Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) Mirones válasza fzita (#7099) üzenetére


Mirones
tag

Szia!
Szerintem a te gépedben sincs bluetooth mint ahogy sokunkéban .
Az hogy a kapcsoló ott van nem jelent semmit ha notesz dobozának az oldalán fel van tüntetve akkor van.
A kártyaolvasót vistára énsem tudtam rendesen telepíteni.
Bár az a tapasztalat hogy nem 100% os a notesz olvasója, mert amelyik kártyát a 100 éves kártyaolvasóm beolvas azt a noteszé nem. Csak ha megformázom vele (de mivan ha a kártya egy pda-ban üzemel??? )
Úgyhogy csalódtam ebben is.
De nem para, mert még mindíg jobban tetszik mint nem! :D

(#7102) Fapuma1977 válasza chop (#7100) üzenetére


Fapuma1977
csendes tag

Köszönöm.
Sikerült.

Acer Aspire 5920G-602G25N - Intel Centrino Core 2 Duo T7500 2.2 GHz, 15.4" WXGA CB, NVidia GeForce 8600M GT 512 MB, 1GB TurboMemory (Robson), 4096MB (2*2048) DDR2, 250GB SATA, Vista Home Premium

(#7103) rene85 válasza rene85 (#7074) üzenetére


rene85
aktív tag

#7074-re valaki?

(#7104) Juhiii


Juhiii
csendes tag

Tisztelt Acer Aspire 5315 tulajdonosok!

Ha minden igaz ma megérkezik az új notim.
(ACER Aspire 5315-051G12Mi LX.ALE0C.007)
Windows XP-t szeretnék rá feltenni.
Találtam egy driver pack-ot a neten [link] .
Tartalma:
- 1. Realtek HD Audio Driver
- 2. Intel Chipset Driver
- 3. Intel Graphics Driver
- 4. Atheros WiFi Driver
- 5. Broadcom Ethernet Driver
- 6. Launch Manager
- 7. Touchpad Driver
- 8. Acer Empowering Framework
- 9. Acer ePower Management

Próbálta már valaki?
Szükséges mind?
A sorrend fontos?
Webcam driver nincs benne de azért találtam. Melyik jobb a Bison vagy a Suyin?
A csomagban található drivereknél néhány esetben találtam frisebb verziót is.
Gondolom a frisebbet javallt felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#7105) blackmacs válasza Juhiii (#7104) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Hali nekem is ugyanez van5315.Xp felmegy csak a biosban a Sata módot Ide-re állítod.A driverekkel kisérletezni kel nem mindig jók de lehet szerencséd lesz.Az Audio drivert ajánlatos mikor felment az xp rögtön feltenni előfordulhat hogy később nem akar felmenni ja, és ne a telepítő varázslóval tedd fel.Nekem a wifihez a telepítő cd-n volt a jó driver.Szerintem a touchpad driver meg a Launch maneger felesleges.Az Empoweringnél előbb a Framework utánna a Empowering Tech.Ha nem jó valamelyik driver keresgélj visszább itt sok helyen be volt linkelve :K
Hajrá :C

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#7106) zenész88


zenész88
tag

HAli! Vistán hogy kell bemenni a bios-ba? köszi.

(#7107) zenész88


zenész88
tag

És lenne egy olyan kérdésem hogy ez szerintetek jó gép?

ACER 3690 Intel 430 1 730 Mhz, 1 536 MB RAM, 120 GB HDD, DVD±RW Dual Layer
15,4 " Grafikus vezérlő, memória: Intel GMA950, 256mb , Akkumulátor üzemidő: 3 óra
USB, Wi-fi, LAN, PCMCIA, VGA, TV-out (S-video), Touchpad

elötte dell latitude P2-es gépem volt és most erre váltottam!

Csak nem tudom hogy az autós játékoknál miért vibrál a kép? pl race drive, gta,
fifa 07 , flight simulator stb-nél jó! csak az autósokat nem nagyon szerezi! de ahogy észrevetem inkább a km/h zavarhatja! valaki tudna valami megoldást? köszi. :F

(#7108) ludus válasza zenész88 (#7106) üzenetére


ludus
aktív tag

F2 a bootnál esetleg? ;]

(#7109) zenész88 válasza ludus (#7108) üzenetére


zenész88
tag

Igen az kellett köszi.

(#7110) xmansysy


xmansysy
csendes tag

Hello mindenkinek!
Nemreg talaltam erre a forumra,de miutan elolvastam minden hozzaszolast ami az Acer 5310-rol szolt(es nemcsak ;) )kijelentem hogy nagyon tetszik ez a hely :C
Az en Story-m a kovetkezo:-4 honapja vagyok szerencses tulajdonosa egy Acer 5310-es gepnek amin Win Vista Home Basic fut,de mivel hogy olaszorszagban tartozkodom es innet vettem a Win is olasz.Mondjuk ez nem annyira rossz nekem,de nagyon nem vagyok elegedett nemelykor a Vistaval, idegesito dolgokat muvel amikor pont nem kellene :Y
Szoval en is szeretnek visszaterni a jo oreg XP bacsihoz, csak szeretnem biztonsagosan tenni, anelkul hogy nagy hulyeseget muveljek es aztan mar Vista sem legyen.
Ugyanis egy nagy hulyeseget mar el is kovettem mar:formataltam azt az atkozottul fontos particiot amin a recovery dolgok voltak. :W
Hogy sikerult? En sem tudom mikent tudott ilyen konnyen megtortenni.Egy nap mit gondoltam magamban es beraktam az XP cd-t,nem bootolt igy bementem a Biosba es modositottam a boot sorrendet,masodszor mar sikerult es nekilendult az XP,elkezdte a kezdo folyamatot de kis ido mulva kiirta hogy nincs hard-disk.Most mar tudom hogy miert de nem is ez a tema.Mikor lattam hogy ez kisse bonyolultabb mint gondoltam leallitottam az egeszet es elhataroztam hogy legkozelebb csak jol felkeszulve indulok meg neki.Masnap mikor inditom a gepet latom hogy van egy uj particiom valami furcsa neven.Mondom magamban ezt biztos az XP tehette mert mielott betettem volna az XP cd-t azert utanaolvastam egy kicsit es megtudtam hogy kell egy formatalt particio es azt D-nek kell hagyni.Ez nekem akkoriban 32 giga volt, es latom hogy ez az uj furcsa particio 9-majdnem 10 giga.Mivelhogy olvastam furcsa dolgokat tud muvelni az XP ha elotte Vista van a gepen, akkor azt gondoltam hogy kitepett egy darabot a 32 gigas particiobol,de nem ellenoriztem semmit es azon helyben formataltam.
Kitalaljatok mit formataltam??? :W ....Hat igen.Szepen formataltam azt az atkozottul fontos recoverys particiot ami rejtett kellett volna maradjon.REJTETT ertitek?
Ismetlem semmi formatalo programot nem hasznaltam,csak egyszeuen az XP cd-t ami aktivalta nekem a rejtett particiot ...amelyik mar TORTENELEM az en gepemnek.
Mondhatjatok hogy ez csak egy nonek sikerulhet , es lehet igazatok is van,de meg kell mondjam nem vagyok epp kezdo ...95-tol kezdetem az elso gepemmel es sok embert kioktattam mar hogy mit es hogyan csinaljanak de miota a VISTA-ra tertem csak hulyesegeket csinalok. :U
Ugyhogy most a helyzetem nagyon szar mert nem tudom ujra instalani a Vistat veszhelyzet eseten mivelhogy nincs lemezem(ugy ertem bootolhato Vista).
Szereztem egy ismerostol egy Vista lemezt ....es pont ez a kerdesem ha valaki ert ehhez.

Az en eredeti instalat Windows VISTA-m: Microsft Windows Vista Home 6.00.6000 mig ez a Vista lemezen a Propertiesban azt irja hogy Microsft Windows Vista 6.0.6000.16386

Most mondja meg nekem valaki (de csak aki ert ehhez, nem velemenyek erdekelnek hanem profi hozzaszolasok ha lehet link-el) hogy van e a ketto kozott kulombseg .
Es ha tudnam e hasznalni hogy instalajam a gepemre ujra a Vistat, vagy ez valami beta valtozat es nem fogadja el a PRODUCT KEY-omat??? :F
Ugyanis az en Vista-m ami most fut (meg)mint emlitettem az eredeti amit 4 honappal ezelott rendesen aktivaltam is a microsftnal,szoval teljesen legalis.
Honnet a francbol szerezzek en Vista lemezt itt olaszban,mikor meg a neten is ha megtalalnam,akkor sem engedhetnem meg magamnak hogy letoltsem mivelhogy kartyas netem van es fizetek minden kiloert.Egyebkent mekkora lenne meretben?

Elnezest kerek a hosszura sikerult szovegemert,de igazan kinos helyzetben vagyok mert kell az XP nekem es ha nem sikerul minden ahogy kellene akkor nincs mar VISTA-m se,es ezt igazan nem engedhetem meg magamnak.Kosz a megertest es remelem valaki tud jo tanacsot adni. Udv mindenkinek

Annyit meg hozzateszek hogy ez a Vista is olasz mint az enyem.Ennyit tudok rola.

[ Szerkesztve ]

(#7111) bonat válasza xmansysy (#7110) üzenetére


bonat
senior tag

hát ezek az olaszok :Y :DDD

(#7112) fzita válasza Mirones (#7101) üzenetére


fzita
csendes tag

Szia!
Köszi a választ!
Az igazi doboza nincs meg, csak a kartondoboz. De úgy emlékszem, hogy amikor megkaptam, mondták (szüleim), hogy bluetooh is van rajt. De mindegy, van usb-s.
A kártyaolvasónál akkor tényleg a Vista a gond. Csak azt nem értem, hogy akkor miért azzal árulják, ha drivert nem képesek írni hozzá?
Tetszik a Vista, de ezek után lehet csere lesz...

üdv. Zita

[ Szerkesztve ]

(#7113) mob_zzz válasza mob_zzz (#6834) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

A probléma valahogy (magától) megoldódott, de most egy másik kábeles net csatlakoztatásakor ismét előjött. Nem tud valaki valamilyen tipped adni?
Modemújraindítás, wines diagnosztizálás és hibajavítás nem hoztak eredményt...

(#7114) mob_zzz válasza xmansysy (#7110) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Próbálj meg az eRecovery segítségével legalább a most működő Vistáról biztonsági másolatot készíteni!

(#7115) Mirones válasza fzita (#7112) üzenetére


Mirones
tag

Engem már az kiábrándított, hogy nem adtak xp drivert a géphez.
Hol itt az önmegvalósítás? Hol a szabad választás joga? (jó vehettem volna más márkát, de ez volt olcsó :) )
Lehet egy másik idősíkban tetszett volna a vista ha nem azzal indítanak, hogy ezzel megy a noteszed szeressed ezt, mert nincs más.
Ettől függetlenül valószínű (reméllem jó pár év mulva) át kell térni majd vistára.
Ami jó hír lehet voltam tavaly finnországban és ott bizony volt olyan gép amin win 98 volt 15 gép ből 4 :D DE VOLT!
Tehát xp-t még sokáig használhatunk szerintem.
Ha nincs a noteszedhez acer oldalán xp driver akkor a travelmate sorozatból válaszd ki a számra hasonlót és azzal működni fog elméletileg!

(#7116) zenész88


zenész88
tag

Hello! Valaki nem tudja honnan tudom letölteni az Acer aspire 3690-es kézi könyvét? mert ami van hozzá nem magyar!

(#7117) Chili7 válasza zenész88 (#7116) üzenetére


Chili7
őstag

Elvileg itt van pdf is, csak nekem nemnyílik meg.

(#7118) xmansysy válasza mob_zzz (#7114) üzenetére


xmansysy
csendes tag

Biztonsagi masolatom az van, 3 is :C , azonban azokkal a recovery DVD lemezekkel mar csak a kutyammal jatszhatnek el :K .Mi ertelme ugyanis ezeknek ha a Recovery particiom mar nem letezik??? :F
Most egyaltalan az eRecovery sem mukodik mert mikor formataltam a fent emlitett particiot akkor az is beszakadt.Link van hozza de ures,nem mukszik.LOGIKUS.

Vagy nem olvastad amit fentebb irtam vagy igazabol keveset ertesz ehhez.
Akarhogy kedves reszedrol hogy segiteni probaltal csak sajnos amit irsz az nem megy. :)

(#7119) mob_zzz válasza xmansysy (#7118) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Na jó, bevallom nem próbáltam még az eRecoveryt. De láttam, hogy a programban választható az eredeti rendszerről, valamint az éppen használt rendszerről való recovery készítése. Nem tudtam, hogy a recovery partíció szükséges az aktuális os lementéséhez is...
Egyébként miért ne lenne értelme azoknak a dvd-knek? Azok nem bootolható rendszervisszaállító lemezek? :F

[ Szerkesztve ]

(#7120) xmansysy válasza mob_zzz (#7119) üzenetére


xmansysy
csendes tag

kedves mob_zzz azon a recovery particion talalhato tobbek kozott epp ez az eRecovery program is.Mikor pedig a keszitett recovery dvd-ket a meghajtoba helyezzuk hogy vissza-allitsuk a kivant rendszert stb., akkor a fent emlitett eRecovery management programocska bootolja a Dvd-rol az egesz anyagot.Persze nemcsak ez a program de ez a legfontosabb.Ez a program a hid.Nekem meg a hid beszakadt :W .
Ertelmetlen lenne a netrol eRecoveryket szedni ,probalva helyettesiteni a toroltet mert nem megy.Az Acer maga titkositott modjan ugysem sikerulne soha, es amellett meg van egy szeker mas progi es maga Vista is azon a rejtett particion.
Ugyhogy vigyazz nagyon hogy meg ne sertsd azt a particiot ha netalan egy nap rejtett formajabol valahogy megi lathato lesz, mert akkor lottek neked is mint nekem.

(#7121) Chili7 válasza xmansysy (#7120) üzenetére


Chili7
őstag

A recoveryt valóban buktad, mehet a kutyának. Viszont nortonal, acronissal tudsz image-t készíteni.
Amúgy meg tudomásom szerint a notival nem "azt a vistát" vetted meg, hanem egy licencet, hogy használhatsz a gépeden vistát. Úgyhogy ha beszerzel ingyen egy másik olasz vistát, akkor azt gond nélkül használhatod, persze a driverekről gondoskodnod kell.

Ezt azért kezeld úgy, hogy csak egy vélemény és nem egy "profi hozzászólás"! :U

(#7122) mob_zzz válasza xmansysy (#7120) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Úgy látszik nagyon félreértettem valamit. Azt hittem ezek a dvd-k helyettesítik a rejtett partíciót és a megírásuk után az már akár törölhető is.
De mondom, nem foglalkoztam még a dologgal behatóbban. Problémám van így is...

(#7123) xmansysy válasza Chili7 (#7121) üzenetére


xmansysy
csendes tag

Csak olasz vista lenne jo? :F ...ez azt jelenti hogy amikor aktivaltam a windozt akkor orokre kivalasztottam az olasz nyelvet? engem nagyon erdekelne az angol valtozat de ha nem lehet akkor nem lehet. Ami a drivereket illeti azokat szinten eRecoveryval kiirtam szepen,rendesen mint egy jo kislany...kerdesem:ezek is hasznalhatatlanok mar abban a formatumban? szinte lefogadom hogy igen. Amit a norton es acronissal kapcsolatban irtal az igazan nagyon erdekes...szoval profi hozzaszolas :R ...meg mesteribb lenne ha bovebbben kifejtened az otletet, mert en ilyesmit sosem muveltem meg.
Bocs ha off topic-nak sikerult.
Segits nekem Chili es en is csipni foglak ;)
kosz-kosz

(#7124) Chili7 válasza xmansysy (#7123) üzenetére


Chili7
őstag

Nem, szerintem bármilyen vista. De nem biztos, nézz utánna!
A drivereket az acer oldalárol letöltheted. Ami a kutyánál van, azzal sztem nem mész semmire. Illetve nem tudom, hogy hogy írtad ki. A vistában van integrálva?
Acronisnak meg a norton ghostnak van külön topikja. Vagy a ghostolás, de hogyan? c topik. Benne többek közt megtalálod az én bénázásaim mellett a megoldást is.

(#7125) zenész88


zenész88
tag

Hello ezt az "Acer Management"-et hogy tudom elinditani? mert megnyomtam az (e) gombot de semmi sem történik!

(#7126) Chili7 válasza zenész88 (#7125) üzenetére


Chili7
őstag

Start > minden program > empowering technology>...

(#7127) RI/OS


RI/OS
őstag

Az elég csúnya, hogy az acernek nincsen 64bites empoweringje, és a 32bites pedig nem indul el 64biten.

(#7128) RI/OS


RI/OS
őstag

Az elég csúnya, hogy az acernek nincsen 64bites empoweringje, és a 32bites pedig nem indul el 64biten.

(#7129) xmansysy válasza Chili7 (#7124) üzenetére


xmansysy
csendes tag

a driverekrol amirol irtam azok nem Vista-integraltak,kulon irtam ki oket egy Dvd-re de szinten az erecovery progival, van ott egy ilyen opcio is...mindegy...ezeket ha megis megszerzem akkor mit kellene muveljek veluk,hogy ne legyenek gondjaim?
esteleg be kellene integralnom a Vista boot cd-be valami nlite-os programmal?
Help.
Amugy csiplek ;) ....koszi nagyon a segitseget ghostolasssal...szivem kezd nyugodtabban verni...szoval van megoldas...es lesznek almatlan ejszakaim mig megalkotom de nem adom fel.Ez kihivas nekem.

(#7130) zenész88 válasza Chili7 (#7126) üzenetére


zenész88
tag

Hát kerestem de ott nincs :F

(#7131) RI/OS válasza zenész88 (#7130) üzenetére


RI/OS
őstag

Launch manager fent van? Az kezeli a gyors billentyüket.És menni fog az E gombal utánna. Már ha fel van telepítve egyáltalán...

(#7132) Chili7 válasza xmansysy (#7129) üzenetére


Chili7
őstag

Nem muszáj bele integrálni, de ha akarod... . Xpnél legalábbis elindul minden létfontosságú dolog, aztán utánna 1enként lehet felpakolni őket.

(#7133) zenész88 válasza RI/OS (#7131) üzenetére


zenész88
tag

szerintem nincs felrakva most vettem a gépet a héten! valahonnan le lehet tölteni?

(#7134) RI/OS válasza zenész88 (#7133) üzenetére


RI/OS
őstag

aha[link]

(#7135) zenész88


zenész88
tag

ezt találtam itt melyiket kell? [link]

(#7136) zenész88 válasza RI/OS (#7134) üzenetére


zenész88
tag

nem tudod megadni a letöltés pontos helyét?

Jah és Vista van a gépen ha ez számít!

[ Szerkesztve ]

(#7137) Chili7 válasza zenész88 (#7136) üzenetére


Chili7
őstag

(#7138) hitoshi


hitoshi
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget, tegnap meglett az 5315-ös és az XP telepítés is megvolt, nem volt vele semmi baj mert előtte nLite-tal bele lett integrálva a SATA driver egy barátomnak hála. Egyedüli fejfájást a hangkártya feltelepítése jelentette, az itt sokszor belinkelt Acer drivercsomagban lévő Realtekkel sem ment. Végül az eszközkezelő és a Windows Update oldotta meg a dolgot, net nélkül nem hiszem hogy ment volna, ez nagy negatívum, viszont eddig közel minden tökéletes, egy fontos dolgot leszámítva:

a fedelet lecsukása / standby módból való visszatérés után nem megy a venti. Végigolvastam a topikot a múltkor és ez visszatérő jelenség volt, feltettem azt empower-t de ez sem segített, ilyenkor a biztonság kedvéért rebootolok de ez hosszútávon nem megoldás. BIOS-t nem nagyon szeretnék frissíteni, egyéb javaslat van esetleg? nagyon hálás lennék!

(#7139) twollah válasza hitoshi (#7138) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem kell standby modot hasznalni, vagy frissiteni kell a BIOSt.

(#7140) Chili7 válasza hitoshi (#7138) üzenetére


Chili7
őstag

Az sem biztos hogy annak a ventinek mennie kell. Bár ennek ellentmondhat hogy más esetben mindíg megy.
Én valami hőmérsékletfigyelő progi mellett kipróbálnám így. Elképzelhető, hogy később majd bekapcsol.

(#7141) housematic


housematic
csendes tag

Sziasztok

Lenne egy Aspire 9920 laptopom!! Kérdés, hogy csak vistához van driver xphez nincs? A hivatalos supporton csak vistához van!!!! Mielöbbi válaszotokat és segitségeteket elöre is köszönöm!

(#7142) ambrek


ambrek
csendes tag

7089. hsz. re valaki? :U

5520g tulajok!

(#7143) twollah válasza Chili7 (#7140) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem fog bekapcsolni, masik is panaszkodtam mar ennel a tipusnal erre a hibara.
A BIOS frissites megoldotta a problemajukat.

(#7144) Mirones válasza housematic (#7141) üzenetére


Mirones
tag

100x le lett írva már.
Acer.hu ott ftp-n keresztül böngészd a noteszok mappáit és a travelmate sorozatból válaszd ki a te számodhoz legjobban hasonlítót és onnan szedd a drivereket.
Nem 100% hogy menni fog, de kitartó kereséssel minden eszközödnek megtalálod a megfelelőt szerintem.

MÁS!
Valaki nem tud egy eAudio cuccost linkelni nekem xp-hez?
Csak az az egy xp-s okosság hiányzik a gyüjteményből!

(#7145) kybic válasza ambrek (#7142) üzenetére


kybic
tag

Üdv. :)
Nyugodtan tehetsz bele másik gyártótól is RAM-ot, ha neked az a szimpatikusabb.
Valóban előfordultak régebben még a DDR 1-es tipusoknál, és főleg (de csak egyes) Samsung RAM-oknál, hogy nem mentek együtt másik gyártók termékeivel, de mostanra már nem hallani ilyet. A Kingmax bármilyen olcsó is eddig nem hallottam róla hogy ne ment volna valamivel is párban. De nagyon jó RAM pld.: az A-DATA és a CORSAIR.
A lényeg ha javasolhatom akkor ugyan olyan 667MHz-eset tegyél bele és ha lehet akkor 1GB mellé 1GB-ot. Pl. XP-nél felesleges össz. 2GB-nál több RAM a gépbe, eleve sokkal többet nem is ismer fel és észrevehető gyorsulást már nem eredményez. Vista-nál már lehet többet is pakolni bele, lehetőség szerint párban, de elméletileg ott is elégnek kell lennie össz. 2GB-nak főleg laptopban. Csao.

(annyit veszel észre pld. XP-nél RAM-bővítés után, hogy ritkábban nyúl majd a HDD-hez)

[ Szerkesztve ]

Lenovo... a "vas"

(#7146) kybic válasza ambrek (#7142) üzenetére


kybic
tag

Esetleg ha érdeklődsz az XP memóriakezelése iránt és konkrét választ akarsz a kérdésedre érdekesség képpen nézd meg ezt a linket. Igen hasznos tudnivalók:
http://logout.hu/iras/nyomtatobarat/a_windows_xp_32_bit_memoriakezelese.html :K

Lenovo... a "vas"

(#7147) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok,5720z-tulajokhoz.Az normális,h oldalt a hangerő állító tekerő a végtelenségig forog?Amúgy hangot se sikerült belőnöm,lehet hibás?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#7148) Mirones válasza Kelvin (#7147) üzenetére


Mirones
tag

Igen végtelenített!
Működnie kell annak Audio_Realtek_v5.10.0.5423_XP nekem ez van fenn (természetesen XP hez)

(#7149) RI/OS válasza Kelvin (#7147) üzenetére


RI/OS
őstag

mindegyiknél végtelenségig forog, neked is a launch managert kell leszedned, hogy működésre bírd.(mármint a hangerő szabályzót)
Ha hangod nincs, akkor az,amit az elöttem szóló írt :D

[ Szerkesztve ]

(#7150) Kelvin válasza Mirones (#7148) üzenetére


Kelvin
őstag

Picit megnyugodtam..,köszönöm a gyors válaszokat.Este meg is próbálom.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.