Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) robogo81 válasza PR0JECTNR56 (#6250) üzenetére


robogo81
aktív tag

Lopakodó mód: ON?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6253) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Akkor talán kijavítják majd. :)

Ti melyik ágat tartjátok jobbnak, a BMP-t, vagy a BMD-t tier 7-ig?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6254) myckey válasza Bad Pritt (#6253) üzenetére


myckey
veterán

nekem egyelőre a BMD jobban bejön

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6255) weres78 válasza Bad Pritt (#6253) üzenetére


weres78
senior tag

Light ág Spingraytől szerintem nagyon jó. Amúgy a kettőből a BMD.

(#6256) scyllarus válasza Bad Pritt (#6247) üzenetére


scyllarus
veterán

EA óta vissza-visszatérő bug, egyszer már majdnem letöröltem miatta a játékot :) Azóta megszoktam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6257) Bad Pritt válasza weres78 (#6255) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nekem ezek közül a géppityusok közül kéne egy, mert a recon ágon csak a Fox tetszik, tovább nem akarok majd menni. BMD-4 elég jónak tűnik, kicsit talán jobbnak is, mint a BMP-3M, csak az odavezető út nem tudom, mennyire lehet rögös.

Armored Talk-on nagyon istenítik a BMD-t, elkezdtem az ágat, ez az AMX amúgy is szimpi volt már korábbanról. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6259) zozyk


zozyk
addikt

Fikázás,fröcsögés helyett nézzétek meg a kedvenc klippem. :[link]

[ Szerkesztve ]

(#6260) L4mie válasza zozyk (#6259) üzenetére


L4mie
veterán

minden PS számot eltáncol ez a srác? :) vagy ez nem ugyanaz?
amúgy ügyes nagyon. Catgroove-t néztük sokszor.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6261) weres78 válasza Bad Pritt (#6257) üzenetére


weres78
senior tag

A Fox tényleg nem rossz, de utána a VBL sokkal jobban bejött nekem. Kezesebb, jobb irányítani. Mondjuk nagy mínusz, hogy vagy géppuskád van, vagy rakéta. Ráadásul a rakétája kicsit sebez (200-300), igaz négy van neki egy tárban...
Szerintem a BMD jobb választás jelenleg, mint a BMP, de csak mert az az ág még nem teljes. Én játszottam velük sokat, mostanában hanyagolom a Spingray miatt. Bradleynél tartok, illetve BMP3-nál. Előbbit nem nagyon szeretem...

(#6262) DeadMeat válasza weres78 (#6261) üzenetére


DeadMeat
veterán

A kicsi brad már nem olyan mint volt zárt betaban.. Sokkal gyorsabb, jobban manoverezheto volt, mint most. Imádtam. Most meg elakadtam rajta, saját tierben is nehezkes vele boldogulni, ha 7 brigaddal dob össze, tök haszontalan. A chali jobban manoverez nála. Ez azért túlzás de majdnem :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6263) scyllarus


scyllarus
veterán

A BMP ágat később kezdem, de ma belekezdtem a BMD-be. Iszonyat bejön, élvezetes vele minden kör.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6264) Szilaa válasza myckey (#6233) üzenetére


Szilaa
újonc

1, a hozászolásom nem zozyknak szólt, mint látható, hanem PitLeenek mégis zozyk talált be.
2, második hozászolásom egy kérdés volt, amire elkezdett személyeskedni, hát így járt.
3, myckey, akinek nem inge nem veszi magára , vagy jó a méret, akkor hord nyugodtan, elhihetted engem nem izgat ;)
4, PitLee jól olvastad Eu részleg Amszterdamban van.
5, igen köszönöm a tanácsot lépek a fórumról, de ezt magamtól is megtettem volna ezek után, mert illemtudó TROLL vagyok ;)

(#6265) myckey válasza Szilaa (#6264) üzenetére


myckey
veterán

kellemes utat, és vigyázz magadra :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6266) PR0JECTNR56 válasza robogo81 (#6251) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Rejtély számomra, bár sajnos nem láttam a fejlesztési lehetőségek között, az "Ultra Silent Turbo Charged Engine (+20% camo value while moving)" opciót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6267) Kean_Sorbo válasza myckey (#6265) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szeretem ezeket az "embereket", akik csak azért regisztrálnak egy új accot a PH-ra, hogy betudjanak egy-egy fórumba jönni okoskodni, minden következmény nélkül. Ez már a második ilyen itt. :U
7 szakmai hozzászólás, ebből egy sem nevezhető "szakmainak".

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6268) Angel1981 válasza bullseye (#6242) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor mást mondok - nem lehetne igényelni, ha a rádiuszán belül baráti egység is van. :P

#6247 HáGé: nálam viszonylag ritka, a töltésidő bug jobban zavar.

[ Szerkesztve ]

(#6269) sp3cnaz válasza Angel1981 (#6268) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Töltésidő bug rosszabb, nem mindegy 14 vagy 19 sec alatt tölt be a löveg. :U

(#6270) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#6266) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nálam lövéshang tűnt el, eddig csak T-62-nél vettem észre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6271) L4mie


L4mie
veterán

Nálam a lőszer típus ikonok töltés közben pirosan ugrálnak :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6272) Hafy75 válasza L4mie (#6271) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Ha AMD kártyád van, van frissített driver. Az okozta.

Na!!!

(#6273) jano_77


jano_77
nagyúr

Vannak akik nagyon durván tolják - már T9-es tankok is a garázsban!?!? :Y
Én meg azzal szívok még mindig, hogy a Loading... képernyőnél felugró Creat Username ablaknál nem tudok tovább lépni, nem tudok belépni a játékba konkrétan már majdnem 1 hete! :O :o :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6274) nemeth989 válasza jano_77 (#6273) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mit próbáltál eddig? Gondolom törölted a klienst, letöltés/újratelepítés megvolt.
Esetleg egy alternatív létrehozott acc-cal próbáltál belépni?

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6275) PitLee válasza jano_77 (#6273) üzenetére


PitLee
őstag

Creat Username az nem véletlenül arra kér hogy agy egy nevet ami majd a játékban is a neved lesz?

(#6276) jano_77 válasza PitLee (#6275) üzenetére


jano_77
nagyúr

De a zárt béta óta tolom és elvileg rögzítve volt a nevem, tehát ezzel nem lehetne gond!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6277) PitLee válasza jano_77 (#6276) üzenetére


PitLee
őstag

Azt írod be, és utána mit lép ? ékezet van a nevedben vagy spéci karakter ?

(#6278) jano_77 válasza PitLee (#6277) üzenetére


jano_77
nagyúr

felhasználónevem: farkasjano
ennyi és nem több

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6279) gubabela válasza jano_77 (#6278) üzenetére


gubabela
senior tag

és próbáltad, hogy az email címeddel és a jelszóval lépsz be? úgy beenged?

(#6280) PitLee válasza jano_77 (#6278) üzenetére


PitLee
őstag

Beírod, oké és visszadobja az ablakot ugyan úgy vagy ír valamit hibának ?

(#6281) jano_77 válasza gubabela (#6279) üzenetére


jano_77
nagyúr

és (#6280) PitLee
igen próbáltam az email címmel, jelszóval, de nem az induláskor dobja ezt fel, hanem mikor már a Loading... képernyő van és az Armored Warfare feliratot látom szürkén. Hiba üzenetnek annyit dob, hogy min.4, max 15 karakter lehet és nem tartalmazhat különleges karaktert. Ennyi! Lövésem nincs mitől van, a legutóbbi - nem tudom hányas - update óta van ez, kb 1 hete.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6282) gubabela válasza jano_77 (#6281) üzenetére


gubabela
senior tag

akkor ezek szerint az induló képernyőn (ahol indítod magát a játékot) be vagy jelentkezve (felül látod a neved). Próbáltad, hogy full uninstall (reg adatbázis is) és reinstall? ha igen, akkor supportnak próbáltál írni? jelszóváltoztatás megvolt? esetleg másik gépről próbáltál bejelentkezni? (hogy kiszűrd, hogy acc vagy install gond van-e?)

[ Szerkesztve ]

(#6283) golhun


golhun
csendes tag

sziasztok most vettem meg az MBT 70 est az uj terep dezignel nem rossz tank de mire összeszükül kilönek :DD

(#6284) robogo81


robogo81
aktív tag

Az energiaitalt mire kapom folyamatosan(nem gond,csak feltűnt hogy nem fogy,pedig van amiben használom,igaz csak manuálisan berakva,hogy nem fizessek rá),és mióta ér fele annyit az értéke,régebben 10% volt a hatása,most csak 5?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6285) lofagi


lofagi
addikt

T10-es tankok vajon? Néhány biztosan, de a többi?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6286) scyllarus válasza lofagi (#6285) üzenetére


scyllarus
veterán

Merkava, Leclerc, Type 99 - lesz itt tartalom bőven :)
Amúgy tuti 10-esek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6288) Bad Pritt válasza lofagi (#6285) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Pont akartam írni, hogy milyen furcsa, hogy nincs francia MBT a játékban, a gagyi olasz Ariete meg benne van, erre tessék, jön a Leclerc. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6289) DeadMeat válasza sp3cnaz (#6269) üzenetére


DeadMeat
veterán

Töltés idő egy dolog csak, crew, commander skill nem mukodik csak elvetve, shot delay egyre csak baxxa a csorom, random hitbox a terep targyaknak, map rotacio,ect.Ezeket illene javitani, nem csak a tartalmat novelni a jatekban. Szvsz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6290) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Skacok, játszik itt valaki M1 Ámbrással? A tegnapi patch elött lett meg 2 nappal, amennyit lehetett toltam, egészen jónak tünt (olyan középszerű mindene). Na de ma, mintha nem is ugyan az a tank lenne...tökig hulladék lett :((( A no pen guiness rekordot már 2-szer megdöntöttem vele...kb minden 3 lövésből szétkap...a tűzereje meg valami méltatlan a névhez.... :O Meg kell említsem, hogy az Ámbrással párhuzamosan tolom a Chall 1-et is, na az viszont nagyon faja, illetve nem változott semmit a patch elötti állapothoz képest. Persze ezeket mind csak pve-ben tapasztaltam, a pvp-be ezekkel az alap "mezítelen" kocsikkal nem kocogok még. Más is tapasztalt hasonlót vagy csak engem tisztelt meg Fortuna alfele? Illetve volt esetleg M1 nerf?

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6292) jano_77 válasza gubabela (#6282) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogyan kell pontosan a CCleaner-el törölni mindent ami az AW-hez kapcsolódik? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6294) bypass|HUN válasza #40993792 (#6291) üzenetére


bypass|HUN
tag

Oksa, kiváncsian várom a tapasztalataidat :K
Az van, hogy hardon már kb nem is merek bemenni (tuti bukó, bár most valahogy sikerült nyerni 1-et, de valami pocsék teljesítményt hoztam), médiumon ma 3-ból 3 bukó, easy-re meg nincs pofám bemenni egy ilyen tier-ü tankkal, pláne nem egy Ámbrással :B Szóval valami van, az tuti...de kérdés csak nekem tettek-e legyet a levesembe, vagy más is kapott egy kis "meglepit"?
Ja, és összehasonlítás képpen, a Chall1-el meg ma 4 hard, mind nyerő, 1-2 helyen végeztem vele (meg volt sok pleccsni is). Így nem gondolnám, hogy "csak" user error van a dologban, mert a 2 paripa azért sokban hasonló játékstílust igényel. No, majd meglássuk ;)

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6296) weres78 válasza #40993792 (#6295) üzenetére


weres78
senior tag

Az megvan, hogy a retrofitekből ugrott a maximális pontosságot növelő lehetőség? Biztos van aki örül annak, ha a minimum pontosság lesz nagyobb (vagy kisebb, ahogy tetszik), én nem annyira. Főleg, hogy nemrég tettem fel sok millióért az összes tankomra amin hasznosnak véltem, és így teljesen feleslegesen...

Bocs Zsolt, véletlen lett válasz...

Hmmm... Most az utolsó két csatában össze-vissza szállnak a lövedékek. Váltottam HE-ről AP-re, vizuálisan úgy esett a lövedék, mint a HE, de beütött ahogy kell AP-sen.
A másik meg, hogy a retrofitet nem cseréltem le, maradt egyelőre az amii csökkenti a minimum pontosságot, de simán lő messze a célkörön kívülre.

[ Szerkesztve ]

(#6298) bypass|HUN válasza #40993792 (#6297) üzenetére


bypass|HUN
tag

" nem játszottam azóta" ne ez a user error :P
:R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6300) Kisokka válasza weres78 (#6296) üzenetére


Kisokka
tag

Ez a retrofit "cséndzs" elsőre engem is gyomron vágott, mert nem éreztem fejben a párhuzamot, hogy miért jobb/rosszabb a max. accuracy, mint előtte az accuracy. Csípőből úgy gondoltam, hogy ez biztos szarabb lesz. Viszont én nem sok különbséget látok benne.
Legelőször a T-72-re, aztán az A-ra tettem fel és érezhetően javult vele a pontosság és így is maradt. T-80-ra nem tettem fel, ezért amikor észrevettem ezt a változtatást, lefutottam az elődeivel pár kört, szerintem nincs komolyabb különbség. Értem ezalatt, hogy nem lő akkora lufikat egyik se, mint enélkül a retrofit nélkül tennék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.