Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) myckey válasza Preda (#7550) üzenetére


myckey
veterán

azé bekapod ám a lompost :DD

egyébként Grat!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7552) L4mie válasza Preda (#7550) üzenetére


L4mie
veterán

hát megnéztem én is hátha, de nekem sincs +ba semmilyen prém tank :P szóval makker!! :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7553) Kisokka válasza Preda (#7550) üzenetére


Kisokka
tag

A 2 hónappal ezelőtti akcióban nem lehet, hogy kilőttél egy MYCOM-os, vagy Obsidian-os komát? Akkor lehetett nyerni ezeket a Mercenary prém gépeket.

(#7554) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Toljatok urak, én melóból hulla vagyok így ma kimaradt a muri... :B :R

(#7555) Preda válasza Kisokka (#7553) üzenetére


Preda
aktív tag

Megnéztem de nem találtam magam a listán.

(#7556) Patrick76496 válasza Preda (#7555) üzenetére


Patrick76496
őstag

Titkos hódoló... :D

Amúgy én is nagyon szeretem ezt a gépet (bár nekem a sima van meg). Nem akarom elkiabálni, de ahogy észrevettem mindig csak top tierbe rakja PvP-ben. Bár azóta már lehet változott a matchmaking, mostanában nem nagyon volt időm játszani.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7557) nemeth989 válasza Patrick76496 (#7556) üzenetére


nemeth989
senior tag

Azt hiszem a direkt prem tankoknak, mint az MBT, VFM Exp és társai, amiket csak goldért lehet megszerezni vagy kaptunk, premium mm-je van, csak max saját tierje közé dobja be. HA szakaszban nem premium jármű van, akkor mehet feljebb is, mert nem azt veszi számításba. Ugyanakkor az ICE tankokra amik benne vannak a játékban, csak egyedi festése van, azokra ez nem vonatkozik, nincns premium MM-je.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7558) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Félve kérdezném, hogy mi a helyzet az MK6-al? Lesz mostanság promóciós kód osztás (AWszöv.), vagy megszerezhetővé válik valahogy (euró/gold)? Tud valaki valamit erről...csak mert addig ameddig ezek a lehetősségek nem zárultak le/be, addig nem merem megvenni az MBT-70-et...Kéne nagyon egy T6 prém mbt... :B

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#7559) zozyk válasza bypass|HUN (#7558) üzenetére


zozyk
addikt

Minden este mennek stream-ek,ahol nyerhető kulcs,nézni kell a játék Twitch csatornáját,összefoglalóban ott a link. :)
Az AW szövetségben pont tegnap volt kulcsosztás,minden klánvezető kapot egy ajándékozható kulcsot.

Ha választanom kéne az MBT-70 és a Chief. mk6 között,mindenképp az MBT-70et venném,mivel az Tier6.

[ Szerkesztve ]

(#7560) irhejja válasza bypass|HUN (#7558) üzenetére


irhejja
tag

A Chieftain Mk. 6 egy tier 5-ös premium tank. Nekem nincs, de mostanában elég gyakran játszom ellene és egyáltalán nem nagy szám. Tulajdonképpen egy alap Chieftain Mk. 5-ös, szóval erre nem alapoznék...

Az MBT-70 viszont egy nagyon jó premium tank, igaz kell rá célzás gyorsító retrofit, mert alapból nagyon lassan céloz, de amúgy credit farmra tökéletes, voltak már 400 - 500 ezres köreim vele (igaz premium + boost mellett) ami azért nem rossz egy 10 perces csatára :)

[ Szerkesztve ]

(#7561) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Rendben, meggyőztetek ma bezsákolom az MBT-70-et. :R
Akkor nem vadászom tovább az MK6-ot, picit sajnálom, mert az öccse nekem nagyon feküdt...
Várható mostanában valami tank pack akció?

Most néztem, gratula nemeth989 kollégának az MK6 nyeremény tankért :C
Majd írj már róla legyél szíves pár gondolatot. Köszi :R

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#7562) zozyk válasza bypass|HUN (#7561) üzenetére


zozyk
addikt

Én várnék a vásárlással,most jár le a Boostpack és a retrofit akció is.
Lehet villantanak a srácok valamit februárra is. :)

(#7563) Smish


Smish
tag

Van itt valakinek Challenger 2-je?
Ariete-t húzom és a C2 volt a cél, de most nézem hogy sokkal kisebb a pácélátütése mint a többi tier 9-nek.
Mi ennek az oka? Még az Arié is nagyobb átütésű lőszer pedig az tier 8 csak.
Ez igazából jelent nagy hátrányt? Van valakinek tapasztalata vele?
Hiába páncélozott ha igazából szart se ér a lövege.
T90MS, vagy M8 jobb választás lenne?

(#7564) Angel1981 válasza Smish (#7563) üzenetére


Angel1981
veterán

Valamennyire próbálnak történelem hűek lenni (valamennyire), és a CH2-nek a valóságban is elmarad a páncélátütése a többi nyugati MBT-től, mivel még huzagolt löveget használ - a többivel ellentétben.

Cserébe elég jó a páncélja, PvE-ben szinte elpusztíthatatlan, ha nem csinál az ember nagy hülyeséget.
PvP-ben ez annyira nem érződik, mert van 1-2 eléggé feltűnő gyenge pontja.

(#7565) nemeth989 válasza bypass|HUN (#7561) üzenetére


nemeth989
senior tag

Köszönöm :R
3 Csatám volt eddig vele, még nincsen kialakult véleményem/tapasztalatom, csak körvonalakban. Nekem a chif5-ös bejött annak idején, ugyanúgy használom ezt is. Tornyozni kell vele, mivel ez az egyetlen dolog amiben átlagon felüli. Ágyúja jó, habár az átütése minimálisan gyengébb MK5-höz képest, de pontos, közepe reloaddal, gyors szűküléssel. Viszont ugyanolyan lajhár mind a kettő, ebben nincs különbség. Egyenlőre ennyi, kreditről nyilatkozni nem tudok, eddig a 3 csatám átlagon felüli volt, szóval abból nem tudok kiindulni. Majd 100 csata körül úgyis kijön mennyit hoz átlagosan.

MBT 70 jó vétel volt, nagyon elégedett vagyok vele. Ez volt az egyetlen "nagy" premiumom. Már közel 200 csatát letoltam vele, de már most érzésre saját tierjében jobb mint az mk6.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7566) weres78 válasza bypass|HUN (#7561) üzenetére


weres78
senior tag

Valahol feljebb írtam én is a Chiefről. Mondjuk ha Neked feküdt a nem prmémium testvére, akkor ez is feküdne, mert gyakorlatilag szinte teljesen ugyanaz, prémium szorzóval. Nekem lassú, lusta, ehhez mérten nagyon puha, az ágyúja pontossá tehető.
Ha én döntenék egyértelműen MBT70. Mozgékony, nagyon üt, igaz kicsit könnyen lőhető mert ismerik, és igaz kicsit lassú és időnkét pontatlan az ágyú (teljes szűkülés nélkül a tavat sem találja el amiben áll), lassacskán is tölt, de üt. Töltésideje levihető 9 sec alá vagy a pontossága 0.05-re. Vagy ez, vagy az, de el lehet dönteni közel mész, vagy messzebről operálsz...

(#7563) Smish

A Challenger 2 bunker. Az átütés véleményem szerint nem olyan nagy gond. Ugyanis szemből gyenge pontra elég szinte mindig, ha nem azt lövöd akkor a T90MS átütése is kevés. Van egy két hely, amit az MS esetleg beüthet (neki sárga), ami azzal az átütéssel piros lesz, de ez elhanyagolható. Viszont az ágyúja mocskosul pontossá tehető, jól is szűkül, szóval én meggondolnám...
Ellenfélként szemből a kukucskálóba HE lövedékkel 300 körül sebez az A6, 450 körül az MS. Ez mondjuk gáz. Viszont állítólag 4k fölé vihető a hp-ja....

[ Szerkesztve ]

(#7567) Smish válasza weres78 (#7566) üzenetére


Smish
tag

Angel1981,weres78 köszönöm a válaszokat!

Fél időnél vagyok az Arinál, kell még 1-2 hét mire meglesz. Addig még meglátom, bár az elejétől a Challenger 2 tetszett. Ha azt mondjátok használható az ágyúja, valszeg maradok annál. A zseton már megvan rá, csak tp kell.

(#7568) weres78 válasza Smish (#7567) üzenetére


weres78
senior tag

Ariete hogy tetszik?
Orosz vonal mennyire jön be?
Light vonalat tolod? Stingrayből van valamid?

[ Szerkesztve ]

(#7569) Smish válasza weres78 (#7568) üzenetére


Smish
tag

Ariete brutál jó szerintem, a kedvenc tankom jelenleg.
Masszív páncélzata van, sokat pattint még oldal találatnál is.Az ágyúja egy álom, gyors, pontos, nagy átütése van, nagy sebzése, félek is hogy nerfelik:)
Oroszokkal valahogy nem vagyok jóban, T72A ki van fejlesztve de nem vettem még meg.
Az előtte levőkkel végig szívtam, a legszarabb a statom van velük. Mindig kilőttek
Biztos szarul használtam őket..
Lightról nem tudok sok mindent, még csak a bejglipanzer van meg, az gagyi nagyon, de legalább mókásan néz ki:)

(#7570) wall2 válasza Smish (#7569) üzenetére


wall2
tag

Ariete az tényleg jó kis tank de az utána való challenger 2 katasztrófa a tetejét úgy belövik csak pislog az ember, hiába van túlpáncélozva a teste.

(#7571) weres78 válasza Smish (#7569) üzenetére


weres78
senior tag

Akkor szerintem maradj a Chally vonlán. Azt az átütést nem hinném, hogy különösebben észre fogod venni.
Az MS olyasmi, mint az oroszok. Nagyot üt, pontossá tehető, könnyen belőhető (mondjuk egy Chall vagy egy laohoz képest). Nekem olyan közepes tank érzetem van vele.
Az M8 nagyon jó, ha meg tudsz barátkozni a páncélzat teljes hiányával. Az XM8 van garázsban, szerettem, de nem ment vele a játék, mostanában nem is erőltetem. Mondjuk XM-nél van még 3 füst, M8-nál ezt elveszik.

(7570) wall2

Azt a tetjén nekem hol beadja, hol nem. Mondjuk HE tényleg faragja rendesen.
Arietében az a szar, hogy ha kicsit is döntöd valamerre azonnal lőhető az első görgő. Teljes sebzét ad, plusz láncon tart... Annak is megvan a gyengesége, mint minden tanknak.

[ Szerkesztve ]

(#7572) Kean_Sorbo válasza Smish (#7569) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A T-72/72-A nagyon jó tankok. Viszont ha nem megy velük a játék, akkor nem érdemes tovább lépned, mert nagyobb tier-nél az ideggyogyóban vagy kocsmában fogsz kikötni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7573) bb68 válasza Smish (#7569) üzenetére


bb68
tag

Sajnos az orosz ág páncél és látótáv hiányos.Közepes tankként használva el lehet vele lenni a jobb játékosoknak.A T80 lenne szerintem egy aránylag játszható tank,de méltánytalanul kicsi a látótávja saját tierjébe.Egy 360m alap látótávot megérdemelt volna az a tank.Ettől függetlenül én szeretek vele játszani.

(#7574) irhejja válasza bb68 (#7573) üzenetére


irhejja
tag

Ez abszolút így van!

Nem 1 csatát fordítottunk meg camo sniper TD-kkel, mert az ellenfél (amúgy túlerőben levő) Szovjet/Ororsz MBT-i nem jutottak el odáig, hogy felfedezzenek...

Jó csapattársak mellett viszont nem szabad alábecsülni őket, nagyon nagyokat lőnek.

(#7575) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

nemeth989 / weres78
Köszönöm... :R

zozyk
Akkor még várok picit, hátha addig valahogy csak sikerül egy MK6-ot találni, és picit később, de mindenképpen veszek egy MBT-70-et. :R

Lassan az Ariete is begördül a garázsomba... :K :C

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#7576) yodamester10 válasza Smish (#7563) üzenetére


yodamester10
őstag

Az MS jobb választás mint a chall2,mozgékonyabb nagyobb átütés.Ha szerencsénk van visszaállítják a nerf előtti állapotba mert most lassan egy tier3-as is szétlövi ;)

(#7578) DeadMeat válasza yodamester10 (#7576) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az persze buffoljak..... Vissza a belohetetlen panceljat... Mert a tokeletes balanszolt t9be kell egy belohetetlen tank...

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7579) yodamester10 válasza DeadMeat (#7578) üzenetére


yodamester10
őstag

Azelőtt sem volt belőhetetlen.Viszont most szemből szinte bármi szét szedi és neki a legkisebb a hp-ja tier 9 mbt-ben.

(#7580) zozyk


zozyk
addikt

(#7581) L4mie válasza zozyk (#7580) üzenetére


L4mie
veterán

ennyit nem ér az fix.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7582) weres78 válasza zozyk (#7580) üzenetére


weres78
senior tag

Egészségére aki megveszi...
Aki olvassa a fórumot, Ne vegyen ilyen tankot ennyiért!!!
;) :)

(#7583) zozyk válasza L4mie (#7581) üzenetére


zozyk
addikt

Persze hogy nem ér ennyit,csak mobilról nem tudom a szemforgatós szmájli kódját. :))
Anno ezért a pénzért vettem a Shishkin Merc + Bonus csomagot.. :)

[ Szerkesztve ]

(#7584) villamos válasza weres78 (#7582) üzenetére


villamos
őstag

Nekem még ingyen sem kéne...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7585) bypass|HUN válasza zozyk (#7580) üzenetére


bypass|HUN
tag

Hmmm, nem mondom...kísértésbe estem egy pillanatra :B , de aztán gyorsan elvetettem a gondolatot :K . Közel ennyi pénzért már inkább veszek 1 hónap prém+ MBT-70-et (5500 gold - € 21.99). Mondjuk ha a fele lenne akkor talán, de csak talán....na jó akkor biztosan...tetszik az a masina :B Minden esetre várok még bármilyen vásárlással, hátha a Háncsingva kereskedő hoz magával valamilyen collectors edition vagy ice/mercenary packot is.

villamos

Akkor neked már biztosan van, ha ilyen rossz véleménnyel vagy róla... ;]
Nem baj, Te szereted a sóskát Én meg nem, nekem bejön a spenót Neked meg nem...ettől még érezhetjük jól magunkat ugyan abban az étteremben, igaz? ;)

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#7586) Ryna


Ryna
csendes tag

Sziasztok! Ma elindítottam a játékot és ezt a két szöveget dobta ki, mi lehet a baj? köszi előre is a segítséget :)(IMG:/dl/upc/2016-01/29/502708_ppcyllerioghdmzp_nevtelen2_2.png)(/IMG)

(#7587) Ryna


Ryna
csendes tag

(#7588) Kean_Sorbo válasza Ryna (#7587) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Milyen operációs rendszered van?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7589) Ryna válasza Kean_Sorbo (#7588) üzenetére


Ryna
csendes tag

windows 10, tegnap este frissített valamit.

(#7590) L4mie válasza Kean_Sorbo (#7588) üzenetére


L4mie
veterán

Vasból ítélve szerinet minimum win7 64-bit azért befigyel nála.
*na de win10

Akkor viszont érdekes a hibaüzenet főleg az első.
csináltass a klienssel egy ellenőrzést szerintem.

Btw: tegnap elég rossza hatással voltál rám :D legszarabb PVE körömet mentem aznap /L4mie/ :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7591) Kean_Sorbo válasza L4mie (#7590) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Biztos zavarban voltál, a nagy Sorbo mester mellett. ;] :DDD Nem értem, de én mindenkire rossz hatással vagyok. :D
A múltkor is szakaszozunk, mindenki elégedetlenkedik, aztán a végén kiderül hogy 60+%-os a WR. Lehet én még lazábban fogom fel a dolgokat, mert elég ritkán játszok. Tegnap is csak szorzóztam a nagy vasakat. (Jó néha nekem is eldurran az agyam, de mivel én a balfaszabb játékos kategóriába tartozok, így jobban elviselem a többi balfaszt. :B )

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7592) Vitiris válasza Ryna (#7587) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ez az exe felelős azért hogy a szerver felismerjen! Enged ki a tűzfaladon, tedd a kivételek közé. Vagy kapcsold ki a tűzfalat és próbáld úgy. Ez az exe kommunikál az AW szerverével.

(#7593) Kean_Sorbo válasza Vitiris (#7592) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Úgy látom, a kollégában most sem csalódunk. :R

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7594) Ryna


Ryna
csendes tag

Na újra telepítettem a játékot, és most működik, nem értem mi történt pontosan, de legalább most elindult, azért köszönöm a válaszokat :)

(#7595) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Akciók.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#7596) zozyk


zozyk
addikt

[UPh] klántagok!!!

Vasárnap AW szövetség meeting.
Aki tud,legyen fenn a TS-en.
>>link<<

[ Szerkesztve ]

(#7597) scyllarus válasza zozyk (#7596) üzenetére


scyllarus
veterán

Vettem, leszek

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7598) bypass|HUN válasza zozyk (#7596) üzenetére


bypass|HUN
tag

roger... :K

Üdv: bypass / ThFaceless

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#7599) Sebestyen01 válasza zozyk (#7596) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Dolgozok, 6 utan tudom magamat kepviseltetni! :R

(#7600) Patrick76496 válasza nemeth989 (#7557) üzenetére


Patrick76496
őstag

Oh, akkor ennek kifejezetten örülök. :) Az MBT-70 pont tökéletes arra, hogy farmolj vele PvP-ben, a saját tierjében nagyon nagy bully. Nem sok kört mentem még vele, de 5-ösök ellen is berakja néha (max 3-4 6-os tankkal), azok ellen meg még erősebb. Hagyják így. A lassú célzás és reload elég szépen balanszolja a tankot.
Amúgy grat a Chieftain Mk.6-hoz! :)
- - - - - - - - - -
Egyébként ti milyen retrofitekkel használjátok ezt az amcsi-német hibridet (MBT-70)?
Nekem ezek vannak fent:
- Intercom Systems Mk.3
- Gyroscopic Stabilizers Mk.1
- Advanced Thermal Sleeve Mk.1

Így 10,67s a reload, az aiming time 2,73s, a pontosság pedig 0.15. Juan Carlos Miramón. A ti MBT-itek hogy szuperálnak ilyen téren?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.