Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28652) keekee


keekee
tag

Sziasztok,

hosszabb szünet után előkerült nejem extelója, hááát, egyszerűen nem bírok rá gyári ICS-t varázsolni :(
Az a helyzet, hogy anno GB alapú T-s szoftver volt rajta, amit aztán később lecseréltem ICS alapúra (t-mobile ics 12.12.15 vagy valami ilyesmi nevűre). Használta is hiba nélkül, de aztán megérkeztek a Redmi telóink, így MIUI-t kezdtünk használni (NEM RÖHÖG :) )... ezen felbuzdulva feltoltam a 995-re is egy 3.12.13-as miui-t, ami a lassúsága ellenére végül is működött jól (netrádiót hallgattam rajta). Most megpróbáltam recoveryből feltenni gyári ICS-s (családban használná ezután valaki), de akár zip-ből, akár cwm backup-ból próbálom, folyton megakad az Alcatel felirítnál boot-oláskor :(
Próbáltam az 5-ös, a 6-os cwm-mel (az 5-ös fel van flash-elve), zéró eredmény :( van, hogy failed to restore system vagy failed to restore data üzenet van), de ha hiba nélkül be is fejeződik az install/restore, akkor is megáll a boot :( minden alkalommal wipe data/wipe cache történik mielőtt kérném a telepítést/helyreállítást, pillanatnyilag nincs több ötletem :(

Help mi plíz! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.