Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) nemeth989


nemeth989
senior tag

ohhh yeah reményeim beteljesültek, karácsonyi xp boostot megkaptuk :C csak lestem az xp láttán, meglepi megvolt mára :D

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6902) zozyk válasza nemeth989 (#6901) üzenetére


zozyk
addikt

Wow,király,akkor éjszakai karácsonyi tankparty indul... ;] :B ;) :K

(#6903) weres78 válasza zozyk (#6902) üzenetére


weres78
senior tag

Jövök én is!

(#6904) Drenadar válasza zozyk (#6902) üzenetére


Drenadar
veterán

talán nekem is lesz egy kis időm beugrani :)

(#6905) zozyk


zozyk
addikt

Na,írnak is róla a hivatalos oldalon.

Holiday bonus weekend

(#6906) Drenadar válasza zozyk (#6905) üzenetére


Drenadar
veterán

e......ennyi a karácsony az AWben?

(#6907) Kisokka válasza Drenadar (#6906) üzenetére


Kisokka
tag

Volt egy 80%-os T-80-am, 4 PVE alatt lett egy T-90-em, szóval e...ennyi :DD

(#6908) zalan04


zalan04
csendes tag

Na mit hozott a legújabb patch....

Nincs torony a OF-40-en

[ Szerkesztve ]

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#6909) Drenadar válasza zalan04 (#6908) üzenetére


Drenadar
veterán

ez csak a kabrió változat!!! jó az! nem lesz benne meleged! :D

(#6910) zalan04 válasza Drenadar (#6909) üzenetére


zalan04
csendes tag

Hát biztos nem :DD

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#6911) bullseye válasza zozyk (#6905) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor asszem ma kihúzok minden T6 tankot, aztán soha nem lesz pénzem rá PvE-ből. :)
#grincs #whining4life

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6912) myckey


myckey
veterán

ettől fostam.
rendicsek hogy szarrá ixpézzük magunkat, de mi a.......ból veszem meg? :F
a probléma it szokott kezdődni, nem a zixpével :C

reménykedtem vagy 2-3 nap prémben :))

egyébként pedig Kellemetes ünnepeket minden tankharcosnak

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6913) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Boldog békés karácsonyt, minden tankos "kollégának" :K

Jó játékot minden ráérőnek, és együttérzésem minden (hozzám hasonlóan) "bevetésen" lévő kotonának :R

Ui.: Már 4 aktív főre "duzzadt" az OldBadBones baráti társaság tankozós csapata :C

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6914) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Sziasztok!
Tegnap este, amíg aludtam a kisjézus meghozta a gépemre az AW-t :DDD

Nos, milyen beállításokat javasolnátok erre a gépre? E8400, 4 gb ram, gt630 2gb ddr3.
a win7 32 bites.

A problémám az, hogy kicsit kapcsolgattam a beállításokban, lekapcsoltam low-ra ezt-azt, árnyékok, ilyesmi, de így is csak 20-25 közötti fps-em van. Tényleg ennyire gépigényes lenne?

u.i.: BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK! :R

[ Szerkesztve ]

(#6915) PR0JECTNR56 válasza kislaszlo83 (#6914) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Öcsémnek van hasonló gépe, egy VGA csere sokat segítene, de leginkább az egész platformot kellene cserélni, klassz darab az E8400, de már jócskán eljárt felette az idő.
És ha maradnál Win 7-en akkor 64 bit legyen a következő.

(#6916) bitovi válasza PR0JECTNR56 (#6915) üzenetére


bitovi
tag

VGA csere kevés.
Én is hasonló cipőben járok.
Hiába cseréltem le a VGA-t.
VGA és talán a RAM is bírná de a proci és az alaplap már nem szerintem.
Sajna muszáj fejleszteni, mivel az AW egy új játék ezért nem a régi gépekre kezdték el kifejleszteni, hanem a mostani meglévő platformra. A WOT éppen ez miatt lesz még egy darabig sikeres, mert a régi gépeken is elketyeg.
Mostanában megjelent játékok sem mennek már el a régi (4-5) éves gépeken.
4-5 évente érdemes gépet cserélni.
Második gépnek jó lesz majd internetezésre, mert nagyon alacsony az energiafogyasztása!
Hiába próbálnád eladni, semmit nem kapsz érte.

[ Szerkesztve ]

(#6917) PitLee válasza kislaszlo83 (#6914) üzenetére


PitLee
őstag

Annak idején a grafikai beállításoknál a Objekt detail-t kellett low-ra venni az sokat dobott rajta, ha jól emlékszem.

(#6918) Drenadar válasza PR0JECTNR56 (#6915) üzenetére


Drenadar
veterán

de bakker... a 32bites win az összesen max 4 gigát tud megcímezni nem? legalábbis nekem ez rémlik, és itt az összesenbe tényleg minden beleszámít, azaz a vga ramjai is... rosszul emlékszem?

(nekem még régen az őskorban 4GB memória + 8800GTS mellett ~3,5Gb memóriát látott a rendszer... és ugye fél gigás volt a kártya...)

(#6916) bitovi: lehet hogy elketyeg de botrányosan... egy magot használva ott sincs nagyon sok fps, főleg ha van egy kis füst is a környéken... ugyanmá!

[ Szerkesztve ]

(#6919) yodamester10 válasza kislaszlo83 (#6914) üzenetére


yodamester10
őstag

Maxon a gtx 980 palit super jetsream is kifekszik,na most így tudsz mihez viszonyítani ;]

(#6920) PR0JECTNR56 válasza Drenadar (#6918) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jól rémlik, a kialakítása miatt maximum 4Gb és ebben ugye memória és videókártya memória is benne van, ezért is javasoltam neki a 64bit-et, mert csak a jelenlegi konfigjával összesen 6Gb van, amiből 2Gb a 32bit használata miatt ki is esik.

(#6921) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Hát akkor még egy darabig nem tudok vele rendesen játszani sajnos, most -főleg karácsony idején- biztos nem tudok gépbe pénzt rakni :(
Majd jövőre talán :R

(#6922) kislaszlo83 válasza Drenadar (#6918) üzenetére


kislaszlo83
tag

Erre most csak annyit mondanék, hogy ezen a konfigon a wot-ban 50-65 között van az fps-em az sd kliensben kifullozva 1600*1050-es felbontáson.

(#6923) Drenadar válasza kislaszlo83 (#6922) üzenetére


Drenadar
veterán

ha ott van annyi fpsed ezt is simán felteheted és megnézheted... cryengineben ha van 40-50 fpsed akkor az már bőven jól játszható.... csak illene feltenned 64bites rendszert...

(#6920) SHiZUOKA: köszi akkor jól emlékeztem :) kihallhatna már ez a 32bites dolog a köztudatból :)
Mi durva lenne már, ha az illető semmi mást nem csinálna, csak venne egy 4gigás videókártyát? :D és nézné hogy miért nem megy semmi sem?

[ Szerkesztve ]

(#6924) kislaszlo83 válasza Drenadar (#6923) üzenetére


kislaszlo83
tag

Szerintem nagy általánosságban az embereknek megfelel a 32 bites rendszer is. Ha jobban belegondolsz, mire kellene nekik több otthonra, internet, office, pasziánsz, ezek a mennek a háztartásban. Ha valaki játszani akar, ott már elkél a 64 bit.

(#6925) Drenadar válasza kislaszlo83 (#6924) üzenetére


Drenadar
veterán

de bakker, nincs semmi előnye sem a 32 bitnek! SEMMI. viszont hátránya van. Pl nézd meg a te géped.
Gondolom okkal vettél 4giga ramot. Most tul kép kivehetnéd az egyik 2 gigás modult, és feltehetnéd a polcra. És mondanád, hogy igazából neked a passziánszhoz és a wordhoz nincs rá szükséged.

csak választás kérdése és tervezésé.

(#6926) scyllarus


scyllarus
veterán

A 32 bites rendszer ugye max 4 gb memória területet tud megcímezni. Ebbe - ahogy előttem helyesen írták - beleértendő a 2 gb videómemória is. Valamennyit lecsíp a rendszer (BIOS és egyéb nyalánkságok), így kb. 1,5 giga tényleges ramod van, ami nagyon kevés. A VGA memóriája meg DDR3, ami alapból hoki, azt kár volt megvenni, már bocs. 512 mega DDR5-tel többet értél volna.
Szóval az oprendszer és VGA csere a minimum, aztán lehet tovább agyalni, hogy a proci mit bír.

Drenadar: van előnye a 32 bitnek - kevesebb helyet foglal a merevlemezen/SSD-n. Hirtelen ennyi jut az eszembe, gyakorlatilag semmiség a mai tárhelyek mellett, de ettől még létezik :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6927) Allien válasza kislaszlo83 (#6924) üzenetére


Allien
veterán

A 64 bites rendszer alól kivétel lehet, ha eleve CSAK mondjuk 2 giga ramot kezel le az alaplap, lásd pl DDR1-snél, ott a többség a lapoknál ilyen, és driver se nagyon van max 64 bites XP-nél, ami elmegy ilyen lapon, de ugye minek. A DDR1-snél a jellemző a 2x512 Mega ram volt, a 2x1 giga meg a maximum, vagy a 4x512. De, azért az már nagyon rég vót. :B
Igaz, a szekrényemben van még 2 ilyen DFI alaplap, és van hozzá még tuning 2x 1 giga, 500Mhz-s ram pár, meg proci is. Anno, csak a lap volt 60E. :B Lásd adataimnál a configom. ;]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6928) L4mie válasza Drenadar (#6925) üzenetére


L4mie
veterán

Ennyi,
Nem kell félni a 64 bittől, szerintem sokat dobna a gépeden csak az...mondjuk egy 64 bites win 10 az még el se tér a 7 től annyira mint a 8, és kb 10-15% al jobban kihasználja a procidat is.

*scyllarus: igen kb ennyi az előnye, de nem több. :)
Amúgy c2d 8400 az DDR2, és simán kezelnek az akkori lapok 2 / 4x 4 GB RAM os ramokat.
szóval új oprendszerre fel! :) AWF ből is van SD kliens. :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6929) Drenadar válasza Allien (#6927) üzenetére


Drenadar
veterán

sőt nekem a pincében van egy c64esem is, az se 64 bites, és abszolút nem is kellene neki! de még a 32bitet se tudja! És még mindig tökéletes! ^^

Sose értettem azokat, akik inkább a "kisebbet" választják, mondván jó az is. Tudtommal nincs különbség a 32 bites és 64bites ára között... és a Vista óta nincs is baj a driver kínálattal...

(#6930) Allien válasza Drenadar (#6929) üzenetére


Allien
veterán

Van, amire bőven elegendő LENNE az a gép, ami ott fexik a gardróbban. :K Torrentet lekezeli, arra jó, oszt csá. Ma már játékra tuti alkalmatlan lenne (kivéve pasziánsz), de ilyen hülyeségre még jó lehetne, mert van rajta bőven sata port is. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6931) yodamester10


yodamester10
őstag

Na így lehet haladni ;]

Boldog Karácsonyt

(#6932) kislaszlo83 válasza Drenadar (#6929) üzenetére


kislaszlo83
tag

Azért, az még előfordulhat a valóságban, hogy az ember jogtiszta (!!!!) win7-et használ, 32bitest, és nem szeretne venni másikat. Van akinél a letöltöm és használom, nem annyira működik.

[ Szerkesztve ]

(#6933) L4mie válasza kislaszlo83 (#6932) üzenetére


L4mie
veterán

Megsúgom sokan szintén nem engedhetik meg maguknak a 30-40-70k-s boltit:
Ezért vesszük a fáradtságot és keresünk rá.....
Képzeld, létezik olcsó EREDETI!!!!!!!!! karikás R betűs meg legális meg zárójeles C betűs Windows máshonnan is.

*többire meg inkább nem reagálok, mert magamra vettem, de nem szeretnék flame-t generálni.

Boldog karácsonyt.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6934) scyllarus válasza kislaszlo83 (#6932) üzenetére


scyllarus
veterán

Azért az is előfordulhat, hogy fogja a jogtiszta Win7-ét, és ingyenesen frissít Win 10-re...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6935) Drenadar válasza kislaszlo83 (#6932) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem is jogtiszta a win10 mind a PC-men mind a laptopomon. És úgy jogtiszta, hogy kifizettem a licencet, és nem úgy hogy félreértem mit jelent a win10-et minden win8as tulajnak...

Azt nem tudom mennyire van átjárhatóság a 32bites license és 64es között. De továbbra is azt tudom mondani, hogy nem kellett volna 32bitest venni. A CPU tuti, hogy 64bites. Kíváncsi vagyok tényleg, hogy mi zajlódhat le annak a fejében, aki áll a boltban (mindegyhogy webshop vagy fizikai) és nézi, hogy melyiket vegyem?
Vagyis ami érdekel, hogy milyen észérvekkel beszéli le magát bárki, hogy ne a 64 bitest vegye meg?

-Van egy gépem tegyük fel, irodai munkára használom, néha egy kis játék rajta. 2 giga ram, meg egy fél gigás vga... És akkor azt mondom, hogy a 64bites is tökéletesen jó a gépre, de inkább a 32 biteset veszem, ami ugyanannyiba kerül, mert éppen az úgy jó?
Az a gondolat, hogy esetleg bővíteni akarja a gépét az illető meg sem fordul a fejében?

Vagy az az igazság, hogy az emberek többsége úgy dobál ki az ablakon pénzt, hogy fogalma sincs róla, hogy mi az, hogy 32 bit vagy hogy 64 bit. Csak azt nézik, hogy legyen ungarische nyelv...?

(#6936) yodamester10


yodamester10
őstag

Szerintem ne itt beszéljétek meg a win problémátokat ;)

(#6937) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Srácok a tier VI-os prém tankok mennyire hozzák a kreditet, pl egy VFM 5, vagy MBT 70? Átlagos körökre lennék kiváncsi PVP, és PVE-re is. Lesz-volt valami akció arany vételére? Köszi szépen

Boldog karácsonyt, kellemes ünnepeket kívánok Nektek!

[ Szerkesztve ]

(#6938) DeadMeat válasza MinionFlasH (#6937) üzenetére


DeadMeat
veterán

Volt akció már, 20% plusz aranyat adtak. 2 nap a vfm-el lett 40 milla felett, bár átlagnak nem mondanám, mert 2.5 k fölé vittem vele az avg dmg-em. (a vfm avg dmg). Nagyon jo kis farmolo gép, minden hibája ellenere. Bár elonye több van.
Boldog karácsonyt mindenkinek, így az ünnep közepén!!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6939) nemeth989 válasza MinionFlasH (#6937) üzenetére


nemeth989
senior tag

MBT-ről tudok nyilatkozni. PVP átlag 120-150K-t azt szinte garantáltan megkeresed vele. Ezenkívül a 200k-s körökből is viszonylag sok van nekem, de volt már 400K-s köröm is, habár azok ritkaság számba mennek. PVE-ről akkor van értelme beszélni, ha xp-t farmolsz későbbi átváltásra, azonkívül prem. jármű esetén semmi értelme, hiszen ezeken semmit nem tudsz fejleszteni. Szerintem ott ilyen 40-50K kereset van, de egy kört se mentem még PVE-ben mbt-vel, de nem hiszem hogy többet lehetne keresni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6940) L4mie válasza MinionFlasH (#6937) üzenetére


L4mie
veterán

RF/LT vel 80-400k között szoktam menni átl. 150-200

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6941) MinionFlasH válasza DeadMeat (#6938) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Érdemes várni egy akcióra(arany), vagy bizonytalan mikor lesz?

A 22 jurós aranyat úgy kell értelmezni, hogy 5500+1100gold, vagy simán 5500?

A többieknek is köszönöm a választ.

(#6942) bullseye válasza MinionFlasH (#6941) üzenetére


bullseye
addikt

Az 1100 extra benne van az 5500-ban

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6943) L4mie


L4mie
veterán

ppl!
létezik hogy palmariara szerelgetem a töltésgyorsító retrofiteket, és nem stackelődik, hanem kiütik egymást, vagy nincs hatása a 2. nak amit feltettem?
sajna túl drága hogy le fel dobáljam őket :S 200-400k volt darabja.

Van enchantes shell, magnetic actuator meg gyroscopic stab.
és úgy emlékeztem hogy a gyroscopic stab felszerelése előtt volt 13 sec körül a reload, most meg 15 sec.
De lehet már nagyon fáradt voltam tegnap amikor felszereltem.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6944) DeadMeat válasza MinionFlasH (#6941) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ss suerint leszek még akciók, az, hogy mi nem árulta el sajna. Uh. passz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6945) yodamester10


yodamester10
őstag

Ez a bonus nagyon jó.Már kimaxoltam a t72a-t,a t80-at,és már nyomatom a t90-et.Már csak 15 milla hiányzik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6946) Met


Met
nagyúr

Hogy lehet hp-t növelni?
PVE-n utolsónak maradt egy gyökér, (végig hátul sniperkedett) és 2xx hp-ról felugrott 5xx-re, javított valamit?
Le noob-oztam, erre vissza írt hogy ő maradt egyedül életben, ki a noob? Vissza írtam neki hogy csak a gyávák maradnak utoljára.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6947) zozyk válasza Met (#6946) üzenetére


zozyk
addikt

PvE-re van egyszer használatos javító szett...
Ad HP-t és lőszert is.

[ Szerkesztve ]

(#6948) Met válasza zozyk (#6947) üzenetére


Met
nagyúr

Ahhaa, soha nem használtam :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6949) zozyk válasza Met (#6948) üzenetére


zozyk
addikt

Nem rossz dolog,főleg ha olyan tankkal mész,amibe nem fér sok lőszer.

(#6950) bullseye válasza Met (#6946) üzenetére


bullseye
addikt

Mondjuk azért nem mindegy, hogy melyikőtök milyen tankban ült eközben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.