Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Kisokka válasza zozyk (#6200) üzenetére


Kisokka
tag

Tudok a lámpáról, de nehogymár arra kelljen alapoznom egy sebzést, hogy hátha kigyújtom...És azt is javítani fogják, mert nevetséges, hogy ott gyullad ki.

(#6202) weres78 válasza Kisokka (#6201) üzenetére


weres78
senior tag

Akkor alapozz sebzést amire akarsz. 3-ból egyszer kigyullad... Te sírtál, hogy nem tudod sebezni.

[ Szerkesztve ]

(#6203) olcsii


olcsii
aktív tag

nem értem hogy miért hisztiznek egyesek itt az artyk miatt!:) a wot után mintha itt nem is lennének artyk:D
pedig a wotban sokszor kezdem úgy hogy kilövök egyet a sajátjaink közül:D de itt egyáltalán nem zavarnak.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#6204) Kisokka válasza weres78 (#6202) üzenetére


Kisokka
tag

3-ból egy, ha rálátsz a lámpára, vagy eltalálod. Ráadásul kétlem, hogy így maradna.

Ezt a hangnemet meg hanyagold, főleg, ha nem is hozzád intéztem a hozzászólást.

(#6205) Angel1981 válasza scyllarus (#6163) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :K
Ennyi.

Illetve; az meg MÁR nem.
Igazából az első 1500 csatában volt nagy élmény, amíg még kezdő voltam, és nem láttam annyira át a rendszert, így nem zavartak úgy a hibák.

(#6206) weres78 válasza Kisokka (#6204) üzenetére


weres78
senior tag

Arra a területre kell lőni, ahol a lámpa van. Nem a lámpa miatt gyullad ki. Nyugodtan lőheted messziről is, sokszáz méterről, HE 3ból minimum egyszer beadja (ha jó helyre ment), még akkor is ha nem áll pontosan szemben Veled.
Miért ne maradhatna így? Illetve egy darabig még biztosan így lesz, addig tudod ezt használni, utána meg lesz más. Egyébként nem a Chall1 az egyetlen MBT, aminél ez tökéletesen működik...

"de nehogymár arra kelljen alapoznom egy sebzést, hogy hátha kigyújtom..."
"Volt olyan meccsem,hogy a 10db HE lőszerrel 4szer gyújtottam egy Chall.1-t..."
A hangnem ennek szólt. Megmondják mit tehetsz, Te pedig nehogymár... Holott én is ott voltam Zozykkal a gyakorlóban, amikor kipróbáltuk mit lehet kezdeni az Általad említett problémával. Te pedig fikázod a receptet ahelyett, hogy megkóstolnád a sütit.

(#6207) Angel1981 válasza myckey (#6191) üzenetére


Angel1981
veterán

Azt olvastam még korábban, hogy azon a pályán már tesztelés céljából bevezették azt a bot spawn mechanizmust, amit 0.12-től a többi PvE pályára is ki akarnak terjeszteni - a cél az, hogy a PvE jobban hasonlítson egy igazi csatára, mint fásult farmolásra, ahol kis rutinnal mindenki pontosan tudja, hogy mikor hol mit fog berakni a program.

Szerintem jó az irány, bár azért a PvP jellegét természetesen nem adja vissza - bár időnként az is közelít ehhez. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6208) Kisokka válasza weres78 (#6206) üzenetére


Kisokka
tag

Mi is kipróbáltuk, tudjuk, hogy ég. Nem fog így maradni, mert ez nem normális. Adjanak normálisan sebezhető pontot, aztán ennyi(mellesleg a T-80-ba marha sok HE-t tehetsz, viszont ap-val is gyújt).
A "nehogymár" arra szól, amit az első mondatban írok, nem Zozyk hozzászólására. Így kellene lebontani egy ellenfelet? Nonszensz.

Zozyk meg majd megvédi magát, ha akarja és úgy érzi, hogy támadólag írok valamit(ami még csak nem is igaz). Biztos nem kell neki pesztra. Nem szeretem, ha valaki egyből agresszívkodik olyasmiben, amihez eddig hozzá sem szólt.

(#6209) Angel1981 válasza Kisokka (#6196) üzenetére


Angel1981
veterán

"Valamelyik nap azon röhögtem, hogy két Challenger elég hosszú percekig nem tudta egymást kiszedni. Aztán valamelyik elhullott nagy nehezen, erre a másikat még további hosszú percekig lőtték a csapattársak, mert egy olyan helyre sikerült befarolnia, ahol nem lehet megkerülni, se oldalba kapni(pont befért a lyukba). Egyszerűen nevetséges volt, komolyan már röhögtem az egész szituáción. Ezt még át kell gondolniuk a készítőknek, mert fergeteges nagy baromság."

Erre való az arti - persze ha pont arra a csatára nem rak be artit, akkor ez valóban előállhat, de egyébként az ilyen szituk kezelésére hivatott.

(#6210) speedmetal válasza Kisokka (#6197) üzenetére


speedmetal
tag

A normális emberek pont ebben az időszakban dolgoznak, így nekik nem gond ez a fajta karbantartás.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#6211) zozyk válasza speedmetal (#6210) üzenetére


zozyk
addikt

Aki 3 műszakban dolgozik az nem normális? :C

Én csak 2 napot megyek a héten,én sem vagyok normális?

[ Szerkesztve ]

(#6212) weres78 válasza zozyk (#6211) üzenetére


weres78
senior tag

Mondjuk Te speciel pont nem... ;] :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#6213) myckey válasza speedmetal (#6210) üzenetére


myckey
veterán

értelek.
bajban lennél, ha egy pár általad titulált ember, nem lenne és csak a "normális" dolgozna mindig, normális időben.

nagy komment, lehet megy aláírásba

FLAME ON!

Zozyk

naná hogy nem vagy, meg én sem, és Zsolti sem ja meg még pár más ismerősöm sem aki ezzel játszik és sorolhatnám :DD
kezdjünk gödröt ásni

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6214) zozyk válasza weres78 (#6212) üzenetére


zozyk
addikt

"ok,enjoy BAN,reported" ;] :K ;)

Halkan írom,hogy az asszony le lássa,péntek éjjel buli lesz. :D

Annyira unatkozok,mindjárt iszok valamit. :D

[ Szerkesztve ]

(#6215) speedmetal válasza zozyk (#6211) üzenetére


speedmetal
tag

Így van, Ők mind nem normális emberek ;)

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#6216) Kisokka válasza speedmetal (#6215) üzenetére


Kisokka
tag

Ez jusson eszedbe akkor is, amikor este 8-kor kimegy hozzád a mentős :D

Éjszakai karbantartást követelek.

(#6217) PitLee válasza speedmetal (#6215) üzenetére


PitLee
őstag

Amúgy az americskaik popja miatt van ez a karbantartási idő talán, lehet, esetleg, az ő érzékeny lelkületük nehogy megsérüljön, ha suliból hazamegy és nincs szerver.Ja meg a dodot jobban csípik a mail.ru-ban :DDD

(#6218) myckey válasza Angel1981 (#6207) üzenetére


myckey
veterán

az jó lesz, unalom mikor már ugyan az a rendszer megy pályáról pályára.
kell a kiszámíthatatlanság, meg a sok sok frag és dimidzs :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6219) speedmetal válasza Kisokka (#6216) üzenetére


speedmetal
tag

Majd erősen gondolok rá, s akkor talán eltereli a figyelmemet arról, ami miatt a mentőt hívtam :)
Egyébként jelenleg azért ülhetek a számítógép előtt az otthonomban, mert egy 24 órás ügyeletet hajtottam végre és pihenőnapos vagyok, de mégsem gondolom, hogy ez a fajta munka normális.

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#6220) scyllarus válasza Angel1981 (#6209) üzenetére


scyllarus
veterán

Emlékeztet az egyetlen vidám pillanatomra a másik játékból a B1-gyel :) Ketten maradtunk a végére én meg egy másik B1. Ugye annak is durva páncélja van a szintjén (bár nagy weakspotokkal) és rém gyenge és pontatlan ágyúja. 40x lőttünk egymásra, mire kiszedtem, ő kb 15-20% HP-ról indult, én közel fullról és nem sebzett egyszer sem. Komolyan attól féltem, hogy elfogy a lőszerünk és rammolgatva kell döntésre vinnünk a dolgot :K

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6221) #02119936 válasza myckey (#6019) üzenetére


#02119936
törölt tag

Úgy látom háborús övezet van nálad. :C

(#6209) Angel1981

""Valamelyik nap azon röhögtem, hogy két Challenger elég hosszú percekig nem tudta egymást kiszedni. Aztán valamelyik elhullott nagy nehezen, erre a másikat még további hosszú percekig lőtték a csapattársak, mert egy olyan helyre sikerült befarolnia, ahol nem lehet megkerülni, se oldalba kapni(pont befért a lyukba). Egyszerűen nevetséges volt, komolyan már röhögtem az egész szituáción. Ezt még át kell gondolniuk a készítőknek, mert fergeteges nagy baromság."

Erre való az arti - persze ha pont arra a csatára nem rak be artit, akkor ez valóban előállhat, de egyébként az ilyen szituk kezelésére hivatott."

Ezt most komolyan gondolod? User error.

[ Szerkesztve ]

(#6223) Szilaa válasza PitLee (#6217) üzenetére


Szilaa
újonc

Azért van ilyenkor a karbantartási idő, mert az emberek többsége ilyenkor dolgozik és vagy iskolában van.
A másik, hogy ilyenkor vannak bent a fejlesztők is, illetve csak nem gondoljátok, hogy majd fizetik nekik az éjszakai pótlékot, amikor költséghatékonynak kell maradniuk?!
A karbantartás meg azért ilyen hosszú, mert ilyenkor csinálják az offline mentést is, illetve ezért is szoktak csúszni. Mondjuk azt nem értem, hogy ezt miért nem kalkulálják bele, de ez van.

(#6224) zozyk válasza Szilaa (#6223) üzenetére


zozyk
addikt

Azt ugye tudod,hogy nem a mi időzónánkban vannak...rohadtul leszarják,hogy itt épp erre az időpontra esik...

[ Szerkesztve ]

(#6225) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

5-ig tart a leállás, igaz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6226) myckey válasza Bad Pritt (#6225) üzenetére


myckey
veterán

ne légy túl bizakodó :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6227) Szilaa válasza zozyk (#6224) üzenetére


Szilaa
újonc

Te annyira biztos vagy benne, hogy a "gyakorlati" fejlesztők Kanadában csücsülnek?!

(#6228) tocsek18 válasza Bad Pritt (#6225) üzenetére


tocsek18
senior tag

nem, 8tól 12ig, de megint tolják a szokásost :U

The application of Hotfix 0.11.1630 takes longer than expected, we keep you up to date! :W

(#6229) zozyk válasza Szilaa (#6227) üzenetére


zozyk
addikt

Abban sem vagyok biztos,hogy befosás nélkül hazaérek...de abban biztos vagyok,hogy te egy 2.nd trollacc vagy...

Ugord át a hozzászólásaim pls..

[ Szerkesztve ]

(#6230) L4mie


L4mie
veterán

Na ez az amivel nem lehet mit kezdeni shit happend....
én ha most otthon lennék akkor tutti nyomatnám legalább az SC-t. megvetem a Voidot CE-ben rohadtdrágán, hogy milyen jó lesz, erre bumm csak AWF-ezek azóta is :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6231) Szilaa


Szilaa
újonc

ha ha, nincs értelmes válaszod és már jössz a trollkodással, Te fajtádra ez a jellemző mondjuk az eddigi hozzászólásaid alapján ez várható volt, frusztrált emberektől nem lehet többet várni és itt le is zártam veled a további kommunikációt, további szép napot zozyk

[ Szerkesztve ]

(#6232) zozyk válasza Szilaa (#6231) üzenetére


zozyk
addikt

Az "énfajtám" vállalja névvel,hogy kicsoda,nem csak ugat...
jópár ilyet láttam már mint te,sokadik acc...veled ellentétben szerintem én maradok is...

Fura,hogy pont nemrég volt róla szó,hogy milyen békés a fórum,és hopp,megjelenik egy troll...
Kár volt kitakarni a tel.számot,aki rámkattint,úgyis látja.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6233) myckey válasza Szilaa (#6231) üzenetére


myckey
veterán

pár jelentésre számíts.... :K

ezt a "fajtázást" meg tartogasd otthonra, a családodnak, hozzátartozóidnak ;) keress másik topicot, picsogni.
Köszi! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6234) L4mie válasza zozyk (#6232) üzenetére


L4mie
veterán

Nincs gond 280 as radeonnal? :D hány fps-ed van? :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6235) zozyk válasza L4mie (#6234) üzenetére


zozyk
addikt

Nincs gond vele,az "X" sorozatot nem ajánlották anno...ha jól tudom weres78 kollegának 280x van,de nála is Fix a 60 Fps...

Fix 60 Fps (néha lemegy 50 körül a "zöld" pályákon),vertikális szinkron bekapcsolva,Very High-on szinte minden (Obj.details & shadow:medium)

vertikális szinkron nélkül 80-100 között...

[ Szerkesztve ]

(#6236) Kisokka válasza PitLee (#6217) üzenetére


Kisokka
tag

Próbáltam már párszor utánanézni, hogy valójában hol fejlesztik az AW-t, de azon kívül, hogy Obsidian, még nem derült ki. Én nem hinném, hogy amcsiban hegesztik, valahol még régebben olvastam, hogy Európai munkásság. De valaki cáfoljon meg, mert már én se tudom.

(#6237) L4mie válasza zozyk (#6235) üzenetére


L4mie
veterán

ha jól sejtem az X azért nem votl ajánlott mert a bányások miatt felment az ára 70+ ról 120 ra. :S
meg talán nem tudta az újabb technológiát aminek már a nevét sem tudom..
pedig én azt akartam.
Amúgy ezeket csak azért írtam, hogy a trollpost szépen haladjon elfele.

Kisokka: szerintem a Wargamings egy másik irodájában/épületében :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6238) zozyk válasza L4mie (#6237) üzenetére


zozyk
addikt

Nem nem

Valami VRM hűtést mondtak... [link]

(#6239) L4mie válasza zozyk (#6238) üzenetére


L4mie
veterán

:K na igen így már emlékszem, de volt olyan gyártó amelyik jól megoldotta a VRM hűtést is, ha jól emlékszem, de már rég volt :P 270X 4GB-is jól teljesít, nekem ultrán stabil 50 fps, Obj.details:high shadow:medium, erdőn persze le-le ugrik de folyamatos így is.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6240) Angel1981 válasza #02119936 (#6221) üzenetére


Angel1981
veterán

Az elv az ez lenne - az más kérdés, hogy az arti sokszor akkor is "beleszól" a csatába, amikor nem kellene.

Anno WoT-ban is ha egy arti nélküli csatában két-három top tier td megfelelő pozíciót talált, akkor gyakorlatilag el volt dőlve a meccs. Emlékszem, olyankor milyen anyázás volt chaten, hogy nincs arti.

Idealizált helyzetben remek kő-papír-olló elvre épült az is; a medek legyőzik a lightokat, a heavyk a medeket, a heavyket a TD-k, a TD-ket az artik, az artikat a lightok, és indul előröl - sajnos a megvalósítás nem az igazi.

Volt, aki felvetette, hogy az ilyen esetek kezelésére nem is arti kéne, hanem tüzérségi támogatás, amit limitált számban lehetne igényelni, és hatalmas területet letarolna - így, az egymással közelharcot vívó tankok ellen nem igényelnék, mert baráti egységet is bántana, de a 300-400 méterről csapatban lövöldöző td szörnyeket megpiszkálná.
Nem rossz ötlet, de elvetették, mert sokan szeretnek artizni - én nem, de a létjogosultságát nem vitatom, mint ahogy azt sem, hogy itt sem hibátlan a megvalósítás, nem tud kizárólag abban szerepben tetszelegni, mint amire kitalálták.

BTW. Bocs, de Te ki vagy? :)

[ Szerkesztve ]

(#6241) weres78 válasza zozyk (#6238) üzenetére


weres78
senior tag

Jaja, a VRam hűtéssel voltak gondok némely gyártónál. Azzal is elsősorban szarul szellőző házban, ha húzták az amúgy is húzott kártyákat...

Nem kicsit idegesítő, hogy ma lett volna szabad a délelőtt, egyedül itthon... Erre szopik a szerver még mindig. Lassan várható, hogy elindul, mert lassan nekem is indulnom kell itthonról. Mondjuk kedden azt hiszem erre készülhettem volna én is.

[ Szerkesztve ]

(#6242) bullseye válasza Angel1981 (#6240) üzenetére


bullseye
addikt

"így, az egymással közelharcot vívó tankok ellen nem igényelnék"

Dehogynem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6243) zozyk válasza weres78 (#6241) üzenetére


zozyk
addikt

Inkább a péntek éjszakára készülj.. ;]

(#6244) weres78 válasza zozyk (#6243) üzenetére


weres78
senior tag

Intézek rövid szolgálatot péntekre, és pihenőt szombatra... :)

(#6245) robogo81


robogo81
aktív tag

Megy a frissítés. :D Csak 284 mega.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6246) nemeth989 válasza zozyk (#6235) üzenetére


nemeth989
senior tag

Jó kis kártya nekem is ez van, és az utolsó frissítésnél meg lehet az új driver miatt is, szerintem teljesítményjavulás is érezhető volt. Jött egy pár fps, mondjuk én ultra beállításokon játszom, object-shadow medium.

SW-BF is szépen fut, amíg nem jönnek a vr szemüvegek nem is gondolkodom a cseréjén.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6247) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Másnál is előjött olyan hiba, hogy nem rajzolja ki az ellenség sziluettjét a játék? A célkereszt zöld lesz (vagy sárga/piros), az ellenség neve sem halvány, el is találom, sebzem is, de csak mákkal, mert a sziluettet nem látom.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6248) L4mie válasza Bad Pritt (#6247) üzenetére


L4mie
veterán

rendszeresen.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6249) weres78 válasza Bad Pritt (#6247) üzenetére


weres78
senior tag

Sajnos nálam is rendszeresen volt eddig. Patch után még nem volt alkalmam megnézni a játékot...

(#6250) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#6247) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nálam is jelentkezik, ugyanakkor a mai frissítést követően jött egy új bug, az ERC 90F4-em középső motorja elnémult, ha valakinél ez még feltűnt és megerősítene, hogy nem egyedi dolog, azt megköszönném.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.