Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53001) Steve198310 válasza zozoz1 (#52999) üzenetére


Steve198310
őstag

Szia

Más játékok alatt is van ilyen?

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#53002) seederking válasza zozoz1 (#53000) üzenetére


seederking
őstag

Akkor szerintem itt a válasz a problèmára.Kifogtál egy hibásat....mint a 7870-nèl a black screen hiba csak úgy nèz ki most az amd-nèl "szürkère váltottak".
Remèlem nekem nem jön elő.
Csak az emlitett játèknál csinálja?

(#53003) zozoz1 válasza Steve198310 (#53001) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Nincs más játék alatt. Bár nem is játszottam eddig nagyon vele.Talán a Crysis 3 meg a FarCry 4. De utóbbit csak 20 percet nyomtam. Viszont a képernyővillogás előfordul rendre időnként...

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53004) zozoz1 válasza seederking (#53002) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Eddig csak ott jött elő de mint írtam a villogás alapból előfordul. Látom MSI-d van. Itt egy

link

A véleményeket nézd

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53005) Steve198310 válasza zozoz1 (#53003) üzenetére


Steve198310
őstag

?

vagy

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#53006) zozoz1 válasza Steve198310 (#53005) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Hoppácska!!!!!!!!!!!!

Ráéreztél..... :W
A FarCry4-nél csinált ilyesmit. Mint ha az űrből jöttek volna elő drótkötelek...
A villódzást is láttam de nem tudom melyik játékban... Talán a Crysisban...
De a Battlefield 4 ben egyszerűen csak behal szürkén...

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53007) Steve198310 válasza zozoz1 (#53006) üzenetére


Steve198310
őstag

melyikre gondolsz ?

Ja a mafia. Na végül is OC-t toltam neki fesz emelés nélkül. Esetleg nézd meg mennyi a 3D fesz ha te nem húztad meg. VGA BIOS verzió?
Ja olvasom nem húztad meg

lejebb nem vetted a feszt?

[ Szerkesztve ]

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#53008) zozoz1 válasza Steve198310 (#53007) üzenetére


zozoz1
aktív tag

semmihez nem nyúltam. Minden gyári...
Tanácstalan vagyok

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53009) seederking válasza zozoz1 (#53004) üzenetére


seederking
őstag

Nem vágom mit kell keresnem a vèlemènyek között + nem a linkelt vga-m van ;)

(#53010) zozoz1 válasza seederking (#53009) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Nem R9 280X-ed van? Mint ha azt olvastam volna. :R
A véleményeknél meg a 270x és 280x-ről ír...

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53011) seederking válasza zozoz1 (#53010) üzenetére


seederking
őstag

Ja de az van csak hirtelen a 270-et láttam meg csak a link alatt.Szerintem nincs olyan széria sem amd sem nv fronton ahol ne lennének hibás darabok.Mindenki csak reménykedni tud,hogy nem fogott ki egyet :)

(#53012) Emu


Emu
őstag

Gigabyte Windforce 7950 mennyire ajánlott?

(#53013) zozoz1 válasza seederking (#53011) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Nem nyugtattál meg.... :(
Eddig mindíg szerencsém volt...
Egy VGA-val sem volt gondom...

Szóval nem tudom mi lehet ezzel.... :(

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53014) EnterR válasza Emu (#53012) üzenetére


EnterR
veterán

Nem nagyon szokták ajánlani a Gigabyte-t. Hallottam olyanról is, hogy a ventillátor fogja magát és leesik, meg idővel kerreg, stb. Nekem Gigabyte van, eddig nem tapasztaltam ilyet, teszi a dolgát. Az első héten megvettem, mikor kijött az R9 270X széria. Viszont elég antituningos darabok, a gyári feszültség elég alacsony, 1150/1500-nál többet nem bír, BIOS-t meg nem érdemes ezért mókolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#53015) Emu válasza EnterR (#53014) üzenetére


Emu
őstag

Most látom rossz topikba írtam, de köszönöm a segítséget :R

(#53016) sepsi0 válasza zozoz1 (#52999) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
A Battlefield 3 mappában van directx könyvtár. Telepítsd fel onnan a directx-et.
Virtuális memoria be van kapcsolva? Ha nincs adj neki 1Gb-ot.

(#53017) betegphiu válasza sepsi0 (#53016) üzenetére


betegphiu
senior tag

sziasztok!

SAPPHIRE HD 7870 XT WITH BOOST (TAHITI LE)
Egy ilyen kártyát szereztem elég jó árban.
két kérdésem lenne.

-milyen órajel,feszültség beállításokat használjak (hogy ne legyenek fps dropok amikről halványan olvastam valamit) megéri-e a boost órajelen futtatni (legalábbis driver felrakása óta nem piszkáltam,gondolom ez a gyári alap órajel akkor) alapból?

-állítólag ez bios kapcsolós.. az mi,hol van,mire jó és mikor kell használni? :U

előre is köszi,üdv!

(#53018) katt777 válasza zseko (#52977) üzenetére


katt777
félisten

Hát akkor 40k alatt találsz márt 7870XT-t is, az simán visz mindent. Látom, döntés megszületett. :R

Balancee: Tényleg ez a lényeg, csak azért fura, mert nálam eddig semmiféle hibát nem okozott. Esetleg érdemes lehet nyomát pucolni és reinstall, hátha valami elállítódott, vagy egy Alcohollal tesztelni, nem pusztán a virtuális meghajtó okozza-e, illetve ami még gázos, hogy némelyik játék védelme besz.rik a virtuális meghajtóktól.

Steve198310: A 270-ek 1.2V-on mennek, ha jól rémlik. A 7870XT-m 1V-on (de még gyárilag is csak 1.144V). Hogyan fogyaszthat kevesebbet az előbbi? XT-vel azért szépen le lehet nyomni a 270X-et, legalábbis egy olyan jó darabbal, mint az enyém.

kovsol: Nem kell kikapcsolni a boost-ot, tuninggal is csak 1.1V-ot kér. ;]

zozoz1: Hi, nálam ugyanezt csinálta 2. pályán Mantle-lel. CC-ben maxra állítva a profilt, és játékra téve a vezérlést (ill. bővítve), megoldotta a problémát (csak semmi optimalizálás az AMD-től!!!). BF4 legújabb frissítése fent van? (Update 12, assszem vmi 11072). Far Cry-jal semmi gond. 270-ekkel persze gyakran van olyan bug, ami 78x0 karikkal nincs, illetve esetedben mindenképpen érdemes a gyári ASUS drivert használni, mert modolgatják a konstrukciót (pl. több fázis), és a ref driver bekrepálhat tőle.

sepsi0: Mi a francnak a lapozófájl? :F Csak lassít.

betegphiu: Az FPS zuhogás a procid miatt lesz (CPU-limit). Bios kapcsoló akkor kell, ha elcseszted az egyiket. Alapból ne állítgass órajeleken, fölösleges ezzel a procival.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#53019) Balancee válasza katt777 (#53018) üzenetére


Balancee
aktív tag

Egy húron peng az agyunk :) Tegnap újra raktam a gépem most w8.1 van rajta. Pont ebből az elgondolásból amit a jelenlegi hsz-edben is levezettél. Jelenleg szűz még a gép, mert driver-ezés és Windows frissítések valamit alap progikon( firefox,utorrent,aida,vlc..stb) kívül semmi nincs még rajta. Alcoholt felrakom a tanácsodra és ha bármi hibát tapasztalok úgy is írok :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#53020) betegphiu válasza katt777 (#53018) üzenetére


betegphiu
senior tag

nem mondod,hogy a 7870-est az fx 6300 nem hajtja ki?
lehet nem jól fogalmaztam. pl CSGO-ban megvan az fps stabilan,nem dropolgat.
böngésző szokott belassulgatni,windows media player lejátszás közben szaggat,ha egyáltalán elindul az mp3.
új windows van pedig ssd-n achi módban

(#53021) sepsi0 válasza katt777 (#53018) üzenetére


sepsi0
őstag

Azért, mert az AMD driverek bugos s.arok......
Ssd-je van, igaz 16Gb ram. Én is alapból letíltottam a lapozó file-t, csomó hiba volt miatta!
Majd, ha tudnak normális drivert csinálni talán nem fog kelleni....

[ Szerkesztve ]

(#53022) zozoz1 válasza sepsi0 (#53016) üzenetére


zozoz1
aktív tag

sepsi0

A Battlefield 3 directx-ét feltelpítettem a 4-re ahogy mondtad. De nem változott semmi.
Sőt úgy le fagyott (szürkehalál) hogy csak a reset segített... :W

A virtuális memóriát nem egészen értem. "Ha nincs adj neki 1Gb-ot."
16 Gb memoria van a gépben. Ahhoz adjak hozzá még? :U

(amúgy csak adaléknak hogy a játék legelején az épületben semmi gond nincs. Ahogy kijövök a szabadba 3-4 perc és összeomlik a gép)

katt777

Drága barátom ezer éve nem hallottam felőled. Ment PÜ..... :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53023) sepsi0 válasza zozoz1 (#53022) üzenetére


sepsi0
őstag

Bf4-el van a probléma? Ha igen akkor a Bf4-ben lévő dx-et telepítsd...
Nálunk megoldotta a problémát.
Miért kell virtuális memória? Ne kérdezd, én sem értem.... viszont mióta adtam neki 1Gb-ot megszüntek a fagyások. Nekem is a PH-n írták...

Úgy rémlik Bf3-at írtál....

[ Szerkesztve ]

(#53024) zseko válasza katt777 (#53018) üzenetére


zseko
veterán

jaja, megvettem :) Ami 1440-ben ment low-on, az most 1920-ban maxon :)
De ismerős, az kiakasztott ma rendesen... kezdte azzal, drágán vettem, annyiért már boltból újonnan kapok R9 290X kártyát is...aztán meg akarta nekem magyarázni, hogy a régi kártyámmal nem megy úgy a játék amit mondok, és amit tapasztalok. Mert ő jobban tudja, mert ismeri a kártyát és annyit nem megy, az nem számít, hogy én használom, meg játszok vele, ő akkor is jobban tudja :U
de amivel végkép kiakasztott, ot is hagytam a fenébe, hogy attól hogy a felbontást felveszed 1920-ra még nem fullhd-ban játszol. Ahhoz hogy fullhd-ban játsszál be kell kapcsolnod az élsimítást!!! Mert anélkül csak fele akkora felbontás van, csak a monitor skálázza fel a felbontásodat fullhd hatásúra a váltottsoros és oszlopos!!! képmegjelenítés miatt!!!! :W vagy ilyesmi, mert itt kizsibbadt az agyam, és többi hülyeséget már nem is bírta feldolgozni...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#53025) zozoz1 válasza sepsi0 (#53023) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Igen a Bf4-el van szürkehalálom.
Neked is volt vele gondod? Milyen jellegű?
Az 1Gb virtuális memória nem oldotta meg a problémát nálam... :F
A Bf4-ben lévő dx-et sehol nem lelem a telepítőben.
Nekem virágboltos Bf4-em van...

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53026) zozoz1 válasza sepsi0 (#53023) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Megtaláltam a dx-et a Bf4-ben. Feltelepítettem....
Úgy tűnt minden ok végre. Ilyen messzire sosem jutottam el.
De sajnos korai volt az örömöm....
Csak utolért a szürke lefagyás és reset.
Egyszerűen nem értem.

Azért örök hála a segítségért.... :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53027) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Én is feldobtam a win 8.1-et és megtáltosodott a gép. Semmi, ismétlen semmilyen egyéb progit nem tettem fel se chipset se mást. Shadow of mordorba még több az átlag fps +5-6. Am nem játszok már vele mert unalmasan könnyű hülyeség :/... WoT inkább :P izzasztja a kártyát max grafikán :D :P :P

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#53028) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok vettem egy Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB de nem értem hogy mi ezen az OC, mivel a Grafikus chip sebessége 1020 MHz gyári a honlapom ugyan ez ami nem sapphire 1050mhz.
Grafikus memória sebessége 5600 MHz

Jó kártya? 7850 cseréltem le.

Azt olvastam hogy tud DX12-t

fx6300 kihajtja?

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#53029) HopeckoR


HopeckoR
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy MSI R9 270 2GB Videókari.

Játékokban néha mintha be villanna az egész kép (egy pillanatra az egész kép lilás lesz vagy csak ugrik egyet a kép) ami elég bosszantó és zavaró tud lenni.(vagy csak én képzelődöm de nem hinném :) )
De tapasztaltam 1-2 játékban "kockásodást" is.
Most így olvasgattam visszafelé de nem nagyon találtam rá egyértelmű kérdést/választ ezzel kapcsolatban. Más is panaszkodik hasonlóra illetve külföldi oldalakon is lehet ezzel kapcsolatban ezt-azt olvasni. Erre mit tudtok mondani? Mit lehetne ezzel kezdeni? BIOS update? Vagy gariztatás (amit lehetőleg elkerülnék, volt már szerencsém korábban a csodás ASUS R260X seriához is...) ? Vagy csak én képzelődöm? :D

[ Szerkesztve ]

(#53030) zozoz1 válasza HopeckoR (#53029) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Olvasd vissza az én problémáimat az elejétől. Köztük ez a villogás.
Szerintem neked is lesznek gondjaid...

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#53031) HopeckoR válasza zozoz1 (#53030) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Igen, olvastam a postjaidat de nekem ezek közül "szerencsére" csak a villogás jön elő néha.. semmi szürke halál meg ilyenek. Pedig már jó fél éves a kártya csak eddig nem foglalkoztam a villódzással

(#53032) Steve198310 válasza katt777 (#53018) üzenetére


Steve198310
őstag

Gyári órajelekről volt szó :D
De ha már gyári majd oda állok én is a Tahiti -val ha az tetszik ;]

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#53033) sepsi0 válasza zozoz1 (#53026) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Még utoljára annyit tudok mondani, nogy DDU-val szedd le a vga drivert, rakd fel az Asus honlapján lévő 13.251-et utána megint dx telepítés..... és próba.
Nekem is asus r9 270x 2gb van, nálam (nálunk 2db u.a. gép) is szórakozott a Bf4. Ez a kombó segített, 13.251+dx install+ 1gb lapozó file..... és satabil, de nincs mantle.

(#53034) katt777 válasza betegphiu (#53020) üzenetére


katt777
félisten

Teszteld! ;) Kihajthatja, de lag is lehet.

Sepsi0: Én aztán szólok monden bug miatt, de lapozófájl még sosem kellett :( gányolt win, szar opt prog a hibaforrás.

Zozoz: mantle?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#53035) sunci_02 válasza katt777 (#53034) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Nálam a COD-hoz kellett a lapozó fájl. Ismét visszakapcsoltam azóta jó. SSD-n van az op.rendszer

(#53036) sepsi0 válasza katt777 (#53034) üzenetére


sepsi0
őstag

Battlefield 4
Battlefield 3

[ Szerkesztve ]

(#53037) RetepNyaraB válasza betegphiu (#53020) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha jol megrangatod az fx-et, akkor kihajthatja. Egy szalon eröigenyes programokban keves lehet.
A böngeszö szakadas es media player nem a vga hibaja alapvetöen (de ennyiböl nem lehet megmondani, mi a gond). Milyen böngeszö (ha tüzroka akkor legfköbb ideje kidobni)? A media playert pedig el se kellett volna inditani: rengeteg jobbnal jobb alternativa letezik.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#53038) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Igaz nem ebbe a topickba való a kérdés de hátha elöbb kapok választ

Az MSi Afterburnerben miért nem engedi Állitani a Core Voltage (mV)-t?ki is van jelölve a Settinge de igy se engedi. XFX7950 catalyst-14.7-rc3

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#53039) RetepNyaraB válasza ricsi8800gt (#53038) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Illetve ha a kartyad nem tamogatja a feszültseg allitast. Ebben az esetben szopoag.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#53040) seederking


seederking
őstag

Sorry de a monitoros topicban nem igazán kapok választ.
Gondoltam próbálkozom itt.

Sziasztok

Most fejlesztettem gépet (cpu,vga) és az lenne a kérdésem,hogy a jelenlegi monitoromat érdemes lenne-e lecserélni mivel már jó pár éves darab és nem tudom mennyire számít a megjelenítésben ha cserélnék.
Cikkeket olvasva (pl most a far cry4-et) a képeket elnézve nekem teltebb színek jönnek át mint amit otthon látok a monitoromon.Esetleg adnátok tanácsot,hogy jó még-e a mostani monitorom vagy érdemes cserélnem mert szebb lehet ezáltal a grafika,játékélmény?
Köszönöm

Ha érdemes lenne a csere esetleg ajánlanátok monitort (használtan 40-50 körülre gondoltam).Nem akarok/tudok kiadi 60-80 ezret monitorra.(Elvárás 24" FHD LED)
Egyébként milyen értékeket figyeljek/hasonlítsak össze a jelenlegi monitorommal kapcsolatban a csere esetén.Mitől lehet szebb teltebb színű a képe egy újnak.

(#53041) sunci_02 válasza seederking (#53040) üzenetére


sunci_02
aktív tag

szerintem gyűjtögess és vegyél tv-t!!!!!!!!!!

(#53042) seederking válasza sunci_02 (#53041) üzenetére


seederking
őstag

Van egy 42"-os Lg-m.
Lenne egy eladó aki beszámolná a monitoromat egy Lg27"-os 3d monitor-tvbe de nem ips paneles igy sokkal gondolom nem lennèk előrèbb.

(#53043) sepsi0 válasza seederking (#53042) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Én is TN paneles LG-t használtam, igaz az adatokat nézve a tiéd jobb....
Én az ajánlott Dell P2314H-t vettem. Hogy milyen a különbség? Most tervezem a 3. ilyen monitort venni és lecserélni a régit, pedig semmi baja... utána meg a 4. is cserélve lesz, csak legyen pénzem...
TN panel után az IPS sokkal teltebb, szebb... de ezt látnod kéne.
Létezik a Dell P2414H, ha kell a 24". Ha van rá pénzed szerintem jó befektetés!
Ha felmerült a csere, úgy is lecseréled.

(#53044) sunci_02 válasza seederking (#53042) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Az már jó :) Én R9 270X és egy Samu 48"-on párossal játszom a Far Cry 4-et, 2 méterről nézve.

(#53045) seederking válasza sepsi0 (#53043) üzenetére


seederking
őstag

Hmm..meggyőző vèlemèny.
Találtam 2ips paneles lg-t itt ph-n.Aztán hogy mi sül ki belőle.Remèlem össze jönne a csere.
Köszi az infót.

sunci02 : Nekem nem kivitelezhető a tv-n való játèk.Máshogy van elrendezve a gèp-tv.

[ Szerkesztve ]

(#53046) katt777 válasza sepsi0 (#53036) üzenetére


katt777
félisten

Én továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nem lapozófájl egyik játéknak sem. Hogy miért lehet rá szükség, már írtam. 8GB bőven elég, de 6 is. Jó pár éve egyedül a Force Unleashead volt az egyetlen, amely nem ment nélküle (kellett, el sem indult), de hogy 8GB RAM-mal ilyen gondok legyenek ÉP Windowson, olyat nem pipáltam. Jut eszembe, valami hálózati szarság BF-nél bezavarhat, de alapból tutira lazán fut nélküle. Persze muszáj megjegyeznem, hogy ez drivertől és update-től is függ. De ha nektek úgy megy, és OK, akkor fölösleges is vitázni rajta. :R AMD-nél nem lep meg, hogy egy konfigon ilyen beállítással megy rendesen valami, egy másikon meg egy másikkal.

RetepNyaraB: FX-ben nem szakértek, de a 3.45GHz tutira kevés, nagyon sok helyütt olvastam, hogy inkább FX-8... procikat javasolnak AMD-sek is egy ilyen kalibertű kártya alá.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#53047) sepsi0 válasza seederking (#53045) üzenetére


sepsi0
őstag

Szerintem azért nézz meg egy Dell-t élőben! Én nem vennék LG-t megint a Dell után.
Pl. Dell-hez adnak HDMI, DP kábelt.... és a monitor felépítése sem elhanyagolható!
Én tőlük vettem, itt a PH-n is jelen vannak... nagyon korrektek!

(#53046) katt777
2db konfig amin nem megy stabilan a BF3-4...
I5 4570, Gigabyte B85, 8GB Kingstone RAM (c9d3p1k2), Intel 520 120GB SSD, ....
Én sem vitázni akarok, csak segíteni másokon :R nekem is az volt az első az új gépeknél, hogy kilőttem a lapozó file-t...

[ Szerkesztve ]

(#53048) betegphiu válasza RetepNyaraB (#53037) üzenetére


betegphiu
senior tag

na újraraktam a winfost.
minden oké most. valszeg az lehetett a hiba,hogy achi összeakadt a felelegesen feltett alaplapi driverekkel. most új windows van,drivereket nem raktam,csak a vga-nak. chromeot használok amúgy, és a media player us tökéletesen dolgozik,meg a vlc is. a vlc is szarakodott előtte,ez kimaradt.
kihajtásról meg annyit,hogy 1440-ben a far cry 4. ultrán,msaa kilőve és tükörsimán fut. metro last light redux is maxon megy egy röccenés nélkül :-)
fsb-n toltam 5-öt, a proci órajelet húztam mellé,most makd 3800-on van a cpu és a ram1640- en.
de hol van még a vége ? prici simán megy 4100-200-at.
de nem húzom,mert így is kihajtja a kártyát. kártya alapórajeleken van,szóval még ott is lenne bőven plusz kraft, de mivel nem fullhdban tolom,így nem kínzom a vasat. :-)

(#53049) RetepNyaraB válasza betegphiu (#53048) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Oke 1440-en az a kartya szundikal, alapon is. A proci viszont izzadhat. Ha megvan a kellö fps, akkor nincs is több kerdes :R

szerk.: egy jo kis vga alulfeszeles sosem arthat, sem a höfoknak, sem a villanyszamlanak,sem az egonak ;]

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#53050) zozoz1 válasza sepsi0 (#53033) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Szia...

Mielött nekiállnék..
Asus drivert töltsem le? Az asus driverrel kezdte a szürkehalást.
Aztán mentem fel kínomba az AMD oldalra és tölöttem le az ottani drivert
( DDU ??? )

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.