Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) Tomix24 válasza paleinho (#10500) üzenetére


Tomix24
addikt

Jaja, nem nagy szám. De jó hír, tök mindegy a CPU, 99% körül hajtja végig a karit gyári CPU mellett is.

(#10502) kockaharcos válasza Tomix24 (#10497) üzenetére


kockaharcos
senior tag

2006-ban még talán elment ez a grafika, de most ez valami hihetetlen,hogy kimerik adni, és sok embernek tetszik. xd

(#10503) Attix82 válasza Tomix24 (#10497) üzenetére


Attix82
őstag

Brutál gyengén néz ki......

(#10504) kerekfej válasza Attix82 (#10503) üzenetére


kerekfej
addikt

Egyre kevesebb az igényes játék.

(#10505) Alpachino válasza paleinho (#10500) üzenetére


Alpachino
veterán

Engem az első kép grafikailag is és stílusában is a "vissza a jövőbe" címre emlékeztet... :D tényleg nem egy nagy dobás én kb. az elején a lovasküldetés után full. uninstaláltam :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10506) kovsol válasza Alpachino (#10488) üzenetére


kovsol
titán

MSi TF3 hűtése is elég masszív amúgy tapintásra, főleg mert a burkolat is fémből van rajta. Kétlem, hogy ez elkezd majd zörögni bármikor is. Gondolom az Asus se gagyi műanyagból csinálta a hűtést rá.

May the Force be with you!

(#10507) Alpachino válasza kovsol (#10506) üzenetére


Alpachino
veterán

Elhiszem, :K mivel az utóbbi időben 4db MSI karim volt ( 560 TI OC TF, 460, 5770 TF, és az MSI csúcs GTX480 Lightning-ja...de mindegyikkel kivétel nélkül meg voltam elégedve, és anyagminőségben is a toppon voltak :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10508) kovsol válasza Tomix24 (#10497) üzenetére


kovsol
titán

Ez a BO multi? hogy néz ez már ki omg. Talán még Xboxon is szebb :D
két kép cod4 ből amit most lőttem: [link] [link]
valahogy nem látom a grafikai előrelépést, cserébe sokkal több video memóriát benyel :F És ahogy látom a gpu -t is sokkal jobban terheli. Fix 125fps hez teljesen kimaxolt grafon elég 40-55% közötti gpu cod4 esetén.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10509) kockaharcos válasza kovsol (#10508) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Sokkal szebb ez,mint a black ops 2 :Y :R

(#10510) DroiDMester válasza kovsol (#10508) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azért a COD BO-2 sz.tem elég szépre sikerül pedig elég sokan kritizálják!

És eszi a vRam -ot így kimaxolva ~1,5.giga :DD

[ Szerkesztve ]

(#10511) miresz válasza DroiDMester (#10510) üzenetére


miresz
veterán

Ez szép grafika? Pfff... Akkor te még nem láttál olyan játékot aminek szép a grafikája. :DDD :)

[ Szerkesztve ]

(#10512) Alpachino válasza DroiDMester (#10510) üzenetére


Alpachino
veterán

Szép mosott ( nézd meg pl. az első képen azokat a sziklákat oldalt) :D De örülök, hogy legalább neked tetszik :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10513) kockaharcos válasza miresz (#10511) üzenetére


kockaharcos
senior tag

(#10514) miresz válasza kockaharcos (#10513) üzenetére


miresz
veterán

Szerintem már a BFBC2-nek is jó volt a grafikája,de a BF3-é még rátett egy pár lapáttal. :K De a MOH WF-nek is szép a grafja.

De a Cryengine3 motoros Crysis 3-nak is odafigyel a grafja. :K

[ Szerkesztve ]

(#10515) mrhitoshi válasza DroiDMester (#10510) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szép volt 3 éve. És ezért kérnek el 10e Ft-ot. :W

PS4

(#10516) lowzor


lowzor
veterán

Szerintem az utolsó normális cod az mw 2 volt. Abban nagyon faszák voltak a killstreak-ek multiban (chopper gunner-el nagyon durván oda lehetett tenni :D ). Egész addig a grafikát sem láttam csúnyának, míg meg nem láttam a BF3-at. Utána már hányingerem volt, miután benyomtam a COD-ot. Az meg külön vicc, hogy egy multis játékot kiadnak anti cheat rendszer nélkül. Az MW 3-ban szinte minden második ember WH-zott, tehát 5 perc után léptem is ki mindig idegesen.
De még így is veszik, mint a cukrot. Hát egészségükre...

(#10517) Pug válasza lowzor (#10516) üzenetére


Pug
veterán

A cod jo ideje az igenytelenseg csucsa..

(#10518) ->Raizen<- válasza Pug (#10517) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mégis ezt a játékot veszik a legtöbben.

(#10519) Alpachino válasza ->Raizen<- (#10518) üzenetére


Alpachino
veterán

Mert nem olvasnak topicot, csak a nagy névtől hasraesnek és szaladnak a boltba..... meg is érdemlik :(

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10520) DroiDMester válasza miresz (#10511) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az a baj veletek, hogy minden játékot a BF3, és most már a krájszisz3 hoz akartok hasonlítani :W
Nem lehet minden játék olyan grafikájú PL: majd kíváncsi vagyok hogy fog görbülni a szátok ha Kráj3 ba lesz a kártyátokkal 15.FPS(és még lehet sokat is mondtam) -etek ha mindent max ra állítotok :C
Mert még a csúcs 1gpu -s kártyákon is 25-30.fps el megy, és hiába alfa a végleges sem lesz sokkal rózsásabb :(

(#10521) kockaharcos válasza DroiDMester (#10520) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Lehet azt a grafikát állítani is, és nem mindenkinek telik 1 csúcs gpu-ra, van akinek telik 4-re is.
Ne verdesd a fejed a falba, ami ezen nem fog menni, a tieden sem. Mellesleg jön majd a 8970,stb. És azokból is lehet kettőt tenni, ha meg valakinek nem tetszik,hogy venni kell új cuccot, medium grafikán tuti menni fog.
:(

(#10522) Pug válasza ->Raizen<- (#10518) üzenetére


Pug
veterán

A legyek is sokan vannak, de attol meg en speciel nem fogok sz@rt enni....

Droid: a codnal nem a graf a legnagyobb gond, nem is az az elsodleges egy jateknal. Legalabbis nekem.

[ Szerkesztve ]

(#10523) kovsol válasza DroiDMester (#10520) üzenetére


kovsol
titán

Van élet a max grafikán túl is. Nem kötelező mindent 8xAA val tolna meg ultrán, ki lehet bírni egy 2xAA és high beállítással is. Így meg szerintem még jó darabig el lehet lenni egy mai 78xx kártyával.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10524) lowzor válasza DroiDMester (#10520) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor is túlzás ez a grafika 2012-ben. Főleg azt látva, hogy más játékok mit mutatnak.

(#10525) ->Raizen<- válasza miresz (#10514) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem nagyon látok tesszalációt a videóban meg a srác is nehezen céloz a videóban lehet hogy ez nem a pc-s verzió tesztje volt? Amúgy kövezzetek meg de nem tetszik a környezet amiben a játék játszódik a far cry 3-at sokkal jobban várom!

(#10526) DroiDMester válasza kockaharcos (#10521) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Most ki beszélt arról hogy az enyémen menni fog :F

Direkt nem is írtam hogy 79xx csak azt hogy a jelenlegi 1gpu -s vga -kal tuti nem fog 30.fps felett menni ha mindent max ra tekersz rajta

8970. sz.ted mennyivel lesz erősebb mint a jelenlegi 7970GHZ jó esetbe 25.% al, de lehet itt is sokat mondtam ami nem fog menni a mostani csúcs 1gpu -n az a 8970 -el se fog (25 vs.30.FPS) ilyen játékba legalább fix 50.fps kell hogy élvezhető legyen.

igen igazad van nem mindenki ilyen csóri hogy csak egy 50-70.e res VGA telik neki, de mint a példa mutatja itt is mindenkinek csak HD78xx -e van mert nem telik többre, az hiába kar venni 4.db 8970et

Mondjuk ahogy téged ismerlek te egyből ki fogod próbálni ahogy kapható lesz mert van miből +venned :)
De most nem is erről szólt a történet hanem nem lehet minden játék olyan kinézetű mind ha filmet néznél

de én a részemről zártam a témát................... :R

[ Szerkesztve ]

(#10527) kockaharcos válasza DroiDMester (#10526) üzenetére


kockaharcos
senior tag

180 ezerért csak a türelmetlenek vették a 7970-et, én 680-at vettem megjelenéskor csak, 140k volt, ami szerintem még belefért.
A személyeskedést meg mellőzzük :)
Ja, azt előbb elfelejtettem,hogy a BF3 1 éves is elmúlt, ehhez csak szabad hasonlítani valamit, nemde?

[ Szerkesztve ]

(#10528) Pug válasza DroiDMester (#10526) üzenetére


Pug
veterán

Gratula, sikerult abbol, hogy a cod egy tragya, eljutnod az e-penisz meregeteshez. Hozod a szokasos formad....

(#10529) lowzor válasza DroiDMester (#10526) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem ebben az országban nem igen nevezhető csórinak, akinek "csak" egy 7850-re telik.

(#10530) Repsol600


Repsol600
addikt

Hát valakinek M.o.-n egy 7850 is kb a havi fizetése..sajnos... :(

(#10531) Alpachino válasza Repsol600 (#10530) üzenetére


Alpachino
veterán

Pont 1 havi nettó minimál bér ( 8 órában) egy 7850 :W Azért ez sem semmi... :O

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10532) lowzor válasza Repsol600 (#10530) üzenetére


lowzor
veterán

Ezaz. Sokan azért tolják még 10 éves konfigokkal, mert a megélhetésüket sem tudják fizetni, nem hogy egy 7850-et. Az átlag fizetés kb annyi, hogy sokaknak jó ideig kell kuporgatni, mire összejön egy 7850 ára.

(#10533) kovsol


kovsol
titán

Mikor kint voltan a nyáron Angliában kérdezte tőlem a munkatárs, hogy mennyi a minimálbér Magyarországon. Mikor közöltem vele első kérdése az volt, de ez ugye hetente ennyi ?
De szerintem itt senki se minimálbért keres a topicban, és tényleg tök off az egész itt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10534) mrhitoshi válasza DroiDMester (#10520) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Kicsit lehetnél kritikusabb is. Az egy dolog, hogy nem minden csapat tud olyan grafikát felmutatni, mint ami a BF3-ban van, de ez nem azt jelenti, hogy a színvonalat annyira le kellene, vinni, mint amit a COD-dal művelnek. Az botrány. Hányadék grafika, túlárazott, ocsmány egy játék. Ha valami mércét fel kellene venni a játékok minőségét illetően, akkor az alját a COD-ok jelentenék. A multi is csak arról szól, hogy elsz@rik az ember egy gránátot és utána lő párat a levegőbe, majd pedig kering az 5m x 5m-es pályán körbe-körbe, mint gólyafosch a levegőben. Pocsék. Ezzel szemben a BF3-ban nem csak a grafika kiemelkedően jó, hanem a multija még értelmes is. Az hogy a következő BF nem fog úgy futni a mostani kártyákon, mint a mostani BF3, elnézhetjük, mert ahhoz képest milyen grafikát nyújt a Frostbite 2.0-ás grafikus motor, ahhoz képest elég jól van optimalizálva.
Szóval úgy gondolom, hogy ha van az a játék, ami említésre sem méltó, az a COD széria lesz.
De amúgy sem kell messze menni, mert nem csak a BF3-nak van szép grafikája. Most így hasra ütés szerűen: AC Revelations (ez pedig egy rohadt konzolport), L.A. Noire (szintén), akkor még ha nem is vagyok kibékülve a Crysis 2-vel, de még az is, Alan Wake, és lehetne folytatni a sort.
Még annyit fűznék hozzá, hogy én szívesebben adok ki pénzt olyan játékért, amiben érezhető technológiai újítás van, még ha nincs is története, vagy művészi érteke, mert ha csak az ilyen szar COD BO2 szarokat vennék az emberek, akkor köszönhetnénk a valósághű grafikának. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#10535) lowzor válasza mrhitoshi (#10534) üzenetére


lowzor
veterán

Arról nem is beszélve, hogy televan láma dolgokkal a multi. GL, Martyrdom, Last Stand, stb A legtöbb embert irritálja, mégis a COD 4 óta beleteszik, sőt bővitik is a repertoárt. Ráadásul hiába tiltod meg a szerveren, a legtöbb noob azért is használja.

(#10536) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szerintem cod BO2-től a majd 6 éves Crysis is szebb grafikával rendelkezik.
Viszont nekem az első benyomás az volt, hogy jéé ez FHD-ben minden fullon 110 fps-el fut, szóval ahhoz képest nem is olyan rossz, hogy kis gépigényű játék (ha lehet ilyet mondani). Bár a cod engem soha nem fogott meg, főleg így 23 éves fejjel már elég válogatós vagyok és legjobban nekem igen is grafikai élmény számít, főleg úgy, ahogy fentebb is írtátok, ha egy havi minimálbérnek megfelelő értékű vga-m van.

(#10537) GoZoL


GoZoL
senior tag

Felraktam az ati 12.11 b8 drivert de a catalyst nem akar futni! Letöröltem szabályosan mindent az előző drivert és úgy telepítettem fel!

(#10538) kerekfej válasza GoZoL (#10537) üzenetére


kerekfej
addikt

Uninstaláld le teljesen és rakd fel újra!

(#10539) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Csak nálam áll fenn az a tendencia, hogy ahogy rakom fel az újabb Béta drivereket, úgy csökken a pontszámom a 3DMark 11-ben ?
A legjobban azt hiszem a béta 3-as driver teljesített nálam. Nem értem, hogyan lehetséges az, hogy egyre gyengébb teljesítményt nyújtanak az egyre újabb driverek. :F

PS4

(#10540) DeathAdder válasza mrhitoshi (#10539) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet nem szereti a driverek gyalulását és újratelepítését :F :U (kérdés)

(#10541) mrhitoshi válasza DeathAdder (#10540) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Másnál is így teljesítenek az új driverek ?
Ha nem, akkor valószínűleg nálam van a probléma. Azt nem tudom, hogy a folyamatos telepítgetés ártana e neki, de gondolom nem. :F

PS4

(#10542) miresz válasza kockaharcos (#10513) üzenetére


miresz
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

(#10543) kockaharcos válasza miresz (#10542) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Ez mi? Egész szép.

[ Szerkesztve ]

(#10544) miresz válasza kockaharcos (#10543) üzenetére


miresz
veterán

BFBC2 multi. Én főként ezzel játszom. [link]

(#10545) lowzor válasza mrhitoshi (#10541) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam kb ugyanúgy. Mondjuk a beta3-at nem nagyon próbáltam.

(#10546) kockaharcos válasza miresz (#10544) üzenetére


kockaharcos
senior tag

A vietnam kiegészítőt érdemes megvenni?

(#10547) miresz válasza mrhitoshi (#10541) üzenetére


miresz
veterán

Én feltettem eddig a 12.11 összes béta driverét,jelenleg is a Beta8 van fenn,de nekem eddig bevállt mindegyik.Az elsők közül valamelyikkel volt valami geb@szom,de azt is megoldotta a következő beta. Persze valószínű,hogy a végleges lesz a legjobb. :) De teljesítmény csökkenést azt nem tapasztaltam,inkább növekedést.

(#10546) kockaharcos: Passz,nekem nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#10548) kovsol válasza miresz (#10544) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem kipróbálom én is a bc2 -t, mert a bf3 ban valahogy nem éreztem rá a hitboxra még mindig :( Meg az amazonon vettem 5$ volt a bfbc2 valamikor a nyáron.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10549) =HG= válasza kovsol (#10548) üzenetére


=HG=
addikt

Szerintem akkor BC2-be sem fogsz ráérezni a hitboxra ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#10550) kockaharcos válasza kovsol (#10548) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Ha gondolod adok leckéket :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.