Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 15:11:36

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23301) guftabi96 válasza rvn_10 (#23300) üzenetére


guftabi96
addikt

130 font a G29? :Y
Hát annyiért ne hagyd ki. Mindenképpen a G29 a kettő közül.

#KeepFightingMichael

(#23302) kozmy válasza rvn_10 (#23298) üzenetére


kozmy
őstag

Ennyi összegért újat sajna nem kapsz.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#23303) AtHoS válasza AtHoS (#23275) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No ma lett az a "holnap", de csak összedobtam gyorsban (hely sem nagyon van az asztalon, szóval tologatni kellett kicsit a billentyűzetet)

Gaming software-ben ellenőriztem a gombokat, működött rendben mindegyik és a váltó is rendben volt. A kormányt és a pedálokat ugye itt nem sikerült csekkolni, így beröffentettem RaceRoom-ot. Mondjuk kellett kis idő mire rájöttem hogy tudok indítani körözést :B

Hát mit mondjak. Jó szar vagyok autókázásban ;] talán 5. körnél tudtam pályán tartani a járgányt végig, hogy mérje a kört :DDD így is valamivel 2 perc fölött sikerült körbeszüttyögnöm (teljes kezdő rásegítés "segítséggel" ami már-már akadályozott, de inkább hagytam úgy, kormány teszteléshez így is megfelelt). Viszont a kormány + FFB és a pedálok rendben működtek, bár a rázókövön való viselkedés nekem furcsa volt, de ugye sosem használtam kormányt és korábban is inkább arcade autós játékokkal szórakoztam, de az is jó pár évvel ezelőtt volt, szóval biztosan teljesen rendben volt az is.

Az első sikeres mért idő után azon vettem észre magam, hogy a szellemautó vagy éppen a rajzolt nyomvonal látványától elkapott a versenyhév és próbáltam minél jobban pályán tartani a kocsit és kihasználni a pálya adottságait. Pár másodpercet sikerült is lefaragni, de a 6-7-ik próbálkozásnál inkább gyorsan kinyomtam a játékot, nehogy aztán annyira elkapjon a hév, hogy vegyek magamnak is egy kormányt :B

Szóval köszönöm a tippet a kormány teszteléséhez :R

read-only mode on the forum

(#23304) rvn_10 válasza guftabi96 (#23301) üzenetére


rvn_10
senior tag

Itt (UK)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#23305) guftabi96 válasza rvn_10 (#23304) üzenetére


guftabi96
addikt

Ennyiért én nem hagynám ki a helyedben.
:N

#KeepFightingMichael

(#23306) AtHoS válasza rvn_10 (#23304) üzenetére


AtHoS
nagyúr

amazon.co.uk-n is pont ennyi most, onnan pedig szállítanak Mo-ra is

read-only mode on the forum

(#23307) rvn_10 válasza AtHoS (#23306) üzenetére


rvn_10
senior tag

Az megvan, csak jelenleg nincs készleten amazonon. De nekem mindegy honnan úgyis UK-ben vagyok :)

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#23308) AtHoS válasza rvn_10 (#23307) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor meg ha nem kiszállítással rendeled csapj hozzá egy váltót is, mert akciósan ugyanannyiért árulják épp, de arra nincs kiszállítás (ne amazonon keresd, hanem amit Te linkeltél ott tolta az arcomba)

Szerk.
[link]

Szerintem igyekezz, mert most a linkeden már 180 font környékén mutatta az alap kormány+pedál párost és nem a 130 fontos áron

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#23309) proci985 válasza ArtMooney (#23235) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akinek van mar egy regebbi Porsche kormanya (pl a Carrera Wheel), azzal a kormany leggyengebb pontjat lehet orvosolni.

egyebkent ide 25 euro a posta, szoval ugy mar annyira nem olcso, de vegeredmenyben jo lesz kisebb upgradere a Carrera Wheel + alu valtoful kombohoz amit par eve vettem (ahhoz meg az alap pedalszet volt ami gyengebb a G25/G27 megoldasahoz kepest).

foleg, hogy talan karacsony korul lesz idom Dirt Rallyzni picit, ahhoz meg erzesre jol fog jonni a jobb pedalszet.

-Solt- (#23234): koszi :R

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23310) rvn_10 válasza AtHoS (#23308) üzenetére


rvn_10
senior tag

És a Logi 920 az milyen?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#23311) tobias88888 válasza M3nyus (#23294) üzenetére


tobias88888
őstag

"Szerencsére rugalmasak voltak és küldik is, viszont a régi rugót vissza kell küldenem bevizsgálás céljából. Postát megtérítik." - Ez dicséretes. Kevés cég viselkedik ilyen esetben hasonlóképpen :)

(#23312) tobias88888 válasza guftabi96 (#23295) üzenetére


tobias88888
őstag

Rfactor 1hez én még ezt próbáltam, egész jó volt emlékeim szerint:
https://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Real%20Feel%20FFB%20Plugin

(#23313) matiz


matiz
csendes tag

Sziasztok szerintetek érdemes megvenni egy 2 éves T500RS vagy inkább újat?

(#23314) tobias88888


tobias88888
őstag

RaceRoom nyereményjáték!!!
http://simracingpaddock.com/thrustma...m-ts-pc-wheel/

Az első 3 helyezett Thrustmaster TS-PC Racer wheel -t nyer (többek között), ami a tesztek alapján jobb, mint a T300 / T500, szóval megéri próbálkozni. Get Real nehézség értelem szerűen, Formula RaceRoom 2 -vel Spa-ban úgy, hogy nem kell megvenni hozzá se a pályát, se a kocsit. Sőt, 5 random versenyző kap 1500vp-t és további 1 ugyan csak egy kormányt, szóval próba szerencse

(#23315) AtHoS válasza rvn_10 (#23310) üzenetére


AtHoS
nagyúr

G29 "tesója" pepitában (G920 xbox one kompatibilis, míg a G29 PS3-PS4).

A kormányon lévő gombkiosztás eltérő és a rárakott logó

read-only mode on the forum

(#23316) rvn_10 válasza AtHoS (#23315) üzenetére


rvn_10
senior tag

Úgy döntöttem nem kell nekem ilyen drága, mert nem vagyok nagy szimes, csak szórakozásra kell nem "profi" versenyre. 25-40 ezres kategóriában mi az ajánlott egy mezei játékosnak?

Thrustmaster Ferrari F458 Italia Racing Wheel?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#23317) This_is_Ice válasza rvn_10 (#23316) üzenetére


This_is_Ice
tag

A G29 messze van a profitól, azt a 458-at meg messze kerüld el. DFGT vagy T150 lehet jó neked.

(#23318) guftabi96 válasza rvn_10 (#23316) üzenetére


guftabi96
addikt

Egy normálisabb kormánnyal szórakozni is jobban lehet.
Az ilyen 458italiaval inkabb csak bosszusagot okoznal magadnak.
Én továbbra is a dfgt-re szavazok.

#KeepFightingMichael

(#23319) arty válasza rvn_10 (#23316) üzenetére


arty
veterán

használt t150 (még szinte mind garis, mivel talán még nincs két éves a kormány :) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23320) Gigi01 válasza tobias88888 (#23314) üzenetére


Gigi01
őstag

Kösz,random-ban már kisorsolhatnak. :DDD

(#23318) guftabi96 :+1

[ Szerkesztve ]

(#23321) Vorangee


Vorangee
csendes tag

Sziasztok!

Nem akarok senki agyára menni, de a Trust GXT 288-ast sem szabad megvenni? Elsősorban F1-ezni szeretnék PC-n.

Eddig egy Logitech Wingman Formula Force GP-t használtam, de az megadta magát.

Ne is gondolkodjak csak DFGT-ben?

(#23322) arty válasza Vorangee (#23321) üzenetére


arty
veterán

az ffgpben az ffb-t nem szeretted?
csak mert a trustban nincs...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23323) Dzsidzsi32 válasza Joshi (#23286) üzenetére


Dzsidzsi32
tag

Hali. Itt nézelődjél : http://www.simracingbay.com . Nekem a "kis" mige motoros van. Fanatec kormányokkal használom. Aki egyszer kipróbál egy DD rendszert utánna már csak azt akar :D

(#23324) Grafirka


Grafirka
őstag

Sziasztok.

Thrustmaster T15o tulajoktol kerdeznem hogy a dobozban lenni kell egy AC adapternek is ?

Ebben az unboxing videoban 3:10 nel mutatja [link]
Ebben az unboxigngban pedig nincs. [link]

Most akkor kell ez a valami ( adapter , transzformator, akarmi ) vagy sem ?

Eslo kormany amit vasarolok es ezert kerdem, mert mivel az utolso arleszalitott peldany volt ezert a kiallitott peldanyt kaptam , es a dobozban nem volt ez az AC adapter ,( vagy barmi is legyen az) Legalabbis az elado szerint nem jar hozza , de a kicsomagolos videokat nezve nem tudom mire gondoljak. A hasznalati utasitasban nem irja mit kene tartalmazzon a doboz.

(#23325) Vorangee válasza arty (#23322) üzenetére


Vorangee
csendes tag

De-de imádtam!

Ezért kérdeztem, tőletek, de akkor ez a Trust felejtős...

FFGP-t meg lehet -egyáltalán érdemes- javíttatni? Vagy hagyjam a francba és vegyek egy DFGT?

(#23326) shteer válasza Grafirka (#23324) üzenetére


shteer
titán

A Ph! tesztben beépített tápot írnak és a képen is fix 230-as kábel lóg ki a kormányból

https://goo.gl/images/hqDIZa

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#23327) tobias88888 válasza Vorangee (#23325) üzenetére


tobias88888
őstag

Szerintem felesleges tovább szajkózni, a legolcsóbb említésre méltó kormány a DFGT. Az alatt nem érdemes semmit venni, azt meg nagyon is mert ár érték arányban kiváló :)

(#23328) -Solt- válasza Dzsidzsi32 (#23323) üzenetére


-Solt-
veterán

Ezt elmentettem, annyira nem is vészes az ára... Support milyen?

www.smart-bus.hu

(#23329) neilszab válasza Grafirka (#23324) üzenetére


neilszab
őstag

Ha be tudod dugni 220-ba, akkor rendben vagy, ha nem, akkor értelem szerűen hiányzik vmi. ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#23330) Remember20


Remember20
csendes tag

Szevasztok!

A következő a problémám. A G27 váltójának sebességbe rakva van egy kis mozgása oldal irányban. Ez még természetesen, viszont mostanában ha beteszem 1-esbe csak akkor érzékeli ha balra elhúzom picit ha elengedem akkor úgy érzékeli, hogy 3-asba van. Ugyanez a helyzet lent is, tehát 2-esbe rakva 4-ik, ha picit húzom magam felé akkor 2. Lehet ezt valahogy orvosolni? Nem mertem még szétszedni. A napokban egyébként a kormány is csinált furcsaságot, bármelyik játékba belépve teljesen el volt kanyarodva balra de csak játékon belül, az asztalon egyenesen, középen állt. A Logitech Profilert megnyitva a Beállításoknál/Kalibrálásnál is azt mutatta, hogy teljesen ki van balra tekerve. Érdekes, de szerencsére a Logitech Profiler újratelepítése megoldotta a problémát (előtte ugyanis kipróbáltam egy másik gépen és ott jól működött).

Várom válaszotok! :F

Köszönöm!

(#23331) Grafirka válasza shteer (#23326) üzenetére


Grafirka
őstag

Igen, amit vettem az a modell ami a kepen van, csak osszezavartak az "unboxing " videok. Tobb videoban is kulon trafo volt a dobozban. :U

Milyen tapasztalatok vannak a T150 tartossagaval ?

(#23332) Dzsidzsi32 válasza -Solt- (#23328) üzenetére


Dzsidzsi32
tag

Arra azért figyeljél , hogy nettó árak vannak fent. Ha venni akarsz akkor bedobálod a kosárba és kidobja rögtön a bruttót. Asszem 35 juro volt a szállítás. Én csak egy motor csomagot vettem tőle. 3 nap alatt meg is jött. Nyáron csináltam az enyémet. Akkor még nem volt ilyen választék. 3 helyről rendeltem össze a dolgokat :) A srác Iracing user. Szóval hozzáértő kezekből jön az áru :) Nem adja drágán egyáltalán szerintem. Nem bántam meg hogy lecseréltem a fana v1 bázisomat :) Aki tud inkább erre spóroljon . Hiába írok bármit róla. Ki kell próbálni és rögtön meg érti az ember hogy milyen jó. A silverkartban azt hiszem ilyen is van az egyik cockpitem. Szólni kell az operátornak , hogy főként ezt akarod kipróbálni. És akkor erőssebre állítja. Mert amúgy ezeket letekerve használják. Nem azért mert féltik , hanem mert egy gyakorlatnan ember újjait lerendezi pikk pakk. Tegnap nekem is sajgott a hüvelyk újjam mert egy pördulés közben kicsúszott a kezemből és belenyúltam. Pedig annyiszor megfogadtam hogy soha többet , de hát a reflexek :D :D

(#23333) -Solt- válasza Dzsidzsi32 (#23332) üzenetére


-Solt-
veterán

Köszi, ha aktuális lesz zaklatni foglak kérdésekkel... ;)

www.smart-bus.hu

(#23334) arty válasza Grafirka (#23324) üzenetére


arty
veterán

asszem eu modell beépített tápos, míg az usa verzió külsős

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23335) kinghaxor válasza Dzsidzsi32 (#23323) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Szia. Esetleg privátban leírnád ha megkérlek, hogy mennyiből jött ki a szett mire kézhez kaptad és pontosan mi van benne? Plusz ha van esetleg képed a cockpit-ről amin van akkor azt is szívesen megnézném. Igazából az a része érdekelne amire fel van fogatva. Valami masszív váz kellene hozzá és ötlet gyűjtés fázisában vagyok. Nekem T500 van, nem olyan régen volt szerencsém kipróbálni egy ilyet és azóta fájdalmasan rossz érzés a mostani szettel játszani. Inkább eladom az 500-ast és valahogy össze spórolom egy ilyen szett árát.

[ Szerkesztve ]

(#23336) Dzsidzsi32 válasza kinghaxor (#23335) üzenetére


Dzsidzsi32
tag

Szia. Írom ide mert különben sose tud meg senki semmit , hiába bújja a fórumokat :) A kormányhoz az összetevőket a kettővel ezelőtti linken összedobod és kiszámolod. A motorhoz kapsz konzolt. Azt ha kell két pillanat szorítóval az asztalhoz fogatod és már tolhatod is :D Nekem motion cockpitem van. Úgy hogy 50x50-es zártszelvényből van a váz. Van vagy 100 kg :) Nekem a kormányok adottak voltak. Úgy hogy arra már nem kellett költenem. Viszont munkára kellett bírnom a gombokat rajta , legfőképpen a pillangókat. Erre van drágább és olcsóbb megoldás is. A drágább a Leo Bodnar féle. Az olcsóbb a teensy-lc nevű panel. Erről találsz a neten bekötési rajzot. Ebből egyet egyet beraktam a kormányokba és már csak egy spirál usb kábel kell és már működik is. Ez a kis cucc igazándiból azt szimulálja mintha lenne egy fana bázisunk. Kell a gépre a fana driver és a fanaled. És voálá működik az összes gomb és a kijelző meg a váltás ledek :) Kormány agyat esztergáltattnom kellett mert akkor még nem volt a srácnak. De most már ez is van. Nekem olyan 1500 euróba fájt a dolog és a kormányok pedál már adott volt. Most talán egy kormány is belefér ebbe az árba.

Most éppen azon dolgozom , hogy a kormány tüskéin keresztül kommunikáljon a dolog. Szóval vettem egy 3D nyomtatót és éppen serényen gyártom a prototípusokat :)

Jó hosszú lett. Asszem blogot kéne írjak :DD

(#23337) Enton válasza Dzsidzsi32 (#23336) üzenetére


Enton
addikt

Hajrá.
Egy olvasód már tuti lesz. Pointer4 kolléga óta nem volt hasonló projekt amit élvezet volt/lenne olvasni ilyen témákban.
Visszamenőleg is várjuk az inbfókat minden részlettel és mégtöbb képpel(nagyfelbontás+jól látható részletek).
Sok sikert hozzá. :R

Nekem most pl kiváltképp tetszik a jelenlegi karikám+pedál, már csak valami értelmes H váltó kéne. De egyelőre kifújtam anyagilag, nemrég újjítottam egy 1070-est. Aztán egy Occulus vagy HTC Vive utána ha lesz egyszer keret, egy ilyen is jöhet majd(kb 2-3 év múlva). Most így ez a prioritás nálam hirtelen. Csak az anyagiak nagyon behatárolnak. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#23338) kozmy válasza Dzsidzsi32 (#23336) üzenetére


kozmy
őstag

Oda tosz ez az OSW-s rendszer bitang, én egy fana V1 rotyogok :R

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#23339) #96349952 válasza Dzsidzsi32 (#23336) üzenetére


#96349952
törölt tag

Te jó isten... Megéri ez a cucc az árát? Mármint Neked biztosan, mert különben nem vágtál volna bele, de egyébként azon kívül, hogy hobbi, van ennek annyi előnye, ami mondjuk meglátszik a köridőkön? Biztosan nem ilyen szerkóval kezdted, nyilván van valami összehasonlítási alapod, hogy a "konfekció kormányokhoz" képest (G27, 29, T500RS, ilyenek) mennyiben tesz ez versenyképesebbé, egyáltalán, elérhető számottevő gyorsulás egy ilyen profi felszereléssel? Persze nem komoly másodpercekre gondolok, de végül is a fene tudja. Szóval leginkább az érdekel, hogy mi mozgat egy szimulátorost, amikor ennyi pénzt belerak egy ilyen projektbe és hogyan tud ebből végül profitálni egy játékon belül. A válaszodat előre is köszönöm.

(#23340) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Sziasztok!

Trust GXT570 megfelelő választás lehet Farming Simulatorhoz? [link]

Előre is köszi a választ!

(#23341) neilszab válasza #96349952 (#23339) üzenetére


neilszab
őstag

Nem feltétlenül a puszta köridőhöz tesz hozzá, inkább a stabilitáshoz, az immerzióhoz és az élmény faktorhoz, ami közvetve biztosan megjelenik a köridőn is, de inkább közép- és hosszútávon, mintsem egy gyors körön.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#23342) koanla válasza #96349952 (#23339) üzenetére


koanla
aktív tag

Bár nem nekem címezted a kérdést, de azért a partvonalról belevakkantok. Továbbá nem biztos, hogy mindenki így van vele, de azt gondolom, az egésznek ez lehet kábé sokaknál a kulcsa. Mármint az, amit Te Magad is írtál, azaz:
"...hogy mi mozgat egy szimulátorost, amikor ennyi pénzt belerak egy ilyen projektbe és hogyan tud ebből végül profitálni egy játékon belül."

Szóval szerintem ugyanaz, amiért szimulátorozik. Próbál minél közelebb kerülni a valósághoz. Amennyire tudom, vannak jópáran, akik a gyorsabb köridők elérése érdekében még az FFB-t is kikapcsolják úgy en bloc. Na, ezek a cuccok nem nekik készülnek. Aztán persze sok olyan is van, aki "filléres" kormányokkal veri el a mezőnyt; iR-ben van nem egy magyar kolléga is, aki DFGT-vel megy UFÓ időket.
Szóval ez - szerintem - nem a köridő hajszolásáról szól, hanem arról, hogy minél inkább megközelítsük a valóság-érzetet. Nem véletlen a VR sem és hát, vanank próbálkozások a g-erők visszaadására is. Azok se filléres dolgok. Sajnos ez sem másabb, mint bármi hobbi: a világ minden pénzét rá lehetne költeni. Most egy kormányt láttál, de közel ugynez megvan pedálokra is és bár más nagyságrend, de akár egy fosos váltóra is el lehet költeni lazán 50k-t is.

(#23343) Tenken válasza koanla (#23342) üzenetére


Tenken
őstag

Anno gimiben haverokkal ladákat, wartburg-okat hajtottunk fel a városban és vettünk fejenként pár ezerért, amit aztán a határba rommá lehetett tekerni. Nyilván nem egy kategória, de valahol vicces, hogy feszengenek szimeken vagyonokkal, amikor töredékéért a valóságot is megkapnád. ;]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#23344) koanla válasza Tenken (#23343) üzenetére


koanla
aktív tag

Hát, ez sosem fekete-fehér téma.
Egyrészt egyéni megitélés kérdése, hogy ki mire költi a pénzét. Ha megnézed, egy fosos PC-re is mennyit rá lehet borítani, aztán mivégre, mikor fára mászni is lehet és anno kölyökként mennyit csináltuk, mikor az még nem is volt. Meg műanyag katonákkal is milyen jól el lehetett lenni játszani, aztán most meg battlefield a menő (vagy épp melyik FPS).
Másrészt meg egy határban ladával való csapatás nagyon szép dolog. De hol van ez attól, hogy pályán, élő emberek ellen tudsz menni, akármikor, akárhol (iR-ről tudok beszélni, ahol óránként, kétóránként vannak futamok és a világ bármely tájáról összerverődnek az emberek, hogy egy időben versenyezzenek olyan pályán, ami akár a világ másik felén van a valóságban és legtöbbször olyan autókkal, amelyek utcai változatát sem tudnák megfizetni). És még az életed sem kockáztatod. Szóval én megértem, aki beleborít vagyonokat és magam is megtenném, ha megtehetném :)
Nem mellesleg való életben versenyezni nagyságrendekkel drágább. Indulj egy hazai Swift kupában és elsírod Magad. Egy szezon árából néhány fullos szimulátor simán kijön. És akkor az csak egy néhány futamos hazai bajnokság swiftekkel (évi kb. 200 futamot megyek iR-ben, az a valóságban nem menne semmiképp). A legtöbbünknek az a valóság, hogy versenyzéshez itt tudunk a legközelebb kerülni. Tudom, pótlék, de nem lehet mindenki Fernando Alonso.

[ Szerkesztve ]

(#23345) This_is_Ice válasza koanla (#23344) üzenetére


This_is_Ice
tag

A számból vetted ki a szót, a legfullosabb Vesaro sim ára töredéke annak, amibe az igazi versenyzés kerül. Ez a párhuzam az igazi autókkal nagyon nem oké, az én kis proli szettemből is kapnék talán egy kettes golfot, és lehet a kettőt egy lapon említeni? Arról nem is beszélve, hogy egy versenyautó, ne adj Isten egy egész istálló fenntartása csak arra az egy adott típusra, kvázi diszciplínára való. Van egy kupás Lotus-od, az nagyon jó abban az adott kategóriában, arra homológ, arra és csak arra való. Ha bármi mást akarsz, kezdheted elölről az egészet. Horses for courses. Egy sim-nél nagyon sok mindenbe beülhetsz. Szóval ez senkit ne tartson vissza, hogy ennyiből már ezt és azt lehetne. Nem lehet. Soha de soha nem lesz olcsóbb az igazi, mint a szimulátor.

(#23346) shteer válasza Tenken (#23343) üzenetére


shteer
titán

óóó végre ismét előjött a lada meg a "valóság" mint téma

de aki akarja, megteheti. itt a valóság valós árakon

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#23347) tobias88888 válasza Dzsidzsi32 (#23336) üzenetére


tobias88888
őstag

Hát igen, a szimulátorozás nem a szegények sportja :D

Teljesen mind1 amúgy a köridőd szempontjából (pedál esetében más a helyzet), hogy DFGT-d vagy ilyen rendszered van, de az élvezeti faktor teljesen más. Egy DD-s rendszer megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#23348) tobias88888 válasza tobias88888 (#23347) üzenetére


tobias88888
őstag

Amennyiben nem töri el az ujjad :D

(#23349) Grafirka


Grafirka
őstag

T150 kormanynak van kompatibilitasi problemaja a Grid Autosport jatekkal ? Sehogy sem tudom mukodesre birni.

[ Szerkesztve ]

(#23350) rvn_10 válasza Grafirka (#23349) üzenetére


rvn_10
senior tag

T150 en van ps3/ps4 kapcsolo, ha pcvel akarom melyikre kell állítani?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.