Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2334) DroiDMester válasza Beni2360 (#2325) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Áruljátok már el légyszi hogy rendeltek úgy Kínából (pl: gearbest nél van néhány cucc ami van EU raktárba, de ami nekem kéne csak Kínaiba van sajna!) hogy kikerülitek a NAV.ot, nekem a szaros 43.dodós MXq Pro 4K ra rápakolták az ÁFÁT+vámkezelést ami több mint 5.e volt)

Készülök venni még egy BOX-ot, ami valószínűleg KIII lesz vagy egy T95max a kiszemelt, és jó lenne ha meglehetne valahogy kerülni ezt a NAV -os témát mert ugye 44.EU felett még több a +költség ha megvámolnak és nem fogok 44.EU alá beférni árban :U

Apropó valakinek a fent említett 2 BOX -ról van valami infója? T95max jobban bejövős nekem már csak a dupla annyi tárhely(32.G) + Full fém ház + normálisabb táv végett is!

Vagy ha valaki tud jobb alternatívát ~60.dodó környékén azt is meghallgatom, ami a lényeg min:3.db usb, 5.GHz WiFi, Giga Lan, BT, 2/16 vagy 2/32 memó

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.