Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) blackmacs válasza TigerCat (#7300) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Lehet túl közel van a géphez. :U

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#7302) TigerCat válasza blackmacs (#7301) üzenetére


TigerCat
nagyúr

2m-re raktam, a hátam mögé...
De ez nem is lehet gond, mert nem gerjedhetne, csak ha megy a mikrofon!
Hogyan lehet kikapcsolni, ha nem használom pl. Skype-val?
:F

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7303) twollah válasza TigerCat (#7302) üzenetére


twollah
nagyúr

Lenemitod a hangbeallitasoknal?

(#7304) TigerCat válasza twollah (#7303) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez jó ötlet, de nem akarok állítgatni minden alkalommal...
Marad a halkabb zene!
:(

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7305) Fapuma1977


Fapuma1977
csendes tag

1GB TurboMemory (Robson),
Az eszközkezelöben egy sárga háromszögben felkiáltójel van.Nem tudtok tippet adni mi a francot tegyek vele?Már letöltöttem az Intel oldaláról a drivert de megmarad így.Nincs tipp azoktól akiknek ugyanez a gépük?
Segítségeket köszönöm.

Acer Aspire 5920G-602G25N - Intel Centrino Core 2 Duo T7500 2.2 GHz, 15.4" WXGA CB, NVidia GeForce 8600M GT 512 MB, 1GB TurboMemory (Robson), 4096MB (2*2048) DDR2, 250GB SATA, Vista Home Premium

(#7306) zoli9000 válasza Nyafatka (#7215) üzenetére


zoli9000
csendes tag

Hali!

Nekem is ilyen Acer Extensa 5620-asom van

Acer Extensa 5620-1A1G16Mi (LX.E530C.004)
http://www.usanotebook.hu/index.php?&tpl=product&prid=6919
annyi különbséggel, hogy én 1 giga rammal vettem, oprendszer nélkül, webcam nélkül.

Persze utána beletettettem még 1 giga ramot, és így volt szummába 140e :) :D
Hogy mire elég? filmek, programok jól mennek rajta, internet, ilyesmik
játék: flatout1 , 2, gta san andreas még elmennek akadás nélkül /csak hogy milyen kategória a vidkari benne/
Xp-s driverek vannak, minden tökéletesen megy rajta, semmivel sincs baj

Szerk: Ami kicsit zavar benne, az a proci, mert 32bites xp-n nem tudok virtuális gépen 64 bites oprendszert futtatni, és munkámhoz pedig kellene..

ByZ

[ Szerkesztve ]

(#7307) Findzs


Findzs
addikt

sziasztok
adott egy acer travelmate 220 -as aminek az akksijára rámérve 0 voltot mutat a kütyü
az akksi hosszabb ideig nem volt használatban töltést nem veszi windozban az ikonnál a tálcán folyamatosan azt mutatja hogy töltés 0%
most az a kérdésem hogy szerintetek meghalt az akksi vagy csak rá kéne bikázni ?
én ugy tudtam hogyha halott az akksi akkor is mutatnia kéne bizonyos feszültséget jelen esetben 14 voltos az akksi és kb 5-7 voltot mutathatna , vagy rosszul tudom
bikázni hogyan kell ?

köszi a válaszokat

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7308) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,most szeretnék venni egy új gépet,és erre esett a tekintetem: Acer Aspire 7520g-402G16Mi (LX.AK60X.085) 198000ftért
A konfigja: amd turion x2 tl58 1,9ghz;2gb ddr2 (2 modul,4gb-ig bővíthető);160gb 5400rpm s-ata hdd;17" wxga+;DVD-Super Multi duplarétegű;NVIDIA GeForce 8400M G akár 1GB TurboCache technológia (256 MB dedikált GDDR2 VRAM, max. 768 MB megosztott rendszermemória),NVIDIA nForce 630M lapkakészlet;S/PDIF;express card;5 az 1-ben kártyaolvasó (SD/MMC/MS/MS PRO/xD);4 USB 2.0 csatlakozó,1 DVI-D csatlakozó HDCP támogatással,1 IEEE 1394 csatlakozó,1 infravörös port (CIR),1 VGA csatlakozó,1 S-video/ TV-kimenet csatlakozó (NTSC/PAL);802.11b/g Wi-Fi;Integrált Acer Crystal Eye webkamera;Windows Vista Home Premium;1év nemzetközi garanciával..

A kérdésem a következő: ebből a konfigurációból kb mindenre szükségem lenne,és szerintem ilyen árral megéri..Van olcsóbban ilyen gép?Megéri ez ennyiért?
Amikre használnám: videókonvertálás, letöltések,játék,projectort rákapcsolni,stb..Kb jó ez a gép erre,nem?(igazából minden részével meg vagyok elégedve,kívéve a gpu-val..Milyen ez a GeForce 8400M G?)Új játékok mennek rajta rendesen?
Mennyire megbízható az Acer?
Igazából én keveslem az 1év garanciát,mennyire elég ez?Arról nem is beszélve,hogy a hatályos EU irányelvek és a magyar ptk szerint tartó fogyasztási cikkre( a laptop annak minősül) minimum 3 év garancia jár..Írtam már acernek ez ügyben..
Szóval,mi a véleményetek a gépről?:)
Ja igen,és mennyire melegszik a gép?Ha fullon meg és asztalon van simán?
Láttam ilyen PC USB Retractable Notebook Cooling Pad BRANDO 43 ,3 ventillátorral 4500ftért,megéri beruházni ilyenre?
Bocs a lámerséget,de még nem volt laptopom:$

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7309) mezis válasza Findzs (#7307) üzenetére


mezis
nagyúr

Nekem már sikerült vadonatúj ceruza akkukat 0-ra lemerítenem. A "bikázás" kellett, mert az automata töltő addig nem volt hajlandó elkezdeni tölteni, amíg nem sikerült egy kis feszültséget varázsolni bele.

A bikázás: ÓVATOSAN ! (Felrobbanhat !). Néhány másodpercre rákötöd egy autó akkumulátorára (+ a +-hoz, - a - -hoz). TŰZVESZÉLY ! Ha sikerül egy jó rövidzárat öszzehoznod, az a 100-200 Amper megolvasztja (elégeti) a csavarhúzót, villáskulcsot is !

Ha sikerült egy kis feszültséget belevarázsolni (multiméter), azonnal a saját töltőjére, amíg megint amnéziába nem esik.

az akksi hosszabb ideig nem volt használatban töltést nem veszi windozban az ikonnál a tálcán folyamatosan azt mutatja hogy töltés 0%
most az a kérdésem hogy szerintetek meghalt az akksi vagy csak rá kéne bikázni ?
én ugy tudtam hogyha halott az akksi akkor is mutatnia kéne bizonyos feszültséget jelen esetben 14 voltos az akksi és kb 5-7 voltot mutathatna , vagy rosszul tudom
bikázni hogyan kell ?

[ Szerkesztve ]

mezis

(#7310) mezis válasza mezis (#7309) üzenetére


mezis
nagyúr

Bocs az előbb kifelejtettem, hogy áramkorlátozás céljából egy 12 V 40-60 W-os égőt be szoktam iktatni sorba.

mezis

(#7311) Blue@X válasza blackmacs (#7283) üzenetére


Blue@X
senior tag

Hy.
Nekem nem pixelesedik a kép, valszeg kodek probléma lesz akkor nálad(nem biztos)
Igen az a pici lyuk az a mikrofoné, probáld ki, menni fog.

(#7312) TigerCat válasza twollah (#7303) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Helló, kipróbáltam a mikrofon letiltását, de így is gerjed!
Pedig nagyon szól a cucc, sőt még egy aktív szubláda is be van kötve, de nem tudom rendesen megküldeni a hülye gerjedése miatt!
:W

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7313) Berthy


Berthy
csendes tag

Sziasztok!!

Tudom most nagyon utáltok!!!! De tényleg nagyon sokat olvastam, és helyel közzel sikerült is rájönnöm a problémára, és már csinálom is...és itt jön a de...szeretnék egy megerősítést olyantól aki már túl van rajta. egy Travelmate 5320-ról lenne szó, gyárilag bnőm egy vistával kapta a kezébe, és nagyon útálta, hát gondoltam felteszem az xp-t. telepítés indítás programok betöltése, majd megállít a telepítés, h. nincs winyó a gépben!

kerestem a sata/ide kapcsolót a biosban semmi! olvasgatásbol jött az a acer-xp.fw.hu, ami ott levan írva, az hatásos? remélhetem, h. ha készen van az integrált xp telepítő, akkor felfog menni ez a kis xp a vasra? vagy keressek más megoldást?

előre is köszönöm a gyors válaszotokat :) ráér BK után is, ha valameik guru naon nézné :D

üdv.: Berthy

nem mai vas, de imádom :) MSI K7T turbo, AMD Athlon 1200 @ 1320Mhz, 1Gb kingston ram, 320Gb Segate barracuda (80+250), Ati Radeon Saphire XT 256Mb, Sonud Blaster Live! 5.1 with Xp Reboorn

(#7314) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Egy X aktával szembesültem...
Erre nincs épeszű magyarázat, vagy valami zavar van az ERŐ-ben! :F
Szóval...
Van nekem egy hangfalam, ami egy Genius SP-HF 1250X. Érdekes dolgot produkál mostanában (a gerjedésen kívül). Amikor felállok a székemről, reccsen egyet a hangfal, illetve amikor leülök, akkor is. Semmihez nem érek hozzá, sőt még csak nem is az asztalon van a hangfal. Olyan, mintha bezavarnék neki, de ezt nem hiszem, mivel nem vagyok áram alatt, nem telefonálok, stb. Előtte az asztalon volt, ott is csinálta.
Ezt mivel lehet orvosolni?
Lehet, hogy nem a legjobb helyen kérdezem, de bízom az itt levő gurukban!
Köszi!
:R

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7315) twollah válasza Berthy (#7313) üzenetére


twollah
nagyúr

Bovebben itt olvashatsz az XP vs. Acer notebook dologrol.

(#7316) attila.86 válasza TigerCat (#7314) üzenetére


attila.86
tag

Más forrásra (mp3-játszó, stb) kötve is gerjed?

(#7317) twollah válasza TigerCat (#7314) üzenetére


twollah
nagyúr

En a szekre tippelnek.
A hangfalat huzd ki a csatlakozobol, aramtalnitsd es ha akkor is recseg na az mar fekete magia vagy tenyleg a szeked recseg.

(#7318) Findzs válasza mezis (#7309) üzenetére


Findzs
addikt

profi kielégitő válasz :C
köszi szépen ki fogom probálni :K
thx :)

és mivan ha nem veszem ki a kocsibol az aksit hanem ráadom a helyzetjelzőt és ugy bikázom meg ?

:U :U

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7319) Berthy


Berthy
csendes tag

twollah köszönöm :) bíztató :D már készül az integrált xp for acer edition :D remélem menni fog és fellégezhetek...és talán ez az uccsó kapcsolatom a winnel, és várom az almám :)

nem mai vas, de imádom :) MSI K7T turbo, AMD Athlon 1200 @ 1320Mhz, 1Gb kingston ram, 320Gb Segate barracuda (80+250), Ati Radeon Saphire XT 256Mb, Sonud Blaster Live! 5.1 with Xp Reboorn

(#7320) Berthy válasza TigerCat (#7314) üzenetére


Berthy
csendes tag

ez télleg valami x-akta... :D installáltam már pár hangcuccot, de ilyennel még nem találkoztam...még azt megnéztem, h. nincs e beállító mikrofon a rendszereden, de ez a tipp is kiesett! szóval csatlakozom ahhoz, h. ha ezt csinálja vidd vissza, vagy próbáld ki valami más forrásról más helyen, és hátha meglesz a válasz!

nem mai vas, de imádom :) MSI K7T turbo, AMD Athlon 1200 @ 1320Mhz, 1Gb kingston ram, 320Gb Segate barracuda (80+250), Ati Radeon Saphire XT 256Mb, Sonud Blaster Live! 5.1 with Xp Reboorn

(#7321) Berthy válasza twollah (#7315) üzenetére


Berthy
csendes tag

és nem :S nem és nem... :( ST9120822AS-(S1) ez a winyó pontos típusa, aki tud hozzá pontos driver, pls szóljon...előre is köszönöm! én is keresem a további megoldást, de segítségnek nagyon örülnénk, ugyanis kb a ma estém van rá :(

nem mai vas, de imádom :) MSI K7T turbo, AMD Athlon 1200 @ 1320Mhz, 1Gb kingston ram, 320Gb Segate barracuda (80+250), Ati Radeon Saphire XT 256Mb, Sonud Blaster Live! 5.1 with Xp Reboorn

(#7322) zenész88


zenész88
tag

Hello! ma felraktam az Xp-t! És nem jelzi az aksi állapotot meg hogy hálózatról megy-e! Hol lehet beállitani? köszi.

(#7323) Findzs válasza zenész88 (#7322) üzenetére


Findzs
addikt

képernyőkimélő\energiaellátás\speciális

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7324) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Nagyon köszi a válaszokat!
Kihívtam egy woodoo-s embert és azt mondta, hogy cseréljem le a székemet, mert az okozza! Műszálas a huzat, amitől feltöltődöm. Az elektromos feszültség miatt gerjed a cucc, bár ilyen messziről elképzelni sem tudom, hogy hogyan.
Amúgy a notebook-ból kihúzva is csinálja. Csak akkor nem, ha ki van kapcsolva.
It's magic!
:F

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7325) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Egy észrevétel.
Vista Home Premium alatt Skype videó beszélgetést folytattam az előbb. Kb. 40 percet beszélgettem és erősen felmelegedett a gépem. Ez normális? Nagyobb memória és proci igényű program esetében sem melegszik fel ennyire...
Amúgy király! (leszámítva a fekete mágiát)
:))

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7326) zenész88 válasza Findzs (#7323) üzenetére


zenész88
tag

Köszi!!! :)

(#7327) Berthy


Berthy
csendes tag

mentő kérdés! ha feldobok vissza egy vistát és megpróbálom kihámozni, h. pontosan mi hajtja a winyót, meg a sata-ját, és azt nLite-al beteszem xp alá, akkor működhet a dolog? :D

nem mai vas, de imádom :) MSI K7T turbo, AMD Athlon 1200 @ 1320Mhz, 1Gb kingston ram, 320Gb Segate barracuda (80+250), Ati Radeon Saphire XT 256Mb, Sonud Blaster Live! 5.1 with Xp Reboorn

(#7328) Berthy válasza TigerCat (#7324) üzenetére


Berthy
csendes tag

műszálas huzat? :D érdekes! ilyet még nem hallotam, de nem is tapasztaltam... :D kocsikba is van műszálas huzat.. :D és még nem hallotam gerjedni tőle egy cuccot sem :)

nem mai vas, de imádom :) MSI K7T turbo, AMD Athlon 1200 @ 1320Mhz, 1Gb kingston ram, 320Gb Segate barracuda (80+250), Ati Radeon Saphire XT 256Mb, Sonud Blaster Live! 5.1 with Xp Reboorn

(#7329) LeeFH


LeeFH
csendes tag

Sziasztok!

Aspire 5520G géppel rendelkezem szeptember óta, az utóbbi időkben azonban bizonyos időközönként drasztikusan zuhan a teljesítménye (pl. játék, böngészés, youtube (!), stb közben egy olyan cca 1 perc erejéig _iszonyatosan_ beszaggat, utána viszont minden normális) szervízelésen gondolkodom, éppen emiatt 3 kérdéssel fordulnék Hozzátok:

1., Elvesztettem-e a garanciát, ha az előtelepített op.rendszert (Vista) uninstalláltam, és helyette egy másikat (XP) tettem fel? (a notebook-ot az usanotebook-nál vásároltam, hátha szempont). Hogyha mindettől függetlenül a garancia megmarad, akkor a következő két kérdés tárgytalan. :)

2., Ha viszont elvesztettem a garanciát, "vissza tudom-e szerezni" úgy, hogy újratelepítem a Vistat partició-formatálással?

3., Sajnos nem készítettem gyári backup-ot mielőtt töröltem volna a Vista-t, viszont egy ismerősöm Aspire 4720Z-vel rendelkezik, és azon gondolkodtam, hogy annak a backup lemezeivel telepíteném újra a Vista-t abból kiindulva, hogy a laptopom PQSERVICE meghajtóján minden driver fenn van, és jobb esetben a telepítést onnan hajtja végre, a DVD-k csak a folyamat alapjaihoz kellenek.

Köszönöm szépen előre a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7330) Fapuma1977


Fapuma1977
csendes tag

1GB TurboMemory (Robson),
Az eszközkezelöben egy sárga háromszögben felkiáltójel van.Nem tudtok tippet adni mi a francot tegyek vele?Már letöltöttem az Intel oldaláról a drivert de megmarad így.Nincs tipp azoktól akiknek ugyanez a gépük?
Segítségeket köszönöm.

Acer Aspire 5920G-602G25N - Intel Centrino Core 2 Duo T7500 2.2 GHz, 15.4" WXGA CB, NVidia GeForce 8600M GT 512 MB, 1GB TurboMemory (Robson), 4096MB (2*2048) DDR2, 250GB SATA, Vista Home Premium

(#7331) gorlin válasza LeeFH (#7329) üzenetére


gorlin
őstag

Ha találsz a gép hátán egy COA matricát amin a sorszám van minden rendben.
Ha nem tudod visszaállítani a backup meghajtórol(rejtett partició)
Akkor tegyél be egy vista telepítő dvd-t.Töröld az xp-s particiót,(a rejtetett én nem törölném mert elvileg azon van a backup).Szóval tedd fel a vistát és azt a termékazonosítót add meg ami a laptop hátán van.Majd aktiváld.Ennyi.És ezután készíts biztonsági másolatot.
De amugy emiatt nem veszhet el a garancia

(#7332) Zoli21


Zoli21
csendes tag

sziasztok! HELP!!!

Aspire 5520....bluetooth hogy müxik????

Zoli

(#7333) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!
Egész éjjel dolgoztam a masinámon, jól bírja, de lenne egy kérdésem.
Ha eredeti Vista telepítővel leformáznám az egész gépet és úgy telepíteném, kihagyva az összes ajándék bisz-baszt és demo progit, jobb lenne a rendszerem?
Az Empowering nem rossz, de csak két funkciót használok belőle, így talán meglennék nélküle. Most is lepucoltam egy csomó mindent, amire nincs szükségem.
Szóval? Mi a véleményetek?
Köszi! :)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7334) kybic válasza Zoli21 (#7332) üzenetére


kybic
tag

Üdv. :)
Először is nézz utána az ACER oldalán, hogy egyáltalán van-e benne bluetooth....
Az 5520-ból van egy pár tipus... a kérdésedből nem derül ki a tipus.
Ha van benne (persze nem csak a fronton lévő kapcsolóra gondoltam...) akkor driver kérdése. Csao.

Lenovo... a "vas"

(#7335) Zoli21 válasza kybic (#7334) üzenetére


Zoli21
csendes tag

köszi!kell hogy legyen benne,úgy hirdették:)köszi a választ

Zoli

(#7336) LeeFH válasza gorlin (#7331) üzenetére


LeeFH
csendes tag

nagyon szépen köszönöm a segítséget! matrica van a hátlapon, úgyhogy minden a legnagyobb rendben. ma voltam az üzletben, ahol a gépet vettem, megkérdezni gyakorlatilag ugyanezeket, és azt mondták, hogy nem csoda, ha rendellenesen működnek ezek a gépek XP-n, mert elvégre Vista-ra lettek tervezve. hmmm... fura, de aztán kitudja.
mindenesetre köszönöm mégegyszer!:)

(#7337) Andreas! válasza TigerCat (#7333) üzenetére


Andreas!
csendes tag

Nekem is ez volt az első dolgom. Talán nincs oylan ember, aki tudja, hogy mi mindent (és hogyan) módosítanak a gyártók az "eredeti" Microsoft képfájlon.

Szerintem nem lehet objektíven megállapítani, hogy miben és mennyivel lesz jobb a géped, de az tuti, hogy nem lesz rosszabb.

(#7338) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kérlek re a kérdésemre(#7308)!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7339) mezis válasza Findzs (#7318) üzenetére


mezis
nagyúr

Miért kellene kiszerelni az autóból az akkumulátort ?

és mivan ha nem veszem ki a kocsibol az aksit hanem ráadom a helyzetjelzőt és ugy bikázom meg ?

mezis

(#7340) mezis válasza TigerCat (#7314) üzenetére


mezis
nagyúr

Számomra hihető. Ugyanis sokkal csúnyább esetet tapasztaltam: második emelet, műanyag padló, szép nagy műanyagborítású asztalon az ORION 2000 típusú alfanumerikus monitor, előtte az akkoriban fél kocsi áráért vesztegetett billentyűzet, mindez soros, vonalon (kéteres árnyékolt vezeték) csatlakozik a pár méterre lévő minicomputerhez (PDP-8 klón).
A széken izegve-mozogva annyi statikus elektromosság jön össze, hogy amikor a gurigás szék lába kb 1mm-re kerül az asztallapot tartó fém, fiókos szekrénykéhez, szemmel is látható kis szikra keletkezik. Az esetek 30 %-ában ledöglött a számítógép anélkül, hogy billentyűzethez, vagy bármihez hozzértünk volna !

Feltehetően a szikratávíróztunk, a számítógép pedig vette az adást.

Mindez kb negyedszázaddal ezelőtt történt.

Van nekem egy hangfalam, ami egy Genius SP-HF 1250X. Érdekes dolgot produkál mostanában (a gerjedésen kívül). Amikor felállok a székemről, reccsen egyet a hangfal, illetve amikor leülök, akkor is. Semmihez nem érek hozzá, sőt még csak nem is az asztalon van a hangfal. Olyan, mintha bezavarnék neki, de ezt nem hiszem, mivel nem vagyok áram alatt, nem telefonálok, stb. Előtte az asztalon volt, ott is csinálta.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#7341) kybic válasza LeeFH (#7336) üzenetére


kybic
tag

- elég könnyelmű kijelentés volt ez egy IT alkalmazottól.....???

Lenovo... a "vas"

(#7342) twollah válasza mezis (#7340) üzenetére


twollah
nagyúr

Na az sem tegnap volt.
Emlekszem 8-10 eves (80as evek kozepe korul) lehettem es anyamnal a Vegyterv-ben valami monokrom monitoron (zold-fekete) karakterekbol osszerakott urhajos jatekkal nyomultam.
Igazi hoskor.

(#7343) Jávi válasza twollah (#7342) üzenetére


Jávi
tag

én is toltam feket- fehér notebookon az aknakeresőt:D és már fater is dolgozott ezeken a zöld karakteres sugárányúkon:D

[ Szerkesztve ]

Acer Travelmate 5520G-6A1G08

(#7344) TigerCat válasza Andreas! (#7337) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi a választ!
Már csak egy kérdés. Honnan tudok szerezni Vista telepítőt?
Home Premium
Letölthető valahonnan?
Legálisan szeretném használni, mert van matrica a gépem alján...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7345) TigerCat válasza mezis (#7340) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, így már kezdem érteni!
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7346) twollah válasza TigerCat (#7344) üzenetére


twollah
nagyúr

Sajnos csak warez oldalrol.
Vagy felhivod az MS magyar kepviseletet es elzokogod nekik a banatod.
Allitolag a kereskedok 5 ezer local creditert adnak neked eredeti Vista install DVDt.
De inkabb hivd fel MSt.
Ne felj nem fogjak letepni a fejed.

(#7347) atos30 válasza twollah (#7346) üzenetére


atos30
aktív tag

Nekem nyáron a MS 7.000 pénzt mondott ha van matricám.Gyanítom a warez oldalakon is ugyan ez van.Végül is telepítéskor ki lehet választani melyik verziót akarom telepíteni, illetve be kellene ütni a számot.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#7348) twollah válasza atos30 (#7347) üzenetére


twollah
nagyúr

Igen a matrican levo szeriaszam a warez Vistahoz is jo.
Mondjuk nem ertem, hogy miert nem lehet leszedni az MS oldalarol a Vista DVDt.

(#7349) TigerCat válasza twollah (#7346) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Akkor asszem marad a Májkroszoft...
Sírok egyet nekik!
:O

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7350) RI/OS válasza TigerCat (#7344) üzenetére


RI/OS
őstag

Leszeded egy torrentröl a telepítőt, és beaktiválod a számoddal. Úgyanúgy aktivált, és legális lesz.Kb ennyi, és 0ft-ba került a történet.
7333:gyorsabb lesz, az biztos

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.