szerveren, akkor újabbak lépnek be a rendszerbe "mondom feltételezem".
Mivel ezek a szerverek egymással kapcsolatban vannak a lánc legvégén lévő szerver teljesítménye sokkal kisebb mint a legelső a láncban.
Mivel eléggé nagy a letöltött és a gépre telepített játék nagysága, gondolom mindezt a szerverrel kommunikálnia kell ellentétben a WOT-tal!

[ Szerkesztve ]

(#6564) bitovi válasza bb68 (#6562) üzenetére


bitovi
tag

Nézz rá ilyenkor a CPU és a videokari hőfokára az mindent elárul.

[ Szerkesztve ]

(#6565) Angel1981 válasza Bad Pritt (#6560) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ja, prémtankként sokkal nagyobb fricska lenne, még ha T3 is...

(#6566) bb68 válasza bitovi (#6564) üzenetére


bb68
tag

Én is szerver terheléses problémára gyanakszom.Tegnap lagmentesen futott a játék PVP-ben.Ma egyszerűen nem tudtam normálisan játszani vele,annyira lagolt.Persze ez még béta verzió.Sokat fognak még javítani rajta gondolom.A gépem szerinem rendben van.HD 5870-et használok 600W minőségi táppal.4 giga ram,SSD.Nállam a hőmérsékletek nem kiugróan magasak.Proci 44-47°C,Vid kari 56-62°C.

(#6567) nemeth989 válasza bb68 (#6566) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az a 4gb ram eléggé csúnya, nem tartom kizártnak, hogy részben azzal meg a kevés videó memóriával van összefüggésben a dolog.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6568) lofagi válasza tocsek18 (#6557) üzenetére


lofagi
addikt

Azt amúgy miből gondolod,hogy t3-as lesz? Erről én még nem láttam infót sehol.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6569) bullseye válasza lofagi (#6568) üzenetére


bullseye
addikt

Itten írják.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6570) scyllarus válasza Angel1981 (#6565) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, fricskaként így nagyobb. :K

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6571) Angel1981 válasza scyllarus (#6570) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt már azt rebesgetik, hogy prém lesz! ;)

Szerintem így az igazi, úgyis alanyi jogon jár! ;]
(A WoT-ban sem lenne ekkora hype a Type körül, ha csak sima tank lenne, nem prém.)

Aztán MAJD jöhet a többi tank is low tier prémnek; AMX 50B, M103, stb! :))

[ Szerkesztve ]

(#6572) bypass|HUN válasza bb68 (#6566) üzenetére


bypass|HUN
tag

Szia, nálam pontosan ugyan azok a jelenségek voltak mint nálad :K
Majd bedobtam még 4gb ramot éééés láss csodát, megjavult. :K
Azt mondjuk nem igazán értem, hogy az addigra már ultra low és ablakban futtatott (és még mindíg laggolgató) játékon hogyan és mit tudott segíteni a plusz ram, tekintve, hogy jelenleg a maximális használat 42%. A bővítést megelőzően ez 90-92% volt, szóval még nem járt csúcson. ;) Most viszont nem hogy megjavult a játék, de kb. med/high fhd-ban, átlag 60 fps és olyan 30-70ping.

Zsolt_72

Te csak az M1A1-el tolod, vagy játszogatsz még a kicsi Ámbrással is?

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6573) Zolee_70 válasza scyllarus (#6570) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"Old generation tank game" :C (WOT) :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#6575) bb68 válasza bypass|HUN (#6572) üzenetére


bb68
tag

Köszi!Akkor majd dobok bele még ramot. :R

(#6576) bypass|HUN válasza #40993792 (#6574) üzenetére


bypass|HUN
tag

Igen, egy kis továbbképzés elkelne :R Retrofittek, commander, és legénység tekintetében egy amolyan átfogó tanács jellegű segítség kellene. Már a jó múltkor írtam, hogy mintha nerfelték volna a kicsi Ámbrást, nos ebbéli tapasztalataim nem változtak sajnos semmit. A Chall1-el szemben, ez sérülékeny, közép és hosszútávra pontatlan és hááát a tűzereje sem valami fenomenális. Szóval próbálkozok vele, több kevesebb sikerrel. Nem mondom, hogy nem élvezem, de ha egy-két jótanácsot követően egy hangyányival könnyebb és/vagy eredményesebb lehetek vele, akkor úgy gondolom "nem szégyen a tanulás", pláne a tőlem tapasztaltabbtól nem. Most vagyok 27-28%-on vele, és hááát messze még a vége..... :B A helpet előre is kösz. :R

bb68 :K

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6577) Patrick76496 válasza zozyk (#6544) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kár érte, pedig eleinte nagyon tetszett a gép. :( A Challenger 2-ről is rosszakat hallottam. De ezek AP-val is ugyan úgy kigyújtanak és "megsértik" az üzemanyagtankot átütés nélkül. Szerencsétlen, gondolom csuklottál utána. :D

(#6545) gubabela: És ahogy nézem sajna ilyenkor nem is ad semmit, csak levonja a javítót. Plusz miután elment, aztán sem lehet aktiválni, tehát nem az ikon a bugos. Úgy tapasztaltam, hogy amint bekapok egy átütő lövést, egyből eltűnik.

(#6549) bullseye: Ennyire durván azért nem, de ma nekem is alig volt 30-40 fps-em, amikor máskor 60 szokott lenni. A textúrákon kívül levettem mindent, így most 70 megvan.

(#6557) tocsek18: Ezaz, végre ebben a játékban is meglesz az a tank! ;]
- - - - - - - - - - -
Kérdés: Ha vásárolni szeretnék 2500 goldot, akkor azt dollárban is meg tudom venni, vagy csak euróban? Az eurós csomag, drágább, 2700 goldot ad, viszont nekem nincs szükségem annyira. Remélem a dollárban való vásárolás nem csak az NA szerverre él. Előre is köszi a válasz(oka)t! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6580) nemeth989 válasza Patrick76496 (#6577) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nem mentem még olyan sokat chall-al pvp-ben, de annyira nem rossz a helyzet. Kupola lőhető tény, de ha nem állsz meg folyamatosan mozgatod a tankot, akkor azt is nehezen lövik be. Amúgy egy hatalmas erőd a cucc. Én kedvelem, ellenfélként meg félek tőle.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6581) zozyk válasza #40993792 (#6579) üzenetére


zozyk
addikt

TS jó lenne, ha neked nincs, akkor keresünk egy nyilvánost.

Használhatjátok a miénket akár... :B
TS:onyx.voic.in:8390

(#6582) DeadMeat válasza Patrick76496 (#6577) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem lehet sajna csak eruban fizetni eu szerverre.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6583) bypass|HUN válasza #40993792 (#6579) üzenetére


bypass|HUN
tag

Aloha!

Küldtem egy PÜ-t.
:R :R :R

zozyk: köszi :R , ts van :K , idő nincs :O

na ebbe a hsz-be sikerült bepakolnom a az éves smile termést

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6584) zozyk válasza bypass|HUN (#6583) üzenetére


zozyk
addikt

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#6586) nemeth989 válasza #40993792 (#6585) üzenetére


nemeth989
senior tag

Istenem kezdődik, azért ilyenkor megnézném azt a bizonyos replayt. Mondjuk a végét olvasva "Bemegyek a csatába, igyekszem valami puhába belelőni egyet kettőt (400-600 damage) és közben persze kinyiffanok, már veszem is elő a másik fejleszteni való járművet és indul az új csata. Ez egy sima gyűjtögetős türelemjáték. Lehet, hogy kár is bele többet képzelni." mindent elmond a srác képességeiről szerintem ő a tipikus, ha könnyű tankban ül,megy előre 2 perc alatt megmurdál a csapat szemét és szevasz :D. Egy csata alapján megállapította a világmegváltó hipotézisét prem - nem prem fiók esetén, csak nevetni tudok :D

Estig meghatározom az és saját premium nem premiumos hipotézisem :D

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6587) scyllarus válasza #40993792 (#6585) üzenetére


scyllarus
veterán

HUN van a nevében, innentől ismeritek a véleményem :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6588) nemeth989 válasza scyllarus (#6587) üzenetére


nemeth989
senior tag

Fejtsd ki bővebben, nekem is HUN-van. :DD

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6589) scyllarus válasza nemeth989 (#6588) üzenetére


scyllarus
veterán

Valahol már leírtam itt: a HUN(S) nevű játékosokkal/klánokkal óvatos vagyok a tankos játékokban. Biztosan van kivétel már csak a nagy számok törvénye alapján :K , a hsz-eid alapján te pont közéjük tartozol, de általában a Zsolt által linkelt hozzááállást tapasztalom náluk (szemét prémesek, csaló játék, minden csapattárs béna, szóval 1000 oka van a sikertelenségüknek, de magukban sosem keresik a hibát)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6590) bypass|HUN válasza scyllarus (#6589) üzenetére


bypass|HUN
tag

Tényleg csak a vérszívás kedvéért ;] , meg egy kis hsz farm :N , de akkor Én most "ekehau" vagyok nálad :F , mert itt a fórumon van "HUN", de a játékban nincs "HUN"...ajjaj akkor most "HUN" is vagyok?
Nos, a véleményed egyébiránt valóban nem alaptalan. Sajnos van egy generáció (és itt most tényleg tisztelet a kivételnek, mert vannak) akik ezt a prefixet használva ledegradálják, és megszégyenítik a magyarság mikéntjét. Amolyan "pavlovi" reflex, ha "HUN" akkor ajjaj, evvel a playerrel baj lesz, lásd példák.

OFF-OFF :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6591) scyllarus válasza bypass|HUN (#6590) üzenetére


scyllarus
veterán

A játékban nézem csak :)
Szomorú, hogy tényleg van egy nagy csapat játékos, aki képesek a 0 sebzéssel elvesztett csata után is kijelenteni, hogy a csapat miatt volt. Én is haltam már nullával, olyan is van, amikor tényleg a csapat miatt nem értem el többet annál, mint ami sikerült, de alapvetően tudni szoktam, ilyenkor ÉN mit cs.sztem el.
És vannak olyan csaták, amiket tényleg nem lehet az adott csapattal nyerni, de a 0-nak mindig én vagyok az oka.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6592) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Játék, vagy hardver?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6593) weres78 válasza belaazallat (#6592) üzenetére


weres78
senior tag

Erősen hardvergyanús... Más játékkal csinálja?

(#6594) Kean_Sorbo válasza belaazallat (#6592) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Esetleg az új csodadriver. Már láttam hasonlót youtube-on.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6595) zozyk


zozyk
addikt

Vettem arty-kat,ezek közül,melyik PK-t rakjam bele?
Vagy inkább a kihúzhatók közül legyen valaki? :F
Beáldoztam egy kis Free XP-t,melyik arty-s PK a jobb? :F

[ Szerkesztve ]

(#6596) belaazallat válasza weres78 (#6593) üzenetére


belaazallat
addikt

Most játszottam egy kör Battlefiedet, nem csinálta.

(#6594) Kean_Sorbo
Tegnap ugyanezzel a driverrel nem csinálta.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6597) lofagi válasza zozyk (#6595) üzenetére


lofagi
addikt

Véleményem szerint artyba attól függ,hogy :

1. milyen játékstílust használsz? minden lövés után mozogsz vagy ellövöd a 3at, persze ha van.
2. összefügg, egy lövéses az arty vagy több

Amennyiben mozogsz a pasi jobb, mert 10% gyorsítást ad minden lövés után, ha ez nem fontos, akkor a csajszi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6598) aginor válasza belaazallat (#6596) üzenetére


aginor
veterán

Én videokártyára gyanakodnék.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6599) Kean_Sorbo válasza belaazallat (#6596) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ilyet VRAM hibánál láttam, de ha más játékoknál nem jelentkezik, akkor csak a játékkal lesz valami.
Még az is lehet esetleg, hogy az AW több VRAM-ot használ, ezért csak itt jelentkezik a hiba. Jó lenne lemonitorozni a memóriahasználatot.

A memória túlmelegedése is okozhat ilyet, de ezt így megmondani nem lehet.

Egy jó VGA tesztet rálehetne ereszteni, ami eszi rendesen a memóriát is, talán az kidobná a hibát. Pl.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6600) belaazallat válasza Kean_Sorbo (#6599) üzenetére


belaazallat
addikt

Csak Umbrella pályán jelentkezik 3ból kétszer. Majd ráeresztek valamit.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.