Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) weres78 válasza -vitya- (#7649) üzenetére


weres78
senior tag

Sajnos most nem tudok belépni megnézni mit ad a Leo vonal, de biztosan jó az is valamire. Végülis valamilyen kompromisszuomt ugye úgyis kötsz, vagy ennek, vagy annak a kárára, hasznára.
A Leo vonal egyébként szerintem az egyik legnehezebb MBT vonal (nem mintha olyan sok lenne) T6-ig. Hetes legalább ha pont szemben állsz már elég erős. Mondjuk az ágyújuk nagyon adja, ez kétségtelen.

Érdemes húzni a bázist, nagyon is. Főleg azt a részt, amit fontosnak tartasz. Mondjuk ilyen parancsnok +xp dolgot hagyd a végére... De a plusz kredit, a plusz legénységi XP, az olcsóbb javítás, olcsóbb retrofit mind elég sokat jelenthetnek...

(#7652) -vitya- válasza weres78 (#7651) üzenetére


-vitya-
őstag

a Leo vonal a fent említett Chrome Barrel Lining-ot adja.

Srácok köszi! jók vagytok a segítésben...

Más.
Manapság, mikor egy játék megtetszik, és adott óra számnál többet játszom vele, megveszem, vagy adok pénzt rá a fejlesztőknek, ezzel is támogatva őket. Mivel nem játszom túl sok órát egy nap, maximum 1 órám van, kb, így nem hiszem , hogy a premium előfizetés megérné nekem.

A premium tankok ebben is olyanok, mint a WoTban, hogy jobban hozzák a kreditet? Ezek közül javasoltok valamit?

-=Витя=-

(#7653) Sebestyen01 válasza -vitya- (#7652) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Igen olyanok, és nincsenek lebutitva mint a wotban! Az mbt70 részemről ajánlott, de jó a kis francia td is vagy a zsahó ruszki td.

(#7654) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nem tudom emlékszetek-e 1-2 hónappal ezelőttről a bugra, amiről meséltem, hogy automatikusan elhasználja néha a PvE kitet, elhúzza az interfész elemeket, stb. Végül meguntam, és írtam a supportnak, elvileg már keresik az megoldást.
Az okozója ugye az, hogy néha úgy veszi a játék, mintha be lenne nyomva a bal Ctrl gomb, pedig nincs. Most szólok, hogy nem a billentyűzetemmel van a gond, WoT-ban ilyen egyáltalán nem történt (pedig ott is ugyan úgy működik a LCtrl), és még direkt le s teszteltem az összes gombot.

Akit érdekel a videó róla, amit mutattam nekik bizonyításképp, itt van. A leírásban benne van, hogy mit kell nézni. A kommentárokat is kapcsoljátok be, ha nézitek. A zenével meg ne foglalkozzatok, így szeretek játszani, ha szól a háttérben. :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7655) L4mie válasza Patrick76496 (#7654) üzenetére


L4mie
veterán

nekem is csinálta pár hónapja, már nem csinálja, nekem pl az segített hogy fentre raktam a dmg paneleket.
retrofiteket már nem használja el egy ideje.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7656) weres78 válasza -vitya- (#7652) üzenetére


weres78
senior tag

Mennyit szánsz rá?
Napi egy óra játékért szerintem simán megérheti a prém, persze ez totálisan szubjektív, sok mindentől függ. Sok hobbim volt, de ez jelentősen kevesebbe kerül bármelyiknél... :)
Egyébként ha letotál pár száz csatát, úgyis kiforrja magát mit hogyan... :)

(#7657) Drenadar válasza weres78 (#7656) üzenetére


Drenadar
veterán

én nagyon nem szoktam kihasználni a prémet, csak látom ahogy fogy :|

de mivel olcsó, ezért érdemes támogatni ezzel a csapatot!

(#7658) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Figyu mesterek!

Van a Firepower/"lövedékes retrofit". Mozgás közbeni pontosság+töltésidő gyorsítás.
Most meglesz a Firepower/vertikális stabilizátor. Ez ugye töltésgyorsító+a minimum célzási pontosság kisebb talán 20 százalékkal.

Van valakinek tapasztalata, hogy melyiket érdemesebb használni, ugyanis nincs kedvem most 500000 forintot kiadni egy ilyen próbáért?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7659) Met válasza Kean_Sorbo (#7658) üzenetére


Met
nagyúr

Szoktál menet közben lődözni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7660) vaakuum válasza speedmetal (#7618) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem értem, ezen a képen mit kell nézni???
Tegnap felraktam, és elkezdtem vele játszani PVE meccseket easy fokozaton, ezért érdekelnek az apró részletek is, hátha nálam is előferdül...
(Egy körre még a fiamat is odaengedtem elé ;] :B )

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7661) Kean_Sorbo válasza Met (#7659) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szoktam, de elsősorban most MBT-re érdekelne. A futrinkákra (EXP/VFM) hagyom ezt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7662) L4mie válasza Kean_Sorbo (#7661) üzenetére


L4mie
veterán

HA menet közben kisebbre ugrik szét, akkor ha megállsz abból kezd el szűkülni, szóval szerintem voltaképpen az overall minimumot csökkenti, vagy rosszul gondolom? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7663) Kean_Sorbo válasza L4mie (#7662) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nehéz a történet. Valószínűleg az a különbség, hogy a "lőszeresnél" marad a célzókör nagysága, de a szóráskép pontosabb, csak ezt nem tudom biztosra.
Valószínűleg a stabilizátor jobb az MBT-kre, de valószínűleg ezt nekem kellesz kitapasztalni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7664) weres78 válasza Kean_Sorbo (#7658) üzenetére


weres78
senior tag

Szeva Mester!

Mozgás közbeni az a BMD vonalon megszerezhető cucc? A másik pedig az Ariete cucc?
Ebben az esetben teljesen egyértelműen az Ariete cuccos. Az Aim time-ra is ad plusszt, csak nem írja. Ezen felül a minium és a maximum pontosságot is növeli, miközben töltésidőt csökkent....
A másik az, ami futrinkákra való (géppuska).
Ha nem erre gondoltál, akkor megbeszéljük TSen.

(#7665) Kean_Sorbo válasza weres78 (#7664) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszi! Igen, ezek azok. Akkor fasza ez a stabilizátor. Cserélem is az összes MBT-n, csak eddig nem volt meg. Úgy érzem, akkor a VFM-re is jobb választás a stabilizátor. :R

Még kell 3% a T-90MS-hez. De vasárnap már nem bírtam tovább. Már annyi pénzem van, hogy kétszer is megvehetném, hála a sok szakaszozásnak.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7666) wall2 válasza Kean_Sorbo (#7665) üzenetére


wall2
tag

Én nagyot csalódtam a T-90MS minden kis csicska belövi, nem beszélve első lövés amit kap torony + löveg game over.

(#7668) zozyk


zozyk
addikt

Személyeskedést most az elején hagyjátok abba! :(((

(#7669) Kean_Sorbo válasza wall2 (#7666) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kérdezd meg a többieket, hogy mi a véleményük a T sorozatról, és azt is tőlük, hogy a kezdeti rögös összeismerkedésünk után nekem mi a véleményem ezekről a tankokról. Ahogyan egyre többet játszok ezekkel, annál jobban szeretem őket. Mostanában mivel radikálisan megváltoztattam a játékstílusomat velük (gyakorlatilag közepes tankként használom mindegyiket), hozzák szépen az eredményeket. Ez igaz a T-80-ra is, ami talán most a legkiszolgáltatottabb jármű az MBT-k között.
Ha szakaszban vagyunk, akkor meg egyenesen élvezet használni őket. Zozyk is tanúsíthatja, hogy milyen szépen lehet velük flenkelni, de ha kell hatalmas sebzéseket kiosztó TD-nek is lehet őket használni.
Tornyozni meg fordítva kell velük. Mélyedésbe be, tolatva a jó lövegemelkedés miatt kikukucskálni, aztán durr.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7670) vaakuum válasza Kean_Sorbo (#7669) üzenetére


vaakuum
addikt

Az előre és a hátra sebesség minden járgánynál azonos, vagy vannak markáns eltérések? Mármint hogy előre is ugyan olyan gyorsan tud menni, mint hátra?
(Tegnap telepítettem, bocs, ha nagyon láma kérdés) :R

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7671) Kean_Sorbo válasza vaakuum (#7670) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez eltérő. Van amelyik sokkal lassabb, valamelyik szinte ugyanúgy megy hátra is. Meglepő, de sok MBT-t egy másikkal nehéz lehagyni úgy hogy tolat, legalábbis az oldalába kerülni szinte lehetetlen. Én nem éreztem még egyik tanknál sem, hogy kevés lenne a tolatási sebesség. Ez gondolom a modern járművek sajátosságai.
A WoT-ban próbálj meg tolatni egy nehéz tankkal. Inkább megfordulok. Itt nincs ilyen.

A Tájfun meg kb. nyolcvannal megy előre és hátra is, de az egy külön állatfaj. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7672) speedmetal válasza vaakuum (#7660) üzenetére


speedmetal
tag

Ha a menüben beállítod, akkor a bejövő (incoming) és a kimenő (outgoing) találatokat kijelzi, számolja, számon tartja a program. Normál esetben ezek a kijelzők fent, jobbra-balra középen helyezkednek el. Ezen a képen viszont mindkettő balra tolódott, ráadásul a legbaloldalibb becsúszott a játékosok adatait kijelző táblázat alá, ami picit zavaró.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#7673) vaakuum


vaakuum
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek :C :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7674) -vitya-


-vitya-
őstag

jól látom, hogy Shishkin-nél a WestEU ág igen kellemesen gyorsított? Nem kell tier3-4 és 6, mehetsz 5 és aztán 7 máris... Már csak a credit a kérdéses... (lehet nem vettem észre valamit, és kel még valami extra amivel unlockolódik...)

-=Витя=-

(#7675) vaakuum


vaakuum
addikt

A bázishoz szükséges anyagokat honnan lehet megszerezni?
Mondjuk ki kell lőni csatában az ilyen anyagkupacokat, mintha másodlagos küldetés lenne, vagy jutalomként adja valahol/valamikor?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7676) Sebestyen01 válasza vaakuum (#7675) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kapod minden nap ha belepsz.

(#7677) weres78 válasza -vitya- (#7674) üzenetére


weres78
senior tag

Semmi extra, unlockolod és viheted. Ráadásul elég jó MBT-k. Challenger talán a legkeményebb T7 mbt a játékban. Az Ariete is ott van a szeren. Mondjuk a Chief is jó tornyozni, bár én azt nem szerettem.

(#7678) villamos válasza -vitya- (#7674) üzenetére


villamos
őstag

Nemsokára ki lesz egészítve az ág,
Chieftain meg lassú mint a dög, 25 km/h körül megy, a toronynak egy évszázad mire megfordul, célzás dettó.
Mondjuk pattintani, azt pattint rendesen...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7679) myckey


myckey
veterán

zozyk

Köszönöm a felvételt :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7680) zozyk válasza myckey (#7679) üzenetére


zozyk
addikt

Nem kell megköszönni... :B
Csak az aktív TS jelenlét a kikötés,de ez nálad nem lesz gond. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7681) yodamester10


yodamester10
őstag

Na végre elértem az m1a2-vel a 3600 feletti hp-t :DD és még egy retrofit vissza van.

(#7682) vaakuum


vaakuum
addikt

HA a retrofiteknél a kinézett cuccnak a jobb felső sarkában egy piros lakat van, akkor azt hogyan lehet kinyitni, és a cuccot használni? :F

Illetve az mitől van, hogy első benyelt lövés után nemtudok mozdulni? Én is lövöm a lánctalpat, de ilyet nem tudok produkálni...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7683) sp3cnaz válasza yodamester10 (#7681) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Az biztos nagyon jó áron futnak a retrofitek tier 9-ben. :DDD Nekem is bankot kellene robbantanom a 3 tier 9-es gép vásárlására. :DDD

(#7684) lofagi válasza vaakuum (#7682) üzenetére


lofagi
addikt

A lakat mindössze annyit jelent,hogy MK1-es verzió nem létezik belőle. Illetve az MK3-ast pedig még nem fejlesztetted ki. Az egyik a Ramka a másik pedig az Ariete kihúzásától függ.

Ha az elsővel már leláncolnak akkor az nagy mák. Ha valakinek sárga a lánctalpa akkor már nagyon könnyű utána leláncolni, amíg meg nem javítja. Persze csak egyszer. Aztán utána már lehet megint próbálkozni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7685) zozyk


zozyk
addikt

Az AW szövetség angolul jól beszélő hírfordítót keres!
Valamilyen honorálás is megbeszélhető,ha érdekel,keress privátban.

(#7686) Kean_Sorbo válasza vaakuum (#7682) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Retrofiteket egyes tankoknál tudsz majd kifejleszteni, ugyanúgy mint egy motort (tehát valamennyi XP-ért cserében).
A retrofitre ha ráállsz, akkor ott láthatod, hogy egyes szintjeit melyik tanknál tudod kifejleszteni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7687) vaakuum válasza Kean_Sorbo (#7686) üzenetére


vaakuum
addikt

Tehát ha jól értem, akkor ha most nekem van egy 2-es tankom, aminek van egy darab retrofit slotja, és abba a tegnap emlegetett "chrome lining akármicsodát", (ami tűzerő növelő, vagy töltést gyorsító, célzást pontosító vagy akármiaz, és cső formája van,) akkor azt a lakatnál felsorolt tier 5-6-7-es tankok kifejlesztésével tudom kinyitni, és a tier2-es tankomon csak azután fogom tudni használni?

(#7684) lofagi
Ez a Ramka és az Ariete ezek fegyverek, lőszerek vagy tankok? Vagy valami skill? Ha az, akkor a commanderé vagy a legénységé?

Javítani csak javítócsomaggal lehet ilyenkor, vagy automatikusan is megcsinálják egy idő után? (ilyen fogyócuccokra még nem költöttem semmit, gondoltam nem erre a szintre lényegesek)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7688) Kean_Sorbo válasza vaakuum (#7687) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Pontosan. Így rá vagy kényszerítve, hogy játsszál azokkal is. Most ezen lazítottak, mert az arty ágakon is voltak retrofitek illetve parancsnokok, amiket áttettek más ágakra is.

Ramka egy géppuskás fostalicska, a C1 Ariete pedig kőkemény nyolcas MBT. Ezeket a dealer-eknél megtudod nézni, a fejlesztési ágakon.

Automatikusan is javítanak 6-7 másodperc. Azért egy 5000 forintos javítót betehetsz, mert ha ellövik a tornyodat vagy motorodat, akkor ott vége a mókának.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7689) yodamester10 válasza vaakuum (#7687) üzenetére


yodamester10
őstag

Itt böngészgess ;)

(#7690) weres78 válasza vaakuum (#7687) üzenetére


weres78
senior tag

Közben Yodamester megelőzött, én is azt az oldalt akartam linkelni Neked. Érdemes megnézegetni, pár dolog helyére kerül majd... :)

(#7691) L4mie


L4mie
veterán

Ezen már agyaltam, mit értenek a retrofiteknél büntetéscsökkentés alatt?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7692) scyllarus válasza L4mie (#7691) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha sérül az alkatrész vagy legénységi tag, akkor ugye x% büntetést kap (ennyivel működik rosszabbul)
Ezeket csökkenti a retrofit.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7693) L4mie válasza scyllarus (#7692) üzenetére


L4mie
veterán

Köszik :)
na, gondolhattam volna, voltaképpen logikus.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7694) vaakuum válasza yodamester10 (#7689) üzenetére


vaakuum
addikt

Valóban hasznos infók vannak ott, köszönöm! :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7695) Franky74


Franky74
tag

Heló!

Pár hónapja játszok már a játékkal, ha érdekel vkit, elmondom én hogyan állítgatom be a retrofit-ket.
Általában ha veszek 1 új tankot ( párhuzamosan fejlesztem a tankokat, több ágat egyszerre), kipróbálom, h hogy teljesít, mi az erőssége, mi a gyengéje... pl.: a T-62 elég jó a páncélja (a saját Tier3-ban), de gyenge, lassú, pontatlan a lövege. Ezért pár meccs után (ez lehet PvP, de én inkább PvE-n szoktam) kitapasztalás után, persze a fejleszthetőséget is megnézve, próbálom a "gyengeségeket" javítani.

Ami zavaró (idegesítő) a játékban, h PvE közben sokszor előfordul már, h nem vagyok kijelölve, elvileg nem lát a gépi ellen, mégis kapásból eltalálnak, láthatatlan tankok, artyk!! Mát olyan is előfordult, h 2 arty gyorsan lőtt rám 4x, el is gondolkodtam, mennyi a töltési idejük?? A hátba spawn mindennapos, ill. az ellenség spawn-ja után azonnal lát, lő töltési idő nélkül...

A prémium tankok közül, csak a T-72 Ice-t vettem meg, kellemes meglepetés volt a T-72 Uralhoz képest.
Sajnos eddig úgy vettem észre eléggé ara van kihegyezve a játék, h vásárolj prémiumot!! Akkor kapsz több pontot, több kreditet, tudsz jobban haladni! Ez már főleg Tier.5 környékén érezhető. A PvE meccseken hiába lőssz 5000 dmg-t alig kapsz vmit, nagyon lassú a fejlődés!

[ Szerkesztve ]

(#7696) vhw válasza Franky74 (#7695) üzenetére


vhw
addikt

"Sajnos eddig úgy vettem észre eléggé arra van kihegyezve a játék, h vásárolj prémiumot!!"

Üdv a free-to-play valóság sivatagában. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7697) mikron válasza Franky74 (#7695) üzenetére


mikron
tag

PVP simán megvan a napi 1000.000 kredit prémium járgánnyal. :K

(#7698) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Én anno sokat játszottam WoT-tal és elég komolyan vettem, majd jött a Warthunder, de ott inkább a repülős rész. Most nézegetem ezt a játékot. Megéri elkezdeni? Mire számíthatok itt az előzőek után? Például itt mennyire szükséges havi prémiumot venni? Mennyire van kidolgozva (beta állapotban) ?
Hajtépős, mint a WoT, vagy könnyedebb, mint a Warthunder?

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7699) wall2 válasza csaabz (#7698) üzenetére


wall2
tag

Nekem nagyon bejön ez a játék anno még én is nagyon sok időt fektettem a wot-ba lett is pár ősz hajszálam :D Szerintem megéri elkezdened, semmit nem veszítesz vele a prémium fiók csak előnnyel jár fejlődés kredit hozam.

(#7700) irhejja


irhejja
tag

Nem igazán értek egyet azokkal akik szerint "muszáj" a premium előfizetés.

Nyilván gyorsít a fejlődésen és nyilván jó ha van. Az is érthető, hogy a fejlesztő/kiadó úgy alakítja a játékot, hogy legyen értelme venni, ha nem lenne, senki sem venné és megbukna az egész projekt.

Ugyanakkor a konkurenciával ellentétben itt PvE-ben konkrétan nem lehet pénzt veszíteni (hacsak nem használ el több consumable-et az ember). Azért ez nem mind1.

PvP-ben meg nagyon, nagyon rosszul kell teljesíteni (és veszíteni, és ellőni az összes lőszert és elhasználni egy rakás consumable-et és meg is halni), hogy veszteséges legyen a kör.

Szóval szerintem sokkal korrektebb a játék, és sokkal kevésbé "muszáj" a premium előfizetés/tank.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.