Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) bypass|HUN válasza #40993792 (#6299) üzenetére


bypass|HUN
tag

Lakásfelújítás, az faja, akkor van tesz-vesz rendesen.
Más: ez az [AMX10P] valami nagyon király kis bádogdoboz :K
Egy dolgos, fárasztó nap után, kifejezetten szórakoztató vele játszani. Gyakorlatilag 100% play to win kategória, persze ezt csak pve-re mondom, a pvp nekem annyira nem pálya. (Bár a lottó sorsolásra kvalifikáltattam magam, de annyi elég is volt.) Nagyon bejött, és nem mellesleg a creditet is egészen szorgalmasan gyüjtögeti :C, habár a kezdeti tapasztalatok nem teljesen voltak felhőtlenek vele. Ettől függetlenül igazi fun game, ajánlom mindenkinek :K

tocsek18: :R

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6302) tocsek18


tocsek18
senior tag

mbt-k

raktam hozzájuk videót hf

(#6303) Kisokka válasza bypass|HUN (#6301) üzenetére


Kisokka
tag

Apropó, erről a sorsolásról mit lehet tudni azon kívül, hogy semmit? Sehol nem találom, hogy mikor lesz ebből streamelés, vagy egyáltalán hol.

(#6304) zozyk


zozyk
addikt

Ha az UPh klánnak más értelme nincs is,én annyit köszönök,hogy összehaverkodtam weres78 & Kean_Sorbo kollegával.

Mi 3-an rohadt jól szórakozunk szakaszban......köszönöm. :R :B :K ;) :C

(#6305) z0l1ka válasza bypass|HUN (#6301) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Mennyi creditet hoz ? lehet holnap beruházok én is egyre :D gyűjtenem kell creditet.

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#6306) Kean_Sorbo válasza zozyk (#6304) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szintúgy! :)

Azért viszont elnézést kérek, hogy TS-en az én másfél perces káromkodásomra kellett belépned! Annyi azért mentségemre szolgáljon, hogy magamat ócsároltam. Egyébként most jöttem rá, hogy seggeltem az ellenfélnek, és ezért nem volt csőlehajlásom. :B

z0l1ka: PVP-n 100-200k között.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6307) aginor válasza z0l1ka (#6305) üzenetére


aginor
addikt

Viszonyításként sima Zhalo ~3400 sebzésre 185k-t adott prémiummal.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6308) yodamester10 válasza #40993792 (#6295) üzenetére


yodamester10
őstag

Javaslom menj be vele PVP-be és fuss össze ha lehet t90ms-el és egyből rájössz,hogy az m1a1 egy papírsárkány neki ;)

(#6309) weres78 válasza zozyk (#6304) üzenetére


weres78
senior tag

:R :R :R

(#6310) bypass|HUN válasza z0l1ka (#6305) üzenetére


bypass|HUN
tag

Reggelt kolléga :)
Nos, ami a pvp-t illeti azt megválaszolták, a pve-ben nálam nincsenek ilyen kimagaslóan magas értékek.
Egy átlagos körben 30-35K standard, ez prémiummal 45-52K lenne, egy jól sikerült körnél (8-9K dam, 13-15 kill) 52-55K standard, ez prémiummal 70K fölött. Megyek 2 kört AMX-el 80-100K bevétel, ha ezt a napi duplázóval csinálom akkor némi bónusz az adott körben hozott teljesítményre is megy, plusz hozzá adódik a daily reward is. Így egy "medium" napi első győzelem kb. 90K bevétel. Ha az "easy"-t is megcsinálom akkor az még plusz 60-70K, két körben meg van a min. 150K pve-ben napi fixként, kevesebb mint 20perc játékkal, ami valóban kikapcsolódást jelent, mert mint fentebb írtam igazi fun masina. Mivel nálam a pvp nem prió, igy a pve-ben amúgy (szerintem) szegényes credit bevétel egészen jól kompenzálható evvel a kis prém tankkal. Az M1 Ámbrás megvételét követően (ami 6milla) maradt keményen 20K creditem, majd most cirka 4-5 este után (kb. 1-1,5 órát tudok este a játékkal tölteni, azt is csak kisebb nagyobb megszakításokkal) már 1,5milla fölött vagyok. Napi duplázó az AMX-el, aztán 1 kör M1, 1 kör Chall1, még egy két levezető a prémmel aztán tente.

Kisokka: az van, hogy itt olvastam a fórumban a lottó meglétéről, így megcsináltam a leírtak szerint az 5 mérkőzést és kb. ennyi. A sorsolásról, annak mikéntjéről nincs infóm, de remélem az itteni bennfentesek majd publikálják az eseménnyel kapcsolatos fejleményeket.

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#6311) gubabela


gubabela
senior tag

Nekem is megvan az amx, igaz nem a merc., hanem a 90-es. Tènyleg jó móka, easy money, de ezzel csak könnyú ès közepes pve-t mehetsz. Èn a 6-os artyval farmoltam, igaz kevèsbè szórakoztató ès erősen csapat ès pályafüggő, de ezzel többet tudtam keresni hardban, mint a kis amxel közepesen. Ráadásul az egyik pálya(life jacket) bugos kredit ügyileg artyra mert ott kb 25%al többet kapok, pedig nem sebzek többet.

(#6312) Kisokka


Kisokka
tag

Valaki ismeri ezt a botot?(Akatsya)

A legelső lövéssel belémkúrt egyet, azt hittem véletlen. Aztán még én vagyok a majom. Ezt így mondta, mert magyar az illető. Végig engem lövöldözött, nem igazán értettem az okát, se neki, se a szakasztársának nem csináltam semmit. Ha valaki ismeri, vagy a klánt, amiben van, akkor jobb, ha tudják milyen féreggel játszanak együtt.

(#6313) weres78 válasza Kisokka (#6300) üzenetére


weres78
senior tag

Most azt vettem észre, hogy ahol levettem és visszatettem a retrofitet, ott működik is rendesen. Viszont ott ahol fent maradt a "régi" ott a patch óta jelentősen kisebbnek mutatja a célkört, de simán lő azon kívül...

(#6314) scyllarus válasza Kisokka (#6312) üzenetére


scyllarus
veterán

Az ilyen HU(N) és PRO részekkel rendelkező klánnevek nekem mindig gyanúsak, messziről kerülöm a tagjaikat :K

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6315) weres78 válasza Kisokka (#6312) üzenetére


weres78
senior tag

Ha jól emlékszem valami hasonló nevű képződmény lőtte ki tegnap este PVP-ben Kean_Sorbo kollégát a nyertes csata utolsó másodpercében, természetesen csapattársként.

(#6316) Kisokka válasza weres78 (#6315) üzenetére


Kisokka
tag

Lemajmozott többször is(elsőre nem válaszoltam), szóval innen származó egyén lesz.

(#6317) myckey válasza Kisokka (#6316) üzenetére


myckey
veterán

ismerek egy gyereket, wotban, aki ezzel a névvel nyomult :D

#6302) tocsek18
ami az Ukrán MBT nél van video, az a körbe forgó 3D tank "makett" ...na egy olyat itt a játékban is el tudnék viselni, UPGRADE fül alatt, és akkor mutatná ahogy rádobálnád az összes cumót, szét lehetne bontani a tankot, modulonként kijönne ilyen felugró ablakban hozzá az érték/mutató......szóval az a videjóban egészen pofásan néz ki :C :Y

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6318) Angel1981 válasza tocsek18 (#6302) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszönjük ismét, csak így tovább! :R

#6314 scyllarus: ebben van valami. :D

[ Szerkesztve ]

(#6319) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azok a járművek, amik kétéltűek a valóságban, azok majd a játékban is kétéltűek lesznek egyszer? Mert most nem azok, kipróbáltam. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6320) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ááá emberek, ezt az AMX-56 Leclerc-et vártam már mióta. Imádom ezt a tankot. :C

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6322) irhejja


irhejja
tag

Üdv tagok!

Open beta kezdete óta tolom a játékot, és nagyon élvezem. Eddig így össze vissza húztam az ágakat, ismerkedem a különböző kategóriákkal...

Egyelőre úgy tűnik, hogy az MBT-k lesznek az én tankjaim (nem meglepő, WoT-ban és WT-ben is nehéz tankokkal játszottam többnyire, ami ugye nagyjából az MBT akar lenni AW-ban).

Arra viszont nem sikerült egyértelmű választ találni, hogy a különböző MBT ágak pontosan milyenek is... mármint mondjuk Tier 7 után, melyikre mi a jellemző? Össze tudná foglalni valaki, illetve, hogy melyik az "ajánlott" (ha van olyan) kezdőknek? :)

(#6323) Kean_Sorbo válasza irhejja (#6322) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kb.
Az orosz ág inkább közepes tanknak felel meg.
A Chell. és társai mozgó erődként szolgálnak.
A Leo. tier 5-ig papír, a 6-os közepes, afelett masszív ellenfél.
A többit nem tudom.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6324) irhejja válasza Kean_Sorbo (#6323) üzenetére


irhejja
tag

Köszi a választ! :)

T-72A a "legnagyobb" tankom, alapvetően tetszik, bár kicsit jobb páncélzatra számítottam, még PvE-ben is átlőnek szemből.

Challanger 1 ki van nyitva, de nincs rá pénzem :D

Az USA MBT-k milyenek? Az M60-asok annyira nem tűnnek jóknak. M1-től kezdve milyenek?

[ Szerkesztve ]

(#6325) z0l1ka válasza bypass|HUN (#6310) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :R Kicsit megpótoltam aztán vettem egy VFM 5 Merc-et , jó lesz ez pénzt gyűjtögetni :K

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#6326) scyllarus válasza irhejja (#6324) üzenetére


scyllarus
veterán

Az M60A3 igazi erőd, ha a tornyát lövik, a teste papír. Ez alatta is igaz, kivéve a Starshitet, az mindenhol papír. Fölötte még nem tudom, kérdezd Zsoltot, ő húzza nagyon azt az ágat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6327) myckey válasza z0l1ka (#6325) üzenetére


myckey
veterán

na az már eléggé jól adja majd a casht :K és mellé szintén egész élvezetes.

prém nélkül simán megvan PvP ben a 150 körüli "simán"

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6328) Bébá


Bébá
tag

Sziasztok tudtok valami klánt ahová be lehet kerülni? Jó a társaság, és lehetne együtt tolni?

(#6329) myckey válasza Bébá (#6328) üzenetére


myckey
veterán

itt van a topicnak klánja, vagyis a fórumnak

ott van egy két agyament elme, velük szerintem garantáltan nem unatkoznál, bár az ütközetekre hanyagold a családi hátteret ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6330) Kean_Sorbo válasza myckey (#6329) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszi Pamela! ;]

Ja, az utolsó szakaszozás 95% WR-t hozott. :P (PvP)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6331) myckey válasza Kean_Sorbo (#6330) üzenetére


myckey
veterán

apró betűs részt kihagytad.....

+2 TR ben voltatok hárman, és az ellenfélnél csak kettővel kisebbek voltak végig, illetve sokan szúszájdoztak, konstatálva a tényeket, majd ezután még be is írták hogy szijemka wot nooobs, witam polak , és persze a maradék meg megköszönte a ctrl-alt-del , illetve az alt f4 10000000arany kódot, majd utána hirtelen eltűnt a csatából

szólj már ha kihagytam valamit :DD :C

és a pamelázást kikérem magamnak, mer a képen koncsítá látható, csak megcopkodta a stábtagokat ezér lekopott róla a pofaszőr :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6332) Mardel válasza golhun (#6283) üzenetére


Mardel
őstag

Grat!

Szerintem a legrosszabb premium tankok egyike.

Olyan mint wotban a löwe, csak ez attól gyorsabb.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6333) Kean_Sorbo válasza myckey (#6331) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Figyu! Szólok a két cimbinek, majd ők megtessékelnek. :o Ha eztet meglássa az UPh, reszkess!!!4444!!!44négy!!4 ;] ;] ;] ;] ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6334) Kean_Sorbo válasza Mardel (#6332) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez egy nagy tévedés. Pont. 300 pen éppen hogy elég rá. Ráadásul gyors, jól forog, és baromira nagyokat lő. A Löwe ennek mindenben az ellentéte. Ja, és láttál már MBT-t kigyulladni?
+ Baromi jól hozza a forintot.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6335) Mardel válasza Kean_Sorbo (#6334) üzenetére


Mardel
őstag

Szerintem meg a VFM, Zhalo, AMX trió sokkal jobb premium mint az MBT-70.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6336) Kean_Sorbo válasza Mardel (#6335) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Akkor nem jól használod az MBT-t. Ezzel meg kell állni egy sarkon türelmesen, majd sunyiból lőni négyet-ötöt. 3000dmg. A többi teljesen más stratégiával játszható.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6337) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A parancsnokok átdolgozása is napirenden volt mostanában, nem?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6338) zozyk


zozyk
addikt

(#6339) myckey válasza zozyk (#6338) üzenetére


myckey
veterán

okok
gyühet a többi eksön is....kapásból névnapomra is pofánverhetnének valamivel :C :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6340) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Camok ról lehet már tudni valamit mikor fog jönni?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#6342) myckey


myckey
veterán

fasza ez a memória bug.
kijött egy hiba üzenet, hogy a mit tudom én hány ezredik memória fail akármi......cryengine error.

ekkor maradt 2 lánctalpam a játékban, meg jött a pixel háború.....csak a képeket nem találom amit mentettem

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6343) Enzolord válasza zozyk (#6338) üzenetére


Enzolord
addikt

de sz@r, wotban sokkal jobb akciók vannak, az jó játék, ez meg tré.. Főleg, hogy ilyen agyatlan pamelák is játszanak vele shadow meg Miki néven.. borzadály .. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6344) myckey válasza Enzolord (#6343) üzenetére


myckey
veterán

te kis fcopó, gyere ts re ott pattogjá :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6345) Kisokka


Kisokka
tag

Nyertem egy második fordulós próbálkozást :D

[link]

(#6347) Kean_Sorbo válasza Kisokka (#6345) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

OBSIDIAN!

De miért nem nyertem??!!! Pedig vettem pakkot, meg aranytankot, analfabétateszter is vótam.

Uninstall!!!!!!!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6348) Angel1981


Angel1981
veterán

Nektek sem él még a győzelmi boost, és a free xp váltás kedvezmény?

(#6349) jano_77


jano_77
nagyúr

Jelentem, hogy leszedtem a teljes játékot, nyomtam egy teljes CCleanert, majd újra telepítettem és még mindig a retkes felhasználónevet kéri ez a szar és hiába adom meg a sajátomat, nem enged be! A prém napjaim meg szépen ketyegnek! Fasza. :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6350) gubabela válasza jano_77 (#6349) üzenetére


gubabela
senior tag

Remek. Másik gépről nincs lehetőséged kipróbálni? Esetleg másik felhasználó névvel , jelszóval? Ccleanrnél a rendszerleírót is kipucoltad? Rendszer meghajtón a felhasználóknál (nálam 8.1nél helyi lemez\felhasználók\ bejelentkezési nevem\mentett játékok) is kitörölted az armored warfare könyvtárat?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.